Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 20 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 191
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Guardiola - Ghotbie
    بازیکن محبوب
    David Villa - John Terry
    تشکر ها
    5
    تشکر شده 31 در 8 پست

پیش فرض دوستداران جواد نكونام و مسعود شجاعي ** آخرين خبرها از ستاره هاي ايراني

امیدوارم که به دسته دو سقوط نکنه

2. 9 کاربر از پست مفید Kourosh Chelsea تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

نکونام: در اوساسونا مي مانم

هافبک ايراني تيم "اوساسونا" اسپانيا در آستانه فصل نقل و انتقالات فوتبال اين کشور اعلام کرد که به احتمال زياد در همين تيم خواهد ماند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] جواد نکونام تاکید کرد که تیم اوساسونا به وی پیشنهاد داده که قراردادش را با این تیم تمدید کند و به همین خاطر احتمال دارد به فعالیت خود در این باشگاه ادامه دهد، اما این امر تاکنون قطعی نشده است.
    وی در خصوص عملکرد و نتیجه گیری سال جاری تیم اوساسونا نسبت به سال گذشته را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مسئولان باشگاه اقدام به خرید بازیکنان جدید کردند و آنها نیز با گذشت یک سال از همکاری با "خوسه آنتونیو کاماچو" مربی تیم با وی بیشتر آشنا شدند که این عوامل بر عملکرد تیم تاثیر مثبت گذاشت.
    نکونام در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا قهرمانی مداوم تیم های بارسلونا و رئال مادرید در لالیگا از جذابیت مسابقات آن نمی کاهد،‌ افزود: بدون شک اگر روند کنونی ادامه یابد، جذابیت این لیگ تا حدود زیادی از بین خواهد رفت.
    هافبک ایرانی تیم "اوساسونا" اسپانیا گفت: مطمئنا سایر باشگاه های اسپانیا نیز تلاش خواهند کرد که با جذب بازیکنان مطرح و مناسب مدعی قهرمانی شوند که این امر سبب افزایش کیفیت رقابتها و جذابیت بیشتر این لیگ خواهد شد.
    جواد نکونام و مسعود شجاعی بازیکنان تیم اوساسونا، نخستین بازیکنان ایرانی بشمار می روند که در لالیگا بازی کرده و حضوری موفق و تاثیرگذار را در دیدارهای این تیم داشته اند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

4. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

درخواست رسمي باشگاه اوساسونا براي تمديد قرارداد ستاره ايراني

مدير برنامه‌هاي جواد نکونام اعلام کرد، درشرايطي که باشگاه اوساسونا خواهان تمديد قرارداد اين بازيکن شده،‌ دو تيم مطرح فوتبال ترکيه نيز پيشنهاداتي براي به خدمت گرفتن اين بازيکن ارائه کرده‌ است.
    محمودرضا فاضلي افزود:«قرارداد جواد نکونام با باشگاه اوساسونا در پايان فصل آينده به اتمام مي‌رسد و باشگاه اوساسونا تمايل دارد از حالا تا قبل از اينکه نکونام بازيکن آزاد تلقي شود قرارداد ستاره ايراني تيمش را تمديد کند. به همين لحاظ آنها پيشنهاد تمديد قرارداد را با ما در ميان گذاشتند و قرار است نشست مهمي هفته آينده با حضور سران باشگاه اوساسونا برگزار و در اين باره تصميم‌گيري شود.»

فاضلي در ادامه گفت: «از سوي ديگر دو باشگاه مطرح فوتبال ترکيه به طور جدي خواهان به خدمت گرفتن جواد نکونام هستند و در اين‌باره پيشنهادات خود را با بنده در ميان گذاشته‌اند.»

فاضي در پاسخ به اين سوال که اين دو تيم ترکيه‌اي فنرباغچه و گالاتاسراي هستند، گفت:«به طور قطع نام دو تيم مطرح ترکيه‌اي که خواهان نکونام هستند را فاحش نخواهيم کرد اما آنها براي به خدمت گرفتن هافبک ايراني اوساسونا تمايل زيادي دارند و به رقم اينکه براي دريافت رضايتنامه نکونام بايد مبلغ هنگفتي را صرف کنند، از مذاکره عقب‌نشيني نکردند و پيشنهاداتي را در اين زمينه به ما اعلام داشتند.»

فاضلي در پاسخ به اين سوال که اين دو باشگاه ترکيه‌اي براي به خدمت گرفتن نکونام بايد چه مبالغي را به عنوان رضايتنامه هزينه کنند به سايت گل گفت:«به طور تقريبي هر تيمي که بخواهد نکونام را به خدمت بگيرد، بايد بيش از 1 ميليون 300 هزار يورو به باشگاه اوساسونا پرداخت نموده و مبلغي را براي جذب بازيکن هزينه کنند.»

فاضلي گفت:«ما پيشنهاد دو تيم مطرح ترکيه‌اي را هفته‌ آينده با باشگاه اوساسونا در ميان خواهيم گذاشت و مبلغ پيشنهادي براي تمديد قرارداد را نيز بررسي خواهيم کرد و در نهايت فکر مي‌کنم تا 10 روز ديگر و پس از نشست با سران باشگاه اوساسونا در اين‌باره تصميم‌گيري کنيم.»

فاضلي درباره وضعيت مسعود شجاعي گفت:«شجاعي هم يکسال ديگر با تيم اوساسونا قرارداد دارد و به طور طبيعي فصل آينده نيز بازيکن تيم اوساسونا خواهد بود.»
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

6. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

براى برگزارى ۲ ديدار دوستانه

شجاعى و نكونام به انگليس مى روند

۲ ستاره ايرانى اوساسونا همراه با كاروان تيمشان براى برگزارى ۲ ديدار دوستانه راهى انگليس مى شوند. جواد نكونام و مسعود شجاعى در فهرست سفر به انگليس قرار دارند. تيم فوتبال اوساسونا ۶ و ۷ ماه آگوست (۱۵ و ۱۶ مرداد)، راهى جزيره مى شود. در اين اردو اوساسونا در ۲ ورزشگاه ريباك و هاثورنز به مصاف ۲ تيم بولتون واندررز و برومويچ آلبيون مى رود. اوساسونا به بهانه برگزارى اين ۲ ديدار دوستانه دوره بدن سازى فشرده و فوق مدرنى را نيز تحت نظارت ۲ بدنساز بريتانيايى تجربه مى كند و به همين خاطر حضور بازيكنان اصلى تيم در اين اردو الزامى است.

8. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

باشگاه اوساسونا:مسعود شجاعي به دنبال تيم ديگري باشد

در حالي که هنوز يک فصل ديگر از قرارداد هافبک ايراني تيم فوتبال اوساسونا باقي مانده است، مسئولان اين باشگاه اسپانيايي به شجاعي و مدير برنامه هايش اعلام کرده اند براي فصل بعد به فکر تيم ديگري باشند.

باشگاه اسپانیایی در حالی خواهان قطع همکاری با شجاعی است که هنوز یک سال از قرارداد این بازیکن ایرانی با این تیم زمان باقی است.
    شجاعی از آنجایی که می داند در ترکیب اصلی تیم کاماچو جایی ندارد دوست دارد به یک تیم انگلیسی یا آلمانی بپیوندد. چنانچه طرفین با یکدیگر به توافق برسند، باشگاه اوساسونا، شجاعی را بازیکن آزاد اعلام می کند در غیر اینصورت شاید او مجبور شود فصل آینده را هم نیمکت نشین باشد.

این در حالی است که طبق اعلام سایت "نوتیسیاس دو ناوارا" اوساسونا در نظر دارد همکاری خود با جواد نکونام، دیگر بازیکن ایرانی خود را ادامه دهد. نکونام در طرح های کاماچو جای دارد و آنها خواهان تمدید قرارداد با وی شده اند.
    جواد نکونام و مسعود شجاعی دو بازیکن ایرانی شاغل در لالیگا اسپانیا هستند که اولی جای ثابتی در ترکیب اوساسونا در فصل گذشته داشت اما شجاعی در اکثر دیدارها نیمکت نشین بود و به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان می شد.

10. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

Exclamation گفت‌وگو اختصاصي سايت گل با مسعود شجاعي: يك درصد هم نگران نيستم

روزنامه دي ناوارو اسپورت خبر از حضور مسعود شجاعي در ليست فروش باشگاه اوساسونا داد.خبري كه با توجه به يكسال قرارداد شجاعي با اوساسونا كمي تعجب‌برانگيز به نظر مي‌رسد.مسعود شجاعي با شنيدن اين خبر شوكه نشد و با روحيه‌اي خوب در گفت‌وگو با سايت گل در طول پاسخ به سوال‌ها مدام مي‌خنديد و عنوان مي‌كرد كه اكنون در حال پيدا كردن خانه براي خانواده‌اش است.

*مسعود كجا هستي؟

در خيابان‌هاي تهران و به دنبال منزل براي خانواده‌ام.

*خبر را شنيده‌اي؟

نه، چه خبري اينكه ريو فرديناند به جام جهاني نمي‌رسند.

*نه خبر مهمتر از اين حرف‌هاست، درمورد خودت است. اينكه باشگاه اوساسونا تو را در ليست فروش قرار داده است.

چي؟ من را در ليست فروش قرارداده، چه كسي اين حرف را زده؟

*روزنامه دي ناواردو اسپورت گزارش مفصلي در اين زمينه چاپ كرد.

سايت باشگاه هم خبر را تأييد كرده؟

*نه، روي سايت باشگاه در اين‌باره خبري نيست.

هر وقت روي سايت باشگاه اين خبر را نوشتند، بدانيد كه من از اوساسونا رفتني هستم. اما به خبر روزنامه نمي‌شود اكتفا كرد. خبر روزنامه شايد يك حدس و گمان باشد.

*از اينكه اين خبر حقيقت داشته باشد نگران نيستي؟

حتي يك درصد هم نگران نيستم و فكر نمي‌كنم مشكلي باشد.

*اگر مشكلي باشد چكار مي‌كني؟

همين الان چند پيشنهاد دارم ولي دوست دارم در اوساسونا بمانم.

*در پايان تمرينات حرفي به تو زده نشد؟

نه، حرفي زده نشد و من يك سال قرارداد داشتم و روزي كه بايد برگردم را به من گفتند.

*يك سايت نوشته است كه باشگاه شارجه تو را مي‌خواهد.

خنده‌ام مي‌گيرد. من فعلا به فوتبال امارات برنمي‌گرددم.

*اين خبر قطعاً در روزنامه‌هاي ايران خيلي بازتاب خواهد داشت.

به هر حال خبرنگاران دنبال اين خبرها هستند، كافي است كسي چيزي بنويسد و خبرنگارها هم ادامه آن را بگيرند. طبيعي است و مشكلي نيست.

*اينطور كه از روحيه‌اي پيداست نگران آينده فوتبالي‌ات نيستي؟

اصلا نگران نيستم، خيالت راحت باشد.

*اگر يك درصد خبر درست باشد چكار مي‌كني؟

همين الان از تركيه و انگليس پيشنهاد دارم، يك پيشنهاد هم از آلمان است. چند تيم اسپانيايي هم وجود دارد، جاي هيچ نگراني وجود ندارد. اما اگر بخواهم فصل آينده باز هم پيراهن اوساسونا را مي‌پوشم

12. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

گزارش سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا
    نکونام و کریمی غایب بزرگ آسیایی در جام جهانی

خبرگزاری فوتبال ایران - سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا از جواد نکونام و علی کریمی به‌عنوان نام‌های بزرگ آسیایی غایب در جام جهانی یاد کرد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: حضور بسیاری از ستارگان فوتبال آسیا در جام جهانی تنها اتفاق مهم یک ماه آینده نخواهد بود چرا که حسرت حضور ستاره‌های دیگری که می توانستند در بزرگترین رویداد جام جهانی باشند و حالا نیستند از افکار دور نخواهد ماند.
    بازیکنان مستعدی که می توانستند در آفریقای جنوبی تاریخ ساز باشند حالا باید از پای تلویزیون به تماشای دیگر آسیایی‌هایی مانند جونگ تائه سه از کره شمالی، شونسوکه ناکامورا از ژاپن، پارک جی سونگ کره ای یا تیم کاهیل استرالیایی بنشینند.
    غایبان بزرگ آسیا در این دوره جام جهانی شاید این نام‌ها باشند:

جواد نکونام ( ایران)
    او که با بازی‌های انتخابی جام جهانی 2002 بازیکن ثابت تیم ملی ایران شد در جام جهانی آلمان برای دو بازی اول به زمین آمد و در بازی سوم محروم شد.
    هافبک کلیدی ایران در سال‌های اخیر در سن طلایی 29 سال می توانست از این جام جهانی به پله‌های بالاتری برسد و در جایگاهی بهتر از اوساسونا باشد. هر چند او در سال گذشته بهترین بازیکن ایرانی خارج از کشور بود.
    نکونام غایب بزرگ ایران و آسیا در بین ستارگان جهان است.

14. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

نکونام: خیلی از تیم‌های جام جهانی از ایران ضعیف‌تر هستند

خبرگزاری فوتبال ایران - باید ما با برزیل بازی می‌کردیم نه کره؛ تیم‌هایی در این جام هستند که از سطح کیفی پایین‌تر از فوتبال ایران قرار دارند اما آنها اکنون در جام جهانی هستند و ما باید افسوس بخوریم.

جواد نکونام هافبک ستاره فوتبال ایران در مورد آینده‌اش در اوساسونا عنوان می‌کند که او یک سال دیگر با اوساسونا قرارداد دارد، اما هنوز برای آینده‌اش تصمیم نگرفته است. «من یک سال دیگر با اوساسونا قرارداد دارم و دوست دارم در این تیم بمانم اما برای ماندن باید به توافق برسم باشگاه اوساسونا از من خواسته است تا قراردادم را برای سه دیگر تمدید کنم اما باید در تمام شرایط به توافق برسیم.»
    نکونام با پیشنهادات مختلفی از جمله دو تیم مطرح ترکیه‌ای مواجه است، اما هنوز می‌خواهد به اوساسونا وفادار بماند. «شاید پیشنهاداتی که دارم و تیم‌هایی که خارج از آن هستند نامشان از اوساسونا بزرگتر باشد اما برای من اوساسونا تیم بزرگی است و اسم تیم‌های بزرگ نمی‌تواند من را ترغیب کند تا از این تیم جدا شوم. تمام تلاشم را می‌کنم تا در اوساسونا بمانم و گزینه اول من این تیم است.»
    نکونام اکنون در استراحت به سر می‌برد و سه هفته دیگر می‌بایست به اسپانیا بازگردد. «از سه هفته دیگر تمرینات اوساسونا شروع می‌شود و من باید به اسپانیا بازگردم و در تمرینات پیش فصل شرکت کنم، گویا ما یک اردو درانگلستان داریم و پیش از این اردو همه چیز مشخص می‌شود.»
    اکنون که تب جام جهانی وجود دارد و همه از این بازی‌ها لذت می‌برند، جواد نکونام با نزدیک شدن به بازی کره شمالی و برزیل افسوس‌های ستاره ایرانی هم زیاد می‌شود.«باید ما با برزیل بازی می‌کردیم نه کره؛ تیم‌هایی در این جام هستند که از سطح کیفی پایین‌تر از فوتبال ایران قرار دارند اما آنها اکنون در جام جهانی هستند و ما باید افسوس بخوریم. ما باید به جای کره شمالی با برزیل بازی می‌کردیم یا سطح کیفی فوتبال ایران با نیوزلند قابل مقایسه نیست، اما چه فایده که فرصت‌ها را از دست دادیم و به جام جهانی نرفتیم.»
    او در جام به دو تیم علاقمند است و قهرمان جام را یکی از این دو تیم می‌داند.« بازی اول ملاک خوبی نیست اما به عقیده من برزیل، اسپانیا، انگلیس مدعیان این جام هستند. اگر اتفاق خاصی یا شگفتی رخ ندهد، جام را یکی از این تیم‌ها می‌برند.»

16. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

نكونام در گفتگوي اختصاصي با گل: هيچ وقت در اوساسونا احساس امنيت نكرده ام

من پيشنهادي بهتر از اوساسونا دارم، اما از آنجا كه به اين تيم علاقمندم و در شهر پامپلونا احساس آرامش مي‌كنم سخت است كه به پيشنهادات ديگرم به طور جدي پاسخ مثبت دهم. به خاطر همين مي‌خواهم با مديران اوساسونا صحبت كنم و بعد از آن تصميم بگيرم. من سال آينده 30 ساله مي‌شوم و اگر اوساسونا را انتخاب كنم خيلي سخت مي‌توانم پيشنهادات تيم‌هاي بزرگ را در سال‌هاي آينده داشته باشم

جواد نكونام آخرين روزهاي تعطيلي‌اش را در ايران به سر مي‌برد و شمارش معكوس براي او آغاز شده است تا به اسپانيا برگردد تا ششمين فصل خود را در لاليگا پشت سر بگذارد. اما او به طور قطعي نمي‌گويد كه فصل آينده با چه پيراهني در لاليگا بازي خواهد كرد. نكو براي مشخص شدن شرايطش جلسه مهمي با مديران اوساسونا خواهد داشت.

*نكو، تعطيلات خوش گذشت؟

بعد از يك فصل سخت و زندگي سخت حرفه‌اي واقعا به اين تعطيلات نياز است، ما فقط يك ماه مي‌توانيم راحت زندگي كنيم و در اختيار خودمان باشيم اما در اين يك ماه هم به ما برنامه داده‌اند كه بايد طبق برنامه تمرين كنيم، اما در مجموع تعطيلات خوبي بود.

چرا بايد تمرين كنيد؟
    وقتي به اسپانيا برگردم از ما تست‌هاي مختلفي گرفته مي‌شود تا مشخص شود ميزان آمادگي ما تا چه اندازه است.
    *از شرايط اوساسونا خبر داري؟
    چند تماس از سوي نماينده‌هاي باشگاه داشتم و با هم صحبت كرده‌ايم. مي‌دانم كه چند خريد جديد داشتيم و اميدوارم كه يك مهاجم خوب را جذب كرده باشند.
    *هر بازيكني كه اوساسونا جذب مي‌كند رسانه‌هاي ايراني مي‌نوسيند تهديدي براي تو و شجاعي هست. نظرت درباره اين اخبار چيست؟
    هر باشگاهي بايد در فصل جديد چند بازيكن را به خدمت بگيرد اما اين دليل نمي‌شود كه هر بازيكني كه به او اوساسونا بيايد تهديدي براي ما باشد. در اروپا رقابت وجود دارد و هميشه اين تهديد در كنار ما هست. هيچ وقت در اوساسونا احساس امنيت نكرده‌ام و هميشه اين تهديدها وجود دارد.
    * مشخص شده است چه زماني به اسپانيا برويد؟
    بله مشخص است و من هفته آينده به اسپانيا مي‌روم تا يك فصل ديگر را در اروپا بازي كنم.
    *فصل آينده بازيكن اوساسونا هستي؟
    آرزو دارم كه باشم اما هر اتفاقي احتمال دارد و شايد در اين تيم باشم، شايد هم نباشم.
    *يعني چي؟
    من با مديران اوساسونا جلسه دارم و بايد براي آينده با هم صحبت كنيم. اگر نظرات هر دو طرف يكي باشد، فصل آينده در تيم مورد علاقه‌ام يعني اوساسونا بازي مي‌كنم.
    *مگر يك سال ديگر قرارداد نداري؟
    بله، من يك سال ديگر با اوساسونا قرارداد دارم اما در اروپا هيچ بازيكني سال آخر قراردادش بايد تكليفش را مشخص كند تا در باشگاه مي‌ماند يا مي‌خواهد برود. در اروپا اجازه نمي‌دهند بازيكني يك سال از حضور در تيمي استفاده كند و فصل آينده مشخص نيست در آن تيم بماند يا نه؟‌
    *پيشنهاد مسئولان اوساسونا چيست؟
    مديران اوساسونا مي‌خواهند من قراردادم را براي دو فصل ديگر تمديد كنم يعني قرارداد سه ساله با اين تيم داشته باشم.
    * اينكه پيشنهاد خوبي است چرا قبول نمي‌كني؟
    بله، پيشنهاد خوبي است اما من پيشنهادي بهتر از اوساسونا دارم، اما از آنجا كه به اين تيم علاقمندم و در شهر پامپلونا احساس آرامش مي‌كنم سخت است كه به پيشنهادات ديگرم به طور جدي پاسخ مثبت دهم. به خاطر همين مي‌خواهم با مديران اوساسونا صحبت كنم و بعد از آن تصميم بگيرم. من سال آينده 30 ساله مي‌شوم و اگر اوساسونا را انتخاب كنم خيلي سخت مي‌توانم پيشنهادات تيم‌هاي بزرگ را در سال‌هاي آينده داشته باشم. چون تيم‌هاي بزرگ خيلي سخت بازيكن بالاي 30 را مي‌گيرند و اگر اوساسونا را انتخاب كنم بايد قيد تيم‌هاي بزرگتر را بزنم.
    *اين پيشنهادات از كجاست؟
    يك پيشنهاد خوب از لاليگا دارم، دو پيشنهاد هم از ليگ تركيه كه تيم‌هاي بزرگي هستند اما اولويت اولم اوساسوناست.
    *تيم‌هايي كه از آن پيشنهاد داريد از اوساسونا بزرگترند؟
    براي من تيمي بزرگتر از اوساسونا نيست، خيلي به اين تيم علاقه دارم. اما در اروپا اين تيم‌ها اسم‌هاي بزرگي هستند. اما نه براي من.
    *فصل بعد تو را بايد در كجا ديد؟
    همه چيز براي فصل بعد به جلسه‌ام با مديران اوساسونا بستگي دارد، دوست دارم در اين تيم بمانم. اما گزينه جدايي هم وجود دارد.
    *چرا اين پيشنهادات را رد مي‌كني؟ تيم‌هايي كه مي‌گويي از اوساسونا بزرگترند.
    دليلش واضح است من به باشگاه اوساسونا علاقه دارم و نمي‌توانم به راحتي اين تيم را ترك كنم. يكي از آرزوهاي ورزشي‌ام اين است كه فوتبالم را در اوساسونا به پايان برسانم، من در اين باشگاه رشد كردم، مصدوم شده‌ام و رفتاري را در مصدوميت ديده‌ام كه هيچگاه نمي‌توانم فراموش كنم آنها قرارداد من را در مصدوميت تمديد كردند اين كار آنها در ذهن من حك شده است. اما آرزوي هر بازيكني است كه در تيم‌هاي بزرگ بازي كند، اين براي من آرزو نيست و اگر اتفاق بيفتد خوب است اگر هم نيفتد مشكلي پيش نمي‌آيد.
    *به جام جهاني برسيم، تيم محبوبت برزيل حذف شد.
    واقعا غم‌انگيز است كه برزيل در جام نيست. در بازي با هلند آنها خوب بازي كردند اما منطقي بازي نكردند، بعد از زدن گل هلند خيلي منطقي‌تر از برزيل بازي كرد. واقعا نمي‌توانم تصور كنم كه برزيل جز 4 تيم پاياني نيست و از اين مسأله ناراحت هستم.
    *اما تيم اسپانيا جزو 4 تيم است.
    اسپانيا حق اش كه جزو 4 تيم باشد. از قبل شروع بازي‌ها گفته بودم اسپانيا مدعي قهرماني است، چون آنها واقعا خوب هستند. باخت آنها به سوئيس يك اتفاق بود.
    *فكر مي‌كني اسپانيا به فينال برسد يا آلمان؟
    سوال خيلي سختي است و كسي نمي‌تواند به طور صددرصد به اين سوال جواب بدهد.

18. 5 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

مطبوعات یونانی خبر دادند
    المپیاکوس خواهان جواد نکونام شد

باشگاه المپیاکوس یونان خواهان به خدمت گیری جواد نکونام هافبک ملی پوش ایرانی باشگاه اوساسونا شد.این در حالی است که نکونام یک فصل دیگر با اوساسونا قرارداد دارد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، به نوشته مطبوعات یونانی، اوساسونا برای این انتقال یک میلیون و 250 هزار یورو درخواست کرده است که المپیاکوس با این مبلغ موافقت کرده است. نکونام تا ژوئن 2011 با اوساسونا قرارداد دارد.مطبوعات یونانی در حالی این خبر را داده اند که نکونام در مصاحبه های اخیر خود اعلام کرده که از چند تیم پیشنهاد دارد ولی می خواهد همچنان در اوساسونا بماند.از طرفی مطبوعات اسپانیایی هم این خبر را هنوز تایید نکرده اند.

20. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

اوساسونا به ديدار بولتون و وست برومويچ مي‌روند

باشگاه اوساسونا پيش از شروع فصل لاليگا 8 بازي دوستانه انجام مي‌دهد كه ابتدا آنها در تورنمنت ماسپالوماس دو بازي انجام خواهند داد و پس از اين تورنمنت راهي انگليس مي‌شوند و در بريتانيا دو بازي با تيم‌هاي بولتون و وست برومويچ برگزار مي‌كند.
    پس از اين دوبازي شاگردان كاماچو به همراه دو بازيكن ايراني به اسپانيا برمي‌گردند و 4 بازي نيز در كشورشان انجام خواهند داد، آنها يازده آگوست به ديدار نومانسيا مي‌روند و سپس 15 آگوست از رايوايكانو پذيرايي خواهند كرد.
    ديگر بازي آنها در 18 آگوست با وايادوليد است و بازي پاياني پيش فصل 22 آگوست با رئال سوسيداد خواهد بود. كاماچو برنامه فشرده‌اي براي نكونام و شجاعي در نظر گرفته است و آنها پس از بازگشت به اسپانيا روزهاي سخت پيش فصل را در انتظار دارند و بايد در اين 8 بازي حضور پيدا كنند.

22. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

صفحه 5 از 20 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)