Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

chelsea بحث و تبادل نظر هواداران چلسی

بخش جالب و خوبی هست ، البته اگر یکم بیوگرافی ها رو آپدیت تر کنید :d برای مثال بالاک با همین نامزدش ازدواج کرد :d
    فکر کنم سال قبل با هم ازدواج کردند ، البته بعد از 13 سال زندگی مشترک ، با هم دیگه ازدواج کردند که در نوع خودش خیلی عجیب و غریب هست!!!!!!!!!!
    بازم ادامه بدید ، عالیه ، یه سوال هم داشتم توی بیوگرافی لمپارد نوشته بود که با بزرگانی چون جوکول و ... همبازی بود ( توی وستهام ) ، اما من فکر میکنم خود لمپارد از جوکول خیلی بزرگتر باشه !!! :d
    بازم عالیه و ادامه بدید ، خیلی خوبه
    موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 2 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea بحث و تبادل نظر هواداران چلسی

در این بخش، هواداران چلسی می توانند به گفتن نظراتشان در مورد تیم چلسی بپردازند و در مورد مسائلی با هم گفت و گو کنند.

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea برد چلسی

چهارمین برد پیاپی چلسی را به همه ی طرفداران تیم تبریک می گویم. امیدوارم این برد ها ادامه داشته باشد. ظاهرا فرناندو تورس و داوید لوییز پا قدم خوبی داشتند. امیدوارم هر چه زودتر به ترکیب تیم اضافه شوند و در این تیم، بدرخشند.
    شادی آمدن تورس و لوییز هم دست کمی از این شادی ندارد. با از دست دادن آن همه بازیکن، بد جور به بازیکنان جدیدی نیاز داشتیم.
    امیدوارم تورس در بازی هفته ی آینده برابر لیورپول چند گل بزند و ثابت کند ارزش این مبلغ را داشته است. 

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    فرانک لمپارد
    اسم واقعی شما
    روح الله
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 16 در 9 پست

chelsea

چلسی بهترین تیم دنیا

ادرس وبلاگ من

لمپارد2008 دات بلاگفا دات کام اینا رو به انگلیسی وارد کن بیا وبم

7. کاربر روبرو از پست مفید lampardfans تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

دیوید لوئیز : من 100% آماده ام !

دیوید لوئیز در مصاحبه بعد از تمرینات امروز گفت:
    "من قبل از اینکه به چلسی بیایم مدت زیاید با رامیرس صحبت کردم و او گفت که اینجا یه جای بسیار خاص است و قطعا از اینکه من به اینجا بیایم خوشحال می شود! من الان اینجا هستم و خوشحالم که باز هم بعد از یک سال با رامیرس هم بازی شدم. من همچنین رابطه خوبی با الکس دارم. من برای او احترام خاصی قائلم,من سبک بازی او و همچنین شخصیت اون رو می پسندم! همچنین ما در تیم ملی هم هم بازی هستیم و من مدت زیادی است که الکس رو میشناسم"

"من می دانم که برای اینکه بتوانم در تیمی مثل چلسی بازی کنم باید همیشه با دیگر بازیکنان در رقابت باشم و من از این موضوع لذت می برم! من دوست دارم چیز های زیادی از هم تیمی های جدیدم یاد بگیرم تا بتوانم بازیکن بهتری باشم و قابلیت هایم را افزایش دهم! لیگ انگلیس بهترین لیگ دنیاست و من از اینکه می توانم در این لیگ بازی کنم واقعا خوشحالم! بازیکنان چلسی واقعا عالی هستند و دوست دارند در مقابل دیگر بازیکنان بزرگ بازی کنند و این بسیار خوب است."

"کارلو آنجلوتی از من استقبال بسیار خوبی کرد و من هم به او قول دادم که بهترین بازی ام را برای چلسی انجام دهم! من بسیار خوشحالم که زیر نظر یکی از بهترین مربی های جهان کار می کنم!"

از لوئیز در مورد تورس پرسیده شد:

"او بازیکن بسیار خطرناکی است و بازی کردن مقابل او بسیار سخت است و من خوشالم که ما در یک تیم هستیم و مجبور نیستم مقابل او بازی کنم "

"من هنوز نمی توانم انگلیسی صحبت کنم ولی تمام تلاشم را می کنم تا هر چه زودتر این زبان را یاد بگیرم تا بتوانم زودتر در تیم جا بیافتم! ولی اسپانیایی را بلدم "

چرا شماره 4 ؟

"من شماره 23 را دوست دارم ! پیراهنی که در بنفیکا هم می پوشیدم. آن هم به خاطر اینکه من عاشق مایکل جوردن با شماره 23 و همچنین دیوید بکام در رئال مادرید با این شماره بودم! همچنین اسم کامل من ( David Luiz Moreira Marinho ) هم 23 حرف دارد !

ولی من در تیم ویتوریا که پیش از بنفیکا در آن بازی می کردم شماره 4 را می پوشیدم و در تیم ملی هم شماره 4 را پوشیدم و این شماره را هم دوست دارم! همچنین 4 را می توان به این روش هم تقسیر کرد: بعد از 23 یعنی دو - سه و حالا چهار ! "

"من اصولا آدم ساکتی هستم ولی فقط بیرون از زمین ! در بیرون از زمین من ساکت هستم و زندگی ساده ای دارم ولی درون زمین شخصیت من فرق دارد! خانواده من در برزیل هستند و هنوز هم چیز هایی آنجا هست که من را خوشحال می کند ! من نمی دانم که آیا آنها به انگلیس خواهند امد یا نه؟ من بعضی وقت ها که برای تیم ملی به برزیل می روم آنها را می بینم ولی فکر نمی کنم آنها بتوانند در اینجا زندگی کنند چون اینجا سرد است!"

"من 100% آماده هستم و اگر همین فردا لازم باشد که بازی کنم با تمام آمادگی به زمین خواهم رفت"

منبع : سایت رسمی چلسی

9. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

خوب دوستان چند تا خبر کوتاه از سایت رسمی باشگاه

اول اینکه همون طور که امین اشاره کرد دیوید لوئیز هم به تمرینات چلسی اضافه شد ...

و طبق گزارشات هم تورس تو تمرین ها خیلی خوب ظاهر شده و انگیزه بالایی نشون داده

خبر بعدی اینکه Les Stubbs بازیکن اسبق چلسی که بین سالهای 1952 تا 1958 تو چلسی بازی می کرد و با چلسی به قهرمانی لیگ هم رسید امروز در سن 81 سالگی درگذشت

این بازیکن 123 بار برای چلسی به میدان رفت و 35 گل به ثمر رسوند

روحش شاد و یادش گرامی ...

خبر بعدی اینکه تیم ذخیره های چلسی این هفته میزبان تیم ذخیره های آرسنال بود که این بازی با تساوی 2-2 همراه شد

11. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

خب اینم عکس از تمرینات امروز چلسی که همه ی شیرها جمعشون جمعه

13. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CB
    مربی مورد علاقه
    گاس هیدینگ - خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    Just Frankie Lampard
    اسم واقعی شما
    مرتضی
    تشکر ها
    47
    تشکر شده 70 در 24 پست

رفقا از طریق سایت گل خبردار شدم رومن میخواد دروگبا و مالودا و میکل و ژیرکوف و بوسینگوا رو در فصل تاستون بفروشه تا 70 میلیون یورویی که برای خرید دیوید لوئیز و تورس خرج شده جبران بشه. تو رو خدا بگین این خبر صحت داره یا نه! اگه درست باشه دق می کنما!
    In cosmos just soccer
    In soccer just Premier League
    In premier league just Chelsea F.C
    In chelsea F.C just SUPER FRANKIE

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

نقل قول نوشته اصلی توسط chelseaman نمایش پست ها
    رفقا از طریق سایت گل خبردار شدم رومن میخواد دروگبا و مالودا و میکل و ژیرکوف و بوسینگوا رو در فصل تاستون بفروشه تا 70 میلیون یورویی که برای خرید دیوید لوئیز و تورس خرج شده جبران بشه. تو رو خدا بگین این خبر صحت داره یا نه! اگه درست باشه دق می کنما!
    همه ی ابن ها شایعه بیش نیستند . همه این ها شایعه ای است که رقبای چلسی درست کرده اند.

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

خــب قـبل از اینکه یه بـحث بی مورد درباره این شایعه ای که الان مـیگم ایجاد بشه ، خـودم خبرش رو میذارم که فقط مطلع باشین و بعدش بره پی کـارش

ســایت گــل ، بــه نقل از روزنـــامه The Sun و اون هــم به نــقل از یک مــنبع آگــاه در باشــگاه چـلسی (!! عـجب منبعی شد !!) اعلام کـرده که آبراموویچ قصد داره در پایان این فصل 5 بازیکن پردستمــزد و کـم کـار چـلسی در این فصل رو بـفروشه تا جـبران خــرج سـنگین هفته گـذشته اش بشه . اسـامی ای که برای این موضوع اعلام شده خیلی جالبه . دروگـبا ، مــالودا ، ژیــرکوف ، مــیکل و بــوسینــگوا .
    فـکر کنم Fake بودن خـبر کـاملاً مشخص باشه چون اگـه همچـین اتفاقی بیفته تـقریباً دیگه چیزی از تیم نمیمونه فـکر کنم ! اونوقت دیگه توی هـر پست فقط یه بازیکن خـواهیم داشت و مـثلاً برای هافبک یا ویـنگ چـپ کـلاً بازیکنی نمیمونه با رفتن ژیرکوف و مـالودا !

17. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)