Design & Developed BY Patira

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 147 , از مجموع 147
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Champions تبادل نظر و حواشی دیدار منچستر-بارسلونا|فینال لیگ قهرمانان اروپا فصل2010/2011

به نام خدا

بارسلونا - منچستریونایتد

7 خرداد 1390

ساعت 23:15

ورزشگاه ویمبلی لندن

WelCome To Derby

2. 10 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مورینیو... نمایش پست ها
    1/ رئال مادرید نیازی به بردن تیم های کوچک نداره.
    2/ هر تیمییه دوره ی اوجی داره مثل لیورپول دهه ی 90 ورئال مادرید دهه ی 80 و منچستر یونایتد دهه ی 70
    تو این مدت 10 ساله هرتیمی حداکثر 4 سال دوران اوج داشته. بارسلونای دهه ی 10 سال 2000هم همین وضعیت رو داره خیلی بخواد خودشو حفظ کنه سال بعد هم قهرمان لالیگا بشه و بعدش افت شدیدی میکنه.
    3/ نظرات شما کاملا از روی تعصب زده شده است و نظراتی که از روی تعصب زده شود هیچ ارزشی ندارد.
    4/ خودتون گفتین جام گرفتن مهمه نهایت اینکه چطوری جام بگیریم. حال سوال من اینه در کدام دین تاکید شده به موفقیت برسید حتی به قیمت از بین بردن حقوق دیگران؟. من با دین اسلام و مسیحیت آشنایی کامل دارم در درون این دو دین به حفظ حقوق دیگران و جوان مرد بودن تاکید زیادی شده.
    غلام رضا تختی و پوریا ی ولی و کوروش کبیر که اسمشکوروش کبیر هم در قرآن آمده چرا محبوب شدند؟ چون جوان مرد بودند. اگر هم اینارو قبول ندارین و فقط به آمار توجه میکنید هم باید بگم که رئال مادرید فقط در دو تورنومنت کمتر از بارسلونا جام برده:1/ جام حذفی 2/ جام باشگاه های جهان. که نسبت به دوتورنومنتی که رئال مادرید سر تره مثل چمپیونز لیگ و لالیگا از اعتبار کمتری برخوردار است.
    پس از طریق آماری هم بارسلونا به هیچ وجه از رئال مادرید سرتر نیست.
    5/ جنگ ستاره ها:
    شما میگوئید لیونل مسی بهتر از رونالدوست. خوب اگه اینطور است چرا مثل رونالدو در تیم ملی درخشش تیم باشگاهی اش را ندارد؟ و چرا در سه نظرسنجی بزرگی که در سایت های گل, فرانس فوتبال, ورزش ژرمن ها صورت گرفته رونالدو بیشتر ازمسی رای آورد؟ و چرا کارشناسای سایت معتبر و جهانی گل در دوسال متوالی رونالدو را بر مسی ارجعیت دادند؟ و چرا درانتخاب بهترین بازیکن اروپا و جهان که لیونل مسی انتخاب شد بعد از انتخابات رئیس یوفا گفت درجه بندی و استاندارد انتخاب بازیکن در موفقیت تیم هم نقش داره و به دلیل اینکه در فصلی که گذشت بارسلونا بهتر از رئال مادرید بود و رئال در مراحل یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف شد رونالدودر لیست نهایی قرار نگرفت؟
    6/ مربی:
    درمورد مورینیو هم باید بگم که درعصر مولوی و گالیله و نیوتون و ابن هیثم و ابوریحان بیرونی و داروین و دربرحه ای انیشتین دیوانه خطاب می شدند مثل مورینیویی که الآن دیوانه خطاب شده. در ضمن باید بگم که برای تشخیص شخصیت هرفردی از جمله مورینیو انسان نیاز به مطالعاتی در زمینه ی روانشناسی داره. اینکه بالفرض من درمورد شخصیت گوواردیولا نظر بدم نظرم مثل نظر شما در مورد مورینیو شکمی و الکیه.
    ماایرانی ها باید یاد بگیریم کار رابه دست کاردان بسپاریم. درمورد سبک بازی تیم مورینیو باید کارشناسای محترم فوتبال و شخصیت او روان شناسان محترم نظر بدن نه من و تویی که در این زمینه تحصیل نکرده ایم و تحصیلاتمان در زمینه های دیگر می باشد.. منم اگردرمورد داوری داور آلمانی لیگ قهرمانان اروپا در بازی رئال مادرید و بارسلونا نظر دادم قبلش نظرات کارشناسان معتبر داوربی را شنیده داشتم و از روی نظرات آنها نظر دادم خودم غیر کارشناسی نظر ندادم. دلیل دوم وجود برنامه نود هم همینه.
    درضمن بازم میگم احترام هر شخصی دست خودشه تو به ما احترام بذار ما هم نوکر تمام طرفدارا ی بارسلونا هستیم احترام یک جانبه نیست.
    خب پس بارسلونای دهه ی الان هم بهترین تیمه ! پس دیگه حرف های انسان های اولیه رو نزنید مثه تبانی و یوفا و ....

تیمی باید حرف از جوانمردی بزنه که خودش رعایت میکنه ! انیستا تو بازی با اسپانیول هنگام تعویض مورد تشویق هواداران اسپانیول قرار گرفت اونم تو بازی داربی که خیلی حیثیتی واسه مردم یک شهر ! ما به اینا میگیم محبوبیت !
    حالا نمیدونم کدوم بازیکن رئال هست که موقع تعویض هوش نکنند ! ؟ به جز کاسیاس همه ی بازیکنانتون اهل دعوا و خشونت اند که اینا دیگه ثابت شده ! پس ادعای جوانمردی نکنید
    مورینیو هم که الان واسه شما سقف ارزوهاست !!!!!! یه زمانی مترجم ما بوده و واسه ما به اندازه یه دونه لوبیا هم ارزش نداره !!!!
    اگر هم از نظر فنی برتر از گواردولا بود در 5 تا الکلاسیکو نشون میداد !

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

4. 2 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939

نمی‌شود فوتبال را بدون تعصب دوست داشت اما دیوانه هنرهای مسی نبود. مسی، نماد فوتبال امروز دنیاست؛ آن‌قدر که بچه‌ها لباس‌هایش را مي‌پوشند و پیرها به شوقش عاشقانه به تماشا مي‌نشینند. اما سخت است آرژانتینی باشی و جادوگري‌هاي مسی را فقط در بارسا ببینی.

مسی بارسا اعجوبه و مسی آرژانتین در انتظار اعجاز است. انگار با نگاهی واقع‌بینانه مسی را باید اسپانیایی دید، چیزی که تصورش هم برای هواداران آلبی‌سلسته سخت است. مسی در کودکی به شهر بارسلون می‌آید و در لاماسیا فوتبال را فرا می‌گیرد. همان جایی که برای تیم باید هم پاس داد و هم جان. همان‌جايي كه تیم بالاتر از شخص است. حتی اگر مسی باشی فقط درون تیم فرم می‌گیری.
    مسی با محوريت اين افكار رشد می‌کند تا جایی که حتي سوپرگل‌هایش هم زیاد شخصی نیستند. بازی کنار ژاوی، بوسکتس و اینیستا که با وجود مهندس بودن پاس را فقط در خدمت تیم عرضه می‌کنند مسی را هر روز از فوتبال فانتزی اما بي‌نظم آرژانتین دور می‌کند. يك مقايسه كوچك ميان همبازي‌هاي مسي در آرژانتين و بارسا گوياي خيلي از چيزهاست. ژاوی و اینیستا سال‌هاست همان‌قدر که در زمین سخاوتمندند در بیرون از زمین هم مسی را شایسته توپ طلا می‌دانند اما در نقطه مقابل، كارلوس تبس مي‌گويد: «من چیزی از مسی کم ندارم!»
    آرژانتین و مسی دو روی متفاوت یک سکه‌اند. عدم همدلی و بازیکنانی که فقط خود را می‌بینند اول آرژانتین و بعد مسی را به نابودی ملی کشانده است. رونالدو و مسی ستاره‌های امروز فوتبال دنیا هرگز در تیم‌ملی ستاره نبودند تا به این باور برسیم که دیگر ستاره‌ها به تنهایی نمی‌توانند تیم‌ها را قهرمان کنند.
    بزرگ‌ترین هنر مربیان بزرگ امروز فوتبال دنیا فرم دادن به ستاره‌هاست. چیزی که باتیستا تا امروز نداشته است. برای دیدن مسی آرژانتینی باید منتظر گواردیولای آرژانتینی بود تا مسی و روی نامنظم فوتبالش را نشانه رود. در آرژانتین مارادونا همه برای رساندن توپ به او تلاش می‌کردند ولی مسی امروز در یک‌سوم میانی میدان تنهاست. بانگا، ماسکرانو و کامبیاسو بیشتر از مهندس بودن مخرب‌اند و کناری‌های سرعتی مثل توز و لاوزی فقط می‌توانند در خدمت خودشان باشند تا در خدمت تیم.
    این بی‌نظمی در مقابل نظم فکری مسی در بارسا مخلوطی از فوتبال بی‌هدف را ارائه کرده که نه هواداران مسی و نه هواداران فوتبال آرژانتین را راضی نمي‌کند. هر چند دیدن مسی در اوج بی‌نظمی هم دیدن فوتبال است ولی با این آرژانتین فقط می‌توان منتظر تماشای لحظاتی گذرا از مسی و آرژانتین رویایی بود. آن هم انتظاری طولانی.

منبع : گل

رئالی های محترم اینو بخونید تا بفهمید چرا مسی کارایی خودشو تو تیم ملی نداره !

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط David Sina : 07-07-2011 در ساعت 17:39

6. 2 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط david sina نمایش پست ها
    خب پس بارسلونای دهه ی الان هم بهترین تیمه ! پس دیگه حرف های انسان های اولیه رو نزنید مثه تبانی و یوفا و ....

تیمی باید حرف از جوانمردی بزنه که خودش رعایت میکنه ! انیستا تو بازی با اسپانیول هنگام تعویض مورد تشویق هواداران اسپانیول قرار گرفت اونم تو بازی داربی که خیلی حیثیتی واسه مردم یک شهر ! ما به اینا میگیم محبوبیت !
    حالا نمیدونم کدوم بازیکن رئال هست که موقع تعویض هوش نکنند ! ؟ به جز کاسیاس همه ی بازیکنانتون اهل دعوا و خشونت اند که اینا دیگه ثابت شده ! پس ادعای جوانمردی نکنید
    مورینیو هم که الان واسه شما سقف ارزوهاست !!!!!! یه زمانی مترجم ما بوده و واسه ما به اندازه یه دونه لوبیا هم ارزش نداره !!!!
    اگر هم از نظر فنی برتر از گواردولا بود در 5 تا الکلاسیکو نشون میداد !
    میدونی مورینیو درجواب آدمایی مثل تو چه جمله ای داره؟
    سکوت. سکوت . سکوت.
    چرا؟ چون آدمایی که مثل کبک سرشون را درون برف کردند هیچ چیزی از دنیای اطراف خود رانمی بینند.
    منم مثل اینکه هرچی بهت بگم جنابعالی حالیت نمیشه چون داغی و همون حرف خودتو داری. اگه هم بخوامحرف دلمو بزنم میدونم که مدیران سایت پاک میکنند.پس بهتره به همون شیوه ی مورینیو عمل کنم و هیچی نگم.درآخر هم با یه شعر تمام میکنم.

باد درسقف بهار تو شکست امید در پرتو دید تو شکفت
    باتو فعل اراده را صرف کردم باتو روی پیروزی را لمس کردم
    کوه بودن را توبه من آموختی طلوع کردن را تو به من آموختی
    شب به امید تو نشان کردم و رفت اشک سرد دیده نظر کردم و رفت

مورینیو باخت گرچه تلخ است اما با تو این تلخی شیرین می شود.
    اگرباختیم غرورانه بود و اگر بردیم رویایی بوداما تو بدان , تو بدان خدا با ماست همون خدایی سبحان است. پیروزی من و تو نزدیک تراز چشم من است اگرچه در رکاب تیمت بودن هنراست.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

8. 2 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real

نقل قول نوشته اصلی توسط David Sina نمایش پست ها
    بازم میگم داوری به نفع و ضرر همه تیم ها بوده ! رئال - بارسا - منچستر - اینتر و . . .
    این قهرمانی هاست که در تاریخ ثبت میشوند ! نه ناداوری ها !

هیچ کس نمیگه پورتو با مورینیو با ناداوری قهرمان شد ! ( گل سالم اکولز در بازی نیمه نهایی مردود اعلام شد ! )

همه میگن پورتو با مورینیو قهرمان شد !

افتاد ؟؟؟؟؟؟؟

داداش قهرمانی ها در تاریخ ثبت می شود.اما ناداوری ها هرگز فراموش نمی شوند ودر دل ها باقی می ماند.

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 07-07-2011 در ساعت 20:12

10. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real

نقل قول نوشته اصلی توسط David Sina نمایش پست ها
    با افتخار میبینیم که نامی از کریستین رونالدو نیست !!! واین نشون میده که لیونل مسی برتر از رونالدوست !
    خلاصصصصصصصصص ! همین کافی بود !
    داداش تو خوا ببینی که مسی برتر از کریس باشه
    رونالدو تو دومین فصل حضورش تو لالیگا 40 گل زد واسمشو تو تاریخ ثبت کرد.
    کاری که لیونل مسی هرگز نتوانست انجام بدهد

HALA MADRID

12. 2 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939

نقل قول نوشته اصلی توسط مورینیو... نمایش پست ها
    میدونی مورینیو درجواب آدمایی مثل تو چه جمله ای داره؟
    سکوت. سکوت . سکوت.
    چرا؟ چون آدمایی که مثل کبک سرشون را درون برف کردند هیچ چیزی از دنیای اطراف خود رانمی بینند.
    منم مثل اینکه هرچی بهت بگم جنابعالی حالیت نمیشه چون داغی و همون حرف خودتو داری. اگه هم بخوامحرف دلمو بزنم میدونم که مدیران سایت پاک میکنند.پس بهتره به همون شیوه ی مورینیو عمل کنم و هیچی نگم.درآخر هم با یه شعر تمام میکنم.

باد درسقف بهار تو شکست امید در پرتو دید تو شکفت
    باتو فعل اراده را صرف کردم باتو روی پیروزی را لمس کردم
    کوه بودن را توبه من آموختی طلوع کردن را تو به من آموختی
    شب به امید تو نشان کردم و رفت اشک سرد دیده نظر کردم و رفت

مورینیو باخت گرچه تلخ است اما با تو این تلخی شیرین می شود.
    اگرباختیم غرورانه بود و اگر بردیم رویایی بوداما تو بدان , تو بدان خدا با ماست همون خدایی سبحان است. پیروزی من و تو نزدیک تراز چشم من است اگرچه در رکاب تیمت بودن هنراست.
    همه ی عالم میدونند که مورینیو تو جنگ های لفظی جواب حریفاشو با کنایه و حرف زدن میده !!!
    این روش مورینیو بوده !!!!!! ولی در برابر بارسلونا و آرامش پپ کم اورد !!! دید جنگ روانی فایده ای نداره !
    مثلا سکوت کرده !!!!!!! ولی خودش میدونه که کم اورده !

14. 2 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939

نقل قول نوشته اصلی توسط crisronaldo79 نمایش پست ها
    داداش تو خوا ببینی که مسی برتر از کریس باشه
    رونالدو تو دومین فصل حضورش تو لالیگا 40 گل زد واسمشو تو تاریخ ثبت کرد.
    کاری که لیونل مسی هرگز نتوانست انجام بدهد
    داش گلم ! مسی رکورد هایی زده که از تعداد انگشتان دست خارج شده !!!!!!!
    ولی رونی فقط همین !!!!! بیچاره دلم براش میسوزه !

16. 2 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع