Design & Developed BY Patira

صفحه 13 از 31 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 307
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانه
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-ژاوی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    حميدرضا

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    1,438
    تشکر شده 2,492 در 631 پست

آرسنال اخبار و بحث و تبادل نظر توپچی های لندن

به نام خدا

به کلوپ هواداران آرسنال خوش اومدید
    در این تاپیک به ارائه اخرین اخبار از باشگاه محبوب رسنا می پردازیم و درباره آخرین تحولات باشگاه آرسنال با یکدیگر تبادل نظر خواهیم کرد.
    به امید اینکه بتونیم توی این تاپیک دوستان آرسنالی خوبی پیدا کنیم و در کنار هم روزهای خوشی داشته باشیم.
    به امید موفقیت های توپچی های لندن

Welcome To ARSENAL Fabs Club

راز باش
    ولي فاش نشدني!

ویرایش توسط feri71 : 04-08-2011 در ساعت 19:25

2. 5 کاربر از پست مفید messi1373 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

آرسنالي ها که در فاصله چهار روز از دو جام خارج شدند، اکنون فرصت بيشتري براي استراحت کردن دارند اما يونايتدها بايد در سه جبهه بجنگند.

وین رونی، مهاجم منچستریونایتد، در دیدار روز گذشته تیمش مقابل آرسنال در جام حذفی گل دوم شیاطین سرخ را به ثمر رساند تا توپچی ها را از سومین جام این فصل نیز خارج کند اما او معتقد است شاگردان ونگر اکنون در لیگ برتر حریف خطرناک تری هستند.
    آرسنالی ها که در فاصله چهار روز از دو جام خارج شدند، اکنون فرصت بیشتری برای استراحت کردن دارند اما یونایتدها باید در سه جبهه بجنگند.
    رونی در گفتگو با تاک اسپپورت گفت:" شما نمی دانید آنها چگونه واکنش نشان خواهند داد. هفته دشواری برای آنها بود زیرا باید در 10 روز در سه جام شرکت می کردند.
    اما اکنون تنها در لیگ برتر هستند و فرصت استراحت خواهند داشت. آنها دیگر لازم نیست روی رقابت های دیگر تمرکز کنند در حالی که ما باید در سه جام بجنگیم.
    از بعضی جهات این به نفع آنها شد اما اگر آنها به دنبال قهرمانی هستند، خیلی هم به نفع شان نشد."
    رونی از اینکه در دیدار مقابل آرسنال در خط میانی بازی کرد، خوشحال است و نمایش دو قلوهای داسیلوا را مورد ستایش قرار داد.
    " ما به سختی کار کردیم. ما جلو آنها را گرفتیم و اجازه ندادیم از مرکز دفاع نفوذ کنند. نمایش جسورانه ای داشتیم.
    ما می دانستیم آرسنال مقابل بارسا بازی فیزیکی ای انجام داد و با استفاده از چند بازیکن جوان و دونده آنها را خسته کردیم. پیروزی مقابل آرسنال در چنین دیدار حساسی نتیجه فوق العاده ای برای ما بود."

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

4. 4 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

اصلا رو 3 تا جام حساب نکن قهرمانی لیگ هنوز مال شما نیس
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

6. 2 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گوارديولا

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    266
    تشکر شده 812 در 345 پست

آرسنال غول های بوندس لیگا به دنبال نیکلاس بندتنر

بایرن مونیخ، شالکه و دورتموند باشگاه هایی هستند که وضعیت مهاجم دانمارکی توپچی ها را به دقت زیر نظر دارند.

به گزارش نشریه دیلی میل، نیکلاس بندتنر، مهاجم دانمارکی آرسنال، پس از اینکه نتوانست جایگاه ثابتی برای خود در ترکیب اصلی توپچی ها پیدا کند شاید در تابستان آینده به بوندس لیگا برود.
    بایرن مونیخ، شالکه و دورتموند باشگاه هایی هستند که وضعیت بندتنررا به دقت زیر نظر دارند و در صورتی که او نتواند خود را به ترکیب اصلی آرسنال برساند، برای خرید او دست به کار خواهند شد.
    این بازیکن 23 ساله بارها تمایلش برای حضور در ترکیب اصلی توپچی ها را اعلام کرده اما معمولا وقتی این فرصت نصیبش شده، درخشش چندانی نداشته است.بازگشت رابین فان پرسی شانس بازی کردن بنتنر را کاهش داد، ضمن اینکه مارونه شاماخ نیز گزینه دیگر ونگر در خط حمله است.
    بنتنر چیزی حدود 11.5 میلیون یورو ارزش دارد و بعید است ونگر بتواند در مقابل چنین پیشنهادی برای او مقاومت کند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 3 کاربر از پست مفید le0_1O تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

نگو آرسنال بگو کارخونه بازیکن سازی!
    میبینید سر بازیکنای آرسنال چه شوری تو آلمان به پا شده!!
    تو اخبار شنیدم که گواردیولا برای مربی گری آرسنال چراغ سبز نشون داده و باشگاه بارسلونا حسابی نگران شده!!!

ali
    only
    karimi

10. کاربر روبرو از پست مفید nobody11 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال تیمتان به شما احتیاج دارد!

آرسن ونگر از هواداران می خواهد تا ایمان خود را به تیم از دست ندهند....
    بالغ بر 9000 هوادار آرسنال برای حمایت تیمشان در روز شنبه به اولدترافورد سفر کرده بودند ، که بسیاری از آنها نیز به تازگی از سفر تلخ به کاتالونیا بازگشته بودند.

آرسن ونگر از هواداران می خواهد که به حمایت های خود ادامه داده و تلاش کنند تا بازیکنان را که از نبردهای پیاپی خسته هستند را از روی زمین بلند کنند.

" هواداران واقعا شگفت انگیز بودند. و ما اکنون به آنها در بازی با وست بروم احتیاج داریم.

" امیدوارم که آنها ما را تشویق کنند و روحیه خود را نیز حفظ کنند زیرا ما مجبوریم که در بخش پایانی فصل از یکدیگر حمایت کنیم ، زیرا آن بخش حیاتی فصل است."

حذف از لیگ قهرمانان و جام حذفی در فاصله چند روز بسیار نا امید کننده بوده است . با این وجود ونگر می پذیرد که در حرفه او باید بازیکنان رو با ذهنیتی مثبت حفظ کرد.

" این بسیار دشوار است که آن را هضم کنید زیرا آنها دو هدف بزرگ ما در این فصل بودند و ما در فاصله چند روز از هر دو آن ها خارج شده ایم.

" تیم در این راه تلاش بسیاری را انجام داد ولی ما مجبوریم که اکنون بر روی رقابت بعدی تمرکز کنیم ، و آن لیگ برتر است.

" ما باید بار دیگر هم قسم شویم و قدرت روانی خود را نشان دهیم.

"من اعتقاد دارم ، بله ، ما می توانیم قهرمانی در لیگ را به دست آوریم ولی ما نیاز داریم که بازیکنان مصدوممان به ترکیب بازگردند و همچنین بازیکن دیگری را بیش از آن چیزی که در دو بازی گذشته داشتیم ،از دست ندهیم."

12. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال امانوئل پتي: آرسنال روحيه‌اي براي پيروزي ندارد

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری روسیه، پتی که سابقه فعالیت در باشگاه آرسنال را در کارنامه کاری خود دارد، در خصوص ناکامیهای اخیر تیم سابقش گفت: از سال 2005 روحیه بازیکنان آرسنال برای کسب پیروزی کاهش یافته است و حضور بازیکنانی چون "پاتریک ویرا" و "رابرت پیرس" در این تیم کم رنگ شده است.

وی افزود: بازیکنان باید علاوه بر قوای جسمانی سالم با روحیه ای جنگ طلبانه و انگیزه پیروزی وارد میدان شوند. که متاسفانه آرسنال فاقد این شرایط است.

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال فدراسیون سوئیس امیدواری داد!!

مصدومیت جورو به آن وخامتی که به نظر می رسید ، نیست....

پس از دررفتگی شانه مدافع سوئیسی آرسنال در دیدار مقابل منچستر یونایتد ، به نظر می رسید که جورو برای مدتی طولانی از میادین به دور باشد. حتی در حالت بدبینانه گفته می شد که ممکن است وی نتواند تا پایان فصل تیم را همراهی کند.

آرسن ونگر نیز در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی اعلام کرد که فصل برای جورو تمام شده است. اما پس از آزمایش های وسیع پزشکی که بر روی شانه وی صورت گرفت ، مشخص شد مصدومیت جورو به آن اندازه که به نظر می رسید حاد نیست.

در حال حاضر این احتمال وجود دارد که جورو در پایان همین ماه به میادین باز گردد که این خبر بسیار مهمی برای آرسنال و تیم ملی سوئیس است که بازی های بسیار مهمی را پیش روی خود دارند.

فدراسیون فوتبال سوئیس در بیانیه ای که در وبسایت رسمی خود منتشر کرد ، اعلام کرد:

" مصدومیت شانه یوهان جورو سطحی تر از آن چیزی است که در روز شنبه تصور می شد و سرمربی باشگاهش اعلام کرده بود."

15. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال از اینکه می توانم کمکی کنم ، خوشحالم!

آرسن ونگر دروازبان سابقش را برای حل بحران مصدومیت باز می گرداند....
    با مصدومیت لوکاس فابیناسکی ، ووچیچ ژسنی و ویتو مانونه ، در حال حاضر مانوئل آلمونیا تنها گزینه موجود در درون دروازه است و باشگاه نیز هنوز در حال رقابت برای فتح لیگ برتر است ، به همین دلیل ونگر برای حل این معضل عجله زیادی دارد.

آرسن ونگر قصد دارد که برای حل این بحران ، دروازبان 41 ساله آلمانی را که فقط 9 ماه از خداحافظی وی از فوتبال گذشته است را به باشگاه محبوبش بازگرداند.
    ینس لمن که در دوران حضورش در آرسنال موفقیت های بزرگی را به دست آورد ، مشتاق است تا در هفته های آتی آرسنال را در نبرد برای کسب عنوان قهرمانی یاری دهد.

"من این تیم آرسنال را می شناسم و من مطمئنم که ما می توانیم قهرمانی لیگ را به دست آوریم. اگر من بتوانم در این راه کمکی کنم ، آن خیلی بهتر خواهد بود.
    "این فکر هرگز به ذهن من خطور نمی کرد که من آن کسی باشم که به بحران دورازبانی آرسنال پایان می دهد. زمانی که آنها این را از من خواستند ، به خاطر لطفی که کردند بسیار خوشحال شدم.
    همه این ماجرا به چند روز گذشته مربوط می شود که آنها با من تماس گرفتند تا ببینند که من می توانم تا پایان فصل به آنها کمک کنم یا خیر و من نیز فورا موافقت کردم."
    لمن کسی بود که همواره در زمان حضور آلمونیا با وی مشکلاتی را داشت و او حتی نمی خواست که او را ببیند اما اکنون لمن معتقد است که شرایط حالا با آن زمان متفاوت است.

" آن در گذشته وجود داشت اما اکنون متفاوت است.

" من برای رقابت کردن آماده ام اما من می دانم وظیفه اصلی من کمک کردن به تیم و پوشش دادن کمبود های تیم در درون دروازه است.
    من تجربه زیادی داریم و از اینکه بتوانم آن را به آلمونیا یا هر کسی دیگری که در درون دروازه است انتقال دهم ، خوشحال خواهم شد."

17. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال غیبت سونگ مانند هر بازیکن دیگری محسوس است!

آرسن ونگر بر این باور است که خلا الکس سونگ احساس می شود ولی نه بیش از دیگر بازیکنان....

الکس سونگ که از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده است ، یکی از نام های بزرگی بود که در شکست شنبه شب آرسنال مقابل منچستر یونایتد غایب بود.
    اما آرسن ونگر از اینکه از غیبت بازیکنان به عنوان بهانه ای برای کنار رفتن از جام حذفی استفاده کند ، امتناع می کند.
    هافبک کامرونی آرسنال از فینال جام اتحادیه مقابل بیرمنگام در 27 فوریه تاکنون غایب بوده است و آرسن ونگر اذعان می کند که برای بازی حساس روز شنبه مقابل وست بروم نیز آماده نخواهد شد.
    "من فکر نمی کنم که ما به دلیل نبود یک بازیکن شکست خوردیم.
    "ما می خواهیم که سونگ بازگردد همان طور که می خواهیم سسک بازگردد. ما حالا مجبوریم که با غیبت جورو نیز کنار بیاییم ،او بازیکن برجسته ای است.
    "من نمی دانم که سونگ چه زمانی مجددا آمادگی خود را به دست خواهد آورد اما مطمئنا برای بازی روز شنبه نخواهد بود."

19. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

آرسنال پیامی به تلخی درد

ریو میایچی و پیام وی در حادثه دلخراش ژاپن...

آرسنال امسال و در ژانویه نوجوان با استعداد ژاپنی را به استخدام باشگاه در اورد و این بازیکن را ضمن آوردن به اروپا به صورت مقعطی و تا پایان فصل به تیم فاینورد قرض داد تا این بازیکن جوان و 18 ساله بتواند در باشگاه هلندی خیلی زود یکی از ستاره های این تیم شود .
    حادثه تلخ ژاپن مسئله ای بود که جهان را شوکه کرد و این بازیکن 18 ساله نیز با غم و اندوه فراوان از این حادثه دلخراش پیامی به هم وطنانش ارسال می کند .
    وی در آخرین بازی تیم فایورد بر روی پیراهنش نوشته هایی برای هم دردی با هم وطنانش ترتیب داده بود .
    همچنین تمرین دهنده تیم فاینورد در اینباره گفت :

" دیگر بازیکنان نیز می خواهند تا حمایتشان به ریو برای ژاپن را نشان دهند و به همین دلیل در این بازی بازوبند مشکی داشتیم .
    واضح است که ریو از این اتفاق غم انگیز بسیار ناراحت و شکسته است . خوشبختانه او در خطر نبود اما او قطعا تحت تاثیر این اتفاق است . ما تمام تلاشمان را برای کمک به قدرت تیم خواهیم کرد . "

ویرایش توسط GOLL : 03-16-2011 در ساعت 12:51

21. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

صفحه 13 از 31 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع