Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 15 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 149
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

Bia Inja فجر سپاسي تيم حماسي

صعود تيم فجر شهيد سپاسي شيراز به ليگ برتر !!!
    آشتي دوباره اي با مردم شيراز !!!

ali
    only
    karimi

2. 11 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    غلام
    بازیکن محبوب
    محسن نیسانی/سروش
    اسم واقعی شما
    علی

IranMoghavematBargh

تشکر ها
    0
    تشکر شده 6 در 1 پست

سلام شما خودت گفتی شنیدم شیراز فحاشی کردن ولی اصلا اینجوری نبود من ورزشگاه بودم اصلا شیرازی ها فحش ندادن ولی در عوض این بندریا بودن که فحشمون دادن !

نقل قول و ویرایش مدیریت :

به دلایل استفاده از کلمات نا مانوس و توهین این پست ویرایش می شود !
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 05-30-2011 در ساعت 11:10

4. 6 کاربر از پست مفید 1992 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

پیش فرض بازیکنان فجر یه شب فبل از بازی چه خوابی دیدند!!

روز جمعه در برنامه زنده خوشا شیراز که از شبکه استانی فارس پخش میشه،آقای کلانتری (سرمربی فجر شهید سپاسی ) و مهرداد کریمیان(کاپیتان تیم) مهمان برنامه بودند!!
    کلانتری خاطره جالبی از شب فبل بازی تعریف کرد، این که دوتا از بازیکنا شب قبل از بازی خواب شهید سپاسی رو میبینند.
    یکی از اون ها تو خواب میبینه که شهید بزرگوار در زمین چمن حضور داشته!!
    و یکی دیگه از بچه ها خواب میبینه که شهید سپاسی یه پارچه سبز بهش داده!!
    باید این رو اضافه کنم که شهید سپاسی خودش یکی از فوتبالیست های ارزشمند شیراز بوده است که در جنگ تحمیلی به شهادت رسید!!!

ali
    only
    karimi

6. 4 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

مرکز صدا و سیمای فارس حدود دو سال پیش یه آهنگ خیلی قشنگ و آهنگین واسه تیم فجر ساخته که من نتونستم دانلودشو واستون پیدا کنم ولی لینکشو میزارم یه قسمت هایی از آهنگو از طریق سایت گوش بدید!!
    از دستش ندیید خیلی قشنگه!!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

در ضمن اسم این تایپیک هم از شعر همین آهنگ گرفته شده!!

ali
    only
    karimi

8. 4 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    سر آلکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریمی-مسي-رونالدو-زلاتان-روني-توتی-جرارد-رونالدینهو

SpainPersepolisBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,393
    تشکر شده 208 در 68 پست

به امید روزهای پرشکوه آژاکس ایران تیم فجر
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 4 کاربر از پست مفید fireboy8 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    gk
    مربی مورد علاقه
    carlo ancelotti
    بازیکن محبوب
    alexandre pato
    اسم واقعی شما
    Ramin Dehghani

ItaliaMilanSS_Tehran

تشکر ها
    1,280
    تشکر شده 1,730 در 479 پست

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها
    من هم به شیرازی ها تبریک میگم ...
    شایسته صعود به لیگ برتر بودند ...
    فقط یه مسئله اینکه :
    من خودم توی ورزشگاه بودم .... از بچه هایی که کنار من بودند شنیدم شیرازی ها توی بازی رفت حسابی از خجالت ما بندریا در اومده بودند ... و به فجیع ترین شکل ممکن کل بندری ها رو زیر رگبار فحش بسته بودند که اصلا توی 90 بهش رسیدگی نشد ...
    یه مثل هست که میگه : چیزی که عوض داره گله نداره !
    سلام.میدونم که جواب این پست رو نمیدید.ولی من خودم تو حافظیه بودم. ما اصلا ببخشید نمیخواستم بگم بازم ببخشید فحش خواهرومادر ندادیم.طوری که بعد از بازی برگشت بچه ها ناراحت بودن که تو شیراز خیلی سروصدا نکردن.منم بهشون گفتم خداروشکر که هیچی نگفتیم.هرکس بهت گفته اشتباه بهت گفته ما فحش هایی که شما(منظورم بندریاست نه خود شما جسارت نشه)به ما دادیدندادیم....

