Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

chelsea بحث و تبادل نظر هواداران چلسی

بخش جالب و خوبی هست ، البته اگر یکم بیوگرافی ها رو آپدیت تر کنید :d برای مثال بالاک با همین نامزدش ازدواج کرد :d
    فکر کنم سال قبل با هم ازدواج کردند ، البته بعد از 13 سال زندگی مشترک ، با هم دیگه ازدواج کردند که در نوع خودش خیلی عجیب و غریب هست!!!!!!!!!!
    بازم ادامه بدید ، عالیه ، یه سوال هم داشتم توی بیوگرافی لمپارد نوشته بود که با بزرگانی چون جوکول و ... همبازی بود ( توی وستهام ) ، اما من فکر میکنم خود لمپارد از جوکول خیلی بزرگتر باشه !!! :d
    بازم عالیه و ادامه بدید ، خیلی خوبه
    موفق باشید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 2 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

chelsea

اما مصـاحبه ی تورس رو براتون می خوام بزارم .. صحبت های خیلی قشنگی کرده که خالی از لطف نیست شما هم بشنوید ...

فرنـاندو تورس براین باور است که آمـاده ی بـازی کردن است و کـارلو آنجلوتی باید از او در برابر لیورپول استفاده کند.

خرید پُرسر و صدای 26 سـاله ی چلسی، فرنـاندو تورس بـاوجود پشت سرگذاشتن یک جلسه ی تمرین سخت با دیگر هم تیمی هـایش قبول کرد که ممکن است کارلو آنجـلوتی از او ابتدا درنیمکت استفاده کند.
    تورس در عصر روز جمعه گفت:" من احساس می کنم که برای بازی کردن آمـاده باشم ولی اگر قرار باشد از نیمکت بازی را شروع کنم نیز هیچ مشکلی نخواهم داشت.
    بازیکنان خیلی خوب از ورود من استقبال کردند و من هم سعی می کنم تا با روال عادی تیم عـادت کنم. اما من آنها را می شناسم و چندین بار برابرشـان بازی کرده بودم و از روش بازی کردنشـان نیز اطلاع دارم. فکر می کنم که به زودی درگیر تمامی مسائل بـاشگاه بشوم و به زودی بتوانم با کمک به تیم آنها را به خواسته های این فصلشان نزدیک کنم.
    به نظرم در یک ماه یا دو ماه اخیر با فورم ایده آلم فـاصله ی کمی داشتم و بعد از گذر از جام جهانی و یک ماه اول فصل دارم به فورم خوب خودم بازمیگردم.

در حال حـاضر احساس خیلی خوبی دارم و از حال تـا ادامه ی فصل بهترین بازیهایم را ارائه می دهم. درحقیقت نیاز به اینکار دارم تـا جـایگاهم را در بین 11 نفر ثـابت نگه دارم. من می توان هم به عنوان تک مهاجم بازی کنم و هم با دو یا سه مهاجم دیگر! برای من هیچ فرقی ندارد. روشی که چلسی با آن بازی می کند با روشی که لیورپول بازی می کند فرق دارد اما وقتی که درکنارتون بـازیکنان باکیفیت چلسی را داشته باشید دیگر مهم نیست که کجا بازی می کنید.

من یکی از طرفداران آنلکا و دروگبا هستم و هروقت که دربرابر آنها بازی می کردیم از وجود آنها نگران بودیم، بنابراین از بازی کردن در تیم آنها بسیار هیجان زده هستم. درکُل وضعیت عجیبی است. هفته ی پیش داشتم با بازیکنان لیورپول بازی می کردم و دوستان زیادی داشتم و حـالـا باید در برابر آنها مثل کرگر، اسکرتل و اگر بازی کنم و رقابت سختی در پیش رو داریم. فکر می کنم که اونها از دستم عصبانی باشند و هنوز شاید دلیل تصمیم گیری من را نفهمیده باشند اما در چند هفته ی آینده ممکن متوجه شوند، شاید هم هیچ وقت من را درک نکنند. من تمامی دلایل را برایشان توضیح خواهم داد ولی الان می خواهم به آینده ام فکر کنم.

من اول یک هوادار اتلتیکومادرید بودم و وقتی بازیکنان بزرگ تیم را ترک می کردند، نمی دانستم که دلیلشـان چه چیز می تواند باشد، اما حـال متوجه شده ام که آنها بهترین تصمیم را برای خودشـان، خـانواده شـان و آینده ی کـاریشان گرفتند. بنابراین من از آنها نمی خواهم که من را درک کنند، آنها به مرور زمان متوجه خواهند شد که در تیمشان چه کـار کردم و در آینده تفکراتشان نسبت به حـال تغییر پیدا می کند.

پیش از این من در چنین شرایطی قرار گرفته بودم و زمانی که با پول زیادی به لیورپول پیوستم، توقعات از من بالـا بود و همه چیز برایم جدید بود ولی در عوض به شدت آمـاده ی رقـابت کردن بودم. حـال از آغـاز چنین زندگی جدید و دوره ی زمانی بسیار هیجان زده هستم."

منبع : وبسایت رسمی چلسی ( ترجمه اختصاصی )

4. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

bartar

خب روز یک شنبه با لیورپول داریم تیمی که مارو در بازی رفت 2 بر 0 مارو در انفیلد شکست داد

این بازی هایی هست که چلسی با لیورپول کرده

10 بازی اخر چلسی 10 بازی اخر لیورپول

امار دو بازی اخر چلسی با لیورپول

1

2

6. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

من فکر نمیکنم کارلتو از ابتدا تورس رو وارد زمین کنه و احتمالا در نیمه دوم از او استفاده میکنه
    او خیلی چیزها رو میخواد اثبات کنه و انگیزه گلزنیش در این بازی زیاده و مطمئنن گل هم میزنه و ما طرفدارای چلسی براش آرزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم با چلسی روزهای خوبی رو سپری کنه و برای چلسی افتخار کسب کنه(هم او و هم لوئیز)
    جایگاه ما اینجای جدول نیست و در هفته های بعد شاهد صعود خواهیم بود

8. 2 کاربر از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

چلسی فقط یه مدت تو بحران بود من مطمئنم باخرید تورس و انگیزه زیادی که داره از اینجا به بعد چلسی باز به بالای جدول میرسه

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

10. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

تورس بعضی موقها بد بازی میکنه امیدوارم تو چلسی از اول خوب باشه
    حیف که از رئال رفت
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

12. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

یه نکــته ی جالب در مورد تورس ، شاید جالب ترین و عجیب ترین خبری که تا الان دیدم !

فرناندو تورس ، مهاجم کنونی چلسی توی یه مصاحبه اعلام کرد که تا الان آرم باشگاه لیورپول رو نبوسیده و طرفدار لیورپول هم نبوده ، و تنها طرفدار تیم اتلتیــکو مــادرید هست !!!

همچنین گفت که " جرارد بهم گفت که میتونم لیورپول رو به مقصــد چلسی ترک کنم.

شاید این ثابت می کنه که تورس با شور و علاقه بازی نمی کنه و نمی تواند همه ی تونایی هایش را در بازی انجام دهد. 

14. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea لیورپول سوخت

آتش زدن پیراهن لیورپول ، بعد از جدایی تورس از این تیم، اتفاق جالب این انتقال بود.
    به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، فرناندو تورس از محبوبیت خوبی در آنفیلد برخوردار بود و شاید می توانستیم او را بعد از جرارد ، مرد دوم قرمز ها بنامیم ، آنها بعد از جدایی اوون که در سال 2004 بدلیل اختلافش با رافائل بنیتز ، مربی وقت لک لک ها اتفاق افتاد آنها را به این باور رساند تورس همان کسی است که می تواند جای اوون باشد.
    هوادران لیورپول از تورس می خواستند که هم مانند اوون برای آنها گلزنی کند و هم مانند رابی فاولر آچار فرانسه تیم . اما فرناندو چیز دیگری می خواست . او از آنها قهرمانی و جام می خواست، جوانی از مادرید که در تیم اتلتیکوی شهرش بازی می کرد تیمهای زیادی را رد کرد و به لیورپول رسید ، اما اشتباه کرده بود و پشیمان چرا که این لیورپول دیگر با قهرمانی در جام های کوچک هم فاصله دارد و دیگر در لیگ برتر ترسناک نیست.
    بعد از بازی های درخشان تورس در لیورپول تصمیم گرفت تا اشتباهش را با پیوستن به چلسی جبران کند ، تیمی که فصل گذشته در لیگ برتر و جام حذفی قهرمان شده است ، تیمی که همواره جزو 8 تیم اول اروپا بوده است . او به جای بازی کنار بازیکنان کوچک و یا بزرگان بی پر بال مانند جو کولی که همین تیم چلسی او را بازیکن مازاد معرفی کرد ، با بازی کردن مانند بزرگان فوتبال دنیا چون دروگبا ، لمپارد ، تری ، چک ، مالودا ، ... می خواهد خود را نیز بزرگتر کند .

تورس بازیکن بزرگی است و جایش نیز باید بزرگ باشد که لیورپول آنقدر بزرگی سابقش را ندارد که تورس در آنجا راضی بماند.

این را همه هواداران قرمز ها نیز درک کرده اند . اما وقتی تورس را دیدند که با پیراهن چلسی عکس انداخته و می گوید خیلی وقت است که می خواهد به چلسی بیاید تا در کنار بزرگان بازی کند و چلسی را در بالاترین سطح فوتبال می نامد ، هواداران لیورپولی که نمی دانند گریه کنند یا بخندند ، برای اعتراض از رفتن ستاره محبوبشان از خانه های خود خارج می شوند و در کنار یکدیگر بهت زده می مانند.

آنها کسی را از دست داده اند که بودنش برایشان امید بود. اما حالا بدون تورس ، دیگر آنها چه امیدی باید داشته باشند؟ باید به ساقهای خسته ی بازیکنانشان چشم بدوزند و یا به مربی کم افتخارشان که بازیکن با تعصب بوده است تا مربی ای کار آمد.

آتش زدن پیراهن تورس کاری بود که آنها انتخاب کردند. کاری که از روی احساس و بدون منطق انجام شد. اما این کار آتش زدن پیراهن تورس بود یا پیراهن لیورپول ؟ این هواداران لیورپول که نمی دانستند چه کاری باید بکنند پیراهن تیم محبوبشان را با افتخار آتش زدند و با لذت و چشمانی پر از اشک به آن نگاه می کردند.
    اما براستی که با این کار خود نه تنها تعصب خود را نشان ندادید . بلکه نشان دادید براحتی می توانید پیراهن تیم خود را به آتش بکشید و به آن بخندید.

برای مقایسه با عملکرد هواداران چلسی و لیورپول بد ندانستیم به زمانی برگردیم که مورینیو از چلسی رفت ، هواداران چلسی تنها کاری که کردند تجمع در برابر ساختمان اداری استمفوردبریج بود و گاهی نیز در ورزشگاه پلاکادر هایی آویزان بود و یا لباس های چلسی با شماره 0 که به جای نام بازیکن نوشته شده بود "آقای خاص" . حتی پس از جدایی خوزه پالتوی معروفش در موزه باشگاه چلسی نگداری شده است و هواداران به او با احترام رفتار کردند. با اینکه به نظر می رسد رابطه مورینیو و هواداران چلسی رابطه ای عمیق تر بود.

و یا زمانی که گالاس گفت اگر در چلسی بماند به دروازه خودی گل خواهد زد و بعد از آن رفت در اردوی آرسنالی ها و با آنها بارها و بارها برابر شیرهای لندنی بازی کرد هیچ اتفاقی نیافتاد و پیراهنی آتش نگرفت.
    و یا آرسنالی ها زمانی که اشلی کول را از دست دادند و او به چلسی آمد ، آنها اعتراضهای شدید انجام دادند اما هیچ وقت پیراهن تیمشان را آتش نکشیدند.

این عملکرد هواداران لیورپول نشان می دهد که تورس ، مهاجم کنونی چلسی ، پر پرواز لیورپولی ها بوده است که او را شاید بیشتر از تیمشان دوست داشته اند که راضی به آتش زدن پیراهن لیورپول و آرم این باشگاه شده اند.

با این روادید ، در هفته جاری لیگ برتر تیم فوتبال چلسی میزبان لیورپول است و معدود لیورپولی هایی که به استمفوردبریج می آیند تا از تیمشان حمایت کنند ، این بار برای دیدن تورس و یا بد رفتاری با او به لندن مسافرت خواهند کرد.

ما هواداران تیم چلسی نیز آمدن تورس را برای تقویت تیم به فال نیک گرفته و امیدواریم بتواند در خدمت باشگاه بزرگی چون چلسی با هواداران فهیمش باشد و بهترین عملکرد را داشته باشد.

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

کارلو : تورس آماده است

کارلو آنجلوتی در بازی با لیورپول به فرناندو تورس بازی خواهد داد.
    به گزارش کانون هواداران چلسی درایران ، کارلو آنجلوتی سرمربی تیم فوتبال چلسی که در جلسه ای مشترک با فرناندو تورس جهت معارفه این بازیکن حضور داشت در سخنانش گفت" فرناندو در موقعیت خوبی است و از نظر جسمی آماده ، او مشکلی نداشته و این روزها خوب تمرین کرده است . مطمئنا تورس آماده حضور برابر لیورپول می باشد ، اما نمی دانم او از ابتدا بازی خواهد کرد و یا در بین بازی به میدان خواهد آمد. این تصمیم من است و من هم قبل از ساعت 4 روز یکشنبه تصمیم خواهم گرفت "

همچنین در خصوص دیوید لوئیز نیز گفت " دیوید لوئیز اکنون اینجا نیست و فردا بر می گردد و شاید او هم بازی کند ، ترکیب تیم روز یکشنیه مشخص می شود."

در خصوص مصدومان تیمش نیز گفت " از مصدومان خبر تازه ای نیست ، الکس ، بنایون و ژیرکوف مصدوم هستند ، اما بقیه بازیکنان آماده بازی هستند."

وی در خصوص شیوه قرار گرفتن تورس در ترکیب چلسی در حالی که آنلکا و دروگبا نیز در ترکیب هستند گفت" همه می دانند فرناندو مهاجم فوق العاده ای است و توانایی و استعداد خوبی در گلزنی دارد ، اما او تنها نباید گل بزند بلکه باید برای تیم بازی کند . بازی کردن در تیم با دیگر بازیکنان و استفاده از توانایی در گلزنی به کمک تیم مهمتر است . او بازیکن خودخواهی نیست و مشکلی با بازی کردن در چلسی نخواهد داشت."

کارلو ادامه داد" او بازیکن گوشه نیست و مهاجم است و برایش جای خوبی پیدا خواهیم کرد تا با دیگر بازیکنان بتوانند بازی کنند . من مشکلی با قرار دادن بازیکنان از نظر کیفی نداشته ام. ما درس هایی که در تمرین کار کرده ایم را می خواهیم در پیشرفت بازی خود استفاده کنیم و فکر نمی کنم مشکلی باشد."

آنجلوتی در خصوص مبلغ قرار داد تورس که از او سوال شده بود جواب داد" جواب دادن به این سوال خیلی سخت است چرا که من تا به حال درگیر سوالات مالی نبوده ام .ما با باشگاه تصمیم گرفتیم برای به خدمت گرفتن تورس هر کاری بکنیم ، چرا که ما فکر می کنیم او یکی از بهترین مهاجم های جهان است ، پس این تنها نظر من در این خصوص است."

آنجلوتی در انتها نیز گفت " ما نسبت به هفته گذشته بهتر شده ایم چرا که تورس به تیم اضافه شده است ، این خبر خوبی است."

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

تورس : آنها عصبانی هستند

تورس معتقتد است هواداران لیورپول دلیل انتقالش به چلسی را متوجه نشده اند.
    به گزارش کانون هواداران چلسی درایران ، فرناندو تورس در اتاق کنفرانس باشگاه حاضر شد تا در مقابل خبرنگاران پیراهن خود را از آنجلوتی بگیرد و پاسخ آنها را بدهد.

تورس در خصوص احتمال نیمکت نشینی اش در برابر لیورپول گفت" من از نظر بدنی آماده ام و برای بازی کردن نیز آماده ام ، اما من نباید از ابتدا بازی کنم و باید بنشینم روی نیمکت ، برای من مشکلی ندارد."

تورس صحبتهایش را ادامه اداد " بازیکنان تیم از با من خوش آمد گویی زیبایی داشتند من اکنون تلاش می کنم تا قوانین تیم را متوجه شوم ، اما من آنها را می شناسم . من در برابر آنها بازیهای زیادی انجام داده ام ، پس آنها را می شناسم و می دانم چطور بازی می کنند. من فکر می کنم بزودی با تمام مسائل تیم درگیر شوم و امیدوارم بتوانم بیشتر به چلسی برای رسیدن به اهدافش کمک کنم."

ال نینو اضافه کرد" فکر کنم در یک یا دو ماه آخر به شرایط خوبم نزدیک شده ام ، من یک ماه بعد از لیگ برتر و جام جهانی توانستم ریکاوری انجام دهم . من اکنون احساس خوبی دارم و می خواهم از حالا تا استراحت آخر فصل بهترین عملکردم را دوباره نشان دهم. من احتیاج دارم تا با رقابت کردن به یازده نفر اصلی راه یابم."

تورس همچنین در خصوص بازی با لیورپول و حضورش گفت " من هم می توانم در نوک حمله بازی کنم ، هم می توانم به عنوان مهاجم دوم و یا سوم بازی کنم ، برای من فرقی ندارد . شیوه بازی چلسی با لیورپول فرق می کند . زمانی که کیفیت تیم چلسی را داشته باشی دیگر کجا بازی کردن مهم نیست."

وی همچنین در خصوص دو مهاجم چلسی یعنی دروگبا و آنلکا نیز گفت" من شدیدا طرفدار دروگبا و آنلکا هستم ، زمانی که ما در برابر آنها بازی می کردیم از حضور آنها نگران بودیم . پس من خیلی شگفت زده ام از اینکه با آنها هم پست هستم. بستگی دارد بتوانم در کنار آنها بازی کنم یا نه که من امیدوارم بتوانم در کنار آنها بازی کنم ، چرا که بازی کردن با آنها چیزی است که هرکسی می خواهد انجام دهد."

فرناندو تورس همچنین در خصوص رویارویی با تیم سابقش گفت " این بازی کمی برایم عجیب خواهد بود . من هفته گذشته با آنها تمرین کرده ام ودر آنجا دوستان زیادی دارم . پس برای من می تواند بازی کردن در برابر بازیکنانی چون کراگر ، اسکریتل و اگر انگیزه بزرگی خواهد بود ، و این نبرد بزرگی برای شروع با آنها باشد."

تورس همچنین از ناراحتی هواداران لیورپول و عکس العمل آنها در استمفورد بریج گفت " من می دانم آنها عصبانی خواهند بود . آنها تصمیم مرا نخواهند فهمید شاید در هفته های آینده تمام دلایلم را برایشان توضیح بدهم ، شاید هم این کار را نکنم . اما حالا می خواهم به آینده فکر کنم."

وی ادامه داد" من هوادار اتلتیکو مادرید بودم و زمانی که بازیکنان بزرگ این تیم را ترک می کردند من متوجه دلیلشان نمی شدم ، زمانی که من متوجه کار آنها نمی شدم آنها بهترین تصمیم را برای خودشان می گرفتند ، بهترین برای خانواده و شغلشان ، پس من از آنها ( هواداران لیورپول ) توقع ندارم مرا بفهمند ، اما مطمئنم در آینده آنها خواهند دید که در آنجا چه کاری انجام داده اند و متفاوتر فکر خواهند کرد تا حالا."

تورس گفت " قبل از اینکه قرارداد گرانقیمتی امضا کنم من در این شرایط بودم . من در انتظار این اتفاق بودم ، پس شگفت زده نشدم و برای چنین اتفاقی آماده بودم. من خیلی از زندگی جدیدم ، جای جدیدم و هر آنچه رو به روی خود می بینم شگفت زده هستم."

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

chelsea

لوئیز : تورس خطرناک است

جلسه معارفه دیوید لوئیز تازه وارد و مصاحبه مطبوعاتی او انجام شد.
    به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، این مدافع جوان و برزیلی تیم چلسی که به تازگی این به این تیم انتقال یافته است در اتاق کنفرانس حاضر شد و با در یافت پیراهن جدیدیش از
    طریق خبرنگاران به هواداران معرفی شد.

این مدافع جوان که در آخرین ساعت نقل و انتقالات ، یعنی ساعت 11 شب به چلسی پیوسته بود از حضور هم تیمی سابق و هم کشوری خود یعنی رامیرس احساس خرسندی کرد و گفت" من قبل از انتقالم با رامیرس بارها صحبت کرده ام و او همیشه امیدوار بود که من به اینجا ( چلسی ) بیایم چرا که اینجا جای خاصی است و او از آمدن من خوشحال خواهد شد."
    وی ادامه داد " من الکس را مدت زیادی است که می شناسم ، من او را بسیار تحسین می کنم من فوتبال و شخصیت او را دوست دارم . در تیمی ملی هم بدیهی است که باهم بازی کرده ام ، پس الکس فردی است که من او را به خوبی می شناسم.و با توجه به حضور بزرگانی چون تری ، ایوانوویچ ، الکس در خط دفاعی تیمش و احتمال حضورش در ترکیب تیم گفت" من همیشه می دانستم که اینجا رقابتی است و برای بازی کردن در تیم عالی باید عالی نیز باشی."

لوئیز اضافه کرد " برای من رقابتی بزرگ است اما انگیزه خود را دارم تا در میان این بازیکنان جایگاهی پیدا کنم و از هم تیمی های جدیدیم چیزهای جدیدی یاد بگیرو تا بتوانم یک بازیکن بهتر با توانایی های بیشتر شوم."

دیوید لوئیز همچنین در خصوص حضورش در انلگستان و لیگ برتر گفت" بهترین لیگ در دنیا ، لیگ برتر است پس من هم بسیار خوشحالم که اینجا هستم و می توانم با بازیکنانی بزرگی بازی کنم . تمام بازیکنان بزرگ دوست دارند در برابر بازیکنان بزرگ دیگر بازی کنند که امیدوارم اکنون دوره من باشد.من امیدوارم هرچه زودتر بازی کنم و 100 درصد احساس بازی دارم ، من مشکلی بدنی ندارم و آماده هستم."

و دادمه داد" من می خواهم به هر راهی که آقای آنجلوتی می خواهد به تیم کمک کنم. هرجایی که بخواهد من راضی هستم بازی کنم . من در وسط دفاع بازی کردن راحت هستم ، اما در کناره ها هم می توانم بازی کنم."

وی در پاسخ به سوالی که از او در خصوص ملاقاتش با کارلو آنجلوتی که بسیار طولانی هم بوده است و محتوی صحبت هایشان گفت" او آمدنم به چلسی را خوش آمد گفت و از اینکه من به چلسی آمده ام ، گفت که خوشحال است . او امید دارد که من بهترین عملکرد خود را داشته باشم که این برای من خوشحال کننده است چرا که من می توانم با یکی از بهترین مربیان کنونی جهان کار کنم."

لوئیز در گذشته که برابر لیورپول و تورس قرار گرفته بود این بازیکن را بازیکنی دشوار برای مهار کردن نامیده بود که در این خصوص از او سوال شد و لوئیز جواب داد " بله ، او بازیکن دشواری است ومطمئنا بازیکنی بزرگی نیز است . اکنون خوشحالم که ما در یک تیم هستیم و مجبور نیستم در برابر او بازی کنم."

دیوید لوئیز که زبان انگلیسی روانی ندارن از سوی خبرنگاران سوالی پرسیده شد که چه زمانی می تواند مانند تورس روان صحبت کند که در پاسخ گفت" نمی دانم ، شاید به زودی بتوانم صحبت کنم ، اما امیدوارم زود باشد چرا که به اسکان من در اینجا کمک می کند ."

وی درباره شماره پیراهنش گفت" من دوست داشتم مانند زمانی که در بنفیکا بودم شماره 23 بپوشم ، شماره ای که برای دنیل استاریج بوده است . من در تیم ویتوریا ، نخستین تیمم شماره 4 می پوشیدم و در تیم ملی نیز 4 پوشیده ام . پس این شماره ها برای من حس خاصی دارند ، چه 23 ، چه 2 ، 3 ، 4 ، پس چرا که نه؟"

اما وی دلیل علاقه اش به شماره 23 را نیز این چنین گفت" من مایکل جردن بسکتبالیستی که شماره 23 را می پوشید دوست دارم اما همچنین دیوید بکهام در رئال مادرید ، و دیوید لوئیز موریرا مارینهو ( وی اشاره می کند که این نام کاملش است ) همه شماره هایشان 23 است."

وی همچنین در انتهای صحبتهایش از اینکه خانواده اش بتوانند در سرمای لندن بمانند ابراز نگرانی کرد

منبع :[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)