Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    تراپاتوني و يورگن كلينزمن و يوآخيم لو
    بازیکن محبوب
    ميشائيل بالاك

GermanyLeverkusenAboomoslem

Michael Ballack

تشکر ها
    51
    تشکر شده 144 در 35 پست

پیش فرض نظر شما درباره انتقال تیم ها به شهرستانها چیست؟

به نام خدا
    یه مدتی هست که تیم های مختلف دارن به شهرستانها می رن
    از پاس و صباباتری و پیکان شروع شد و با نفت ادامه پیدا کرد.البته نفت هنوز عملی نشده ولی صحبتش هست که بره به اراک.
    می خواهیم درباره این مطلب صحبت کنیم. فقط خواهشآ شهرستانی ها نگن موافقیم و تهرانی ها بگن مخالفیم . لطفآ دلایل موافقت و مخالفت خودتون رو بگین
    ممنون

2. 11 کاربر از پست مفید ballack_emprator تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

افتضاح...افتضاح...

بابا به خدا شورشو در آوردن با این کارای بچه گونشون!
    هر کی یه سمتی داره میره با پارتی بازی و باند بازی امتیاز یه تیمو میگیره میبره شهر خودش.
    یه دفعه بیان استقلال و پرسپولیس رو هم بدن بره پی کارش دیگه ، اصلا تهران تیم لازم نداره..!!!
    نمونشم پاس بدخت بود که یه زمانی جزو سه تیم برتر ایران بود ولی یه دفعه قهرمان آسیا رو فرستادن دسته یک!
    منم که منشوری شدم رفتم پی کارم...!!!!!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 5 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

کاری غیر حرفه ای است. متعصفانه فقط درایران انجام میشه. البته به نظر من فوتبال ایران کجاش حرفه ایه که اینجاش حرفه ای باشه.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

6. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

پیش فرض شوخی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohazalla نمایش پست ها
    افتضاح...افتضاح...

بابا به خدا شورشو در آوردن با این کارای بچه گونشون!
    هر کی یه سمتی داره میره با پارتی بازی و باند بازی امتیاز یه تیمو میگیره میبره شهر خودش.
    یه دفعه بیان استقلال و پرسپولیس رو هم بدن بره پی کارش دیگه ، اصلا تهران تیم لازم نداره..!!!
    نمونشم پاس بدخت بود که یه زمانی جزو سه تیم برتر ایران بود ولی یه دفعه قهرمان آسیا رو فرستادن دسته یک!
    منم که منشوری شدم رفتم پی کارم...!!!!!
    شوخی: ای بابا شما که بازیکن خوبی بودین مگه در لیگ دسته اول باشگاهای ایتالیا(سری آ) هم منشوری دارند؟
    من بازی های درخشان شمارو دراینتر اصلا از خاطر نمی برم پاس های طلایی و گل های حساس. اگه روزی مدیر اجرایی رئال مادرید شدم حتما شمارو میخرم. راستی مدیر برنامه اگه نداریمن هستم باعث افتخار بنده هست که مدیر برنامه ی شما باشم. در مورد انتقال به رئال مادرید حتما نظرتو بهم بگو منتظرم.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

8. 5 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

اگر تیم های تهرانیکه هوادار ندارن انتقال یابند باعث تتوع در لیگ میشود

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

10. 6 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مورینیو... نمایش پست ها
    شوخی: ای بابا شما که بازیکن خوبی بودین مگه در لیگ دسته اول باشگاهای ایتالیا(سری آ) هم منشوری دارند؟
    من بازی های درخشان شمارو دراینتر اصلا از خاطر نمی برم پاس های طلایی و گل های حساس. اگه روزی مدیر اجرایی رئال مادرید شدم حتما شمارو میخرم. راستی مدیر برنامه اگه نداریمن هستم باعث افتخار بنده هست که مدیر برنامه ی شما باشم. در مورد انتقال به رئال مادرید حتما نظرتو بهم بگو منتظرم.

داداش بد جوری به خنسی خوردم و هیچ تیمی نمیاد سراغم اگه بتونی رئال رو ردیف کنی که خیلی مردی...!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sina acm نمایش پست ها
    اگر تیم های تهرانیکه هوادار ندارن انتقال یابند باعث تتوع در لیگ میشود

البته هر کسی نظر خودش رو داره و نظر دیگران برای من محترمه ولی شما مگه سرنوشت تیمهای پاس همدان و پیکان قزوین رو ندیدید؟ مگه غیر از اینه که یکی از بدترین رکوردهای جذب تماشاگر رو تیم پیکان قزوین داره. در ضمن ما نباید صرفا به خاطر جذب تماشاگر تیشه به ریشه ی این تیمهای ریشه دار بزنیم طوری که هر دوی این تیمها به دسته پائینتر سقوط کردن و اون ابهت گذشته رو ندارن...

12. 4 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    J. Mourinho & Wenger
    بازیکن محبوب
    Aguero & C R 7 9 $ NANI
    اسم واقعی شما
    Mohsen

PortugalPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    3,730
    تشکر شده 580 در 164 پست

این چه سوالیه که گذاشتید؟ معلومه که هیچ کس انتقال تیم هارو به شهرستان تایید نمیکنه

14. 3 کاربر از پست مفید C R 7 9 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    سر خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    مسعود محمد

SpainRealMadridSS_Tehran

تشکر ها
    18
    تشکر شده 25 در 8 پست

irann انتقال تیم های لیگ برتری ، یک تراژدی خنده دار!

واقعا باید به حال این فوتبال و این فدراسیون تاسف خورد. فوتبالی که در آن سیاست دخیل باشد ، باید فاتحه اش را خواند!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
    فوتبالی که توسط برخی سیاسیون به بازی گرفته می شود و فدراسیون فوتبالی که آن قدر استقلال ندارد تا جلوی این کثیفی ها را بگیرد. وقتی تیم نفت تهران توسط نماینده مردم اراک در مجلس به استان مرکزی هبه می شود و پس از آن هم شنیده می شود قرار است استیل آذین را به استان سمنان ببخشند! و این همه در حالی است که که این ماجرا قبلا مورد آزمایش قرار گرفته و نتیجه ای جز شکست نداشته است. انتقال تیم پاس تهران قهرمان آسیا که در سال 1386 به همدان برده شد نتیجه ای جز رو به افول رفتن برای این تیم نداشته است. تا آنجایی که هر سال امتیازات کمتری کسب می کرد و همه هم دیدند که امسال با چه فجاعتی قهرمان آسیا به لیگ دسته اول ایران سقوط کرد. یا تیم پیکان تهران که به قزوین هبه شد. در حالی که در قزوین یک زمین تمرینی مناسب نداشت و فقط بازی هایش را در قزوین انجام می داد. و پس از تیم پاس همدان تیم پیکان هم به دسته یک ایران سقوط کرد. یا انتقال تیم صباباتری تهران به شهر قم که باعث شد تیم بسکتبال صبابتری که در آسیا حرف اول را می زد ، منحل شود. و نمونه های بسیاری از این دست که بحث آن ها در حوصله این مقاله نمی گنجد. با این همه افتضاحات و شکست هایی که با این کار عاید فوتبال ایران شده است باز هم برخی از سیاسیون دست بر نمی دارند. مثلا آقای رحیمی معاون اول رئیس جمهور که همدانی است پس از سقوط پاس به دسته یک قول یک تیم دیگز لیگ برتری را به شهرش داد!!!<o:p></o:p>
    این چه جور سیاستی است که تیم هایی که با تحمل زحمت و مشقت های بسیار و با برخورداری از حمایت های مردمی خودشان را به لیگ برتر می رسانند توسط شخصی که فقط در پی منافع شخصی است به شهر های دیگر هبه می شوند. این تیم ها دیگر از طرف مردم حمایت نمی شوند و نتیجه ی انتقال آن ها را می توان با بررسی عاقبت پاس و پیکان تهران دریافت.<o:p></o:p>
    بگذارید با دو مثال از تیم های لیگ برتری موضوع را روشن تر بیان کنم.<o:p></o:p>
    شما دو تیم پیکان قزوین و تراکتورسازی تبریز را در نظر بگیرید. <o:p></o:p>
    تراکتور پس از اینکه چندین سال قبل به دسته یک ایران سقوط کرد ، چون یک تیم مردمی بود ، در همان دسته یک هم از حمایت مردم محروم نماند و نتیجه اش این شد که پس از 7 سال دوباره به لیگ برتر برگشته و قوی تر از قبل هم کار می کند و البته در پی قهرمانی ایران و کسب سهمیه آسیایی است. هواداران هم همچنان پشت تیمشان هستند و همه دیدند در بازی برابر پرسپولیس دو فصل قبل 110000 نفر به ورزشگاه آمدند ، نه تنها ورزشگاه یادگار امام تبریز پر شد ، بلکه خیلی ها هم از روی کوه ها و تپه های اطراف ورزشگاه بازی را مشاهده می کردند. الحق و الانصاف که ترک ها در همه ی زمینه ها سرآمد ایرانیانند. حالا اگر همین تراکتور سازی به شهر دیگری هبه می شد ، تصور کنید چه بلایی بر سرش می آمد!<o:p></o:p>
    در مقابل تیم مردمی و موفق تراکتورسازی تیم منفور و نا موفق پیکان قزوین قرار دارد. تیمی که در همان تهران هم حمایت نمی شد و البته با انتقالش به شهر قزوین (که توسط آقای ابوترابی نماینده مردم قزوین در مجلس انجام شد) وضعیتی بدتر از قبل پیدا کرد. <o:p></o:p>
    تیمی که متعلق به شهر قزوین بود اما یک زمین تمرینی در قزوین نداشت. در تهران تمرین می کرد و فقط دو ساعت در قزوین بازی می کرد و به تهران برمی گشت. فیروز کریمی مربی جنجالی فوتبال ایران زمانی که در صبا بود حرف جالبی زد : ما با تیم های دیگر لیگ در بازی های خانگیمان هیچ فرقی نداریم ، آن ها در بازی با پیکان به قزوین سفر می کنند و ما هم همینطور هستیم.<o:p></o:p>
    مردم قزوین هم از این شرایط گله داشتند و پیکان را از خود نمی دانستند . آن ها از انتقال پیکان به شهرشان ناراضی بودند . مردم قزوین می خواستند یک تیم از دل شهرشان با بازیکنان بومی به لیگ برتر صعود کند و چه بسا اگر این چنین می شد ، تیم قزوین را هم ماندد تراکتور سازی می دیدیم.<o:p></o:p>
    مسئولین امر و نمایندگان محترم مجلس بدانند که با انتقال تیم ها از شهری به شهر دیگر ، هم آن تیم را نابود می کنند ، هم حمایت های مردمی و هم استعداد های فوتبالی آن شهر را از بین می برند. نمایندگان مجلس بدانند که رای دوره بعد مجلس با کار مستمر برای خدمت به مردم به دست می آید ، نه با انتقال تیم های لیگ و خرج بی استفاده بیت المال! آنها نباید این کار را انجام دهند ، البته اگر راضی به چشم پوشی از منافع خود شوند و منافع ملت ایران را بر منافع خودشان مقدم ببینند.<o:p></o:p>
    و شما آقایان سعیدلو و کفاشیان !<o:p></o:p>
    بعنوان یک عاشق فوتبال برای شما متاسفم که آن قدر استقلال ندارید که بتوانید جلوی این راند بازی ها را در فوتبال ما بگیرید. شاید بهتر باشد جای خود را به افراد بهتر از خودتان بدهید و بگذارید کمی فوتبال نفس بکشد!<o:p></o:p>
    مسعود محمدی <o:p></o:p>

