Design & Developed BY Patira

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 83

Hybrid View

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

آلونسو:براي قهرماني در يورو بايد بي‌نقص کار‌کنيم

ژابي آلونسو، هافبک ملي پوش رئال مادريد، معتقد است اسپانيا براي قهرماني دوباره در اروپا بايد بهترين بازي هايش را ارائه دهد.

لافوريا روخا که در دوره قبلي رقابت ها به قهرماني رسيدند، مدعي اصلي قهرماني در رقابت هاي يورو 2012 محسوب مي شوند اما آلونسو معتقد است تيمش براي دفاع از عنوان قهرماني کار دشواري در پيش دارد.

او در گفتگو با نشريه جي کيو گفت:" حفظ قهرماني هر دوره دشوار و دشوارتر مي شود. ما تيم خوبي داريم، از تجربه بالايي برخورداريم اما تيم هاي ديگري هم هستند که به خوبي آماده شده اند و مشتاقانه به دنبال قهرماني هستند.

فکر مي کنم رسيدن به قهرماني در اين دوره حتي از يورو 2008 و جام جهاني 2010 هم دشوارتر است زيرا بايد براي قهرماني تقريبا بدون نقص بازي کنيم."

در دو فصل اخير تنش بين دو تيم بارسا و رئال بسيار افزايش پيدا کرده اما آلونسو مطمئن است اين مسئله روي جو تيم ملي اسپانيا تاثير نخواهد گذاشت.

" موضوع تيم ملي فرق مي کند و اين اختلافات در اردوي تيم ملي هرگز رخ نمي دهد.

وقتي در تيم ملي هستيم، به ويژه در تورنمنت هاي بزرگ و براي جامي به اين مهمي مي جنگيم، فرقي ندارد که باشگاه تان فصل را چگونه به پايان رسانده است.

اگر بازيکني به جامي رسيده باشد، به او تبريک مي گوئيم، اگر ما قهرمان شده باشيم، بقيه تبريک مي گويند و همه با هم براي يک جام ديگر تلاش خواهيم کرد."
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 2 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    دیمتئو.کاپلو
    بازیکن محبوب
    تری.لمپارد.تورس.کاسیاس
    اسم واقعی شما
    محمد

SpainPersepolisChelsea

تشکر ها
    50
    تشکر شده 15 در 5 پست

Jadide

تیم ملی اسپانیا دیروز در دیداری تدارکاتی در سنت گالن سوئیس تیم ملی صربستان را با نتیجه 2-0شکست داد. گلهای اسپانیا را آدریان لوپز و سانتیاگو کازورلا (پنالتی) به ثمر رساندند.در این بازی بازیکنان اتلتیک بیلبائو و بارسلونا حضور نداشتند.

تورس و خوان ماتا هم از روی سکوها این بازی رو تماشا کردند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید DON_TORRES تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

جام ملت‌هاي اروپا- 2012
    فابرگاس:تساوي نتيجه بدي نبود

هافبک اسپانيا تاکيد کرد با توجه به اينکه اين تيم برابر ايتاليا عقب بود تساوي، نتيجه بدي به شمار نمي‌آيد.

سسک فابرگاس پس از تساوي يک بر يک مقابل ايتاليا در جام ملت‌هاي اروپا اظهار داشت: اين مشکل‌ترين مسابقه ما در مرحله گروهي مقابل تيم بسيار قدرتمند ايتاليا بود.

هافبک بارسا افزود: فکر مي‌کنم تساوي پس از اينکه با يک گل عقب افتاديم، چندان هم بد نيست. همه چيز به ما بستگي دارد، با 2 پيروزي مي‌توانيم به عنوان تيم اول گروه صعود کنيم. فکر مي‌کنم شخصيت قدرتمندي از خود به نمايش گذاشتيم و عالي بازي کرديم.

فابرگاس تاکيد کرد: مدعي بودن کار سختي است. مي‌دانيم که وقتي عالي بازي مي‌کنيم، مي‌توانيم تيم بزرگي باشيم و با وجود نتيجه‌اي که رقم خورد، فکر مي‌کنم عالي کار کرديم.

اين بازيکن گفت: وقتي ديدم بايد در نوک حمله به ميدان بروم، بيش از هر فرد ديگري تعجب کردم، اما خوشحالم که چنين فرصتي در اختيار من قرار داده شد و خوشحالم توانستيم سربلند بيرون بيايم. حدود يک ماه و نيم است که بازي نکرده‌ام، بنابراين گلزني در چنين مسابقه‌اي بسيار لذتبخش است.

6. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

پیش فرض جوردي آلبا: اسپانيا هنوز تشنه موفقيت هاي بيشتراست

جوردي آلبا، مدافع بارسا، تاکيد کرد که تيم ملي اسپانيا علي رغم قهرماني در سه تورنمنت مهم اخير، همچنان تشنه موفقيت هاي بيشتر است.
    آلبا که در اين تابستان از والنسيا به بارسا پيوست، معتقد است تيم ملي اسپانيا نسبتا تيم جواني است و مطمئن است که مي توانند در چند سال آينده به موفقيت هاي شان ادامه بدهند.
    او در گفتگو با ال موندو دپورتيوو گفت:" يورو 2012 اولين جام من با تيم ملي بود. در حالي که بعضي از بازيکنان جام هاي زيادي بردند. با اين وجود، ما هنوز تشنه قهرماني هستيم.
    ما نسل فوق العاده اي داريم و بسياري از بازيکنان هنوز جوان هستند. بازيکنان جوان ترمدت زيادي نيست که به تيم اضافه شده اند اما مي خواهيم به اندازه بازيکنان باتجربه تر جام به دست بياوريم."
    او همچنين در مورد جدي ترين رقيب اسپانيا در مقدماتي جام جهاني، گفت:" واضح است که فرانسه جدي ترين رقيب ماست اما ساير تيم ها نيز قدرتمند هستند.
    ما مدافع عنوان قهرماني هستيم و به همين دليل، همه به دنبال شکست دادن ماهستند."
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

جام ملت‌هاي اروپا- 2012
    تورس: انتظار تساوي در اولين مسابقه را نداشتيم

مهاجم تيم ملي اسپانيا گفت که تساوي در اولين مسابقه چيزي نبود که انتظارش را داشتند.

فرناندو تورس پس از تساوي يک بر يک برابر ايتاليا گفت: انتظار داشتيم در اين مسابقه به پيروزي برسيم، اما تساوي هميشه يکي از احتمالات مقابل ايتاليا است. با اين حال اين نتيجه عادلانه‌ بود. ايتاليا فرصت‌هاي زيادي براي گلزني داشت و ما هم همين طور. در پايان هر دو تيم يک گل به ثمر رساندند. بايد در دو بازي بعدي برنده باشيم. اين همان چيزي است که در ذهن ما مي‌گذرد.

مهاجم تيم اسپانيا افزود: شروع کردن با پيروزي مهم است، اما ما در جام جهاني با يک شکست آغاز کرديم و قهرمان شديم. با اين حال وقتي چنين شروعي داشته باشيد، کار بسيار سخت‌تر خواهد بود. اين مسابقات را با يک تساوي آغاز کرديم و اين چيزي نيست که آرزويش را داشتيم.

تورس خاطرنشان کرد: ايتاليا در نيمه اول فوق‌العاده بود و بعد از آن کمي خسته شد. همين استاندارد بازي را از ايرلند و کرواسي انتظار داريم. بنابراين به خودمان اعتماد خواهيم داشت و مي‌دانيم طبيعي نيست که اسپانيا در يک مسابقه تنها يک گل به ثمر برساند.

9. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

جام ملت‌هاي اروپا- 2012
    راموس: بازي مقابل ايتاليا هميشه سخت است

مدافع تيم ملي فوتبال اسپانيا معتقد است بازي مقابل تيمي همانند ايتاليا همواره سخت و دشوار است.

سرخيو راموس پس از تساوي يک بر يک مقابل ايتاليا در گروه سوم جام ملت‌هاي اروپا عنوان کرد: بازي مقابل تيمي مثل ايتاليا هميشه سخت است. پيروز نشدن شايد آن چيزي نباشد که شما مي‌خواستيد، اما بايد حريف را هم در نظر گرفت.

وي ادامه داد: به ايتاليا براي بازي خوبي که به نمايش گذاشت و به خصوص به بوفون تبريک مي‌گويم که شوت‌هاي تک به تک زيادي از بازيکنان ما را مهار کرد.

راموس خاطرنشان کرد: واکنش ما پس از دريافت اولين گل بسيار مهم بود. شما بايد بدانيد که پس از گل خوردن چه واکنشي داشته باشيد و من فکر مي‌کنم عملکرد خوبي در آن لحظه داشتيم.

مدافع رئال مارديد اظهار داشت: اعتراض نکرديم و سرخورده نشديم و به بازي برگشتيم تا نتيجه را تغيير دهيم. تنها چند دقيقه بعد از اينکه عقب افتاديم، به گل رسيديم و مي‌توانستيم گل دوم را بزنيم که موفق نشديم.

11. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

دل بوسکه:فابرگاس کارش را خوب انجام داد

قهرمان يورو2008 و جام جهاني 2010، رقابتهاي يورو2012 در لهستان را با تساوي 1-1 مقابل ايتاليا آغاز کرد.

درنيمه دوم بازي و اندکي بعد از آنکه آنتونيو دي ناتاله ايتاليا را به گل رساند، سسک فابرگاس گل تساوي را براي اسپانيا زد.

درپايان اين بازي و با وجود تساوي دو تيم، بيسنته دل بوسکه، مربي تيم قهرمان دنيا راضي و خوشحال به نظر مي رسيد. دل بوسکه با ابراز رضايت از عملکرد شاگردانش گفت:« ما فرصتهايي داشتيم. ايتاليايي ها هم همين طور. ما به يک امتياز رسيديم و تصوير خوبي از خودمان ارائه داديم. مي دانستيم که ايتاليايي ها به شدت مارا تحت فشار خواهند گذاشت.»

سرمربي ماتادورها درادامه صحبتهايش که در روزنامه مارکا بازتاب يافت گفت:« بازي ،کاملا باز بود. ما از نتيجه به دست آمده راضي هستيم.بازي کردن با سسک، به اين خاطر بود که سيلوا، سسک و اينيستا بتوانند رو به جلو حرکت کنند. تست و آزمايش بدي نبود. سسک عملکرد خوبي را به نمايش گذاشت.»

13. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

انتقاد آراگونس از سبک بازي اسپانيا

سرمربي سابق تيم ملي اسپانيا به انتقاد از سبک بازي ماتادورها در مصاف با ايتاليا پرداخت.

لوئيس اراگونس، سرمربي سابق تيم ملي اسپانيا از صبح دوشنبه فعاليتش در زمينه ستون نويسي در روزنامه مارکا را آغاز کرد.او روز دوشنبه در مورد ديدار تيم ملي اسپانيا مقابل ايتاليا مطالبي را نوشت و به آناليز عملکرد ماتادورها در اين بازي پرداخت. در بخشي از تحليل آراگونس مي خوانيم:« ترجيح مي دادم که بايک مهاجم نوک بازي مي کرديم.با حضور تورس در زمين، ناواس و آلبا آزادي بيتشتري در جناحين به دست آوردند و مدافعان ايتاليايي مثل نيمه اول، راحت نبودند. آنها در نيمه اول به راحتي در زمين حرکت مي کردند و به سادگي توپ را مي گرفتند.»

سرمربي سابق تيم ملي اسپانيا از حضور سسک در ترکيب اصلي اين تيم به عنوان بازيکن کاذب شماره 9 به شدت تعجب کرده بود و دراين باره نوشت:« ازحضور سسک درترکيب اصلي تيم، آن هم به عنوان بازيکن 9 کاذب به شدت تعجب کردم.هرچند که او بازيکني است که به خوبي مي تواند به خط دوم برسد.»

سرمربي اسپانيا درادامه به اين نکته اشاره کرد که در نيمه اول بازي، بازيکني که بيش از سايرين به جلو حرکت مي کرد، چابي ارناندس بود که نتوانست خيلي ايتاليايي ها را سورپرايز کند.

او درمورد ورود تورس به زمين بازي نوشت:« با ورود تورس فضاهاي بيشتري در زمين ايجاد شد و به بازي تهاجمي تيم عمق داده شد. اسپانيا درنيمه دوم به مراتب بهتر بود و با توجه به موقعيت هايي که داشت بايد تيم پيروز ميدان لقب مي گرفت.»

با اين وجود، داناي اورتالسا اين تساوي را با ديد مثبت و خوبي مي بيند:« از شجاعت ايتاليايي ها براي حرکت رو به جلو تعجب کرده بودم و بايد نقش ده روسي در قلب خط دفاعي ايتاليا را تحسين کنم.»

15. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

ژابی: رونالدو رو میشناسم.پس باید بهتراز این شویم

مرجع خبري رئال مادريد : ژابی آلونسو ، بازیکن تیم ملی اسپانیا از صعود سرخ ها به نیمه نهایی یورو با دو گل خودش خوشحال به نظر می رسید . او گفت :" خوشحالیم چرا که می دانستیم که بازی مشکلی در پیش است و موفق شدم . "
    وی افزود :" بازی را کنترل کردیم و چندین موقعیت داشتیم . شخصا از عملکردم راضی هستم چرا که دو گل زدم . اما مهم این است که به نیمه نهایی رسیدیم . "
    وی در مورد تقابل با پرتغال گفت :" در حال حاضر ، همه بازیها مشکل هستند و کریتسیانو را هم به خوبی می شناسیم . باید سعی کنیم که یک بازی مثل امروز و حتی بهتر داشته باشیم . "

HALA MADRID

17. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward Wing(RW_LW)
    مربی مورد علاقه
    ژنرال_Pep_Di Mateo
    بازیکن محبوب
    David Beckham-F.Torres-Zandi-Baoo-Messi-Villa-Goran Lavreh
    اسم واقعی شما
    Reza

