Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 27 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 269
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا بازي مي كنم جز دروازه
    مربی مورد علاقه
    سر الكس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علي دايي موقع اوجش
    تشکر ها
    123
    تشکر شده 740 در 154 پست

پیش فرض مربیگری آنلاین در سایت www.FcDerby.com

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

این تاپیک برای اطلاع رسانی ها و همچنین مطرح کردن مسائل و مشکلات احتمالی و بحث های مشابه باز شده است
    بدیهی است که پس از اینکه من انتقادات , پیشنهادات و ایرادات احتمالی را مطالعه کردم آنها را یادداشت کرده و به برنامه نویسان سایت منتقل می کنم و مطالب ارسالی شما از این تاپیک حذف خواهد شد
    حذف شدن مطالب شما بدین معنی خواهد بود که موضوعی که مطرح کرده اید مورد توجه ما قرار گرفته و در حال برطرف کردن آن هستیم

در مورد 100000 سکه هم باید گفت که هنوز این مبلغ اضافه نشده و بزودی به همه تیم ها اضافه می شود

با تشکر

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    كاپيتان كاسياس و كاپيتان مجيدي
    اسم واقعی شما
    amir mohammad

SpainSS_TehranRealMadrid

تشکر ها
    43
    تشکر شده 76 در 22 پست

سلام به همه ي دوستان،راستش من تازه ثبت نام كردم ولي كد به ايميلم فرستاده نميشه!!لطفا دليلشو بگيد.
    ویرایش توسط amir mohammad : 07-02-2011 در ساعت 01:35

3. 2 کاربر از پست مفید amir mohammad تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir mohammad نمایش پست ها
    سلام به همه ي دوستان،راستش من تازه ثبت نام كردم ولي كد به ايميلم فرستاده نميشه!!لطفا دليلشو بگيد.
    سلام دوست عزیز
    اگه ایمیلتون رو درست وارد کرده باشید حتمآ ایمیل واستون می آد
    یک بار دیگه به دقت ایمیل خودتون رو چک کنید ( قسمت های مختلف مثل inbox و spam و .... و ببینید )
    اگر بازهم دیدن که نیومده به من پیغام خصوصی بزنید و اسم تیم و ایمیل خودتون رو بگید تا بررسی کنم
    WelCome To Derby

5. 3 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نویی-اتمار هیتسفیلد
    بازیکن محبوب
    اتوئو-مجیدی

GermanySS_TehranBayern

تشکر ها
    0
    تشکر شده 24 در 21 پست

کسی جواب اون سوال منو نمیده؟ این قانون که تو هر فصل فقط یک بازیکن میشه فروخت خیلی تخیلی هست اخه. شده مثل همین قانون سقف قرارداد توی فوتبال ما.وقتی ادم یه تیم میبنده اینجا همه بازیکنا از 22 سالگی شروع میکنن خب مسلما همه اونا هم با هم پیر میشن این که نمیشه فقط در فصل یک بازیکن فروخت حداقل سقف فروش بازیکن برای 3 بازیکن بذارید . جالب اینجاست که فقط توی تیم میشه 24 بازیکن نگه داشت. حداقل باید 30 بازیکن در تیم داشته باشیم تا تیم ضرر نکنه یکی اخه جواب منطقی بده به این سوالا. اگر خرید فروش بازیکنو محدود کردید به خاطر تقلب و خرید و فروشهای غیر مجاز(گرون فروختن و ارزون خریدن) این که مشکل تیمهای سالم نیست. شما باید یه راه حلی پیدا کنید تا کسی تقلب نکنه نه اینکه چنین قانون الکی بذارید
    در بازی زندگی شکست بی معناست. زیرا گاهی میبرم و گاه تجربه ای جدید می آموزم

7. کاربر روبرو از پست مفید arian0007 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اتوئو-مجیدی

GermanySS_TehranBayern

تشکر ها
    0
    تشکر شده 24 در 21 پست

یک مسئله خیلی جالب تر اینه که من از روزی که عضو این بازی شدم حتی یک بار نتونستم بین 2 نیمه ترکیبو عوض کنم. فقط اون پایین یه ثانیه شمار میاد و میگه 4 دقیقه وقت داری ترکیبو عوض کنی اما هیچ وقت تا الان اجازه نداده ترکیبو عوض کنم. اگر این بخش غیر فعال هست چرا با اعصاب مردم بازی میکنید خب کلا بردارید اونو

9. کاربر روبرو از پست مفید arian0007 تشکر کرده است .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

نقل قول نوشته اصلی توسط arian0007 نمایش پست ها
    کسی جواب اون سوال منو نمیده؟ این قانون که تو هر فصل فقط یک بازیکن میشه فروخت خیلی تخیلی هست اخه. شده مثل همین قانون سقف قرارداد توی فوتبال ما.وقتی ادم یه تیم میبنده اینجا همه بازیکنا از 22 سالگی شروع میکنن خب مسلما همه اونا هم با هم پیر میشن این که نمیشه فقط در فصل یک بازیکن فروخت حداقل سقف فروش بازیکن برای 3 بازیکن بذارید . جالب اینجاست که فقط توی تیم میشه 24 بازیکن نگه داشت. حداقل باید 30 بازیکن در تیم داشته باشیم تا تیم ضرر نکنه یکی اخه جواب منطقی بده به این سوالا. اگر خرید فروش بازیکنو محدود کردید به خاطر تقلب و خرید و فروشهای غیر مجاز(گرون فروختن و ارزون خریدن) این که مشکل تیمهای سالم نیست. شما باید یه راه حلی پیدا کنید تا کسی تقلب نکنه نه اینکه چنین قانون الکی بذارید
    در رابطه با این موضوع که شما می فرمایید خیلی بررسی کردیم و دیدیم که اتفاقآ برای حفظ حق تیم هایی که سالم بازی می کنند این کار باید انجام بشه
    شما می تونین هر چی می خواین بازیکن آزاد کنید ولی برای فروش یکی بیشتر نیم تونین
    در حالت عادی هم ممکن نیست در یک فصل بتونین بیشتر از 1 بازیکن خوب بخرید مگر اینکه از راههای غیرقانونی کسی سرمایه اضافه کنه
    باز هم اگر شما پیشنهادی دارید که قابل اجرا باشه ما گوش می کنیم
    انتقادی که بدون راهکار باشه فایده ای نداره

یک مسئله خیلی جالب تر اینه که من از روزی که عضو این بازی شدم حتی یک بار نتونستم بین 2 نیمه ترکیبو عوض کنم. فقط اون پایین یه ثانیه شمار میاد و میگه 4 دقیقه وقت داری ترکیبو عوض کنی اما هیچ وقت تا الان اجازه نداده ترکیبو عوض کنم. اگر این بخش غیر فعال هست چرا با اعصاب مردم بازی میکنید خب کلا بردارید اونو

این مسئله هم در راستای همون بحثه که فعلآ بسته شده
    شما کی می دونین فعلآ بسته شده خب از اون قسمت استفاده نکنید تا روی اعصاب شما هم راه نره
    موفق باشید
    WelCome To Derby

11. 3 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

میخواستم بدونم برای ثبت نام کجا باید برم

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

13. 2 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اتوئو-مجیدی

GermanySS_TehranBayern

تشکر ها
    0
    تشکر شده 24 در 21 پست

داداش انگار متوجه نیستی ؟؟؟؟؟ بررسی کردی؟؟؟؟؟؟؟ کجارو بررسی کردی؟ مگه شما خودت سازنده این بازی نبودی؟ مگه خودت تمام این برنامه هارو چک نکردی قبل از اینکه این بازیو برنامه نویسی کنی؟یعنی شما حتی موقع نوشتن برنامه این بازی 10 درصد هم فکر نکردی که امکان داره برنامه نویسی شما مشکل داشته باشه؟ یعنی حتی 1 درصد فکر نکردی که راحت میشه توی این بازی همه جوره( با توجه به اشتباه محرض شما در برنامه نویسی) پیچوندو پول در اورد؟؟؟؟؟؟ داداش انگار خبر نداری که بعضی وقتا تو بازار نقل و انتقال بازیکنی هست (مثلا مسی یا رونالدو یا مثلا رونالدینیو) که با قیمت 4500000 سکه به فروش گذاشته میشه؟؟؟؟ شما خودت میدونی که نهایتا قیمت بازیکن 55 هزار سکه هست(تا اونجا که من دیدم حتی توی بازیکنای 2 ستاره و بسیار جوون) حالا چطور یکی میاد بازیکنشو میذاره 450 هزار سکه دیگه من نمیدونم( یعنی من میدونم اما شما عمرا بدونی که چطور میشه این برنامه های ساده نوشته شمارو دور زد) یارو میاد راحت بازیکنو 10 برابر قیمت میذاره به فروش بعدش میره از داخل یکی از تیمهایی که باهاش 20 تا خرید و فروش نامردی کرده و 500 هزار سکه کسب کرده اون بازیکنو میخره و در اصل تیم اصلیش میشه مایه داررررررررررررررررررررررر رر . باهاش نزدیک 8 بازیکن 22 ساله و 2 ستاره میخره. حالا شما میگی که برنامه مشکل نداره؟؟؟؟؟؟؟؟ نه داداش یا نیا دنبال این کارا یا اگر میای حداقل بشین 1 سال قبلش به تمام موارد که باعث میشه کاربر تقلب کنه یا امکان تقلب واسش جور هستو فکر کن. تمام راه های مورد استفاده برای تقلبو چک کن. من خودم میتونم در عرض فقط 7 روز کاری بهت برنامه ای بدم که تمام راه های تقلب در تمام شرایط گرفته بشه .هیچ چشم داشتی هم ندارم حتی حاضرم رونوشت کنم و بگم که چطور میشه جلوگیری کرد از همه مدل تقلب احتمالی در این بازی. اونم واسه شخص خودت ایمیل میکنم تا ببینی حرف مفت نمیزنم. اما در کل از این ناراحتم که اینجا از شما سکه خریدم نقدی. اما حتی برای کاربرای واقعی خودتون ارزش قایل نیستید و به جای اینکه بیای بگی :درسته اشکال از ماست که بلد نیستیم یه برنامه بدون نقص برای این بازی ساده بنویسیم و انشا الله به زودی مشکل حل میشه برگشتی با خنده میگی انتقاد بدون راهکار فایده نداره؟؟؟؟؟؟؟؟!! برادر من شما سازنده این بازی بودی مگه از روز اول اومدی از تک تک بچه ها پرسیدی که چطور بازی بهتر پیشرفت میکنه؟؟؟؟؟؟؟ که حالا مثلا با تمسخر میگی راه کار سازنده بگید یا خفه بشید؟؟؟؟؟؟؟؟ داداش من کلی پول دادم واسه این بازی اما حتی ارزش نداره در بارش با شما بحث کنم. چیزی که ادمو شاکی میکنه اینه که یه مشت ادم سو استفاده گر وقتی میان یه کار مثبت میکنن و میبینن که کارشون جواب داد دیگه هیچ وقت نمیان مشکلاتشونو برطرف کنن. و مثل شما همه چیزو به ... میگیرن؟؟؟ ... و تازه ادعای مالکیت هم دارنو انگار سلطان هستن مثل شما میگن انتقاد بدون راه حل یعنی... نه داداش ساختن بازی بدون فکر یعنی این. شما فکر خودت باش اول. من اعصابمو خورد نمیکنم واسه این بازی اون نوشته که گفتم رو اعصاب مردم راه نرو و با شیرین زبونی شما همراه شد یک کنایه بود که ماشالا هوش سرشار شما خیلی خوب!!!!!!! متوجه شد.کلا انگار فاز طنز شما بیشتر از مسئولیت پذیری شما فعاله. خدا صبر بده به همه کاربرای این بازی با این همه نقص که والا دست مای افسیو دیکتاتوری فواد(صاحب امتیاز مای افسی در اصل دزد معروف مای افسی) از پشت بسته

15. کاربر روبرو از پست مفید arian0007 تشکر کرده است .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

داداش انگار متوجه نیستی ؟؟؟؟؟ بررسی کردی؟؟؟؟؟؟؟ کجارو بررسی کردی؟ مگه شما خودت سازنده این بازی نبودی؟ مگه خودت تمام این برنامه هارو چک نکردی قبل از اینکه این بازیو برنامه نویسی کنی؟یعنی شما حتی موقع نوشتن برنامه این بازی 10 درصد هم فکر نکردی که امکان داره برنامه نویسی شما مشکل داشته باشه؟ یعنی حتی 1 درصد فکر نکردی که راحت میشه توی این بازی همه جوره( با توجه به اشتباه محرض شما در برنامه نویسی) پیچوندو پول در اورد؟؟؟؟؟؟ داداش انگار خبر نداری که بعضی وقتا تو بازار نقل و انتقال بازیکنی هست (مثلا مسی یا رونالدو یا مثلا رونالدینیو) که با قیمت 4500000 سکه به فروش گذاشته میشه؟؟؟؟ شما خودت میدونی که نهایتا قیمت بازیکن 55 هزار سکه هست(تا اونجا که من دیدم حتی توی بازیکنای 2 ستاره و بسیار جوون) حالا چطور یکی میاد بازیکنشو میذاره 450 هزار سکه دیگه من نمیدونم( یعنی من میدونم اما شما عمرا بدونی که چطور میشه این برنامه های ساده نوشته شمارو دور زد) یارو میاد راحت بازیکنو 10 برابر قیمت میذاره به فروش بعدش میره از داخل یکی از تیمهایی که باهاش 20 تا خرید و فروش نامردی کرده و 500 هزار سکه کسب کرده اون بازیکنو میخره و در اصل تیم اصلیش میشه مایه داررررررررررررررررررررررر رر . باهاش نزدیک 8 بازیکن 22 ساله و 2 ستاره میخره. حالا شما میگی که برنامه مشکل نداره؟؟؟؟؟؟؟؟ نه داداش یا نیا دنبال این کارا یا اگر میای حداقل بشین 1 سال قبلش به تمام موارد که باعث میشه کاربر تقلب کنه یا امکان تقلب واسش جور هستو فکر کن. تمام راه های مورد استفاده برای تقلبو چک کن. من خودم میتونم در عرض فقط 7 روز کاری بهت برنامه ای بدم که تمام راه های تقلب در تمام شرایط گرفته بشه .هیچ چشم داشتی هم ندارم حتی حاضرم رونوشت کنم و بگم که چطور میشه جلوگیری کرد از همه مدل تقلب احتمالی در این بازی. اونم واسه شخص خودت ایمیل میکنم تا ببینی حرف مفت نمیزنم. اما در کل از این ناراحتم که اینجا از شما سکه خریدم نقدی. اما حتی برای کاربرای واقعی خودتون ارزش قایل نیستید و به جای اینکه بیای بگی :درسته اشکال از ماست که بلد نیستیم یه برنامه بدون نقص برای این بازی ساده بنویسیم و انشا الله به زودی مشکل حل میشه برگشتی با خنده میگی انتقاد بدون راهکار فایده نداره؟؟؟؟؟؟؟؟!! برادر من شما سازنده این بازی بودی مگه از روز اول اومدی از تک تک بچه ها پرسیدی که چطور بازی بهتر پیشرفت میکنه؟؟؟؟؟؟؟ که حالا مثلا با تمسخر میگی راه کار سازنده بگید یا خفه بشید؟؟؟؟؟؟؟؟ داداش من کلی پول دادم واسه این بازی اما حتی ارزش نداره در بارش با شما بحث کنم. چیزی که ادمو شاکی میکنه اینه که یه مشت ادم سو استفاده گر وقتی میان یه کار مثبت میکنن و میبینن که کارشون جواب داد دیگه هیچ وقت نمیان مشکلاتشونو برطرف کنن. و مثل شما همه چیزو به ... میگیرن؟؟؟ ... و تازه ادعای مالکیت هم دارنو انگار سلطان هستن مثل شما میگن انتقاد بدون راه حل یعنی... نه داداش ساختن بازی بدون فکر یعنی این. شما فکر خودت باش اول. من اعصابمو خورد نمیکنم واسه این بازی اون نوشته که گفتم رو اعصاب مردم راه نرو و با شیرین زبونی شما همراه شد یک کنایه بود که ماشالا هوش سرشار شما خیلی خوب!!!!!!! متوجه شد.کلا انگار فاز طنز شما بیشتر از مسئولیت پذیری شما فعاله. خدا صبر بده به همه کاربرای این بازی با این همه نقص که والا دست مای افسیو دیکتاتوری فواد(صاحب امتیاز مای افسی در اصل دزد معروف مای افسی) از پشت بسته

در ابتدای امر بگم که نیازی نمی بینیم که این گونه موارد رو توضیح بدیم
    ولی خب یه توضیح می دم ایشالا که بقیه قضاوت می کنند

اول در مورد اون بازیکنانی که می گی 450000000 می گذارند برای فروش ( فرض محال می گیریم که همچین چیزی باشه و سیستم اجازه بده با این قیمت بگذارید برای فروش که اجازه نمی ده ) که شما تونستی یک بازیکن رو بگذاری با این نرخ برای فروش اون موقع یک تیم دیگه باید بسازی که 450000000 سرمایه داشته باشه که بتونی این رو بخری دیگه ؟ مگه غیر اینه؟ 10 تا باشگاه روی هم نمی تونن پول بگذارند و یک بازیکن رو بخرند که !
    کسی که یک باشگاهش اینقدر سرمایه داره دیگه نیازی نداره این پول رو انتقال بده به جای دیگه
    جدا از این خدمت شما عرض کنم که سیستم برای هر بازیکن مبلغ سقف می گذاره که بیش از اون اگه بگذارید بازیکن توی لیست فروش نمی ره پس این فرضیه شما متتفی هستش
    در ضمن ما سیستم رو می تونیم 100 جور محدودیت بگذاریم برای خرید و فروش و ... ولی اون موقع مشکلات دیگه ای در محاسبات سرور و کشیدن cpu و کند شدن و ... پیش می اد که من نیازی نمی بینم برای شما توضیح بدم . قوانین نقل و انتقالات همینه و ما سعی کردیم که راه های مختلف سوئ استفاده رو ببندیم ( تا جایی که سیستم خیلی سنگین نشه )
    ما بنا رو بر صداقت گذاشتیم و اومدیم این سیستم رو در اختیار کسانی گذاشتیم که می خوان از تیمداری لذت ببرند اما همیشه هستند کسانی که می خوان همه چی رو دور بزنند و این چیز عجیبی نیست و نمیشه واسه اون چند نفر محدود ما کل سیستم رو زیر سئوال ببریم

مطمئنآ گروهی که همچین سیستمی رو راه اندازی کرده تمامی این مسائل رو بهتر از شما می دونسته ولی باز هم اگر شما پیشنهاد عملی و همراه با راهکار دارید بدین تا ما بررسی کنیم و اگر فکر می کنید که سیستم خیلی مورد داره و به قول شما اصلآ روش فکر نشده و همین جوری طراحی شده این بار ما به شما پیشنهاد می کنیم که خودتون همچین سایتی طراحی کنید تا من و بقیه بیاییم از هنر شما هم استفاده کنیم و لذت ببریم.
    مطمئن هم باشید کسی مثل شما بقیه رو با عناوین دزد و این چیزها لقب گذاری نمی کنه و اگر پولی هم بابت بازی پرداخت می کنه به روی کسی نمی آره . ما بر اساس انصاف سیستم رو طراحی کردیم و اگر شما هم با دید انصاف نگاه کنید می بینید که سیستم طوری طراحی نشده که شما رو ملزم به خرید سکه و .. کنه و کسی که دوست داشته باشه کمکی به هزینه های سایت کنه این کار رو انجام می ده.
    من و گروه fcderby از شما خواهش می کنیم که دیگه اقدام به خرید سکه نکنید که ما اینجوری متهم به القاب مناسب شما نشیم و موردلطف ادب شما قرار نگیریم
    موفق و موید باشید
    WelCome To Derby

17. 3 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

اگه میتونید یه لیست جدید از بازیکنان بزارید...

آخه این لیست بازیکناش قدیمی شدن...

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

19. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

نقل قول نوشته اصلی توسط david7 نمایش پست ها
    اگه میتونید یه لیست جدید از بازیکنان بزارید...

آخه این لیست بازیکناش قدیمی شدن...

ایشالا از فصل جدید بازیکنان جدید که چهره شده مثل chicharito و .... اضافه می شن
    WelCome To Derby

21. 3 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 27 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)