Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 39 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 388
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

shahin خبر های باشگاه شاهین بوشهر در سال 91_90

خبر های داغ باشگاه شاهین بوشهر را در اینجا بگذارید

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

2. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

shahin

فيروز كريمي:باشاهين قرارداد دوساله امضا كردم .

خوشحالم که بعد از مدتي به ليگ برتر برگشتم و روز جمعه به بوشهر مي‌روم تا از روز شنبه تمرينات را آغاز کنيم.

فيروز کريمي سرمربي سرشناس فوتبال ايران دوباره به ليگ برتر بازگشت. کريمي دقايقي پيش در گفت‌وگويي اختصاصي با خبرنگار سايت گل در مورد مذاکره‌اش با مسئولان باشگاه شاهين بوشهر گفت:« اين مذاکرات را تأييد مي‌کنم و من با باشگاه شاهين بوشهر به توافق رسيدم. من با اين باشگاه قرارداد دو ساله امضا کردم که البته قرارداد سال آينده به صورت توافقي است.»
    کريمي در پاسخ به اين سوال که آيا از نظر سازمان ليگ مشکلي براي مربيگري نداريد، خاطرنشان کرد:« خير، من هيچ مشکلي ندارم و فعاليتم را در شاهين شروع خواهم کرد. خوشحالم که بعد از مدتي به ليگ برتر برگشتم و روز جمعه به بوشهر مي‌روم تا از روز شنبه تمرينات را آغاز کنيم.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

کریمی سرمربی و دادگر مدیر عامل شاهین بوشهر شدند درپی کناره گیری درخشان از سرمربیگری تیم شاهین بوشهر؛فیروزکریمی به عنوان سرمربی جدید این تیم وعلی دادگر نیز به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا؛علی افراشته رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین بوشهر بااعلام این خبر گفت:عصرپنجشنبه آیین معارفه فیروز کریمی و علی دادگر برگزار می شود.
    وی اظهارداشت :حمید درخشان به دلیل بیماری همسرش ومشکلاتی که در این زمینه برای ادامه همکاری با شاهین داشت مصر به جدایی از تیم شاهین بود که عصرچهارشنبه درجلسه ای با امضای توافق نامه ای ؛ به طور رسمی از سرمربیگری این تیم کناره گیری کرد.
    افراشته بیان کرد: اعضای هیات مدیره باشگاه شاهین نیز درپی جدایی حمید درخشان ؛فیروز کریمی را با توجه به داشتن توانمندی و تجربه بسیار بالا درمربیگری به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کردند و با وی قرارداد امضاء شد.
    رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین بوشهر گفت :همچنین اعضای هیات مدیره این باشگاه علی دادگر را به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب کردند.
    وی افزود:علی دادگر از افراد باسابقه و شناخته شده در ورزش ایران است که هم اکنون سمت معاونت باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران را به عهده دارد و تحصیلات او دکترای حقوق بین الملل است که پایان نامه دکترای خود را درزمینه حقوق ورزشی در ایران و حقوق بین الملل ورزش به پایان برده است.
    افراشته اضافه کرد:همچنین دادگر موسس باشگاه فرهنگی ورزشی AC ایران آینده سازان ؛بنیانگذار هنرستان تربیت بدنی و علوم ورزش ایران ؛مدیرکلی تربیت بدنی آذربایجان غربی ؛ریاست فدراسیون کونگ فو و مسوولیت های اجرایی متعددی را در سابقه مدیریتی خود دارد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

6. کاربر روبرو از پست مفید yasin04 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide

کریمی مجوز مربیگری در شاهین را ندارد/درخشان فقط می‌تواند در بوشهر مربیگری کند

کمیته نظارت بازرسی و ارزشیابی سازمان لیگ اعلام کرد تا زمان تعیین تکلیف قراردادهای بازیکنان شاهین بوشهر، فیروز کریمی مجوز مربیگری در این تیم را ندارد.

کمیته نظارت، بازرسی و ارزشیابی سازمان لیگ اعلام کرد با توجه به لزوم حفظ بیت‌المال و رعایت حقوق مادی و معنوی مردم بوشهر و با حفظ حرمت فیروز کریمی به این مربی اجازه مربیگری در شاهین بوشهر داده نمی‌شود تا وضعیت قرارداد بازیکنان این تیم به طور کامل و شفاف مشخص شود.
    حمید درخشان، مجید ابوالفتحی و میثم منیعی باید در مورد قراردادهای مشکوک برخی از بازیکنان در سازمان لیگ توضیحات لازم را بدهند و هرگونه خسارت مادی احتمالی به شاهین بوشهر را جبران کنند در غیر این صورت آنها به مراجع ذی‌صلاح معرفی خواهند شد.
    در بیانیه این کمیته آمده است: حمید درخشان در این فصل و تا پایان لیگ یازدهم فقط می‌تواند در شاهین بوشهر مربیگری کند و اجازه مربیگری در هیچ تیمی و هیچ رده دیگری از لیگ فوتبال ایران را ندارد تا پاسخگوی قراردادهای برخی از بازیکنان شاهین بوشهر باشد.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

8. 2 کاربر از پست مفید yasin04 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

ItaliaChelseaShahinBoushehr

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

طالب‌لو: تغيير مربي در وسط فصل به مذاقم خوش نمي‌آيد/ نمي‌دانم چطور بدون تمرين از تيم ملي خط خوردم/ چيزهاي زيادي از آقا فيروز ياد گرفتم

زماني كه به فرودگاه بوشهر برگشتم مردم هم تعجب كرده بودند كه در تيم ملي نيستم ولي اگر دلايل نبودن من فقط مسائل فني باشد مطمئن باشيد كه نظر كادرفني تيم ملي را تغيير خواهم داد

سايت گل ـ فيروز كريمي از روز پنجشنبه با شاهين بوشهر استارت زد و حالا اين تيم به دليل حضور چهره ويژه‌اي مثل آقا فيروز بيشتر مورد توجه قرار مي‌گيرد. با وحيد طالب‌لو دروازه بان شاهين در مورد حضور كريمي در اين تيم حرف زديم و او به سوالات خبرنگار سايت گل پاسخ داد.

نظرت در مورد حضور كريمي در شاهين چيست؟

نمي‌توانم نظر خاصي داشته باشم به اين دليل كه هميشه تغيير مربيان در ميان فصل به مذاقم خوش نمي‌آيد. من دوست دارم با همان مجموعه‌اي كه آغاز كرديم تا آخر جلو برويم ولي به هر حال در فوتبال اين اتفاقات رخ مي‌دهد. سالي هم كه مرحوم ناصر حجازي مديرفني استقلال بود و آقافيروز آمد و پس از مدتي رفت، واقعا سال سختي بود. جا دارد از زحمات آقاي درخشان تشكر كنم و حالا اميدوارم با آمدن كريمي يك روند صعودي را طي كنيم چون خوشحالي هواداران شاهين از همه چيز مهمتر است.

مي‌داني دليل رفتن درخشان چه بود؟

گويا ايشان به دليل مشكلات خانوادگي جدا شدند و در هفته‌هاي گذشته هم اين بحث را مطرح كردند. از طرفي آقاي درخشان با مسئولان باشگاه هم اختلاف سليقه داشتند.

مي‌گويند تحركات بعضي از بازيكنان شاهين در آمدن كريمي موثر بوده است؟

معمولا در فوتبال ايران اين حرف و حديث‌ها وجود دارد ولي چنين بحثي صحت ندارد. در ضمن آقايان افراشته و ابوالفتحي آنقدر اطلاعات دارند كه بازيكنان روي آنها تأثير نگذارند.

سالي كه كريمي در استقلال بود، در بازي با صنعت نفت آبادان با او مشكل پيدا كردي. آيا آن مشكلات همچنان ادامه دارد؟

من بعد از آن بازي در جام حذفي مقابل ذوب آهن سه پنالتي گرفتم و مقابل راه آهن هم همين‌طور. من ناراحت بودم ولي از آقافيروز چيزهاي زيادي ياد گرفتم.

در مورد تيم ملي صحبت كن. از اينكه در بين ملي‌پوشان نيستي ناراحتي؟

بازي كردن در تيم ملي براي هر بازي افتخار است. من انتظار داشتم كه دعوت شوم و موقعش رسيده بود ولي نمي‌دانم چرا بدون تمرين خط خوردم. البته اين باعث نمي‌شود كه دست از تلاش بردارم و مطمئن باشيد براساس توانايي‌هاي خودم به تيم ملي دعوت خواهم شد، نه تكيه بر افراد ديگر. زماني كه به فرودگاه بوشهر برگشتم مردم هم تعجب كرده بودند كه در تيم ملي نيستم ولي اگر دلايل نبودن من فقط مسائل فني باشد مطمئن باشيد كه نظر كادرفني تيم ملي را تغيير خواهم داد.

10. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

فیروز کریمی :اگر پيشگو بودم، سكه و ارز مي خريدم/ حضورم در شاهين، كمك به فوتبال كشور است

از صدقه سري آقا امام زمان تاكنون 24 جام كسب كرده ام كه وزن آن ها از من و شما كه هر دو سنگين وزن هستيم بيشتر است

سايت گل ـ فيروز كريمي پس از مدت‌هاي دوري از ليگ برتر دوباره وارد فوتبال پرسروصداي ايران شد و حالا بايد مربيگري در شاهين بوشهر را تجربه كند. خيلي‌ها معتقدند بازگشت فيروز يعني بازگشت سوژه فوتبال ايران ولي او دوست دارد كه مسائل فني تيمش ديده شود. گفت‌وگوي اختصاصي آقافيروز با خبرنگار سايت گل را مي‌خوانيد.

مثل اينكه قرارداد دوساله با باشگاه شاهين امضا كرديد؟

بله قرارداد دوساله امضا كردم ولي اين قرارداد فقط تا پايان اين فصل قطعي است. قرارداد من با شاهين براي سال آينده توافقي است و بايد مذاكره كنيم و با هيئت مديره حرف بزنيم.

شرايط شاهين را چطور مي‌بينيد؟
    شاهين تيم بدي نيست و به نظر مي‌رسد مشكلات مالي اين تيم كمي حل شده است. بايد كار را شروع كنم تا ببينم چه مي‌شود.

برخي معتقدند حضور مربياني مثل شما بار فني ليگ را بالاتر خواهد برد. نظر خودتان چيست؟
    من نبايد در اين مورد نظر بدهم و ديگران بايد صحبت كنند. من يك مدت نبودم ولي خوشحالم كه به جمع دوستان برگشتم و حالا با همه بازيكنان، مربيان، دست‌اندركاران فوتبال و ارباب جرايد بيشتر رابطه دارم.

هدفتان در شاهين چيست؟
    من مي‌خواهم تيم‌ام در كنار ارائه يك بازي زيبا و نشاط‌آور نتايج خوبي بگيرد. من به انجام بازي زيبا و تاكتيكي اهميت مي‌دهم.

از نظر سازمان ليگ مشكلي براي مربيگري نداريد؟
    خير. در اين مدت كه در ليگ برتر نبوديد، فوتبال را به طور جدي دنبال مي‌كرديد؟
    مي‌توان گفت كه ديدگاه من به فوتبال تا حدودي تغيير كرده است. در 6ماه گذشته مطالعات خوبي داشته‌ام و ديدگاه جديدي نسبت به فوتبال پيدا كرده‌ام. من با همين نفراتي كه شاهين در اختيار دارد، دنبال يك فوتبال با كيفيت هستم.

در جدول رده‌بندي دنبال چه جايگاهي هستيد؟
    الان حدود 23درصد بازي‌ها انجام شده و اين به هر حال تأثيرگذار است. من دنبال بهانه نيستم كه بگويم تيم را خودم نبستم و سعي مي‌كنم كارهاي خوبي كه در گذشته در شاهين انجام شده را بيشتر كنم.
    چندم می شوید؟

اگر پيشگو بودم، پارسال سكه و ارز مي خريدم تا امسال بفروشم و با سودش زندگي كنم و نيازي به حضور در فوتبال نداشته باشم! با وجودي كه پيشگو نيستم، اما قول مي دهم با همكاري ليدرها، مسئولان باشگاه و ورزش شهر و رسانه ها، شاهين فوتبالي زيبا ارائه كرده و به جايگاه مناسبي در ليگ دست پيدا كند. اما از صدقه سري آقا امام زمان تاكنون 24 جام كسب كرده ام كه وزن آن ها از من و شما كه هر دو سنگين وزن هستيم بيشتر است!
    خيلي‌ها معتقدند بازگشت شما سوژه‌ها و اتفاقات ليگ را بيشتر خواهد كرد و از حالا همه منتظر حرف‌هاي شما هستند. آيا فيروز كريمي را مثل گذشته خواهيم ديد؟
    من همان آدم هستم و گفتمان من تغيير نخواهد كرد. من كه نمي‌توانم خودم را عوض كنم ولي آدمي نيستم كه پشت دوربين عمدا حرفي را بزنم. در گذشته هم به كسي تهمت نزدم، توهين نكردم و قلب كسي را نشكستم. حتي اگر كسي از من ناراحت شده است از او حلاليت طلبيده‌ام. من سعي مي‌كنم كه هيچ كس را ناراحت نكنم...
    آيا فيروز كريمي متفاوتي را خواهيم ديد؟
    از لحاظ فني بله.

آيا به سوالاتي كه براي گرفتن سوژه از شما پرسيده خواهد شد باز هم جواب مي‌دهيد؟
    من فقط مي‌خواهم مسائل فني تيم‌ام به رخ كشيده شود و طوري بازي كنيم كه سطح كيفي تيم را بالا ببريم. اميدوارم با حمايت هواداران شاهين نتايج آبرومندانه بگيريم.

شما گفته بودید بازگشت فیروز کریمی به سود فوتبال ایران است؟

بله و هنوز روي حرفم هستيم، چرا كه تا قبل از بوشهر در 11 استان ديگر كار كرده ام و كارنامه ام در توليد بازيكن و مربي شفاف است. وي با بيان اينكه طي يك فصل 7 بازيكن جوان مثل حسين ماهيني، ميلاد ميداودي، علي حمودي، مصطفي يوسفي و ... را به استقلال اهواز آوردم كه اكنون در بالاترين سطح بازي مي كنند، گفت: بوشهر نيز همين پتانسيل را دارد كه در مدت 2 سال حضورم در شاهين بايد اين چهره ها شناسايي شوندقبلا حسين ماهيني و رضا جلالي ثابت از فوتبال همين شهر زير دست بنده در اهواز كار كرده اند. من معتقدم چند برابر اين دو بازيكن در بوشهر استعداد داريم كه بايد شناسايي و روي آنها كار شود.

12. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

کریمی: درخشان پاسخ تماسهایم را نداد.

فیروز کریمی می‌گوید دوست نداشته به جای حمید درخشان به شاهین بوشهر بیاید و با دلش شاهین بوشهر را انتخاب کرده است.
    به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، سرمربی جدید تیم فوتبال شاهین بوشهر درباره پیوستنش به این تیم اظهار کرد: طی صحبتی که با مسئولان هیئت مدیره شاهین بوشهر داشتم برای آمدن به این تیم به توافق رسیدم. من با رئیس هیئت مدیره شاهین بوشهر پیش از این هم آشنایی داشتم و حتی در ابتدای فصل هم شاهین بوشهر به من پیشنهاد داده بود اما من به خاطر گرفتاری‌های شخصی نمی‌توانستم جواب مثبت بدهم. وی ادامه داد: خدا را شکر با توجه به دوستی‌ای که از قبل داشتیم به عنوان سرمربی انتخاب شدم. شاهین بوشهر تیمی است که طرفداران بسیار خوبی دارد و مسئولان بوشهر هم همگی نسبت به این تیم یک
    نگاه مثبت دارند.
    مطمئن باشید با تعاملی که با اداره کل تربیت بدنی بوشهر و هیئت فوتبال این شهر و سایر سازمان‌ها و نهادها خواهیم داشت سعی می‌کنیم تیم جاندار و قدرتمندی را روانه میدان کنیم. تیمی که در شان این مردم باشد. فیروز کریمی در پاسخ به این سئوال که شما می‌توانید هدایت تیم را بر عهده بگیرید؟ گفت: من نمی‌دانم که سازمان لیگ و عزیزالله محمدی دیگر چگونه باید اعلام کنند که فیروز کریمی برای حضور در یک تیم مشکلی ندارد. سازمان لیگ بارها از طریق تلویزیون ، رادیو ، مطبوعات و لیستی که در ابتدای فصل از سرمربیان داده بود اعلام کرد که من مشکلی ندارم و حتی از اول هم هیچ مشکلی وجود نداشت. سرمربی شاهین بوشهر در پاسخ به این سئوال که آیا دوست داشت به جای حمید درخشان به عنوان سرمربی شاهین بوشهر انتخاب شود؟ گفت: اصلاً دوست نداشتم جای سرمربی دیگری بروم.
    سرمربی‌ای که جای فرد دیگری برود نمی‌تواند نسبت به خواسته‌های خودش پایبند باشد. با این حال من پایبند عقاید خودم هستم و با توجه به شرایطی که برای تیم مردمی شاهین بوشهر وجود داشت من این پست را قبول کردم. باید بگویم که من جای کسی نیامده‌ام.
    من به جایی آمده‌ام که سرمربی قبلی‌اش استعفاء داده و رفته و روی این موضوع هم حساسیت خاصی داشتم. فیروز کریمی با بیان اینکه برای آمدن به شاهین بوشهر چند بار با حمید درخشان تماس گرفته گفت: پیش از آن که این پست را قبول کنم چندین بار با حمید درخشان تماس گرفتم اما شاید او شماره من را نمی‌دانسته که پاسخ نداده است.
    حتی الان هم هنوز قرارداد امضاء نکرده‌ام و اخلاق حکم می‌کند که پیش از آمدن با حمید درخشان صحبت کنم البته علاوه بر شاهین بوشهر از سایر تیم‌های لیگ برتری و دسته یک ده پیشنهاد داشتم اما از بین همه این پیشنهادها با دل خودم شاهین بوشهر را انتخاب کردم و با این نیت آمدم که بتوانم به این تیم کمک کنم.
    فیروز کریمی با بیان اینکه شاهین بوشهر به لحاظ فنی هیچ مشکلی ندارد گفت: من برای آمدن به شاهین بوشهر صحبت‌های کاملی را انجام داده‌ام و می‌دانم که شاهین بوشهر جزو تیم‌هایی است که بیشترین پرداختی را به بازیکنانش داشته است و به لحاظ فنی هم هیچ مشکلی ندارد البته حمید درخشان در این تیم بسیار خوب کار کرده بود و من هرجا رفتم این موضوع را گفتم که کار حمید درخشان در شاهین بوشهر خوب بود البته نمی‌دانم که مشکل او چه بوده است که می‌خواسته از شاهین بوشهر جدا شود. وی در پایان درباره بازگشت خود به لیگ برتر پس از دو سال گفت: بعد از این دو سال مسلماً فیروز کریمی تفاوت کرده است. دو سال به سنم اضافه شده! یک کیلو به وزنم اضافه شده اما گذشته از شوخی امیدوارم که پس از دو سال بتوانم برای فوتبال کشورم مثمر ثمر باشم./دانشجویان ایران

14. 2 کاربر از پست مفید amin_20 تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

صحبتهای جمشیدی ، دادگر ، افراشته و کریمی.

صحبتهای رضا جمشیدی ، علی دادگر ، علی افراشته و فیروز کریمی در آئین معرفی
    مدیر عامل و سرمربی جدید تیم فوتبال شاهین بوشهر را در ادامه مطلب بخوانید.به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: تیم شاهین بوشهر با پتانسیلی
    که دارد می تواند بین چهار تیم برتر لیگ برتر باشد اما این هنر سرمربی تیم است که شاهین بوشهر را به چنین جایگاهی برساند. رضا جمشیدی در آئین معارفه مدیر عامل و سرمربی
    جدید شاهین بوشهر که بعد از ظهر پنج شنبه در سالن بانک صادرات بوشهر برگزار شد ادامه داد: مردم بوشهر با برد و باخت شاهین بوشهر می خوابند و بیدار می شوند و با توجه به پتانسیل تماشاگر و بازیکنان خوبی که جذب شده اند حضور در بین چهار تیم برتر جدول زیاده خواهی و موضوع عجیبی نیست. وی خطاب به فیروز کریمی سرمربی جدید شاهین بوشهر گفت: تیمی که امروز به آن آمده اید جایگا
    ه بزرگی دارد و از شما انتظار می رود روی حضور بین چهار تیم بالای جدول نظر داشته باشید و با درایت شما خوشحالی مردم این شهر رقم بخورد. رضا جمشیدی با بیان اینکه علی افراشته همانند دوران استانداری که خدمات قابل توجهی به استان کرد در سمت ریاست هیئت مدیره شاهین بوشهر نیز تمام زندگی اش را روی تیم گذاشته اظهار داشت: این اقدام وی صادقانه و بدون چشمداش
    ت می باشد و یقینناً امسال شاهین بوشهر متفاوتی در لیگ برتر حضور خواهد داشت.

همچنین مدیر عامل جدید شاهین بوشهر گفت: اکنون در بوشهر آبروی من با آبروی بوشهری ها گره خورده و امیدوارم امانت‌دار خوبی باشم. علی دادگر در مراسم معارفه مدیر عامل و سرمربی شاهین بوشهر که بعد از ظهر پنج شنبه در سالن بانک صادرات برگزار شد اظهار داشت: ‌امیدوارم حضورم در بوشهر مایه موفقیت شاهین بوشهر شود و با تجربیاتی که اندوخته‌ام به شاهین بوشهر کمک کنم. وی افزود: وضعیت فعلی شاهین بوشهر خیلی عادی نیست اما با تدبیر هیئت مدیره تلاش می‌کنیم شرایط عادی را به شاهین بوشهر بازگردانیم. مدیر عامل شاهین بوشهر گفت: اساس کار من برنامه محوری است و داشتن برنامه بد را بهتر از بی‌برنامگی می‌دانم. دکتر علی دادگر ادامه داد: برنامه‌های بهمن دهقان سرپرست قب
    لی شاهین بوشهر بسیار خوب بوده و آن را ادامه می‌دهم. وی با بیان اینکه در بوشهر فرصت‌ها و تهدیداتی وجود دارد اظهار داشت: امام جمعه ، استاندار ، رئیس هیئت مدیره ، هواداران ، رسانه و غیره از جمله فرصت‌های بوشهر هستند که ما نهایت استفاده را از این فرصت‌ها باید ببریم. مدیر عامل شاهین بوشهر حاشیه‌ها را از جمله مهم‌ترین تهدیدات شاهین بوشهر ذکر کرد و گفت: ما باید با تلاش و همکاری این تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم. دکتر علی دادگر اضافه کرد: یکی از برنامه‌های مهم ما توج
    ه به تیم‌های پایه است تا بتوانیم در بلند مدت از حضور بازیکنان بومی در تیم بزرگسالان بیشتر استفاده کنیم. وی با بیان اینکه خبرهای تیم را در هفته های گذشته رصد کرده و از تمایل تماشاگران برای انتقال تمرینات به بوشهر خبر دارد تصریح کرد: تمرینات شاهین بوشهر نیز از عالی‌شهر به
    مرکز شهر بوشهر منتقل می‌شود تا شاهد حضور بیش از پیش هواداران در تمرینات شاهین بوشهر باشیم. مدیر عامل شاهین بوشهر با بیان اینکه کمیته فنی نباید صوری باشد گفت: باید وضعیت تیم در میانه جدول را حفظ کنیم تا با یک برنامه منسجم به صعود امیدوار باشیم. دکتر علی دادگر تشکیل اتاق فکر را از دیگر برنامه‌های خود در شاهین بوشهر ذکر کرد و گفت: در ارتباط با منابع مالی نیز با
    حضور آقایان علی افراشته و مجید ابوالفتحی نگرانی محسوسی نداریم. وی تجهیز باشگاه ، ساماندهی کانون هواداران و تعامل با رسانه‌ها را از دیگر برنامه‌های خود در شاهین بوشهر ذکر و اظهار امیدواری کرد با همراهی رسانه‌ها از فرصت‌های به وجود آمده برای پیشرفت شاهین بوشهر استفاده شود.

در ادامه رئیس هیئت مدیره باشگاه شاهین بوشهر گفت: حمید درخشان با توجه به مشکلاتی که داشت به صورت توافقی از این تیم جدا شد هر چند اختلاف سلیقه هایی خصوصاً بر سر مصاحبه آخر وی به وجود آمد. علی افراشته بعد از ظهر امروز(پنجشنبه) در آئین معارفه مدیر عام
    ل و سرمربی جدید شاهین بوشهر در سالن بانک صادرات افزود: در خصوص مصاحبه حمید درخشان پس از بازی با داماش گیلان شدیداً به وی اعتراض کردم که ممکن است برخی ورزشکاران و کادر فنی نیز در جریان باشند ولی نمی خواهم به گذشته بازگردم بلکه باید راه طولانی پیش رو را نگاه کنیم. علی افراشته ادامه داد: از مدیران رسانه ها و صاحبان قلم خواهش می کنم به جای پرداختن موارد
    حاشیه ساز در تیم شاهین بوشهر به تقویت ورزشکاران ،
    مدیر و کادر فنی کمک کنند تا نماینده استان در لیگ برتر فوتبال بدرخشد. علی افراشته افزود: در جریان جلسه سه ساعته هیئت موسس ، هیئت مدیره و کمیته فنی باشگاه که امروز برگزار شد همگی تعهد کردند فیروز کریمی به عنوان سرمربی جدید را کمک و حمایت کنند تا تیم موفق شود. وی همچنین با اشاره به انتصاب علی دادگر به عنوان مدیر عامل جدید شاهین بوشهر خاطر نشان کرد: وی رزومه خوبی دارد و دکترای حقوق بین الملل ، مدرس دانشگاه ، معاون باشگاه استقلال تهران ، موسس اولین هنرستان ورزشی ایران ، رئیس فدراسیون کنگ فو
    ، مدیر کل سابق تربیت بدنی آذربایجان شرقی و فرماندار بوده که حکایت از سابقه خوب ورزشی و اجرایی وی دارد. علی افراشته با بیان اینکه تلاش ما برای حضور یک ن
    یروی بومی به عنوان مدیر عامل شاهین بوشهر بود افزود: شش ، هفت گزینه ای که برای این مورد استخراج شده بودند برای پذیرش مدیریت شاهین بوشهر اعلام آمادگی نکردند و علی دادگر به بوشهر آمد. علی افراشته ادامه داد: علی دادگر اگر چه بومی نیست ولی عشق و علاقه وی به خدمت به استان بوشهر ستودنی است و باید او را بوشهری دانست. وی گفت: از رسانه ها و هواداران شاهین بوشهر انتظار می رود علی دادگر را حمایت کرده نقاط قوتش را تقویت و ضعف هایش را نیز دوستانه به
    وی بگویند تا از حاشیه سازی جلوگیری شود. رئیس هیئت مدیره شاهین بوشهر درباره فیروز کریمی سرمربی جدید تیم نیز گفت: وی دو سال از حضور در لیگ برتر محروم بوده و اکنون انگیزه زیادی دارد تا با موفقیت شاهین بوشهر توانمندی خود را نشان دهد. علی افراشته با بیان اینکه انسان ها جایزالخطا هستند اظهار داشت: فیروز کریمی نیز معصوم نیست و در کنار محاسن زیادی که دارد چن
    د ایراد در گفتار و کردارش می توان پیدا کرد که باید دوستانه مطرح کرد تا برطرف شود. وی ادامه داد: اگر رسانه ها ، لیدرها ، نخبگان و دلسوزان ورزشی تیم شاهین بوشهر را همراهی کنند یقینناً فیروز کریمی در بوشهر می درخشد چرا که آمده موفق شود و همراه با شاهین بوشهر ن
    ام خود را نیز مطرح نماید و هدفی جز این ندارد. وی گفت: فیروز کریمی پیشنهادهای دیگری هم داشته اما به سراغ شاهین بوشهر آمده است. وی گفت: فیروز ک
    ریمی باید نقاط قوت حمید درخشان را نقشه راهش در شاهین بوشهر کند و ضعف هایش را به قوت مبدل سازد. رئیس هیئت مدیره شاهینی ها افزود: فیروز کریمی برای حضور یک چهره بومی به عنوان دستیار ابراز تمایل کرده و به زودی یکی از مربیان توانمند استان به عنوان کمک و
    ی معرفی می شود. علی افراشته ادامه داد: در شاه
    ین بوشهر بازیکن نورچشمی نداریم و بومی و غیربومی برایمان تفاوتی نمی کند. وی گفت: اگر بازیکنی در تمرینات تیم منظم و فعال باشد و در جریان بازی ها نیز بیشترین تأثیرگذاری را داشت محبوب هواداران می شود که این بهترین پاداش معنوی برای یک بازیکن است. علی افراشته با بیان اینکه در مسیر پرواز تهران به عسلویه و حضور در مراسم امروز شصت تکلیف و برنامه به علی دادگر مدیر عام
    ل جدید تیم دادم و او نیز
    قرار شده پیگیری کند اظهار د
    اشت: به خاطر شرایط کنونی تیم اصلی ترین هدف ما ماندگاری شاهین بوشهر در لیگ بوده اما نباید از تیم های پایه غفلت کرد و انتظار داریم و در فرصت مناسب برنامه
    راری شاهین بوشهر و نبود مدیر عامل مسئولیت تی
    م را به عهده گرفته بودم که با حضور علی دادگر این بار از دوشم برداشته می شود. وی افزود: از این پس تلاش می کنم مسائل پشتیبانی تیم را پیگیری کنم تا بازیکنان دغدغه پول نداشته باشند. علی افراشته ادامه داد: ق
    رار شده از این پس در حوزه فنی تنها سرمربی و مسائل اجرایی مدیر عامل باشگاه مصاحبه کند و بقیه نیز با هماهنگی هیئت مدیره باشد. وی گفت: از این پس بنده نیز در خصوص شاهین بوشهر مصاحبه ای انجام نمی دهم و هر کسی زنگ زد در این خصوص جواب نمی دهم چرا که کارها را به علی دادگر سپرده ام.

در پایان آئین معارفه مدیر عامل و سرمربی جدید تیم فوتبال شاهین بوشهر خبرنگاران بوشهری فیروز کریمی را دوره کردند چرا که تنها یک دقیقه سخنرانی وی در این مراسم که بخاطر پرواز علی افراشته کوتاه بود نمی توانست برای رسانه ها جذابیت داشته باشد آن هم وقتی چهره خبرساز فوتبال روبرویتان باشد! بخشی از پرسش و پاسخ های مطرح شده در حاشیه این مراسم با فیروز کریمی را بخوانید.

فیروز کریمی در ابتدای این مصاحبه با بیان اینکه باید از حمید درخشان بخاطر زحماتش در شاهین بوشهر تشکر کنم گفت: دو بازی این تیم را به صورت مستقیم دیدم و شاهد تلاش های فنی تیم ، غیرت بازیکنان و تعصب تماشاگران بودم. سرمربی جدید شاهینی ها در پاسخ به سئوالی درباره دلیل حضورش در بوشهر گفت: برای بازگشت به لیگ برتر شش ماه بررسی کردم و نهایتاً با وجود پیشنهاداتی که داشتم شاهین بوشهر را بهترین گزینه دیدم. وی افزود: بخاطر توانمندی کنونی شاهین بوشهر این تی
    م استحقاق حضور در رده های بالای جدول را دارد برای همین به بوشهر آمدم. وی همچنین گفت: برای موفقیت شاهین بوشهر نیاز به همکاری تمام اجزای تیم از هیئت موسس ، هیئت مدیره ، تماشاگران و رسانه ها دارم تا شاهین بوشهر در لیگ به پرواز درآید. وی ادامه داد: به خا
    طر آشنایی قبلی با علی افراشته و مجید ابوالفتحی در تهران و امید به همراهی مدیر کل تربیت بدنی استان و محمد دوانی رئیس هیئت فوتبال پذیرفتم به بوشهر بیایم و ا
    میدوارم شاهد همراهی آنها باشم. وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری بر روی اظهارنظر قبلی اش درباره اینکه گفته بود بازگشت فیروز کریمی به لیگ برتر به نفع فوتبال کشور است تاکید کرد. فیروز کریمی گفت: هنوز روی حرفم
    هستم چرا که تا قبل از بوشهر در یازده استان دیگر کار کرده ام و کارنامه ام در تولید بازیکن و مربی شفاف است. وی با بیان اینکه طی یک فصل هفت بازیکن جوان مثل حسی
    ن ماهینی ، میلاد میداودی ، علی حمودی ، مصطفی یوسفی و غیره را به استقلال اهواز آوردم که اکنون در بالاترین سطح بازی می کنند گفت: بوشهر نیز همین پتانسیل را
    دارد که در مدت دو سال حضورم در شاهین بوشهر باید این چهره ها شناسایی شوند. وی گفت: قبلاً حسین ماهینی و رضا جلالی ثابت از فوتبال همین شهر زیر دست بنده در اهواز کار کرده و که چهره های موثری در فوتبال می باشند. برای همین معتقدیم چند برابر این دو بازیکن در بوشهر استعداد داریم که باید شناسایی و روی آنها کار شود. وی ادامه داد: در نظر دارم با استعدادیابی و کارکرد
    با بازیکنان جوان شاهین بوشهر را به مرحله ای برس
    انم که نیازی به پرداخت هزینه های آنچنانی برای جذب بازیکنان غیربومی نداشته باشد و اسکلت تیم بوشهری باشد. وی خاطر نشان کرد: برای همین گفته بودم اگر فیروز کریمی به لیگ برتر بازگردد به نقع فوتبال کشور است و مثل گذشته بازیکن و مربی به این فوتبال تقدیم می کند. وی افزود: برای پیگیری طرح استعدادیابی و شناساندن بازیکنان جوان با عبدالرضا بازیاری و اصغر کامیاب جهت همکاری
    صحبت کرده ام. وی درباره اینکه اصغر کامیاب کمک مربی اول وی در شاهین بوشهر می باشد؟ اظهار داشت: در تیم ما نفر اول و دوم وجود ندارد و همه در کنار هم کار می کنند. وی درباره اینکه آیا حضور محمود ابراهیم زاده به عنوان دستیارش در شاهین بوشهر منتفی شده بیان کرد: با محمود ابراهیم زاده صحبتی انجام نداده ام. خبرنگاری از فیروز کریمی پرسید با توجه به منشوری شدن وی و محرومیت دو ساله اش از سرمربیگری در لیگ برتر آیا
    از این پس صحبت های حاشیه ای انجام نمی دهد؟ فیرو
    ز کریمی هم در واکنش به این پرسش اظهار داشت: گفتمان من همین است که بوده و قرار نیست تغییری کند. وی گفت: حرف های من تصنعی نیست بلکه از دلم بر می آید. فیروز کریمی در پاسخ به اینکه با توجه به ماجراهای رخ داده در سال هشتاد و سه آیا تصور می کردید روزی در بوشهر سرمربیگری کنید گفت: آن اتفاقات ماجرایی ساده و جزیی بود. در آن سال فیروز کریمی سرم
    ربی راه آهن تهران بود که در جریان بازی رفت تیمش با شاهین بوشهر در ورزشگاه اکباتان وی با برخی تماشاگران بوشهری درگیری لفظی پیدا کرد و گفته شد به پوربهی از پیشکسوتان شاهین بوشهر توهین کرده است. ماجرا کش دار شد و در بازی برگشت دو تیم تماشاگران فیروز کریمی
    را هو کرده و حتی از سوی مسئولان شاهین بوشهر به کلانتری مصلی احضار شد تا با امضای یک تعهدنامه بوشهر را ترک کند. سال بعد نیز در جریان بازی های جام
    حذفی راه آهن تهران به شاهین بوشهر خورد اما فیروز کریمی به بوشهر نیامد و ابراهیم تهامی را بجای خود به این شهر فرستاد. او اکنون پس از آن اتفاقات سرمربی شاهین بوشهر شده است. فیروز کریمی با بیان اینکه س
    ال هشتاد و سه در بازی برگشت تیم های راه آهن تهران و شاهین بوشهر در بوشهر صورت آقای پوربهی را بوسیدم گفت: اگر ایشان حضور داشت و ماجرا را برایتان تعریف می کرد بهتر بود وگرنه اگر قرار بود با حرف بنده ماجرا تمام شود که آن زمان جنجال درست نمی شد.
    سرمربی شاهین بوشهر گفت: ماجرای سال هشتاد و سه جزیی و ساده بود ولی برخی به آن پرداختند که البته بنده در بوشهر صورت آقای پوربهی را بوسیدم و می توانید اصل ماجرا را از خودش جویا شوید. وی ادامه داد: ماجرا داستانی فوتبالی داشت که امکان دارد برای بنده که آمده ام به شاهین بوشهر کمک کنم نیز در شهرهای دیگر تکرار شود بنابراین مسئله ای جزیی و ساده بود. و
    ی اضافه کرد: امروز هم که در بوشهر هستم یک شاهینی متعصبم که در قالب قانون و منطق از هرکاری برای بهتر شدن وضعیت تیم فروگذار نخواهم کرد. فیروز کریمی
    در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید جایگاه شاهین بوشهر با حضور شما در لیگ برتر چگونه می شود؟ گفت: اگر پیشگو بودم پارسال سکه و ارز می خریدم تا امسال بفروشم و با سودش زندگی کنم و نیازی به حضور در فوتبال نداشته باشم! وی گفت: با وجودی که پیشگو نیستم اما قول می دهم با همکاری لیدرها ، مسئولان باشگاه و ورزش شهر و رسانه ها شاهین بوشهر فوتبالی زیبا ارائه کرده و به جایگاه مناسبی در لیگ دست پیدا کند. وی در پاسخ به اصرار این خبرنگار برای گرفتن پرسش خود گفت: از صدقه سری آقا امام زمان تاکنون بیست و چهار جام کسب کرده ام که وزن آن ها از من و شما که هر دو سنگین وزن هستیم بیشتر است./خلیج فارس

16. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

shahin

معارفه مدیر عامل و سرمربی جدید.

آئین معارفه مدیر عامل و سرمربی جدید تیم فوتبال شاهین بوشهر بعد از ظهر امروز برگزار می شود.به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، قرار است از ساعت شانزده و با حضور آقای علی افراشته رئیس هیئت مدیره و سایر اعضای هیئت مدیره این آئین در سالن بانک صادرات بوشهر برگزار و علی دادگر به عنوان مدیر عامل و فیروز کریمی هم به عنوان سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر معرفی شوند.

18. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

کریمی: من که اصلاً نمی توانستم به نشست بیایم.

فیروز کریمی می‌گوید فدراسیون فوتبال باید همه تمهیدات از جمله فراهم کردن مقدمات رفت و برگشت سرمربیان به تهران برای حضور در نشست هم‌اندیشی سرمربیان لیگ برتری با کارلوس کی‌روش را آماده می‌کرد.
    به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر درباره عدم حضور خود در نشست هم‌اندیشی سرمربیان لیگ برتری با کارلوس کی‌روش اظهار کرد: من که اصلاً نمی‌توانستم به این نشست بیایم چون ساعت چهار همان روز تازه ابلاغ خود را به عنوان سرمربی شاهین بوشهر گرفتم.
    وی با انتقاد از زمان برگزاری این نشست گفت: زمان مناسبی برای نشست انتخاب نکرده‌اند. وسط تمرین‌های تیم‌ها و یک هفته قبل از بازی‌ها جلسه گذاشته‌اند که جمع شدن همه سرمربیان در این زمان یک چیز نشدنی است.
    به اعتقاد من فدراسیون فوتبال وقتی قصد دارد چنین برنامه‌ای برگزار کند باید خودش تمهیدات برگزاری آن را فراهم کند. مثلاً برای همه سرمربیان بلیت رفت و برگشت بگیرد که کار همه آسان باشد. فیروز کریمی درباره محتوای چنین نشست‌هایی هم گفت: اگر موضوع نشست تعامل سرمربیان با یکدیگر باشد این خیلی مفید خواهد بود و همه هم باید در آن شرکت کنند اما اگر بحث نشست تئوری بوده و یا همایشی از باب نشان دادن آمار و ارقام و اینجور چیزها باشد یک ریال هم ارزش ندارد
    من اصلاً در جریان نیستم که این نشست چگونه بوده و چه موضوعی داشته اما نمی‌توانم بگویم که اگر خبر داشتم حتماً به این نشست می‌رفتم چرا که ممکن بود مشکلات و گرفتاری‌هایی داشته باشم. فیروز کریمی همچنین درباره این موضوع که او به دلیل اشکال در قرارداد برخی بازیکنان شاهین بوشهر نمی تواند در این تیم سرمربیگری کند گفت: اصلاً چنین چیزی نیست.
    نیت سازمان لیگ از بیانیه‌ای که صادر کرد این نبوده که من نمی‌توانم در شاهین بوشهر سرمربی‌گری کنم. این موضوع در اساسنامه سازمان لیگ هم به طور واضح آمده است. مگر بقیه تیم‌هایی که سرمربی‌شان را عوض کرده‌اند نمی‌توانند با سرمربی جدیدی قرارداد ببندند؟ سرمربی شاهین بوشهر همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا نگران نیست مدیر عامل شاهین بوشهر باز هم در این فصل تغییر کند گفت: آن‌هایی که پیش از علی دادگر بودند هنوز مدیر عامل نشده بودند و فقط موقتی کار را در دست گرفته بودند البته علی دادگر سوابق بسیار خوبی دارد و فکر نمی‌کنم دیگر عوض شود. من خودم با او تعامل خوبی دارم و مشکلی پیش نخواهد آمد./دانشجویان ایران

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

منیعی: کریمی کارش را بلد است.

من در کمیته انضباطی گریه نکردم. کاری نکرده بودم که گریه کنم. من جلو نشسته بودم و روی من به سمت جمعیت بود و ندیدم که محمدصادق کرمی در زمین چکار کرد.به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، میثم منیعی بعد از بازی با شهرداری تبریز بود که سوژه رسانه ها شد. او که حتی به کمیته انضباطی هم احضار شد در مورد حضورش در این کمیته می گوید: قضیه من با محمدصادق کرمی فرق می کرد. خودم در این پرونده شاکی هستم و از خبرنگار شکایت کردم چون او به من فحاشی کرد. میثم منیعی در این مورد که می گویند در کمیته انضباطی گریه کرده می گوید: من در کمیته انضباطی گریه نکردم. کاری نکرده بودم که گریه کنم. من جلو نشسته بودم و روی من به سمت جمعیت بود و ندیدم که محمدصادق کرمی در زمین چکار کرد. هافبک شاهین بوشهر در خصوص نیمکت نشینی اش در زمان حمید درخشان می گوید: این تشخیص سرمربی است ولی آماده ام. حتی این قدر آماده ام که برای تیم گلزنی هم کردم اما متاسفانه در بازی های بعدی هم نیمکت نشین شدم و بازی نکردم. همه بچه ها در یک سطح هستند چون با هم تمرین می کنند. فکر می کنم تمام بازیکنان نیمکت نشین آماده بازی هستند. روحیه ام خوب است و بازیکن کم تجربه ای نیستم ولی در ایران باید بازیکن با تشخیص سرمربی بازی کند. با یکی دو بازی نیمکت نشینی روحیه بازیکن خراب می شود و با یکی دو بازی بازیکن بهترین می شود. حالا من نیز احتیاج به زمان دارم تا با بازی هایی که می کنم خود را نشان دهم. من امسال به شاهین بوشهر آمدم تا بازی کنم ولی انتظار نیمکت نشینی نداشتم البته اعتراضی نمی کنم و سعی می کنم با تمریناتم حقم را بگیرم. وی در خصوص حضور فیروز کریمی در تیم شاهین بوشهر هم حرف می زند. فیروز کریمی سرمربی خوب و با تجربه ای است و کارش را بلد است. امیدوارم با حضور وی شاهین بوشهر نتایج بهتری بگیرد./گل

صفحه 3 از 39 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)