SpainChelseaBarcelona

David Villa

تشکر ها
    287
    تشکر شده 1,614 در 577 پست

دل بوسکه: داويد ويا برترين گلزن تيم ماست

ويا و سولدادو براي بازيهاي مقدماتي جام جهاني 2014به اردوي ماتادورها بازگشتند.
    فدراسيون فوتبال اسپانيا روز جمعه ازطريق وب سايت رسمي اش نام 23 بازيکن فراخوانده شده از سوي دل بوسکه براي حضور در اردوي تيم ملي اين کشور براي ديدار دوستانه مقابل عربستان سعودي (درروز جمعه 7 سپتامبر) و همچنين اولين بازي رسمي اسپانيا در رقابتهاي مقدماتي جام جهاني 2014 مقابل گرجستان را اعلام کرده است. نامهاي جديدي که در اين ليست ديده مي شوند، داويد وياست که بعداز سپري کردن مصدوميتي طولاني و غيبت در رقابتهاي يورو به ترکيب تيم بازگشته و بنيات و سولدادو نيز جلب توجه مي کنند.
    بازيکناني که غيبت آنها در اين ليست به شدت جلب توجه مي کنند، فرناندو يورنته و خاوي مارتينس هستند که به خاطرجنجالهاي تابستاني شان در اتلتيک کنارگذاشته شده اند؛خوان ماتا که به درخواست چلسي به اين ليست اضافه نشده و پويول که هنوز با مصدوميت دست و پنجه نرم مي کند
    بيسنته دل بوسکه سرمربي تيم ملي اسپانيا که براي تماشاي ديدار سوپرکاپ اروپا به موناکو رفته بود، بعد از اعلام اين ليست در کنفرانسي خبري شرکت کرد و دراين باره به صحبت پرداخت.او معتقد است که دعوت از ويا به تيم ملي، آن هم درحالي که هنوز به ترکيب ثابت بارسا بازنگشته، طبيعي نبوده. دل بوسکه دراين مورد گفت:« طبيعي اين بود که داويد هنوز به تيم ملي دعوت نمي شد. او هنوز بازي نکرده ولي فکر مي کنم که دعوت کردن او به تيم ملي از نظر روحي براي او خوب است. تمام اطلاعاتي که داريم گوياي آن است که ويا خوب شده. او برترين گلزن تيم ماست و چه بازي کند و يا نه، من اعتقاد دارم که بايد به تيم ملي دعوت شود. ويا آمار گلزني خوبي دارد و بايد اين را درنظر گرفت.يورنته و مارتينس را براي مدت کوتاهي دعوت نکرديم تا وضعيت تيم هاي باشگاهي شان روشن شود. اميدوارم که همه چيز زودوبه نحو خوبي پيش برود. مارتينس که به بايرن رفته و هاينکس با من تماس گرفت و از من خواست تا او را به تيم دعوت نکنم . ولي درهر صورت من قصد دعوت کردن او را نداشتم ولي هاينکس هم با من تماس گرفت.من با او صحبت کردمو آنها نگران اردوي پيش فصل نامنظم مارتينس بودند.در طول 8 تا 10روز آينده اودر بايرن جا خواهد افتاد و اوضاع تغيير خواهد کرد.»
    درخواست چلسي از دل بوسکه هم موضوع ديگري بود که سرمربي ماتادورها به آنپرداخت:« سران چلسي هم درخواست کردند که به ماتا استراحت بدهيم. اين کاملا طبيعي است.چون او هم در يورو بازي کردهو هم در الميپک. درخواست آنها هم منطقي است و من به جاي ماتا بنيات را به تيم دعوت کردم.»
    ليست بازيکنان فراخوانده شده به تيم دل بوسکه بدين ترتيب است:
    دروازه بانان: ايکر کاسياس (رئال مادريد)، ويکتور والدس(بارسلونا) و په په رينا(ليورپول)
    مدافعان: خوانفران (اتلتيکومادريد)، جوردي آلبا(بارسلونا)، آربلوا ( رئال مادريد)، سرخيو راموس( رئال مادريد)،پيکه (بارسلونا)، آلبيول (رئال مادريد) و مونرئال(مالاگا)
    بازيکنان مياني: ژآبي آلونسو(رئال مادريد)، بوسکتس(بارسلونا)، اينيستا(بارسلونا)، سيلوا(منچسترسيتي)، کاسورلا(آرسنال)، سسک (بارسلونا)، پدرو(بارسلونا)، ناباس (سويا ) و بنيات( بتيس)
    مهاجمان: فرناندو تورس(چلسي) ، روبرتو سولدادو (والنسيا) و داويد ويا(بارسلونا)
    David,We Love You,7,DΔVÌD VÌLLÀ

19. کاربر روبرو از پست مفید RezaVilla7 تشکر کرده است .

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)