Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 59
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال @آخرين اخبار، بحث و تبادل نظر][ آرسنال لیدیز][ بانوان توپچی های لندن

به نام خدا

سلام.به این بخش خوش اومدین!!

در این تايپيك آخرین اخبار و بحث وتبادل نظر آرسنال لیدیز قرار میگیره .....
    الان هم بازی های هفته اول لیگ برتر به پایان رسیده....

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط GOLL : 04-24-2012 در ساعت 20:52

2. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

تاریخ دیدار مقابل فرانکفورت معین شد

تاریخ و ساعت بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین آرسنال و فرانکفورت مشخص شد.
    دیدار رفت:
    بانوان آرسنال - فرانکفورت
    15 آپریل، 2012
    بورهام وود
    ساعت 3 بعد از ظهر (به وقت انگلیس)
    دیدار برگشت:
    فرانکفورت - بانوان آرسنال
    21 آپریل 2012
    آم برنتانو بد، فرانکفورت ام مین
    ساعت 2:15 بعد از ظه (به وقت محلی)
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

بانوان آرسنال در ورزشگاه امارات بازی خواهند کرد
    بانوان آرسنال روز پنجشنبه 26 آپریل در ورزشگاه امارات میزبان چلسی خواهند بود.
    قهرمان سه گانه ی فصل گذشته روز یکشنبه بازی های سوپرلیگ بانوان این فصل را با بازی مقابل اورتون در بورهام وود آغاز خواهد کرد و توپچی ها در یک اتفاق نادر می توانند در ورزشگاه امارات بازی کنند.
    این دیدار پنج روز پس از دیدار تیم روبرتو دی متئو در شمال لندن در همین ورزشگاه انجام می شود و لورا هاروی امیدوار است که تیمش بتواند تماشاگرانی را به ورزشگاه بکشاند.
    هاروی می گوید:" بازی در ورزشگاه امارات برای ما بسیار هیجان برانگیز است. تمامی اعضای تیم پیش از این در این مورد صحبت می کردند و شب ویژه ای برای ما خواهد بود. تسهیلات و امکانات ورزشگاه و زمین در درجه دوم است و مهم تر از آن شانس بازی در مقابل جمعیتی که به ورزشگاه می آیند وجود دارد که برای ما فوق العاده است و شانسی واقعی داریم تا توانایی های خود را نشان دهیم."
    " جو ورزشگاه امارات به خصوص در بازی های دربی فوق العاده است و امیدواریم که کمی از این جو برای ما هم وجود داشته باشد."

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

بانوان در میدو پارک میزبان همایش فوتبالی بودند
    بیش از 200 دختر حداقل 7 ساله روز سه شنبه در همایش رایگان دختران و فوتبال که از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس ترتیب داده شده بود شرکت کردند.

با هدف تشویق دختران به حضور در این بازی ها روز 3 آپریل ستاره های تیم بانوان آرسنال مانند فایه وایت، الن وایت، استف هاتون، جوردن نابز و الکس اسکات در این محل حاضر شدند و در آستانه شروع رقابت های سوپرلیگ که روز یکشنبه در همین ورزشگاه مقابل اورتون آغاز می شود با کودکان ملاقات کردند.
    در این همایش بازی ها، نشان دادن مهارت ها و ... برای کودکان ترتیب داده شده بود و جوایز و هدایایی به تمام کودکان اهدا شد. همچنین ایستگاه های دیجیتال برای تفریح دختران در زمان استراحت بین بازی ها تدارک دیده شده بود. شرکت کنندگان همچنین با جام های سوپرلیگ و کانتیننتال سال 2011 که آرسنال فتح کرده بود عکس انداختند.
    ستاره های تیم بانوان آرسنال نیز در کنار کودکان در جلسات پرسش و پاسخ شرکت کردند و در مورد زندگی یک فوتبالیست زن حرفه ای به آن ها توضیح دادند. همچنین عکس و امضا نیز مطابق این نوع همایش ها به راه بود و این کودکان در صورت علاقه بلیط بازی روز یکشنبه و همچنین بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل فرانکفورت را نیز دریافت کردند.
    فایه وایت می گوید:" حضور این تعداد کودک دختر در این همایش فوق العاده است. شرکت دختران در فوتبال نگرش مثبتی برای ما به وجود می آورد و این که آن ها در این سن خوب بازی می کنند. برای شروع بازی ها از روز یکشنبه لحظه شماری می کنم و بسیار خرسندم که این دختران را برای دیدن بازیمان دعوت کردیم."
    تیم بیلی مدیر روابط عمومی شرکت تایرهای کانتیننتال نیز گفت:" ترتیب دادن همایش دختران و فوتبال در بورهام وود عالی بود. ما امروز امیدواریم این پیش در آمدی برای بازی ها باشد."
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

هاروی: ما چیزی برای اثبات داریم
    لورا هاروی انتظار دارد که عملکرد بهتری از تیمش در فصل جدید رقابت های سوپر لیگ بانوان شاهد باشد و این در حالی است که آن ها سال گذشته قهرمان سه جام شدند.

آرسنال در یک فصل فوق العاده توانست سوپرلیگ بانوان، جام حذفی بانوان و جام کانتیننتال را به سود خود به پایان برساند و علیرغم این رکورد تاریخی هاروی از نمایش تیمش کاملاً راضی نیست و می گوید آن ها باید ثابت کنند که ثقادر هستند بهتر از این ها ظاهر شوند. او در گفتگو با تلویزیون آرسنال گفت:
    "من مشتاق شروع فصل جدید هستم. ما متفاوت تر از پارسال برای این فصل آماده شدیم. سال پیش پیش فصلمان کمی بیش از حد طولانی بود و امسال کوتاهتر بود. این بدین معنی است که ما تشنه ی شروع رقابت ها و آماده ی حضور در بازی ها هستیم."
    " باید سخت کار کنیم و این فصل به عقب نرویم. شاید این جلوه ای از تکبر باشد اما ما اصلاً فکر نمی کنیم که سال گذشته خیلی خوب بازی کردیم. گر چه قهرمان سه جام شدیم. ما تلاش زیادی کردیم و ترکیبی قوی در اختیار داشتیم که همه مصمم بودند که لیگ و جام ها را پیروز شوند اما حداکثر توانایی تیممان را نشان ندادیم."
    " بله ما قهرمان شدیم اما می خواهیم ثابت کنیم می توانیم بهتر از فصل پیش باشیم. این انگیزه ما را به جلو می راند."
    پس از فتح سه گانه هاروی تأیید می کند که سطح انتظارات در این فصل بالاتر رفته است اما مطمئن است تیمش می تواند از پس این انتظارات اضافی نیز بربیاید.
    " فصل گذشته خوب بود زیرا مردم فر می کردند ما مثل سالیان گذشته نمی توانیم قدرت بازی ها باشیم و ما ثابت کردیم اشتباه می کنند. امسال ما انتظارات بیشتری داریم زیرا مردم فکر می کند ما می توانیم که کار فصل گذشته را تکرار کنیم اما ما می خواهیم ثابت کنیم باز هم آن ها شناخت اشتباهی از تیم ما دارند."
    " ما باید غرور خود را نشان دهیم و با خودارزشی به پیش برویم و افتخارات را دوباره از آن خود کنیم. این باشگاه فوتبال آرسنال برای شماست. فشاری که بر هر یک از بازیکنان و اعضای و کادر فنی می آید را میدانیم و تلاش می کنیم بهترین باشیم."

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

سوپرلیگ: آرسنال - اورتون (پیش نمایش بازی)

لورا هاروی تأیید می کند که آرسنال اگر نتواند در دیدار افتتاحیه سوپرلیگ بانوان پیروز شود روند خود را متوقف کرده است.

قهرمان سه گانه ی فصل پیش در خانه مقابل رقیبی همیشگی و خطرناک یعنی اورتون بازی می کند که در سال های اخیر همواره با این تیم جدال های زیادی داشته است.
    دو هفته پیش توپچی ها تیم مرسی سایدی را در جام حذفی بانوان شکست دادند اما هاروی انتظار دارد در دیدار یکشنبه تیم حریف فشار زیادی به آن ها وارد کند. او در گفتگو با تلویزیون آرسنال گفت:
    " بازی مقابل آن ها همواره دشوار است. آن ها بزرگترین رقیب ما هستند. بیرمنگام نیز در دو سال اخیر خود را بالا کشیده است اما دیدار آرسنال - اورتون همیشه یک دیدار حساس و دیدنی بوده است."
    " شاید ما با برتری (به دلیل موفقیت در چند بازی اخیر مقابل این تیم) به این بازی برویم اما می دانیم که دیدار ساده ای پیش رو نداریم. آن ها سال گذشته نیم فصل دوم فوق العاده ای داشتند و من مطمئنم که که از نیم فصل چیزهای زیادی آموختند. این بار آن ها قدرتمندتر بازخواهند گشت. آن ها بازیکنانی دارند که مدت زمان زیادی است در کنار هم بازی می کنند و همه می دانند اورتون تیمی است که سخت کوش است و سعی می کند هر چه می تواند به دست آورد و فکر نمی کنم این فصل اوضاع برای آن ها این گونه نباشد."
    فارغ از اورتون و نایب قهرمان فصل گذشته بیرمنگام هاروی پیش بینی می کند که همه تیم ها در این رقابت تلاش کنند..
    " لینکولن و چلسی در تعطیلات خریدهای خوبی داشته اند. آن ها رقبای سختی هستند. بریستول نیز پیشرفت کرده است و به سختی توانسته است بازیکنانی را پروش دهد و آن ها نیز قوی به نظر می رسند."
    " من فکر نمی کنم که تیم ضعیفی وجود داشته باشد که همان چیزی است که ما می خواهیم و به مصاف این رقابت ها می رویم."
    " ما می خواهیم رقابت ها تا جای ممکن رقابتی باشد و اگر از من بپرسید چه کسی قهرمان می شود؟ فکر نمی کنم بتوانم به شما بگویم. این همان چیزی است که باید باشد و این امر برای ورزش خوب است."

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

گرانت: از این که تاریخ ساز شده ام به خود افتخار می کنم
    چیارا گرانت اذعان کرد که رسیدن به مرز 100 بازی ملی برای تیم ملی ایرلند آن هم به عنوان اولین بانویی که به این افتخار دست می بابد لحظه ی بسیار خاصی است.

انتظار می رود در دیدار انتخابی جام ملت های اروپای بانوان در روز 5 آپریل این مدافع آرسنال در دیدار تیم های ایرلند و اسکاتلند به این رکورد دست پیدا کند. گرانت باور این که او تعداد بازی های ملی خود را سه رقمی کرده است دشوار می داند و می گوید خانواده ی او بی اندازه به این دستاورد او افتخار می کنند. گرانت در گفتگو با با سایت رسمی آرسنال گفت:
    " بازی در تیم ملی کشورتان یک افتخار است اما رسیدن به 100 بازی ملی افتخاری بسیار بزرگتر. به عنوان اولین ایرلندی که به این افتخار می رسم احساس خاصی دارم. بسیار خوشحالم. پدر و مادرم به ادینبورو می آیند تا این بازی را تماشا کنند و بسیار به خود افتخار می کنند. خاواده ام در طول این سال های فوق العاده بوده ناد. والدینم این سال ها برای دیدن بازی های من سفر می کردند و هنوز هم به انگلیس می آیند و بازی های مرا در آرسنال تماشا می کنند."
    " من دو برادر دارم و فکر می کنم آن ها تحت انتقاد قرار می گیرند و مردم به آن ها می گویند 'خواهر شما بهتر از شما فوتبال بازی می کند'! خانواده ی من بسیار مرا حمایت کردهاند و من واقعاً از این بابت از آن ها ممنونم."
    گرانت تأیید می کند که وقتی به اولین بازی اش برای تیم ملی ایرلند در سال 1996 نگاه می کند حس عجیبی به او دست می دهد و به این زمان طولانی سپری شده فکر می کند.
    " اولین بازی ملی من مقابل جزایز فارو در دوبلین بود و به یاد می آورم که روی نیمکت نشسته بودم و یکی از هم تیمی های مسن ترم که در باشگاهم در ایرلند نیز هم بازی من بود یعنی سیوبن فولونگ مصدوم شد. من حتی شانس گرم کردن نیز نداشتم و بالافاصله گرمکنم را در آوردم و به من گفتند باید به بازی بروی! من زمانی نداشتم که حتی مضطرب شوم."
    "زمان زیادی از آن بازی می گذرد اما من خوش شانس بوده ام که همیشه در کنار تیم ملی ایرلند بوده ام. در نظر داشتم سال ها در این تیم باشم و اکنون این کار را به درستی انجام داده ام."
    گرانت می گوید از آن زمانی که او اولین بازی ملی خود را انجام داد خیلی چیزها عوض شده است و البته آن ها در مسیر بهتر شدن گام برداشته اند.
    " اکنون بهتر به ما توجه می شود. وقتی من شروع کردم ما در دوبلین کمپ تمرینی خودمان را داشتیم که متعلق به Waterford بود و برخی از ما باید در مجتمع مربوط به فدراسیون باقی می ماندیم. تمام دختران کشور باید در این ساختمان اقامت می گزیدند و با وجود 10 تا 12 تحتخواب در هر طبقه افراد زیادی نمی توانستند از این امکانات استفاده کنند. اکنون ما در هتل می مانیم و توجه بیشتری به ما می شود."
    " مسائل از نظر حسی نیز تغییر کرده است و تیم قوی تر شده است. دختران در سنین نوجوانی فوتبال خود را شروع می کنند بنابراین بازیکنان خوبی از بین آن ها رشد می کنند."
    گرانت تمام لحظاتی که برای کشورش بازی کرده است را با تمام وجود دوست دارد و هدف جدیدی را مد نظر قرار داده است.
    " اگر جوانتر بودم می گفتم می خواهم به 200 بازی ملی برسم اما این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد!" او لبخند می زند و ادامه می دهد " دوست دارم با تیم ملی ایرلند در قدم بعدی به فینال یک رقابت مهم برسیم. این عالی خواهد بود."

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

سوپرلیگ بانوان: آرسنال 3-2 اورتون (گزارش بازی)
    بانوان آرسنال فصل جدید رقابت های سوپرلیگ بانوان را با یک پیروزی سخت مقابل اورتون در میدوپارک آغاز کردند.

گل های نیمه اول دنیله کارتر و جوردن نابز گل زود هنگام تونی دوگان را جبران کرد و ضربه سر کتی چاپمن پیروزی خانگی مقابل آبی ها را قطعی کرد اگر چه اورتون توسط دوگان یک بار به گل رسید.
    این شروع خوبی برای خط دفاعی توپچی ها در سوپر لیگ بانوان نبود چرا که تیم میهمان تنها 5 دقیقه پس از شروع مسابقه به گل رسید اما بازیکنان لورا هاروی سریع خود را پیدا کردند و در دیدار افتتاحیه لیگ بر بازی مسلط شدند.
    توپچی ها بازی را عصبی شروع کردند و خیلی سریع توسط گل استثنایی دوگان تنبیه شدند. مهاجم تافی ها در گوشه محوطه جریمه آرسنال توپ را تصاحب کرد و با یک شوت زوزه کشان دروازه اما بین را باز کرد.
    آرسنال خیلی سریع با آرامش بر بازی مسلط شدند و پس از گذشت یک ربع از بازی گل تساوی را به ثمر رساندند. کیم لیتل از جناح راست توپ را برای دنیله کارتر فرستاد و او نیز با یک شوت سنگین از فاصله 10 یاردی بازی را به تساوی کشاند. شوت دقیق او شانسی برای راشل براون باقی نگذاشت و آرسنال مزد برتری خود را گرفت.
    دو دقیقه بعد نابز تیرک دروازه اورتون را با یک سانتر مواج به لزره در آورد اما سرانجام و در آستانه ورود به دقیقه 30 بازی بازیکن ملی پوش جوانان انگلیس توانست آرسنال را پیش بیندازد. او پاس عمقی راشل یانکی را خونسردانه به گل تبدیل کرد.
    نابز پیش از پایان نیمه اول می توانست و می بایست گل دوم خود را نیز به ثمر می رساند او باز هم در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما سرعت لازم برای هماهنگی خود با زاویه را نداشت و ضربه ی او با فاصله ی کمی از کنار تیر دورتر به بیرون رفت.
    در دقیقه 38 بازی اوضاع برای آرسنال مطلوب تر شد. اورتون در این دقیقه یک اخراجی داد. بروک چاپلن با جهش ناگهانی خود بر روی یانکی کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و از بازی اخراج شد تا تیم میزبان بتواند با برتری یک بازیکن بیشتر نسبت به حریف باز هم حریف را تحت فشار قرار دهد.
    دقایق زیادی از شروع نیمه دوم نگذشته بود که آرسنال با حرکت دنیله کارتر در محوطه جریمه اورتون صاحب یک ضربه پنالتی شد. کیم لیتل بهترین گلزن تیم در فصل گذشته پشت این ضربه ایستاد و او که در مقابل دروازه به ندرت موقعیت از دست می دهد ضربه خود را به تیرک دروازه زد.
    آرسنال تاوان این موقعیت از دست رفته را داد و دقایقی بعد دوگان با ضربه آزاد خود از جناح چپ به طور غیر منتظره ای تافی ها را به گل تساوی رساند.
    توپچی ها با این گل آشفته نشدند و دوباره بر روی دروازه اورتون فشار آوردند. در دقیقه 66 آرسنال توانست به گل سوم خود که استحقاق آن را داشت برسد و با ضربه سر چاپمن نفس راحتی بکشد.
    لیتل در دقایق پایانی فرصت داشت نام خود را در بین گلزنان بازی ثبت کند اما نتوانست از اشتباه براون دروازه بان اورتون استفاده کند و روز روز لیتل نبود اما خوشبختانه این بار موقعیت از دست رفته او تبعاتی نداشت و آرسنال توانست با یک گل برتری این بازی را به پایان برساند.
    هاروی پس از مسابقه در گفتگو با سایت رسمی آرسنال اظهار داشت:" بازی های مقابل اورتون همیشه دشوار است و امروز مطمئناً اوضاع متفاوت بود. ما می دانستیم که تیم شخصیت بالایی دارد و می دانستیم که بازیکنانی داریم که می تواننند در بازی وارد شوند و تیم را به پیروزی برسانند. واقعیت این است که امروز ما قادر بودیم که بتوانیم یک نتیجه بزرگ رقم بزنیم. بازیکنان برجسته ای در تیم داریم و به همین دلیل فصل گذشته سه قهرمانی به دست آوردیم. نه به این دلیل که همیشه تیم بهتری بودیم بلکه بدین حاطر که شخصیت بالایی داتشیم و این به ما کمک کرد که پس از تعطیلات بین فصل شروع خوبی داشته باشیم."

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

لیگ قهرمانان اروپا: آرسنال 1-2 فرانکفورت (گزارش بازی)
    بانوان آرسنال با کاری دشوار برای راهیابی به فینال لیگ قهرمانان روبرو شدند.

ضربه سر چیارا گرانت موجب شد گل آنا ماریا کرنوگورچویچ بی اثر شود اما کرستین گارفرکس با گل دقیقه پایانی خود موجب شد فرانکفورت یک برتری خارج از خانه ی خیاتی در آستانه بازی برگشت در آلمان به دست آورد.
    هاروی در این دیدار تیمی با تجربه در مقابل تیمی که سه بار قهرمان این جام شده است به میدان فرستاد و الکس اسکات، راشل یانکی، کتی چاپمن و جین لودلو همگی در ترکیب اصلی قرار گرفتند.
    در عین حال فرانکفورت نیز از حضور ملانی برینگر، ساکی کوماگی، ساندرا اسمیسک و جسیکا لنداستروم بازیکنان ملی پوش خود را به میدو پارک آورده بود.
    آرسنال در پی استفاده از مزیت بای خانگی بود و اولین موقعیت را روی دروازه میهمان ایجاد کرد و سانتر مواج اسکات در دستان دزیره شومن قرار گرفت.
    تیم هاروی شروع بسیار خوبی در این مسابقه داشت اما نتوانست در نیمه اول شومن را تسلیم کند. از نکات قابل ذکر نیمه اول موقعیتی بود که کاپیتان لودلو سانتر وایت از جناح راست را با ضربه سر می توانست به گل تبدیل کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.
    تیم اسون کالرت در این نیمه ناامید کننده ظاهر شد و توانایی در اختیار داشتن توپ را نداشت. البته شرایط جوی در میدوپارک کار را برای دو تیم سخت کرده بود.
    در طول این نیمه یک بار دیگر اسکات شومن را به واکنش واداشت و والی او از گوشه ی محوطه جریمه راهی به درون دروازه نیافت. در ادامه نیز وایت یک بار دیگر توپی را لودلو مهیا کرد که این بار شومن ضربه سر لودلو را مهار کرد.
    در طول نیمه اول تیم میهمان برای پیدا کزدن خود در بازی دچار مشکل بود و در انتهای نیمه اول اولین خطر جدی خود را ایجاد کرد. ضربه آزاد برینگر بازیکن ملی پوش آلمانی با فاصله کمی از تیر چپ دروازه اما بیرن به بیرون رفت.
    پنج دقیقه مانده به پایان بازی در نیمه اول استف هاتون با یک ضربه کاشته مشابه این حمله فرانکفورت را پاسخ گفت اما شومن 22 ساله به خوبی آن را مهار کرد.
    در نیمه دوم فرانکفورت بازی را عالی شوع کرد. برینگر بازیکن خطرناک این تیم دقیقه 48 شوتی به سمت دروازه آرسنال زد و سپس کرنوگورچویچ مهاجم سوئیسی این تیم شوت خود را از کنار دروازه به بیرون زفد. سرعت بازی در این نیمه بسیار بالاتر رفته بود و آرسنال موقعیت بسیار خوبی داشت و لودلو پس از یک کار تیمی خوب با هاتون یک شوت سرکش به سمت دروازه شومن زد که از کنار دروازه به بیرون رفت.
    سرانجام در دقیقه 64 قفل دروازه ها شکسته شد و این بار کرنوگورچویچ سومین موقعیت خود در این بازی را هدرندارد و روی پاس در عمق زیبایی که برای وی ارسال شد با یک ضربه دقیق به تیر دوم دروازه بیرن را باز کرد تا یک گل خارج از خانه بسیار مهم به ثمر برساند.
    تیم هاروی پس از دریافت گل پا پس نکشید و 4 دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند. ضربه ی کرنر کات دار و بلند هاتون روی تیر دو با ضربه سر گرانت همراه شد که با کمترین فاصله از کنار تیر دروازه به درون دروازه راه یافت.
    این گل بارقه های امید برای آرسنال را زنده نگه داشت و در پی به ثمر رساندن گل تساوی آن ها به دنبال زدن گل دیگری برای پیروزی در خانه بودند اما فرانکفورت نیز در ضد حمله ها خطرنکا بود و در مرکز حملات این تیم کرنوگورچویچ قرار داشت.
    فشار آرسنال در این لحظات بسیار زیاد تا بتواند در بازی برگشت با برتری به مصاف حریف برود اما در حالی که بازی به ثانیه های پایانی خود نزدیک می شد یک پرتاب اوت از فرانکفورت و سانتر زمینی به داخل محوطه جریمه با غفلت الکس ساکات توأم شد تا گارفرکس از پشت سر فرا برسد و با یک ضربه گل دوم حیاتی فرانکفورت را در بورهام وود به ثمر برساند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

