Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

chelsea بحث و تبادل نظر هواداران چلسی

بخش جالب و خوبی هست ، البته اگر یکم بیوگرافی ها رو آپدیت تر کنید :d برای مثال بالاک با همین نامزدش ازدواج کرد :d
    فکر کنم سال قبل با هم ازدواج کردند ، البته بعد از 13 سال زندگی مشترک ، با هم دیگه ازدواج کردند که در نوع خودش خیلی عجیب و غریب هست!!!!!!!!!!
    بازم ادامه بدید ، عالیه ، یه سوال هم داشتم توی بیوگرافی لمپارد نوشته بود که با بزرگانی چون جوکول و ... همبازی بود ( توی وستهام ) ، اما من فکر میکنم خود لمپارد از جوکول خیلی بزرگتر باشه !!! :d
    بازم عالیه و ادامه بدید ، خیلی خوبه
    موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 2 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

bartar

من خودم به عنوان یک طرفدار چلسی متعصب امیدوارم تورس بتواند بهترین بازی های عمرش را در چلسی انجام دهد و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ چلسی نام خودش را جاودان کند.

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

تورس چند روزیه که کارش رو در چلسی شروع کرده و در همین چند روز تحت تاثیر جو حاکم بر Cobham قرار گرفته...
    " جو حاکم باورنکردنیه! همه میخندن و باهم شوخی میکنن و واقعا باهم دوست هستن"
    " همه در باشگاه به فکر من و خانوادم هستن و جو بین بازیکنان و کارکنان باشگاه من رو شگفت زده کرد که واقعا خیلی خوبه"
    "من با انلکا و مخصوصا دروگبا صحبت کردم چون میخوام هر چه زودتر با اونها هماهنگ بشم.وقتی کنار بازیکن هایی مثل دروگبا,انلکا و لمپارد بازی می کنی از بازی کردن لذت میبری.من میخوام هر چه سریع تر راه و روش بازی کردن با اونها رو یاد بگیرم"
    توس در مورد بازی کردن با دیگر مهاجمین تیم گفت" کارلو(انجلوتی) گفت وقتی شما بازیکنان خوبی باشین باید راه بازی کردن باهم رو یاد بگیرین"
    " اون درباره ی میلان و جام های مختلفی که بردن گفت. فصل بلندیه و بازیهای زیادی باقی مونده و من مثل بازیکن های دیگه برای جایگاهم میجنگم.ما میتونیم باهم دیگه یا جدا از هم در بازی ها مختلف بازی کنیم"
    در ادامه در مورد اومدنش به چلسی گفت...
    " چلسی واقعا ثابت کرد که من رو میخواد اون ها تا اخرش وایسادن"
    " دوشبه واقعا روز سختی بود! من مطمئن نبودم که بازیکن چلسی هستم یا لیورپول به خاطر اینکه همه چیز در دقیقه ی اخر انجام شد"
    " واقعا روز بلندی بود شاید یکی از بدترین روزهای زندگیم ولی بالاخره پایان خوبی داشت"

منبع : سایت رسمی باشگاه
    ویرایش توسط DanielBahrami : 02-13-2011 در ساعت 16:50

5. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

ترکیب چلسی در مقابل لیورپول اعلام شد.

1 Petr Cech
    17 Jose Bosingwa
    2 Branislav Ivanovic
    26 John Terry (c)
    3 Ashley Cole
    12 John Mikel Obi
    5 Michael Essien
    8 Frank Lampard
    39 Nicolas Anelka
    9 Fernando Torres
    11 Didier Drogba

مثل اینکه از تورس هم در این بازی قراره استفاده بشه. میوارم که امشب تورس چند گلی بزنه.
    ویرایش توسط DanielBahrami : 02-06-2011 در ساعت 19:44

7. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

تو بازی اول نمیشه خیلی ازش انتظار داشت هرچند که انگیزه بالایی داره اما باشکست دیروز منچستر اگه چلسی ببره تا اخرم ادامه بده فک کنم بتونه حقشو پس بگیره

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

9. کاربر روبرو از پست مفید saiede تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

در این مدت که سایت مسدود بود نتوانستم بعد از باخت به لیورپول مطلبی قرار بدهم .

گزارش بازی های دوستانه ی تیم های ملی که در آنها بازیکنان چلسی خضور داشتند.

انگلیس - دانمارک

فرانک لمپارد برای اولین بار بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس را بر بازو داشت !
    در بازی دوستانه تیم ملی انگلیس مقابل دانمارک لمپارد -اشلی کول -جان تری از ابتدا در زمین حضور داشتند که پس از تعویض لمپارد اشلی کول بازوبند کاپیتانی را گرفت

جان تری کاپیتان اسبق تیم ملی هم 90 دقیقه برای تیم کشورش بازی کرد

انگلیس این بازی را با نتیجه 2-1 با گل های بنت و اشلی یانگ برد

اسپانیا - کلمبیا

فرناندو تورس در بازی اسپانیا مقابل کلمبیا به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت و اسپانیا با گل دقایق آخر سیلوا 1-0 این بازی رو برد

فرانسه - برزیل

در این بازی فلورنت مالودا و دیوید لوئیز برای تیم هایشان به بازی رفتند تا فرانسه بعد از فینال جام جهاkی 1998 باز هم برزیل را شکست دهد و این بار با تک گل بنزما

صربستان - اسرائیل

ایوانوویچ در این بازی به عنوان مدافع راست برای تیمش به میدان رفت و صربستان این بازی را با نتیجه 2-0 برد

جمهوری چک - کرواسی

پیتر چک شب بدی را پشت سر گذاشت و در این بازی تیمش 4-2 از کرواسی شکست خورد!

ساحل عاج - مالی

دروگبا و کالو هر دو برای تیم کشورشان به میدان رفتند که موقعیت های زیادی هم داشتند و بازی خوبی ارائه دادند

ساحل عاج با نتیجه 1-0 پیروز این بازی بود

بازی های زیر 21 سال

کلیفورد برای تیم ملی ایرلند بازی کرد و تیمش مقابل قبرس 0-0 متوقف شد

جفری بروما 73 دقیقه و ون انهولت 90 دقیقه برای تیم ملی هلند بازی کردند و هلند 1-0 جمهوری چک را شکست داد

لالکوویچ برای اولین بار برای تیم ملی اسلواکی بازی کرد! این مهاجم 18 ساله در حالی در این بازی به میدان رفت که در انتها تیمش 3-1 مقابل فرانسه شکست خورد

پ.ن:البته این فرانسه و برزیل بعد 98 3-4 بار بازی کردن با هم حتی جام جهانی 2006 ولی نویسنده سایت رسمی نوشته بود فینال 98 تکرار شد که منم فقط ترجمش کردم
    ویرایش توسط DanielBahrami : 02-13-2011 در ساعت 16:49

11. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

فرناندو تورس زمانی که به لیورپول پیوست خیلی با الان تفاوت داشت ، یه بازیکن تکنیکی ، سرعتی و گلزن و یه مهاجم خوب از هر لحاظ بود ، خیلی هم در لیورپول درخشید ، چندین فصل طلایی رو تو لیورپول سپری کرد اما کم کم از اون تورس آرمانی دور شده بود ، دلیلش رو باید تو لیورپول جستجو کنیم ، مربیانی که با تورس کار میکردن ، صرفاً اون رو تو پست تک مهاجمی قرار میدادن ، وظیفه ی یک مهاجم تک در حمله ، به مراتب سخت تر از زمانیه که یه مهاجم دیگه رو کنارش داشته باشه اما باز هم تورس خوب کار میکرد تا این فصل که تورس حتی در جام جهانی هم در کنار ویا درخششی نداشت ، یعنی تورس که به این شکل در اومده ، دلیلش لیورپولیه ، نه چیز دیگه ای !

الان تورس بعد از کلی ماجرا به چلسی پیوسته ، و بحث در مورد اینه که " آیا تورس میتونه در چلسی خوب کار کنه ؟! " ، یا اینکه " تورس به سرنوشت شوچنکو دچار میشه یا نه ؟! " . نظر من اینه که اگه تورس تو چلسی کمی از اون تاکتیک های تکم مهاجمی دور بشه ، کمی بیشتر اون رو در کنار مهاجم دیگه ای ببینیم ، کم کم تورس میتونه به حالت اولش برگرده ، اون تورسی که ترس همه ی دفاع ها بود خواهد شد.باید بهش وقت بدیم تا بتونه کم کم خودش رو پیدا کنه. با راه افتادن تورس ، کم کم میتونیم اون رو در کنار آنلکا ، پشت دروگبا قرار بدیم به این شکل :

دروگــبا

تــورس --- آنلــکا « مالودا»

یا حتی استفاده از 2 مهاجم مثل آنلکا و تورس در ترکیب اصلی و قرار دادن دروگبا روی نیمکت ، باعث بشه که دروگبا کمی خودش رو بهتر کنه و اون رو کمی بهتر از این حالت ببینیم ،دروگبا و آنلکا این فصل شدیداً افت محسوسی داشتن ، قابل قیاس با فصل قبل نیستن ، کالو و مالودا هم که وضعیت نا مشخصی دارن ، یک بازی به زیبایی کار میکنن و بازی بعد بدترین شرایط ممکن رو دارن ، تنها شانس تیم بازگشت روحیه ی خوب به تیم هست.باید تغییراتی تو ترکیب تیم داده بشه ، یکنواختی ترکیب شدیداً به تیم لطمه زده .بازگشت یوسی بنایون شاید بتونه تیم رو بهتر کنه البته اگه بتونه اون آمادگی قبل خودش رو پیدا کنه.

13. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

bartar

اشلی بازیکن سال انگلستان

اشـلی کول، مدافع چپ تیم ملی انگلسـتان و آبی ها، به عنوان بهترین بازیکن سـال 2010 انتخاب شد.
    به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران، طی انتخـاباتی که در وبسـایت فدراسیون فوتبال انگلستان برگزار شده بود، هـواداران از تمـامی نقـاط کشور اشـلی کول را به عنوان بهـترین بـازیکن سـال گذشته برگزیدند. هـشت سـال است که نظرسـنجی آنلـاین در وبسـایت فدراسیون فوتبال برگزار می شود که در آن از هـواداران پرسـیده می شود که چه کسی در طول 12 مـاه اخیر بهترین عملکرد را برای تیم ملی انگلسـتان داشته است. در طول سـال 2010، فـابیوکاپلو 44 بـازییکن را بازی داد که در نتیجه، هفت پیروزی و 21 گُل زده، ثمره ی این اطمینان بوده. در این مدت کول تنها سه دیدار را از دست داد که هرسه بازی نیز از دیدار هـای دوستانه بودند که به ترتیب به این شرح می بـاشند: برابر مصر، مکزیک و فرانسه!
    اشـلی به همراه فرانک لمپـارد، از بـازیکنان انگلیسی حـاضر در چلسی است که چنین افتخـار ملی را کسب کرده، پیش از او لمپارد دومرتبه موفق شد در سـال ها 2004 و 2005 این عنوان را کسب کند.
    این سـال، بعد از منتخب شدن اشلی کول، استیون جرارد و آدام جـانسون به ترتیب رتبه های دوم و سوم را از آن خود ساختند.
    ویرایش توسط DanielBahrami : 02-13-2011 در ساعت 16:47

15. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

کارلو : لوئیز بهترین می شود

کارلو آنجلوتی معتقد است دیوید لوئیز می تواند یکی از بهترین مدافعان جهان شود.
    به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، کارلو آنچلوتی، مربی چلسی گفته داوید لوییز یکی از بهترین مدافعان دنیا می‌شود. او قرار است دوشنبه اولین بازی خود در ترکیب ثابت چلسی را مقابل فولام برگزار کند.

لوییز در آخرین روز انتقالات ژانویه با مبلغ 21 میلیون پوند به چلسی رفت.

مربی جدیدش می‌گوید: «داوید لوییز مدافع خیلی خوبی است چون مهارت‌ها و توانایی‌های لازم برای بازی در تمام پست‌های دفاعی را دارد. او هرگز در پست مدافع راست بازی نکرده اما کیفیت لازم را داراست.

او برزیلی است، پس به روشنی تکنیک خیلی خوبی دارد و می‌تواند به ما کمک کند بهتر از عقب بازی‌سازی کنیم.
    به نظرم او در آینده یکی از بهترین مدافعان دنیا می‌شود. او جوان است اما تجربه‌ای رویایی دارد. او برای بنفیکا و در لیگ قهرمانان بازی کرده است.

ناراحتیم که او در لیگ قهرمانان نمی‌تواند برای ما بازی کند، اما او می‌تواند کیفیت خود را در لیگ برتر و جام اتحادیه به رخ بکشد.»

این بازیکن 23 ساله اولین بازی‌اش را به عنوان بازیکن جانشین مقابل لیورپول انجام داد و آنچلوتی می‌گوید با خرید این بازیکن جوان، سایر مدافعان تیم به دلیل سیستم چرخشی قادر خواهند بود آمادگی خود را حفظ کنند.

او گفت: «با داوید لوییز، چرخش بهتری خواهیم داشت و سایر مدافعان می‌توانند بانشاط بمانند. ما حالا انتخاب زیادی داریم و می‌توانیم به مدافعان استراحت بدهیم و همه را تا انتهای فصل آماده نگه داریم.

هنگامی که بازیکنی خوب با مهارت‌های فراوان تیم را بهبود می‌دهد، همه خوشحال می‌شوند. در تیم‌های بزرگ، رقابت وجود دارد. این طبیعی است و انگیزه خوبی برای همه است.»

لوییز هم گفته: «در چلسی خیلی خوشحالم و دارم به خوبی جا می‌افتم. همه از من استقبال کردند و می‌خواهم بازیکن بهتری برای چلسی شوم.

هر بازیکنی می‌خواهد بازی کند و جزئی از تیم باشد. در دوران بازی من را در پست‌های متفاوتی آزموده‌اند. من خوشحالم که می‌توانم فارغ از این که در چه پستی بازی می‌کنم، مفید باشم.

معمولا همه به مهاجمان توجه می‌کنند چون آنها هستند که شادی و گل را به همراه می‌آورند، اما من هم خوشحالم که به چلسی کمک کنم همه اهدافش را فتح کند.»

منبع : سایت رسمی چلسی

17. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

کارلو : چک فوق العاده بود

کارلو آنجلوتی مهار پنالتی توسط چک را فوق العاده می داند.
    به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، کارلو آنجلوتی پس از تساوی برابر شاگران مارک هیوز ، در کنفرانس خبری بعد از بازی حاضر شد و صحبت هایش را اینگونه شروع کرد " چک فوق العاده ضربه پنالتی را مها کرد . اما ما در مجموع عملکرد خوبی داشتیم مخصوصا در نیمه دوم که روی آنها بیشتر فشار آوردیم."

وی ادامه داد" ما در این دیدار به فولام اجازه ندادیم که زیاد از زمینش جلو تری باید و موقعیت های گلزنی زیادی هم داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم ، این یکی از اشتباهات ما در این بازی بود."

کارلو گفت " تیم در این دیدارعملکرد هجومی خوبی را به نمایش گذاشت ، از نظر فیزیکی و چیدمان ترکیب هجومی و انتقال بازی خوب بودیم ، اما شاید این بازی را شکست می خوردیم ، فوتبال همین است."

وی اضافه کرد" با اضافه کردن آنلکا و مالودا به خط میانی و گذاشتن آنها پشت خط حمله ، می خواستم که میانه میدان و نبض بازی را به کلی در دست بگیریم ، شیوه گردشی بازی کردن بازیکنان هم معمولی است ، چرا که بازی های زیادی داریم و همه باید آماده باشند ،بازی نکردن دروگبا هم خیلی معمولی است و مانند کالو و میکل که به آنها استراحت داده شده است ، آنها در بازی آینده بازی خواهند کرد."

سرمربی آبی ها در خصوص فرناندو تورس گفت"تورس با استفاده از توانایی های و جابه جایی های خوبش عملکرد خوبی داشت و من تنها او را از زمین خارج کردم تا دروگبا تازه نفس و سرحال را به بازی بفرستم. تورس نسبت به بازی اولش برابر لیورپول پیشرفت کرده بود ، ما باید به او زمان بدهیم تا با ما بازی کند و شیوه بازی ما را یاد بگیرد."

همچنین آنجلوتی در خصوص لیوئیز هم گفت" لوئیز نشان داد که به عنوان یک بازیکن و مدافع از کیفیت بالایی برخوردار است و تنها در انتهای بازی یک اشتباه داشت که آن هم از روی خستگی بود ، او یک پاس خوب در نیمه اول به تورس داد. این می تواند خبر خوبی برای ما بشمار بیاید."

19. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

عملکردمون خیلی بد بوده نسبت به پارسال , امسال 13 برد 5 مساوی 7 باخت داشتیم

بازیکنان حال حاضر در تیم چلسی

اینم جدول لیگ

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)