EZIO AUDITORE DAFIRENZE
    Nothing is TRUE,Everything is PERMITED
    The Most Successful Club
    *Just Rossoneri*Just AC Mila
    n*

12. 3 کاربر از پست مفید *Rossonero* تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

خبرهايي از فجرسپاسي

تمرينات تيم فوتبال فجرسپاسي براي حضور در فصل جديد ليگ برتر از 20 خردادماه سال جاري در شيراز آغاز مي‌شود.

تمرينات تيم فوتبال فجرسپاسي که موفق شد با غلبه بر آلومينيوم هرمزگان در دو ديدار رفت و برگشت پلي‌‌‌‌آف ليگ دسته اول جواز حضور در ليگ برتر را به دست بياورد از تاريخ 20 خردادماه سال جاري در شيراز آغاز مي‌شود.
    تمرينات فجرسپاسي در اين تاريخ براي حضور پرقدرت در فصل جديد ليگ برتر زير نظر علي کلانتري، سرمربي تيم شيرازي آغاز مي‌شود.

*مسئولان فجرسپاسي تاريخ 26 خردادماه سال جاري را براي جشن صعود اين تيم به ليگ برتر انتخاب و اعلام کردند.
    بر همين اساس قرار است از بازيکنان و کادرفني فجر در اين مراسم به خاطر صعود به ليگ برتر تقدير و تشکر شود.

ali
    only
    karimi

14. 2 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

علي كلانتري / با هزينه اي كمتر از يك ميليارد تومان ليگ برتري شديم.
    علي كلانتري ، مربي جوان و شيرازي فجر سپاسي يكي از موفق‌ترين مربيان فصل رو به اتمام فوتبال باشگاهي ايران است.

اين مربي 42 ساله كه در دهه 70 به عنوان هافبك و كاپيتان تيم برق شيراز با اين تيم افتخارهايي ازجمله فتح جام حذفي فوتبال ايران و نايب‌ قهرماني ليگ را به دست آورده بود، سال‌هاست دستياري مربيان سرشناسي چون محمود ياوري، بيژن ذوالفقارنسب، اصغر شرفي، ابراهيم قاسمپور، محمد احمدزاده و مربيان خارجي را بر عهده داشته و در اين مدت به چنان تجربه و دانشي دست پيدا كرده كه در فصل 90 ـ 89، تيم او با ارائه فوتبالي سريع و تك‌ضرب با تمام مشكلات مالي و نفراتي، راهي ليگ برتر شد.

اين در حالي است كه چند تيم ليگ ديگر با صرف چندين برابر هزينه فجر سپاسي و خريد بازيكناني به مراتب نامي‌تر و پرتجربه‌تر، از رسيدن به اين توفيق دشوار بازماندند.

صعود دوباره تيم نام‌آشنا و بازيكن‌ساز فجر سپاسي ـ كه در سال‌هاي گذشته چهره‌هاي مستعد فراواني ازجمله سيدمهدي رحمتي، سياوش اكبرپور، مهرزاد معدنچي، مهدي رجب‌زاده، فرشيد طالبي، سيدامين متوسل‌زاده، علي عليزاده، حسين آشنا، غلامرضا رضايي، سوشا مكاني و... را به فوتبال ايران معرفي كرده است ـ بهانه خوبي بود تا با علي كلانتري مربي 42 ساله اين تيم به گفت‌وگو بنشينيم.

اول از همه مي‌خواهيم بدانيم بعد از صعود به ليگ برتر، مربي فجر سپاسي باقي خواهيد ماند يا نه يا اين تيم با مربي ديگري به كار خود ادامه خواهد داد؟

بلافاصله بعد از سوت پايان بازي ما با آلومينيوم هرمزگان و صعودمان به ليگ برتر، جعفري مديرعامل فجر سپاسي به خبرنگاران حاضر در ورزشگاه اعلام كرد اين باشگاه مرا براي ليگ برتر حفظ خواهد كرد و همچنان به مسووليت قبلي خود ادامه خواهم داد. من هم ممنون اين اعتماد هستم و خدمت به فجر شهيد سپاسي در ليگ برتر را هرچند افتخاري بزرگ، اما كار سختي مي‌دانم. چون مي‌دانم در ليگ برتر، عمده تيم‌ها قوي هستند و با سرمايه‌گذاري زياد و جذب ستاره‌ها به ميدان مي‌آيند. البته رقابت با چنين تيم‌هايي براي باشگاهي با شرايط ما كاملا دشوار ولي در عين حال ممكن است.