لیگ قهرمانان اروپا: فرانکفورت 2-0 آرسنال ('گزارش بازی)
    بانوان آرسنال با شکست 2-0 در بازی برگشت مقابل فرانکفورت از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حذف شدند.
    تیم لورا هاروی پس از شکست ناامید کننده ی 2-1 در میدوپارک در بازی برگشت میهمان بانوان فرانکفورت بود و علیرغم تلاش زیاد بازیکنان تیم قهرمان سه دوره ی این جام توانست جای خود در فینال را حفظ کند.
    زنیفر ماروژان در دقیقه 30 گل اول میزبان را به ثمر رساند و جسیکا لنداستروم مهاجم ملی پوش سوئدی با گل دقایق پایانی نتیجهرا در مجموع 4-1 کرد.
    این دومین سال پیاپی است که آرسنال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف می شود. فصل گذشته نیز آرسنال در نیمه نهایی مغلوب لیون شد.
    پوتسدام و لیون دیگر بازی نیمه نهایی را در حالی برگزار می کنند که تیم فرانسوی در بازی رفته 5-1 حریف را شکست داده است.

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

وایت در انتظار نخستین فرزندش

فایه وایت ادامه ی فصل را به بهترین دلیل ممکن از دست داد.

کاپیتان تیم بانوان آرسنال در انتظار تولد نخستین فرزندش است و اخبار حاکی از این است که او از بازی در تیم ملی نیز کناره گیری کرده است اما فایه هنوز در مورد بازگشت به بازی های باشگاهی پس از تولد فرزندش تصمیم گیری نکرده است. فایه در گفتگو با سایت رسمی آرسنال گفت:
    " من حامله هستم و در ماه اکتبر برای اولین بار مادر می شوم. بدیهی است این موضوع را با تیم و سرمربی (لورا هاروی) مطرح کرده بودم و می دانم که مدت ها نمی توانم بازی کنم اما در واقه من به پایان دوران فوتبالی خود نزدیک می شوم و اکنون باید تصمیمات زیادی اتخاذ کنم."
    " من با هوپ پاول سرمربی تیم ملی صحبت کرده ام و در پایان به این نتیجه رسیدیم که من 15 یا 16 سال در تیم ملی بازی کرده ام و فکر می کنم سال پایانی خود را در این تیم گذراندم. پس از جام جهانی و مصدومیتی که داشتم و باید یک عمل جراخی روی زانوهایم انجام می دادم بازی دوباره برای تیم ملی سخت بود."
    " اما من در گذشته نیز همواره بر مصدومیت هایم غلبه کرده بودم و مصمم به گذراندن این مصدومیت نیز بودم. سرانجام در سال جدید به تمرینات و بازی ها بازگشتم اما در واقع زمان من در تیم ملی پاین یافته بودم. اما هوپ برای من خوشحال بودم ما در مورد دوران حرفه ای من با هم صحبت کردیم و این که در ادامه چه اتفاقی رخ می دهد."
    درهای تیم ملی برای فایه بسته شد اما او برای آرسنال همچنان می تواند باز کند. او در 15 سال گذشته 27 قهرمانی با توپچی ها کسب کرده است و کاپیتان اول تیم است و نمی خواهد فعلاً از فوتبال خداحافظی کند.
    " من مدت زمان زیادی است که در این باشگاه حضور دارم و هنوز دوست دارم بازی کنم. علیرغم همه ی مصدومیت ها هنوز چیزی درون من وجود دارد که مرا محبور می کند به بازی کردن ادامه دهم. برای خدحافظی باید چیزهایی درون ذهن شما نقش ببندد. درست نمی دانم چه احساسی هنگامی که مادر خواهم شد به من دست خواهد داد و چگونه اوضاع را کنترل خواهم کرد. من تنها نمی خواهم عجولانه تصمیم بگیرم آن هم در مورد مسأله ای که برای من بسیار عزیز است."
    " اکنون تنها می خواهم از اخبار لذت ببرم و ببینم چه احساسی در ماه های آینده خواهم داشت. در گذشته به دلیل مصدومیت بازی ها را از دست می دادم و بسیار ناراحت کنار می نشستم و آرزو داشتم من هم در زمین باشم. اکنون در می یابم زندگی جدیدی در من شکل می گیرد. اگر یک دلیل وجود داشته باشد که از بازی کردن ناراحت نشوم این بهترین دلیل می تواند باشد."

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع