Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Bia Inja تقدیر از اعضای فعال سایت Derby (کاربر منتخب آبان ماه انتخاب شد )

به نام خدا

با سلام خدمت شما دوستان و هموطنان عزیزم ....
    در این بخش سعی داریم که ماهیانه از کاربرهای برجسته سایت تقدیر به عمل آوریم.
    بنا نداریم که الزامآ هر ماه فقط یک نفر رو انتخاب کنیم . ممکن است در برخی از ماهها چند نفر انتخاب شوند و در برخی از ماهها هیچ کس برای معرفی انتخاب نشه.
    هدف از ایجاد این قسمت دادن انگیزه به بچه های فعال سایت و اعلام این نکته که فعالیت تمامی اعضا مورد توجه مدیران سایت خواهد بود می باشد.
    هر ماه سعی می کنیم با همفکری مدیران سایت اقدام به انتخاب نفرات برتر کنیم
    ملاک های مدیران سایت برای انتخاب کاربران برتر به شرح زیر می باشد:

فعالیت مفید روزانه: فعالیت مفید از نظر ما ارسال مطالب پربار فنی و مهم می باشد.ارسال پست های خبری پشت سر هم و پی در پی برای کاربران امتیاز منفی خواهد داشت و هدف و مد نظر مدیران سایت توجه به ارسالات و نظرات شخصی کاربران می باشد

2 ـ شرکت در بحث های فنی و تبادل نظرها: در سایت دربی بخش های متفاوتی برای تبادل نظر و بحث های فنی وجود داره از جمله: تاپیک های بازیهای مراحل مختلف لیگ های اروپایی و یا تاپیک های موجود در بخش بدون تعصب شرکت در بحث های تیم های پر هوادار و دیدگاه های شما از بازی تیم مورد علاقه خودتون.

3 ـ کمک به دیگر کاربران سایت در بخش های مختلف: در سایت دربی بخش های مختلفی از جمله فایل های درخواستی و ... وجود داره که ممکنه کاربرانی درخواست هایی داشته باشند که کاربرانی که در این بخش ها فعال باشند و برای پاسخ درخواست دیگر دوستان اقدام کنند مورد توجه ما خواهند بود.

4 ـ فعالیت مفید در بخش های تصویری مانند گل , کلیپ و عکس و پوستر: دوستانی که در قرار دادن کلیپ های زیبا و جدید و همچنین عکس و پوستر و این گونه مطالب مفید فعال باشند مورد توجه مدیران خواهند بود.

5 - اخلاق خوب و رفتار مناسب در محیط سایت: یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب ما اخلاق مناسب کاربرا و طریقه برخورد اونها با مدیران و بقیه اعضای سایت هست. بدون شک افرادی که برخورد مناسبی با بقیه داشته باشند در بهترین حالت فنی هم باشند جایگاهی در بین منتخبین ماه ندارند

در انتهای هر ماه در همین بخش اسامی کاربر یا کاربران منتخب اعلام خواهد شد و با جوایزی نا قابل از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد.
    در انتها ذکر این نکته الزامی خواهد بود که تقدیر از یک یا چند کاربر بهانه ای برای ایجاد دوستی های پایدارتر می باشد و ما پیشاپیش از تک تک شما دوستان عزیز تشکر می کنیم و امیدواریم که اگر احیانآ در انتخاب های ما نام شما دیده نشد بر ما ببخشید.
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر بهمن 1390

به نام خدا
    بهمن 1390 هم به پایان رسید و وارد اخرین ماه از سال 1390 شدیم.
    در بهمن گذشته با اتمام امتحانات دانشگاهها و مدارس شاهد فعالیت بهتر اعضای سایت در بخش های مختلف بودیم
    تا جایی که نظر مدیران روی چند عضو فعال برای مدیریت بخش های مختلف جلب شد که بزودی به جمع مدیران اضافه می شوند.
    در انتهای این ماه هم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]عزیز از سوی مدیران سایت به عنوان کاربر برتر ماه بهمن انتخاب شد.
    با وجود فراز و نشیب های فراوان اینتر در این فصل بسیاری از هواداران متعصب این تیم هنوز هم علاقمند به تیمشون هستند و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هم به عنوان یک هوادار متعصب در بخش اینتر فعالیت خوبی داشت و همواره در بخث ها شرکت فعال داشت.
    در این ماه چندین کاربر شایستگی انتخاب به عنوان بهترین کاربر رو داشتند که در صورت ادامه روند رو به رشد خودشون در ماه های آینده هم شانس این را خواهند داشت که در بین کاربران برتر قرار بگیرند.
    در انتهای بهمن 1390 حدود 35,669 عضو در دربی داریم .

صحبتی کوتاه با محمد صادق عزیز

سلام

1ـ خب یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش عزیز
    من سید محمد صادق علوی هستم 18 سالمه، متولد قم هستم و رشتم هم کامپیوتر هست
    2ـ چطوری و از کی هست که با سایت Derby آشنا شدی؟ اصلآ یادت می آد؟
    بله تقریبا یادم میاد یبار داشتم یه کلیپ میدیم که زیر اسم کلیپه اسم سایت دربی بود و بعدش کنجکاو شدم اومدم سایت دربی و بعدش هم عضو شدم، تو همین تابستان امسال بود که عضو دربی شدم

3ـ فکر می کردی این ماه شما انتخاب شی؟
    نه اصلا فکرش رو نمیکردم انتخاب بشم خودمم موندم چطوری انتخاب شدم خیلیا هم بودن که تو این ماه بهتر از من بودن
    4ـ معمولآ چه قدر توی اینترنت هستی و سهم دربی چقدره؟
    من زیاد تو اینترنت هستم و تو دربی هم زیاد میام
    5ـ بیشتر توی کدوم بخش ها فعالیت می کنی و از کدوم بخش ها بیشتر استفاده می کنی؟
    من به بیشتر بخشها سر میزنم ولی از همه بیشتر بخش هوادران اینتر و رئال
    و پرسپولیس
    6ـ پیشنهادت واسه بهتر شدن سایت؟
    پیشنهادی ندارم، سایت دربی عالیه و با کمک مدیران بهتر هم میشه
    7ـ اگه خودت مدیر سایت بودی چی کار می کردی که الان انجام نمی شه؟
    سوال سختیه، نمیدونم من تجربه مدیر بودن رو ندارم ولی تا وقتی شما هستید سایت هیچ کمبودی نداره
    8 - و نظرت درباره انتخاب خودت؟
    خوشحالم، از شما و مدیران و کاربران هم ممنونم
    9ـ دربی باعث شده که دوستهای جدیدی پیدا کنی؟
    بله دوستای زیادی پیدا کردم ولی حیف که نمیشه اونارو از نزدیک ببینم
    10- پیش بینی شما از انتهای فصل اینتر؟
    به نظرم دیگه امیدی برای قهرمانی این فصل نداریم ولی امیدوارم دوباره به روزهای اوجی که با مورینیو داشت برگرده
    11-محصولی که از سایت انتخاب می کنید تا واستون به عنوان هدیه ارسال شه چیه؟
    ممنون دستتون دردنکنه، اگه میشه 1 قرن با اینتر میلان رو بفرستید
    12- هر چه دل تنگت می خواهد بگو؟
    حرف خاصی ندارم بازم ممنونم از شما، مدیران و کاربران محترم ایشالا که همیشه سالم باشید

با تشکر از محمدصادق عزیز

-
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

به نام خدا
    هر ماه شرایط برای انتخاب کاربر برتر ماه سخت تر میشه و انتظار مدیران سایت از بچه های خوب سایت بالاتر می ره
    در ماه اسفند 90 چند کاربر مورد نظر مدیران بودن اما چون هیچ کدوم از کاربرها نتونستند پیشرفت چشمگیری داشته باشند در اسفند 90 هیچ کاربری به عنوان کاربر برتر ماه انتخاب نشد
    امیدواریم در سال جدید روزهای خوبی را در پیش رو داشته باشید
    موفق باشید
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض انتخاب کاربر برتر فروردین سال 1391 سایت دربی

به نام خدا
    فروردین سال 91 هم به اتمام رسید و هر موقع که به این تاپیک می ام گذر عمر و سرعت زمان رو بیشتر حس می کنم.
    یک ماه دیگه گذشت و در این ماه هم مثل گذشته اتفاقات فوتبالی زیادی رو داشتیم. بازیهای لیگ قهرمانان آسیا و لیگ ایران به اوج خودش رسیده و بازیهای حساس لیگ های اروپایی هم برگزار می شن
    در این ماه تعداد کاربرانی که مورد توجه مدیران قرار داشتند زیاد بود
    اما یکی از اعضا از سوی مدیران سایت انتخاب شد
    هر چند که این ماه حدود 4 عضو بیش ازبقیه به چشم امده بودند ولی مرتضی عزیز به عنوان کاربر برتر ماه انتخاب شد. مرتضی با نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] نفر برتر فروردین 91 از دید مدیران سایت بود.
    ضمن تشکر از تک تک عزیزانی که به ما کمک می کنن و در سایت محیط خوبی را ایجاد کردند به مرتضی عزیز تبریک می گیم
    در انتهای فروردین 1391 تعداد اعضای سایت دربی به 38603 نفر رسیده است.
    طی این هفته ترتیب اهدای جایزه به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]داده می شود
    گپ گوتاهی با مرتضی عزیز

1ـ خب یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش عزیز مرتضی22 ساله دانشجو

2ـ چطوری و از کی هست که با سایت Derby آشنا شدی؟ اصلآ یادت می آد؟والا من فکر کنم تابستان 88 با js8 اشنا شدم و یه محصول خریدم اما فعالیتم به عنوان کاربر تو دربی از ابتدای تابستون پارسال یعنی 90 بود

3ـ فکر می کردی این ماه شما انتخاب شی؟اصلا به فکرمم خطور نکرده بود

4ـ معمولآ چه قدر توی اینترنت هستی و سهم دربی چقدره؟الان که کارام کمه معمولا روزی 6 ساعت و حدود 3تا 3.30 هم تو دربی هستم

5ـ بیشتر توی کدوم بخش ها فعالیت می کنی و از کدوم بخش ها بیشتر استفاده می کنی؟اول همه حرف های خودمونی رئال و مباحث مطرح تو تاپیکای مختلف با گرایش رئال و ارسنال و با کی کردن اخبار از سایتای دیگه هم خیلی مشکل دارم و خیلی کم پیش میاد این کارو بکنم

6ـ پیشنهادت واسه بهتر شدن سایت؟سایت که خوب هست و چیزه خاصی به ذهنم نمیرسه اما افزایش مباحث متفرقه و این جور تاپیکا فکر کنم فعالیت دوستان رو بیشتر کنه

7ـ اگه خودت مدیر سایت بودی چی کار می کردی که الان انجام نمی شه؟حتما با همکاری دوستان یه میتینگ تابستونی میزاشتم واسه کاربرا البته مدیرت خیلی خوبه ها

8 - و نظرت درباره انتخاب خودت؟لطف همه دوستان بود که منو انتخاب کردن و ازشون ممنونم البته معتقدم که افراد خیلی شایسته تر تو این ماه هم بودن اما بازم از همه ممنون

9ـ دربی باعث شده که دوستهای جدیدی پیدا کنی؟اره خیلی زیاد و با چندتاشونم رابطه خارج از سایت هم دارم که از دوستی تو سایت نشات میگرفته

10- پیش بینی شما از قهرمان لیگ قهرمانان اروپا؟ اصولا من پیش بینی هام تعصبی اما الان هم تعصبا و هم منطقا به قهرمانی رئال خیلی خیلی امیدوارم و فکر میکنم تو فینال هم یه ال کلاسیکو دیگه داشته باشیم

11-محصولی که از سایت انتخاب می کنید تا واستون به عنوان هدیه ارسال شه چیه؟با تشکر تاریخچه ال کلاسیکو

12- هر چه دل تنگت می خواهد بگو؟میخوام در انتهای مصاحبه از همه کسایی که تلاش کردن من الان اینجا باشم تشکر کنم.........امیدوارم با همه بچه های گل دربی و مدیر محترم 100سالگی سایت و جشن بگیریم و و سایت همیشه پویا و فعال باشه و همه بچه ها همیشه در بهترین شرایط ممکن باشن

با تشکر از موری عزیز
    ضمنآ اگه عمری باقی باشه ترتیب یک ملاقات در یکی از شهرهای ایران رو در تابستون می دیم تا هر کی دوست داره توی این میتینگ شرکت کنه و یک روز با هم باشیم

WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر اردیبهشت ماه

به نام خدا
    زیباترین ماه سال (البته به نظر من ) هم تموم شد و به خرداد ماه اخر بهار رسیدیم
    اردیبهشت با اتمام لیگ های مختلف اروپایی و داخلی هواداران در مورد تیم ها و لیگ های مختلف تبادل نظر های مختلفی داشتند
    این ماه هم از بین مدیران رای گیری شد و دوست عزیز ما [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به عنوان کاربر برتر اردیبهشت 91 انتخاب شد
    علاوه بر بحث های مفید و منصفانه اخلاق حوب آقا مجید گل با نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] مورد توجه اکثر بچه ها قرار گرفته بد
    ضمن انتخاب مجید به عنوان کاربر برتر ماه اردیبهشت از اون تشکر می کنیم
    ایشالا با شروع مسابقات یورو 2012 و مقدماتی جام جهانی 2014 در منطقه آسیا بحث های فنی سایت بهتر و گرمتر از ماههای قبل خواهد بود

گپی کوتاه با کاربر برتر این ماه آقا مجید

1ـ خب یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش عزیز :من مجید هستم تقریبا 21 ساله از استان بوشهر

2ـ چطوری و از کی هست که با سایت Derby آشنا شدی؟ اصلآ یادت می آد؟درست یادم نیست ولی فک کنم از طریق سایت js8 به دربی اومدم و الان یه یک سالی میشه که اینجا هستم

3ـ فکر می کردی این ماه شما انتخاب شی؟اصلا فکرش رو نمیکردم

4ـ معمولآ چه قدر توی اینترنت هستی و سهم دربی چقدره؟معمولا یه 5 یا 6 ساعتی هستم و یه 4 ساعتیش تو دربی هستم

5ـ بیشتر توی کدوم بخش ها فعالیت می کنی و از کدوم بخش ها بیشتر استفاده می کنی؟خب بیشتر تو بخش منچستر یونایتد هستم و اونجا فعالیت میکنم و اگه بحث جالبی باشه تو سایت که منجر به کل کلو درگیری نشه شرکت میکنم و از بخش گل های سایت هم بیشترین استفاده رو میکنم
    6ـ پیشنهادت واسه بهتر شدن سایت؟اینکه دوستان در کنار هم بتونن بحث و تبادل نظر بکنن و از کل کل و درگیری دوری کنن

7ـ اگه خودت مدیر سایت بودی چی کار می کردی که الان انجام نمی شه؟نمیدونم فک نکنم کار خاصی باشه حداقل به نظر من

8 - و نظرت درباره انتخاب خودت؟تشکر میکنم از همه ی کسانی که من رو انتخاب کردن

9ـ دربی باعث شده که دوستهای جدیدی پیدا کنی؟آره تونستم دوستای خوبی پیدا کنم که با هاشون رابطه خوبی دارم هر چند که اونا رو ندیدم

10- پیش بینی شما از قهرمان یورو 2012 ؟سخته که بگیم کی قهرمان میشه و چون تو تیم های ملی طرفدار تیم خاصی نیستم به نظرم شانس آلمان ها بیشتره و به نوعی میخوان تلافی این چند سال ناکامی خودشون رو بکنن البته امسال تیم های قدرتمند زیادن و نمیشه مستقیم به تیم خاصی اشاره کرد ولی به عنوان پیش بینی آلمان

11-محصولی که از سایت انتخاب می کنید تا واستون به عنوان هدیه ارسال شه چیه؟تاریخچه باشگاه منچستریونایتد
    12- هر چه دل تنگت می خواهد بگو؟از همه ی دوستان تشکر میکنم و برای همه ی بچه های دربی آرزوی بهترین ها رو در تمام مراحل زندگی دارم و هر جا هستن شاد و موفق باشن
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر خرداد 91

به نام خدا
    خرداد ماه 91 هم برای فوتبال دوستان ماه خوبی بود
    در این ماه رقابتهای یورو 2012 شروع شد و بسیاری از کاربران از قسمت های مختلف سایت که مربوط به این مسابقات بود استفاده خوبی کردند و بسیاری هم در مباحث خوب شرک می کردند
    نقش بسیاری از مدیران بخش ها و کاربران عزیز در بهتر شدن مطالب سایت در این دوره از مسابقات کاملآ پررنگ بود و از همه عزیزانی که در این مدت در قسمت های مختلف انجمن فعالیت کردند تشکر می کنیم
    در این ماه چندین کاربر فعالیت خوبی داشتند که در این میان آقا رسول با نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] توانس نظر تعداد بیشتری از مدیران را به خود جلب کند و به عنوان کاربر برتر خرداد 91 از سئی مدیران سایت انتخاب شود
    هر چند که دوستان دیگری هم می توانستد به این عنوان دست پیدا کنند
    آقا رسول پیشرفت مناسبی داشت و می تونه بهتر از این هم باشه
    اوایل به علت ناآشا بودن با محیط انجمن حتی 2 اخطار هم از سوی مدیران سایت گرفته بود اما ما وظیفه داریم که پیشرفت کاربران هم مد نظر قرار بدیم و از اونها تشکر کنیم
    در حالی خرداد ماه 91 را پشت سر می گذاریم که تاکنون روز 6 اردیبهشت 1391 به عنوان پربازدیدترین روز تاریخ سایت می باشد و تعداد اعضای سایت از مرر 42000 هم گذشته است

گفتگویی کوتاه با رسول عزیز کاربر برتر خرداد 91

1ـ عزیز یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش عزیز

رسول رستمي هستم از شهر اهرم هنرجوي رشته كامپيوتر

تقريبا 1 سال پيش تو گوگل پيش دنبال گلهاي يوونتوس مي گشتم كه دربي رو پيدا كردم

نه لطف مديران بوده فكر نميكردم انتخاب شم

دقيق مشخص نيست ولي تقريبا نيمي از زماني كه تو اينترنت هستم به دربي اختصاص ميدم

فرقي نميكنه تو اكثر بخشها لازم باشه فعاليت ميكنم ولي تو بخش هاي تيم هاي رقيب فعاليتم كمه

چيزي به ذهنم نميرسه كلا سايت به لطف مديران خوبي كه داره در حال حركت سريع به سمت بهتر شدنه كه جا داره همينجا از همه مديران تشكر كنم

تا حالا فكرشو نكردم

8 - و نظرت درباره اخطارهایی که اوایل از مدیران گرفتی و انتخاب خودت توی این ماه؟

اوايل كه كلا سايت رو نميشناختم يكي از يوونتوسيا اومد گفت با بارسايي ها دعوامون شده بيا كمك منم پريدم وسط دعوا كه اخطار گرفتم دومي هم كه رفتم تو بخش استقلالي ها مسخرشون كردم بهم اخطار دادن كلا هردو حقم بود ولي انتخاب شدنم لطف مديران بوده

خيلي كمكم كرد كلا اولين سايتي كه داخش دوست پيدا كردم دربي بوده

10- نظرت درباره بازیکن محبوبت یعنی دلپیرو؟

دلپيرو بازيكني بود كه منو طرفدار يووه كرد و بعدش طرفدار ايتاليا. بازي هاي يووه رو به عشق تماشاي بازي دلپيرو نگاه ميكردم هر گلي كه ميزد برام به اندازه تمام گلهايي كه يووه تو فصل زده بود ارزش داشت. اسطوره تعصب و غيرت فقط تو دلپيرو خلاصه مي شد ولي حيف كه رفت. قهرماني امسال برام مزه اي نداشت قهرمان نشدن در جام حذفي خوشحالم كرد چون نميتونستم نگاه كنم دلپيرو با چه غمي جام رو بالاي سر ميبره

اسمش: سلطان تورین ( گل ها و بازیهای دل پیرو )

اميدوارم همه به همون چيزي كه دلشون ميخواد برسن و شعار سايت دربي يعني ايجاد دوستي جديد به بهانه يك علاقه مشترك به صورت كامل تحقق پيدا كند و ديگر دشمني و تعصب بي اساس تو سايت نبينيم
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض انتخاب کاربر برتر تیر 91

به نام خدا
    در تیر 91 اتفاقات فوتبالی تحت الشعاع نقل و انتقالات فوتبال ایران
    برخی از دوستان فعالیت واقعآ مناسبی داشتند که در بخش های مختلف از اون عزیزان تشکر شد
    بعضی از مدیران هم در گرم کردن بخش گلها و کلیپ ها در انتهای یورو 2012 و بررسی نقل و انتقالات حضور خوبی داشتن
    اما روال ما اینه که از بین کاربران معمولی سایت انتخاب کنیم
    این ماه اقا نیما مورد توجه چند تا از مدیران ما قرار گرفت
    در انتهای تیرماه این عزیز به عنوان بهترین کاربر سایت با نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] انتخاب شد
    آقا نیما از استان لرستان و شهرستان پلدختر هستند
    در انتهای تیر ماه 91 تعداد کاربران سایت دربی به حدود 43800 نفر رسیده است

گفتگویی کوتاه با نیما عزیز کاربر برتر تیر 91

نیما عزیزی هستم 15 ساله از پلدختر لرستان

تقریبا یک سال با دربی آشنا شده ام و یادمه دنبال یه سایت فوتبالی می گشتم که دربی رو پیدا کردم

راستش یه کم آره چون خیلی فعالیت زیاد بود

حدود 4-5 ساعت تو اینترنت هستم و بیشتر اوقات هم توی دربی

بیشتر توی بخش کلیپ های فوتبالی برای موبایل فعالیت میکنم و از بخش دانلود ها خیلی استفاده میکنم

راستش من در حدی نیستم که پیشنهاد بدم دربی عالیه و بهتر هم میشه

راستش چیزی به ذهنم نمیرسه چون سایت تو همه ی بخش ها افرادی صاحب فن خوبی رو داره

8 -امسال تیم گهر از استان شما در لیگ برتر شرکت داره .. نظر شما در این باره چیه؟
    راستش تیم خوبیه ولی ورزشگاه نداره و خیلی بده و صدای مردم لرستان هم به جایی نمیرسه

آره من که فعلا اول راهم دوست هایی دارم و اومیدوارم که تعدادسشون بیشتر بشه

10- چرا پست مدافع رو از بقیه پست ها بیشتر دوست داری؟
    چون توی فوتبال فقط یه کار بلدم اونم اینه که بزنم زیر توپ

تمام گلهای یورو ۲۰۰۸

12- هر چه دل تنگت می خواهد بگو؟فقط از بعضی از دوستانم در سایت دربی متشکرم که منو راهنمایی کردند در طول این یک ماه و برای همه ی بچه های سایت آرزوی سلامتی میکنم و امیدوارم فردایی بهتر از امروز داشته باشند

WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر مرداد 91

به نام خدا
    مرداد 91 هم تموم شد.....
    امروز این صفحاتی که توی این تاپیک گذشته رو نگاه می کردم و سرعت گذشت زمان بیشتر به چشمم اومد
    به هر حال مرداد هم تموم شد. شروع لیگ های اروپایی و گرم شدن لیگ ایران هم باعث گرمتر شدن سایت شده
    ان شالله با شروع دوباره لیگ های اروپایی فعالیت مدیران و کاربران سایت بیشتر و گرمتر هم خواهد شد
    این ماه هم مانند ماه قبل از مدیران خواستیم که کاربر مورد نظر خودشون رو انتخاب کنند که طی رای گیری چند کاربر بیشتر به چشم بچه ها اومده بودن که [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بیش از بقیه مورد توجه مدیران سایت بود
    عبدالله عزیز این ماه به عنوان کاربر برتر انتخاب شد
    ایشالا با هدیه ای نا قابل از اون تقدیر می کنیم و در همین پست متن مکالمه ای مختصر با اون رو خواهیم داشت
    در انتهای مرداد 91 کسانی که در سایت دربی عضو شدند از مرز 45000 نفر رد شدن
    موفق باشید

- هر چه دل تنگت می خواهد بگو؟ 1ـ عزیز یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش عزیز
    با نام و یاد خدا
    عبدالله گوهری کاهو هستم از شهرستان درگز در خراسان رضوی و این که الانم منتظر اعلام نتایج کنکور هستم ...
    آره یادم میاد تو تیر ماه 90 بود که در گوگل نوشتم اخبار نقل و انتقالات آرسنال و گوگل اینجا و فوتیران رو بهم نشون داد که خدا رو شکر از اون موقع تا الان یعنی1 سال و تقریبا 2 ماه است که در دربی هستم .
    راستش هدفم کاربر برتر شدن ماه بود اما وقتی فعالیت دوستان رو میدیدم فکر نمیکردم من انتخاب بشم
    معمولا 4 تا 5 ساعت از زندگیم تو اینترنته( البته تابستون و فصل های بعد کمتر میشه ) و همش سهم دربیه به جز 30 دقیقه که تو سایتای دیگه( ارسنال و ... ) میچرخم .
    اول که وارد دربی میشم ابتدا پیام ها رو بررسی میکنم بعدش میرم قسمت آرسنال و بعدش هم قسمت مسابقه متفاوت اما زیبا و کمپ دربی هم بعضی وقتا سر میزنم .
    تو دربی بیشتر اگه ارسنال بازی مهمی داشته باشه میرم دانلودش میکنم . و عاشق کلیپ های آرسنالی دربی هستم .

سایت دربی الان خوبه اما به نظرم سرگرمیش کمتره
    و تنها خواستم مثل همیشه یک چت باکس برای دربی
    و اگه بشه بازی هم اضافه کنین بهتر میشه

و درخواست دیگرمم اینه که بخش اخبار هاش اختصاصی همین دربی بشه و از سایت های ایرانی اخبار کپی نکنیم بهتره .

نمیدونم
    8 -خراسان با وجود جمعیت زیاد و استعداد و پول کافی تیمی در لیگ برتر نداره؟ چرا؟
    اینم نمیدونم . تنها امیدمون ابومسلم بود که اونم پرید .
    اما یک جمله ای هست هر چند به سوالتون ربطی نداره اما تو دلم مونده که بگم خداداد عزیزی فوتبالیست خراسانیمون یک حرف قشنگی زد که میگفت: فوتبال ایران مثل یک دیگ غذا میمونه و بعضی ها دور دیگ نشتن و غذا میخورن و نمیزارن بقیه (امثال خداداد و عابدزاده و ... )به دیگ نزدیک شن

اره
    هر روز با دوستای دربیم و غیر دربی اس ام اس بازی میکنم و شارژ نمیمونه

همین یک ساعت پیش رسول بهم اس داد که کاربر برتر ماه شدم و جا داره همینجا ازش تشکر کنم
    10- چرا نام کاربریت رو Abdollah 202 گذاشتی؟
    عبدالله که اسممه
    202 هم که دیگه همه میدونن اما واسه اونایی که نمیدونن
    کلا به این عدد از دوران راهنمایی علاقه پیدا کردم چون وقتی با داداشم دزد و پلیس بازی میکردیم من میگفتم اسم من پلیس 202 است . و خلاصه الانم بعضی وقتا تو خونه بهم میگن پلیس 202

بی زحمت برترین گلهای آرسنال
    البته اگه زحمتی نیست

برای همه کاربران دربی و مدیران آروزی موفقیت میکنم و از خدا میخوام در دنیا و آخرتشون خیر و نیکی قرار بده
    آمین

شاد باشید و تندرست نه سست

WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر شهریور ماه 91 سایت دربی

به نام خدا
    تابستون هم تموم شد. وارد فصل خزان شدیم
    دوباره مدارس و دانشگاهها باز شدند و از این به بعد بچه ها بیشتر قدر تعطیلی رو می دونن
    این ماه فعالیت ها بهتر بود. تیم های پرهوادار ایرانی و تیم ملی اینقدر بد بازی کردن که بسیاری از هواداران فوتبال رو زده کردن اما به هر حال اینقدر فوتبال محبوب است که هواداران فوتبال به لیگ های معتبر اروپایی توجه بیشتری کردند و از دیدن بازیهای خارجی لذت بردند
    در این ماه برخی از کاربران پیشرفت خوبی داشتند و از ایان این عزیزان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] پیشرفت بهتری داشت و در بخش گالری فعالیت چشمگیرتری داشت
    با توجه به اینکه در کشور ما پسرها بیشتر به فوتبال علاقه دارند تاکنون از کاربران دختر سایت که تعدادشون نسبت به پسرها خیلی کمتر هست کسی شانس انتخاب شدن رو نداشت اما این ماه مدیران سایت توجهشون جلب شد و این کاربر عزیز رو به عنوان کاربر ماه انتخاب کردند
    امید به اینکه در ماههای بعدی به همین سرعت پیشرفت خودش رو نشون بده
    در این ماه تعداد اعضای دربی از مرز 46000 رد شد
    در ادامه گپ کوتاهی با کاربر برتر شهریور خواهیم داشت

رها هستم از شهر تهران 16 ساله

بله یادم میاد درست 6 ماه پیش بود برای دانلود گلهای جام ملت ها بود که با سایت دربی آشنا شدم

راستش دو دل بودم

معمولا در تعطیلات تابستانی حدود 7 ساعت تو نت بودم که همش هم در دربی بودم

بیشتر در بخش یونتوس و کلیپ های یووه و بارسا فعالیت میکنم و همینطور از اطلاعات دوستان در باره بازی ها و مسابقات یووه و بارسا خیلی استفاده میکنم

خیلی آرزو میکردم درسایت بیشتر بحث های فنی و تخصصی رونق بگیره

اصلا آرزو نمی کردم به جای مدیر سایت باشم اصلا

8 -معمولا دخترا به بدمینتون و ین جور ورزشا علاقه دارن . چرا فوتبالی هستی شما؟

دوست ندارم جوب بدم
    9ـ فعالیتت توی سایت از لحاظ کیفی, نسبت به اوایل تفاوتی داشت ؟ الان حرفه ای تر شدی؟

صد در صد فعالیتم خیلی نسبت به قبل بیشتر شد و همیشه سعی میکردم در تایپک های دیگر تیم ها که تایپکاشون ساکته هم پست بدم مثل رم و ...
    10- دوس داری چه سئوالی پرسیده می شد ازت؟ هر چی می خوای خودت بپرس و جواب بده؟

چیزی به ذهنم نمیرسه

11
    -محصولی که از سایت انتخاب می کنید تا واستون به عنوان هدیه ارسال شه چیه؟

زحمتتون میشه لطفا :800 گل برتر جهان رو بفرستید

اولا خیلی ممنون بایت سایت خوبتون ایشالا بهتر از این میشه یکم وقت میخواد چون اینجا هر 30 عضو دوتاش فعال در میاد و ...

WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

به نام خدا
    با شروع مدارس و دانشگاهها و گرم شدن تب درس در بین کاربران عزیز با افت نسبی در بحث های ایجاد شده در سایت بودیم که در اواسط ماه این افت از بین رفت. اما متاسفانه مشکلات بوجود آمده برای سرور سایت باعث شد که سایت مدتی رو با مشکل روبرو باشه. در این ماه هیچ کاربری نتونست نظر چند مدیر رو جلب کنه و از این رو برای ماه مهر مدیران سایت کاربری رو انتخاب نکردند.
    در انتهای مهر 91 تعداد اعضای سایت دربی از 46500 هم عبور کرد
    موفق باشید
    WelCome To Derby

11. 12 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر آبان 91

به نام خدا
    ماه آبان سال 91 هم تموم شد . ماهی که حوادث خوبی برای فوتبال ایران رقم نخورد. از شکست در فوتبال مقابل ازبکستان گرفته تا حذف از دور رقابتهای جهانی فوتسال !
    اما فعالیت بچه ها پررنگ تر از گذشته بود
    در این میان برخی از دوستان که شاید در گذشته با روال سایت آشنا نبودن خودشون رو بیشتر نشون دادند و این ماه پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتند
    در این بین یکی از کاربران نظر چند تا از مدیران را را جلب کرده بود که به عنوان کاربر برتر آبان 91 انتخاب شد
    آرمان با نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]به عنوان کاربر برتر ماه انتخاب شد
    این عزیز در بخش های مختلف فعالیت مناسبی داشتند .
    هر چند که چند کاربر دیگه هم در این ماه خوب بودند اما مدیران سایت به این عزیز رای دادند
    بزودی در همین قسمت صحبت گوتاهی با این عزیز خواهیم داشت

WelCome To Derby

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)