Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 20 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 191
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Guardiola - Ghotbie
    بازیکن محبوب
    David Villa - John Terry
    تشکر ها
    5
    تشکر شده 31 در 8 پست

پیش فرض دوستداران جواد نكونام و مسعود شجاعي ** آخرين خبرها از ستاره هاي ايراني

امیدوارم که به دسته دو سقوط نکنه

2. 9 کاربر از پست مفید Kourosh Chelsea تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    Guus Hiddink ♥ José Mourinho ♥ Roberto Di Matteo
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732
    تشکر شده 1,559 در 429 پست

Post اخراج نكونام و شجاعي از اوساسونا

Ariensport.com: وضعیت فسخ قرارداد شجاعی و نکونام در هاله‏ای از ابهام...

در حالی که ساعاتی پیش سایت رسمی اوساسونا از فسخ قرارداد جواد نکونام و مسعود شجاعی دو بازیکن ایرانی خود به دلیل درگیری در یک کلاب شبانه خبر داده بود، این خبر دقایقی پیش از روی سایت اوساسونا برداشته شد و هنوز مشخص نیست خبر اخراج نکونام و شجاعی از پامپلونا حقیقت دارد یا خیر...

و اما این خبر

به گزارش خبرگزاري فارس، ساعتي پيش خبر اخراج جواد نكونام و مسعود شجاعي دو بازيكن كليدي اوساسونا به دليل مسائل غير فوتبالي در آستانه بازي حساس با تنه ريف در هفته دوم منتشر شد.
    روابط عمومي اوساسونا از پاسخگويي در اين مورد خودداري كرده و حاضر به توضيح شفاف در اين خصوص نيست.
    سايت هاي معتبر فوتبال اسپانيا و خبرگزاري هاي رسمي جهان هيچ اشاره اي به اين خبر نكرده اند.
    برخي سايت‌هاي غير رسمي مدعي شدند اين خبر روي صفحه اول سايت باشگاه اوساسونا قرار گرفت و دقايقي بعد حذف شد.

و اما در آخر

خبر اخراج دو لژيونر ايراني از باشگاه اوساسونا در حالي در سايت‌هاي خبري غير معتبر منتشر شد كه هنوز هيچ پايگاه رسمي خبري آن را تاييد نكرده است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||
    «««««»»»»»
    ||[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]||

4. 4 کاربر از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    King Didier Drogba ♥ All Chelsea Players ♥ Specially Frank Lampard And John Terry
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض اخراج نکونام و شجاعی یک شیطنت خبری بود!

پس از گذشت چند ساعت از انتشار و حذف خبري در مورد اخراج دو بازيكن ايراني اوساسونا مشخص شد اين شيطنت خبري از سوي يك هكر حرفه‌اي انجام شده است.

امروز اخباري در خصوص اخراج جواد نكونام و مسعود شجاعي از باشگاه اوساسونا منتشر شد كه منبع اين خبر را سايت باشگاه اوساسونا اعلام كردند.
    اين درحالي است كه لينك مربوط به اين خبر در سايت اوساسونا موجود نبود و به نظر مي‌رسيد ايراد فني در سايت بوجود آمده باشد.
    هرچند برخي منابع اين جريان را يك شوخي در سايت اوساسونا توصيف كردند؛ اما حقيقت اين بود كه يك هكر حرفه‌اي توانسته بود خبر دلخواه خود را بدون مجوز مالك سايت اوساسونا در اين فضا منتشر كند.
    وي در خبر خيالي خود جواد نكونام و مسعود شجاعي را به خاطر درگيري در يك باشگاه شبانه مجرم شناخته و نوشته بود باشگاه اوساسونا اين دو بازيكن ايراني را اخراج كرده است و اين دو ديگر قراردادي با اوساسونا ندارند.
    روزنامه ماركا چاپ اسپانيا ضمن انتشار گزارشي از اين ماجرا به نقل از مدير وب سايت اوساسونا نوشت: هرچند مسبب اين اتفاق تحت تعقيب است و بايد تكليف اين شيطنت خبري كاملا روشن شود اما به طور كلي خبر منتشر شده را تكذيب مي‌كنيم. اين خبر توسط يك هكر روي سايت ما منتشر شده است و ايراني‌ها همچنان حضوري فعال در تيم ما خواهند داشت.

فاضلی: سایت باشگاه اوساسونا " هک " شده بود / شجاعی و نکونام خواب بودند!

مدیربرنامه های دو بازیکن ایرانی تیم فوتبال اوساسونا اسپانیا در واکنش به انتشار خبر فسخ قرارداد جواد نکونام و مسعود شجاعی در صفحه نخست سایت این باشگاه گفت: مسئولان باشگاه اوساسونا در گفتگو با بنده اعلام کردند سایت این باشگاه هک شده است.

محمودرضا فاضلی در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: من نمی دانم این خبر چگونه بر روی سایت باشگاه اوساسونا قرار گرفته است. اما این را می دانم که نکونام و شجاعی شب گذشته خواب بودند و امروز هم با تماس خبرنگاران ایرانی از خواب بیدار شدند!

وی در پاسخ به این توضیح مهر که " این خبر صبح روز چهارشنبه در صفحه نخست سایت رسمی باشگاه اوساسونا منتشر شده است" گفت: بنده با مسئولان باشگاه اوساسونا تماس گرفتم تا از ماجرا مطلع شوم که براساس اعلام آنها سایت این باشگاه از شب گذشته حک شده است و صبح امروز زمانی که متوجه این خبر شده بودند، آنرا برداشتند.

فاضلی به درخواست خبرنگاران مبنی بر نام بردن از مسئولی که وی در باشگاه اوساسونا با او صحبت کرده است افزود: می توانم حدس بزنم چه کسانی این سایت را حک کرده اند و با چه هدفی چنین خبری را منتشر کرده اند.

منبع:فارس، مهر

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    «««««»»»»»
    «««««»»»»»

6. 3 کاربر از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض جواد نکونام: يك شوخي بي‌مزه بود

بازيكن ايراني تيم فوتبال اوساسونا گفت: در شب‌هاي احيا و قدر ماه مبارك رمضان تنها چيزي كه نمي‌توانستم باور كنم، اين بود كه يك نفر دست به چنين اقدامي عليه من و شجاعي بزند.

جواد نكونام در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره‌ي انتشار خبري مبني بر اخراج او و شجاعي از باشگاه اوساسونا به دليل حضور در كلوپي شبانه و درگيري گفت: در شب‌هاي قدر و احيا تنها چيزي كه نمي‌توانستم باور كنم، چنين كاري بود. يك نفر كه دلايلش براي من نامشخص است، سايت باشگاه اوساسونا را هك كرد. من زماني متوجه اين موضوع شدم كه خانواده‌ام و بسياري از دوستانم با من تماس گرفتند. پس از اينكه در جريان اين موضوع قرار گرفتم با مسوول روابط عمومي باشگاه تماس گرفتم و آنها هم خيلي زود مشكل را برطرف كرده و خبري كه با چنين مضموني روي سايت قرار گرفته بود را برداشتند. امروز صبح من و مسعود با حضور در دفتر پليس نسبت به اين مساله شكايت كرديم و پليس هم پيگير اين موضوع است.

وي افزود: ديروز در تمرينات تيم حضور داشتيم و امروز هم دو جلسه با تيم تمرين خواهيم كرد. من 10 سال است كه در تيم ملي بازي كرده‌ام و با بيش از 10 مربي هم كار كرده‌ام. مي‌خواهم برويد و از آنها بپرسيد كه آيا من كوچكترين مساله اخلاقي داشته‌ام يا خير؟ اگر آنها گفتند كه نكونام مشكل اخلاقي داشته همين حالا فوتبال را كنار خواهم گذاشت. كسي كه دست به چنين اقدامي زده بايد مي‌دانست كه انتخابش اشتباه بوده است. اين يك شوخي بي‌مزه بود كه چند ساعت من و خانواده‌ام را نگران كرد و من قطعا از كنار اين موضوع نخواهم گذشت و شكايتم را پيگيري مي‌كنم.

نكونام افزود: براي كسب آبرو زحمت كشيده‌ام اما، متاسفانه يك نفر با اهدافي نامشخص دست به چنين كاري زده است. او مي‌دانسته كه در كشور ما در چه زمينه‌هايي مردم حساس‌ هستند. من يك مسلمانم و مي‌دانم كه در اسپانيا نماينده‌ي مردم كشورم هستم. در اسپانيا من را به عنوان يك ايراني مسلمان مي‌شناسند به همين خاطر كاملا مراقب رفتارم هستم اما، به هر حال نمي‌شود با آدم‌هايي كه ذهن آلوده دارند، كار كرد.

منبع:ایسنا

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

8. 2 کاربر از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض هکر سایت اوساسونا را بزودی معرفی می کنم/ چرا باید چنین کاری کنم

هافبک ایرانی تیم فوتبال اوساسونا با تاکید بر اینکه سایت خبری این باشگاه ساعت 2:30 دقیقه بامداد روز چهارشنبه توسط افرادی ناشناس هک شده است گفت: مطمئن باشید با پیگیری پلیس اسپانیا و مسئولان باشگاه بزودی هکر را معرفی خواهم کرد.
    جواد نکونام روز چهارشنبه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: در اینکه سایت باشگاه هک شده است هیچ شکی وجود ندارد. هکرها حتی عکس مهاجم اوساسونا را بجای من گذاشته بودند که این خود دلیلی بر هک شدن این سایت دارد.

نکونام ادامه داد: چهار سال است که در اسپانیا بازی می کنم و همه مرا می شناسند. در این چهار سال تلاش کرده ام نماینده شایسته ای برای فوتبال ایران باشم و نام کشورم را سرافراز کنم. با چنین سابقه ای چرا باید دست به چنین کاری بزنم.

هافبک ایرانی اوساسونا در ادامه گفتگوی خود با خبرنگار مهر خاطرنشان کرد: از طریق پلیس اسپانیا و باشگاه اوساسونا پیگیر این موضوع هستم و مطمئن باشید که طی چند روز آینده عامل اصلی این اتفاق را پیدا خواهیم کرد و در اختیار قانون قرار خواهیم داد.

وی ادامه داد: من بازیکن معمولی نیستم که بخواهم در مورد چنین اخباری سکوت کنم و طبیعی است که باید از هر طریقی که می توانم به این تقلب پاسخ بدهم.

نکونام در پاسخ به این پرسش که تصور می کنید چه کسانی و با چه نیتی اقدام به هک کردن سایت باشگاه اوساسونا کرده اند، گفت: برای من این نکته مهم است که پس از مصاحبه ای که روز چهارشنبه با یکی از روزنامه های ورزشی ایران در مورد فوتبال ایران داشتم چنین خبری منتشر شد و سایت باشگاه هک شد.

وی خاطرنشان کرد: من در آن مصاحبه گفته بودم که فوتبال ایران مشکلات زیادی دارد و باید همه دست به دست هم دهیم تا فوتبال کشورمان را دوباره احیا کنیم و به جام جهانی برویم. حرف‌های من از روی دلسوزی بود اما ممکن است به برخی آقایان برخورده باشد. البته امیدوارم اینطور نباشد و اینها حدس و گمان های من باشد.

هافبک ایرانی تیم فوتبال اوساسونا اسپانیا در ادامه گفتگو با خبرنگار مهر با تایید صحبت هایی که در مورد فوتبال ایران مطرح کرده است گفت: همه باید دست در دست هم دهیم و فوتبال ایران را نجات دهیم. آرزوی همه ایرانیان است که تیم ملی مجددا به جام جهانی برود. بنابراین اگر اظهار نظری کرده ام از روی دلسوزی بوده و کسی نباید ناراحت شود. احتمال می دهم این مصاحبه به مزاج برخی ها خوش نیامده باشد.

جواد نکونام در پایان گفت: تمرینات خوبی را با اوساسونا پشت سرگذاشته ایم و امروز هم بدون هیچ مشکلی در تمرینات تیم شرکت می کنیم و مشکلی از این بابت نداریم.

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

10. کاربر روبرو از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا بازي مي كنم جز دروازه
    مربی مورد علاقه
    سر الكس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علي دايي موقع اوجش
    تشکر ها
    123
    تشکر شده 740 در 154 پست

پیش فرض شکایت نکونام و شجاعی از هکر سایت اوساسونا

- درحالي که صبح ديروز شايعاتي درخصوص اخراج جواد نکونام و مسعود شجاعي از باشگاه اوساسونا منتشر شده، اما هيچ سايت رسمي، خبرگزاري و روزنامه اي در اسپانيا آن را تاييد نکرده است. گفته مي شد سايت باشگاه اوساسونا مطلبي را درخصوص اخراج جواد نکونام و مسعود شجاعي 2 بازيکن ايراني تيم فوتبال اوساسونا منتشر کرده، اما خبر خيلي سريع از روي خروجي سايت اين باشگاه اسپانيايي برداشته شده است. با اين حال در عکسي که از خبر اخراج اين 2 بازيکن منتشرشده، يک غلط املايي درخصوص نام مسعود شجاعي به چشم مي خورد که اين تاحدودي شک برانگيز است. سايت اوساسونا همواره نام مسعود شجاعي را بدون حرف U درج کرده است، اما اين بار در نام مسعود يک U اضافه ديده مي شود. با اين حال تا اين لحظه هيچ منبع معتبري موضوع را تاييد نکرده است. جالب تر اينکه اين دو بازيکن ايراني که البته به اخلاق نيز شهرت دارند طبق اين خبر در يک کلوب شبانه در حومه شهر پامپلونا درگير شده اند و باشگاه نيز حکم به اخراج اين دو بازيکن حرفه اي فوتبال کشورمان داده است. اما نکته سوال برانگيز اينجاست که روابط عمومي باشگاه اوساسونا در اين خصوص هيچ گونه اظهار نظر شفافي انجام نداده است. جواد نکونام و مسعود شجاعي هنوز در اين خصوص اظهار نظري نکرده اند.
    سايت باشگاه اوساسونا " هک " شده بود
    مديربرنامه هاي دو بازيکن ايراني تيم فوتبال اوساسونا اسپانيا در واکنش به انتشار خبر فسخ قرارداد جواد نکونام و مسعود شجاعي در صفحه نخست سايت اين باشگاه گفت: مسئولان باشگاه اوساسونا در گفتگو با بنده اعلام کردند سايت اين باشگاه هک شده است. محمودرضا فاضلي در گفت و گو با مهر ضمن بيان اين مطلب افزود: من نمي دانم اين خبر چگونه بر روي سايت باشگاه اوساسونا قرار گرفته است. اما اين را مي دانم که نکونام و شجاعي خواب بودند و ديروز هم با تماس خبرنگاران ايراني از خواب بيدار شدند! وي در پاسخ به اين توضيح که " اين خبر صبح روز چهارشنبه در صفحه نخست سايت رسمي باشگاه اوساسونا منتشر شده است" گفت: بنده با مسئولان باشگاه اوساسونا تماس گرفتم تا از ماجرا مطلع شوم که براساس اعلام آنها سايت اين باشگاه حک شده است و زماني که متوجه اين خبر شده بودند، آنرا برداشتند.
    نکونام: شکايت کرد ه ايم
    بازيکن ايراني تيم فوتبال اوساسونا گفت: در شب هاي احيا و قدر ماه مبارک رمضان تنها چيزي که نمي توانستم باور کنم، اين بود که يک نفر دست به چنين اقدامي عليه من و شجاعي بزند. جواد نکونام در گفت وگو با ايسنا، درباره انتشار خبري مبني بر اخراج او و شجاعي از باشگاه اوساسونا به دليل حضور در کلوپي شبانه و درگيري گفت: يک نفر که دلايلش براي من نامشخص است، سايت باشگاه اوساسونا را حک کرد. من زماني متوجه اين موضوع شدم که خانواده ام و بسياري از دوستانم با من تماس گرفتند. پس از اينکه در جريان اين موضوع قرار گرفتم با مسئول روابط عمومي باشگاه تماس گرفتم و آنها هم خيلي زود مشکل را برطرف کرده و خبري که با چنين مضموني روي سايت قرار گرفته بود را برداشتند. ديروز صبح من و مسعود با حضور در دفتر پليس نسبت به اين مساله شکايت کرديم و پليس هم پيگير اين موضوع است. وي افزود: من 10 سال است که در تيم ملي بازي کرده ام و با بيش از 10 مربي هم کار کرده ام. مي خواهم برويد و از آنها بپرسيد که آيا من کوچکترين مساله اخلاقي داشته ام يا خير؟ اگر آنها گفتند که نکونام مشکل اخلاقي داشته همين حالا فوتبال را کنار خواهم گذاشت. کسي که دست به چنين اقدامي زده بايد مي دانست که انتخابش اشتباه بوده است. اين يک شوخي بي مزه بود که چند ساعت من و خانواده ام را نگران کرد و من قطعا از کنار اين موضوع نخواهم گذشت و شکايتم را پيگيري مي کنم. نکونام افزود: براي کسب آبرو زحمت کشيده ام اما، متاسفانه يک نفر با اهدافي نامشخص دست به چنين کاري زده است. او مي دانسته که در کشور ما در چه زمينه هايي مردم حساس هستند. من يک مسلمانم و مي دانم که در اسپانيا نماينده مردم کشورم هستم. در اسپانيا من را به عنوان يک ايراني مسلمان مي شناسند به همين خاطر کاملا مراقب رفتارم هستم اما، به هر حال نمي شود با آدم هايي که ذهن آلوده دارند، کار کرد.
    هکر اسپانيايي تحت تعقيب پليس
    در پي شکايت جواد نکونام و مسعود شجاعي از هکري که با دسترسي به سايت باشگاه اوساسونا اعتبار اين بازيکنان را زير سوال برده بود، پليس شهر پامپلونا تحقيقات گسترده اي را در اين زمينه آغاز کرده است. اين تحقيقات تا زمان دستگيري اين هکر ناشناس ادامه خواهد داشت.

12. 5 کاربر از پست مفید mr goal تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض نكو و مسعود فيكس بازي مي كنند

سايت گل =محمود رضا فاضلي كه دو موكل او جواد نكونام و مسعود شجاعي ، هفته اي پرحاشيه را در اسپانيا پشت سر گذاشته اند ، در اين باره مي گويد:« درگيري و اخراج جواد نكونام و مسعود شجاعي از اوساسونا دروغ بزرگي بود كه خود باشگاه نيز با صدور بيانيه اي از بازيكنان دلجويي كرد.در حال حاضر همه چيز عادي است و شجاعي و نكونام در تمرينات شركت مي كنند و در بازي آخر هفته نيزدر تركيب اصلي تيم فوتبال اوساسونا قراردارند .»
    به گفته فاضلي مشكل آنجا بود كه انتشار سريع اين خبر جعلي در سايتهاي داخلي و خارجي باعث نگراني خانواده و هواداران فوتبالدوست شد و با توجه به بازخوردهاي بسيار مسئولان باشگاه اوساسونا و هر دو اين بازيكنان بابت اين حركت شكايت كرده اند. او مي گويد:« كساني كه اين حركت ناشايست را انجام داده اند هدف به حاشيه بردن اين دو بازيكن خوب ايراني را دارند

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

14. 2 کاربر از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض نكونام و شجاعى در تركيب اصلى مقابل تنه ريف

تهران IranSport.Net - جواد نكونام و مسعود شجاعى فردا در تركيب اصلى تيم اوساسونا در ديدار با تنه ريف قرار دارند.تيم فوتبال اوساسونا روز يكشنبه در چهارچوب هفته دوم رقابت هاى لاليگا ميهمان تنه ريف خواهد بود و اين درحالى است كه مربيان باشگاه پامپلونا در نظر دارند از ۲ بازيكن ايرانى خود در تركيب اصلى اين تيم استفاده كنند.روز چهارشنبه خبرى بر روى خروجى سايت باشگاه اوساسونا قرار گرفت مبنى بر اينكه نكونام و شجاعى به دليل درگيرى در يك كلوب شبانه از اين تيم اخراج شده اند. ساعاتى بعد ، سايت باشگاه اوساسونا اين خبر را تكذيب و طى بيانيه اى اعلام كرد كه اين سايت هك شده است. سايت اوساسونا ديروز در آستانه ديدار اين تيم مقابل تنه ريف، فهرست بازيكنان اصلى اين تيم را بر روى خروجى خود قرار داده كه نام نكونام و شجاعى در ميان اين بازيكنان به چشم مى خورد. حضور اين ۲ بازيكن در ديدار با تنه ريف تمامى شك و شبهات درباره اين ۲ بازيكن را از بين خواهد برد.

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

16. 2 کاربر از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    striker
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Farid

EnglandChelsea

تشکر ها
    732

پیش فرض نكونام: به دليل اشتباه داور اخراج شدم

سايت گل ـ اخراج جواد نكونام در بازي اوساسونا مقابل تنريف،‌ در نهايت به اولين شكست اوساسونا در خانه حريف انجاميد تا اين تيم اسپانيايي مثل هميشه در استارت ناموفق نشان بدهد. اما اخراج دو بازيكن اوساسونا باعث اعتراض شديد بازيكنان و كادرفني اين تيم به داور بازي شده است. بعد از آنكه خوسه آنتوني كاماچو مربي اوساسونا در مصاحبه‌اي داور را متهم به تأثيرگذاري در نتيجه كرد، نكونام هم در مصاحبه با سايت گل، علت اخراج خودش را اشتباه داور مي‌داند.

او مي‌گويد:«داور فكر كرد كه من مي‌خواستم پنالتي بگيرم و به دليل تمارض به من كارت دوم را داد و اخراجم كرد در حالي كه من اصلا قصد چنين كاري نداشتم.»

صحنه اخراج نكو روي سايت اوساسونا موجود است و طرفداران اين تيم نيز اعتراضات خود را روي اين سايت گذاشته‌اند. نكو مي‌گويد:«ما خيلي خوب بازي نكرديم و قبل از اخراج من هم بازي دست حريف بود اما اگر شانس مي‌آورديم مي‌شد مساوي كنيم چون يك توپ من هم به تير دروازه خورد.»

«««««»»»»»
    «««««»»»»»

18. 2 کاربر از پست مفید Chelsea FC تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Bomb مقایسه عملکرد نکونام و ژاوي

سایت گل - در شبي كه جواد نكونام نبردي رودررو با يكي از بهترين‌ بازيكنان جهان داشت، مي‌توان به عملكرد اين ستاره ايراني نمره خوبي داد.
    نكونام در تساوي خانگي و با ارزش اوساسونا برابر بارسلونا 93 دقيقه براي تيمش بازي كرد اما دوئل‌هاي دونفره او برابر ژاوي كه بدون كوچكترين ترديدي بهترين هافبك‌مياني فوتبال جهان است از جذاب‌ترين بخش‌هاي اين بازي بود.
    او با ارسال 30 پاس، انجام 2 خطا، يك بار توقف با خطا، 2 توپگيري و 9 بار از دست دادن توپ يكي از مردان محوري تيمش لقب گرفت. هرچند اين آمار درقياس با يار مستقيمش يعني ژاوي هرناندس نسبتا ضعيف به نظر مي‌رسد كه البته طبيعي هم هست.
    ژاوي دراين بازي با ارسال 86 پاس، يك بار توقف با خطا، 3 توپگيري و 5 بار لو دادن توپ طبق معمول بازيكن كليدي تيمش بود. با اين اوصاف مي‌توان نمايش نكونام برابر ژاوي را آبرومندانه ارزيابي كرد.

20. 4 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    رافائل بنیتس
    بازیکن محبوب
    جرارد و بقیه انگلیسی

EnglandLiverpoolPersepolis

تشکر ها
    33
    تشکر شده 104 در 18 پست

Ohum گلزني مسعود شجاعي در اوساسونا

در جام حذفی اسپانیا
    اوساسونا با گل ایرانی صعود کرد

خبرگزاری فوتبال ایران - تیم اوساسونا با درخشش و گلزنی مسعود شجاعی بازیکن ایرانی خود و در غیاب جواد نکونام به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری صعود کرد.
    به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران - در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری و در بازی برگشت تیم اوساسونا توانست با درخشش مسعود شجاعی و گلزنی این بازیکن به مرحله یک چهارم نهایی این جام صعود کند.
    اوساسونا که بازی رفت را با نتیجه دو بر یک شکست خورده بود دراین بازی نیاز به برد داشت که این اتفاق با گل شجاعی صورت گرفت. در این بازی کاماچو از شجاعی از ابتدا در ترکیب قرمزهای دی ناوارا استفاده کرد و این بازیکن تکنیکی توانست در دقیقه 47 تک گل بازی را به ثمر برساند و باعث صعود اوساسونا به مرحله بعد شود. شجاعی در دقیقه 78 تعویض شد و جای خود را به خوان فوران داد.
    جواد نکونام بدلیل محرومیت در این بازی نتوانست برای اوساسونا بازی کند .

22. کاربر روبرو از پست مفید Gerrard_C تشکر کرده است .

صفحه 3 از 20 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)