Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

chelsea بحث و تبادل نظر هواداران چلسی

بخش جالب و خوبی هست ، البته اگر یکم بیوگرافی ها رو آپدیت تر کنید :d برای مثال بالاک با همین نامزدش ازدواج کرد :d
    فکر کنم سال قبل با هم ازدواج کردند ، البته بعد از 13 سال زندگی مشترک ، با هم دیگه ازدواج کردند که در نوع خودش خیلی عجیب و غریب هست!!!!!!!!!!
    بازم ادامه بدید ، عالیه ، یه سوال هم داشتم توی بیوگرافی لمپارد نوشته بود که با بزرگانی چون جوکول و ... همبازی بود ( توی وستهام ) ، اما من فکر میکنم خود لمپارد از جوکول خیلی بزرگتر باشه !!! :d
    بازم عالیه و ادامه بدید ، خیلی خوبه
    موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 2 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea

کارلتو : دروگبا فردا فیکس خواهد بود

کارلو آنجلوتی درباره وضعیت تیمش و همچنین دیدیر دروگبا صحبت کرد و گفت:

"خبر خوب این است که ژیرکوف آماده است ! ولی او فردا از ابتدا بازی نخواهد کرد ولی من امیدوارم به زودی شانسی برای بازی کردن بدست بیاورد.

دروگبا این هفته خیلی خوب تمرین کرد و فردا فیکس خواهد بود ولی من باید در مورد مهاجم کنار او تصمیم بگیرم!

من مطمئنم دروگبا فردا عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت!

جام حذفی از زقابت های لیگ جداست و ما فصل پیش در جام حذفی عالی بودیم و قهرمان شدیم و می خواهیم این عنوان را این فصل هم تکرار کنیم! ما بازی سختی مقابل اورتون داریم , ما همیشه مقابل آنها با مشکل مواجه بودیم ولی تمام توانمان را برای پیروزی به کار خواهیم گرفت.

ما می خواهیم پیروز این بازی باشیم و هفته بعد مقابل ریدینگ به میدان برویم!"

کارلو آنجلوتی همچنین درباره دیدار با کوپنهاگن گفت:

"نیازی نیست به بازیکنان در بازی فردا استراحت بدهیم,ما می توانیم از سیستم چرخشی استفاده کنیم و باید تمام قدرتمان را برای پیروزی در این بازی به کار بگیریم چون پیروزی در این بازی روحیه خوبی برای بازی بعدی به ما خواهد داد!

کارلو باز هم درباره جام حذفی صحبت کرد و گفت:

"ما می توانیم فردا پیروز باشیم یا نباشیم ! ولی ما می خواهیم که در ومبلی بازی کنیم و در نیمه نهایی حضور داشته باشیم!

من این رقابت ها را دوست دارم! جالب است که وقتی بازی رفت مساوی شود بازی برگشتی در کار است و اینکه بازی ها در روز شنبه برگزار می شود حاکی از اهمیت و جذابیت این رقابت هاست.

صادقانه بگویم ما در لیگ وضعیت خوبی نداریم ولی به هر حال ما هم باید مثل بقیه تیم ها 38 بازی را انجام دهیم و باید در 4 رتبه اول لیگ قرار بگیریم.

بازیکنان ما بیشتر از هر چیز تشنه پیروزی در لیگ قهرمانان هستند ولی باید بدانند که ما در جام حذفی هم هنوز سر پا هستیم و باید به هر دو فینال برسیم!"

منبع : سایت رسمی چلسی

4. 4 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    Aguero
    اسم واقعی شما
    mohammad reza

ArgentinaRealMadridInter

تشکر ها
    325
    تشکر شده 383 در 124 پست

chelsea لمپارد: به کورس قهرمانی بازگشته ایم

ستاره انگلیسی بامبدل کردن پنالتی چلسی به گل، پیروزی این تیم در استمفورد بریج را رقم زد.

فرانک لمپارد پس از پیروزی 1-2 تیمش مقابل یونایتد هشدار داد که آبی پوشان به آسانی از تلاش برای کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای این فصل دست نمی کشند.
    چلسی درابتدا با گل وین رونی از حریف عقب افتاد ولی گل داوید لوئیس و ضربه پنالتی لمپارد که به گل مبدل شد سه امتیاز ارزشمند را به حساب چلسی واریز کرد.
    بدین ترتیب چلسی به 12 امتیازی یونایتد صدرنشین رسید.آرسنال هم با 4 امتیاز فاصله نسبت به یونایتد در رده دوم قرار دارد ولی لمپارد معتقد است که چلسی که یک بازی هم کمتر انجام داده هنوز در کورس قهرمانی حاضر است.
    لمپارد در پایان مسابقه سه شنبه شب به اسکای سپورتس گفت:« ما سه شنبه فاصله را کم کردیم؛ هنوز راهی طولانی پیش رو داریم. یونایتد با شایستگی در صدر جدول است ولی ما هم نشان دادیم که هنوز درکورس قهرمانی هستیم.»
    ستاره انگلیسی ادامه داد:« این یک نشانه است؛ وقتی 0-1 از حریف عقب می افتیم و با سه مهاجم- فرناندو تورس، دروگبا و آنلکا- به دنبال گلزنی هستیم، اگر سایر بازیکنان تیم هم بتوانند کاری بکنند، از فرصتهایشان بهره خواهند برد.»
    آنچلوتی:فاصله مان بایونایتد برای قهرمانی خیلی زیاد است.
    مربی آبی پوشان معتقد است که فاصله 12 امتیازی را نمی توان به راحتی جبران کرد.
    کارلو آنچلوتی با اشاره به فاصله 12 امتیازی تیمش به یونایتد صدرنشین به این نکته اشاره کرد که فاصله تیمش با تیم صدرنشین برای کسب عنوان قهرمانی خیلی زیاد است.
    چلسی سه شنبه شب با نتیجه 1-2 یونایتد را شکست داد و در پایان این دیدار کارلو آنچلوتی گفت:« نمی توانم باور کنم که فاصله 12 امتیاز است.ما باید صادق باشیم ؛ اوضاع جدول این طور است و باید به آن احترام بگذاریم.یونایتد خیلی باثبات تر از ما بازی می کند و درک این موضوع خیلی ساده است.»
    مربی ایتالیایی چلسی ادامه داد: «ما برای فتح عنوان قهرمانی فاصله زیادی با یونایتد داریم. آنها تیم خیلی خوب و قدرتمندی هستند و ما باید برروی تیم خودمان تمرکز کنیم.این پیروزی برای ما و اعتماد به نفسمان خیلی مهم بود ولی درحال حاضر نمی توانیم به صدرجدول بازگردیم ولی بازگشت ما به روند مسابقات خیلی خوب بود. بازی خیلی سختی مقابل تیم بزرگی بود ولی ما به پیروزی رسیدیم که خیلی مهم بود.یونایتد بازی با کیفیتی را در نیمه اول ارائه داد و در ضد حملات فوق العده بود. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم ولی در میانه های نیمه اول کار را سخت تر دیدیم و باید فشار بیشتری وارد می کردیم.در نیمه دوم اوضاع بهتر شد و توانستیم بازی بهتری را به اجرا بگذاریم.ما از قدرتمان درمیانه میدان استفاده کردیم و بازی را متعادل کردیم.امشب تیم ما روحیه خوبی داشت و هیچ وقت مشکلی با اتحاد و انسجام بازیکنان نداشتیم ، چون همیشه با هم متحد بوده ایم.همیشه اوضاع همین بوده.»
    داوید لوئیس در طول مدت بازی، درکانون توجهات بود.او گل تساوی تیمش را به ثمر رساند و با خوش شانسی از اخراج گریخت.آنچلوتی درمورد عملکرد ستاره برزیلی اش گفت:« او عملکرد خیلی خوبی داشت.او تاثیرگذاری زیادی در بازی مقابل فولام داشت و دراین دیدار هم گل مهمی را به ثمر رساند.»
    فرناندو تورس نتوانست در این بازی تاثیرگذارباشد و آنچلوتی گفت:« ما نباید مقایسه کنیم.تورس گلزنی نکرد ولی من از مهاجمانم نمی خواهم که گل بزنند و از آنها می خواهم که برای تیم بازی کنند. او بازی خوبی را به نمایش گذاشت و تلاش زیادی برای تیم انجام داد و سعی کرد که مدافعان حریف را تحت فشار قرار دهد.»

6. 4 کاربر از پست مفید mohammad reza hemmati تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

خوب دوستان می خواستم یه سری تحلیل از سیستم جدید تیم تو بازی با منچستر بکنم

ما تو طول این فصل 95 % بازی ها رو با سیستم 3-3-4 بازی کردیم و بعضی اوقات هم با سیستم 2-4-4 لوزی بازی کردیم

ولی این بازی با سیستم 2-4-4 کلاسیک بازی کردیم ! یعنی تقریبا هر 4 هافبک تو یه خط بودن و مخصوصا لمپارد و اسین که معمولا جلو و عقب هم بازی می کردن این بازی کنار هم بودن ! به نظر من این خیلی خوب بود که سیستم عوض شد و تیم کاملا به این داستان احتیاج داشت !

این بازی رامیرس هافبک راست بود که نسبتا خوب بازی کرد ولی خوب رامیرس اونجا جاش نیست نمی تونه خیلی خوب بازی کنه توی اون پست ! به نظرم یا بوسینگوا یا بنایون (که داره خوب میشه) خیلی بهتر هستن واسه اونجا !

سمت چپ هم که مالودا بود که این بازی عملکرد خیلی خوبی نداشت ولی در عوض ژیرکوف خیلی خوب بود و هم یه پنالتی گرفت هم یه تیرک زد برامون

دفاع هامون هم که همه عالی بودن ! تری که دیوید لوئیز هم خیلی عالی بود فقط به قول یکی از دوستان یه کم توجیه نیست یعنی زیاد خطا می کنه که یه جورایی میشه گفت به خاطر جوون بودنش هست ولی خیلی نترس و با اعتماد به نفس هستش تو این سن !!!

البته این بازی ایوانوویچ مثل 1 ماه گذشته بازم خوب نبود و من راضی نیستم ازش !

در خط حمله هم که باز شاهد نیمکت نشینی دروگبا بودیم ! به نظر من انتخاب درستی هم هست ! (با عرض معذرت از رضا )

چون برای انتخاب 2 مهاجم تورس باید بازی کنه! چون اگر الان بهش میدون نرسه و نتونه بازی کنه دیگه احتمالش خیلی کمه که بتونه به روز های اوجش برگرده ولی الان می بینیم که بازی به بازی داره بهتر میشه و من مطئنم که اگر اولین گلش رو هم بزنه هم خیال خودش راحت میشه و دیگه بدون استرس بازی می کنه هم فشار رسانه ها و هوادارا از روش برداشته می شه

و آنلکا هم که انصافا الان بهترین مهاجممون هست و در کنار تورس بهتره که اون بازی کنه و این طوری شد که دروگبا رفت نشست پیش کارلتو رو نیمکت

فقط با این وضعیت فکر می کنم از بین دروگبا-آنلکا-کالو یکیشون تابستون از تیم جدا بشه که نمیشه هنوز گفت کدومشون !؟

کارلتو هم تو آخرین مصاحبش گفته که دیوید لوئیز و میکل دچار مصدومیت کوچیکی شدن و ممکنه به بازی با بلکپول نرسن !

8. 4 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

درود و تبـریک به بچــه هـا گُل بـخش چلسی
    این چـند وقته من زیـادی درگیر مشغله ی فـانتزی بودم، وقت نکردم بیـام و کُلی از وقت گرانبهام به بـاد رفت
    قـبل از هرچیـزی پیـروزی مقــتدرانه ی چـلسی رو به همـه دوستـانی که چـه هـوادار بودند و یـا از بُرد مـا خوشحـال شدند، تبریک می گم. بـاکمـال شـایستگی و اقـتدار بـازی رو بُردیم و نیـازی به بحث الکی درحیطه اینکه داور فلـان بود، لـازم نیست حقیقتش! امـا خـوب بحث زیـادی انجـام شده، اول خـواستم توی میزگرد در این مورد صحبت کنم اما خـوب بعضی ها از حقـایق بدشـون میـاد و مسلماً بلـافاصله مـوضع گیری می کنند و یک نـظر، تبـدیل می شه به دو - سـه صفحه حرف که هیچ کدوم از طرفین هم متقـاعد نمی شند در آخر.
    سـوژه ی اندی از هـواداران یـونایتد، داور مسـابقه بود، در حقیـقت داور اشتـباه زیـاد داشت، اما ازاونجـایی که تیم داوری انگلیس به مـا عـادت داده، تیمی که بخـواد برنده بـشه بـاید اونقدر خـوب بازی کنه که چـشمش به سـوت داور نبـاشه! نمـونه هـای بارز این حرف من در چـند بازی اخیر چـلسی خیلی مشـهود هست و چـندبار هم خـواستم درمورد این مسـائل پُست بدم، اما واقعـاً ارزش نداره. تیم خـودش باید به تنهـایی انقدر خـوب باشه که بـه بـاخت نرسه و بعـدش به خـاطر توجیح بـاختش دست به دامن اشتبـاهات داوری بشـه.

بعـد از اون نـاکامی ها دنبـاله دار چـلسی، به چـنین بُردی نیـاز داشتیم و با کمـال شـایستگی بهش رسیـدیم. نیمـه ی اول بـاید دوگُل می زدیم امـا بی دقتی بـازیکنا بـاعث شد تـا چنین ثمره ای نداشته باشه نیمه ی اول. تـوی نیمه ی دوم، بـازیکنا با یک چـیدمان و برنـامه ی مشـخصی وارد زمین شدند و به کُل با نیمه ی اول فرق داشـتند، بعد از پـایان 45 دقیقه ی اول به آراشم گفتم که اصلـاً بازیکنا برنامه ندارن برای گُلزنی و هرکی واسه خـودش بـازی می کنه، نمـونه ی بـارزش مـالودا! خـیلی پیش اومد براش که می تونست با یک پـاس درست، تیمش رو در موقعیت گلزنی قراربده امـا زیـادی با توپ بـازی می کرد و آخر به یک بمب بست می خورد و توپ دست یونـایتد میافتاد! درکُل من اصلـاً از بازی مـالودا راضی نبودم و به نظرم یکی از بدترین بازیکنای زمین بود. بـا ورود ژیرکوف به زمین، کـاملـاً مشهود بود که حملـات چلسی از اون جنـاح داره جـون می گیره تـازه ! نفـر بعدی هم که می خوام بهش انتقـاد کنم، آنلکـا بود. درسته نیکولـاس بازی قبل عـالی بود و دابل کرد امـا بعد از 10 دقیقه ی اول بازی، کم کم، ارزش حـضورش در تیم کمتر شد تـا اینکه من اصلـاً احسـاس نمی کردم توی زمین آنلکـایی وجـود داره ... کـاملـاً یک یـاره مُرده بود برای تیم. فرنـاندو تورس امـا با وجود گُل نزدنش، ولی در بـاز کردن گره ی بـازی خیلی مؤثر بود و من واقعـاً از بازیش راضی بودم، اگـه درکنار فرنـاندو، دیدیر اول فصل رو داشتیم، کـولـاک می کردیم!

حضـور دیدیر و اومدنـش به زمین هم یکی از عـوامل مثبت پیروزی مـا بود و بر روی گُل دوم هم تأثیرگزار بود و بـا حفظ تـوپ در اون کنـار زمین و منتظر شدن برای رسیدن باقی بازیکنا، و در پـایان پـاسش به لمپـارد و اعلـام خـطای پنـالتی، کـار خـودش رو توی اون 30 دقیقه انجـام داد. در پـایان هم بـا تجـربه ی بـالـا و قـدرت بدنی فوق العـادش، 4 دقیقه ی ارزشمند رو بـدون هیچ حرکت غیرقـانون تـونست به خـوبی با همکـاری رامیرس ویدیچ و ... رو تحت تأثیر خودش قرار بده و در نهـایت هم با یک بـازی Professional تـونستیم یک اخـراجی از یونـایتد بگیریم و دیگـه همه چیز تکمیل شده بود!

نکـته ی قـابل تـوجـه دیگه، بـازی فوق العـاده ی داوید لـوئیز بود! از دفـاع و نجـات دادن دروازه بگیرید تـا حملـات و سـانتر ها و بـازیسـازی ها و در نهـایت گُل بی نظیرش، خـودش رو اثبـات کرد. در مورد بحث داوری هم حرفی ندارم و همونطور که اف ای بلـده از محـروم کردن یک بازیکن به این راحتی چشم پـوشی کنه، مسـائل داوید لـوئیز درمقـابلش دیده نمی شه اصلـاً!

بـازی خیلی خـوب ایـوانوویچ هم از عـوامل اصلی پیروزی چلسی بود در حقیقت! دفـاع خیلی مستحکمش و نفـوذ های به موقع و پـوششی که انجـام می داد بی نظیر بود. امـا آوردن بـوسینگوا به زمین می تونست بدترین تـعویض باشه چون اصلـاً ژوزه رو من در انـدازه ای نمی بینم که می تـونست با نـانی مقـابله کنه که خـوشبخـتانه اتفاق خـاصی در اون گوشه نیافتاد و شـاهد دفـاع کردن ژوزه نبودیم

در مورد بحـث اشلی کول هم بـا یک کلمـه پـوشش می دم ::>>

فعلـاً

10. 3 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

chelsea 11 بيليون پوند در خزانه آبراموويچ

مالک باشگاه چلسي خزانه فارغ از پرداخت ماليات خود را تا مرز 11 بيليون پوند گسترش داده است.

به نقل از يورواسپورت، رومان آبراموويچ مالک روس چلسي انگليس بارها و به صراحت علت سفر به انگليس و خريد چلسي را فرار مالياتي عنوان کرده و جالب است که چاه نفت اين مرد ثروتمند در منطقه آلما همچنان به نام او سند خورده و جايگزين ميلون‌ها دلار ماليات پرداخت نشده نمي‌شود.
    رومان آبراموويچ اکنون به عنوان چهارمين مرد ثروت روسيه شناخته شده و براي سياسيوني که حضورش را بر نمي‌تابند مهره‌اي خطرناک به حساب مي‌آيد.

اين ثروت سرسام آور در حالي منتشر شده که "جان من "، سخنگوي آبراموويچ مي‌گويد: مبلغ عنوان شده ( 11 بيليون يورو) تمام درآمد ماکل چلسي نيست و اين را تنها با استناد به يکي از چهار حساب بانکي وي فاش کرده‌اند.
    خريد 50 ميليون پوندي تورس از ليورپول آخرين ژست مديريتي آبراموويچ بوده که مثل هميشه تعجب همگان را برانگيخته است.
    گفته مي‌شود آبراموويچ بالاترين حقوق در بين کارمندان خود را يک مشاور مالي گمنام مي‌دهد که به وي براي فرار مالياتي مشاوره داده و در معاملات بورس مسکو او را راهنمايي مي‌کند.

* اتومبيل‌هاي رومان
    مرسدس بنز (S500L (2010)، BMW 760 Li(2010)، VW Golf (2007 و ... که در مجموع معادل 650 هزار پوند ارزش دارند.

* مالکيت
    صددرصد از باشگاه چلسي، صددرصد از شرکت خصوصي مديريتي(Lowndes Square)، بيست و پنج درصد از شرکت پرايمرود اينترنشنال و صددرصد از مالکيت حداقل 16 شرکت نيمه خصوصي در بريتانيا.

12. 3 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Moriniuo
    بازیکن محبوب
    P.cech
    اسم واقعی شما
    Aidin

EnglandChelseaChelsea

تشکر ها
    7
    تشکر شده 7 در 5 پست

الان كه فصل تمام شد و خوشبختانه از 5 اومديم2 ولي جرا ازmanutd باختيم؟؟؟ ما بايد ميبرديم

14. 2 کاربر از پست مفید Aidin.cech تشکر کرده اند .

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)