Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Bia Inja تقدیر از اعضای فعال سایت Derby (کاربر منتخب آبان ماه انتخاب شد )

به نام خدا

با سلام خدمت شما دوستان و هموطنان عزیزم ....
    در این بخش سعی داریم که ماهیانه از کاربرهای برجسته سایت تقدیر به عمل آوریم.
    بنا نداریم که الزامآ هر ماه فقط یک نفر رو انتخاب کنیم . ممکن است در برخی از ماهها چند نفر انتخاب شوند و در برخی از ماهها هیچ کس برای معرفی انتخاب نشه.
    هدف از ایجاد این قسمت دادن انگیزه به بچه های فعال سایت و اعلام این نکته که فعالیت تمامی اعضا مورد توجه مدیران سایت خواهد بود می باشد.
    هر ماه سعی می کنیم با همفکری مدیران سایت اقدام به انتخاب نفرات برتر کنیم
    ملاک های مدیران سایت برای انتخاب کاربران برتر به شرح زیر می باشد:

فعالیت مفید روزانه: فعالیت مفید از نظر ما ارسال مطالب پربار فنی و مهم می باشد.ارسال پست های خبری پشت سر هم و پی در پی برای کاربران امتیاز منفی خواهد داشت و هدف و مد نظر مدیران سایت توجه به ارسالات و نظرات شخصی کاربران می باشد

2 ـ شرکت در بحث های فنی و تبادل نظرها: در سایت دربی بخش های متفاوتی برای تبادل نظر و بحث های فنی وجود داره از جمله: تاپیک های بازیهای مراحل مختلف لیگ های اروپایی و یا تاپیک های موجود در بخش بدون تعصب شرکت در بحث های تیم های پر هوادار و دیدگاه های شما از بازی تیم مورد علاقه خودتون.

3 ـ کمک به دیگر کاربران سایت در بخش های مختلف: در سایت دربی بخش های مختلفی از جمله فایل های درخواستی و ... وجود داره که ممکنه کاربرانی درخواست هایی داشته باشند که کاربرانی که در این بخش ها فعال باشند و برای پاسخ درخواست دیگر دوستان اقدام کنند مورد توجه ما خواهند بود.

4 ـ فعالیت مفید در بخش های تصویری مانند گل , کلیپ و عکس و پوستر: دوستانی که در قرار دادن کلیپ های زیبا و جدید و همچنین عکس و پوستر و این گونه مطالب مفید فعال باشند مورد توجه مدیران خواهند بود.

5 - اخلاق خوب و رفتار مناسب در محیط سایت: یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب ما اخلاق مناسب کاربرا و طریقه برخورد اونها با مدیران و بقیه اعضای سایت هست. بدون شک افرادی که برخورد مناسبی با بقیه داشته باشند در بهترین حالت فنی هم باشند جایگاهی در بین منتخبین ماه ندارند

در انتهای هر ماه در همین بخش اسامی کاربر یا کاربران منتخب اعلام خواهد شد و با جوایزی نا قابل از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد.
    در انتها ذکر این نکته الزامی خواهد بود که تقدیر از یک یا چند کاربر بهانه ای برای ایجاد دوستی های پایدارتر می باشد و ما پیشاپیش از تک تک شما دوستان عزیز تشکر می کنیم و امیدواریم که اگر احیانآ در انتخاب های ما نام شما دیده نشد بر ما ببخشید.
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر اردیبهشت 90

خب اولین کاربر منتخب سایت رو در ماه اردیبهشت انتخاب کردیم . طبق رای گیری که از تمامی مدیران سایت انجام شد از میان دوستانی که رای خودشون رو به من اعلام کردند کاربر [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بیشترین رای رو آورد و به عنوان کاربر برتر ماه اردیبهشت انتخاب شد.

پ ن : توضیح اینکه دوستان دیگری هم می تونستند در این ماه به عنوان کاربر منتخب انتخاب بشن ولی این ماه از دید مدیران سایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]انتخاب شد.
    از بقیه دوستانی هم که فعالیت مستمری در سایت دارند تشکر می کنیم.

یه مصاحبه کوتاه هم با امیرحسین داشتیم که اینجا می تونین مطالعه کنید

1ـ خب یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش
    امیر حسینم 20 ساله از ایران-شهرراز

2ـ از کی هست که با سایت Derby آشنا شدی؟ اصلآ یادت می آد؟
    معلومه که یادم میاد مهر پارسال تو سرچ گوگل دربی رو پیدا کردم!!

