Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus ## نقل وانتقالات بيانكونري در فصل 2011 - 2012. ##

با نزدیک شدن به نقل و انتقالات لیگ ایتالیا یوونتوس هم برای بازگشت به زمان اوج خود به تکاپو افتاده و خریدهای بزرگی مدنظر باشگاه هست !
    امیدوارم مدیریت یووه به اهداف خودش برسه وتیم یکدست و قدرتمندی رو برای فصل 2011-2012 آماده کنه !

در اینجاهم اخبار نقل و انتقالات این فصل یووه و احیانا تمدید قراردادهای این تیم قرار میگیره !

از دوستان خواهش میکنم حتما منبع رو ذکر کنند !

تذکر : خبر هایی که به صورت رسمی از باشگاه درز کرده رو اینجا قرار بدین و از گذاشتن خبرهای گمانه زنی و شایعات بی پایه و اساس خودداری کنید !

ویرایش توسط AlexDelpiero : 05-18-2011 در ساعت 14:57

2. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

رسمی : تمدید قرارداد مارکیزیو
    27 اردیبهشت 1390
    5 سال دیگر در کنار یکدیگریم، امشب کلودیو مارکیزیو هافبک اینده دار بیانکونری با این باشگاه تمدید کرد تا پایان سال 2016 یک یوونتوسی بماند. کلودیو که یکی از مهره های موثر و اصلی یووه طی سال های اخیر بود و از تیم های پایه این باشگاه به تیم بزرگسالان رسید در محل ویژه زمین وینوو در کنار اندره ا انیلی قرارداد خود را تمدید کرد تا همچنان برای 5 سال دیگر در کنار ما باشد.

مارکیزیو در این باره گفت" یک روز بسیار مهم برای من و برای خانواده ام که همیشه حمایتم کردند و در کنارم بودند. داستان من و یووه از سال 93 اغاز شد و حالا خوشحالم که این داستان برای مدت طولانی ادامه دارد و خواهد داشت. مدت زیادی بود که در خصوص تمدید قرارداد صحبت می شد اما من نگران نبودم زیرا به مجموعه اعتماد داشتم و می دانستم که در زمان مناسب این قرارداد تمدید خواهد شد.

در این مدت هرگز رابطه ما به خدشه دار نشد. خیلی خوشحالم که مجموعه یووه به من اعتماد کرد و حالا با این پیراهن به دنبال تکرار خواسته های مان هستیم. در ویترین افتخارات یووه جام ها و پیروزی های زیادی دیده می شود و ما می توانیم یک بار دیگر برخیزیم و رویاهای خود را تحقق بخشیم و به همه تیفوسی هایی که در لحظات سختی زندگی می کنند هدیه دهیم زیرا انان شایسته این شادی و احترام هستند. "

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

خبر رسمی: دل نری از یووه جدا می شود
    31 اردیبهشت 1390
    منابع خبری از حتمی بودن برکناری لوئیجی دل نری در پایان دیدار فرداشب یووه برابر ناپولی نوشتند و به نظر میرسد این تصمیم در پایان جلسه روز چهارشنبه توسط مدیران بیانکونری اخذ شده و مراتب امر نیز به این مربی اعلام شده و او نیز از این موضوع مطلع است. به این ترتیب فردا اخرین باری ست که دل نری به عنوان مربی بر روی نیمکت یوونتوس خواهد نشست و مدیران به زودی مربی اینده تیم را انتخاب خواهند کرد.

گفتنی ست دل نری در کنفرانس خبری پیش از بازی نیز به این موضوع خواهد پرداخت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

رسمی : اندره ا پیرلو به یوونتوس پیوست
    3 خرداد 1390
    بر اساس اعلام باشگاه یوونتوس اندره ا پیرلو هافبک اسبق باشگاه میلان پس از انجام تست های پزشکی با عقد قراردادی سه ساله به عضویت باشگاه یوونتوس ایتالیا در امد و از فصل اینده با پیراهن یووه توپ خواهد زد.

پیرلو پس از حضور 10 ساله در تیم میلان سرانجام قهرمان فصل جاری رقابت های سری آ را ترک کرد و به صورت ازاد راهی یوونتوس ایتالیا شد.

8. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

روز دن انتونيو، کونته رسما مربی یوونتوس شد ( لحظه به لحظه )
    10 خرداد 1390
    امروز روز دن انتونيو كونته ست، روزي كه كاپيتان قديمي به خانه برمي گردد. زمان به سرعت مي گذرد و مربي سابق سيه نا با خداحاظي رسمي از اين باشگاه، امروز ساعت 16 به وقت ايتاليا در محل ويژه باشگاه يوونتوس حاضر مي شود تا ضمن امضاي قرارداد در كنفرانس خبري شركت كند.

از صبح امروز رسانه های ایتالیا خبر ورود انتونیو کونته به کادر فنی یوونتوس را تحت پوشش قرار می دهند. سایت یوونتوس دات ای ار نیز اخبار لحظه به لحظه حضور کونته و حواشی ان را در اختیار شما دوستان خواهد گذاشت

كونته كه اميد زيادي به موفقيتش در پست جديدش است روز گذشته در پيامي رسمي از باشگاه و هواداران سيه نا خداحافظي كرد " ممنونم از همه، سيه نا شهر شگفتي هاست، من مربي سيه نا بودم و هميشه به اين تيم و هوادارانش علاقه دارم. ممنونم كه به من كمك كرديد تا به هدف ام برسم. »

ساعت 9 به وقت ایتالیا باشگاه سیه نا نیز رسما از کونته به عنوان مربی این تیم خداحافظی کرد و برای او در تیم جدید ارزوی موفقیت کرد.

9:10- به نظر میرسد سیستم کونته برای فصل اتی یووه سیستم 4-2-4 باشد. بنابر این رسانه ها از گزینه های احتمالی یووه برای فصل اتی می گویند.

9:40- شبکه اسکای گزارش کاملی از صعود سیه نا به سری ا، خدحافظی کونته از این تیم و حضور وی در شهر تورینو پخش می کند. همه از این روز به عنوان " روز کونته " نام می برند.

10:00- حضور انتونیو به عنوان بازیکن در یووه برمی گردد به سال 91، سالی که انتونیو نخستین قرارداد خود را با بانوی پیر منعقد کرد. در این مدت او لحظات مهم و به یادماندنی زیادی را با بیانکونری به یاد دارد. به یاد مدیریت بونیپرتی، اوج بیانکونری و جام و افتخارات همراه با مربیگری لیپی. بونیپرتی به او یاد دارد که در یووه باید پیروز بود و حالا اندره ا انیلی به او در سمت مربی چنین ایمانی را ثابت می کند.

10:10- گفته می شود کونته پیش از حضور رسمی نام مهره های دلخواه را در اختیار مدیران یووه گذاشته، بازیکنانی نظیر اینلر و سانچس در رتبه های نخست لیست او حضور دارند.

10:20- ماروتا از نام پولی به عنوان گزینه خط میانی یووه نام می برد. مهره ای که کونته به او اعتقاد دارد

11:05- ماروتا در پاسخ به شایعات اخیر مبنی بر فروش کیه لینی و بونوچی گفت: به فکر خرید مهره هایی هستیم که استحکام تیمی را افزایش دهد و به فکر تضعیف تیم نیستیم.

11:20 - از پرتغال خبر می رسد یوونتوس به خرید رونالدو مدافع مرکزی تیم پورتو فکر می کند و این خبر تکذیب نمی شود.

11:25- یووتنوسی با دل نری خداحافظی می کند. از باشگاه یووه در پیامی اعلام می کند که لوئیجی دل نری برای فصل 2011-2012 مربی یوونتوس نخواهد بود. مدیر انیلی، مدیران و بازیکنان از او ممنون اند و برای او ارزوی موفقیت دارند و همیشه از او با رضایت یاد می کنند.

12:15- خبر کنار گذاشتن لوئیجی دل نری رسما اعلام می شود .

12:37 - کونته مربی بانوی پیر وارد محل ویژه زمین تمرین وینوو می شود. این نخستین روزی ست که او با سمت مربی راهی وینوو می شود. در کنار وی ماروتا و پاراتیچی نیز حضور داشتند. وی از محل تمرین دیدن کرد و سپس به اتاق ویژه ای رفت تا با مدیران یووه صحبت کند.

13:20 – نظرسنجی انجام شده برای مناسب بودن انتخاب انتونیو کونته اعلام میشود و نتیجه 85.3% ارا مثبت را نشان می دهد.

13:35 – کونته راهی ساختمان اصلی باشگاه در خیابان گالیلو فراریس می شود. طبق گزارشات رسیده کونته قراردادش را با یووه امضا می کند و همه مراحل برای رسمی شدن مهیاست تا او را از این پس مربی بانوی پیر بنامیم.

13:38 - اندره ا انیلی از خواسته خود و تیمش برای پیروزی با کونته می گوید. " می خواهیم با کونته پیروز شویم و موفقیت های گذشته را تکرار کنیم. "

13:45 - امائوری که از امدن کونته بسیار خرسند است بار دیگر اعلام می کند علاقه ای به جز بازگشت به یووه ندارد.

13:54- بار دیگر خبر از سرخیو اگرو. این ارژانتینی هر روز تصمیم جدید می گیرد. این بار مسولین اتلتیکو صحبت های گذشته خود را تایید می کنند و می گویند: اگرو به رئال نمی رود اگر یووه پیشنهاد رسمی ارائه کند او را در ازای 45 میلیون یورو به یوونتوس خواهیم فروخت . " شاید این نخستین ستاره ای باشد که با کونته به یووه می اید.

14:10- شبکه های اجتماعی و صفحات مربوط به باشگاه یووه شاهد حضور بی شمار تیفوسی های این تیم هستند که نظر و عقاید خود را در خصوص این تغییرات و بازیکنانی که برای یووه مفیدند را لحظه به لحظه می نویسند.

14:20- پیام اندره ا انیلی برای موفقیت یووه همراه انتونیو کونته رسما اعلام می شود. تاکید به بازگشت یووه به دوران اوج همراه با کونته

14:25- مدیر برنامه های امائوری در خصوص شایعه حضور او در ناپولی می گوید: لازم به یاداوری نیست که امائوری بازیکن یوونتوس است و خواسته ای جز بازی کردن با این تیم ندارد.

14:28 – کونته در کنار اندره ا انیلی، جوزپه ماروتا و فابیو پراتیچی اماده عقد قرارداد رسمی با یوونتوس است.

14:39 – ماجو مهره ناپولی پیوستن به یوونتوس را تکذیب می کند و در پاسخ به این سوال که به یووه خواهید رفت گفت: یووه؟ نه ممنون من در ناپولی راحت ام.

14:45- بوفون سنگربان بیانکونری کونته را مربی ای پیروز می خواند " کونته مربی ای پیروز است و مطمئن باشید بدون مجموعه ای قدرتمند مربی نیز پیروز می شود. یووه با اندره ا مجموعه ای قدرتمند است و پیروزی از ان ماست. "

15:06- انتونیو کونته مربی یوونتوس شد. از این دقیقه به بعد او را مربی یوونتوس می نامیم. مربی سابق سیه نا با بانوی پیر قرارداد رسمی امضا کرد و این خبر رسما اعلام شد.

15:10- اندره ا در کنار انتونیو و پیش روی این دو دفتری عظیم که با امضای این دو حضور رسمی کونته را اعلام می کند و حالا زمان عکس گرفتن است.

15:12- انتونیو کونته به یوونتوس برگشت این بار برای هدایت تیم از روی نیمکت. او مربی جدید بیانکونری ست که با بانوی پیر قرارداد دوساله امضا میکند، قراردادی که تا پایان 30ژوئن سال 2013 اعتبار دارد.

15:18- سایت یوونتوس در متنی از سابقه این مربی و حضور 13 ساله اش در کنار یووه می نویسد تا مربی جدید برای همه شناخته شده باشد. بازیکنی که در 419 بازی برای یووه بازی کرد و 44 گل زد و حالا مربی این تیم شد.

16:05- لختشتاینر مهره لاتزیو خبر پیوستن اش به یووه را رد کرد. یووه؟ در لاتزیو راحت هستم و من و خانواده ام از بودن در شهر رم راضی هستیم.

16:07- اندره ا انیلی مدیر یوونتوس برای شرکت در مراسم رقابت های اوپن گلف به محل برگزاری مسابقات می رود.

16:12- زمان برگزاری کنفرانس خبری ست. جوزپه ماروتا مدیر ورزشی بیانکونری رسما به انتونیو کونته خوش امد می گوید. " انتونیو کونته به یوونتوس خوش امدید. او مربی تازه یووه است "

16:13- کونته یک مرد پیروز است. تمام خصوصیات او را بررسی کردیم و سرانجام وی را برگزیدیم. بازیکنان در تیم او نمایش خوبی خواهند داشت.

16:14- همچنان ماروتا: می دانیم که او می تواند تیمی مقتدر را تشکیل دهد . با او به دوران پیروزی های خود برمی گردیم.

16:15- سرانجام نوبت به مربی جدید می رسد. انتونیو کونته : برای من بازگشت به خانه پس از هفت سال بسیار زیباست. حالا به عنوان مربی برمی گردم هدفی که زمانی فوتبال را انتخاب کردم و بازیکن شدم داشتم .

16:17- کونته: مربیگری یوونتوس افتخار بزرگی ست. کونته چه زمان پیروز می شود؟ برای کسی که زمان داشته باشد منتظر زمان نمی شود.

16:19- کونته: تاکتیک ها برایم مهم و ویژه هستند. روشی که ما را به اهداف مان نزدیک می کند. با تلاش و سعی که می توانیم رقبا را قربانی کنیم.

16:20- او به تیمی امد که بازیکنان بزرگ زیادی در ان توپ می زنند. کونته: بازیکنان بزرگ همیشه برای بازی کردن فضا خواهند داشت. پیرلو و مارکیزیو بسیار باکیفیت بازی می کنند، در تیم ملی نیز حضور دارند. بازیکنانی بزرگ با خصوصیات خاص و ایده هایی ویژه. این گروه از نظر شخصی نیز ویژه هستند. از داشتن این گروه از بازیکنان بسیار خوشحالم.

16:21- ماروتا بار دیگر پاسخگوست. مارکیزیو می ماند. شایعه توجه اینتر به مارکیزیو موجب می شود تا او در این خصوص توضیح دهد " مارکیزیو بازیکن مهمی ست به این دلیل که از تیم جوانان به ما پیوست و بازیکنی ست که یووه او را تربیت کرده. یکی از مهم ترین بازیکنان ما، مطمئنا او برای رسانه ها جذاب است اما ما او را نخواهیم فروخت. کونته نیز به او اعتقاد دارد و در بهترین شرایط برای تیم بازی خواهد کرد. "

16:22- مهم نحوه رسیدن به تیم است نه حرکت. کونته: در این خصوص با بازیکنان صحبت نکردم. من تا شب گذشته مربی سیه نا بودم و حالا مربی یووه مهم این است که به این تیم امدم. اما دل پیرو و بوفون در تیم او چه نقشی خواهند داشت؟ " ارزشمند زیرا انان از ان یوونتوسی ها هستند و این دو پیروزی را هموار می کنند. انتظار دارم که هیچ اشتباهی روی ندهد. " اما همکاران وی " با مدیران در این خصوص صحبت خواهد شد. گروهی در کنارمان هستند و برخی نیز با توجه به کمبودهایی به گروه ما اضافه. "

16:23 – نقل و انتقالات . ایده های من روشن و معین هستند. من بازیکنانی می خواهم که تاکتیک های را عملی سازند.

16:24- هویت نقل و انتقالات و بازیکنان اینده یوونتوس مورد سوال قرار می گیرد و کونته می گوید من ایده هایم را مشخص می کنم و به مدیران می گویم. در این لحظه ماروتا پاسخ میدهد: این کنفرانس خبری برای بهتر شدن یوونتوس است و ما به ایده های کونته خواهیم پرداخت. همه سختی ها را رضایت کونته انجام خواهیم داد. بهتر است در این خصوص بعد صحبت شود.

16:26- اما مبلغی که یوونتوسی ها برای نقل و انتقالات در نظر گرفته اند. کونته معتقد است این مبلغ بستگی به نفراتی ست که جذب یووه می شوند. " اینکه 45 الی 60 میلیون خرج کنیم شاید در مواقع نسبت به 15 میلیون یورویی که خرج کردیم نتیجه کمتری دهد. بستگی به خرید بازیکنی ست که خواهیم داشت. نیاز است که خوب خرج کنیم و خوب نیرو بگیریم نه اینکه تنها خرج کنیم. "

16:30- تیمی که صاحب توپ باشد برای کونته ارزش زیادی دارد. " یوونتوس باید توپ را در اختیار داشته باشد. بازی را ذهن و مغزش انجام دهد و نتیجه گیرد. باید کوتاه بازی کنیم و نباید هرگز گرفتار شویم باید پرس توپ را به خوبی انجام دهیم و به خوبی توپ ربایی داشته باشیم. خیلی سریع و دقیق عمل کنیم. همه این مسائل ذهنی ست و ما با تمرین می توانیم به ان برسیم. کلیه عوامل در اختیارمان است و همه چیز خوب. رقابت های فصل اتی اسان نیست و باید برای موفقیت در سال اینده و سال 2012 فکر کنیم زیرا بخشی از 2012 در سال اینده خلاصه می شود. سال گذشته نیز تیم خوب بود اما مشکلاتی داشت، به هر حال گروه در سطح خوبی قرار دارد. "

16:32- کونته از امکانات و زمین تمرین وینوو به خوبی راضی ست. " خیلی خوش شانس هستم که در چنین باشگاه با چنین امکاناتی مربی هستم. همه چیز برای حرکتی عالی و عملکردی خوب مهیاست، برای رسیدن به اهداف و انجام کارهای بزرگ. از امروز بعد از ظهر در خصوص برنامه ها با ماروتا صحبت می کنیم. "

16:35- یوونتوسی این بار نباید مرتکب اشتباه شود. کونته به این مسئله تاکید دارد" برنامه کاملا در دست است و همه مدیران با دقت برنامه ای که از دو سال پیش ترتیب دادند را اجرا می کنند بنابر این نباید مرتکب اشتباه شویم. یووه باید خوب عمل کند و این باعث می شود که انگیزه من بیشتر شود. همه می دانیم که در زمین باید یوونتوس باشیم چه در رقابت های داخل و چه بین المللی. یک یوونتوس قدرتمند. "

16:36- با اینکه او به عنوان با سابقه مربیگری به یووه پیوست، اما برخی کم تجربه بودن وی را مورد انتقاد قرار می دهند. کونته در پاسخ به این گروه نیز گفت " حالا نوبت من است، زمان نشان می دهد که انتخاب من درست بوده.

کنفرانس خبری انتونیو کونته به پایان می رسد. مربی ای که با امید بازگردان یوونتوس به قله های اروپا و دوران درخشان بیانکونری قدم به باشگاهی گذاشت که 13 سال در ان توپ زد و با پیراهن سفید و سیاهش به میدان رفت. حالا انتونیو به دنبال قهرمانی یوونتوس در سری ا و بازگرداند این تیم به رقابت های اروپایی ست. برای او به عنوان تیفوسی های ایرانی یوونتوس ارزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم همان طور که بسیاری از بزرگان دنیای فوتبال پیش بینی کردند راه جدید یووه درست باشد و یووه با کونته و کونته در کنار یوونتوس چنان بدرخشند که به دوران زیبای گذشته نه چندان دور بازگردیم. خوش امدی دن انتونیو به امید موفقیت تو و یووه کبیر

10. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

پیش فرض رسمی: ویدال بیانکونری شد

ارتور ویدال ستاره شیلیایی لورکوزن پس از شرکت در تست پزشکی، دقایقی پیش با بیانکونری قراردادی رسمی امضا کرد تا پایان سال 2016 بیانکونری بماند.

پس از توافقات به دست امده میان ماروتا و مدیر برنامه های این مهره، سران لورکوزن نیز با این جدایی موافقت کردند و ویدال یوونتوسی شد تا یکی قول های مدیران برای اوردن بازیکنان بزرگ عملی شود.

به این ترتیب ارتور پس از بازگشت یووه از تور امریکا – کانادای خود به تیم کونته اضافه خواهد شد. قراداد او 5 ساله و به ارزش 10.5میلیون یورو و با دستمزد سالیانه 3 میلیون یورو منعقد شده. به نظر می رسد او یکی از مهره تاثیر گذار یووه در سیستم کونته باشد و این مربی به او اعتقاد زیادی دارد.

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

12. 3 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

juventus رسمی : مومو سیسوکو به تیم پاری سن ژرمن پیوست

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن مومو سیسوکو ستاره ی مالیایی باشگاه یوونتوس با قراردادی رسمی به عضویت این تیم در امد تا دومین هافبک یووه راه خروجی را در پیش گیرد.

مومو که تیم های زیادی را خواهان خود می دید سرانجام با عقدی قراردادی سه ساله به ارزش 7 میلیون یورو به عضویت تیم فرانسوی درامد.

گفتنی است سیسوکو که از تیم لیورپول راهی یوونتوس شد 53 بار با پیراهن سیاه و سفید را بر تن کرد و سه گل نیز به ثمر رساند.

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

14. 4 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

juventus میرکو ووچینیچ رسما به یوونتوس پیوست

مهاجم مونتنگرویی رم با قراردادی چهارساله به ارزش 15 میلیون یورو به باشگاه یوونتوس پیوست

باشگاه یوونتوس اعلام کرد میرکو ووچینیچ را با قراردادی 4 ساله به ارزش 15 میلیون یورو از رم به خدمت گرفته است.
    این بازیکن 27 ساله همچنین مورد توجه باشگاه تاتنهام قرار گرفته بود اما یوونتوس در نهایت موفق شد او را به خدمت بگیرد.
    این بازیکن امروز با پشت سر گذاشتن تست های پزشکی یوونتوس رسما به این تیم پیوست.
    آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس که در بازار نقل و انتقالات به دنبال یک مهاجم بود و مذاکراتی را با سرخیو آگوئرو و جوزپه روسی انجام داده بود اما در نهایت ووچینیچ را به خدمت گرفت.
    این خرید آینده آمائوری و فابیو کوالیارلا را در ابهام قرار داده است. آمائوری که بعد از قرار نگرفتن در ترکیب بازیکنان در اردوی پیش فصل به دنبال ترک یوونتوس است و کوالیارلا هم جایی در برنامه های فصل آینده کونته ندارد.
    ووچینیچ بعد از 5 سال حضور در رم این تیم را به مقصد یوونتوس ترک کرد. او پیش از رم نیز 5 سال در لچه بازی کرده بود.

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

16. 3 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    FORWARD
    مربی مورد علاقه
    CONTE
    بازیکن محبوب
    del piero & shevchenko & fabregas
    اسم واقعی شما
    MAMAL

ItaliaJuventusJuventus

تشکر ها
    2
    تشکر شده 105 در 26 پست

Jadide ستاره ی 17 ساله به یوونتوس پیوست

بر اساس توافق سران دو باشگاه یوونتوس ایتالیا و لوهاور فرانسه پرینس گوانو بازیکن 17 ساله ی فرانسوی راهی باشگاه یوونتوس شد و از فصل اینده با پیراهن سیاه و سفید بانوی پیر در میادین حاضر خواهد شد.

مدافع خوش استیل فرانسوی که تنها 17 سال سن دارد با نظر مساعد استعداد یاب یووه برای عضویت در تیم امیدهای یووه جذب و فردا به تیم اضافه خواهد شد.

گفتنی است تیم لوهاور از باشگاه های بازیکن ساز فرانسوی می باشد که در گذشته لاسانا دیارا ، چارلس انزوگبیا ، آلو دیارا و سلیمان دیارا را پرورش داده است.

ONLY JUVE

18. 6 کاربر از پست مفید mohammad.k تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    دالگلیش
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    علی

BrazilPersepolisJuventus

تشکر ها
    495
    تشکر شده 1,446 در 387 پست

رسمی : امانوئله جاکرینی به یوونتوس پیوست

پس از پشت سرگذاشتن تست های پزشکی و تایید پزشکان باشگاه یوونتوس، امانوئه جاکرینی بازیکن 26 ساله ی باشگاه چزنا به عضویت تیم تورینی در امد و از فصل اینده با پیراهن یووه به میدان خواهد رفت.

قیمت جاکرینی 6 میلیون یورو اعلام شد و باشگاه یوونتوس با خرید نیمی از مالکیت وی و پرداخت 3 میلیون یورو در مدت 3 سال این بازیکن را به صورت اشتراکی از چزنا به خدمت گرفت

20. 2 کاربر از پست مفید ALI_JUVE تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)