Design & Developed BY Patira

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 83 , از مجموع 83
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

Jadide اسپانیا در راه یورو2012-آخرین اخبار و حواشی خشم سرخ

به نام خدا

آخرین اخبار و حواشی تیم ملی اسپانیا در یورو2012 اینجاست..

هواداران اسپانیا حرفها و نظرات خودشون رو در مورد تیم محبوبشون اینجا بزنند.

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

2. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

ويا: تيم ملي مانند خانواده‌ام

است
    اين مهاجم بارسلونا گفته خوشحال است کهدر بازگشت به تيم ملي اسپانيا گل زد.
    داويد ويا، مهاجم اسپانيا خوشحال است که به تيم ملي برگشته. او در برد پنج بر صفر تيمش مقابل عربستان يکي از گل‌هارا به ثمر رساند.
    پاي اين بازيکن 30 ساله در جريان ديدار جام جهاني باشگاه‌ها مقابل السد قطر شکست و او از دسامبر گذشته دور از ميادين بود و قهرماني اسپانيا در يورو را هم از دست داد.
    با اين حال او بازگشت خوبي داشته و توانست گل 52 ام خود را در ميادين ملي به ثمر برساند.
    او گفت: «اين لحظه‌اي ويژه بود و خوب بود که پس از آن همه مدت به ميادين برگشتم و بازي کردم. هدف من اين است که روند آمادگي‌ام را تسريع بخشم، هر روز چند دقيقه بازي کنم و به تمرين با تيم ادامه دهم.
    بايد از اعتمادي که کادر مربيگري به من داشت تشکر کنم. من عاشق بازي براي تيم ملي و در کنار هم‌تيمي‌هايم هستم. آنها واقعا مانند خانواده‌ام هستند.
    من لذت مي‌برم کنار آنها باشم و مشخص است که مشتاق بازگشت به تيم بودم. دوران سختي را پشت سر گذاشتم اما دوباره اين‌جايم.»
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ
    ویرایش توسط RezaVilla7 : 09-10-2012 در ساعت 01:56 دلیل: الکی باش

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287

پیش فرض کاسياس: صعود نکردن اسپانيا مي‌تواند غيرعادي باشد

ايکر کاسياس دروازه بان تيم ملي اسپانيا،قهرمان جهان و اروپا روز دوشنبه اعلام کرد اين که تيم قهرمان نتواند به جام حهانيدو هزار و چهارده برزيل صعود کند، اتفاقي غير عادي و عجيب خواهد بود.
    تيم ملي اسپانيا روز سه شنبه نخستين باز انتخابي خود را مقابل گرجستان برگزار خواهد کرد.
    ايگر کاسياس در تفليس در يک کنفرانس مطبوعاتي گفت: « تصور اينکه قهرمان جهان نتواند به جام جهاني برزيل صعود کند، عجيب و دشوار خواهد بود. همه ترجيجمي دهند که اسپانيا از مرحله انتخابي صعودکند ».
    بازي اسپانيا - گرجستان در تفليس برگزار خواهد شد.
    قهرمان جهان بعد از جام جهاني دو هزار و دو از حق صعود مستقيم برخوردار نيست وبايد در مسابقات انتخابي شرکت کند.
    برزيل قهرمان جام جهاني دو هزار و دو و ايتاليا قهرماني جام جهاني دو هزار و ششنيز در مسابقات انتخابي جام جهاني که به ترتيب در آلمان و آفريقاي جنوبي برگزار شد، شرکت کردند.
    کاسياس درباره اين موضوع که اسپانيا در آغاز مرحله انتخابي جام جهاني برزيل در منطقه اروپا دو بازي خارج از خانه ( سه شنبه در گرجستان و دوازدهم اکتبر در بلاروس ) پيش رو دارد، ابراز اطمينان کرد اما محتاطانه گفت: « بازي هاي نخست را بدون مشکل پشت سر مي گذاريم اما بايد تلاش کنيم که امتياز کامل بگيريم».
    به گزارش خبرگزاري فرانسه از تفليس، کاسياس افزود: « بهترين روش در مسابقاتانتخابي براي رسيدن به برزيل کسب سه امتياز در بازي نخست مقابل گرجستان است ».

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287

پیش فرض جوردي آلبا: اسپانيا هنوز تشنه موفقيت هاي بيشتراست

جوردي آلبا، مدافع بارسا، تاکيد کرد که تيم ملي اسپانيا علي رغم قهرماني در سه تورنمنت مهم اخير، همچنان تشنه موفقيت هاي بيشتر است.
    آلبا که در اين تابستان از والنسيا به بارسا پيوست، معتقد است تيم ملي اسپانيا نسبتا تيم جواني است و مطمئن است که مي توانند در چند سال آينده به موفقيت هاي شان ادامه بدهند.
    او در گفتگو با ال موندو دپورتيوو گفت:" يورو 2012 اولين جام من با تيم ملي بود. در حالي که بعضي از بازيکنان جام هاي زيادي بردند. با اين وجود، ما هنوز تشنه قهرماني هستيم.
    ما نسل فوق العاده اي داريم و بسياري از بازيکنان هنوز جوان هستند. بازيکنان جوان ترمدت زيادي نيست که به تيم اضافه شده اند اما مي خواهيم به اندازه بازيکنان باتجربه تر جام به دست بياوريم."
    او همچنين در مورد جدي ترين رقيب اسپانيا در مقدماتي جام جهاني، گفت:" واضح است که فرانسه جدي ترين رقيب ماست اما ساير تيم ها نيز قدرتمند هستند.
    ما مدافع عنوان قهرماني هستيم و به همين دليل، همه به دنبال شکست دادن ماهستند."
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)