به ما سر بزنید...

انجمن تخصصی استقلال و رئال مادرید

16. 3 کاربر از پست مفید masood_10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانه
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-ژاوی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    حميدرضا

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    1,438
    تشکر شده 2,492 در 631 پست

به جای اینکه وردارن تیمارو به شهرستان انتقال بدن وردارن توی شهرستانا تیم درست کنن با سرمایه گذاری تیمو به سطح اول کشور برسونن.این کارا فقط برای اینه که بگن ما خوب مدیریت میکنیم و سر مردم رو شیره بمالن
    راز باش
    ولي فاش نشدني!

18. 3 کاربر از پست مفید messi1373 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

irann

اگه این کار اصولی و درست بود مطمئن باشید کشورای صاحب فوتبال قبل ما از این کارا می کردن مثلا لندن تو لیگ برتر انگلیس 5-6 نماینده نداشت و تیمارو به شهرای دیگه منتقل می کردن
    پسرعموهای خود من شهرستان میشن یه تیم دارن تو دسته دو هر هفته مین بازیاشو میبینن یه سری به من میگفتن داریم برنامه ریزی می کنیم بیایم دسته یک.کل شهر فراخوان دادیم با استعدادا بیان و تست بدن و تماشاچی جذب کنیم و کانون هوادارا درست کنیم و از اینجور کارا. حالا شما فکر می کنید اگه این تیم واسه خودشون نبود هم واسش این همه دل می سوزوندن؟ این همه کار واسش می کردن؟
    شهرستانیای عزیز شما قبول می کنید یه تیم با همه بازیکناش و مربیاش تو تهران زندگی کنن و تمرین کنن و بعد روز ماسبقه بیان شهر شما بازی کنن؟ این تیمو از خودتون میدونید؟ یا حتی اگه تمام باشگاهشون رو هم منتقل کنن باز هم اون انگیزه و انرژی که واسه تیم خودتون میزارین واسه این تیما خرج نمی کنید و نتیجه اش میشه همین ،نابود شدن پاس قهرمان آسیا و صبا و نفت و بقیه ای که تو راهن.
    اگه برید تاریخچه تیمای بزرگو بخونید می بینید که از اولش حاضری خوری نکردن و زحمت کشیدن. اولش تماشا چی نداشتن و خودشون جذب کردن. اینجا ما به جای اینکه واسه تیمامون راه حل واسه جذب تماشاچی ارائه بدیم و واسشون استادیوم بسازیم داریم این کارا رو انجام میدیم نتیجه اش هم میشه همین که آدم حالش از فوتبال ایران و آدماش به هم میخوره. امیدوارم یه روز همه این چیزا درست شه و ما هم حداقل مثل ترکیه یه فوتبال آبرومند داشته باشیم که تو دنیا بهش بها بدن

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

20. 3 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    پپ و استیلی
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    محسن

NetherlandsPersepolisBarcelona

تشکر ها
    596
    تشکر شده 97 در 18 پست

به نظر من تیم ها به استان های فوتبال خیز انتقال داده شود

و تیم ها خصوصی شوند

و از بودجه دولت استفاده نشود
    آتش بگیر تا بدانی چه میکشم ....... احساس سوختن به تماشا نمیشود

22. 2 کاربر از پست مفید 158-315 تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)