شما با صرف چه هزينه‌اي از ليگ يك صعود كرديد؟

كمتر از يك ميليارد تومان. در حالي كه چندين تيم در همان ليگ با صرف هزينه‌هايي بين 3 تا 4 ميليارد تومان موفق به صعود نشدند.

قطعا در ليگ برتر كه برخي تيم‌ها 10 تا 20 برابر اين رقم هزينه مي‌كنند تيم شما نمي‌تواند با صرف چنين رقمي ادامه حيات بدهد!

همين طور است. ما براي رقابت با آنها نيازمند بودجه‌اي 4 يا 5 برابري نسبت به فصل گذشته هستيم.

باشگاه شما براي تامين منابع مالي با مشكلات زيادي روبه‌رو بود. آيا ممكن است به همين دليل امتياز حضورتان در ليگ برتر به باشگاه ديگري واگذار شود؟

به هيچ وجه اين گونه نخواهد شد چون دلايل ويژه‌اي در اين زمينه وجود دارد، ازجمله اقبال بسيار قوي اهالي شيراز و فارس به تيم‌هاي فوتبال خود. مثلا در حالي كه در بازي برگشت پلي‌آف 5000 نفر به ورزشگاه بندرعباس آمده بودند ما در ديدار رفت، 30 هزار شيرازي را به ورزشگاه حافظيه آورده بوديم كه اين را مي‌توان به انبوه مشتاقاني كه از داخل و خارج استان و كشور، حامي ما هستند ارتباط داد. استاني با اين پهناوري و آن قدرت بالاي مالي، مطمئنا حمايت جانانه‌اي از نماينده خود در ليگ برتر فوتبال خواهد كرد و از عاملي اينچنين مفيد در پر كردن اوقات فراغت جوانانش به سادگي عبور نخواهد كرد. ما سال گذشته، حمايت مالي سپاه تهران را از باشگاه خود از دست داديم و تنها به اتكاي حمايت مالي و امكانات سپاه شيراز و اندكي اعتبارات اداره كل تربيت بدني فارس، پا به ليگ يك گذاشتيم ولي امسال شرايط متفاوتي خواهيم داشت.

با آن يك ميليارد تومان سال گذشته نتوانستيد رو به بازيكنان باتجربه و مطرح بياوريد ولي همان تيم جوان هم واقعا منظم و يكدست كار كرد. چند درصد از آن تيم را حفظ و چقدر به بهره‌گيري از نيروهاي زبده جديد، احساس نياز مي‌كنيد؟

كلانتري: حضور در نيمه بالاي جدول و اهدافي بالاتر از آن را براي خود در دوره پيش روي ليگ برتر در نظر گرفته‌ايم همچنان‌كه براي فصل قبل قهرماني ليگ يك را نشانه گرفته بوديم

واقعيت اين است كه يك سال پيش وقتي نزد سرهنگ جعفري (مديرعامل باشگاه)‌ رفتم تا كار را شروع كنيم شرايط بسيار سختي وجود داشت چون به دليل سقوط تيم، همه بازيكنان باتجربه‌ آن رفته بودند تا با تيم‌هاي ليگ برتري قرارداد ببندند. در آن شرايط ما چاره را بر توكل به خدا و استفاده از جوانان ديديم كه اين راهبرد به خوبي هم جوابگو شد. چون انگيزه خيلي زيادي در اين جوان‌ها وجود داشت و ما با توجه به شرايط ويژه ليگ يك كه به قدرت، توان و انگيزه زيادي نزد بازيكنان نياز دارد و از اين فاكتور بهره‌هاي زيادي برديم. ما به منظور حفظ و ارتقاء انگيزشي آن بازيكنان، يادآوري مي‌كرديم در صورت صعود به ليگ برتر، شايسته‌ترين‌ها را به خوبي حفظ خواهيم كرد و اكنون نوبت به وفاي عهدمان رسيده است و قصد داريم با حفظ شاكله تيم فصل گذشته،‌ تعدادي بازيكن آماده و باتجربه نيز به منظور رفع نقاط ضعف‌مان اضافه كنيم.

در اين مسير قصد نداريد ستاره‌هايي كه از فجر آغاز كرده بودند را به شيراز برگردانيد؟

به باشگاه اعلام كرده‌ايم در جذب بازيكنان جديد مورد نياز، اولويت را به شيرازي‌هاي مقيم خارج از استان بدهند به شرطي كه شرايط حضور در فجر را داشته باشند.

شروع تمرين‌ها چه زماني است؟

ما حتي يك روز استراحت نكرده‌ايم و فرداي روز صعود، 2 فهرست از بازيكنان شامل آنهايي كه مي‌مانند و آنهايي كه بايد جذب شوند و برنامه فصل جديد را ارائه كرديم. طبق اين برنامه، شروع تمرين‌هاي فصل جديدمان، 20 خرداد تعيين شد.

كادر فني را هم تقويت خواهيد كرد؟

فقط يك آناليزور اضافه خواهيم كرد. كادر فني ما متشكل از چند بازيكن پست‌هاي مختلف تيم موفق برق شيراز دهه 70 بود. خودم كه هافبك آن تيم بودم، مجيد نجفي به عنوان مربي دروازه‌بان‌ها، ‌صبوري مدافع آن زمان تيم و طبري مهاجم سابق برق.

شما از زمره مربياني هستيد كه به تحليل بازي ها اهميت خيلي بالايي مي‌دهيد و اين در شكل بازي و نتايج تيم‌تان نمود روشني دارد.

دقيقا همين‌طور است. من يكي از چند مربي‌ هستم كه از نرم‌افزار ويژه و تخصصي آناليز فوتبال كه چند سال پيش به سرپرستي مجيد جلالي تهيه شد، استفاده مي‌‌كنم. تهيه اين نرم‌افزار، يكي از خدمت‌هاي بسيار خوبي بود كه جلالي به فوتبال ما كرد. حالا من با اين نرم‌افزار به طور مستند،‌ اشكال‌هاي كار بازيكنانم را به ‌آنها گوشزد مي‌كنم و در پيشبرد امور فني تيم، استفاده زيادي از آن برده‌ام. ازجمله اين كه در ابتداي فصل گذشته تعداد پاس‌هاي تيم ما حدود 170 تا 180 بود در حالي كه در پايان فصل آن را به حدود 500 پاس در هر بازي رسانديم كه حدود 80 درصد آن سالم بود.

در حالي كه اغلب مربيان، راه صعود از ليگ يك را ساخت تيمي فيزيكي و متبحر در جنگ‌هاي حاشيه‌‌اي مي‌دانند، تيم فجر با سيماي يك تيم سرعتي و با استفاده فراوان از پاس‌هاي تك‌ضرب و دوضرب، به ليگ برتر صعود كرد!

معتقدم در كار مربيگري، سرمربي، شخصيت فني خود را به تيمش انتقال مي‌‌دهد. من به عنوان بازيكن صرفا فيزيكي عمل نمي‌كردم همين رويكرد را پارسال در برق و امسال در فجر به بازيكنانم منتقل كردم. البته ابتداي فصل، ايرادهاي زيادي به همين دليل از من گرفته مي‌شد ولي در پاسخ به تئوري كرايف مبني بر تقدم تكنيك به فيزيك استناد مي‌كردم. البته در عين حال، اعتقاد زيادي به‌آمادگي جسماني بالا و سرعت هم دارم. شما در بازي آخر ليگ ديديد تيم ما در هواي بسيار داغ و شرجي بندرعباس تا دقيقه 90 به راحتي دويد. تازه اگر آن بازي يك نيمه ديگر هم ادامه پيدا مي‌كرد بازيكنان ما با همان آهنگ به كارشان ادامه مي‌دادند. ايده من بر مبناي بازي شناور پرحوصله، تحت‌تاثير مالكيت توپ قرار دارد.

نقش مربي بدنساز در تيم‌تان چگونه ترسيم شده است؟

در دوراني كه شاگردي ياوري را مي‌كردم درس‌هاي زيادي از او آموختم. در مكتب او اين سرمربي است كه مديريت آمادگي جسماني تيم را برعهده مي‌گيرد. من ترجيح مي‌دهم خودم برنامه‌هاي آمادگي جسماني فوتبال را به طور تخصصي اجرا كنم و فقط يك مربي متخصص در كار وزنه در كنار دارم. به عبارت ديگر بر خلاف اغلب مربيان‌مان، اعتقادي به استفاده از يك دووميداني كار متبحر به عنوان مربي بدنسازي فوتبال ندارم.

چه مقامي را براي فجر سپاسي در ليگ برتر در نظر گرفته و دنبال مي‌كنيد؟

معتقدم هميشه بايد اهداف بالاتري را در نظر بگيريم تا در صورت رخ دادن اتفاقات منفي غيرقابل پيش‌بيني، باز هم موفق شويم. ما براي فصل قبل، قهرماني ليگ يك را نشانه گرفته بوديم كه به دليل اشتباهات سهوي داوران، امتيازهاي زيادي را از دست داديم و به عنوان سوم رسيديم. با چنين رويكردي، ما حضور در نيمه بالاي جدول و اهدافي بالاتر از آن را براي خود در دوره پيش روي ليگ برتر در نظر گرفته‌ايم كه با قدرت براي تحقق آن تلاش مي‌كنيم.

ali
    only
    karimi

16. 2 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

جعفري: از حضور بازيكنان بزرگ در فجرسپاسي استقبال مي‌‌كنيم

مديرعامل باشگاه فجرسپاسي شيراز گفت: از حضور بازيکنان بزرگ در تيم‌مان استقبال مي‌‌کنيم.

جعفر جعفري در مورد وضعيت فجرسپاسي که جواز حضور در ليگ برتر را به دست آورده گفت: علي کلانتري به عنوان سرمربي فجرسپاسي در رأس تيم باقي مي‌ماند و دستياران وي نيز همان‌ نفراتي هستند که در فصل گذشته در ليگ دسته اول حضور داشتند. براي تقويت کادرفني نيز بايد در جلسه‌اي با کلانتري و شنيدن نظرات وي، تصميم‌گيري لازم را انجام دهيم.
    در ادامه مديرعامل فجرسپاسي گفت: قصد داريم براي فصل جديد ليگ برتر تيمي قدرتمند را مهياي حضور در رقابت‌ها کنيم و بر همين اساس مي‌خواهيم بازيکنان بزرگي را به خدمت بگيريم.
    جعفري با بيان اينکه براي خريد بازيکنان مدنظر در انتظار ليست کلانتري هستيم، ادامه داد: فجرسپاسي مي‌تواند براي فصل جديد ليگ برتر همراه با باشگاه ملوان بازيکن سرباز جذب کند. در مورد اينکه گفته مي‌شود تراکتورسازي هم مي‌تواند بازيکن سرباز جذب کند، خبري ندارم.

ali
    only
    karimi

18. 2 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

فجرسپاسي به دنبال مهرزاد معدنچي و اميد روانخواه

فجري‌ها براي فصل آينده در صدد جذب مهرزاد معدنچي و اميد روانخواه هستند، دو بازيكني كه از همين تيم به فوتبال ايران معرفي شدند.

گل - باشگاه فجر سپاسي شيراز بعد از صعود به رقابت‌هاي ليگ برتر به دنبال تقويت تيمش است و در اين ميان مي‌خواهد چند بازيكن سرشناس را به فهرست خود اضافه كند.
    فجري‌ها براي فصل آينده در صدد جذب مهرزاد معدنچي و اميد روانخواه هستند، دو بازيكني كه از همين تيم به فوتبال ايران معرفي شدند. معدنچي فصل خوبي را در استيل آذين پشت سر نگذاشت و روانخواه هم به دليل مصدوميت چند ماه از ميادين فوتبال دور بود.
    حالا بايد ديد كه آيا اين دو بازيكن به تيم سابق خود باز مي‌گردند يا اينكه تصميم ديگري مي‌گيرند.

ali
    only
    karimi

20. 2 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974

دروازه‌بان تيم اميد راهي شيراز شد
    5 بازيكن جديد به فجرسپاسي پيوستند

5 بازيکن جديد از جمله دروازه‌بان تيم اميد به تيم فوتبال فجرسپاسي شيراز پيوستند.

تيم فوتبال فجرسپاسي که در ديدار پلي‌آف ليگ دسته اول با برتري مقابل آلومينيوم بندرعباس راهي رقابت‌هاي فصل آينده ليگ برتر شد با 5 بازيکن جديد به توافق رسيد.
    بر همين اساس هادي ايماني از استيل آذين، سعيد قزلباش از سايپا، عباس کاظميان از آلومينيوم هرمزگان و حزباوي و صالح خليل‌آزاد دروازه‌بان تيم اميد با عقد قراردادهايي يک ساله براي حضور در فصل آينده ليگ برتر راهي اين تيم شيرازي شدند.
    همچنين از اين تيم خبر مي‌رسد که سروش رفيعي، مهاجم گلزن فجرسپاسي با جدايي از جمع شاگردان کلانتري به فولاد خوزستان پيوست.

ali
    only
    karimi

22. 2 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 15 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع