Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Ohum چهارمین مهمان نیمکت دربی [[ گفتگوی خودمونی با King Beckham]]

به نام خدا

چهارمین بخش از نیمکت دربی و سومین میهمان این بخش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اطلاعات مربوط به چهارمین مهمان

نام کاربری: King Beckham

لینک صفحه شخصی: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست کنونی در سایت: عضو Derby

نام و نام خانوادگی: سعید شهبازی

تاریخ تولد: 21 / 5 / 1374

محل تولد: تهران

تیم های مورد علاقه: منچستریونایتد - تاتنهام - پرسپولیس

بازیکن مورد علاقه: دیوید بکهام

رشته تحصیلی: سال دوم دبیرستان - معماری

قوانین مربوط به بخش نیمکت دربی

1_ از مطرح کردن سئوالات تکراری و سئوالات نامناسب خودداری کنید ( سئوالات نامناسب حذف و یا توسط مدیران ویرایش می شود )

2_هر شخص تنها می تواند در 3 پست سئوالات خود را مطرح کند و در هر پست حداکثر 40 سئوال می تواند بپرسد ( تا زمانی که به سری اول سئوالات شما پاسخ داده نشده از مطرح کردن سری دوم سئوالات خودداری فرمایید )

3_مهمان نیمکت دربی باید به صورت نقل قول به سئوالات پاسخ دهد یعنی در زیر هر سئوال باید جواب آن سئوال را بنویسد.

4_ مهمان نیمکت دربی باید حداکثر تا 12 ساعت به سئوالات طرح شده پاسخ دهد . در صورت اینکه مهمان در پاسخ به سئوالات کوتاهی کند از نیمکت اخراج شده و تاپیک مربوطه حذف می شود.

5_ از شروع نشستن مهمان بر روی نیمکت تا 1 هفته این تاپیک باز است و سئوال و جواب ها انجام می گردد.

6_ مهمان دربی باید به تمامی سئوالات پاسخ دهد و از تفره رفتن خودداری کند ( البته به جز سئوالاتی که نا مناسب باشند و تشخیص آن با مسئولین سایت است که سئوال را حذف می کنند )

WelCome To Derby

2. 10 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

manutd

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها
    مردک قانون عوض شده ! برو یه بار دیگه بخون !
    پوست از کلت در میارم امشب !
    دیدم چجوری داشتی تقلا میکردی !
    ببین عجب مارمولکیه رفتی خودت عوضش کردی ؟

1. قد و وزن و رنگ چشمها قد 170 وزن 48 کیلو چشم ها البالویی خب مگه تو عکس نمیبینی ؟
    2. چند درصد غرور داری ؟ بیش از 100% ( هواداران تراکتور )
    3. يه ايراد از خودت خیلی زود عصبانی میشم
    4. فقط با يه كلمه جواب بده:
    بدترين واژه؟ چمیدونم باور کن پرسیدن این سوالا اسون تر از جوابشونه
    بهترين واژه؟ نمیدونم
    زشت ترين واژه؟ همون زشت
    زيباترين واژه؟ همون زیبا
    5. چقدر به خودت اهمیت میدی؟ زیاد خب از چه نظر ؟
    6. تیکه کلامت چیه؟ تقریبا هر ماه تیکه کلامم عوض میشه اینی که الان هست رو اینجا نمیشه گفت دیدمت بهت میگم
    7. آخرین باری که از ته دل خندیدی و گريه كردي؟؟؟ خنده که هر روز ! چون هم خودم هم کسایی که دورم هستن همه شوخ هستن گریه 2 ماه پیش ! وقتی مدرسه کچلم کرد
    8. لذت بخش ترين کاري که توي عمرتون انجام دادين؟ (هر کاري) نمیشه گفت
    9. دوست داري روي سنگ قبرت چي بنويسن ؟با عرض پوزش.. به هرحال اين شتري هست كه روی تو میخوابه ! چمیدوم هر چی مینویسن شعر ننویسن ، چون اصلا خوشم نمیاد
    10. بیشتر از همه انتظار چی یا کی رو کشیدی؟ انتظار رفتن به انگلیس و حضور تو اولدترافورد و دیدن دیوید بکهام
    11. از تنقلات کدوم رو خیلی دوست داری؟ واسش دست و بال ميزني؟؟ همه رو دوس دارم و میخورم ، ولی اینجوری نیست که براشون بال بال بزنم !
    12. اگه کور بودی و بینا میشدی دوس داشتی اولین کسی که میبینی کی باشه؟ خانوادم
    13. اگه مي گفتن مي توني يه چيز رو از زندگيت حذف كني چي رو حذف مي كردي؟؟ مدرسه رفتن
    14. دوست داشتی الان کجا بودی؟ اروپا - انگلستان - منچستر - جنب خیابان سر مت باسبی
    15. يه جمله اي كه دقيقا همين لحظه تو ذهنت هست رو بگو؟؟حتي اگه چرت و پرت باشه خدا کنه منچستر 3 شنبه چلسی رو ببره و 3 امتیاز رو بگیره
    16-نظرت راجعه به این جمله چیه؟
    هر روز صبح در آفریقا وقتی خورشید طلوع می کند یک غزال شروع به دویدن میکند و می داند سرعتش باید از یک شیر بیشتر باشد تا کشته نشود

هر روز صبح در آفریقا وقتی خورشید طلوع می کند یک شیر شروع به دویدن می کند و می داند که باید سریع تر از آن غزال بدود تااز گرسنگی نمیرد
    مهم نیست غزال هستی یا شیر با طلوع خورشید دویدن را آغاز کن
    سر آنتونی رابین
    به نظرم خوبه ، فقط یکم وقتش کمه اگه یکم وقتش رو بیشتر کنن بهتر میشه
    17-الان که رو نیمکت نشستی چه حسی داری؟ بابا این چیه دیگه ؟ چرا این نیمکته انقدر سفته باید به جفعر بگم یکی دیگه بخره
    18-به نظرت الان که من دارم ازت سوال می کنم چه حسی دارم؟ مثل خر داری کیف میکنی ، چون فکر میکنی داری عذابم میدی ولی من برام مهم نیست چون مال این حرفا نیستی
    19-اسپارتاکوس وقتی 67 کیلو بود چند سالش بود؟(اگه میدونی)از کجا میدونی؟(اگه نمیدونی)چرا نشستی رو نیمکت؟ راستش نمیدونم به خاطره التماس های یه شخص عجیبی به اسم مهدی
    20-چرا فردوسی پور(نود)انقد تند حرف میزنه؟ مگه دنبالش کردن؟ هر جوری میخواد حرف بزنه من دوسش دارم ، از بقیه که بهتره ، تازه اینطوری به بازی و برنامه هیجان میده
    21-چرا دیگه رابین هودو نشون نمیدن؟(کارتونشو) اخه به تو چه فضول ؟
    22-پدر تاک(توو رابین هود)الآن کجاست؟ چیکار میکنه؟ به خدا من به زور رابین هود رو یادم میاد چه برسه به اون پدری که شما میفرمایید
    23-داروغه چند سالش بود؟ اخه به اینم میگن سوال ؟
    24-اگه تو کارتن رابین هود به جای رابین هود "پدر پسر شجاع"بود چی میشد؟(یه کم از داستانشو تعریف کن) بابا من از کجا بدونم ؟ اصلا این بابای پسره پدره شجاع کیه دیگه ؟ به خدا من اخرین کارتونی که دیدم 5-6 سال پیش بوده ! مثل تو نیستم که میشینی هر روز رنگین کمونو عمو پورنگو خاله شادونه و اینا رو میبینی
    25-هاج زنبور عسل حج تمتع رفته یا حج واجب؟ به جونه مادرم نمیدونم
    26-موش تو سوراخ نمیرفت چرا جارو به دمش می بست؟ خب الان این سوال داره ؟ خب که چی ؟
    27-چرا سیب سرخ دست آدم چلاقه؟ یعنی چیزای خوب همیشه برای کسایی هست که قدرشونو نمیدونن ! حالا چراشو برو از خودشون بپرس
    28-در دیزی بازی حیای گربه کجاست؟واقعا کجاست؟(من که هر چی فکر کردم به هیچ نتیجه ای نرسیدم) از بس کودنی گربه که حیا نداره
    29-چرا هر چی سنگه مال پای لنگه؟ سنگا خورده به پاشون که لنگ شدن یا لنگ بودن و سنگ خورده به پاشون؟
    30-کلا چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا؟ حتما امشب برات دعا میکنم
    31-نظرتو راجع به اینا بگو:
    بکهام جای بکهام و دلپیرو رو جا به جا نوشته بودی خودم درسش کردم بازیکنی که به خاطرش طرفداره منچستر شدم و حتی به خاطرش فوتبالی شدم ! وقتی دیدمش هم از بازیش هم از قیافش خیلی خوشم اومد و تا الان از بقیه ی بازیکنا بیشتر دوسش دارم
    الکس دل پیرو بازیکن خوبیه ، مخصوصا وقتی جوون تر بود ! کاشته های خوبی هم میزنه ولی به پای بکهام نمیرسه ! قبلنا که یکم یووه ای بودیم دوسش داشتم
    رونی نمیدونم امسال چرا افت کرده ؟ ولی امیدوارم دوباره به روز های خوبش برگرده !
    برباتوف بازیکن مورد علاقه ی من ، 1-2 فصل اولی که اومدی بود منچستر زیاد خوب بازی نمیکرد و همش ازش انتقاد میشد ، ولی این فصل جواب همه ی اون انتقاد ها رو داده !
    ندود الان خداحافظی کرده ؟ قبلنا خیلی دوسش داشتم !
    زیدان بازیکن خوب و قابل ستایشی بود ، ولی هیچوقت بهش علاقه نداشتم !
    کریس رونالدو از کریس هم هیچوقت خوشم نمیومد ، حتی وقتی که تو منچستر بود ، نمیدونم چرا
    سورنسن میشناسمش ولی نظری راجبش ندارم
    مسی بین مسی و رونالدو مسی رو ترجیح میدم ، ولی زیاد علاقه ای بهش ندارم !
    پلاتینی با فوتبال انگلستان لجه
    پله بازیکن خوبی بوده و در زمان خودش یکی از بهترین ها به حساب میومده !
    مارادونا اینم مثل قبلی
    بوفون یکی از بهترین دروازه بان ها در تاریخ !
    کاسیاس ازش خوشم نمیاد و اصلا قبولش ندارم !
    فن درسار خیلی دروازه بان خوبیه ! ای کاش 5 سال زودتر گرفته بودیمش ، بعد از رفتن پیتر اشمایکل ، دیگه دروازه بان خوبی نداشتیم ، چند نفر از جمله بارتز و هاوارد هم امتحان کردیم ولی نتیجه ای ندادن ، تا اینکه سال 2005 ادوین رو گرفتیم !
    یوونتوس تا قبل از سال 2006 بعد از منچستر یووه ای بودم
    لیورپول فقط یه کلمه : تنفر
    بارسا به رئال ترجیحش میدم !
    پرسپولیس تقریبا از اول فصل قید فوتبال ایران رو زدم ، جدیدا بازی های پرسپولیس هم نگاه نمیکنم ! تو این فصل فوقش 5 یا 10 تا بازی ازش دیده باشم ! کم کم دارم علاقم رو نسبت بهش از دست میدم ! ولی تو ایران بهتر از بقیس و خیلی بیشتر از بقیه دوسش دارم ! امیدوارم دوباره پیشرفت کنه تا بازم علاقه داشته باشم بازی هاش رو دنبال کنم !
    اینتر خوشم نمیاد !
    رم کلا از فوتبال ایتالیا خوشم نمیاد ! رم هم همینطور !
    کایزرسلاترن اخه در مورده این تیم چی بگم ؟ قبلا زندی توش بازی میکرد !
    شالکه 04 تیم جدید کریمی و رائول !
    استقلال سوراخه !
    گلزن کرشن
    دورتموند امیدوارم امسال قهرمان بوندسلیگا شه چون واقعا حقشه !
    منچستر سیتی فکر کرده همه چیز پوله
    اورتون نظره خاصی ندارم !
    فان نیستلروی قبلا ستاره ی تیم ما بود ، ولی باز همون اشتباهی رو کرد که بقیه کردن ، چند روز پیشا گفته بود اشتباه کرده از منچستر رفته و داره حسرت میخوره !
    دل نری همون مربی یووه هستی ؟ نمیشناسمش زیاد
    کاپلو الکس خوابم گرفت خسته شدم ادم خوبیه !
    فرگوسن کسی که هرگز فراموش نخواهد شد !
    ونگر زیادی جوون گراست !
    مورینیو زیادی دفاعی بازی میکنه !
    پپ
    ماروتا
    داگلیش اسطوره ی لیورپولیاس ! نظره خاصی ندارم !
    جوزپه مئانزا ورزشگاه اینتر
    سن سیرو ورزشگاه میلان ! البته هر 2 تاشون یکی هستن !
    دل آلپی
    آنفیلد جهنم از اونجا بهتره !
    اولدترافورد تئاتر رویا ها
    آزادی در پیت
    بگو غلط کردم ! خداییش خستم کردی این دفه الکس ولی نمیگم !
    32- کدام مجموعه را با حرف N نشان می دهند جواب این سوال به بعد رو نمیدونم الکی یکی رو انتخاب میکنم !

۱) اعداد طبیعی
    33-نام استدلالی در هندسه

۲)استقرایی
    34-نام درسی از ریاضی در پیش دانشگاهی

۱) حساب دیفرانیسیل
    35-نام دیگر سری توی هم رو

عینک دودی
    36-نام یک اصل مهم در هندسه

نخود سیاه

37-هر زوجی از اعداد به صورت (a , b)

۱) زوج مرتب
    38-اعدادی هستند که گویا نیستند

۱) گنگ
    39-چیزی است که از ماتریس می گیرند

۱) دترمینان
    40-تابعی است که معکوس پذیر باشد

۱) یک به یک
    ۴) کشید به پنالتی

42-با استفاده از آن می توان a+b)n ) را حساب کرد

۱) بسط دو جمله ای نیوتن
    هر 42 تا رو جواب دادم ولی این سری واقعا خسته شدم
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. 9 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

به به غيبت همه كه كردين نوش جونتون
    خوب سواال اول::
    فك كن تو فوتبال بازي كردن زدن پاتو شكوندن حالا 3 ماهه تو خونه نشستي تابستونه مدرسه ها تعطيله !دلت ميخواد چه بلايي سر اوني كه پاتو شكونده بياري؟؟؟
    2- اگه عمدي بوده باشه و مطمئن باشي چي؟
    3- چقدر مامانو باباتو اذيت ميكني؟؟
    4- خدايش از خودت چقدر راضيي؟
    5- تا حالا كتك خوردي ازكي كسي رو هم زدي؟چند تا نامرد؟
    6- تو فوتبال از چه سيستمي خوشت مياد ؟چرا؟بگو كه بدونيم چطور فوتبال بازي ميكني؟كينگ بكامم

همين چندتاس ........
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

6. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    سرالکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    رایان گیگز مایکل اوون
    ManUtdPersepolis
    تشکر ها
    88
    تشکر شده 198 در 45 پست

خب منم به عنوان یه منچستری دیدم مهمون این بخش منچستریه گفتم چن تا سئوال بپرسم

فک کنم بیشتر از قیافه بکام خوشت اومده نه ؟ آخه سنت که به بازیهاش تو منچستر قد نمی ده
    بهترین بازی ای که از بکام دیدی کدومه؟
    بهترین بازی ای که از منچستریونایتد دیدی؟
    بدترین خاطره از منچستر؟
    می گن بکام بچه چهارمش هم توی راهه؟ ولی یکی می گفت شایعهمنبع موثق نداری؟
    نظرت درباره نیمرو چیه ؟
    بعد از بکام می خوای طرفدار کی بشی؟
    منچستر یا بکام؟
    نظرت درباره فرگوسن؟
    با رفتن بکام به منچستر موافق بودی؟
    بدون اینکه نگاه کنی بگو عضو چندم دربی هستی؟
    حالا نگاه کن ببین چندمی
    سرنوشت امسال منچستر توی اروپا و جزیره؟
    سرنوشت پرسپولیس چی میشه ؟ توی آسیا و لیگ؟

بقیه اعضا در امر آسفالت سازی موفق بودن بیش از این اذیتت نمی کنم
    Sir & Capitan
    You Are The Best

8. 9 کاربر از پست مفید Manchester utd تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

اولا به كينگ بكام توصيه ميكنم براي جوتب دادن به سوالا كه سر نوشت كي چي ميشه به ديوان حافظ يه سري بزنه!!!
    اينم سوالاي خودم
    1- نظرت در مورد شريفي(كميته انظباطي )چيه؟؟
    2- خوشكل ترين بازيكن ايراني؟؟
    3- خوشكل ترين بازيكن خارجي به جز بكام جونت؟؟
    4- اگه فقط 1 ساعت تا مرگ وقت داشته ياشي چي كار ميكني؟؟
    5- زشت ترين بازيكن ايراني؟
    6- زشت ترين بازيكن خارجي به جز روني؟؟
    7- عابد زاده رو بيش تر دوست داري يا فان در سار؟؟
    8- اگه دختر بودي دوست داشتي اسمت چي باشه؟؟
    9- تا حالا دل كسيو شكوندي؟؟
    10- كسي دلتو شكونده؟؟كي؟؟؟
    11- روزي چند بار با داداشت دعوا ميكني؟؟
    12-عموتو بيشتر دوست داري يا داييتو؟؟
    13-خاله اتو بيشتر دوست داري يا عمه اتو؟؟
    14- كجاي ايرانو از همه جا بيشتر دوست داري؟؟
    15-خارج چي؟؟
    16-دوست داري از كي امضا بگيري؟؟
    17- دوست داري ازت امضا بگيرن؟؟كيا؟؟
    19- توبقيه رو اذيت ميكني يا بقيه اذيت ميكنند؟؟
    20- علم بهتر است يا ثروت؟؟
    21- حاظري جونتو واسه كي و واسه چي بدي؟؟
    22-به نطرت مثبت ترين آدمي كه تو عمرت ديدي كي بوده؟؟
    23- كفن چند تيكه ست؟؟
    24- فرش خونه دختر خاله ي مادربزرگ همسايه بقالي سر كوچتون چند تا گل داره؟؟
    25- توليگ ايران قد كي از همه بلند تره؟؟
    26- يه سوال از خودت بپرس؟؟

ali
    only
    karimi

10. 8 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

manutd

نقل قول نوشته اصلی توسط GOLL! نمایش پست ها
    به به غيبت همه كه كردين نوش جونتون
    خوب سواال اول::
    فك كن تو فوتبال بازي كردن زدن پاتو شكوندن حالا 3 ماهه تو خونه نشستي تابستونه مدرسه ها تعطيله !دلت ميخواد چه بلايي سر اوني كه پاتو شكونده بياري؟؟؟ با اینکه زیاد اهل دعوا نیستم ، ولی ادمی هستم که خیلی به انتقام علاقه دارم تا میخوره میزنمش
    2- اگه عمدي بوده باشه و مطمئن باشي چي؟ اون وقت با بچه ها میگیریم میزنیمش
    3- چقدر مامانو باباتو اذيت ميكني؟؟ خیلی زیاد تقریبا هر چی میگن برعکسشو انجام میدم ! ولی چی کار کنم ؟ هر کاری میکنم نمیشه ! واقعا هم متاسفم !
    4- خدايش از خودت چقدر راضيي؟ خداییش هیچی چون حتی کار هایی که خودمم دوس دارم انجام بدم تو اخرین لحظه جا میزنم !
    5- تا حالا كتك خوردي ازكي كسي رو هم زدي؟چند تا نامرد؟ هم کتک خوردم هم زدم ، ولی زیاد اهل دعوا نیستم ! خیلی وقت هم هست دعوا نکردم البته دعوا کنم میزنم میترکونم چون 1 سال تکواندو و 6 ماه هم کونگ فو رفتم
    6- تو فوتبال از چه سيستمي خوشت مياد ؟چرا؟بگو كه بدونيم چطور فوتبال بازي ميكني؟كينگ بكامم خب من از اون کسایی نیستم که همش با 1 سیستم بازی کنم ، معمولا به بازی نگاه میکنم و سیستم رو میچینم ! و سیستم های مورد علاقم هم : 4-4-2 - 4-1-2-1-2 و 4-2-2-2

همين چندتاس ....... مرسی
    بازم به ما سر بزنید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

12. 8 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

manutd

نقل قول نوشته اصلی توسط Manchester utd نمایش پست ها
    خب منم به عنوان یه منچستری دیدم مهمون این بخش منچستریه گفتم چن تا سئوال بپرسم
    لطف کردی

فک کنم بیشتر از قیافه بکام خوشت اومده نه ؟ آخه سنت که به بازیهاش تو منچستر قد نمی ده خب از قیافش که اره ولی فقط قیافش هم نه ، من متولد سال 95 هستم ! و 2 فصل اخر حضور بکهام تو یونایتد رو هم یادمه و همش رو دیدم ! تازه ، همه ی گل ها و پاس گل هاش رو تو تمام حضورش تو منچستر هم دانلود کردم ، همینطور هایلایت بازی هاش ! شاید باورت نشه ، ولی من حدودا 8-9 ساعت کلیپ از بکهام تو منچستر دارم ! بعد از اون هم که رفت رئال ، اونو دیگه همش رو یادمه
    بهترین بازی ای که از بکام دیدی کدومه؟ بازی جلوی رئال مادرید تو سال 2003 رو خیلی دوس داشتم !
    بهترین بازی ای که از منچستریونایتد دیدی؟ 7-1 جلوی رم - 4-0 جلوی میلان - 3-0 جلوی چلسی - 2-1 جلوی بایرن سال 99 ( البته اونو هایلایت هاش رو دیدم ) - 1-1 با چلسی و پیروزی در ضربات پنالتی فینال 2008 و بقیه ی بازی ها که الان زیاد حضور ذهن ندارم
    بدترین خاطره از منچستر؟ رفتن بکهام از منچستر - باخت 2-0 در مقابل بارسلونا فینال 2009 - رفتن فان نیستلروی - از دست دادن قهرمانی پس از 3 سال به چلسی !
    می گن بکام بچه چهارمش هم توی راهه؟ ولی یکی می گفت شایعهمنبع موثق نداری؟ چند وقت پیشا این خبر منتشر شد ، ولی بعدش از سوی خوده دیوید و ویکتوریا تکذیب شد ! اینجا رو ببین :
    مدتی پیش اخبار و تصاویری منتشر شد که اعلام کرده بودند ویکتوریا بکهام و دیوید بکهام تصمیم گرفته‌اند بچه‌دار شده و صاحب یک دختر بشوند.
    مدتی گذشت و سرانجام ویکتوریا بکهام اعلام کرد که او نه باردار است و نه تصمیمی برای بارداری دارد.
    ویکتوریا گفت: من و دیوید از زندگی‌مان راضی هستیم و با داشتن سه فرزند دیگر نیازی به بچه‌دار شدن نداریم.
    منبع هم تریبال فوتبال !

نظرت درباره نیمرو چیه ؟ تو موقع هایی که کسی خونه نیست و گشنت هم هست به کار میاد
    بعد از بکام می خوای طرفدار کی بشی؟ هیشکی ! البته الان هم به جز بکهام بازیکن دیگه رو هم دوس دارم ولی نه به اندازه ی بکهام مثلا اگه از 10 حساب کنیم بکهام رو 10 تا دوس دارم بقیه ی بازیکنا از 7 به پایین هستن ! که اون بازیکنا : رونی - نانی - برباتوف - بیل و چنتای دیگه هستن
    منچستر یا بکام؟ خداییش سوال خیلی سختی پرسیدی نشستم حدودا یه ربع در موردش فکر کردم ولی منچستر رو انتخاب میکنم چون بازیکنا میان و میرن ، ولی باشگاه همیشه ماندگار هست
    نظرت درباره فرگوسن؟ بهترین مربی تاریخ ، اوایل که اومد منچستر زیاد خوب کار نکرد و حتی نزدیک بود اخراج شه ! ولی کم کم تونست جایگاه خودش رو به دست بیاره
    با رفتن بکام به منچستر موافق بودی؟ با رفتن بکهام از منچستر یا به منچستر ؟ از منچستر که نه دوس داشتم بمونه ولی به منچستر اره ، دوس داشتم دوباره برگرده ، ولی فرگی مخالفت کرد و گفت دیگه سنش بالاست ! ولی این سوالیه که من از فرگی دارم ! وقتی هنریک لارسن به منچستر اومد چند سالش بود ؟ فکر کنم فرگی هنوز با بکس مشکل داره چون بکهام میتونست بیاد منچستر و غوغا کنه ! چون الان ما خیلی از وینگر هامون رو از دست دادیم و تقریبا نانی و گیگزی برامون موندن ! اگه بکهام میومد میتونست با پاس هاش خیلی به تیم کمک کنه
    بدون اینکه نگاه کنی بگو عضو چندم دربی هستی؟ 6128 خداییش هم نگاه نکردم ! از قبل میدونستم
    حالا نگاه کن ببین چندمی همونی که گفتم
    سرنوشت امسال منچستر توی اروپا و جزیره؟ تو جزیره قهرمان میشه ! توی اروپا هم تا نیمه نهایی بالا میره ...
    سرنوشت پرسپولیس چی میشه ؟ توی آسیا و لیگ؟ تو لیگ که فکر کنم بالا تر از چهارم نیاد ! تو اسیا هم تو مرحله ی گروهی حذف میشه ( با توجه به گروهی که توش قرار داره ! )

بقیه اعضا در امر آسفالت سازی موفق بودن بیش از این اذیتت نمی کنم
    اتفاقا اصلا هم موفق نبودن
    مرسی از سوالاتت !

14. 7 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo&Mesut Ozil&Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    1,644
    تشکر شده 2,113 در 632 پست

يا الله...
    کسی نیس..؟
    سلام علیکم....خوبی برادر؟
    مرسی منم خوبم
    چندتا سوال دیگه....
    1.اگه سرمربی تیم ملی بودی چه بازیکنایی رو انتخاب می کردی؟(لیست 18 نفره بده)
    2.قهرمان چمپیونز لیگ کی میشه؟(اگه منچستر گزینه اصلیته گزینه دومم بگو)
    3.قهرمان اینارو بگو...
    اسپانیا:
    انگلیس:منچستر(مشخص بود چی میخوای بگی)
    فرانسه:
    المان:
    ایتالیا:
    خلیج فارس:
    لیگ قهرمانان اسیا:
    لیگ محلات مشهد:
    4.تخمه یا چیپس:
    5.تهران یا لندن:
    6.گواهینامه یا ماشین:
    7.سیب یا پرتغال:
    7.موبایل یا ضبط صوت:
    8.بسه یا ادامه بدم:
    شرمنده دیر گفتی...خودم تصمیم میگیرمبسه
    شب بخیر

چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند، اما خدا را نمی شناسند، بواسطه آشنایی با تو، با خدا آشنا شوند ...

16. 7 کاربر از پست مفید 0825 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

manutd

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody11 نمایش پست ها
    اولا به كينگ بكام توصيه ميكنم براي جوتب دادن به سوالا كه سر نوشت كي چي ميشه به ديوان حافظ يه سري بزنه!!!
    اينم سوالاي خودم
    1- نظرت در مورد شريفي(كميته انظباطي )چيه؟؟ به نظرم خیلی عادلانه تصمیم نمیگیره و بیشتر به اسم طرف نگاه میکنه تا به کاری که طرف کرده !
    2- خوشكل ترين بازيكن ايراني؟؟ انتخاب برای من فوق العاده سخت بود ولی شجاعی - نکونام و شیث و حقیقی رو من بیشتر میپسندم ! البته کاظمی هم بد نیست !
    3- خوشكل ترين بازيكن خارجي به جز بكام جونت؟؟ به جز بکهام شاید فابرگاس و برباتوف !
    4- اگه فقط 1 ساعت تا مرگ وقت داشته ياشي چي كار ميكني؟؟ سعی میکنم اونایی رو که دوس دارم دور خودم جمع کنم و لحظات باقی مونده رو با اونا باشم !
    5- زشت ترين بازيكن ايراني؟ فرشید کریمی
    6- زشت ترين بازيكن خارجي به جز روني؟؟ البته رونی اونقدرا هم زشت نیست بدبخت اون دفه از نزدیک دیدمش بد نبود فکر کنم کارلوس پویول قیافه ی وحشتناکی داشته باشه !
    7- عابد زاده رو بيش تر دوست داري يا فان در سار؟؟ خداییش این سوال خیلی سخت بود برام ولی فان در سار !
    8- اگه دختر بودي دوست داشتي اسمت چي باشه؟؟ سارینا
    9- تا حالا دل كسيو شكوندي؟؟ اره زیاد
    10- كسي دلتو شكونده؟؟كي؟؟؟ نه به اون صورت ، کسی جرات نداره دل منو بشکونه
    11- روزي چند بار با داداشت دعوا ميكني؟؟ قبلنا زیاد دعوا میکردم ، شاید روزی 2 بار ! ولی الان دیگه نه فوق خیلی عصبانی بشم بهش فحش میدم
    12-عموتو بيشتر دوست داري يا داييتو؟؟ دایی ندارم ولی عمو هام هم دوس ندارم
    13-خاله اتو بيشتر دوست داري يا عمه اتو؟؟ خاله هامو بیشتر دوس دارم
    14- كجاي ايرانو از همه جا بيشتر دوست داري؟؟ تهران - اصفهان و شیراز
    15-خارج چي؟؟ المان رو دوس دارم 1 بار هم رفتم ! انگلیس هم دوس دارم ببینم !
    16-دوست داري از كي امضا بگيري؟؟ از دیوید بکهام - رایان گیگز و علی کریمی
    17- دوست داري ازت امضا بگيرن؟؟كيا؟؟ از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون خیلی دوس دارم به ادم احساس خوبی میده احساس مهم بودن
    19- توبقيه رو اذيت ميكني يا بقيه اذيت ميكنند؟؟ بعضیا رو من اذیت میکنم ، بعضیا هم منو اذیت میکنن
    20- علم بهتر است يا ثروت؟؟ 100% ثروت هر کی میگه علم باور نکن
    21- حاظري جونتو واسه كي و واسه چي بدي؟؟ تا حلا بهش فکر نکرده بودم ! نمیدونم ، باید موقعیتش پیش بیاد تا بتونم جواب بدم
    22-به نطرت مثبت ترين آدمي كه تو عمرت ديدي كي بوده؟ بقال سره کوچمون
    23- كفن چند تيكه ست؟؟ مردونه یا زنونه ؟ 2 تیکه داره 3 تیکه داره
    24- فرش خونه دختر خاله ي مادربزرگ همسايه بقالي سر كوچتون چند تا گل داره؟؟ داره زیاد داره
    25- توليگ ايران قد كي از همه بلند تره؟؟ راستش درست نمیدونم حسین کعبی؟ فکر کنم عباس فرد
    26- يه سوال از خودت بپرس؟؟
    چرا انقدر با این الکس کل کل میکنی ؟ چون دوس نداره قبول کنه من از اون بیشتر میفهمم
    مرسی از سوالاتت ، نفره بعدی بیاد جلو

18. 7 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460

manutd

نقل قول نوشته اصلی توسط 0825 نمایش پست ها
    يا الله...
    کسی نیس..؟
    نه کسی نیست اروم بیا تو
    سلام علیکم....خوبی برادر؟
    علیکم السلام قربونت برم تو خوبی ؟
    مرسی منم خوبم
    چه زود ج دادی
    چندتا سوال دیگه...
    1.اگه سرمربی تیم ملی بودی چه بازیکنایی رو انتخاب می کردی؟(لیست 18 نفره بده) خب از اونجایی که چند وقته بازی های ایران رو دنبال نکردم شاید خیلی خوب نتونم نظر بدم ولی : حقیقی - رحمتی - عقیلی - جلال حسینی - خسرو حیدری - کعبی - اشجاری - تیموریان - پژمان نوری - محمد نوری - غلامرضا رضایی - انصاری فرد - غلامی - خلعتبری - علی کریمی - فرهاد مجیدی - میلاد میداوودی - حنیف عمران زاده !
    البته چنتا از اینا از بازی ملی خداحافظی کردن
    2.قهرمان چمپیونز لیگ کی میشه؟(اگه منچستر گزینه اصلیته گزینه دومم بگو) امیدوارم منچستر اول شه ! گزینه ی دوم هم فکر کنم رئال یا تاتنهام
    3.قهرمان اینارو بگو...
    اسپانیا: بارسلونا ( البته امیدوارم اینطور نشه )
    انگلیس:منچستر(مشخص بود چی میخوای بگی)
    فرانسه: شاید مارسی
    المان: بورسیا دورتمند
    ایتالیا: آث میلان
    خلیج فارس: ذوب اهن
    لیگ قهرمانان اسیا: اف سی سئول
    لیگ محلات مشهد: آفتابه سازی مشهد
    4.تخمه یا چیپس: تخمه
    5.تهران یا لندن: لندن
    6.گواهینامه یا ماشین: ماشین ( چون بدون گواهینامه هم میشه ماشین سواری کرد )
    7.سیب یا پرتغال: پرتغال
    7.موبایل یا ضبط صوت: موبایل
    8.بسه یا ادامه بدم: ادامه بده
    شرمنده دیر گفتی...خودم تصمیم میگیرمبسه حیف شد
    شب بخیر
    شب و روزت بخیر
    ما منتظره نفره بعدی هستیم

20. 8 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    كاپلو و فرگوسن
    بازیکن محبوب
    استاد ديويد بكام
    تشکر ها
    43
    تشکر شده 233 در 40 پست

بچه ها ببینین کی اینجاس طرفدار بکام

خوبی داداش ؟
    مام چند تا سئوال می پرسیم
    درساتو خوندی دیگه ؟
    نظرت درباره خیابانی چیه ؟
    امسال کدوم تیما از لیگ 1 می آن بالا؟
    امسال کدوم تیما می افتن پایین؟
    اگه دختر داشتی می دادی به بکام؟
    کتاب تیم من رو خوندی؟ زندگی دیوید بکامه
    اگه خوندی از کدوم قسمتش خوشت اومد؟
    اگه نخوندی کی می خونی ؟
    بهترین گل بکام توی اولدترافورد؟
    بهترین گل بکام توی رئال؟
    بهترین گل بکام واسه انگلیس؟
    اون روزی که توی میلان مصدوم شد و گفتن به جام جهانی نمی رسه چه حسی داشتی؟
    تا حالا چند بار یه درس رو افتادی؟
    به نظرت بکام هیچ وقت سرمربی انگلیس میشه؟
    اصلآ می ره دنبال مربیگری؟
    توی اتاقت چند تا عکس بکام داری؟
    موفق باشی داداش
    King Of Free Kicks
    David Robert Joseph BECKHAM

22. 9 کاربر از پست مفید David Beckham تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)