Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Bia Inja دربی 2 ساله شد (( بهونه ای برای قدردانی از شما ))

به نام خدا

واقعآ زمان مثل برق و باد میره .... خیلی زود گذشت اولین شبی که به طور رسمی این محیط رو با کمک چند تا از بچه ها راه اندازی کردیم.... 2 سال گذشت و امشب بهونه ای شد تا بار دیگر جمع شدن و ایجاد یک بهونه برای دوستی رو جشن بگیریم.
    انجمن تخصصی فوتبال دربی 2 ساله شد و در این دو سال گذشته با فراز و نشیب های فراوانی همراه بود . در طول سال دوم برنامه ما و مدیران بیشتر در حول محور ایجاد یک منبع مناسب برای هواداران می چرخید. سعی ما بر به روز نگه داشتن بخش دانلود , تاپیک های خبری و تاپیک های تصویری بوده که بتونیم یک محیط مناسب و منبعی خوب برای کسانی که علاقمند به فوتبال هستند ایجاد کنیم. در طی 2 سال حدود بیش از 17500 علاقمند به فوتبال در این سایت ثبت نام کرده اند و چندین برابر این افراد هم دوستانی به عنوان میهمان به دربی می اومدن و با ما همراه بودن. در سال دوم حدود 12500 کاربر به جمع ما اضافه شدند که با پاک شدن نام کاربری تعدادی از اعضای غیر فعال , نام های کاربری نامناسب و بدون ایمیل معتبر و ... بیش از 11979 عضو جدید در طول این سال به ما اضافه شدند تا تعداد کاربران به 17511 برسد.
    برنامه سومین سال سایت علاوه بر ادامه بهتر و باکیفیت تر اقدامات گذشته ایجاد دوستی های بیشتر و فراهم کردن تاپیک های تبادل نظر و اماده کردن محیط برای ایجاد بحث ها و تبادل نظر همه هواداران فوتبال و در نتیجه ایجاد دوستی و پیوندهای عمیق بین تمام بچه های فارسی زبان دنیا در محیط دربی می باشد. ما هدفمون رو ایجاد دوستی به بهانه علاقه مشترکمون یعنی فوتبال بنا نهاده ایم و از فوتبال به عنوان پلی برای ایجاد دوستی استفاده می کنیم.
    امید داریم با کمک تک تک شما کاربران عزیز این امر بیش از این فراهم شه و بتونیم در کنار هم محیطی گرمتر از این و صمیمی تر داشته باشیم.

بی انصافیه که از این روز که بهترین بهونه برای قدردانی از تمام کسانی است که ما رو تا اینجا کمک کرده اند استفاده نکنیم و نامی از کسانی که برای رسیدن دربی به این جایگاه تلاش کرده اند برده نشه.

هر ساله بنا بر این داریم که در روز سالگرد افتتاح Derby از تمامی مدیرهایی که مدت قابل توجهی در دربی فعالیت کردند و در این سال به ما اضافه شده اند یک تقدیر کوچیکی انجام بشه هر چند هیچ چیزی جبران این همکاری های دوستان خوبم رو نمی کنه.

در اولین سال 4 همکار به جمع ما اضافه شده بودن و سایت 4 مدیر داشت که در اولین سالگرد از اون دوستان نام بردیم و در این تاپیک ازشون قدردانی کردیم
    ضمن تشکر دوباره از اون عزیزان که هنوز هم در خدمتشون هستیم یعنی آقا حامد عزیز ([برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ) پسر با صفا و مودب و مدیر بخش استقلال و حسین دوست داشتنی ([برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ) پسر با صفای کاشانی و آقا ابراهیم گل ( [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ) که الان توی خدمت سربازی هست به همراه داش سجادمون ( [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ) که خیلی وقت ازش خبری ندارم و براش آرزوی سلامتی می کنم.

امسال در دومین سالگرد افتتاح سایت هم بهونه ای شد از مدیرانی که در طی این سال به جمع ما اضافه شدن تقدیری به عمل بیاد. دوست ندارم لقب بهترین و ... رو بدم چون همه عزیزان به بهترین نحو با ما همکاری داشتن. و نامی از اونها می برم تا به این بهونه دستشون رو به گرمی بفشارم و از همکاریشون تشکر کنم

مدیرانی که در طی دومین سال به جمع ما اضافه شدند و فعالیت مستمر داشتند(به ترتیب الفبا):

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    داش مهدی ... مدیر بخش هواداران یوونتوس از بچه های خونگرم جنوب که ازش ممنونم و واقعآ یک عضو فعال و مفید هست....

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    الیاس عزیز .... مدیر بخش گلهای سری آ ایتالیا که ساکن کشور انگلیس هست و توی اون بخش خیلی به من کمک کرد.

آقا فراز گل ... مدیر بخش هواداران رم که توی این ماههای اخیر به ما اضافه شد و من از دوستی با اون خوشحالم..

مدت کوتاهی آقا سعید هم توی بخش پرسپولیس به ما کمک کرد که مدتی رو گفت کمتر می تونه بیاد و از اون هم ممنونیم .

آقا مهرداد عزیز که اون هم توی بخش تیم پرهوادار پرسپولیس مشغوله و اتفاقآ اون هم توی ماه های اخیر اضافه شده.

سعیده خانم هم که نماینده همه دختر خانم های سایت توی مدیرها هستش که از اون هم واسه همکاری که با ما توی این سال داشت واقعآ ممنونم که خواهرانه در کنار مدیرا همیشه بوده با خیلی از مشکلاتی که توی این سال داشت

علی گل .. پسر شوخ و پر انزژی مشهدی که ایشالا به حق امام رضا همیشه سلامت باشه و نایب الزیاره همه بچه ها توشهرشون باشه.. علی هم تازه اومده به جمع مدیرا.

برای آشنایی با تمامی مدیران سایت به این تاپیک مراجعه کنید: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

کمترین کاری که از من بر می آد اینه که با یادگاری هایی این زحمات بی چشم داشت این عزیزان رو قدر بدونم و از همه این عزیزان با اهدای هدایایی بسیار ناقابل تقدیر خواهد شد.

وضعیت کنونی دربی مسلمآ دارای نقاط ضعف و قوت فراوانی هست که بروز این نقاط قوت بدون کمک این دوستان عزیز و همچنین خیلی از کاربرهای دیگه سایت که اینجا مجالی برای نام بردن از اونها نیست غیرممکن بوده. دست تک تک شما مدیران عزیز و همه 17511 عضو که به گونه ای در این انجمن سهیم هستید رو به گرمی می فشارم و امیدوارم که تمامی کاستی هایی که داشتیم رو بر من ببخشید و ان شاالله بتونیم در سال های آینده جمعی بهتر , بزرگتر , صمیمی تر و تخصصی تر داشته باشیم.
    در آخر ذکر این نکته رو واجب می دونم که خیلی از بچه ها ممکنه به خاطر مسائلی از من ناراحت باشند از این فرصت استفاده می کنم و از تک تک این بچه ها عذرخواهی می کنم و امیدوارم اگه از من کوتاهی دیدند به بزرگی خودشون ببخشند. سعی من و همه مدیرها اجرای قوانین و احقاق حق همه کاربران بوده .
    در انتها از همه شما عزیزان تشکر می کنم و آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه عزیزان دارم..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برخی از آمار و اطلاعات حضور کاربران در سایت:

1006 موضوع در سال اول
    1732 موضوع در سال دوم

و ایجاد 6165 مطلب نوشته شده در سال اول
    ایجاد 17776 مطلب نوشته شده در سال دوم
    و مجموع 23941 مطلب تا کنون

5532 عضو جدید در سال اول
    11979 عضو جدید در سال دوم
    و مجموع 17511 عضو تا کنون

بیشترین بازدیدکننده میهمان در یک روز: 637 نفر ( در سال اول )
    در تاریخ 10 -11-2009 و در ساعت 05:16 PM بوده است

بیشترین بازدید کنندگان میهمان در یک روز : 2,636 نفر ( در سال دوم )
    و در تاریخ 06-12-2010 و در ساعت 02:42 PM بوده است

بیشترین کاربران آنلاین در سایت به صورت همزمان: 57 نفر ( در سال اول)
    در تاریخ 06-17-2009 و در ساعت 02:13 PM بوده است

بیشترین کاربران آنلاین در سایت به صورت همزمان :196 نفر ( در سال دوم)
    در تاریخ 11-13-2010 و در ساعت 04:31 AM بوده است

*و أحسن کما أحسن الله إلیک*
    تا توانی (به خلق)نیکی کن چنانکه خداوند به تو نیکویی و احسان کرده است.(قصص_آیه77)

و من الله توفیق ...
    مدیریت انجمن تخصصی فوتبال [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    WelCome To Derby

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

تبریک میگم امیدوارم سال های دیگم این جشنو واسه سایت بگیریم

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

اقا من هم که به تازگی عضو شدم دوساله شدن دربی رو تبریک میگم

امیدوارم بهتر از اینا بشه

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

من هم تبریک میگم !
    امیدوارم سال سوم پیشرفت دوچندانی مسبت به سال دوم داشته باشیم و بتونیم کاربرای فعالی رو جذب کنیم !

5. 16 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    صحـــــرا
    تشکر ها
    385
    تشکر شده 785 در 244 پست

تبـــــــــــــــــــــــ ــریک ! به امید موفقیت های بیشتر و روز افزون

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Newww سال دوم

به نام خدا

با سلام خدمت اعضای خانواده بزرگ و صمیمی دربی.

خوشحالم که خدا توفیق داد تا بتونیم این مجموعه رو برای یک سال دیگر اداره کنیم و محفلی صمیمی رو برای شما کاربران عزیز ایجاد کنیم.
    جا داره به تیم کلی سایت از مدیر کل گرفته تا دیگر مدیران بخش های مختلف یک خسته نباشد بگم که واقعا برای سایت زحمت کشیدند و از خودشون مایه گذاشتند تا این فضا رو هر چه بهتر برای دوستان بازدید کننده آماده کنند.
    این یک سال الان تبدیل به خاطره شده اما، تک تک ثانیه هاش لحظه های خاص خودشون رو داشتند. سختی های فراوان، دوستان جدید، مشکلات ناگهانی، شور و هیجان های مختلف، اعصاب خوردی های کاذب و و و...
    همشون این سالی رو می ساخت که سپری شد و رفت.
    همیشه سعی بر این بوده تا روند سایت به نحو احسنت پیش بره و در این امر انتقادات و پیشنهادات شما دوستان کمک به سزایی انجام داد.
    هنوز نیز ما کامل نیستیم و آماده پذیرش انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.
    در آخر از تک تک شما کاربران عزیز تشکر می کنم که با استقبال خودتون ما رو شرمنده می کنید.
    و برای تمامی شما دوستان آرزوی بهروزی و موفقیت در تمامی مقاطع زندگی داریم.

با تشکر تیم مدیریت دربی

خداحافظ اسطوره من

8. 16 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك وسط
    مربی مورد علاقه
    لويس فانخال
    بازیکن محبوب
    استاد ريوالدو
    اسم واقعی شما
    سعید

BrazilBarcelonaSS_Tehran

Rivaldo

تشکر ها
    152
    تشکر شده 619 در 111 پست

من هم به نوبه خودم تبریک می گم 2 ساله شدن سایت دربی رو
    ایشالا روز به روز بهتر باشید
    من از اوایل سایت تقریبآ همراه بودم و هر چند مدت سر می زنم و پیشرفت کاملآ مشهوده
    برخورد همه مدیرها هم با کاربرها واقعآ مودبانه بوده و واقعآ محیط سالمی برای جوونا ایجاد شده
    دست همتون درد نکنه

10. 14 کاربر از پست مفید rivaldo_king تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

NetherlandsJuventusArsenal

Delpiero

تشکر ها
    4,301
    تشکر شده 2,555 در 522 پست

من هم این روز رو دوباره تبریک میگم مثل اینکه شعارهای من نصیب مدیران شد
    توپ تانگ فش فشه شیرینی فراموش نشه
    ویرایش توسط king123 : 02-15-2011 در ساعت 08:51

12. 11 کاربر از پست مفید king123 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام میلانیها
    تشکر ها
    27
    تشکر شده 35 در 10 پست

اخه چرا شکسته نفسی میکنید ما باید از شما به خاطر تموم این زحمات تشکر کنیم نه شما که رو چشم ما جا دارید.امیدوارم با قدرت هر چه بیشتر به فعالیت تون در این سایت ادامه بدبد و رو بهروز به جمه اعضای درب افزوده بشه

14. 15 کاربر از پست مفید paolo321 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Raul Gonzales Blanco
    RealMadrid
    تشکر ها
    57
    تشکر شده 272 در 35 پست

خیلی خیلی خیلی خیلی خوشحالم که توی جمع این بچه های فهمیده هستم
    سایت هم 2 ساله شد مبارک باشه
    ایشالا پایدار باشید
    Capitan Raul Gonzales Blanco

16. 12 کاربر از پست مفید Raul_7 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)