Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هاهبك تهاجمي
    مربی مورد علاقه
    اسپالتي
    بازیکن محبوب
    توتي و مبعلي

ItaliaPersepolisRoma

Francesco Totti

تشکر ها
    65
    تشکر شده 217 در 42 پست

پیش فرض ## مصاحبه هاي بازيكنان و کادرفنی پرسپوليس تهران در فصل 88/89 ##

اين بخش رو براي نظم دادن به پست هاي مخصوص به كلوپ هواداران پرسپوليس راه اندازي مي كنيم از اين به بعد مي تونين مصاحبه هاي مربوط به قرمزهاي پايتخت رو اينجا رار بدين

2. کاربر روبرو از پست مفید AS roma تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هاهبك تهاجمي
    مربی مورد علاقه
    اسپالتي
    بازیکن محبوب
    توتي و مبعلي

ItaliaPersepolisRoma

Francesco Totti

تشکر ها
    65
    تشکر شده 217 در 42 پست

Danger مصاحبه علي كريمي در باره اتفاقات اخير تيم ملي ايران

علي كريمي بازيكن شماره‌ي هشت فوتبال ملي و تيم پرسپوليس شايد يكي از تاثيرگذارترين بازيكنان فوتبال ايران در مسايل اخير تيم ملي باشد. به گونه‌اي كه در طول ماه‌هاي گذشته بارها بحث وي براي حضور يا عدم حضور در تيم ملي جنجال‌هاي فراواني را به همراه داشته است.
    دعوت او به تيم ملي و عدم پذيرش آن و همچنين آشتي او با سرمربي تيم ملي موضوعاتي بود كه حتي گاهي پررنگ‌تر از متن فوتبال ايران نيز به آن پرداخته ‌شد. شايد كسي فكر نمي‌كرد كه در آخرين نشست خبري علي دايي پس از ديدار به عربستان باز هم بحث علي كريمي يكي از جنجالي‌ترين موضوعات اين نشست باشد. در كل "كريمي" در دوران مربيگري علي دايي نامي بوده كه همواره سرمربي تيم ملي را به چالش كشيده است.
    او در گفت‌وگويي مفصل پيرامون تمام اين اتفاقات اظهارنظر كرد و تاكيد كرد كه همچنان حاضر است در خدمت تيم ملي باشد.
    علي كريمي با اشاره به اتفاقات اخير تيم ملي و اخراج علي دايي از سرمربي‌گري اين تيم اظهار كرد: هرچه كه اتفاق افتاده متعلق به گذشته است. در حال حاضر بايد براي آينده‌ي فوتبال فكر اساسي شود. فدراسيون فوتبال نيز بايد از اين اتفاقات درس بگيرد.
    وي گفت: در حال حاضر صعود به جام جهاني به اما و اگر خورده است و تيمي كه مي‌توانست به راحتي به جام جهاني صعود كند در شرايط حدس و گمان قرار گرفته است. در اين شرايط فدراسيون بايد درست عمل كند تا افسوس‌هاي فوتبال بيشتر نشود. بايد از گذشته درس بگيريم و اين شكست‌ها را عبرت آينده كنيم.
    كريمي خاطرنشان كرد: حرف و حديث‌هاي امروز دردي را براي تيم ملي دوا نمي‌كند. نظرات زيادي مطرح شده اما، معتقدم در اين شرايط ممكن است هر اتفاقي براي مربي تيم ملي مي‌افتاد. عربستان چند مربي عوض كرده است و اين يك روند طبيعي است. مهم اين است كه در انتخاب مربي بعدي دقت شود.
    كريمي در پاسخ به اين سوال كه آيا علي دايي براي بازي با عربستان با شما صحبت كرد يا خير، گفت: نه، دايي براي اين بازي هيچ صحبتي با من نداشت. هر مربي حق دارد كه بازيكنانش را خودش انتخاب كند. در حال حاضر نيز ممكن است هر مربي كه انتخاب شود، دست به انتخاب بازيكنان متفاوت بزند و بازيكناني كه تاكنون در تيم ملي حضور داشتند را دعوت نكند. اين حق هر مربي است.
    وي افزود: من حرفي ندارم. بهتر است درمورد گذشته بحث نكنيم. ولي چيزي كه مهم است اين است كه تيم ملي را آماده كنيم. تيم ملي براي سه بازي آينده‌ي خود زمان اندكي دارد و تمام سه بازي نيز در فاصله‌ي كمتر از يك هفته برگزار مي‌شود.
    كريمي تاكيد كرد: اگر تيم ملي بخواهد در خدمت هستم ولي اگر مربيان من را نخواهند براي تيم ملي دعا مي‌كنم تا به جام جهاني صعود كند، چرا كه اين آرزوي هر ايراني است.
    علي كريمي در پاسخ به ادعاي علي دايي مبني بر موثر ظاهر نشدن علي كريمي براي تيم ملي از بازي دوستانه‌ي ايران و كرواسي تاكنون، اظهار كرد: حرف دايي را قبول دارم؛ اما، ايشان فكر مي‌كنند كه تنها خودشان براي تيم ملي موثر بوده‌اند. من در مصاحبه‌هايم بارها گفته‌ام كه خيلي وقت‌ها براي تيم ملي بازي‌هاي خوبي نداشته‌ام. خودم شجاعت اين را دارم كه اعلام كنم هميشه خوب نبوده‌ام اما، دايي فكر مي‌كند كه از روزي كه به تيم ملي آمد تا آخرين بازي‌اش بازي‌هاي موثري انجام داد و بهترين بازيكن تمام دوران تيم ملي بوده است.
    وي افزود: چه من باشم و چه نباشم تيم ملي مهم است. ممكن است من يك سال يا شش ماه ديگر نتوانم براي تيم ملي بازي كنم، قطعا بايد جوان‌هاي با استعدادي كه در فوتبال ايران نيز كم نيستند، بتوانند فرصت حضور در ميدان را بدست آورند.
    كريمي در پاسخ به اين سوال ايسنا كه علت اصلي اختلافات شما با علي دايي چيست، گفت: من هميشه در خدمت تيم ملي بوده‌ام. شما بهتر است ماجراي برگشت من به تيم ملي را از خداداد عزيزي و حسين هدايتي بپرسيد. من دوست ندارم در اين موارد صحبت كنم. بازگشت من به تيم ملي دلايلي داشت كه تنها اين دو نفر مي‌دانند. من نمي‌خواهم در اين باره صحبت كنم، اگر واقعيت را مي‌خواهيد از اين دو نفر بپرسيد. هر چند كه معتقدم در برخي از اوقات مطبوعات نيز بيش از اندازه شلوغ كردند.
    وي همچنين درباره‌ي سرمربي آينده‌ي تيم ملي و بحث‌هايي كه درخصوص مربيان داخلي و خارجي مطرح شده است، گفت: فدراسيون فوتبال بايد بداند كه چه كار مي‌خواهد بكند. مطمئن باشيد كه هيچ مربي نمي‌پذيرد كه براي سه بازي هدايت تيمي را برعهده بگيرد. در شرايط كنوني نيز تنها يك مربي خارجي خوب مي‌تواند روند فوتبال ايران را تغيير دهد. تا كي مي‌خواهيم سرمايه‌گذاري كوتاه مدت داشته باشيم. جام جهاني را كه داريم از دست مي‌دهيم، حداقل فدراسيون فوتبال براي موفقيت تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا برنامه‌ريزي كند. فكرمي‌كنم تنها با يك مربي خوب خارجي مي‌توان روند جاري فوتبال را تغيير داد.
    كريمي درمورد افشين قطبي يكي از كانديداهاي سرمربيگري‌ تيم ملي گفت: اگر مربي خوبی بود هيچ گاه روي زمين نمي‌ماند. قطبي از زماني كه از پرسپوليس رفته هيچ جا مشغول به كار نشده است.شايد او منتظر حضور در تيم ملي ايران بوده است! اگر مي‌خواهيم مربي ايراني انتخاب كنيم همان بهتر بود كه با علي دايي ادامه مي‌داديم.
    كريمي با انتقاد از سياست جذب مربي داخلي فدراسيون فوتبال گفت: اگر مربي جديد ايراني باشد، بايد پنج، شش تغيير در تيم ملي بدهد، چرا كه هميشه مربي جديد سيستم مربي گذشته را با همان بازيكنان ادامه مي‌دهد. به نظر من اگر مربي ايراني انتخاب شود، بايد پيش از هر چيزي به دنبال اين باشد كه ثابت كند مربي قبلي اشتباه كرده است. فكر مي‌كنم با اين روند به جايي نمي‌رسيم. بايد مربي خارجي با قرارداد دو، سه ساله در فوتبال ايران حضور داشته باشد تا حداقل تيم ملي در سه بازي آينده بتواند با اطمينان بيشتري بازي كند يا حداقل در رقابت‌هاي پلي‌آف به جام جهاني صعود كند.
    كريمي درمورد خداحافظي‌اش از تيم ملي گفت: من قبلا خداحافظي كرده بودم اما، بنا به دلايلي كه تنها آنها را عزيزي و هدايتي مي‌دانند، بار ديگر به فوتبال ملي بازگشتم. من نيز بايد روزي از فوتبال ملي خداحافظي كنم تا جا براي بازيكنان جديد باز شود. ولي باز هم تاكيد مي‌كنم كه در خدمت تيم ملي هستم و واقعا اگر مربي جديد احساس كند كه من مي توانم به تيم ملي كمك كنم، در خدمت تيم ملي خواهم بود.
    كريمي در پاسخ به اين سوال كه چه عواملي باعث بركناري علي دايي شد، گفت: هر كسي نقطه ضعفي دارد. من هم در بازيگري ضعف‌هايي دارم. آقاي دايي هر چند براي تيم ملي زحمت كشيد اما، فكر مي‌كنم لجبازي بيش از اندازه بيشترين آسيب را به او زد. غرور و لجبازي دايي بيش از اندازه بود. فكر مي‌كنم هيچ كس به اندازه‌ي خود دايي باعث ايجاد اين شرايط نشد و او خودش بيشتر از همه به خودش آسيب زد.
    كريمي همچنين درمورد آخرين وضعيت مصدوميت خود نيز گفت: خدا را شكر تمريناتم را شروع كرده‌ام. مي‌خواستم براي ادامه‌ي مداوا به آلمان بروم اما، در حال حاضر به دليل تغيير شرايط تمريناتم را در تهران پيگيري مي‌كنم، اگر درد كمرم بيشتر شود، شايد براي مداوا به آلمان رفتم.
    وي همچنين درمورد ديدار آينده‌ي تيم پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا گفت: الغرافه از تيم‌هاي بزرگ ليگ قطر است. آنها قهرمان فصل پيش قطر بوده‌اند اما، معتقدم كه تيم‌هاي قطري هيچ گاه در رقابت‌هاي آسيايي عملكرد خوبي نداشتند ولي نبايد اين بازي را دست كم گرفت. بايد بتوانيم بازي خوب همراه با كسب پيروزي انجام دهيم. اگر خوب عمل كنيم مي‌توانيم سه امتياز اين ديدار را كسب كنيم.

4. کاربر روبرو از پست مفید AS roma تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep
    بازیکن محبوب
    Taremi & TT Henry & Nikbajkht

ArgentinaBarcelonaPersepolis

Henry

تشکر ها
    46
    تشکر شده 175 در 36 پست

Bomb مصاحبه ميثاق معمارزاده

ميثاق معمارزاده:يك مربى خارجى سطح بالا مى تواند پرسپوليس را به جايگاه اصلى اش برگرداند

دروازه بان ملى پوش پرسپوليس ديروز براى دقايقى پاسخگوى سوالات ما بود. ميثاق معمارزاده كه فصل قبل از سايپا كرج به پرسپوليس آمد امروز در مورد شرايط تيم ملى بعد از حذف از مسابقات جام جهانى و همچنين شرايط خودش با پرسپوليس به اظهار نظر پرداخت. با ما همراه باشيد:
    •نرفتن تيم ملى به جام جهانى چه تبعاتى مى تواند براى فوتبال ما داشته باشد؟
    - قطعاً اين اتفاق يك اتفاق ناگوار براى فوتبال ما هست، عدم حضور تيم ملى در جام جهانى ضربه زيادى به فوتبال ما خواهد زد. خيلى مهم بود كه مى توانستيم مجوز حضور در اين مسابقات را به دست بياوريم. به نظرم بايد از حالا تلاش كنيم ساختارهايمان را اصلاح كنيم، يك استاديوم اختصاصى از خود ندارند و هيچكدام از تيم هاى ما هنوز در امور اقتصادى كه باعث ادامه حيات تيم هاى حرفه اى مى شود وارد نشده و يا تبحرى در اين راه ندارند. اين مشكلات اگر از فوتبال ما دور شود آن وقت مى توانيم روى تيم ملى هم حساب ويژه كرد.
    •۴ سال ديگر تيم ملى ما ستاره هاى امروز را ندارد. مى بينى كه امثال على كريمى و مهدى مهدوى كيا هم از تيم ملى خداحافظى كرده اند. فكر مى كنى ۴ سال ديگر تيم ملى ما بتواند ستاره هاى تاثيرگذار داشته باشد؟!
    - مطمئن باشيد تيم ملى ما بدون ستاره نمى ماند. جوانان زيادى در فوتبالمان حضور دارند كه مى توانند تبديل به ستاره شوند. البته براى ستاره سازى ما نياز به برنامه هاى بلند مدت داريم. وقتى سرمربى تيم ملى نمى تواند به حضور بلند مدتش در تيم اميدوار باشد پس وقت خود را صرف بها دادن به جوانان و تبديل آنها به ستاره نمى كند. يك مربى بايد زمان كافى براى مربيگرى تيم ملى را داشته باشد. ديگر ستاره سازى در زمين خاكى صورت نمى گيرد. اين مربى تيم ملى است كه بايد ستاره هايش را در تيمش بسازد.
    • اصلاً الان زمين خاكى وجود دارد؟
    - نه، راستش من كه نديده ام!
    •پس ثبات شغلى براى مربى تيم ملى را يكى از عوامل موفقيت اين تيم مى دانى؟
    - صددرصد. شما ببينيد على دايى يك نظر و يك اعتقاد فنى دارد و افشين قطبى يك اعتقاد فنى ديگر. هر كدام از اين نفرات بايد ۴ سال فرصت مى داشتند تا بتوانند تيم دلخواه را ايجاد كنند.
    •و عوامل ديگر؟
    - شما ببينيد تيم ملى بازى تداركاتى بزرگ و خوب مى خواهد. چه اشكالى دارد با برزيل بازى كنيم و از آنها ۵ تا گل هم بخوريم اما چيزهاى تازه بياموزيم. ما به بازى هاى بزرگ نياز داريم. يك تيم ملى موفق در قالب انجام بازى هاى بزرگ ساخته مى شود.
    •در اين مورد هم بگو چرا تيم ملى دروازه بان بزرگ ندارد و اگر هم دارد نمى تواند پشتوانه مناسبى برايش داشته باشد.
    - در مورد تيم ملى حرفى نمى زنم اما اين را قبول دارم كه فوتبال ما الان فقط ،۳ ۴ دروازه بان خوب و سطح بالا بيشتر ندارد. متاسفانه به اين مسأله در سطح باشگاهى اهميت داده نشده است. باشگاه هاى ما هيچكدام در زمينه تعليم درست دروازه بان از پايه فعاليتى ندارند و برنامه ريزى نمى كنند. در اين چند سال هم باشگاه ها نرفتند چند دروازه بان تراز اول بياورند تا دروازه بان هاى داخلى از آنها چيز هاى تازه ياد بگيرند. اين هم بايد حتماً مورد توجه مسئولان ورزش مان قرار بگيرد.
    •مذاكرات با پرسپوليس به كجا رسيد؟
    - توافقات انجام شده واميدوارم زودتر مشكلات حل شود و كار شروع شود.
    •پيشنهاد از تيم هاى ديگر دارى؟
    - بله، بدون پيشنهاد نيستم اما اولويت اولم پرسپوليس است. من پرسپوليس را دوست دارم و هدفم اين است كه در فصل جديد با اين تيم شروع خوبى داشته باشم.
    •فكر مى كنى جذب مربى خارجى ديگر به كار پرسپوليس مى آيد؟
    - اگر يك مربى خارجى خوب و سطح بالا باشد چرا كه نه. من نمى دانم الان گزينه هاى اين تيم چه كسانى هستند اما اگر تراز اول باشند قطعاً باعث پيشرفت پرسپوليس خواهد شد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    پرسپوليس ..........
    با نام تو در دل من طوفاني پرصلابت مي وزد ...
    ..............................دوستت دارم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن و كاپلو
    بازیکن محبوب
    رايان گيگز و علي نيكبخت
    MilanManUtd
    تشکر ها
    126
    تشکر شده 455 در 130 پست

پیش فرض مصاحبه عابد زاده با سایت گل

مصاحبه عابد زاده با سایت گل

سایت گل-احمدرضا عابدزاده در گفت وگو با سايت گل گفت: من سالها با حسين عبدي همبازي بودم و اختلاف خاصي هم با او ندارم اما نمي دانم چرا تا اين حد به اين موضوع پرداخته مي شود· در اين باره بايد بگويم روز اولي كه عبدي در تمرينات حاضر شد كه من چهارده جلسه تيم را تمرين داده بودم و مي دانستم كه بازيكنان تيم در چه وضعيتي هستند و به همين علت از عبدي خواستم تا پس از يك جلسه هماهنگي نحوه تمرينات تيم مشخص شود·
    عابدزاده درباره نظر باشگاه پرسپوليس درباره نحوه همكاري او و حسين عبدي گفت: روز اولي كه تمرينات پرسپوليس آغاز شد تعداد كمي در تمرين بودند· رفته رفته اما اكثر بازيكنان تيم در تمرينات حاضر شدند· من هم 20 جلسه تمرينات بدني و هوازي در نظر گرفته بودم كه 14 جلسه آن اجرا شده بود· پس از آن عبدي به كادر تيم اضافه شد و آقاي انصاري فرد در اين باره به من گفتند كه با همديگر هماهنگ باشيد· اين موضوع از ديد من هيچ اشكالي ندارد و چرا كه باشگاه درباره شرح وظايف كادرفني و اينكه چه نفراتي در چه سمت هايي مشغول به كار شوند تصميم مي گيرد و من هم تابع تصميمات مديرعامل باشگاه و هيات مديره هستم·
    عابدزاده مي گويد: از روزي كه عبدي آمده قبل از شروع تمرين با هم جلسه اي داريم و موارد تمرين را هماهنگ مي كنيم· شما هم مطمئن باشيد من و عبدي با اين همه تجربه و كسوت زرنگ تر از اين حرف ها هستيم كه بخواهيم با ايجاد اختلاف بين يكديگر بهانه دست بازيكن يا سوژه دست رسانه ها بدهيم·
    عابدزاده درباره وضعيت فعلي تيم پرسپوليس گفت: مي دانم كه هواداران به خاطر عدم انتخاب سرمربي تيم نگران هستند، من هم به آنها حق مي دهم اما بايد اين نكته را در نظر گرفت كه در راه انتخاب مربي خارجي مشكلات زيادي پيش آمده كه علاقه اي به دانستن آنها ندارم و تمايلي هم ندارم كه اين مساله را براي مردم بازگو كنم· من اما مي گويم كه هواداران بدانند كه تيم تمرينات خوبي طي روزهاي گذشته انجام شده و بازيكنان پرسپوليس از نظر آمادگي نسبت به ساير تيم ها عقب نيستند اما قبول دارم كه سرمربي تيم بايد هرچه سريع تر معرفي شود تا شناخت كاملي از وضعيت و ويژگي هاي بازيكنان تيم پيدا كرده و بتواند سيستم تاكتيك و تركيب مورد نظرش را تا قبل از شروع بازي ها مشخص و اجرا كند·
    مربي تيم پرسپوليس درباره انتقاداتي كه از تمرينات او مي شود گفت: من زياد اهل مطالعه روزنامه ها نيستم اما دوستانم مي گويند كه بازيكنان تيم از نحوه تمرينات ابراز رضايت كرده اند· اين وسط اما برخي دوستان خبرنگار به بنده لطف دارند و مي گويند كه فشار تمرينات عابدزاده سنگين و طاقت فرساست· در اين باره چند نكته را بايد بگويم· اول اينكه الان فصل آماده سازي بازيكنان است و طبيعي است كه فشار تمرينات بدني نسبت به شروع فصل بيشتر باشد· الان بايد كار بدنسازي انجام داد و نه اينكه بازيكن وقتي آمد سر تمرين فكر كند كه به پيك نيك رفته است· علاوه بر اين ما وقتي دو جلسه در يك روز تمرين داشتيم در هر جلسه يك ساعت و بيست دقيقه تمرين كرديم، پس چگونه است كه مي گويد تمرينات عابدزاده زياد و طاقت فرسا است·
    علاوه بر اين من از تمامي تمرينات پرسپوليس فيلمبرداري كرده ام· براي اين كار دو هدف عمده داشتم اول اينكه بعد از مشاهده تمرينات از طريق ويدئو به بازيكن بگويم كه كارش چه اشكالاتي داشته· تا الان هم كه اين كار را كرده ام با استقبال بازيكنان مواجه شده و در كيفيت كار تيم نيز تاثير داشته است· دوم اينكه مي توان مربي خارجي را به طور كامل در جريان تمرينات گذشته قرار دارد و با اين روش تا حدودي زمان از دست رفته را براي سرمربي خارجي جبران كرد· منتقدان هم كه بدون آمدن به محل تمرينات تيم انتقاداتي را مطرح مي كنند مي توانند بيايند اين تمرينات را ببينند و نظر دهند كه آيا فشار تمرينات عابدزاده طاقت فرسا بوده يا خير·
    عابدزاده در ادامه گفت: من سال ها در پرسپوليس بازي كردم و مي دانم كه اين تيم هميشه با مشكل و بحران و حاشيه دست و پنجه نرم مي كند· اين حرف ها و حاشيه ها هم براي من عادي شده است· با اين وجود سعي كردم تا روزهايي كه تيم زير نظر بنده تمرين مي كند تمرينات اصولي و هدفمند باشد· علاوه بر اين تاكيد زيادي بر وجود نظم و انضباط داشتم و خوشحالم كه حالا بازيكنان پرسپوليس تمرينات را جدي مي گيرند و از شوخي و خنده يا لباس هاي نامنظم و···خبري نيست· درباره حضور عبدي در كادرفني هم تاكيد مي كنم كه هيچ مشكلي با هم نداريم و هدف ما سربلندي پرسپوليس و هواداران اين تيم است و بس· عابدزاده درباره انتخاب سرمربي خارجي پرسپوليس گفت: اگر قرار است يك ميليارد تومان براي انتخاب سرمربي هزينه شود بايد فردي كه مي آيد و چنين پولي مي گيرد تيم را قهرمان كند چرا كه هواداران از پرسپوليس انتظار قهرماني دارند وگرنه مي شود اين تيم را دست هر مربي معمولي داد و در نهايت شاهد قرار گرفتن تيم در رتبه چهارم يا پنجم بود· فصل قبل اما هزينه هاي زيادي براي كادر فني شد ولي ديديم كه نتيجه اي نداشت· بنابراين هزينه كردن براي كادرفني تضمين كننده موفقيت نيست· من هم اميدوارم در نهايت فردي سرمربي پرسپوليس شود كه توان هدايت يك تيم بزرگ و پرطرفدار داشته باشد و بداند كه هواداران چه انتظاراتي از اين تيم و سرمربي اش دارند·
    عابدزاده درباره وضعيت دروازه بان هاي پرسپوليس گفت: ميثاق معمارزاده تازه در تمرينات حاضر شده است و قرار بود طي اين مدت تمريناتي داشته باشد اما وقتي سر تمرين آمد متوجه شدم كه از نظر بدني عقب تر از ساير نفرات تيم است· با اين وجود ميثاق توانايي هاي خوبي دارد و مي تواند با پشتكار و جديت آينده بهتري هم داشته باشد· حقيقي هم سفت و سخت تمرين مي كند اما دروازه بان سوم تيم (نائيجي) بايد خيلي كار كند تا بتواند در پرسپوليس حرفي براي گفتن داشته باشد·
    او جوان است و من سعي خودم را مي كنم كه او از نظر فني پيشرفت بيشتري داشته باشد· عابدزاده درباره نقش خودش در يارگيري هاي پرسپوليس گفت: من درباره جذب نفرات جديد دخالت نكردنم اما هر وقت كه مسوولان باشگاه نظرم را جويا شدند رك و راست حرفم را زدم و معتقدم كه در پرسپوليس بايد بازيكنان بزرگ عضويت داشته باشند تا بتوانند پاسخگوي انتظارات هواداران باشند
    شياطين سرخ فوتبال جهان

7. 2 کاربر از پست مفید ReD تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

پیش فرض كرانيكار: من مثل برانكو نيستم

گفت و گو
    كرانيكار: من مثل برانكو نيستم

وقتي وارد لابي هتل سيمرغ مي‌شويم تلألوي رنگ‌هاي گوناگون گيج‌مان مي‌كند؛ يك گوشه بنفش، يك گوشه زرشكي، يك گوشه قرمز و بسياري رنگ‌هاي ديگر كه حتي نامشان را نمي‌دانيم. در اين وضع و حال اگر يك مرد خوش‌برخورد و خندان از جايش بلند نمي‌شد و به استقبال‌مان نمي‌آمد شايد هيچ وقت او را در آن حال و هوا پيدا نمي‌كرديم. زلاتكو كرانيكار خيلي سريع با آدم دوست مي‌شود و چون برعكس بيشتر مربيان كروات كه ديده‌ايم انگليسي‌اش بدون لهجه و به قول معروف «OK» است خيلي راحت مي‌تواند بدون نياز به همراه، گليمش را از آب بيرون بكشد.
    به همين دليل ما نه مترجمش را مي‌بينيم و نه دستيار كرواتش را كه گويا در طبقات بالايي در خواب ناز فرو رفته. حال مردي كه در قراردادش با پرسپوليس بندي وجود دارد كه او را از حال غيرعادي برحذر مي‌دارد، كاملاً روبراه است و فرض را بر اين مي‌گيريم كه گونه‌هاي هميشه پرخونش هم به خاطر سلامت مزاج او در ششمين دهه زندگي‌اش است. به محض اينكه كنارش مي‌نشينيم شروع به سوال كردن مي‌كند ولي نه از بازيكنان و تيم‌ها بلكه درباره اخلاق و عادات مردم تهران، محلات مختلف پايتخت و جاهاي ديدني آن. كمي بعد مي‌فهميم كه همسرش در راه ايران است و كرانيكار كه چند بار به حالتي خنده‌دار تلفظ درست نامش را برايمان ادا مي‌كند در به در به دنبال خانه و فرار از هتل‌نشيني.

گفته بوديد قصد پياده كردن سيستم 1-3-2-4 را داريد و اين كار را هم با موفقيت نسبي انجام داديد اما چرا 1-3-2-4؟
    به خاطر اينكه به آنچه در فوتبال روز اروپا انجام مي‌شود بسيار نزديك است. 1-3-2-4 از نظر من يك سيستم ماشيني بسيار موفق است كه تمام نقايص تيم شما را پوشش مي‌دهد. تكليف بيشتر بازيكنان با پست‌هايشان روشن است. هم امكان استفاده از فضاهاي كناري حريف را فراهم مي‌كند و هم فضاهاي مياني زمين را از حريف مي‌گيرد. اينها چيزهايي هستند كه من در 1-3-2-4 پرسپوليس به دنبالش هستم. دوست دارم بازيكنانم چه در تمرين و چه در زمان بازي كاملاً ديسيپلين تيمي را حفظ و همديگر را به‌خوبي درك كنند. از بازيكناني خوشم مي‌آيد كه با يك يا دو ضرب توپ را به بازيكنان كناري مي‌رسانند نه آنهايي كه توپ را بيشتر از تاكتيك دوست دارند.

واقعيت اين است كه 1-3-2-4 طرفداران ايراني را به ياد فوتبال كسل‌كننده برانكو مي‌اندازد.
    برانكو؟ 1-3-2-4 ؟ اما او قبل از جام جهاني 2006 جلوي ما 1-3-6 بازي كرد. ضمن اينكه خواهش مي‌كنم مرا با كسي مقايسه نكنيد. حالا برانكو ايوانكوويچ يا هر كس ديگر. به‌ويژه كه او هيچ‌وقت سرمربي تيم ملي كرواسي نبوده است. من نمي‌دانم چرا شما اينقدر با روش 1-3-2-4 مشكل داريد. من 1-3-2-4 را در كرواسي پياده كردم و حالا ديگر كمتر كسي به روش‌هاي گذشته روي مي‌آورد. اينكه شما مي‌گوييد برانكو را در كشورتان با 1-3-2-4 مي‌شناسند برايم كمي نامفهوم است چون او در ديناموزاگرب با سوئيپر به جام يوفا رفت.

در 2 بازي رسمي و دوستانه 5 گل زديد و 5 گل خورديد. اين يعني ما با يك مربي شجاع طرف هستيم اما آيا قرار است اوضاع دفاع پرسپوليس به همين شكل ادامه پيدا كند؟
    من تيم را همينطوري تحويل گرفته‌ام. هيچ شانسي براي اينكه بازيكني را كم يا اضافه كنم نداشتم، مثلا من دوست داشتم شيث را در دفاع راست به جاي محمد به بازي بگيرم اما در دفاع وسط فقط يك بازيكن كاملا آماده داشتم كه مجتبي شيري بود و او هم خودش را روز اول دفاع چپ معرفي كرده بود. براي همين در بازي اول تمام سعي‌مان اين بود كه مس كرمان را طوري در وسط زمين پرس كنيم كه نتوانند از عمق به ما حمله كنند. ضمنا به محمد گفته بودم كه با مسووليت بيشتري بازي كند. اميدوارم در بازي‌هاي بعدي او به قولش عمل كند.

اسمي از سپهر حيدري و نبي باقري‌ها نبرديد. آيا بي‌توجهي شما به اينها باعث نمي‌شود عده‌اي فكر كنند عبدي، ارنج پرسپوليس را مي‌چيند نه شما؟
    شما روزنامه‌نگارها هرچه كه دوست داريد مي‌نويسيد. من نمي‌توانم جلويتان را بگيرم اما در همين چند روزي كه به ايران آمده‌ام دل‌خوشي از روزنامه‌ها ندارم. اينكه درباره رابطه من و عبدي مي‌گوييد هم يكي ديگر از همان حرف‌هاي عجيب است. مثل آن روزنامه‌اي كه به دروغ از قول من نوشته بود آمده‌ام 6 سال در ايران بمانم. حتي مي‌خواستند مرا با برانكو مقايسه كنند. به هر حال اگر فكر مي‌كنيد كه من چشم و گوش بسته به ايران آمده‌ام سخت در اشتباهيد. من دوستان ايراني زيادي دارم كه مدام شرايط را برايم تحليل مي‌كنند. يكي دو تايشان از اروپا و بقيه از تهران هستند. آنها هر روز با من در تماس هستند البته حسين (عبدي) هم هست اما او فقط يكي از آنهاست.

منظورتان رضا چلنگر است كه مترجم برانكو بود يا مديربرنامه ايراني‌تان؟
    هيچ‌كدام. هيچ‌كس نبايد مشاوران مرا بشناسد. آنها چشم‌ها و گوش‌هاي من چه در پرسپوليس، چه در تهران و چه در تمام شهرهايي هستند كه تيم‌هايشان در ليگ برتر حضور دارند. شايد باورتان نشود اما سه چهار روز پيش از بازي با مس يك ويدئو آناليز كامل از بازي دوستانه مس مقابل پيكان داشتم با چندين برگ اطلاعات درباره روش بازي بازيكنان مس، تمام بازيكنان پرسپوليس را هم با اسم كوچك، جنس بازي، پست تخصصي و سابقه بازيشان مي‌شناسم.

مي‌گويند اعتقادي به برازيليا و فراگو، مهاجم و هافبك برزيلي پرسپوليس نداريد. خب حق هم داريد چون آنها قبل از شما خريداري شده بودند.
    راستش را بخواهيد ما كروات‌ها عاشق بازيكنان برزيلي هستيم. حتي من ادواردو داسيلوا، مهاجم برزيلي‌الاصل را وقتي 21 ساله بود به تيم ملي كرواسي دعوت كردم اما هرچه نگاه مي‌كنم هيچ نشانه‌اي از فوتبال برزيل در اين 2 بازيكن نمي‌بينم. شايد پاسپورت آنها از كشور ديگري صادر شده باشد.

از روزي كه به تهران آمديد مدام به دنبال بازيكنان كناري و گوش‌هاي كلاسيك هستيد. حتي مي‌گويند هوار ملامحمد چپ‌پاي عراقي به اصرار شما با پرسپوليس امضا كرده.
    بله، براي من مهم است كه پشت مهاجم نوك 3 بازيكن با قدرت نفوذ بالا داشته باشم ولي نه بازيكناني كه بيش از حد تكروي كنند.

منظورتان بازيكني مثل كريمي است؟
    نه اصلا، كريمي بازيكن بزرگي است و خوشحال مي‌شدم اگر او را داشته باشم. منظورم اين است بازيكني در كناره‌ها داشته باشم كه بتواند دفاع حريف را از راست و از چپ دور بزند. آن‌وقت ما ابتكار عمل را در حمله به دست مي‌گيريم. الان هم از بادامكي و زارعي در كناره‌ها راضي‌ام به‌ويژه كه گاهي با هم سوييچ مي‌كنند (جايشان را با هم عوض مي‌كنند) كه اين تيم ما را غيرقابل پيش‌بيني مي‌كند. هنوز منتظرم كه ببينم اين چپ‌پاي عراقي كي به ما مي‌پيوندد ولي اگر هم نيايد برنامه‌هاي ديگري دارم. مثلا مي‌شود از محمدپروين، اگر كمي آماده‌تر شود در سمت راست، همان بازي دلخواه را گرفت.

و علي عسگر...؟
    مي‌دانم چه منظوري داريد. اين سوال را خيلي‌ها از من پرسيده‌اند اما آنها نمي‌دانند كه من در كرواسي به‌خاطر كشف بازيكنان جوان و گمنام و تبديل آنها به مهره‌هاي فيكس شهرت دارم.

نيكو، پسرتان هم جزو همين كشفيات بود؟
    بله، چرا كه نه، خيلي‌ها به خاطر آنكه پسر خودم را در سن 20 سالگي به تيم ملي دعوت كردم از من بد گفتند و بد نوشتند ولي حالا همه‌شان به اينكه نيكو فوق‌ستاره فوتبال كرواسي است و در پورتس‌موث و در ليگ برتر انگلستان بازي مي‌كند به او و من حسادت مي‌كنند

--- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ---

9. کاربر روبرو از پست مفید ibrahim تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

پیش فرض پنجعلي: نگران مشكلات دفاعي پرسپوليس هستم

کانون هواداران پرسپولیس : مدافع اسبق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: وضعيت خط دفاعي پرسپوليس نگران كننده است.
    محمد پنجعلي در گفت‌وگویی، اظهار داشت: در بازي مقابل استقلال اهواز پرسپوليس در تمام پست‌هاي خود مشكل داشت و اگر به اين شكل رو به جلو برود اميدي به اين تيم نيست.
    وي افزود: براي موفقيت پرسپوليس در ليگ نهم نگران مشكلات دفاعي پرسپوليس هستم. پوشش‌دهي در اين تيم در هنگام دفاع ضعيف است و حمايت‌ از همديگر انجام نمي‌شود اما قبول دارم كه بازيكنان پرسپوليس هركدام انفرادي در سطح بالايي هستند.
    پنجعلي ادامه داد: پرسپوليسي‌ها بايد ياد بگيرند تاكتيك دفاعي را بهتر رعايت كنند.

با تمرينات ويژه از سوي كادر فني اين مشكل را بايد در 5 هفته اول از بين برد. در غير اين صورت روزهاي خوبي در انتظار پرسپوليس نخواهد بود.

پيشكسوت تيم فوتبال پرسپوليس درباره عملكرد كرانچار تاكيد كرد: من به سرمربي و بازيكن خارجي اعتقاد ندارم چون فرهنگ ما با آنها متفاوت است. اگر از خارجي‌ها استفاده نكنيم فوتبال ما به جاي آنكه رو به عقب برود به جلو حركت مي‌كند.

وي يادآور شد: براي پرسپوليس آرزوي موفقيت مي‌كنم و اميدوارم دو بازي گذشته درس خوبي به كادر فني بابت مشكلات دفاعي اين تيم داده باشد.

perspolisnews.net

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    KKD
    اسم واقعی شما
    S/-\jad
    Liverpool
    تشکر ها
    660
    تشکر شده 1,263 در 387 پست

Bia Inja محمد: تلاش مي‌كنم جايگاهم را پس بگيرم

کانون هواداران پرسپولیس : مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با تلاش فراوان مي‌خواهم جايگاهم را در پرسپوليس به دست بياورم.
    عليرضا محمد در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: همه مي‌دانند در آغاز ليگ برتر و هنگامي كه به تيم ملي دعوت شدم در بهترين شرايط قرار داشتم اما مثل اينكه يكي از بدترين فوتباليست‌هاي بدشناس ايران هستم كه در بهترين موقعيت دو هفته ليگ برتر را از دست دادم.
    وي افزود: نمي‌توانستم در بازي مقابل پاس همدان ريسك كنم به همين دليل با دستور كادر پزشكي در اين بازي به ميدان نرفتم اما خوشحال هستم 3 امتياز شيرين را كسب كرديم.
    اين بازيكن تاكيد كرد: با وجود اينكه 3 امتياز شيرين در بازي مقابل پاس همدان را كسب كرديم اما در ضربات آخر باز هم بي‌دقت بوديم. با اين حال نبايد فراموش كرد بازيكنان از دل و جان مايه گذاشتند تا بازي را در دقيقه 89 به نفع پرسپوليس رقم زدند.
    محمد ادامه داد: پرسپوليس باز هم فرصت مي‌خواهد و هواداران تيم واقعي ما را از هفته پنجم ببينيد و آن وقت قضاوت كنند.
    مدافع پرسپوليس عنوان كرد: مي دانم در حال حاضر بهترين بازيكنان در تركيب پرسپوليس قرار گرفتند اما براي گرفتن جايگاهم و رسيدن به تيم ملي تلاش مي‌كنم تا بتوانم زودتر در تركيب اصلي قرار بگيرم.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گاس هدینگ
    بازیکن محبوب
    دیگو آرماندو مارادونا
    تشکر ها
    47
    تشکر شده 55 در 21 پست

پیش فرض ميرزايي حرفش را ثابت يا تكذيب كند معمارزاده: به حرف من شك داريد، لب‌خواني كنيد

ميثاق معمارزاده پس از تساوي يك بر يك برابر ملوان در هفته دوازدهم ليگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازي خوبي نبود و ملوان همانند گذشته چشم به ضد حمله داشت. همه ديدند اين تيم با تمام بازيكنان خود دفاع مي‌كرد و در چنين شرايطي گل زدن بسيار سخت است.
    دروازه‌بان پرسپوليس افزود: به نظر من نتيجه تساوي عادلانه نبود و ما موقعيت‌هاي زيادي را از دست داديم.
    وي در مورد داور مسابقه خاطرنشان كرد: در مورد داوري حرفي نمي‌زنم. ما در هفته‌هاي اخير ضربه‌هاي زيادي از داوري خورديم و با مشكلات زيادي روبرو شده‌ايم و فكر مي‌كنم در آينده هم اين روند ادامه خواهد داشت اما به نظر من در صحنه‌اي كه ما گل را دريافت كرديم، خطا رخ نداده بود و اگر داور بار ديگر صحنه را بازبيني كند متوجه اشتباه خود خواهد شد.
    معمارزاده درباره صحنه‌اي كه مزدك ميرزايي، گزارشگر بازي اعلام كرد، وي به كمك داور توهين كرده است؛ يادآور شد: ميرزايي بايد اين حرف خود را ثابت كند، در غير اين صورت تكذيب آن را بايد رسما اعلام كند.
    وي ادامه داد: من به سمت كمك داور مسابقه رفتم و به وي اعلام كردم حق‌وردي، داور وسط خطا اعلام كرده، در حالي كه او پرچم خود را بالا نبرده بود. اگر شك داريد كه من به كمك داور توهين كرده‌ام مي‌توانيد لب خواني كنيد.

13. کاربر روبرو از پست مفید blustar تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گاس هدینگ
    بازیکن محبوب
    دیگو آرماندو مارادونا
    تشکر ها
    47
    تشکر شده 55 در 21 پست

پیش فرض پرسپوليس 3 روز هم بازي كند نمي‌تواند گل بزند پنجعلي: هيچ مربي حرفه‌اي مثل كرانچار رفتار نمي‌كند

محمد پنجعلي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره روند نتيجه گيري پرسپوليس اظهار داشت: متاسفانه پرسپوليس در اين فصل هنوز يك بازي خوب انجام نداده است. اوضاع فني اين تيم خوب نيست. همه اين مسائل به اشتباهات مديريتي براي انتخاب سرمربي بازمي گردد.
    وي افزود: مربي زماني به اين تيم آمده كه كادر مديريتي تيم را انتخاب كرده بود. اتفاقي كه در هيچ جاي دنيا رخ نمي دهد. هيچ مربي حرفه اي در چنين شرايطي تيم را تحويل نمي گيرد و اگر مربي هم پيدا شود كه چنين تيمي را تحويل بگيرد به فكر منافع خود خواهد بود.
    پنجعلي ادامه داد: هيچ وقت بار كج به منزل نمي رسد. پرسپوليس در نقل و انتقالات بد بسته شده است. بازيكن را بايد مربي بر اساس سليقه خود انتخاب كند. البته پرسپوليس بازيكن خوب زياد دارد اما كرانچار هنوز اين تيم را نشناخته است. به نظرم او كار خود را بلد نيست.
    مدافع سال هاي دور سرخپوشان تاكيد كرد: با اين همه بازيكني كه تيم دارد هر بازي تركيب تيم تغيير مي كند. بازي مستقيم و تكراري كار بازيكنان شده است. از كارهاي تركيبي در اين تيم خبري نيست. پرسپوليس اگر مقابل يك تيم 3 روز هم بازي كند نمي تواند گل بزند مگر اينكه اتفاقي مثل پنالتي برايش پيش بيايد.
    پنجعلي با اشاره به اينكه بازيكنان از دست داده پرسپوليس بزرگترين اشتباه مديريت بوده است، گفت: از دست دادن پژمان نوري و علي كريمي بدترين اشتباه مديريت باشگاه بود. كريمي براي هر تيمي نصف تيم است. البته مطمئن هستم كاشاني مشكلات حاشيه اي تيم را حل مي كند اما او هم تشكيلات مشكل داري را تحويل گرفته است.
    وي هرگونه مسائل پشت پرده در چيدمان پرسپوليس را رد مي كند و گفت: بعيد مي دانم مسائل پشت پرده براي انتخاب تركيب وجود داشته باشد. اگر كرانچار بر اين اساس در حال چيدمان باشد، فاجعه است.

15. 2 کاربر از پست مفید blustar تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - پپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    زلاتان ایبراهیمویچ - خاویر زانتی
    اسم واقعی شما
    معین الدین
    تشکر ها
    171
    تشکر شده 123 در 40 پست

Bia Inja مصاحبه ی خواندنی علی دائی با سایت گل

تاریخ خبر : 14 - ژانویه - 2010

از وضعيت كنوني تيم پرسپوليس شروع كنيم· اوضاع راضي كننده است؟
    خدا را شكر بچه ها روز سه شنبه دو جلسه تمرين خيلي خوب انجام دادند و امروز هم تمرين كردند· آنها از همه نظر روز به روز بهتر مي شوند و با انگيزه هاي بسيار بالايي كار مي كنند· فعلا كه همه چيز خوب است و سر جاي خودش·

- ولي آسيب ديدگي مهره هاي كليدي و تاثيرگذاري مثل كريم باقري، شيث رضايي و حتي مجتبي زارعي و مهدي شيري به طور حتم توان تيم را كاهش خواهد داد· نگران اين مساله نيستيد؟
    همه بچه هاي تيم مهره هاي كليدي و خوبي هستند· در واقع بقيه بايد تلاش خودشان را بيشتر كنند تا غيبت نفراتي كه اسم برديد كمتر احساس شود.

- كريم باقري و شيث رضايي به طور حتم در دو، سه بازي بعدي هم غايب خواهند بود· اين اتفاق را به حساب بدشانسي خودتان مي گذاريد؟
    من همه چيز را از اين ديد نگاه مي كنم كه خواست خدا بوده· حالا هم كه اين نفرات خوب را نداريم بايد به فكر آماده سازي تيم بدون آنها باشيم.

- به نظر مي رسد با حضور دايي حاشيه هاي تيم پرسپوليس تا حدود زيادي كم شده است چرا كه برخلاف گذشته شاهد نارضايتي نيمكت نشين ها و حتي مصاحبه بازيكنان عليه همديگر نيستيم·
    ما يك خانواده هستيم و در هر خانواده اي اختلاف نظر و سليقه وجود دارد و يكسري مسائل پيش مي آيد كه بايد در داخل خانواده آن را حل و فصل كنيم· بازيكنان به حدي از بلوغ فكري رسيده اند كه بدانند در داخل زمين فقط يازده نفر به ميدان مي روند و ما با احتساب سه تعويض مي توانيم نهايتا از 14 نفر استفاده كنيم يا اينكه من فقط مي توانم 18 نفر را در ليست بازي قرار دهم و چند نفري بايد خارج از ليست قرار بگيرند· با اين وجود اگر بازيكني بازي نكرد دليل بر خوب بودن او نيست چرا كه ما بر حسب آمادگي نفرات، تيم حريف، سيستم و تاكتيك بازي خودمان نفرات را براي هر بازي انتخاب مي كنيم· علاوه بر اين پرسپوليس تا پايان ليگ و جام حذفي بيش از 15 بازي ديگر در پيش رو دارد و اين فرصت به همه مي رسد كه توانايي خودشان را در شرايط مسابقه به من و جامعه فوتبال نشان دهند· اگر اين تفكر در هر تيمي حاكم باشد حاشيه هايي كه اشاره كرديد پيش نمي آيد و من هم سعي كرده ام ضمن تاكيد بر نظم و انضباط اين موضوع را جا بيندازم· مهمتر اينكه از بازيكنان خواسته ام هر موضوعي كه مورد نظرشان هست را بيايند و با خود من در ميان بگذارند· ضمن اينكه با اقدامات خوب مديريت باشگاه خيلي چيزها خود به خود حل و فصل شده است·

- مثل اينكه برنامه تمرينات پرسپوليس تا 20 روز آينده را به بازيكنان اعلام كرده ايد·
    همه مربيان ليگ براي من قابل احترام هستند· شايد هم خيلي از مربيان اين كار را بكنند يا روش هاي ديگري داشته باشند اما من هر جا كه بودم اين مدلي كار مي كنم· در اروپا كه بودم اين برنامه ها خيلي كمك مي كرد تا بدانم وقت آزاد، وقت استراحت و تمرين من چه زماني است· بازيكن وقتي اين چيزها را بداند براي خودش برنامه ريزي مي كند و اين مي تواند به پيشرفت تيم كمك كند· من هم بر همين اساس برنامه تمرينات تيم تا بازي پيكان را كتبا به بازيكنان ابلاغ كرده ام·

- درباره وسلي برازيليا چه تصميمي گرفته ايد· صحت دارد كه مثل هوار ملامحمد خواهان بازگشت او به تيم شده ايد؟
    ما همه نيروهاي خودمان را مي خواهيم· درباره وسلي هم تاكيد مي كنم كه ابتدا بايد باشگاه درباره او تصميمي بگيرد چون ظاهرا اين بازيكن دير آمده بوده و باشگاه برايش بايد تصميم انضباطي بگيرد

- يعني اينكه شما او را مي خواهيد ولي تصميم نهايي را به باشگاه واگذار كرده ايد؟
    چون بازيكن مشكلاتي داشته در اين باره باشگاه بايد تصميم بگيرد· شايد مسائلي از ديد باشگاه وجود داشته باشد كه بايد آن را لحاظ كند·

- احتمال استفاده از هوار ملامحمد در بازي بعدي وجود دارد؟
    هوار بازيكن خوبي است و تا الان هم در تمرينات خوب كار كرده· ما براي او برنامه تمريني خاصي در نظر گرفته ايم و بايد براي استفاده از او وضعيت بدني اش و همچنين ميزان هماهنگي او با بقيه بچه ها را لحاظ كنيم· علاوه بر اين مسائل او با باشگاه هم بايد بطور كامل حل و فصل شود· در مجموع فكر مي كنم او رفته رفته در قالب تيمي قرار مي گيرد

·
    - يكي از معضلات اصلي پرسپوليس گلزني است· با توجه به اينكه خودتان مهاجم بوده ايد چه برنامه هايي براي رفع اين مشكل داريد؟
    فكر نمي كنم تيم پرسپوليس معضلي داشته باشد! ما بهترين مهاجمان ايران را داريم ولي بايد در كادر تهاجمي مشكلات را برطرف كنيم· در واقع ما از نظر نفر مشكل نداريم بلكه بايد تاكتيك ها و برنامه هاي تهاجمي را درست كنيم تا بتوانيم به اهدافي كه داريم برسيم
    - همه مربيان براي رسيدن به موفقيت و جا انداختن برنامه ها و اهداف خود نياز به زمان دارند اما با توجه به شرايط كنوني به نظر مي رسد علي دايي اجبارا از چنين فاكتوري بهره مند نباشد و در مقطع فعلي محكوم به برد است· با اين مساله كنار آمده ايد؟
    هر چند كه براي جا انداختن تفكرات و برنامه هايم نياز به زمان دارم· ما بايد نتيجه بگيريم و حداكثر امتيازات را كسب كنيم تا از قافله عقب نمانيم· من هم با علم به اين موضوع و شرايط موجود هدايت تيم پرسپوليس را قبول كرده ام· من به اين تيم آمده ام و بايد از حيثيت پرسپوليس دفاع كرده و با كمك همه عوامل باشگاه و تيم و حمايت هواداران باعث سربلندي طرفداران اين تيم شويم· براي اين كار هم بايد هشيار باشيم و هيچ را به اما و اگر نسپاريم· من هم نه دنبال بهانه جويي هستم و نه چيز ديگري· من با توجه به شرايط موجود و بررسي همه جانبه سرمربيگري پرسپوليس را قبول كرده ام و بايد به اوضاع تيم سر و سامان داده و نتايج بهتري نسبت به گذشته كسب كنم· هر چند كه پرسپوليس تاكنون چندان بد نتيجه نگرفته·

- يعني فردا روزي نمي گوئيد تيم را من نبسته ام يا ···
    نه! روي همه چيز فكر كردم و بعد هدايت پرسپوليس را قبول كردم· بازيكنان هم خوشبختانه همان چيزي هستند كه فكرش را كرده بودم· ما بايد نتايجي بگيريم كه در شان پرسپوليس باشد· اين نكته را به خوبي مي دانم كه مردم چه انتظاراتي از پرسپوليس دارند و اين انتظارات و خواسته هاي بحق آنها نيز بايد برآورده شود.

- پس مي دانيد كه صعود پرسپوليس به رده هاي بالاتر جدول بسيار سخت بوده و امكان سقوط تيم به رده هاي پائيني جدول بيشتر است؟
    مگر مي شود روزي كه پيشنهاد آقاي كاشاني را شنيدم شرايط جدول را بررسي نكرده باشم؟! بله· ما بايد چند برد پياپي داشته باشيم تا به رتبه دوم جدول برسيم اما با يك باخت ممكن است چهار پله سقوط كنيم و يا دو باخت احتمال دارد سر از رده هاي ششم، هفتم جدول در بياوريم· بنده با در نظر گرفتن اين شرايط و وضعيت به پرسپوليس آمده ام و به تنها چيزي هم كه فكر نمي كنم سقوط به رده هاي پائين تر و رديف كردن بهانه براي نتيجه نگرفتن احتمالي است· من با چشم باز و با در نظر گرفتن موجود به پرسپوليس آمده ام و همه چيز را سبك و سنگين كرده و تاكيد مي كنم دنبال هيچ بهانه اي هم نيستم

- هدف گذاري شما در ليگ و جام حذفي چگونه است؟
    سعي مي كنيم در ليگ از رتبه سوم بالاتر بيائيم و در جام حذفي نيز به مقام قهرماني برسيم· ما بايد تلاش كنيم تا حداكثر امتيازات را كسب كنيم·

- ولي در گام اول دو امتياز مهم را از دست داديد تا جايي كه اگر پيكان، مقاومت و استيل آذين برنده مي شدند چند پله سقوط مي كرديد؟
    نمي خواهم مساوي مقابل تيم دوم جدول را توجيه كنم اما ما مقابل ذوب آهن به خاطر اشتباه داور در پذيرش گل آفسايد حريف 2 امتياز را از دست داديم· با اين وجود اعتقاد بنده بر اين است بايد آنقدر قوي باشيم كه با يكي، دو اشتباه داور امتيازات را از دست ندهيم .

- صحت دارد كه اصرار داريد احمد ابراهيمي به عنوان سرپرست تيم پرسپوليس مشغول به كار شود؟
    آقاي ابراهيمي از دوستان خوب من هستند و چون در كنفرانس مطبوعاتي حضور داشته بازي كنار من بوده اين برداشت براي رسانه ها به وجود آمده· در حالي كه طبق توافقات انتخاب اعضاي كادر فني برعهده من است و انتخاب سرپرست نيز از اختيارات باشگاه است· ضمن اينكه مشكلي هم با آقاي خوردبين ندارم .

- ظاهرا با ابقاي حسين عبدي موافقت كرده ايد و مي خواهيد يك دستيار جديد به تيم اضافه كنيد؟
    در اين باره هر وقت چيزي قطعي شد اعلام خواهيم كرد· همين !

- ظاهرا علي كريمي در پاسخ به استقبال شما از حضورش در پرسپوليس گفته است شايد فصل بعد به پرسپوليس بيايم· يعني گذشته ها را فراموش كرده ايد؟
    در گذشته هم مشكلي نبوده و اگر هم اتفاقاتي افتاد شايد ريشه در سوءتفاهمات داشته باشد· بازيكني مي خواهيم كه علاقه مند به پرسپوليس بوده و تاثيرگذار باشد· پس كريمي را هم مي خواهيم و ضمن اينكه پرسپوليس خانه علي كريمي است .

- و سوال آخر؟ درباره نتايج اخير تيم ملي و عملكرد قطبي چه نظري داريد؟
    اصلا و ابدا درباره تيم ملي حرف نمي زنم جز اينكه بگويم از صميم قلب براي تيم ملي كشورم آرزوي موفقيت دارم·

حسین قدوسی

چون اینتری ، چون عجیب غریبی دمت گرم!

از بهترین سایت هوادران اینتر در ایران دیدن کنید

(به زودی در اینتر دات آی ار هیجان زده خواهید شد)
    ٌ[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط intermoein : 01-14-2010 در ساعت 23:52

17. کاربر روبرو از پست مفید intermoein تشکر کرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)