Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    حقیقی_فشنگچی_معمارزاده_کاسیاس_کاکا
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

SpainPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    1,665
    تشکر شده 2,086 در 372 پست

Newww بحث و تبادل نظر درباره ی سرمربی فصل91-90 پرسپولیس

سلام به همه ی دوستای گل...

هرکی نظر خودشو درمورد اینکه سرمربی فصل بعد پرسپولیس چه کسی باشه بده...

فقط خواهشا احترام همدیگه و سرمربی مورد علاقه هر کس رو نگه دارین...
    هرکس هم میتونه از سرمربی مورد نظر خودش تا میتونه دفاع کنه!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ارادتمند تــــــــا تــــــه دنـــــیا...شک نکن!!

2. 10 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kick up نمایش پست ها
    مفصر همه اين موارد خود دايي بود :

1_ دايي جنگ و دعوا با شيث رو شروع كرد. اونم چند بار
    2_ دايي با نيمكت نشين كردن كريم باعث جداييش شد
    3_ بدشانسي مال چند تا بازيه .كلا نمي شه بد بازي كردن رو پاي شانس گذاشت
    4_ اين مورد براي همه تيمها پيش اومد ولي اگر از اول به ذخيره ها اعتماد ميشد مي تونستن جانشيناي مناسبي باشن .همونطور كه الان دارن تو حذفي خوب كار مي كنن

در مورد دشمني بعضي طرفداران پرسپوليس خب از وقتي شروع شد كه سريال باختهاي پشت سر هم شروع شد وگرنه از اول همه از دايي حمايت مي كردن و چنين دشمني بعد از اينهمه باخت تو پرسپوليس كاملا طبيعيه البته يكم عجيبه كه دير شروع شد

الان كه تيم تو حذفي نتيجه گرفته نبايد از اين حرفها زد و بايد از پرسپوليس همه جوره با هر كادر و بازيكني كه داره حمايت كرد ولي به شخصه اعتقاد دارم نبايد احساساتي شد و نبايد از واقعيتها گذشت بلكه بايد باهاشون روبرو شد و حلشون كرد .

نتيجه عملكرد يه مربي در پرسپوليس رو جايگاه تيم تو ليگ و نتيجه دربيها مشخص مي كنه
    به اميد موفقيت پرسپوليس
    اگه توی اون موقع هایی که تیم بد نتیجه میگرفت همون اون طرفدارا تیم رو حمایت میکردن و به علی دایی بد وبیرا نمیگفتن...مطمئا باش که تیم زودتر از اون بحران میومد بیرون....مثلا داستان اون لیدررو یادت مییاد که با علی دایی دعوا کرده بوود؟؟؟بعدش هم علی دایی چند بار اومد با شیث آشتی کنه که خود شیث رضایی قبول نکرد...نکنه که این رو هم فراموش کردی؟؟؟من با این حرفت که میگی باید الان بازیکنان و کادرفنی رو تشویق کنیم هم کاملا موافقم....ولی اگه اون موقع هم که تیم به بحران خورده بوود اگه حمایت میکردیم....خیلی بهتر بووود....حالا اینا به کنار......الان باید همه با هم برای قهرمانی بجنگیم

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

4. 9 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

والا چند بار بايد هيچي نگفت دوست عزيز ؟ از سلطانمون محبوب تر مگه كسي بود كه بخاطر نتيجه نگرفتن ازش انتقاد شد در حاليكه همه مي ديدن كه چطور بازيكنا بخاطر پول نگرفتن تو زمين راه مي رفتن ولي باز مقصر شناخته ميشد درحاليكه مقصر نبود .
    هر مربي تو پرسپوليس استقلال بايد بدونه با نتيجه نگرفتن دووم نمياره.

پروين اين هنر رو داشت كه بازيكن جوون و ناشناس رو ميورد تو تيم و در حد بازيكناي بزرگا ازشون بازي مي گرفت .مثال بارزش هم قهرماني ما تو همون فصليه كه رضا عابديان باعث پيروزي ما بر تيم سوراخا شد

اينكه چندبار دايي رفته با شيث آشتي كنه و اونم قبول نكرده ورو هم بخدا اولين باره مي شنوم !!

بهر صورت فعلا كه داريم حمايت مي كنيم تا شايد قهرماني تو حذفي بتونه مرهمي باشه بر اينهمه ناكامي و بدترين نتايج تاريخ پرسپوليس

6. 8 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

اينكه چندبار دايي رفته با شيث آشتي كنه و اونم قبول نكرده ورو هم بخدا اولين باره مي شنوم !!

ولی من توی پرسپولیس اف سی خونده بودم..................و مطمئا هستم که اینچنین هست

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

8. 9 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    علي پروين
    بازیکن محبوب
    علي كريمي
    اسم واقعی شما
    ساسان

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    3,531
    تشکر شده 3,686 در 634 پست

اين موضوع بنظر منطقي نمياد چون هم به شان دايي نمي خوره كه بره و چند بار تقاضاي آشتي با شيث رضايي رو بكنه ونه اينكه از شيث انتظار مي ره قبول نكنه چون اونم از خداشه دايي ببخشدش و برگرده . آخرين بار يادمه يه مصاحبه از دايي ديدم كه گفته بود يا جاي منه يا شيث

انتقاد من به دايي علاوه بر مواردي كه قبلا گفته شد در مورد عدم پذيرش ورود يه سري از بازيكنا در كنار تقصير در جدايي خليلي وشيث و باقري و ميثاق و عدم استفاده مناسب از داشته هامون و بازي دادن به ذخيره ها و...در نهايت منتج به اين موارد ميشه :
    _ بدترين نتايج تاريخ باشگاه با اونهمه باخت
    _ ركورد آخر شدن در مرحله گروهي آسيا
    _ركورد 2بار شكست در دربي در طول يك فصل

كه به همين خاطر دوست ندارم تو پرسپوليس بمونه

الان هم نمي شه گفت تيم داره عالي كار مي كنه تو حذفي . شما همين بازي با فولاد رو ببينيد . تا تونستند از عمق و پشت دفاع ما استفاده مي كردند و موقعيت ايجاد مي كردند درحاليكه تيم ما هم تهاجمي و زيبا بازي نمي كنه.

بنابراين بنظرم بهترين حالت اينه كه جام حذفي رو بگيريم و بعدش دايي بره . اينطوري حداقل يه جام گرفته و با توپ پر مي ذاره ميره و هر وقت هم موضوع بدترين نتايج تاريخ پرسپوليس در زمان دايي پيش بياد مطمئن باشيد دايي ربطش ميده به دستهاي پشت پرده و دشمنان خيالي و هرگز هيچ موقع زير بار مسئوليت نتايج اين فصل نمي ره

همينه كه آدم رو آتيش مي زنه . اگر دايي اون سروصدا رو آخر فصل راه نمينداخت و مسئوليت شكستها رو مي پذيرفت و معذرت خواهي مي كرد از اينكه تيم مناسبي نبسته و ضعف فني و تجربي هم داشته مطمئن باشيد هواداران پرسپوليس انقدر بزرگ هستند كه او را مي بخشيدند ولي اين ماجراهايي كه درست كرد براي اينكه دنبال اين بود :"من نبودم دستم بود....تقصير آستينم بود" رو هر كسي مي فهمه

10. 9 کاربر از پست مفید kick up تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    denizli
    بازیکن محبوب
    nikbakht

IranPersepolisBarcelona

تشکر ها
    540
    تشکر شده 702 در 134 پست

به قول خود دایی (اصلا و ابدا ) باور نمیکنم دایی بره منت شیث رو بکشه.اما به نظر من اگه کادر مدیریت یا به قول گفتنی هیات مدیره خوب جمع و جور بشه حتی اگه دایی هم بمونه میتونه تیمو جمع کنه چون هیات مدیره با بازیکن گرفتن خوب تو نقل و انتقالات درصد بالایی از نتیجه گرفتن تو طی فصل رو تشکیل میده.

12. 7 کاربر از پست مفید saalehh تشکر کرده اند .

عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    0
    تشکر شده 8 در 1 پست

لطفا منطقي بحث كنيم بدور از تعصب بيجا
    بنده با حضور علي دايي موافقم زيرا:
    1. بالاخره يه جا بايد بازيكن سالاري از فوتبال ما محو بشه
    2. اگه چهار تا مربي مثل علي دايي به امثال شيث و غيره باج ندن ديگه هيچ بازيكني خودشو گم نميكنه و واقعا مثل بازيكن حرفه اي كارشومي كنه . بطور مثال رونالدو پرتغالي هر كسي كه مربي رئال باشه اون فقط يك اينومي گه : چشم هر چي مربي بگه ولي خدايي تو فوتبال ما اينجوريه؟
    3.چرا دايي با بازيكناي درجه 2 كار ميكنه ؟ چون بازيكناي درجه يك خودشون نميان چون دايي به كسي باج نميده
    4.علي دايي ديسيپلين آلماني رو داره به فوتبال ما تزريق مي كنه (برنامه منظم ، جديت و پشتكار بدون مسامحه و رفيق بازي ايراني)
    5.يه سوال مهم : توي ذهنتون بازيكناي پرسپوليس و استقلال رو كمپلت عوض كنين و ببينين دايي و مظلومي چه نتيجه اي ميگيرن اگه از من سوال كنين دايي قهرمان ميشه و مظلومي ميره دسته 2 حالا بنظر شما كدومشون مربين
    6. بازي برگشت داربي خداوكيلي كدوم تيم بازي كرد؟ چرا بازيكناي درجه 2 قرمز نفس ستاره هاي استقلالو گرفته بودن؟
    7.نمونه دومش دو تا بازي آخر با سپاهان يا بعبارت علي دايي تيم ملي !! چرا ستاره هاي سپاهان جلو دايي و تيمش كم آوردن؟
    8.ارسن ونگر تو آرسنال با بازيكناي درجه 3(نسبت به چلسي و من سيتي و ...) چرا 8 ساله مربيه؟اگه مديران آرسنال منطق بعضي از دوستاي ما رو داشتن الان آرسنال دسته دومي بود !
    واسلام

14. 8 کاربر از پست مفید komeil54 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

perspolis

نقل قول نوشته اصلی توسط komeil54 نمایش پست ها

2. اگه چهار تا مربي مثل علي دايي به امثال شيث و غيره باج ندن ديگه هيچ بازيكني خودشو گم نميكنه و واقعا مثل بازيكن حرفه اي كارشومي كنه . بطور مثال رونالدو پرتغالي هر كسي كه مربي رئال باشه اون فقط يك اينومي گه : چشم هر چي مربي بگه ولي خدايي تو فوتبال ما اينجوريه؟
    3.چرا دايي با بازيكناي درجه 2 كار ميكنه ؟ چون بازيكناي درجه يك خودشون نميان چون دايي به كسي باج نميده
    4.علي دايي ديسيپلين آلماني رو داره به فوتبال ما تزريق مي كنه (برنامه منظم ، جديت و پشتكار بدون مسامحه و رفيق بازي ايراني)
    5.يه سوال مهم : توي ذهنتون بازيكناي پرسپوليس و استقلال رو كمپلت عوض كنين و ببينين دايي و مظلومي چه نتيجه اي ميگيرن اگه از من سوال كنين دايي قهرمان ميشه و مظلومي ميره دسته 2 حالا بنظر شما كدومشون مربين
    6. بازي برگشت داربي خداوكيلي كدوم تيم بازي كرد؟ چرا بازيكناي درجه 2 قرمز نفس ستاره هاي استقلالو گرفته بودن؟
    7.نمونه دومش دو تا بازي آخر با سپاهان يا بعبارت علي دايي تيم ملي !! چرا ستاره هاي سپاهان جلو دايي و تيمش كم آوردن؟
    8.ارسن ونگر تو آرسنال با بازيكناي درجه 3(نسبت به چلسي و من سيتي و ...) چرا 8 ساله مربيه؟اگه مديران آرسنال منطق بعضي از دوستاي ما رو داشتن الان آرسنال دسته دومي بود !
    واسلام
    به نظر من فعلا بحث سرمربي خيلي چيز جلبي نيست ولي دوست دارم چند تا نكته در مورد حرفاتون بگم ....
    1 - بازيكن سالاري ؟!!!! فك كنم اين مقوله چند سالي هست كه از فوتبال ايران كنار رفته ... ولي حتي اگر هنوز هم باشه هيچوقت به پاي دوران بازي گري خود دايي نميرسه .. فك كنم همه يادشون هست كه دايي توي جام جهاني چطور تركيب فيكس بود و چطور در حالتي كه توي زمين قدم مي زد تعويض نميشد ؟!!!!
    2-اين هم مثل همون بازيكن سالاري ميشه ؟!!! من با حركات شيث موافق نيستم ولي خود دايي هم كم مقصر نبودنبود توي قضيه شيث ... زمان قطبي شيث 100 برابر نسبت به امسال حاشيه داشت ولي هيچوقت چنين اتفاقات عجيب و غريبي نيفتاد ... شيث از متعصب ترين بازيكن هاي امسال ما بود و بين بازيكناي كوتوله الان سري بود ... خيلي از مواقع سكوت كرد ... دايي توي قضيه بازي دوبي تا تونست براي شيث پاپوش دريت كرد و به بهانه هاي مختلف مي خواست شيث رو از تيم بيرون كنه ....
    3- اين باج ندادن يعني چي ؟!!! ميشه دقيق بگين منظورتون چيه ؟!! اصلا بر فرض كه حق با شما باشه و دايي باج نميده و از اين حرفا ... ولي تا حالا هيچ تيمي بدون بازيكن ستاره و درجه يك به موفقيت نرسيده ... اگر هم ميبيني پرسپوليس داره جام حذفي رو ميگيره بايد روي حساب شانس و هواارياي پرشمار پرسپوليس بذاريم كه تو شرايط حساس به داد پرسپوليس برسيم ... به نظر شما اگر سپاهان خسته بازي هاي آسيايي نبود و انگيزه داشت ما مي تونستيم حذفشون كنيم ؟!!!!!
    4- اين دسيپليني كه شما ميگي زمان دنيزلي خيلي دسيپلين تر بود و نظم توي تيم غوغا مي كرد .... اين دسيپلين شما وقتي به جاي كمك به تيم تيم رو به فنا ميكشه به چه درد ما ميخوره ؟!!! چرا بايد دربي رو رفت و برگشت ببازيم ؟!!! چرا بايد 5 تا باخت پشت سرهم اون هم با افتضاح كامل بياريم ؟!!!!
    5- تو مربي نبودن مظلومي كه شكي نيست ولي اين اما و اگرها رو بذار كنار ... تو خودت ميگي دايي خودش نميخواد با بازيكناي بزرگ كار كنه ... پس بايد خودشم جور اين مسائل رو بكشه .... كم بازيكن درجه يك نداشتيم كه چون فقط دايي مربي تيم بود به پرسپوليس نيومدند ... خود كرده را تدبير نيست ...
    6-اينم بر ميگرده به بازيكناي درجه 2 و 3 كه دايي به تيم آورده بود ... اگر يه مهاجم شش دانگ مثل رضا نوروزي يا خليلي داشتيم تو داربي راحت 3 تا 4تا مي زديم ...
    7-ستاره هاي سپاهان كم نياوردند .... به دليل ترسي كه از سپاهان داشتيم با انجام به بازي محتاطانه و كاملا بسته اون بازي رو كنترل كرديم و تونستيم يه امتياز بگيريم .... اصلا چرا ما به اين 1 امتياز به چشم برد نگاه ميكنيم ؟!!! چرا اصلا به بازي با پيكان قزوين اشاره نمي كنيم ؟!!! چرا به بازي با صبا اشاره نمي كنيم ؟!!!
    8-چرا قياس مع الفارق ميكني ؟!! اصلا كي ميگه بازيكناي آرسنال درجه 3 هستند ؟!!! بازيكن جوون و آينده دار با نظم فوتبال انگليس رو با فوتبال ايران بي در و پيكر مقايسه نكن داداش .....اونا كلي هزينه كردند تا يه ساختار مناسب داشته باشند ... تازه آرسن ونگر سال هاي اولي كه توي آرسنال بود با بازيكناي درجه يك كار كرد و قهرمان شد... ركورد 49 بازي بدون شكست رو داشت ولي كي اومد 5 تا بازي پشت سرهم رو به تيمهاي ته جدولي ببازه ؟!!!!

16. 9 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع آخر
    مربی مورد علاقه
    denizli
    بازیکن محبوب
    nikbakht

IranPersepolisBarcelona

تشکر ها
    540
    تشکر شده 702 در 134 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط komeil54 نمایش پست ها

واسلام
    هم موافقم هم مخالف!!!!!!
    دایی تعصب لازم رو داره و خیلی هم پشت کار و همت به خرج میده اما تو فوتبال حرفه ای نظم تیمی باید ضمیمه نظم تاکتیکی هم باشه و بدون تاکتیک مشخص نتیجه گرفتن به احتمالات کشیده میشه.
    باج ندادن دایی رو کاملا باهات موافقم اما در کنار باج ندادن باید مدیریت کردن هم باشه تا خیلی از مشکلات حل بشن.نمونه بارز مدیریت زمان قطبی هستش که با نیکبخت مشکل داشت
    دایی چون بازیکن بزرگی بوده باید بتونه روحیات یه بازیکن بزرگ رو بشناسه و بتونه جذبشون کنه که این ضعف رو متاسفانه داره.
    اما به نظر من امسال بر خلاف زمان قطبی آقای کاشانی خوب کار نکرد و خیلی از حواشی به تیم رخنه کردن و مشکلات عدیده ای برای تیم به وجود امد که کنترل نشد و رو روند تیم و روحیه تیم و کادر فنی اثر گذاشت.

18. 8 کاربر از پست مفید saalehh تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    پروین
    بازیکن محبوب
    علی دایی
    اسم واقعی شما
    حمید

ItaliaMilanPersepolis

تشکر ها
    131
    تشکر شده 35 در 6 پست

به نظر من باید به هرکی که سر مربی میشه 3سال وقت بدهن تا برنامهش را پیاده کنه به امید سربلندی پرسپولیس

20. 6 کاربر از پست مفید Hamid Mofidi تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

perspolis

نقل قول نوشته اصلی توسط n_mamali نمایش پست ها
    کاملا نظرتون اشتباهه به نظر من
    کجاش اشتباه...

دایی با وجود اینکه 2تا قهرمانی تو جام حذفی البته با کمک داوری آورد...

هیچ کار دیگه نکرد...

الآن بهترین گزینه استیلی...

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

22. 5 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)