Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 31 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 307
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانه
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-ژاوی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    حميدرضا

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    1,438
    تشکر شده 2,492 در 631 پست

آرسنال اخبار و بحث و تبادل نظر توپچی های لندن

به نام خدا

به کلوپ هواداران آرسنال خوش اومدید
    در این تاپیک به ارائه اخرین اخبار از باشگاه محبوب رسنا می پردازیم و درباره آخرین تحولات باشگاه آرسنال با یکدیگر تبادل نظر خواهیم کرد.
    به امید اینکه بتونیم توی این تاپیک دوستان آرسنالی خوبی پیدا کنیم و در کنار هم روزهای خوشی داشته باشیم.
    به امید موفقیت های توپچی های لندن

Welcome To ARSENAL Fabs Club

راز باش
    ولي فاش نشدني!

ویرایش توسط feri71 : 04-08-2011 در ساعت 19:25

2. 5 کاربر از پست مفید messi1373 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال آندرس اينيستا: بارسلونا شکست ناپذير نيست

آندرس اينيستا، هافبک بارسلونا، معتقد است آرسنال مي تواند در خانه اش مقابل آبي و اناري ها به پيروزي برسد و تاکيد کرد که بارسا شکست ناپذير نيست.
    در حالی که بارسلونا فرداشب در لندن مقابل آرسنال قرار خواهد گرفت، اینیستا توپچی ها را حریفی خطرناک توصیف کرد.
    اینیستا در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" ما ماشین نیستیم. این که همیشه در یک سطح بازی کنید، آسان نیست. بازی کردن مقابل تیمی مانند آرسنال مثل گردش رفتن نیست.
    بازیکنان بارسلونا هیچ گاه با غرور پای به میدان نمی گذارند. این یک اشتباه بزرگ و نابخشودنی است.
    همه در مورد رویارویی فصل گذشته دو تیم صحبت می کنند اما این بار شرایط کاملا متفوت است. هیچ دو مسابقه ای شبیه به هم نیست و ما می دانیم که آرسنال این بار تیم بسیار با انگیزه ای است. این مسئله آنها را به تیم خطرناکی تبدیل می کند.
    بارسلونا شکست ناپذیر نیست و بازی در لندن نیز بسیار خطرناک است. ما می توانیم بازی رفت را با پیروزی پشت سر بگذاریم اما برای متوقف کردن فابرگاس و تیمی که می خواهد بهترین نمایشش را مقابل ما ارائه دهد، باید به سختی بجنگیم."
    او همچنین در مورد آینده فابرگاس گفت:" آینده فابرگاس به دو تصمیم باشگاه بستگی دارد. او در حال حاضر کاپیتان آرسنال است.
    البته آرسنالی ها بازیکنان بسیار خوبی دارند و اشتباه است اگر سایر بازیکنان را فراموش کنیم."

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

4. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

پیش فرض ویلشر میتوند در هر پستی بازی کند

ویلشر میتوند در هر پستی بازی کند

جک ویلشر در بازی آخر تیم ملی انگلستان درذ نقش هافبک دفاعی به میدان رفت و آرسن ونگر معتقد است بازیکن جوان تیمش میتواند در هرجایی بازی کند...

جوان 19 ساله توپچیها برای اولین بار 90 دقیقه در ترکیب تیم ملی کشورش و در همان پستی که کلود ماکه له له سالها برای فرانسه و تیم های بزرگ باشگاهیش به میدان رفته بود، به بازی گرفته شد.
    فابیو کاپلو آینده ای در جلوی 4 مدافع را برای جک ویلشر جوان متصور شده است و حتی روزنامه ای او را جکه له له خوانده است. آرسن ونگر معتقد است بازیکن جوان تیمش میتواند در جلو زمین نیز موثر باشد.
    "او میتواند در هر پستی بازی کند.
    "او میتواند در همه جای زمین فوتبال بازی کند، زیرا او یک بازیکن خوب فوتبال است.
    "من بازی انگلستان را ندیدم بنابراین ارزیابی بسیار سخت است ولی دستیارانم آنجا بودند و به من گفتند که جک بسیار خوب کار کرده است."
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

6. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

بارسلونایی ها نسبت به فابرگاس دورو هستند.

ونگر به اظهارات خوان لاپورتا در مورد اینکه فابرگاس باید با رعایت عدالت به بارسلونا بازگردد و اینکه آرسنال او را از اینجا دزدیده است واکنش نشان داد.

ونگر به شدت با اظهارات لاپورتا مخالف است و گفت که استاندارد های لاپورتا به درد عمه اش می خورد.

"اگر قرار باشد این طور به قضیه نگاه کنیم آنها بازیکنانشان را از کجا آورده اند؟ مسی از کجا آمده؟ مسی چند سال داشت که آنها او را به خدمت گرفتند؟ سیزده سال!!"

"هیچ دلیلی برای ناراحتی آنها وجود ندارد ما هیچ کار غیر قانونی انجام نداده ایم- همه چیز قانونی بود ما با زور اسلحه از آنها بازیکن نگرفتیم. ما به قوانین احترام گذاشتیم آنها نیز می توانند بیایند و بازیکنان ما را در صورت رضایت ما به خدمت بگیرند."

"آنها بازیکنانشان را از سراسر دنیا جمع کرده اند - انتظار هم نمی رود که همه بازیکنان را از کاتالونیا به خدمت بگیرند."

"شما باید این را هم ببینید که هر بازیکن نوجوانی در کاتالونیا دوست دارد در بارسلونا بازی کند اما هر نوجوان لندنی نمی خواهد در آرسنال بازی کند، بعضی می خواهند برای تاتنهام بعضی برای وستهام بعضی برای چلسی و بعضی هم حتی می خواهند برای رنجرز بازی کنند."

"اما در کاتالونیا آنها این همه حق انتخاب ندارند."

"این چیزی است که قبلا به آن اشاره نشده آیا مسی دی ان ای Newell’s Old Boys را دارد!!!"

8. 2 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

این بار تیم برتر ما خواهیم بود

ونگر به بارسلونا هشدار داد که این بار تیم برتر آرسنال خواهد بود. ونگر پیام روشنی برای همتای بارسلونایی خود داشت : ستاره هایتان این بار با آرسنال واقعی رو برو خواهند شد.

ونگر گفت که بارسلونا با تمام ستارگانش به مصاف آرسنال واقعی خواهد آمد نه آن آرسنالی که آنها توانستند با نتیجه 6-3 سال گذشته ا دور مسابقات حذف کنند.

در بازی امشب در ورزشگاه EMIRATE و بازی برگشت در ورزشگاه CAMP Nou ونگر خواهد دید که آیا فرضیه او به حقیقت می پیوندد یا خیر.

ونگر همچنین در این بازی می تواند از نصری ستاره بی چون و چرای این فصلش که او را از 30 ژانویه به علت مصدومیت در اختیار نداشت استفاده کند.نصری از هفته گذشته به تمرینات بازگشته و می تواند بازی را از ابتدا شروع کند.

ونگر گفت :

" سال گذشته آرسنال ، آرسنال واقعی نبود"

"ما در آن بازی آرشاوین و گالاس را به خاطر مصدومیت در اوایل بازی از دست دادیم و مجبور به دو تعویض اجباری شدیم و همچنین فابرگاس را به علت مصدومیت در اواخر بازی برای بازی برگشت از دست دادیم و در بازی برگشت او و سه ، چهار بازیکن کلیدی را در اختیار نداشتیم."

در بازی برگشت ونگر از آلمونیا ، دیابی ، بنتنر ، روسیچکی و سیلویستره ای استفاده کرد که امسال یا باشگاه را ترک کرده اند یا به عنوان یار ذخیره مورد استفاده قرار می گیرند.

ونگر در ادمه گفت:

"ما راه خودمان را برای رقابت در لیگ برتر هموار کرده ایم ، ما اکنون در هر چهار جام حضور داریم و اگر شما به پیش بینی های ابتدای فصل رجوع کنید می بینید هیچ کس جایگاهی را که ما در آن هستیم پیش بینی نکرده بود."

"ما این موقعیت را داریم که نشان دهیم ما آن تیمی نیستیم که سال قبل با آنها روبرو شدیم."

"ما به این کار ایمان داریم و با تفکری قدرتمندانه به پیش خواهیم رفت."

گواردیولا فقط کارلوس پویول را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد ولی ونگر دیابی، سانیا ، فابیانسکی ، و ورمایلن را در اختیار ندارد ولی با این حال او گفت که برای من و بازیکنان هیچ بهانه ای برای این بازی وجود ندارد، ما در حالتی ایده آل به مصاف آنها می رویم.

"من میتوانم بگویم که ما در حالت ایده آلی قرار داریم. ما نمی توانیم چیزی را توجیه کنیم هم اکنون ما 90 درصد بازیکنان را در ماه فوریه در اختیار داریم و این چیزی است که سال پیش از آن بی بهره بودیم."

وقتی از ونگر سوال شد که آیا آنها از بازی سال پیش درس گرفته اند او گفت:

"البته که همین طور است ما سال پیش بعد از بازی دوم با حالتی سرشار از نقاط ضعف از زمین خارج شدیم ما نتوانستیم بر بازی مسلط شویم ما با یک گل جلو بودیم ولی نتوانستیم برتری خود را حفظ کنیم.ولی اکنون تیم ما پخته تر شده و این تیمی است که هر روز چیز های جدیدی آموخته است."

"من در این زمان طولانی که مربی هستم تیمی مانند این تیم را ندیده ام که که چنین تمرکز سازنده ای داشته باشد و هر روز رو به پیشرفت داشته باشد و این به خاطر رسیدن بازیکنان به مرز پختگی است."

"ما می خواهیم که در این رقابت ها قهرمان شویم و برای این کار راهی جز شکست بارسا نداریم"

ونگر همچنین هرگونه تصوری را مبنی بر این که آنها قصد دارند مانند تیم مورینیو بارسلونا را در خانه خفه کنند رد کرد.

او گفت:

"اگر شما بخواهید در بازی فردا زیر توپ بزنید و از پرتاب های اوتی بلند استفاده کنید کاری سخت تر از آن است که روش خود را پیاده کنید."

"ما معمولا درصد مالکیت توپ را در بازی های این فصل در اختیار داشتیم معمولا 60 به 40 یا 70 به 30 امشب میتواند چیزی در همین حدود باشد و زمانی که ما دفاع میکنیم باید با تمرکز و آرامش این کار را انجام دهیم."

10. 2 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

آرسنال 2 - بارسلونا 1

بازگشت رویایی توپچی ها در شب درخشش ونگر و ویلشر....

12. 3 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

اول تبریک میگم و خوشحالم که بارسا رو برای اولین بار بردیم

آرسنال

در کل میتونم بگم بهترین بازیکن از نظر من کوشیلنی بود چون واقعا وظیف خودشو انجام داد و تعصبی بازی کرد ......... فراتر از حد انتظار بود
    ژسنی هم خوب بود و یه توپ خوب از پدرو گرفت
    ژورو اشتباه داشت ولی نه در حد کلیچی که خوب نبود و روی گل بارسا هم افساید رو پر کرده بود و تنها کار مثبتش پاس گل به رابین بود
    ابوئه در فرم خوبش نبود ولی باز هم جایگزین خوبی برای سانیا بود
    جک ویلشر بهترین هافبک ما بود عالی بازی کرد و در چند صحنه عالی عمل کرد در مقابل ژاوی و بقیه ...
    سونگ تمرکز نداشت و با خطاهای پی در پی هم خود و هم تیم رو داشت عصبانی میکرد خوشحالم ونگر تعویضش کرد و اخراج نشد
    سسک اصلا در حد و اندازه ی خودش نبود ( من تمرینات قبل از بازی رو دیدم که توی امیراتس برگزار کردند سسک از تمرین کردن و قیافه اش فهمیدم استرس داره و نمیتونه خوب بازی کنه)
    سمیر هم با توجه به اینکه دو بازی در ترکیب نبوده و تازه از مصدومیت برگشته بود خوب بود و یه پاس گل داد
    تئو در جریان بازی قرار نمیگرفت ولی هروقت میگرفت رو به جلو بود و کلا خوب بود
    (از منطقه ای که تئو بود کم حمله میکردیم)
    رابین هم گل حیاتی زد و خوب بود
    تعویضها
    اندری ( به قول گزارشگر عرب قیصر روس ) عالی بود و یه گل زد ولی اون اخر کاری نزدیک بود کار دستمون بده
    بنتنر هم خوب بود

ّبارسلونا

طبق معمولمسی بهترین بازیکنشون بود
    والدز اصلا خوب نبود و یه گل مفتضحانه خورد البته شوت قشنگ رابین رو نباید کوچیک کنم
    مدافعانشون هم کم اشتباه بودند و خوشحالم پیکه بازی برگشت نیست
    بوسکتس و ژاوی و اینیستا در کل بازی 20 اسمشون نیومد
    پدرو و ویا هم در جریان بازی نبودند و کلا بازی رو بیشتر از ما دراختیار داشتند ولی نمیتونستند موقعیت خلق کنند

این هم هایلایت کامل بازی از شبکه اسکای اسپورت

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط Shawty : 02-17-2011 در ساعت 11:36

14. 3 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

abcdefg
    Guest

من هم تبریک میگم.عالی بود.تو این ی ی 2سال زیاد نبودند تیمهاییکه ضد فوتبال بازی نکردند ولی از بارسا بردند.شاید بشه فت فقط یک تیم بود و اون هم ارسنال!!!واقعا عالی بازی کردند و جلوی بارسا رو رفتند.مورینیو با اون همه ادعا و ستاره به بدترین شکل وا داد.اناست که فرق بین تجربه ونگر و پپ مشخص میشه.هر2تا باهم تعویض کردند ولی تویض این کجا و اون کجا.خیلی نسبت به فصل پیش بهتر بودند.
    دروازه بان عالی بازی کرد.نصری خیلی جالب نبود و در سمت چپ هر وقت توپ رو میرفت فقط خودروی میکرد و سانتر یا پاسی نمیداد و توپ رو لو میداد.
    والکات که یکی دوبار به تنهایی کل خط دفاعیشون رو به هم ریخت و موقعیت خلق کرد.
    سسک اصلادر حد خودش نبود.ه ز در صحنه گل دوم با پاسش به نصری.
    ویلشر واقعا عالی بود.
    ارشاوین خیلی تو ریان نبود ولی گلش عالی بود.
    حالا 2تا مدافع وسط اصلیشون نیستش.باید تو نوکمپ هم همینور بازی کرد چون خط دفا متزلزلی دارند و میشه فرو ریختش.
    به امید بازی برگشت

16. 3 کاربر از پست مفید abcdefg تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GoalKeeper
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wanger
    بازیکن محبوب
    Henry
    اسم واقعی شما
    Arash

ArgentinaArsenalPersepolis

تشکر ها
    50
    تشکر شده 234 در 45 پست

تبریک به همه آرسنالی ها
    باور کنید اگه بارسا توی لیگ چزیره بود نمی تونست 16 بازی پشت سر هم ببره.
    بارسلونا تیم خیلی خیلی خوبیه اما لیگ اسپانیا هم ضعیفه
    بارسا دیشب هیچ حرفی واسه گفتن نداشت و لوله شده بودن
    بازی برگشت هم اگه همین جوری تهاجمی بازی کنیم می شه حتی توی نیوکمپ هم برنده باشیم
    خیلی موقعیت خراب کردیم
    شوتی که فان پرسی زد و والدز گرفت
    یه توپ که از روی سر فکر کنم فان پرسی زدن دروازه خالی بود
    یکی دیگه هم فان پرسی بی دقت زد و بیرون زد
    پریشب با پسرخالم بازی کرده بودیم و اونجا هم 2 به 1 با آرسنال بارسا رو برده بودم

18. 3 کاربر از پست مفید ar3nal تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال آرسن ونگر: آرسنال می تواند چهار جام به دست بیاورد

سرمربی توپچی ها همچنین تایید کرد تیمش پس از پیروزی مقابل بارسا اعتماد به نفس زیادی به دست آورده است

سایت گل- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد است تیمش می تواند به روند شش ساله ناکامی هایش در کسب جام های مختلف پایان دهد و این فصل به چهار جام مختلف دست پیدا کند.
    ونگر در حالی چنین ادعایی را مطرح کرد که تیمش دو روز قبل در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان 2-1 بارسلونا را شکست داد و دو روز دیگر نیز باید در جام حذفی مقابل لیتون اورینت قرار بگیرند.
    همچنین توپچی ها یکشنبه آینده باید راهی ومبلی شوند تا در فینال جام اتحادیه رو در روی بیرمنگام قرار بگیرند.
    ونگر در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما تشنه موفقیت هستیم. ما در هر دیدار به دنبال پیروزی هستیم. شخصا معتقدم می توانیم در همه رقابت ها تا قهرمانی پیش برویم. ما از انگیزه و کیفیت لازم نیز برخورداریم."
    او همچنین تایید کرد تیمش پس از پیروزی مقابل بارسا اعتماد به نفس زیادی به دست آورده است.
    " پس از دیدار چهارشنبه شب ما اعتماد به نفس بیشتری به دست آورده ایم. البته دیدار روز یکشنبه در جام حذفی برگزار می شود و ما تمام تمرکزمان را روی این بازی گذاشته ایم زیرا می خواهیم در این رقابت ها به موفقیت برسیم.
    ما هنوز در همه رقابت ها حضور داریم. سرنوشت ما در نهایت با آمادگی ما برای هر دیدار رقم می خورد."

20. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال نصری و کوشیلنی پس از بازی با بارسلونا: آرسنال به بلوغ رسیده

نصری و کوشیلنی پس از بازی با بارسلونا: آرسنال به بلوغ رسیده

این دو نفر می‌خواهند آرسنال روند بازی رفت را ادامه دهد.

سایت گل – لوران کوشیلنی و سمیر نصری، هر دو نفر پیشرفت تیمشان را ستوده‌اند.
    آرسنال توانست بارسلونا را دو بر یک در دیدار رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان شکست دهد. آنها نمی‌خواهند در دیدار برگشت اتفاقی روی دهد که پارسال رخ داد.
    کوشیلنی در دفاع عملکردی عالی داشت و گفت: «در نیمه اول آنها توپ را نگه داشتند. ما بسیار دویدیم. روی گل آنها اشتباه انجام دادیم و من نباید تلاش می‌کردم که آفساید بگیرم.
    اما ما با اشتیاق بیشتری برگشتیم و همه 200 درصد توانشان را گذاشتند.
    اول از همه از نتیجه محافظت خواهیم کرد. دیدار برگشت دشوارتر است. ما مجبوریم در دفاع و حمله تلاش بیشتری داشته باشیم.»
    سمیر نصری مشخص نبود به این بازی برسد یا نه، اما در هر حال توانست 90 دقیقه بازی کند و این خبر خوبی برای ونگر بود. نصری گفت: «خوب پیشرفت کردیم. بلوغ بیشتری نشان دادیم و اوضاع با فصل پیش متفاوت بود.
    بین دو نیمه می‌دانستیم که اگر آنها را تحت فشار قرار دهیم می‌توانیم برگردیم. ما نباید فراموش کنیم که دو بر یک پیروزی خفیفی است و دیدار برگشتی هم در نوکمپ وجود دارد.»
    این بازیکن 23 ساله تردید داشت که بتواند بازی کند: «فکر نمی‌کردم بتوانم 90 دقیقه بازی کنم، اما هیچ دردی حس نمی‌کردم.»

22. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

صفحه 3 از 31 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع