Design & Developed BY Patira

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 149 , از مجموع 149
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

Bia Inja فجر سپاسي تيم حماسي

صعود تيم فجر شهيد سپاسي شيراز به ليگ برتر !!!
    آشتي دوباره اي با مردم شيراز !!!

ali
    only
    karimi

2. 11 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

جوانمردی تو خون شیرازی هاست
    ایول به محمد مهدی نظری که اینکار رو کرد با این که تیممون باخت ولی این کار نظری از صد تا برد بهتر بود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 6 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

محمدمهدی نظری بعد از حرکت جوانمردانه‌اش:

سلامتی طالبی برای من مهم‌تر بود

بازیکن تیم فجر سپاسی شیراز در مورد حرکت جوانمردانه‌ خود در دیدار با سپاهان گفت: سلامتی طالبی، بازیکن سپاهان برای من مهم‌تر بود چراکه اولویت ما فوتبال جوانمردانه است.

محمدمهدی نظری پس از شکست تیمش مقابل سپاهان در گفتگو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی در مورد نزدن گل به سپاهان در حالیکه بازیکن این تیم روی زمین افتاده بود، گفت: من با بیرون زدن توپ هیچ‌کار خاصی نکردم و هرکس دیگر نیز بود، این کار را می‌کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، وی گفت: من در آن صحنه کار خاصی نکردم چون فرشید طالبی هم یک بازیکن مثل خودمان است و سلامتی او برای من مهم است و این از مسائل فوتبال است.

بازیکن تیم فجر سپاسی اضافه کرد: مطمئن باشید اگر بازیکنان دیگر تیم فجر نیز در آن موقعیت قرار می‌گرفتند، این کار را می‌کردند چون این کارها ریشه در فوتبال فجر دارد و ما نام یک شهید را یدک می‌کشیم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

6. 5 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298

تقدیر کرانچار از محمدمهدی نظری

سرمربی تیم سپاهان با انتقاد از عملکرد مهاجمان تیمش در بازی برابر فجرسپاسی گفت: عملکرد مهاجمان سپاهان در دو بازی اخیر اصلا رضایت‌بخش نبوده است.

زلاتکو کرانچار شامگاه چهارشنبه در نشست مطبوعاتی بعد از پیروزی تیمش مقابل فجرسپاسی در گفتگو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به شرایط بازی تیم سپاهان اظهار داشت: باید بگویم تیم ما در دقایق نخست بازی عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشت اما بازیکنانم رفته‌رفته بهتر شدند و عملکرد خوبی داشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، وی ادامه داد: پس از آن بازیکنان تیم سپاهان موقعیت‌های بسیاری ایجاد کرده و از 15 دقیقه دوم بازی، تلاش کردند که از موقعیت‌های خود استفاده کنند که این اتفاق رخ نداد.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: متاسفانه ما در این بازی نیز همچون بازی پیکان نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم اما در بازی‌های آینده باید این مشکلات را برطرف کنیم.

وی در مورد حرکت محمدمهدی نظری در بیرون زدن توپ در موقعیت مناسب به دلیل مصدومیت فرشید طالبی گفت: این بازیکن موقعیت خود را برای سلامتی طالبی و ارائه بازی جوانمردانه از دست داد و از او به خاطر این کار تشکر می‌کنم.

(
    شادمهر عقیلی)

8. 4 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298

محمود یاوری بعد از باخت بهسپاهان:

نظری بازیکن قرن است

محمود یاوری شامگاه چهارشنبه پس از شکست تیمش مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به حرکت نظری، بازیکن فجر در بیرون زدن توپ در موقعیت گل گفت: به نظر من او با این حرکت باید به عنوان بازیکن قرن نامگذاری شود اما متاسفانه سپاهان باید در مورد این مسئله هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌داد و بازیکنان این تیم نباید در موقعیتی که مثل این موقعیت بود، رفتار دیگری از خود نشان دهند.

به گزارش مهر، وی در مورد خوشحالی زلاتکو کرانچار بعد از گل پیروزی‌بخش سوکای در این بازی گفت: واقعا باور نمی‌کردم که پیروزی مقابل فجر اینقدر برای کرانچار حیات‌بخش و حساس باشد و حرکت‌هایی نظیر حرکات کرانچار را تا کنون ندیده بودم و امیدوارم مدیرعامل سپاهان به کرانچار یادآوری کند که در چه تیمی سرمربیگری می‌کند.

سرمربی سابق سپاهان پیرامون انتقادات هواداران تیم اصفهانی به فوتبال تیم فجر اضافه کرد: به هر حال هواداران در آن لحظات از تیم خود برد می‌خواستند و واکنش‌هایی نظیر این از آنها طبیعی بود و اصلا از شعارهای آنها ناراحت نمی‌شوم.

وی اضافه کرد: با سیستمی که تیم سپاهان در دقایق پایانی بازی اتخاذ کرده بود، مجبور بودیم دفاعی بازی کنیم.

یاوری در پاسخ به سئوالی پیرامون دیدار تیم سپاهان مقابل الاهلی در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اضافه کرد: من دلم نمی آید عیوب سپاهان را بگویم و کرانچار باید خودش شخصا به دنبال حل این مشکلات برآید و امیدوارم مشکلات این تیم برطرف شود.

(
    شادمهر عقیلی)

10. 3 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298

6تایی ها

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز روز شنبه با نتیجه ی 6 بر 1 تیم داماش گیلان را در ورزشگاه شهید دستغیب شکست داد.این بازی که در قالب هفته هشتم لیگ برتر جام خلیج فارس برگزار شد در نهایت با پیروزی قاطعانه و بی هیچ حرف و حدیثی طلایی پوشان شیرازی به پایان رسید که سهم جابر انصااری و عباس محمدرضایی هر کدام 2 گل و محمد مهدی نظری و سید محمد رضا حسینی هر کدام یک گل بود.با این پیروزی پر گل فجری ها به یک قدمی صدر جدول رسیدند.با این بازی فجری ها نشان دادند که تعطیلات لیگ برای آنان بسیار خوب بوده و آنان تونسته اند سیر صعودی خود را دوباره در پیش گیرند.

محمود یاوری پس از پیروزی 6 بر یک مقابل داماش، در حالی که وقتی وارد سالن کنفرانس شد، مورد تشویق خبرنگاران قرار گرفت، گفت: به همه این پیروزی را تبریک می‌گویم بخصوص به بازیکنان تیمم. آنها مزد زحمات خود را گرفتند. تعطیلات لیگ فرصت خوبی برای بازسازی فجر بود و باید بگویم یک تعطیلات طلایی برای ما بود.

یاوری تصریح کرد:‌ از مسئولان سپاه می‌خواهم از بچه‌های ما طبق قراردادی که بسته‌اند حمایت کنند و برای رسیدن به مزدشان تلاش کنند. بازیکنان 20 درصد قرارداد خود را گرفته‌اند اما فکر می‌کنم باید رسیدگی بیشتری به این تیم شود.

سرمربی فجر سپاسی درباره وضعیت تیم ملی گفت: بهترین تصمیم برای تیم ملی این است که از بازیکنان دیگری استفاده شود.

(
    شادمهر عقیلی)

12. 3 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298

رضا حقیقی: وقت کشی نمی‌کردیم

کاپیتان تیم فوتبال فجر سپاسی ازکسب تساوی مقابل استقلال ابراز رضایت کرد.

رضا حقیقی پس از تساوی بدون گل استقلال و فجرسپاسی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما نیمه نخست را خیلی خوب شروع کردیم و در کل از استقلال بهتر کار کردیم. اما در نیمه دوم کمی با احتیاط کار کردیم چرا که به هر حال استقلال در زمین خودش بازی می‌کرد و نیاز به 3 امتیاز این مسابقه داشت.

وی افزود: مساوی برای ما نتیجه بهتری بود. خدا را شکر می‌کنم که یک امتیاز از استقلال گرفتیم و به هدفمان رسیدیم.

حقیقی درباره زمین خوردن‌های متعدد بازیکنان تیمش گفت: ما به هیچ عنوان به دنبال وقت تلف کردن نبودیم چرا که تیمی که بخواهد وقت کشی کند این کار را از دروازه‌بان خود شروع می‌کند اما دیدید که شیخ ویسی تنها یک بار آن هم 30 ثانیه روی زمین افتاده بود و به غیر از آن مساله خاص دیگری پیش نیامد.

(
    شادمهر عقیلی)

14. 2 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298

یاوری: آینده از آن بچه‌های من است

سرمربی فجرسپاسی اعتقاد دارد اگر تیمش مقابل استقلال خوش‌شانس‌تر بود، نتیجه دیگری غیر از تساوی رقم می‌خورد.

محمود یاوری در نشست خبری پس از تساوی بدون گل فجر مقابل استقلال گفت: فوتبال جانداری بود و برای نیمه اول برنامه داشتیم. در نیمه دوم می خواستیم بازی را اداره کنیم. همه بازیکنان ما خوب کار کردند.

وی اضافه کرد: قبلا هم گفته بودم این بچه ها شجاع هستند و سر جلوی توپ می گذارند و این اتفاق هم افتاد. اگر این بازی رنگ خشونت نمی گرفت همه چیز بهتر می شد. فوتبال دو رو دارد. نیمه اول هر دو تیم خوب بودند و تاکتیک پذیر بازی کردند. نیمه دوم ما برتر بودیم.

یاوری در پاسخ به این سوال که فجر سپاسی تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار نگرفت، گفت: از نظر روانی روی تیم کار کردیم و امروز هم گفتم فرض کنید تماشاگران برای شما هستند. به استقلال احترام می گذاریم. همان حرفی که در بازی با پرسپولیس زدم امروز هم می گویم. ما توجه به حاشیه نداشتیم و این رمز موفقیت ما بود و اگر خوش شانس تر بودیم شاید امروز نتیجه بهتری می گرفتیم.

یاوری در مورد اینکه جایگاه فجرسپاسی تصریح کرد: دنبال این هستیم تا جایگاه نرمالی داشته باشیم. جایگاه کنونی نسبت به وضعیتی که داریم خوب است و نمی گویم بقیه خرج کردند و ما نکردیم؛ این حرف کلیشه ای است. جایگاه هفتم و هشتم برای ما خوب است و اگر بهتر شدیم شما ناراحت نشوید! بعد از بازی با پرسپولیس همه برای ما اخم کردند اما امروز خدا را شکر خبرنگاران می خندند و خوشحالند!

وی در مورد اینکه چرا تیم های دیگر با وجود هزینه نمی توانند در بالای جدول باشند گفت: بچه های ما با عشق تمرین می کنند و با عشق وارد مسابقه می شوند. وقتی بازیکنان به زمین می روند وضو می گیرند. این ها اعتقاد دارند. گویند «مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق می آورد.» من هم با عشق با آنها کار می کنم و نتیجه را هم می بینید. حقیقی و نظری امروز خیلی به ما کمک کردند. آنها جویای نام هستند. ما بازیکن شاخص نداریم. دو بازیکن داریم؛ ممتاز و یک. بازیکنان ما بین این دو هستند و می توانند ممتاز باشند. آینده برای بچه های من است.

یاوری در مورد دعوت نشدن بازیکنان فر از جمله حقیقی به تیم ملی اظهار داشت: بچه های من هم قبلا به تیم ملی دعوت نشده بودند. من هم سرمربی بودم بازیکنان خودم را انتخاب می کردم. کی‌روش مربی بزرگی است. اگر حق بچه های ما تیم ملی باشد اما دعوت نشوند باز به آینده امیدواریم. حقیقی در بازی تدارکاتی تیم ملی خوب بود. من به او گفتم به فکر تیم ملی نباشد. گفتم برای رضای خدا کارت را بکن و چشم ناظران تیم ملی تو را می بینند. همین که شما خبرنگاران می بینید کافی است.

(
    شادمهر عقیلی)

16. 4 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر-مورینیو-
    بازیکن محبوب
    همه ی بازیکن های رئال و ارسنال
    اسم واقعی شما
    مجتبی

SpainRealMadridArsenal

Mesut Ozil

تشکر ها
    3,020
    تشکر شده 3,036 در 573 پست

زنده باد تیم فجر سپاسی و محمود یاوری
    زنده باد ارسنال ایران البته بعضی ها میگن دورتموند ایران !!!

تبریک میگم به همه ی هوادار های شیرازی .
    با یک بازی خوب مقابل تراکتور سازی یه برد شیرین به دست اوردیم و الان در صدر جدول هستیم. امید وارم بازی های بعدی رو هم خوب بازی کنیم و مثل دیروز ببریم.

با کمترین هزینه بهترین نتایج رو داریم میگیرم . واقعا باید اعتماد به نفس و این روح پاک بچه های شیرازی رو ستود . افرین .خوشا به غیرتتون . ایول تیم فجر . ایول غیرت شیرازی

18. 3 کاربر از پست مفید shiraz-sport تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298

پیش فرض پاسخ : فجر سپاسي تيم حماسي

غلامحسین پیروانی بعد از کنار گذاشتن محمود یاوری با سابقه از سرمربیگری فجر هدایت این تیم در فصل جدید بر عهده خواهد داشت و کارش را هم از امروز (دوشنبه) با بازیکنان فصل قبل آغاز کرد.

به گزارش ایسنا ، محمد عاری، سرپرست فجر در این باره توضیح داد: بعد از توافق با آقای پیروانی تمریناتمان را امروز آغاز می‌کنیم. همچنین جلسه‌ای را دیروز با او در باشگاه برگزار کردیم و دستیاران سرمربی مشخص شدند. به این ترتیب بهنام زارع و داریوش صبوری به عنوان کمک مربی و عبدالمجید نجفی هم به عنوان مربی دروازه‌بان ها در جلسه دیروز معرفی شدند.

وی در ادامه با اعلام خبر تمدید دو بازیکن فصل قبل با فجر، افزود: حمید جوکار و علیرضا جلیلی دیروز قراردادشان را با تیم تمدید کردند و وضعیت مابقی بازیکنان نیز امروز مشخص می‌شود. پیروانی باید آنها را در تمرینات زیر نظر بگیرد و با توجه به سابقه ای که ما از بازیکنان به او داده‌ایم نظرش را درباره تک تک شان اعلام خواهد کرد.

سرپرست فجر همچنین در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنی درخواست رضایت نامه برای جدایی از فجر کرده است یا نه؟ تاکید کرد: هیچ کس صحبتی از جدایی به میان نیاورده است. حتی مهدی نظری که همه می‌گفتند از تیم جدا می‌شود، نگفته که می‌خواهم بروم. با این حال همه چیز بعد از شروع تمرینات مشخص می‌شود.

عاری در پایان نیز درباره بازیکنان مورد نظر پیروانی برای جذب به تیم، تصریح کرد: لیستی را به ما داده‌اند که چند بازیکن لیگ یکی و چند لیگ برتری در آن وجود دارد. از بین آنها دو، سه بازیکن هم از شاخص‌های لیگ هستند که مهرداد معدنچی جزو آنهاست، اما آمدن او به فجر هنوز در حد مذاکره است و تصمیم گیری نهایی با پیروانی خواهد بود.

(
    شادمهر عقیلی)

20. کاربر روبرو از پست مفید FC@ALI تشکر کرده است .

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع