Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هاهبك تهاجمي
    مربی مورد علاقه
    اسپالتي
    بازیکن محبوب
    توتي و مبعلي

ItaliaPersepolisRoma

Francesco Totti

تشکر ها
    65
    تشکر شده 217 در 42 پست

پیش فرض ## مصاحبه هاي بازيكنان و کادرفنی پرسپوليس تهران در فصل 88/89 ##

اين بخش رو براي نظم دادن به پست هاي مخصوص به كلوپ هواداران پرسپوليس راه اندازي مي كنيم از اين به بعد مي تونين مصاحبه هاي مربوط به قرمزهاي پايتخت رو اينجا رار بدين

2. کاربر روبرو از پست مفید AS roma تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660
    تشکر شده 1,263 در 387 پست

Post دايي:براي سهميه آسيا ميجنگيم

کانون هوادارن پرسپولیس : سرمربي پرسپوليس گفت: شايد اگر اول فصل خودم تيم را مي‌بستم از لحاظ تفكرات تاكتيكي و تكنيكي كارهاي ديگري انجام مي‌دادم، اما با اين تيم كنار آمدم و مشكلي نيست.
    علي دايي اظهار داشت: هنوز پرسپوليس كامل را ندارم. چند بازيكن مصدوم هستند كه اگر به تركيب بازگردند، سيستم هجومي من در تيم جواب خواهد داد. سيستم هجومي خوب است، اما اگر بازيكن تمركز نداشته باشد اين سيستم جواب نمي‌دهد.
    وي با اشاره به اينكه ساختار دفاعي تيم را تقويت خواهيم كرد؛ تصريح كرد: شايد اگر اول فصل خودم تيم را مي‌بستم از لحاظ تفكرات تاكتيكي و تكنيكي كارهاي ديگري انجام مي‌دادم، اما مسأله خاصي نيست و با آن كنار آمدم كه قبول كردم به پرسپوليس بيايم.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين سؤال كه آيا كريمي براي فصل آينده به جمع سرخپوشان اضافه مي‌شود يا خير؛ گفت: در حال حاضر وقت اين صحبت‌ها نيست و بايد منتظر آخر فصل و منتظر تصميم كريمي باشيم. همچنين بايد ببينيم براي پرسپوليس چه اتفاقي مي افتد. در حال حاضر به دنبال اين هستيم كه تيم براي حضور در صدر جدول و گرفتن سهميه آسيا مشكلي نداشته باشد.
    دايي تأيد كرد: براي حل مشكلات به پرسپوليس آمدم و تاكتيك‌هاي خاص خودم را دارم. درست است كه مهاجمان من در گلزني ناموفق هستند، اما بازيسازي در خط هافبك مهم‌تر از گلزني است. اگر يك هافبك، بازيساز خوبي باشد، مطمئن باشيد مهاجمان راحت‌تر گلزني مي‌كنند.
    وي در در پاسخ به اين سؤال كه چرا باقري همچنان به فوتبال ادامه مي‌دهد، اما وي خداحافظي كرده است؛ گفت: شرايط من با كريم فرق دارد. مطمئنم اگر وي به بازي‌هاي آينده برسد به ما كمك خواهد كرد. هر بازيكني شرايط خاص خودش را دارد، اما من و باقري در كنار هم پرسپوليس را موفق خواهيم كرد.
    دايي در مورد ديدار دربي اظهار داشت: در حال حاضر زود است به اين ديدار فكر كنيم. اين بازي شرايط خاص خود را دارد و ما با برنامه ويژه‌اي مقابل استقلال بازي خواهيم كرد. در حال حاضر ذهنمان معطوف به ديدار با شاهين و 3 امتياز اين ديدار است.
    وي ادامه داد: اگر با شرايط خوب به استقبال ديدارهاي آينده برويم، مطمئن باشيد تيمي جديد را خواهيد ديد كه اين مورد بستگي به نتايجي دارد كه در آينده كسب خواهيم كرد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید King Kenny تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

پیش فرض مهدى شيرى: عليه كريم باقرى حرفى نزده ام

کانون هواداران پرسپولیس : مهدى شيرى هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: برخلاف نوشته هاى يك روزنامه من اصلا نگفتم با گلزنى كريم باقرى نبايد به فيكس بازى كردن فكر كنم زيرا باقرى يكى از بهترين بازيكنان است و وقتى پرسپوليس با اين بازيكن خوب نتيجه مى گيرد منطقى نيست كادر فنى به تركيب تيم برنده دست بزند.
    •در بازى با مقاومت فيكس هستى؟
    - نمى دانم بستگى به نظر كادر فنى و دايى دارد. من هم تمام تلاشم را مى كنم كه بتوانم نظر مربيان را براى حضور در بازى جلب كنم البته يكى ديگر از مواردى كه باعث شده من بخواهم در اين بازى حضور داشته باشم اين است كه پرسپوليس مقابل مقاومت سپاسى و تيم همشهرى بازى مى كند.
    •پس با اين تفاسير خيلى دوست دارى مقابل تيم شهرت بازى كنى؟
    - همان طور كه بارها اعلام كردم من دوست دارم در همه بازيها به ميدان بروم و نه فقط اين بازى كه چون صرفا تيم شهرم است بخواهم به ميدان بروم اما بيشتر از هر چيزى به موفقيت پرسپوليس و كسب ۳ امتياز فكر مى كنم.

•در يكى از مصاحبه هايت گفته بودى تا وقتى كريم باقرى براى پرسپوليس گلزنى مى كند من شانس حضور در ميدان را ندارم.
    - برخلاف نوشته هاى يك روزنامه من اصلا چنين حرفى نزدم. منطق چنين حكم مى كند كه مربيان هيچ وقت نبايد به ارنج تيم برنده دست بزنند حالا كه پرسپوليس در ۴ بازى اخير توانسته برنده شود اين منطق براى پرسپوليس هم پابرجاست. باقرى نه تنها براى من كه براى همه بازيكنان قابل احترام است. وى يكى از بهترين بازيكنان ايران و آسيا به شمار مى رود و من هيچ وقت در مورد وى چنين حرفى را نمى زنم.

•داود مهابادى گفته كه پرسپوليس با على دايى كار خارق العاده اى نكرده كه در ۴ بازى برنده شده؟
    - در حدى نيستم كه بخواهم در مورد مهابادى صحبت كنم. وى يكى از بهترين مربيان مملكت ما به شمار مى رود.

•چند درصد فكر مى كنى پرسپوليس در بازى با مقاومت برنده شود؟
    - ما صد درصد براى برد و كسب ۳ امتياز وارد ميدان مسابقه مى شويم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط ibrahim : 02-18-2010 در ساعت 23:53

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Newww محمد: دست پر به تهران بازمى گردیم

کانون هواداران پرسپولیس : پرسپوليس براى كسب چهارمين پيروزى پياپى تلاش مى كند و با اين انگيزه چمدان هايش را به مقصد شيراز مى بندد تا با كسب پيروزى مقابل شاگردان جوان و پرانگيزه داود مهابادى با دست پر به تهران بازگردد. با محمد تماس گرفتيم تا از شرايط فعلى تيم و خودش جويا شويم. گفت وگو با وى را بخوانيد:

• كمى از شرايط فعلى تيم صحبت مى كنى؟
    - خدا را شكر همه چيز همان طور كه مى خواهيم پيش مى رود. تمرينات منظم و با برنامه اى انجام مى دهيم كه علاوه بر اينكه از شادابى لازم برخوردار است به لحاظ فنى نيز در سطح ايده آلى قرار دارد و همه چيز آماده است كه در روز جمعه بتوانيم برنامه هايمان را در زمين به نحو احسن پياده كرده و نتيجه لازم و دلخواه را از اين بازى كسب كنيم.
    • پس با اين تفاسير روى ۳ امتياز اين بازى حساب ويژه اى باز كرده ايد؟
    - صددرصد. شك نكنيد كه ما در اين بازى نيز به جز پيروزى به نتيجه ديگرى فكر نمى كنيم. ما در چند بازى اخير به ثبات لازم از نظر فنى و نتيجه گيرى رسيده ايم و اين روند را در آينده هم دنبال مى كنيم تا بتوانيم به نتيجه دلخواهمان دست پيدا كنيم.

• از بازى با مقاومت برايمان بگو.
    - مقاومت از تيم هاى خوب و قوى ليگ است كه در چند هفته اخير توانسته نتيجه دلخواه را به دست آورد. شما خودتان اين مسأله را قبول داريد كه طى چند سال اخير بازى هاى پرسپوليس مقابل مقاومت هميشه زيبا، جذاب و البته پرگل است. با توجه به شرايط اخير اين تيم كه دچار بدشانسى هايى شده حتماً اعضاى اين تيم با انگيزه ويژه اى مقابل ما قرار مى گيرند تا به نوعى جبران مافات كرده باشند البته بايد بگويم پرسپوليس هم به اندازه مقاومت، شايد هم بيشتر انگيزه براى برد دارد. با توجه به اين مسائل به نظر من اين بازى هم مثل گذشته جذاب و پرگل خواهد شد.

• پرسپوليس بعد از شكست در بوشهر مقابل شاهين، به نوعى متحول شده تحولى كه منجر به ۴ پيروزى متوالى شد. فكر مى كنى علت اصلى اين مسأله چيست؟
    - آن باخت و شكست سنگين كه در بوشهر داشتيم باعث شد به ما بربخورد و با هم عهد بستيم اين باخت را با بازى هاى خوبمان كمرنگ كنيم ضمن اينكه حضور مربى بزرگى چون على دايى در پرسپوليس باعث شد روح به تيم ما برگردد و حالا به نوعى براى ادامه اين روند تلاش مى كنيم.

• و اين مسأله باعث احساس غرور كاذب در تيم نخواهد شد؟
    - طبيعى است هر تيمى كه بردها و پيروزى هاى متوالى به دست آورد احساس غرور در آن تيم ايجاد خواهد شد. ما هم از اين قاعده مستثنى نيستيم. البته غرور ما غرور كاذب نيست. اين مسأله به ما كمك مى كند با روحيه و انگيزه ويژه اى براى تداوم اين روند تلاش كنيم و موفق شويم بهترين نتيجه ممكن را به دست آوريم.

• حالا از وضعيت و شرايط فردى ات برايمان مى گويى؟
    - خوشبختانه شرايطم چه از نظر روحى و چه از نظر جسمى فوق العاده است من هم مثل بقيه بچه ها با تلاش و كوشش در تمرين براى كسب جايگاهى ثابت در تيم مى جنگم و از هر نظر آماده ام تا هر زمانى كه كادرفنى به من نياز داشت در خدمت پرسپوليس باشم.

• با توجه به صحبت هايى كه داشتى چه آينده اى را براى پرسپوليس تصور مى كنى؟
    - شك نكنيد كه كسب سهميه براى ما قطعى است ما در جام حذفى فرصت خوبى براى رسيدن به جام قهرمانى داريم و تمام تلاشمان را به كار مى گيريم تا از اين مسير كوتاه به قهرمانى برسيم، ضمن اينكه با توجه به روند خوب و رو به رشدى كه در ليگ داريم بتوانيم جزو ۳ تيم بالاى جدول قرار بگيريم و در شرايطى كه قهرمانى در ليگ برايمان كمى سخت شده حداقل بتوانيم جايگاه خوبى در ليگ به دست آوريم.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    ارسن ونگر
    بازیکن محبوب
    ليونل مسي-سسك فابرگاس
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

Jadid داریوش مصطفوی : قطبی دوستانش را به ما قالب کرد

خریدهای افشین قطبی در پرسپولیس آنقدر توزرد از آب درآمدند كه مدیران وقت باشگاه هنوز از سوی مسوولان سازمان حسابرسی و سازمان تربیت‌بدنی مورد بازخواست قرار می‌گیرند.
    داریوش مصطفوی كه پیش از اینها برای ارایه توضیحاتی راهی باشگاه پرسپولیس شده بود، طبق اخبار یكی از خبرگزاری‌ها به‌زودی به سازمان تربیت‌بدنی هم احضار خواهد شد تا در مورد پرونده دی كارمو و ماركو جوابگو باشد. خریدهایی كه خود مصطفوی مدعی است نقشی در انجام آن نداشته است.
    روی خروجی یكی از خبرگزاری‌ها آمد كه چون عملكرد ماركو (مربی برزیلی تیم پرسپولیس) و دی‌كارمو با پولی كه از باشگاه گرفته‌اند هیچ سنخیتی نداشته، شما به سازمان تربیت‌بدنی احضار خواهید شد!
    اگر این قراردادها را من بسته باشم و من دنبال آوردن این برزیلی‌ها بوده باشم، حرف شما درست است ولی این را یادتان نرود كه ما و باشگاه پرسپولیس با فشار افشین قطبی این برزیلی‌های عجیب! را جذب كردیم.
    با تمام این حرف‌ها فكر می‌كنید كه كار درستی انجام داده‌اید؟

به هر حال شما مدیرعامل باشگاه بودید. كار درستی نبوده ولی ما هیچ شناختی از این دو نفر نداشتیم. ما گول قطبی را خوردیم. او آنقدر از ماركو و دی‌كارمو تعریف و تمجید كرد كه هیات مدیره مجبور به جذب آنها شد. هیچ‌كدام از ما از این برزیلی‌ها شناخت نداشتیم. قطبی گفت الاوبلا كه این دو تا باید جذب شوند. حتی وقتی مراحل آخر كار بود بار دیگر با قطبی در مورد مسایل فنی و مالی این برزیلی‌ها صحبت كردم و او روی حرف خودش پافشاری كرد.
    فكر می‌كنید ماركو و دی‌كارمو این ارزش را داشتند كه حدود 550 تا 600 هزار دلار هزینه روی دست پرسپولیس بگذارند؟

به خدا آنها چنین ارزشی نداشتند و خود من اولین كسی بودم كه گفتم باید ماركو را از پرسپولیس بیرون كنیم. حتی در مورد پول این دو نفر هم از قطبی پرسیدم. قطبی می‌گفت كه این برزیلی‌ها خیلی بیشتر از اینها می‌ارزند و فقط به خاطر دوستی با او است كه ماركو و دی‌كارمو حاضرند با این مبالغ به ایران و پرسپولیس بیایند. از همان موقع این دو تا به دلم ننشستند و حتی تا آخرین روز و در حضور مسوولان باشگاه به قطبی گفتم كه مسوولیت این دو نفر با خودت است و او هم قبول كرد.
    نظر دیگر اعضای هیات مدیره و مسوولان باشگاه پرسپولیس در این مورد چه بود؟

به روح مادرم قسم می‌خورم كه ما از این قضیه بی‌خبر بودیم و نمی‌دانستیم كه قطبی اینطوری دوستانش را به ما قالب كرده است. دلم نمی‌خواهد پای كسان دیگری را وسط بكشم ولی حرف خوبی زدید. من در پرسپولیس فقط مدیر‌عامل بودم و باید پای مصوبه‌های هیات مدیره را امضا می‌كردم. من هم مثل بقیه یك حق رای داشتم و اینطوری نبود كه من همه‌كاره باشم. در مورد جذب قطبی و دوستانش هم همه اعضای هیات مدیره از جمله هدایتی، فرخزادی، آخوندی و... نقش داشتند و آنها هم این را تایید كرده بودند. در پرسپولیس وضعیت اینطوری نبود كه مثلا مصطفوی بیاید، فرخزادی قراردادی ببندد، پولی پرداخت كند و بقیه بی‌خبر باشند.
    مگر شما با افشین قطبی هنگام عقد قرارداد در مورد این چیزها صحبت نكرده بودید؟

خیر! حتما یادتان رفته كه جناب هدایتی مامور شدند تا با افشین قطبی در دوبی مذاكره كنند. آقای هدایتی در دوبی با قطبی صحبت كرد و وقتی با او به توافق رسید و قرارداد اولیه امضا شد، در تهران نسخه دیگر را جلوی ما گذاشتند و گفتند امضا كن! البته من هیچ‌چیز را گردن كسی نمی‌اندازم و باز هم می‌گویم اگر صحبتی شده، قراردادی بسته شده و یا مساله‌ای است به تصمیم همه اعضای هیات مدیره برمی‌گردد چون در آن زمان هم هدایتی از سوی هیات مدیره مامور شد تا با قطبی در دوبی مذاكره كند.
    وقتی در تهران با من در مورد قطبی صحبت شد، گفتم كه باید در مورد او و خواسته‌هایش تحقیقات بیشتری شود ولی از آنجایی كه بعضی از مسوولان رده بالا از جمله علی‌آبادی و... به دنبال این بودند تا قطبی را به ایران برگردانند، حتی فرصتی نشد تا ما در مورد او و مدارك مربیگری‌اش تحقیقاتی را انجام دهیم و مجبور شدیم قرارداد او را امضا كنیم.
    در مورد مدارك مربیگری افشین قطبی از همان دوره‌ای كه او در زمان كاشانی (لیگ هفتم) سرمربی پرسپولیس شد تا امروز صحبت‌هایی وجود دارد. آیا قطبی هنگام عقد قرارداد با پرسپولیس در لیگ هشتم، مدركی ارایه داد؟

كدام مدرك؟ تا جایی كه من می‌دانم در همان دوره اول هم او مدركی را به پرسپولیس و كاشانی ارایه نداد و بعد از آن هم كه ایشان با اصرار بعضی از آقایان مسوول بدون هیچ مدرك مربیگری سرمربی پرسپولیس شد.
    بعضی از آقایان در سازمان از بازگشت افشین قطبی به ایران سود می‌بردند و می‌توانستند از محبوبیت او استفاده كنند. قهرمانی پرسپولیس در زمان كاشانی (لیگ هفتم) باعث شد تا قطبی به محبوبیت خوبی برسد. خدا می‌داند كه اگر آخرین ثانیه‌های بازی با سپاهان ضربه سر سپهر حیدری توی دروازه سپاهان نمی‌رفت، چه اتفاقاتی برای قطبی می‌افتاد. من چنین روزهایی را در فوتبال زیاد دیده‌ام كه چطور در عرض چند ثانیه و با یك چرخش توپ آدم‌ها از عرش به فرش می‌رسند و یا برعكس، چطور بالا می‌روند...
    در طول این مدت هرگز از قطبی مدارك معتبر و بین‌المللی مربیگری نخواستید؟

قطبی هر‌بار می‌گفت كه با فلان مربی بزرگ دنیا كار كرده و فلان مدرك مربیگری را دارد ولی هربار اتفاق‌هایی می‌افتاد كه چیزی به باشگاه ارایه نمی‌شد. نكته جالبی كه وجود دارد این است كه چطور فدراسیون فوتبال حالا آمده و همان افشین قطبی را سرمربی تیم‌ملی كرده! چطور شده كه آقای قطبی بدون مدرك به تیم‌ملی رسیده است! در آخرین روزهایی كه قطبی در پرسپولیس بود مدام بهانه‌گیری می‌كرد و چون نظم تیم به هم ریخته بود و پرسپولیس تاكتیك خاصی نداشت، ایشان را از پرسپولیس كنار گذاشتم.
    اما چند روز پیش بود كه فدراسیون مدرك مربیگری قطبی را رو كرد.

(خنده) دلم نمی‌خواهد زیاد وارد جزئیات شوم ولی من مرد سرد و گرم چشیده این فوتبال هستم و دلم بابت بعضی چیزها می‌سوزد. آخر مگر می‌شود كه یك نفر با مدرك داخلی فدراسیون فوتبال آمریكا، سرمربی یك تیم‌ملی در جای دیگر دنیا شود؟ اصلا آیا مدرك قطبی بین‌المللی هست كه او اینقدر در مورد سوابق و تجربیات بین‌المللی حرف می‌زند؟ من خودم مدرك دانشگاهی‌ام را از آمریكا گرفته‌ام و می‌دانم كه چه اتفاقاتی می‌افتد. كاری به این ندارم كه سرمربی تیم بانوان آمریكا زیر مدرك قطبی را امضا كرده ولی این خیلی عجیب است كه مدرك آمریكایی قطبی حتی تاریخ هم ندارد! تا جایی كه من می‌دانم و دیده می‌شود حتی شیر و كشك هم تاریخ تولید (صدور) و انقضاء دارند. نمی‌دانم چطور می‌شود كه حكم یك فدراسیون تاریخ صدور ندارد و طبق قوانین استاندارد نیست.
    پس با تمام این صحبت‌هایی كه كردید، شما برای رفتن به سازمان و توضیح دادن در مورد مسایل قطبی حرفی ندارید.

اصلا... با جان و دل به سازمان می‌روم. همانطور كه قبلا به باشگاه پرسپولیس رفتم و در مورد بعضی از مسایل به مسوولان حسابرسی توضیح دادم، حالا هم به سازمان می‌روم.
    من معتقدم كه قطبی با آوردن دی‌كارمو به پرسپولیس جای یك جوان ایرانی را در لیگ گرفت. باور كنید كه اگر سری به زمین‌های خاكی گود شهرزاد (محله دولت‌آباد) بزنید، هزار تا جوان فوتبالیست بهتر از دی‌كارمو پیدا می‌كنید كه حداقل بغل پا زدن بلدند!
    در مورد ماركو هم بهتر است از هدایتی سوال كنید. حتی وقتی هدایتی در مذاكره با افشین قطبی در دوبی، به او اعلام كرد كه سرمربی ایرانی به نام‌های پیروانی، عابدزاده و كماسی در كادر‌فنی پرسپولیس هستند قطبی به صراحت اعلام كرد كه یك مربی خارجی باید از طریق او وارد كادر‌فنی شود و این جزو شرایط افشین بود! ماجرای گل نزدن‌های دی‌كارمو، برنامه‌ فردوسی‌پور و اصراری كه قطبی صراحتاً برای جذب دی‌كارمو داشت را هرگز فراموش نمی‌كنم. قطبی به صراحت در رسانه‌ها اعلام كرد كه دی‌كارمو برایش با‌ارزش‌تر از علی كریمی است و شرط گذاشت كه در صورت جذب دی‌كارمو حاضر است كه كریمی به پرسپولیس برگردد!

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Bia Inja هوار محمد: دوست داشتم دايي حرف‌هايم را مي‌شنيد

هوار ملا محمد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد بازگشت به تمرينات پرسپوليس گفت: مشكل خاصي نبود و سوء تفاهم كوچكي پيش آمده بود كه خوشبختانه حل شد و در حال حاضر با آمادگي كامل در اختيار تيم هستم.
    وي ادامه داد: در مدت غيبتم تمرينات خوبي را داشتم و شانس با من يار بود كه ليگ برتر 10 روز به وقفه افتاد و من بهترين استفاده را از اين تعطيلات بردم.

هوار عنوان كرد: از حضور در پرسپوليس رضايت دارم و به فكر تمديد قرار داد با اين تيم هستم. دايي به من كمك كرد كه به آرامش خوبي در تيم برسم و با هيچ كس هم مشكل ندارم.
    وي افزود: دايي را دوست دارم و ناراحتي من از او اين بود كه دوست داشتم حرف‌هاي من را گوش دهد و مشكلاتم را درك كند.

ملا محمد در مورد بازي با سايپا گفت: پرسپوليس بازي خوبي را مقابل سايپا به نمايش گذاشت، اما متاسفانه در گلزني مشكل داشت. اگر در اين بازي پيروز مي‌شديم مي‌توانستيم در مكان اول يا دوم جدول قرار بگيريم.

وي در مورد اينكه گفته مي‌شود عماد رضا به او پيشنهاد داده به پرسپوليس بازگردد تاكيد كرد: من از تمام بازيكنان عراقي كه در اين بازي مي‌كنند مشاوره مي‌گيريم و با عماد رضا هم خيلي صميمي هستم، اما تصميم نهايي بازگشت به پرسپوليس را خودم گرفتم.
    هافبك پرسپوليس با اشاره به اينكه سپاهان شانس بيشتر براي قهرماني در ليگ دارد، عنوان كرد: اين تيم اصفهاني مدعي نخست كسب عنوان قهرماني است، البته نبايد اتفاقات فوتبال را فراموش كرد.
    منبع : خبرگزاری فارس

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)