Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 69
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

AFC اخبار و تبادل نظر هواداران پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2011

به نام خدا

هرگونه اخبار و تبادل نظر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در این تاپیک قرار می گیرد.

با تشکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 03-01-2011 در ساعت 19:24

2. 10 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep
    بازیکن محبوب
    Taremi & TT Henry & Nikbajkht

ArgentinaBarcelonaPersepolis

Henry

تشکر ها
    46
    تشکر شده 175 در 36 پست

دیگه شورش رو در آوردن
    بابا مربی هم داره بد ترکیب می چینه دیگه
    از اول فصل اگه آرفی فیکس بازی می کرد الان یه فوروارد 6دانگ شده بود!
    این هاشمیان کیه برداشته آورده توی تیم؟
    چه کار مثبتی توی بازی انجام می ده؟
    آخر بازی هم که هی گیر می ده به داور میگه فلان صحنه رو پنالتی نگرفت
    یکی نیست بگه آقای دایی ما پرسپولیسیم .... هر بازی می خوای فقط با پنالتی گل بزنی؟
    تو با شهرداری تبریز می خوای با پنالتی ببری توی آسیا هم می خوای با پنالتی ببری
    اگه تیم قراره جلو 20 هزار هوادار دلش به پنالتی خوش باشه که هیچی !
    جمع کن بابا
    پرسپوليس ..........
    با نام تو در دل من طوفاني پرصلابت مي وزد ...
    ..............................دوستت دارم

4. 4 کاربر از پست مفید TT_Henry تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط feri71 نمایش پست ها
    اصلا دیگه خسته شدم هرفصل این همه واسه ی گرفتن سهمیه تلاش می کنیم اما اصلا تیم رو واسه ی نتیجه گرفتن توی آسیا نمیبندیم نه تنها پرسپولیس بلکه این وضعیت برای تمام تیمهای ایرانی صدق میکنه همه شون فقط میخوان سهمیه بگیرن برن آسیا وقتی هم که سهمیه گرفتن تیم سال بعدشون از تیم امسالشون ضعیف تره نمونه ی واضحش در این چند سال تیم های سایپا،مس،صبا باطری(صبای قم) و خیلی تیم های دیگه بودن که وقتی سهمیه رو میخواستن بگیرن یه تیم در حد قهرمانی داشتن اما وقتی میخواستن به لیگ قهرمانان اعزام بشن فقط به فکر سقوط نکردن از لیگ برتر بودن
    امروز هم پرسپولیس میشه گفت مثه رقیب همشهری خودش نصف بیشتر امیدش رو برای صعود از مرحله ی گروهی از دست داد بعید میدونم با این تیم توی بقیه ی بازیهای آسیاییمون بردی به دست بیاریم امروز تقریبا کارخاصی واسه ی بردن انجام ندادیم همونطوری هم که قبلا حدس میزدم اصلا از این مسابقه استقبال خوبی نشد و شاید همین یکی از دلایل سرد بودن بازی بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط TT_Henry نمایش پست ها
    دیگه شورش رو در آوردن
    بابا مربی هم داره بد ترکیب می چینه دیگه
    از اول فصل اگه آرفی فیکس بازی می کرد الان یه فوروارد 6دانگ شده بود!
    این هاشمیان کیه برداشته آورده توی تیم؟
    چه کار مثبتی توی بازی انجام می ده؟
    آخر بازی هم که هی گیر می ده به داور میگه فلان صحنه رو پنالتی نگرفت
    یکی نیست بگه آقای دایی ما پرسپولیسیم .... هر بازی می خوای فقط با پنالتی گل بزنی؟
    تو با شهرداری تبریز می خوای با پنالتی ببری توی آسیا هم می خوای با پنالتی ببری
    اگه تیم قراره جلو 20 هزار هوادار دلش به پنالتی خوش باشه که هیچی !
    جمع کن بابا
    من نمیدونم دیگه چه جوری میخوان یه حرکت مثبت واسه هوادارا انجام بدن اینا !
    بازی نیمه اول رو میشه گفت غیر از همون 15 دقیقه اول که هی توپ رو میفرستادند واسه غلومرضا که اون هم سگ دو میزد پشت خط دفاع اونا ولی آخرش هم هیچی ! دیگه هیچ نکته قابل توجهی نداشت ! کلا پرسپولیس چند ساله که تا گل نخوره به هوش نمیاد ! با این وضع دفاعی که البته این بازی به مراتب از بازی با الاتحاد بهتر بودیم دیگه هیچ امیدی به بازی های آینده نداریم ! وقتی توی آسونترین بازی این مرحله این چور چیز پیچ میشیم وای به بازی های بعدیمون ! من اگه دیروز توی <رزشگاه بودم یه کاری دست خودمو بازیکنا میدادم !
    من نمیدونم واسه چی اینقدر حرص بازی های پرسپولیس رو میخورم ! اونا که بی هیچ دغدغه ای میان پولشونو میگیرن و میرن و اصلا ککشون نمیگزه که ما هوادارا داریم چی میکشیم ! بازیکن بی غیرت ! کادر فنی بی عرضه ! مدیریت بی لیاقت ! اینا مشکل پرسپولیس هست و تا خونه تکونی اساسی نداشته باشیم حال و روزمون همینه !

6. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis قدر موقعیت هایمان را نمی دانیم/دایی: داور 2، 3 پنالتی را برای ما نگرفت

بازیکن گل نمی زند، داور پنالتی نمی گیرد، من چه کار کنم؟ / گلزنی یک امر ذاتی است / آرفی و هاشمیان مصدوم بودند

کانون هواداران پرسپولیس : علي دايي پس از تساوي يك بر يك پرسپوليس برابر الوحده عنوان كرد: در ابتدا از تمام تماشاگران كه تيم را همراهي و تشويق كردند، تشكر مي‌كنم.

علی دایی در ادامه گفت و گو با خبرنگاران گفت: همه ديدند كه در اين ديدار ما چقدر موقعيت خلق كرديم اما فقط نتوانستيم گل بزنيم. تيم الوحده در اين بازي چه كار كرد؟
    سرمربي پرسپوليس راجع به داور مسابقه تصريح كرد: در اين ديدار داور 3 صحنه پنالتي را براي ما اعلام نكرد و در صحنه‌هاي 40 به 60 نيز به نفع الوحده سوت مي‌زد و در بسياري از صحنه‌ها نيز به ضرر پرسپوليس قضاوت كرد. من به بازيكنانم اعلام كردم كه ما بايد در بازي به گل دست يابيم نه اينكه به اميد داور باشيم، در ديدار برابر الاتحاد نيز يك پنالتي حساس براي ما گرفته نشد.
    دايي اظهار داشت: زماني كه در دقيقه 96 بازيكنم از 6 قدمي توپ را وارد دروازه نمي‌كند، من چكار بايد بكنم؟ از دست دادن اين موقعيت‌ها باعث مي‌شود كه ما از كسب 3 امتياز باز بمانيم. پرسپوليس در اين ديدار بسيار سرتر از الوحده بود و اين تيم فقط به ضد حمله دل بسته بود.
    وي افزود: در طول مسابقه بجز گلي كه الوحده‌اي‌ها به ثمر رساندند نتوانستند موقعيت ديگري را روي دروازه پرسپوليس ايجاد كند.
    دايي در پاسخ به سؤالی مبني بر اينكه آيا تيم پرسپوليس در اين ديدار فردي مانند علي دايي را كم نداشت، گفت: هم اكنون از كجا مي‌خواهيم علي دايي پيدا كنيم، ما در ابتداي فصل قصد داشتيم كريم انصاري فرد و محمدرضا خلعتبري را به تيم بياوريم اما نشد هم اكنون سرمايه ما همين است ما فقط نمي‌توانيم گل بزنيم.
    دايي گفت: خداوكيلي من اگر 10 يا 15 كيلو لاغر كنم مي‌توانم براي تيم خوب كار كنم. ما از لحاظ فوتبالي خوب كار مي‌كنيم اما تمام‌كننده نداريم. پرسپوليس در بازي گذشته 13 موقعيت گل داشت و در اين بازي نيز 8 گل را از دست داديم. ديگر نمي‌دانم چكار بايد بكنم. بايد بيشتر تلاش كنيم و اين نقص‌ها را از بين ببريم.
    وي عنوان كرد:‌ فوتبال پرسپوليس از خيلي تيم‌هاي ديگر بهتر است اما در لحظه‌اي كه بايد گل بزنيم نمي‌توانيم اين كار را انجام دهيم و اين مي‌شود كه 3 امتياز ديدار را از دست مي‌دهيم.
    دايي در پاسخ به اين سؤال كه آيا عدم وجود شخصي از AFC در ناداوري‌ها عليه ايران تأثيرگذار است، خاطرنشان كرد: ما در گذشته در كنفدراسيون آسيا نماينده داشتيم اما خيلي راحت اين موضوع را از دست داديم و هم اكنون تبعات اين موضوع را مي‌بينيم. افراد غير فوتبالي مي‌توانستند تأثيرگذار باشند اما ما هيچ نماينده‌اي در AFC نداريم درحالي كه عرب‌ها و اماراتي‌ها از اين موضوع بسيار بهره مي‌برند و هر كاري كه دلشان مي‌خواهد انجام مي‌دهند. درد ما اين است كه كسي نيست از حق ما دفاع كند و خيلي راحت حقمان ضايع مي‌شود.
    سرمربي پرسپوليس درباره گلزني بازيكنانش تصريح كرد: به نظرم گلزني يك امر ذاتي است و بازيكنان مادرزادي گلزن بدنيا مي‌آيند و بازيكن در آينده پيشرفت خواهد كرد. ما بازيكنان مصدومي داشتيم و اين امر نيز در نتيجه نگرفتن ما تاثيرگذار بود. فكر مي‌كرديم هاشميان بتواند به اين ديدار برسد و آرفي مصدوم نيز كه به تازگي بهبود يافته بود فقط دو جلسه با تيم تمرين كرد. اميدوارم با برطرف شدن مصدومان اوضاع تيم بهتر شود.
    دايي درباره سفر رؤساي فدراسيون فوتبال گفت: من در اين مورد حرفي نمي‌زنم. نمي‌‌توانم صحبتي بكنم، من فقط مي‌گويم مشكل ما اين است كه در كنفدراسيون ‌آسيا كرسي نداريم و بايد تلاش كنيم تا به اين امر دست يابيم كه اگر چنين نشود مطمئن باشيد اين روند در آينده نيز ادامه خواهد داشت.
    وي درباره صحبت فردوسي‌پور گزارشگر تلويزيون مبني بر اينكه بازيكنان پرسپوليس بلد نيستند پنالتي بگيرند، گفت: چرا نمي‌توانيم پنالتي بگيريم در بازي گذشته مجتبي زارع به گونه‌اي با بازيكن برخورد كرد كه انگار ماشين به او زده است اما داور اعلام پنالتي نكرد. او نظر خود را اعلام كرد و هركسي از بيرون مي‌تواند هر نظري را بدهد هيچكس نمي‌داند چه بلايي سر من مي‌آيد. همه خارج از گود مي‌توانند حرف بزنند اما بايد بود و موقعيت را ديد.
    دايي با اشاره به علاقه و طرفداري خود از برنامه 90، گفت: در برنامه 90 چرا صحنه‌اي كه گل آفسايد بوده به گونه‌اي كارشناسي مي‌شود كه صحيح اعلام مي‌شود؟ در هر صورت من به شاگردانم افتخار مي‌كنم كه فوق‌العاده بازي كردند و فقط نتوانستيم به گل دست يابيم. از نتيجه بازي راضي نيستم اما از نحوه عملكرد بازيكنانم راضي‌ام. شايد اين قسمت ما بود كه به تساوي دست يابيم.
    وي ادامه داد: متاسفانه 2 امتياز حساس را از دست داديم و نتوانستيم از موقعيت‌هايي كه بدست آورديم استفاده كنيم. مطمئن باشيد هر تيمي بجز پرسپوليس در اين ديدار بود 3 يا 4 گل مي‌زد. ما در تمام كنندگي، مشكل داريم.
    دايي درباره اظهار نظر سرمربي الوحده مبني بر اينكه پرسپوليس نيز بازي جوانمردانه را رعايت نكرد، يادآور شد: او نظر خود را گفته، همه عالم ديدند كه الوحده چه بازي‌اي انجام داد. فقط دروازه‌بان اين تيم 10 دقيقه روي زمين دراز كشيده بود و بجز او ساير بازيكنان نيز دقايق بازي را تلف كردند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

8. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis كاشاني: اين تساوي مثل باخت بود

کانون هواداران پرسپولیس : سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: تساوي در ليگ قهرمانان آسيا در خانه مثل باخت است.

حبيب كاشاني در جمع خبرنگاران پس از پايان بازي پرسپوليس و الوحده عنوان كرد: تماشاگران پرسپوليس و استقلال هميشه پيروزي مي خواهند. احساس مي كنند يار دوازدهم تيم هستند، وقت مي گذارند و 2000، 5000 تومان پول بليت مي دهند و حق خود مي دانند كه براي ديدن پيروزي تيم خود به ورزشگاه بيايند. ما هم به آنها حق مي دهيم.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال كه چه عيدي به هواداران مي دهد، گفت: فكر مي كنم عملكرد ما مي توانست عيدي ما به آنها باشد اما در دو بازي اخير نه تنها به آنها عيدي نداديم بلكه آنها را ناراحت هم كرديم. دايي و بازيكنانش بايد همت كنند تا در آخرين بازي سال خود پيروز شوند تا دل هواداران را شاد كنند.

كاشاني درباره اينكه سعيدلو قولي در مورد پرسپوليس به وي نداد، گفت: امسال اولين سالي بود كه با سازمان تربيت بدني توافق كرديم هزينه هاي باشگاه 50 درصد را سازمان و 50 درصد را باشگاه تامين كند. چيز زياد ديگري وجود ندارد. فكر مي كنم از معدود باشگاه هايي هستيم كه حق و حقوق بازيكنان خود را به موقع پرداخت كرديم.
    وي افزود: تساوي در ليگ قهرمانان آسيا در خانه مثل باخت است. آنها چون وضعيت تيم در جدول را مي دانند نگران هستند. تيم هم در نيمه دوم بازي رو به جلويي انجام داد اما هواداران نظر خاص خود را دارند و مثلا مي گفتند چرا مهاجم اضافه نشد يا چرا فقط يك تعويض انجام شد اما در نهايت تصميم گيرنده نهايي فني علي دايي است. وظيفه من مديريت است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

10. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis بادامکی: کارمان برای صعود دشوار شد

کانون هواداران پرسپولیس : هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: با تساوي برابر الوحده امارات كارمان براي صعود به مرحله حذفي ليگ قهرمانان آسيا دشوار شد.

حسين بادامكي خاطرنشان كرد: هرچند گل تاكتيكي و زيبايي به ثمر رساندم اما بسيار متاسفم كه با اين گل هم نتوانستيم امتيازات كامل را به دست آوريم. فرصت هاي مناسبي براي گلزني داشتيم كه متاسفانه با بدشانسي به گل تبديل نشد تا پيروزي را از دست بدهيم.
    وي ادامه داد: براي تيم اماراتي بسيار متاسفم كه با اينگونه بازي كردن روح فوتبال را در بازي امروز از بين برد. هرچند كارمان بسيار سخت شد اما هنوز براي صعود اميدوار هستيم.

هافبك پرسپوليس در خصوص صحبت هاي سرمرب تيم الوحده كه مدعي شده بود بازيكنان پرسپوليس در اين ديدار وقت كشي مي كردند، گفت: فكر مي كنم اين مربي اتريشي يك بازي ديگر را تماشا كرده است چراكه دروازه بان تيم وي از ابتدا به دنبال از بين بردن وقت اين ديدار بود

!!! No Totti No Party

12. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis میاچ: باید در گلزنی بهتر عمل کنیم

کانون هواداران پرسپولیس : مربي صربستاني تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: بايد در امر گلزني بهتر عمل كنيم تا به راحتي پيروزهاي خود را از دست ندهيم.

ژلكو مياچ خاطرنشان كرد: متاسفانه دوار ژاپني يك پنالتي مسلم را به سود ما اعلام نكرد تا همچون ديدار با شهرداري تبريز يك پيروزي را از دست بدهيم. پرسپوليس بازي هاي خوبي را به نمايش مي گذارد اما بايد طي روزهاي آينده مشكل گلزني تيم را با انجام تمرينات اختصاصي برطرف كنيم.
    وي در خصوص اينكه در مطبوعات اعلام شده بود از زمان حضور وي پرسپوليس بازي هاي زيباتري را انجام مي دهد گفت: اگر در روش بازي تيم تا اين حد مفيد بوده ام بسيار خوشحال هستم و اميدوازم با كمك دايي ديگر مشكلات را هم برطرف كنيم.
    مياچ در خصوص صحبت هاي سرمربي اتريشي تيم الوحده اظهار داشت: وي يك مربي نامدار است و نبايد وقت كشي تيم خود را به پرسپوليس ارتباط مي داد چرا كه بازيكنان ما در هيچ دقيقه اي از اين ديدار به فكر اتلاف وقت نبودند.

مياچ در خصوص اينكه اعلام كرده بود علي دايي مي تواند مشكل گلزني پرسپوليس را برطرف كند اظهار داشت: دايي يك گلزن مادرزادي است و اگر چند كيلوگرم سبكتر بود در همين سن نيز مي توانست كمك شاياني به تيم داشته باشد چرا كه مهاجمان حال حاضر پرسپوليس قدر فرصت ها را نمي دانند.

!!! No Totti No Party

14. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis سرمربی الوحده: بازیکنان پرسپولیس خودشان را به زمین می انداختند!!!

کانون هواداران پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال الوحده گفت: بازیکنان پرسپولیس خودشان را به زمین می زدند و قصد اتلاف وقت داشتند!

جوزف هلس برگر در کنفرانس مطبوعاتی پس از پایان بازی با پرسپولیس گفت: به نظر من بازی جالب و زیبایی بود و بازی در برابر پرسپولیس مقابل این تماشاگران کار ساده ای نبود.
    وی در پاسخ به صحبت های خبرنگاری که گفت: تیم شما با این بازی آبروی فوتبال را برد گفت: این نظر شماست و به نظر شما احترام می گذارم اما تیم پرسپولیس هم در برخی شرایط بازی جوانمردانه را رعایت نکرد و حتی بازیکنان این تیم خودشان را به زمین می انداختند که من این را دوست نداشتم. به هر حال پرسپولیس 95 دقیقه برای گلزنی وقت داشت که از آن استفاده نکرد. شما به عنوان هوادار پرسپولیس از این نتیجه ناراحت هستید و البته من هم ناراحتم که چرا موقعیت پیروزی را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال الوحده گفت: بازیکنان پرسپولیس خودشان را به زمین می زدند و قصد اتلاف وقت داشتند!

!!! No Totti No Party

16. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis حرفهای ناگفته و درد دل کانون هواداران پرسپولیس با علی دایی

کانون هواداران پرسپولیس : هواداران پرسپولیس افشین قطبی را که تا قبل از حضورش در پرسپولیس کسی او را نمی شناخت ، تبدیل به امپراطور کردند . چون تیم را با شایستگی قهرمان لیگ ایران کرد .

همان افشین قطبی که سال قبل امپراطور هواداران بود ، سال بعد با نتایج ضعیفش در یک نیم فصل تبدیل به سیبل هواداران شد و به یکباره نزد هواداران از عرش به فرش آمد .

تو شهریار فوتبال ایرانی ، اسطوره جهانی ورزش کشوری ، فوتبال ایران را به نام تو می شناسند ، اما در پرسپولیس چوب خطط دیگر پر شده ...
    یک بار در این فصل یک حرف درست و حسابی زدی . بعد از استعفایت گفتی "توطئه‌اي در كار نبود، توانايي‌ام همين قدر بود "
    بعد از این مصاحبه فکر می کنم همه هواداران تو را بخشیدند . چون اعتراف کردی که دیگر نمی توانی . اما چرا برگشتی ؟ چرا با یک خاطره خوب نرفتی ؟

انصافا" در پرسپولیس کار خاصی نکردی . باید قبول کنیم نتایج پایانی فصل قبل و قهرمانی در جام حذفی حاصل زحمات کرانچار بود.
    حاصل کار جنابعالی را در تیمی که خودت بسته ای را می بینیم . بهانه نیاور ! مشکلات این تیم با خلعتبری و انصاری فرد حل نمی شد.
    یادمان نرفته اول فصل گفتی 80 درصد یارگیریها را کردی . نیامدن خلعتبری و انصاری فرد کاملا طبیعی بود . قرار نیست که با هرکس که مذاکره کردید بیاید به تیم ...
    اما اشتباه از خودت بود . اشتباهی که ما به آن می گوییم غرور و خودخواهی . ولی تو می گویی جدیت !
    نام نمی برم کسانی را که چه راه آمدنشان را بستی و چه آنها را از تیم فراری دادی . خودت می دانی چه کسانی را می گویم.

اما بیا و دوباره مردانگی کن و واقعیت را بگو .
    لیدرها که 90 دقیقه تشویقت کردند . شیث را که دک کردی . تو رو خدا بگو از دهنم پرید که گفتم داوری در بازی با الوحده به ضرر ما بود !
    هاشمیان و آرفی را تا مصدوم نبودند بازی نمی دادی ، حالا می گویی مصدوم هستند و بازیکن نداریم ؟
    واقعا احساس می کنی تیمت در بازی با الوحده خوب بازی کرد ؟ اگر این طور است ، یا شما نمی دانید بازی خوب چیست ، یا ما را ... فرض کردید !

بازیکنان این تیم را خودت با بازیکنان فصل 85-86 مقایسه کن.
    در تیمی که ستاره هایش امثال سید عباسی و ابراهیم اسدی بودند ، تیم طوری بازی می کرد که مو به تن هوادار سیخ می شد .
    در آن فصل سوم شدیم اما در هر بازی بالای 70 هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه بودند.
    بله آقای دایی . مشکل این تیم خود شمایی .

شاید هم ........
    نمی دانم ! شاید ما اشتباه می کنیم !

دست نوشته فوق بخشی از انتقادات کاربران همین سایت از شخص علی دایی است .

!!! No Totti No Party

18. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis کریم هم سکوتش را شکست/ باقری : چرانباید از دست دایی دلخورباشم؟

کانون هواداران پرپولیس : کریم باقری ونوع رفتنش از فوتبال چه در رده ملی ومقابل برزیل ان درخاک امارات وچه در سطح باشگاهی وازپرسپولیس در زمره اتفاقات قابل بحث فوتبال ایران در سال روبه پایان بود. او بعد از طلاق فوتبال-این واژه شاید بهتراز خداحافظی باشد-نخواست از دایی به عنوان عامل این امر گلایه کند.

کریم ولی در آستانه سال نو راحت تر از آن ماجرا سخن می گوید.«سال قبل این موقع به خداحافظی از فوتبال فکر نمی کردم.من یک سال دیگر قرارداد داشتم واین یعنی آن که دوطرف به تداوم یک ساله این همکاری معتقد بودند.من آدمی نیستم که به خودم بگویم بمان وتحت هرشرایطی کارکن.من گدای پست وپول وشهرت نیستم.رفتم قبل از آن که به من بگویند به تو نیاز نداریم.در مورد نیمکت نشینی ام مربی تصمیم می گرفت اما من حق داشتم برای خودم تصمیم بگیرم.به من ده دقیقه بازی می دادند. قرار بود در آن ده دقیقه من چه کار کنم؟اگر به درد 10 دقیقه می خوردم چرا باید می ماندم؟»
    او درد دل هایش را شفاف تر بیان می کند «هرکس از من پرسید از دایی دلخوری طفره رفتم.اما حالا می گویم چرا نباید دلخور می شدم؟من کریم باقری بودم. کاپیتان پرسپولیس وهرچه دارم از تیم ملی وپرسپولیس است. نمی خواهم منتی سر کسی بگذارم اما دوست داشتم قبل از اینکه همه چیز خراب شود بروم.دایی در کنفرانسی که حقیقی به عنوان کاپیتان در آن حضور داشت بدون مقدمه اعلام کرد باقری خداحافظی می کند. به حاج حبیب زنگ زدم گفت درستش می کنم.گفتم لازم نیست. چراباید این بجث مقابل آن همه خبرنگار وبدون اطلاع من رسانه ای شود؟بعد همانی که این بحث را مطرح کرد حرفش عوض شد وگفت تا آخر فصل روی باقری حساب می کنیم.چرا؟»
    باقری حرف های بعدی اش بوی طعنه می دهد. طعنه به آنهایی که محبوب نیستند«هرکس یک روزی از بین می رود.من هم فوتبالم مرد.مهم نیست که امروز دوران فوتبالی ام را درون قبر می گذارم مهم آن است که مردم دوستم دارند.»
    او به یک شایعه رسانه ای هم در مورد خودش جواب می دهد«همه جا نوشتند باقری 30 تا تریلر دارد وراننده هایش روی آنها کار می کند.تریلرم کجا بود. اما دوست دارم با ماشین سنگین رانندگی کنم.»

!!! No Totti No Party

20. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

perspolis

مشت حقیقی بر صورت عادل!

پرسپولیس همانطور که نتوانست از سد شهرداری تبریز بگذرد مقابل الوحده امارات هم متوقف شد تا تا تا دایی در جملاتی جدید و بهانه ای بدیع بگوید؛ چون در کنفدارسیون فوتبال آسیا آدمی نداریم آقای نیشیمورای ژاپنی(داوری در حد فاینال جام جهانی) حق ما رو به نفع اعراب می خورد!
    سوای بهانه های تکراری دایی ، موضوع اصلی مشت جانانه ای بود که علیرضا حقیقی پس از سوت پایان بازی حواله صورت صورت دروازه بان نگون بخت الوحده کرد...

!!! No Totti No Party

22. 2 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)