3ـ چطور شد که به دربی اومدی؟
    اوایل به خاطر صمیمیت زیاد بچه ها فکر میکردم نمی تونم راحت اینجا پست بزارم، ولی یه هفته قبل از دربی69 واسه کل کل کردن عضو سایت شدم!! خلاصه به خاطر پرسپولیس دلمو به دریا زدم!!
    4ـ معمولآ چه قدر توی اینترنت هستی و سهم دربی چقدره؟
    2تا 5 ساعت !!
    نیم ساعت تا 2ساعتم تو دربی ام!!

5ـ بیشتر توی کدوم بخش ها فعالیت می کنی و از کدوم بخش ها بیشتر استفاده می کنی؟
    پرسپولیس و علی کریمی!!
    به علاوه بحثهای روز !!

6ـ پیشنهادت واسه بهتر شدن سایت؟
    گرصبر کنی زغوره حلوا سازی!!
    سایت دربی تکه ولی باید یه کم زمان بگذره تا یکه یک بشه!!

7ـ نظرت درباره انتخاب کاربر برتر ماه؟
    خیلی خوبه باعث رقابت بین بچه ها میشه و مسلما پست های مفیدتری میزارند که باعث افزایش کیفی دربی میشه!!

8 - و نظرت درباره انتخاب خودت؟
    خوب انتخاب من چیزی از ارزشهای بقیه کاربرا کم نمیکنه،اینجا همه زحمت میکشند!!
    منم خوشحالم دیگه!!

آخرشم از همه بر و بچ دربی ،جعفر خان و همه دوستان خوبم تشکر میکنم
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض انتخاب کاربر برتر خرداد ماه 90

با سلام
    طبق روال خودمون از مدیرهای عزیز خواستیم که برای انتخاب کاربر برتر خردادماه هم رای خودشون رو به من اعلام کنند و از بین مدیرانی که در این نظرسنجی شرکت داشتند چند کاربر از بقیه درخشانتر بودند و با توجه به برخی ویژگی های بارزتر یکی از دوستان در این ماه کاربر kick up به عنوان کاربر برتر انتخاب شد .

این کاربر عزیز نظرات خودش رو خیلی راحت بیان مکی کرد و سعی داشت در بخش های تیم هایی که به اون علاقه داره ( به خصوص بخش پرسپولیس ) نظرات خودش رو اعلام کنه و بعضآ صحبت ها و دید فنی خودش رو از مسائل روز به خوبی اظهار می کرد. ما هم دقیقآ هدفمون همینه که بچه ها بیشتر نظر خودشون رو در مورد مسائل روز تیم های مورد علاقه خودشون بگن و پست هایی ارسال کنند که نظرات خودشون باشه .
    ضمنآ از طریق پیغام خصوصی با این دوستمون ارتباط برقرار خواهیم کرد و مقدمات اهدای هدیه ناقابل کاربر برتر ماه رو به ایشون فراهم می کنیم.
    از همه دوستان تشکر می کنم و امیدواریم که بتونیم این کار رو با کمک شما عزیزان ادامه بدیم

یه مصاحبه کوتاه هم با آقا ساسان داشتیم که اینجا می تونین مطالعه کنید

1_ ساسان هستم .حقوقدان -تهران-تو چند تا باشگاه تهروني تو رده پايه فوتبال بازي كردم

چند ماه پيش بود .ببخشيد دقيقا يادم نيست

يه روز دنبال فرومهاي فوتبالي بودم

روزي 1تا 2ساعت .سهم دربي الان حدود نيمي از اين زمانه

تو بخش هواداران پرسپوليس . از بخش اخبار تاپيكهاي مختلف

بنظرم خيلي عالي ميشه يه لينك ارتباطي با باشگاههاي فوتبال مستقيما برقرار بشه .مثلا با سايت باشگاه پرسپوليس تماس گرفته بشه تا مثلا اعضاي هر 2سايت بتونن با هم در تعامل باشن ودر همديگه عضو بشن يا دعوت نامه فرستاده بشه براي اعضاي سايتهاي فوتبالي

ايده جالبيه و ازش خبر نداشتم

فقط مي تونم تشكر كنم و از حسن نيت شما خوشحال باشم

9ـ دربی باعث شده که دوستهای جدیدی پیدا کنی؟

هنوز كسي رو بعنوان دوست تو دربي ندارم ولي اميدوارم

باز هم سپاس
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر تیرماه 1390

به نام خدا
    سلام خدمت دوستان عزیز
    طی صحبتی که با مدیران عزیز داشتیم فعالیت این ماه هیچ کاربری در حدی نبود که بشه رضایت ما رو برای انتخاب به عنوان کاربر ماه جلب کنه.
    این ماه شاید به دلیل تعطیل بودن لیگها خیلی پست های فنی کم بود و بچه ها توی بحث ها به صورت تحلیلی شرکت نکردن. با این همه این ماه هیچ کاربری رو به عنوان کاربر ماه انتخاب نکردیم به امید اینکه در ماههای بعد دوستان عزیز در ارسال مطالب فنی و پربار سعی بیشتری کنند و نظر خودشون رو در مورد اتفاقات روز فوتبال ایران و جهان اظهار کنند
    با تشکر
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر مرداد 1390

به نام خدا

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات دوستان عزیز خودم در ماه رمضان.
    با شروع ماه مبارک رمضان و شروع لیگهای معتبر اروپایی و لیگ برتر ایران شاهد یک روند صعودی در تعداد بازدید از سایت و فعالیت کاربران عزیز در این ماه بودیم. تا جایی که رکورد پربازدیدترین روز سایت در طول این 2 سال شکسته شد و 27 مردادماه 1390 رکورد جدیدی در تعداد بازدید انجمن دربی زده شد.
    با این شرایط فعالیت مفید کاربران هم در این ماه وضعیتت بهتری داشت و چندین کاربر فعالیت نسبتآ مناسبی داشتند .از بین چند عضو فعال در این ماه نظر مدیران عزز بیشتر نزدیک به MohaZalla عزیز بود و از سوی مدیران به عنوان کاربر برتر ماه مرداد 1390 انتخاب شدند.
    البته فعالیت این دوست عزیز طوری بود که ممکنه در یکی از بخش های سایت به عنوان مدیر هم از ایشون استفاده بشه که بزودی این دوست عزیز هم به جمع مدیران سایت خواهند پیوست.
    فعالیت MohaZalla بیشتر در بخش اینترمیلان و استقلال بود که بعضآ مطالب مفیدی رو ارسال می کردند و نظر خودشون هم درباره اتفاقات روز این دو باشگاه معمولآ اعلام می کردند.
    این گونه فعالیت ها بیشتر مدنظر ماست و ما از اظهار نظرهای دوستان در مورد اتفاقات مهم روز که فارغ از تعصب باشه و با دیدی منصفانه بیان بشه استقبال می کنیم
    خیلی از دوستان در این مدت مطالب زیادی رو ارسال می کردند ولی اغلب مطالبی که ارسال میشه برآمده از تعصب به شخص و یا تیمی هست که از نظر فنی ارزش زیادی ندارند و نظر ما رو جلب نمی کنه
    از این دوست گرامی و بقیه اعضایی که در این ماه فعالیت مفید و مستمری داشتند تشکر می کنیم.
    طی پیغامی خصوصی هم ترتیب اهدای جایزه کاربر برتر ماه مرداد هم داده خواهد شد و جایزه کاربر این ماه هم اهدا می شود.
    در ادامه یک معرفی و اظهار نظرهای کوتاهی از MohaZalla قرار می دیم

من محمد کوچیک همه بچه های دربی 27 سالمه کاردانی الکترونیک دارم محل زندگیم اسلامشهره...
    شغل من هم تعمیرات تلفن همراهه...

والا فکر کنم دور و بر 3 ماهی میشه که با دربی آشنا شدم...

دقیقا یادم نیست،فکر کنم یه مطلب تو سایت بود که اومدم ببینمش که همونجا بود که عضو دربی شدم...

من با توجه به نوع شغلم زیاد تو اینترنتم چون تعمیرات تلفن همراه سر و کار زیادی با نت داره و چون در سایتهای تخصصی تلفن همراه عضو هستم معمولا حداقل دو سوم روز تو محیط اینترنتم . من معمولا به صورت سریالی تو سایتها هستم یعنی از هر سایتی یه صفحه باز دارم و توشون فعالیت میکنم...

معمولا بحث و تبادل نظر انجمن استقلال و اینتر و همچنین بهارستان دربی بخشهایی هستن که من بیشتر از اونها استفاده میکنم ولی به بخشهای دیگه هم سر میزنم...

من دقیقا نمیدونم که امکانش هست یا نه ولی نظرم اینه که مثل خیلی از سایتها یه صفحه اصلی واسه سایت طراحی بشه که اخبار روز فوتبال (یا هر چیز دیگه) تو اون صفحه اول قرار داده بشه و انجمن از اون صفحه جدا بشه چون فکر میکنم اینطوری دیگه شاهد کپی اخبار سایتهای دیگه تو انجمنها نباشیم...

خیلی ایده جالبیه چون این کار باعث افزایش انگیزه کاربران واسه فعالیت مفید تر تو سایته...

خیلی از انتخابتون ممنونم و درحقیقت جا خوردم و اصلا توقع این انتخاب رو نداشتم...

توی محیط دربی دوستان زیادی دارم که از ته دل همشون رو دوست دارم با اینکه هیچکدوم رو ندیدم...

10ـ محصولی که از سایت انتخاب می کنید تا واستون به عنوان هدیه ارسال شه چیه؟

اولا من راضی به زحمت نیستم ولی حالا که این لطف رو در حق من کردید همون افسانه اینترمیلان رو پیشنهاد میدم و من هم از طرف سایت دربی به پسر عموی 12 سالم که اونهم عاشق اینتره هدیه میکنم تا اونهم خاطره خوبی از دربی داشته باشه...

موفق باشید
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

Bia Inja کاربران برتر شهریور ماه 90 سایت دربی

به نام خدا
    اردیبهشت ماه هم مثل برق و باد تموم شد و فصل تابستون رو پشت سر گذاشتیم.
    از همین جا واسه تک تک بچه هایی که دانش آموز یا دانشجو هستند آرزوی سلامتی می کنم و امیدوارم که امسال توی زمینه تحصیلی هم بهتر از سال های قبل باشید
    شهریور ماه با شروع لیگ های اروپایی و جون گرفتن لیگ ایران بازدید از سایت بهتر شد و کاربران خودشون رو فعالتر از قبل نشون دادند.
    این ماه هم طبق روال ماههای قبل مدیران عزیز نظر خودشون رو درباره کاربران مختلف ارائه کردند و ما تونشتیم چند کاربر خوب رو توی نامزدها داشته باشیم که در انتها 2 کاربر بیش از بقیه مورد توجه بودند و انتخاب شدند
    کاربران عزیز با نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به عنوان کاربران برتر این ماه انتخا شدند و ما در این ماه 2 کاربر رو انتخاب کردیم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] عزیز به علت ارائه مطالب خوب و با ادب و احترام و همچنین مطالبی فنی که دور از تعصب کاذب بوده. این دوست عزیز ما که طرفدار تیم بارسلونا هست به مرور در مطالب ارسالیشون پیشرفت دیده می شد و هر روز بهتر از قبل کار می کردند و مورد توجه مدیران سایت بوده.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] عزیز هم که توی بخش های مختلف فعالیت می کرد و کمک شایانی در بخش ویدئوها به ما داشت. از گلهای لیگها گرفته تا کلیپ ها و ... و همچنین بحث های فنی تیم ها.
    این دوست عزیز هم طی مدتی که در سایت بوده روند رو به رشدی داشته
    هر دوی این عزیزان می تونن خم باشند و در صورت ادامه دار بودن فعالیت و پیشرفتشون می تونن به جمع مدیران سایت هم اضافه بشن.
    طی پیغام خصوصی ترتیب ارسال جوایز این عزیزان هم داده خواهد شد.
    ضمنآ خدمت دوستان عزیز عرض کنم که در این ماه چند کاربر دیگه هم بودند که می تونستند عنوان کاربر برتر ماه رو کسب کنند اما ایشالا اگر اون دوستان هم به همین صورت ادامه بدن در ماههای بعدی جزو شانسهای انتخاب کاربر برتر خواهند بود

بزودی در این محل صحبت های کوتاه این دو عزیز هم خواهیم داشت

موفق باشید

این هم گپی کوتاه با مصطفی جون با نام کاربری david7

1ـ خب یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش عزیز

مصطفی 18 ساله بچه ی بندر ماهشهر امسال میرم دانشگاه صنایع شیمیایی میخونم ...

2ـ چطوری و از کی هست که با سایت Derby آشنا شدی؟ اصلآ یادت می آد؟

تقریبا یک و نیم ساله که عضو سایت دربی هستم دقیق یادم نیست شرمنده ...

3ـ فکر می کردی این ماه شما انتخاب شی؟

فکر نمیکردم چون اصلا حقم نبود دوستان دیگه هم هستن که بیشتر من زحمت میکشن ...

خیلی زیاد همش تو سایت دربی هستم ...

من سعی میکنم به تمام بخش ها سر بزنم و هر جا که لازم باشه نظری میدم بیشتر به تاپیک تیم های خوزستانی (صنعت نفت آبادان و فولاد) و پرسپولیس میرم ...

سایت عالیه و تکه به نظر من بهترین انجمن فوتبالی که من دیدم دربی ...

ایده ی بسیار جالبیه چون بچه ها میان با هم رقابت میکنن تا کاربر برتر ماه بشن ...

فقط تشکر ... از تمام دوستان و مدیران تشکر میکنم ...

میشه گفت با تمام بچه ها سایت دوست هستم و امیدوارم همه تو زندگی موفق بشن ...

بازی بارسا منچستر فینال 2011 البته اگه زحمتی نیست ...

موفق باشی

و گپی کوتاه با علی رضا عزیز با نام کاربری crisronaldo79

سلام من علی رضا هستم بچه شیرازم و 16 سالمه از این که به کابران کمک می کنم خوش حالم.

2ـ چطوری و از کی هست که با سایت Derby آشنا شدی؟ اصلآ یادت می آد؟فکر کنم حدوده 2 ساله که با دربی اشنا شدم و از طریق سایت خودتون Js8

3ـ فکر می کردی این ماه شما انتخاب شی؟نه اصلا بهش فکر نمی کردم

4ـ معمولآ چه قدر توی اینترنت هستی و سهم دربی چقدره؟ معمولا 7 ساعت و 6:45 دقیقش تو دربی هستم.

5ـ بیشتر توی کدوم بخش ها فعالیت می کنی و از کدوم بخش ها بیشتر استفاده می کنی؟ بیشتر از همه تو بخش رئال مادریدوگل ها و کلیپ های رئال و بازیکنان

6ـ پیشنهادت واسه بهتر شدن سایت؟سایت خیلی خوبه. فقط فعالیت کاربران بیشتر باشه بهتر می شه

7ـ نظرت درباره انتخاب کاربر برتر ماه؟به نظر من خوبه چون کاربران رو تشویق می کنه که فعالیت بیشتری داشته باشند.

8 - و نظرت درباره انتخاب خودت؟ انتخاب برام مهم نیست برام مهم تر اینه که با هم بیشتر صمیمی تر بشیم.

9ـ دربی باعث شده که دوستهای جدیدی پیدا کنی؟ اره دربی دوستای خوبی رو بهم معرفی کرده و همین طور چیز های زیادی به من یاد داد.

توضیح: علی رضا عزیز هدیه خودش رو تقدیم کرد به دوستش Saeed7 که ما هم این هدیه رو برای این عزیز ارسال کردیم ( به در خواست خودشون تاریخچه الکلاسیکو ) که ایشالا مبارکشون باشه

موفق باشید

WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر مهر ماه

چشم روی هم می گذاریم یک ماه می گذره .... اینقدر زود می گذره که یادمون می ره اول ماه شده و باید کاربر برتر ماه رو انتخاب کنیم با رسیدن به اولین ماه پاییز و بازگشایی مدارس و دانشگاهها رونق سایت های مختلف کمی افت می کنه ولی با قوت گرفتن بعضی تیم ها در این فصل هوادراان فوتبال هم رونق بیشتری به سایت های فوتبالی داده اند. امسال توی هر لیگ تیم های مدعیبیشتری رو می بینیم و انتظار می ره که با قدرت گرفتن تیم هایی مثل منچسترسیتی یا حتی لوانته و بازگشتن قدرت های بزرگی مثل یوونتوس و میلان و رقابت شانه به شانه بارسلونا و رئال مادرید تنور بازیهای فوتبال داغ تر شه.
    پر حرفی نمی کنم و می رم سر اصل مطلب.
    این ماه سعید عزیز که هوادار متعصب منچستریونایتد هست انتخاب شد. از ویژگی های این انتخاب این بود که این بار تقریبآ‌تمامی مدیران روی این دوست عزیز نگاه ویژه ای داشتن و با اکثریت مطلق به عنوان کاربر برتر ماه انتخاب شد.فعالیت سعید توی بخش منچستر چشم گیر بوده و همه از اخلاق خوباین پسر دوست داشتنی هم می گن. خیلی ها دوستش دارن و اون هم محیط سایت و خیلی از دوستای خودش توی دربی رو دوست داره. خلاصه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]اینقدر خوب کار کرد که به عنوان کاربر برتر ماه مهر 90 انتخاب شد. بهش تبریک می گیم و واسش آرزوی سلامتی می کنیم.
    بزودی ترتیب اهدای هدیه کاربر برتر این ماه هم داده میشه و در این محل گپی خودمونی با او خواهیم داشت
    در انتهای این ماه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]از بین 28,856 کاربر ثبت نام شده در سایت به عنوان کاربر برتر ماه انتخاب شده

اینم گپی خودمونی با سعید عزیز

سعيد هستم 17 سالمه چاكر همه بچه هاي دربي از خراسان رضوي(كاشمر)

حدود 2 ماه پيش بود كه پسرخالم(rahimalavi) اين سايتو بهم معرفي كرد

راستش نه.خيلي از دوستان بهتر از من بودند و ميتونستند كاربر برترشن.

از وقتي با دربي آشنا شدم خيلي تو نت هستم و تقريبا 98% از زماني كه تو نت هستمو تو دربي فعاليت ميكنم

من عاشق منچستر هستم و بيشتر تو اون بخش فعاليت ميكنم.البته تو بحثهاي رئال , رم و پرسپوليس هم شركت ميكنم.

به نظر من دربي سايت خيلي خوبيه فقط نياز به زمان داره تا كاربراي فعال بيشتري داشته باشه

7ـ نظرت درباره عدد 7 چیه؟ چرا saeed7 ؟

من عاشق كريس رونالدو هستم و به همين خاطر شماره 7رو خيلي دوست دارم

خوشحالم.از شما و همه مديران هم ممنونم

با خيلي از بچه هاي دربي دوست هستم و همشونو دوست دارم

تاريخچه منچستريونايتد.با تشكر
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

به نام خدا

آبان ماه هم گذشت و وارد نهمین ماه سال شدیم.در ماه آبان هم مثل ماههای گذشته تمامی فعالیت های اعضای سایت تحت نظارت مدیران سایت بود و طبق روال طی یک نظرسنجی بین مدیران کاربران برتر این ماه انتخاب شدند .
    چندین ماربر شانس انتخاب در این ماه رو داشتند اما خلاصه یکی از کاربران بیشتر از بقیه مورد توجه مدیران قرار گرفته بود و پیشرفت مناسب تری نسبت به ماههای قبل داشت. خلاصه نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به عنوان کاربر برتر ماه ابان 90 انتخاب شد .
    این عضو عزیز چند ماهی است که عضو سایت شده و خیلی وقتها هم ممکنه که نظراتی بر خلاف مدیران و اعضای سایت داشته ولی چون پس از مدتی نظرات خودش رو که بعضآ مخالف با مدیران سایت هم بود اما در قالب مناسب بیان می کرد و سعی می کرد هر روز منطقی تر باشه مورد توجه مدیران قرار گرفته
    اکثر کسانی که به این دوست عزیز رای دادن پیشرفت نظر دادن منصفانه این عضو در همه موارد رو مدنظر دونستند و اینکه نظر خودش رو با احترام بیان می کرد.
    ما هیچ وقت از اینکه نظرات مخالف رو بشنویم ناراحت نمی شیم اما اصرار داریم اگه نظری مخالف یا موافقه باید 100٪ ادب و انصاف رعایت بشه
    با این همه این ماه این دوست عزیز به عنوان کاربر برتر ماه انتخاب شد .
    البته این ماه کاربران دیگه ای هم استحقاق داشتند که انشاالله با ادامه این روند در ماههای آینده حتمآ مورد توجه ما خواهند بود
    در انتهای این ماه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] عزیز از بین 30,572 کاربر ثبت نام شده در سایت به عنوان کاربر برتر ماه انتخاب شده
    گفتگویی کوتاه با پوریا:

سلام.به لطف خداخوبم.امیدوارم شما و کاربرای محترم سایت خوب باشید.
    من پوریا یزدان پرست هستم.اهل مازندران .شهرستان آمل.عاشق سه چیزم.فوتبال وکامپیوتروعلم زیست شناسی(البته بایداین انجمن رو هم بهش اضافه کنم) .کلاآدم دقیقی ام.به جرئیات زیاد توجه میکنم.کمی هم شوخ طبعم.و انتقادهم زیاد میکنم و خیلی هم دوست دارم نقد شم.امیدوارم اوایل ازدستم ناراحت نشده باشین قبول دارم که یه کم درانتقاد زیاده روی میکردم.ولی هربارشماو مدیران بزرگواری میکردین وانتقادها رومورد بررسی قرارمیدادین.
    آره خوش بختانه یادم میاد.بعد از کنکورسراسریم بودکه یکدفعه زد به سرم که سرودباشگه رئال مادرید رو دانلودکنم وارد جسستوجوی گوگل شدم که بااین انجمن برخوردکردم.برای دانلودآهنگ ناچاربودم که عضو شوم.عضو شدنم همانا موندنم تو انجمن همانا.ماشاالله جو اینجااینقدرصمیمی و دوستانه بودکه موندم. من برای دانلودتوانجمن های فوتبالی وغیرفوتبالی زیادی عضو شدم ولی فقط اینجاموندگارشدم.
    رک و راست میگم .60 درصداحتمال میدادم که کاربر برترماه شوم.چون تواین ماه تمام سیعموکرده بودم.ولی خوب وقتی توسط دوستان خبر دارشدم که کاربربرتر ماه شدم غافلگیر شدم.بهترین خبر برام بود.
    اوایل زیاد نمیومدم مثلا از دوساعتی که تو اینترنت بودم 20 دقیقش سهم دربی بود ولی با بالارفتن کیفیت سایت بدون اغراق از هر1 ساعت 55 دقیقه اش رو تودربی هستم.انجمن توپیه.
    بیشترتو بخش های(به ترتیب) رئال مادرید و نظرسنجی وکمپ دربی فعالیت میکنم گاهی هم به بخش های دیگه مثل منچستر یونایتد و استقلال سرمیزنم.
    سایت همین الانش درحدعالیه وگرنه دلیلی نداشت که بیشتر تایم اینترنتم رو توانجمن باشم.ولی پیشنهادم اینه که کمی بخش کلیپ های موبایل فعال ترباشه وکیفیت کلیپ های درج شده ای که حجمش بالاست بالاتربره ومهمترازهمه اگه میشه کلیپ ها با لینک مستقیم توانجمن قراربگیره.
    7ـ چرا نام کاربری مورینیو ...؟
    من عاشق مورینیو هستم و دلیل زیاد داره.یکیش اینه که خصوصیات اخلاقیش خیلی شبیه خودمه .من چیزهای زیادی ازش یادگرفتم(پیش فامیلام وقی میخوام درموردش صحبت کنم میگم عمومورینیو!).فوتبال تیمش وجاه طلبیش درکسب موفقیت رو دوست دارم و.... حالا اینکه چرا نام کاربریم مورینیو... هستش:اول میخواستم مورینیو ی خالی بذارم دیدم سایت اخطارمیده و میگه این نام کاربری از قبل وجود داره بنابراین بعداز اسم مورینیو سه تا نقطه گذاشتم دلیل گذاشتن سه تا نقطه هم قضاوته.آوردن سه نقطه بعداز اسمی تعریفی رو به دنبال داره درواقع سه تا نقطه گذاشتم تا کاربران خودشون قضاوت کنن.مثلا مورینیو ی آرام.یا مورینیوی دیوانه و...خب هرکسی یه نظری داره.
    واقعا خوشحال شدم.دلیل خوشحالیم فقط یه چیزه و اونم اینه که بالاخره تونستم کاربر مفیدی در انجمن بشم.
    آره.سه تا دوست خیلی صمیمی و یه دوست صمیمی تو سایت دارم.شماره موبایل سه تاشونو دارم و به هم پیامک میزنیم یا گاهی زنگ میزنیم وصحبت میکنیم.از نظر اخلاقی اکثرکاربرای این سایت خوبند.مخصوصا مدیران که اگر خدایی نکرده کاربری شیطون گولش زدو بی ادبی کرد باهاش برخورد میکنند.
    دستتون بابت هدیه دردنکنه.شرمنده میکنین.اگه زحمتی نیست محصول خلاصه ی هفت ال کلاسیکوی اخیر رو برام بفرستین.

واسه پوریای عزیز و بقیه اعضای سایت آرزوی سلامتی داریم
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض انتخاب کاربر برتر آذر 90

به نام خدا

پاییز 90 هم به پایان رسید و وارد زمستان شدیم.
    آذر 90 شامل اتفاقات مهم فوتبالی از جمله الکلاسیکوی 163 و دربی استقلال و پرسپولیس بود.در این ماه فعالیت کاربران روند صعودی داشت و بار دیگر رکورد پربازدیدترین روز دربی در این ماه و در روز 20 آذر شکسته شد !
    یوونتوس هم که به روزهای اوج خودش برگشته و هواداران یوونتوس هم کلوپ خودشون رو گرمتر کردند.
    این ماه کاربر برتر از بین هواداران تیم یوونتوس بود و اکثریت آرای مدیران سایت رای به انتخاب ale10forever داد.
    آقا حمید رضا توی ارسال مطالب مفید و فنی همیشه خوب کار کردن و این ماه فعالیت بهتری هم داشتند و از این رو مورد انتخاب مدیران سایت قرار گرفتند.
    ضکن اینکه چند کاربر دیگه هم شایستگی کسب عنوان کاربر برتر ماه رو داشتند ولی این ماه اکثریت رای رو حمیدرضا از ان خود کرد.
    از این دوست عزیز و همه بچه های فعال سایت تشکر می کنیم و با یک هدیه ناقابل از ایشون تقدیر خواهد شد.

گفتگویی کوتاه با ale10forever عزیزموون

کوچیک همه برو بچ دربی حمیدرضا هستم 21 ساله و بچه کرج. ترم 3 مهندسی آی تی. عشق فوتبال و عشق یووه.
    مثل خیلی از بچه ها یه روز داشتم دنبال یه گل از دل پیرو میگشتم که سراز دربی درآوردم. گله رو نتونستم دانلود کنم ولی تو دربی موندگار شدم! 6-7 ماه پیش بود فک کنم.
    نه راستش اصلا انتظارشو نداشتم. واسه همینم از همه کسایی که به انتخاب من رای دادن ممنونم. البته لیاقت بچه های دیگه بیشتر بود.
    روزی 1.5 الی 2 ساعت تو نت هستم. همیشه تو دربی آنلاینم وهمزمان به جاهای دیگه سر میزنم. سرعت بالاس دیگه!
    اکثرا تو بخش یوونتوس هستم. بالاخره تیممون اوج گرفته و کلوپ ما باید از بقیه گرمتر باشه. البته گهگاهی تو بحثای پرسپولیس(اگه حسش باشه) یا بحثای روز هم شرکت میکنم. بیشتر نیاز(!) گلامو هم از دربی رفع میکنم. بخش دانلود دربی تو این چند ماهه پیشرفت خوبی داشته و روز به روز بهتر شده.
    دربی انجمن فوتبالی خوبیه. به نظرم اگه یکم به کاربرا اجازه کل کل بیشتری داده بشه و کاربرا بتونن با منطق از تیمای حریف انتقاد کنن و تو تاپیک اونا پست بدن خوب میشه.
    پیشنهاد دیگه هم راه اندازی سیستم امتیاز دادن به کاربراست حالا چه توسط مدیرا انجام بشه چه کاربرای دیگه. به نظرم میتونه به مفیدتر شدن پستا و انگیزه کاربرا واسه پستای بهتر دادن و همچنیم کم شدن اسپمرها کمک کنه.
    البته هرچقدر به سابقه دربی اضافه بشه تجربه مدیرا و کاربرا هم بیشتر میشه و خود به خود پیشرفت میکنه. مثل همین تغییراتی که اخیرا تو سایت اعمال شده.
    7ـ اگه خودت مدیر سایت بودی چی کار می کردی که الان انجام نمی شه؟
    اداره کردن یه فروم مخصوصا تو ایران کار سختیه و دردسرای خودشو داره. در حالی که بقیه فقط ظاهر قضیه رو می بینن. اگه همون چیزایی که بالا گفتم به اضافه یه سری کارای خلاقانه دیگه انجام بشه سایت خیلی پیشرفت میکنه. اگه قبل هر تغییری اونو بین کاربرا به رای گیری بزارید هم کار خوبیه.
    ایده انتخاب کاربر برتر ایده خوبیه. منم از اینکه انتخاب شدم خوشحالم.
    آره خب دوستای مجازی(!) زیادی پیدا کردم و امیدوارم یه روز از نزدیک هم ببینمشون.
    این فک کنم بهترین سوالتون بود. هر چند راضی به زحمت نیستم ولی اگه "یک قرن با یوونتوس" رو واسم بفرستین عالی میشه.

برای حمیدرضای عزیز ارزوی موفقیت می کنیم
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر ماه دی

به نام خدا
    دی ماه هم تموم شد و وارد ماه بهمن شدیم.
    در دی 1390 یک بار دیگه رکورد پربازدیدترین روز سایت در تاریخ 20 دی ماه شکسته شد و در حال حاضر پربازدیدترین روز دربی همین روز هست. با این همه مدیران سایت کاربری رو شایسته کسب عنوان کاربر برتر ماه ندونستند و در این ماه با وجود چند کاربر نسبتآ فعال ولی هیچ کس رو نتونستند به عنوان کاربر برتر ماه انتخاب کنند.
    هر چه که از انتخاب کاربران ماه می گذره انتظارات مدیران از کاربران سایت بالاتر می ره و به هر حال این ماه کسی نتونست نظر مدیران رو جلب کنه.
    به هر حال وجود امتحانات دانشگاه ها و مدارس باعث افت نسبی در فعالیت کاربران داره و این امر کاملآ طبیعیه
    ایشالا ماه آینده بتونیم چندین کاربر رو به عنوان برترین کاربران انتخاب کنیم
    در انتهای دی ماه 90 تعداد کاربران سایت دربی به 33,771 رسیده است
    موفق باشید
    WelCome To Derby

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)