Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

chelsea بحث و تبادل نظر هواداران چلسی

بخش جالب و خوبی هست ، البته اگر یکم بیوگرافی ها رو آپدیت تر کنید :d برای مثال بالاک با همین نامزدش ازدواج کرد :d
    فکر کنم سال قبل با هم ازدواج کردند ، البته بعد از 13 سال زندگی مشترک ، با هم دیگه ازدواج کردند که در نوع خودش خیلی عجیب و غریب هست!!!!!!!!!!
    بازم ادامه بدید ، عالیه ، یه سوال هم داشتم توی بیوگرافی لمپارد نوشته بود که با بزرگانی چون جوکول و ... همبازی بود ( توی وستهام ) ، اما من فکر میکنم خود لمپارد از جوکول خیلی بزرگتر باشه !!! :d
    بازم عالیه و ادامه بدید ، خیلی خوبه
    موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 2 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea

خوب دیشب هم 2 امتیاز دیگه از دست دادیدم نا به طور 100% قطعی بشه گفت باید بیخیال لیگ برتر بشیم و فقط تلاشمون رو بکنیم که سهمیه جام باشگاه ها رو بگیریم!

واقعا دیشب تیم اصلا خوب بازی نمی کرد ! البته تو حمله ! ولی تو دفاع تیم واقعا عالی بود ! خط دفاع که همه عالی مخصوصا از بازی دیوید لوئیز خیلی خوشم اومد

تری هم که مثل همیشه عالی بود و اشلی و ایوانوویچ هم خیلی خوب بودن!
    اسین و رامیرس هم تو دفاع خیلی به تیم کمک می کردن... ولی بریم سراغ خط حمله

لمپارد این بازی خیلی بهتر شده بود و پاس های خوبی می داد ولی...

تورس که مثل بازی با لیورپول فاجعه بود و خیلی ضعیف !!! آنلکا هم کار خاصی نکرد ولی تلاشش رو می کرد !

نکته قابل توجه که من دیشب تو بازی تیم متوجه شدم این بود که تیم ما تو حمله خیلی خیلی خیلی کُنده! یعنی واقعا به سرعت نیاز داریم! چیزی که با اومدن کالو تا حدودی به تیم اضافه شد ولی قبل اون تنها بازیکنی که خوب میدوید رامیرس بود! مالودا هم دیشب بد بازی نکرد...

دروگبا هم با اومدنش یه کم خط حمله رو بهتر کرد و در کل وقتی دروگبا اومد تازه ما 11 نفره شدیم!

ولی اصلا حمله خطرناک و برنامه ریزی شده نداشتیم! باید منتظر خلاقیت بازیکن ها می بودیم تا اتفاق خاصی بیافته!

چک هم که بهترین بازیکن زمین بود با پنالتی که دقیقه 93 گرفت و ما رو از باخت نجات داد! پنالتی ر ودیوید لوئیز انجام داد که به نظر من از روی بی تجربگیش بود و البته داور هم خیلی سخت گیری کرد چون به نظر من پنالتی نبود!

Chelsea (4-3-3): Cech; Ivanovic, Luiz, Terry (c), Cole; Ramires, Essien, Lampard; Anelka (Kalou 65), Torres (Drogba 70), Malouda.
    Unused subs Turnbull, Ferreira, Mikel, McEachran, Sala

4. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

فولام 0 - 0 چلسی

تیم فوتبال چلسی باز هم در مقابل حریفش ناموفق بود.
    به گزارش کانون هواداران چلسی درایران ، تیم فوتبال چلسی که برای رسیدن به کورس قهرمانی می بایستی تمام امتیازات پیش رویش را بدست می آورد در برابر فولام متوقف شد تا دیگر در نامش در بین مدعیان قهرمانی نباشد.

ترکیب چلسی : چک ، ایوانوویچ ، لوئیز ، تری ، کول ، رامیرس ، اسین ، لمپارد ، آنلکا ( 65-کالو ) ، تورس ( 70- دروگبا ) ، مالودا
    بازیکنان استفاده نشده : ترنبال ، فرییرا ، میکل ، میک ایچران ، سالا

آمار بازی:
    شوت در چارچوب: فولام 5-4 چلسی
    کرنر: فولام 4-6 چلسی
    خطا : فولام 10-13 چلسی
    اخطار: فولام 2 - 1 چلسی ( 37 - ایوانووریچ )
    آفساید : فولام 1- 3چلسی

- تیم فولام در این دیدار به یک پنالتی رسید که پتر جک آن را مهار کرد.

6. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

بازگشت ژیرکوف

ژیرکوف پس از گذر از مصدومیت ، به تمرینات تیمش بازگشت.
    به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، یوری ژیرکوف ، ملی پوش روسیه ای که بدلیل مصدومیت مدتی از تیم دور بود امروز توانست به تمرینات تیم بازگردد و با دیگر همبازیانش در تمرینات همراه شد.

8. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

کارلو انجلوتی طی صحبت هایی از تورس حمایت کرد

انجلوتی در مورد تورس گفت :"فرناندو خوب بازی کرد . او چند تا موقعیت در نیمه اول داشت و من اونا فقط به این دلیل با دروگبا تعویض کردم چون دروگبا تازه نفس و پر قدرت بود .عملکرد اون از بازی با لیورپول بهتر بود. من فکر نمیکنم اون ناامید شده باشه چون اون نیاز به زمان داره تا بتونه به خوبی همراه با ما بازی کنه"

انجلوتی همچنین در مورد عکس العمل دروگبا نسبت به نیمکت نشینی گفت:" من نمی دانم دیدیر خوشحال بود یا نه ولی هر بازیکنی میدونه که هر بازی مهم است . ما به این دلیل چرخش در ترکیب داشتیم تا به همه انگیزه بزرگ بدیم و وضعیت خودمون را حفظ کنیم ."

منبع : سایت رسمی لیگ برتر

اولا بگم که خود انجلوتی هم میدونه که تورس خوب بازی نکرده ولی خوب دلیل این صحبت هاش کاملا مشخصه و داره کاملا حرفه ای عمل میکن .. این مصاحبه کارلو و همچین مصاحبش در مورد عدم شانس قهرمانی میتونه چند وجه داشته باشه...

اولا چرا خودمون را گول بزنیم کارلو حرف حق را زده ما خیلی شانسمون برا قهرمانی کمه و در حقیقت اگه بخواهیم واقع بین باشیم باید برای رتبه سوم و چهارم بجنگیم کارلو هم خودش میدونه شاید شانس برای قهرمانی داشته باشیم ولی خوب با این صحبت ها میخواد فشار را روی تیم برداره تا اگه بازم تیم تو لیگ نتیجه نگیره کسی فکر نکنه چلسی در بحرانه یا بازیکنان روحیه خود را از دست ندند و یه جوری داره میگه حالا اگه ما همه بازیهامون را نبردیم اشکالی ندارد ما برای سوم و چهارم شدن به برد در همه بازی ها نیاز نداریم ولی خوب کارلتو حتما هدف بزرگتری داره اونم قهرمانی در دو جام باقی مانده است یکی جام حذفی و دیگر لیگ قهرمانان ..... الان ما بازیمون تو جام حذفی با اورتون هست و احتمال زیاد خواهیم برد و فکر کنم تا بازی بعدیمون فاصلش زیاد باشه همچنین الان تو این مرحله از لیگ قهرمانان با تیم اسونی روبه رو هستیم و میتونیم راحت صعود کنیم( البته احتمال اینکه حذف هم بشیم هست) ولی خوب احتمال خیلی زیاد خواهیم بردخوب تیم وقتی از این مراحل بالا رفت تا مراحل بعدی چندین بازی درلیگ داره که شامل بازی هایی با منچستر یا من سیتی یا با تاتنهام است که اگر در این بازی ها نتیجه نگیریم اونوقت برای تیمی که میخواد قهرمان بشه فشار روانی داره ولی وقتی ما هدفمون را چهارمی گذاشتیم کمی اثرات روانی این عدم موفقیت ها در لیگ کمتر میشه و ما میتونیم راحت تر تو جام های دیگه بازی کنیم .

بعضی دوستان میگند چرا کارلو به تورس بازی میده اینم باز مربوط میشه به اون دو جام ما الان داریم تقریبا یه جورایی بازی های لیگی که تقریبا برامون قهرمانیش تموم شده را فدای اون دو تا جام میکنیم ما برای قهرمانی در اروپا 100 درصد نیاز به یه تورس هماهنگ اماده و با انگیزه داریم .... خوب الان تورس هم نا اماده هم ناهماهنگ ولی با انگیزه است خوب ما با بازی دادن تورس از الان داریم تورس را برای مراحل بعدی لیگ قهرمانان با تیم هماهنگ میکنیم همچنین احتمال اینکه امادگی تورس هم تو این چند هفته برگرده کم نیست چون اصولا این نا امادگی ها کم به مسائل روانی مربوط نمیشه و شاید تورس به یک گل نیاز داره یا یک پاس گل مثل رامیرز که با یک سازندگی عالی در بازی با ارسنال کم کم امادگی خودش را بدست اورد از لحاظ روحی ............

در مورد دیشب هم واقعا دو چیز برام خیلی مهم بود یکی اینکه در 1 ماه گذشته بدون شک بهترین بازیکنمون رامیرز بوده کسی که واقعا در توپ گیری هوش زیادی داره چیزی که تو انگلیس خیلی به درد میخوره چون برخوردها زیاده و ممکنه شما زورت از بازیکن روبه رو کم باشه ولی با یه کم هوش میتونی توپ را راحت ازش بگیری .... یکی دیگه هم بازی عالی لوئیز شاید ما بعدا از این که چرا لوئیز را در لیگ قهرمانان نداشتیم حسرت بخوریم ولی من مطمئنم کارلو لوئیز را به الکس ترجیح میده

البته باید از پتر چک هم به خاطر کار بزرگی که کرد تشکر کنم چون واقعا 2 شکست پشت سر هم برای تیم فاجعه بود و الان که بازی مساوی شده تیم داره رو خط مرزی حرکت میکنه ولی اگه اون پنالتی گل میشد باز وارد بحران میشدیم ولی این پنالتی شاید کمی ما را نجات داد ......

10. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea کـارلو : دروگبـا مشکل ندارد

کـارلو آنجـلوتی دلیل جنجالی نیمکت نشـاندن دروگبا را فرونشـاند

کـارلو آنجـلوتی بیـان کرد که هیچ چیزی نمی تواند به تصـمیم وی را برای نیمکت نشـاندن دروگبـا در تسـاوی بدون گُل دوشنبه شب برابر فولهام، معـنی خـاصی ببخشد.

این مربی ایتـالیایی در شب دوشنبه تصمیم گرفت تـا بازی را بـا خرید 50 میلیون پـوندیشـان، یعنی فرناندو تورس به جـای دیدیر دروگبا آغـاز کند.

تـورس که موفق به گلزنی نشـده بود، جـایش را در دقـایق پـایانی به دیدیر دروگبا داد و کـارلو آنجـلوتی اعلام کرد که تمـامی بـازیکنانش قـادر هستند تا با شرایط "چـرخشـی بازیکنان" در تیم فعـالیت کنند.

کـارلو در این بـاره گفت:" من نمی دانم که دیدیر از نیمکت نشـستن ناراحت شده یا نه. اما همه ی بازیکنان می دانند که هر بازی از اهمیت خـاص خـودش برخوردار است. بنـابراین نیمکت نشستن اشکـالی ندارد. مـا می خواهیم از او به صورت چرخشی استفاده کنیم تـا شرایط او را به ثبـات گذشته برسـانیم و همچنین به همه ی بازیکنان انگیزه بدهیم.

شـاید در بازی بعـدی از هردوی آنها از ابتدا استفـاده کنیم."

او در مورد تسـاوی دوشنبه شب افزود :" مـا می خواستیم با چرخش توپ در زمین، کنترل بازی را به دست بیاوریم. فرنـاندو تورس خـوب بازی کرد و چندین موقعیت نیز در نیمه ی اول داشت ولی در ادامه او را بیرون کشیدم تـا دیدیر دروگبای تـازه نفس را وارد تیم کنم و از قدرت او بهره ببریم. این تنهـا دلیلی بود که او را تعویض کردیم."

" نمـایش او بهتر از بـازی اخیرش بـرابر لیورپول شده بود. این مشـخص است که همه ی مهـاجم های دنیا دوست دارند تـا گلزنی کنند و در مورد او فکر نمی کنم که نـاامید شده باشد چون نیـاز به زمـان دارد تـا بتواند در میـان ما به خوبی بازی کند و، بعد از یک هفته، و بعد از بـازی ـش برابر تیم سـابقش، امروز خیلی بهتر شده بود."

بـاوجود متـوقف شـدن آبی هـا توسط فولهام و سقـوط ـشان به رتبه ی پنجم و قرار گرفتنشان پـایین تر از تـاتنهام، کـارلو آنجـلوتی از بهـتر شدن وضعیت تیمش اطمینان خـاطر داد.

وی در پـایان گفت:" من نسـبت به آینـده خـوش بین هستم و دلـایل زیـادی برای تثبیت حـرف من و اطمینان داشتن با آن وجود دارد."

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

یه سری اخبرا از تیم....

چک : از تورس حمایت کنید

پیتر چک دروازه بان شماره 1 چلسی درباره فرناندو تورس خرید جدید چلسی گفت:
    "به نظرم تورس در 60-70 دقیقه ای که در زمین بود خیلی خوب و سریع بازی کرد و خیلی خوب با تیم هماهنگ شد ولی موقعیت گلزنی خوبی نداشت تا از او انتظار گل داشته باشیم!

او بازیکن بسیار خرفه ای و خوبی است و این دلیلی است که چلسی او را خریده است . وقتی او صاحب توپ می شود همیشه آسان ترین راه را انتخاب نمی کند و همین باعث می شود حرکات او قابل پیش بینی نباشد !"

همچنین چک در مورد شرایط چلسی در لیگ گفت:
    " ما دیگر شانس قهرمانی نداریم چون امتیاز های زیادی از دست دادیم و منچستر یونایتد هم اکثر بازی هایش را برده است ! ولی ما تا روز آخر مبارزه می کنیم "

لمپارد امیدوار به جام باشگاه ها

فرانک لمپارد درباره لیگ قهرمانان اروپا وتاثیر آن بر لیگ برتر گفت :
    "من 3 بار با چلسی قهرمان لیگ شده ام ولی هیچ وقت قهرمان اروپا نشدم که این برای من بسیار سخت است.

موفقیت در این جام به بازیکنان بستگی دارد و همچنین اگر شما در اروپا بازی های خود را ببرید در لیگ هم تاثیر مثبت آن را خواهید دید"

ژیرکوف به تمرینات بازگشت

خبر خوب بعدی اینکه ژیرکوف که از اواسط نوامبر مصدوم بود بالاخره به تمرین های تیم برگشت...

منبع : سایت رسمی چلسی و اسکای اسپورتس

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

آبراموویچ، هیدینگ را به عنوان مدیر فنی می خواهد
    خبرگزاری ایسکانیوز: چلسی می‌خواهد گاس هیدینک را برگرداند. آنها می‌خواهند بر مبنای خریدهایی مانند فرناندو تورس و داوید لوییز تیم خود را بسازند.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، هیدینک در سال 2009 به عنوان مربی موقت جانشین لوییز فلیپه اسکولاری شد و سه ماه موفق را در باشگاه گذراند و آنها را با برد دو بر یک مقابل اورتون به قهرمانی جام اتحادیه رساند.
    رومن آبراموویچ قصد دارد او را جانشین فرانک آرنسن، مدیر ورزشی چلسی سازد که در انتهای فصل دارد می‌رود.
    چلسی با چیکی بگیریستین، مدیر ورزشی سابق بارسلونا مذاکره کرده ولی او به دلیل نفوذ سنگین آبراموویچ روی مسائل فوتبالی، از جمله خرید بازیکنان این شغل را نپذیرفت.
    مربیان دیگری هم برای این پست در نظر گرفته شده‌اند، از جمله آورام گرانت، مربی سابق چلسی و مربی فعلی وستهم، اما طرفداران و بازیکنان هیدینک را دوست دارند چرا که دورانی موفق را در چلسی گذراند.
    کارلو آنچلوتی هم حداقل یک سال دیگر در چلسی می‌ماند، اما آبراموویچ به دنبال مربی بزرگ دیگری است تا بتواند فاتح لیگ قهرمانان شود. او از سال 2003 که چلسی را خرید تاکنون به دنبال این افتخار بوده است.
    هیدینک پارسال قراردادی دوساله با تیم ملی ترکیه بست، اما به دلیل نتایج ضعیف در مسابقات مقدماتی یورو 2012 تحت فشار است.

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

دروگبا: می‌خواهم در جام جهانی 2014 بازی کنم

سایت گل – دیدیه دروگبا، ستاره چلسی و ملی‌پوش ساحل عاج هنوز خیلی با آویختن کفش‌ها فاصله دارد، حتی در حالی که کارشناسان محلی می‌گویند دوران حضور او در تیم ملی دارد به سر می‌آِد.

این مهاجم 33 ساله که بهترین گل‌زن تاریخ ساحل عاج است به روزنامه‌ای محلی گفت که در جام جهانی 2014 برزیل بازی می‌کند.

هرچند که بازگشت او به تیم ملی در برد یک بر صفر چند روز پیش مقابل مالی – که در شهر والنس فرانسه برگزار شد – با استقبال گسترده هواداران محلی روبرو شد، اما تحلیل‌گران بسیاری می‌گویند این پدیده سابق المپیک مارسی باید به سرعت آماده کناره‌گیری از سطح ملی شود و جا را برای نسل جدید باز کند.

او در مصاحبه با نشریه لینتر گفته است: «من در اواخر حضور در تیم ساحل عاج نیستم. ی‌خواهم در دو جام ملت‌های آفریقای بعدی – 2012 و 2013 – بازی کنم. می‌خواهم سومین جام جهانی خود را هم در سال 2014 در برزیل تجربه کنم.»

پس از نمایش نه چندان خوب ساحل عاج در جام جهانی 2010، دروگبا موقتا از تیم کنار رفت و دعوت‌های پرشمار فرانسوا زاهویی، مربی بومی تیم ملی کشورش را رد کرد، اما سرانجام برای بازی با مالی به تیم ملی برگشت.

او گفت: «من این طور تیم را ترک نمی‌کنم. روزی که تصمیم به کناره‌گیری از تیم ملی بگیرم، با هوادارانم صحبت می‌کنم و از آنها خداحافظی خواهم کرد. من هرگز روی نوک پا از تیم نمی‌روم. حالا که این‌جایم، هر زمانی هم که دعوتم کنند پاسخ می‌دهم.»
    دروگبا در سال 2014، 36 ساله می‌شود، که البته هنوز با رکورد روژه میلا، اسطوره فوتبال کامرون بسیار فاصله خواهد داشت. میلا در سن 42 سالگی در جام جهانی بازی کرد.

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

آنچلوتی: حالا هدف ما فقط چهارمی است

خبرگزاری ایسکانیوز: سرمربی تیم چلسی بعد از تساوی مقابل تیم فولام از به دست آوردن قهرمانی به کلی قطع امید کرد.

ه گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، کارلو آنجلوتی تاکید کرد رسیدن به قهرمانی در رقابت های این فصل جزیره برای آبی ها دشوار است و راهیابی به رقابت های لیگ قهرمانان را اولویت اصلی تیمش دانست.
    وی در گفتگو به خبرنگاران گفت:" هدف ما اکنون این است که بازی به بازی پیش برویم و با روحیه بالا فصل را ادامه بدهیم.
    بازگشت به رقابت قهرمانی دشوار است اما هنوز تا پایان مفصل بازی های دشواری در لیگ و جام حذفی پیش رو داریم.
    زمانی برای فکر کردن به فاصله مان با منچستریونایتد نداریم زیرا باید برای رسیدن به رتبه چهارم تلاش کنیم. مهمترین مسئله قرار گرفتن در رتبه چهارم است و فکر می کنم بتوانیم به این هدف برسیم.
    خوش بینم و اعتماد زیادی به تیمم دارم. تلاش می کنم همیشه معقول فکر کنم و فکر می کنم فوتبالی که بازی کردیم بسیار خوب بود و باید ادامه دهیم.

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

لـــمپــارد : عــدم صـعود به جام باشگاههـا یـعنی فاجــعه

فـرانک لـمپارد ، عدم صعود چـلسی به لیگ قهرمانان در فصل آینده را یک فاجعه برای این تیم قلمداد کرد .
    به دنبال تساوی 0-0 مقابل فولام در دیدار هفته گذشته لیگ بـرتر ، چـلسی با 12 امتیاز اختلاف نسبت به منچستریونایتد در جایگاه پنجم لیگ قرار دارد . این درحالیست که چـلسی یک هفته مهم را در FA Cup و لیگ قهرمانان اروپا ( تنها امیدهای باقیمانده چـلسی ) پیش رو دارد .

لـمپارد به BBC گفت : " ما باید در جمع 4 تیم بالای جدول قرار بگیریم . عدم صعود به لیگ قهرمانان یک فاجعه است . این دو کاپ ( FA Cup و UCL ) از اهمیت بالایی برخوردارند . چـرا که در لیگ به مشکل برخورد کرده ایم به همین دلیل باید به فینال ها برسیم . "

لـمپارد همچنین از ورود لوئیز و تورس استقبال کرد : " تورس تفاوت زیادی در تیم ما ایجاد کرده است . او در بازیهای گذشته موفق به گـلزنی نشده اما به این دلیل است که او در کانون توجه ها قرار داشته . او مسئولیت سنگینی دارد و مـردم انتظار گـلزنی فوری از او دارند . "
    او در مورد لوئیز هم گـفت : " دیوید لوئیز هم بسیار عالی نشان داده . "

همچنین لمپارد حیرت خود را از خرید 2 بازیکن گرانقیمت در روز پایانی نقل و انتقالات ابراز کرد : " من بسیار شگفت زده شده بودم اما واقعاً از این اتفاق خوشحالم . داشتنِ چنین بازیکنانی که در مقطع کنونی به آنها نیازمندیم روحیه خوبی به تیم داده است . ما در سالهای اخیر درمقایسه با سالهای قبل خرج زیادی نکردیم اما با این وجود فصل گـذشته 2 جام را تصاحب کردیم . خیلی خوشحالم که بودجه کافی برای این خریدها اختصاص داده شد . در این فصل اوضاع خوب پیش نرفت . ما خوب بازی نکردیم و مصدومیت های زیادی هم نصیب بازیکنان شد . "

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)