Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 143
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

Champions تبادل نظر درباره ی دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فصل 2010-2011

نتایج قرعه کشی لیگ قهرمانان

رم - شاختار دونتسک

شالکه - والنسیا
    اینتر - بایرن مونیخ
    لیون - رئال مادرید
    آرسنال - بارسلونا
    مارسی - منچستر یونایتد
    کپنهاگن - چلسی
    آث میلان - تاتنهام

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 02-06-2011 در ساعت 18:20

2. 11 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

میلان - تاتنهام
    این بازی به نظر یکی از بازی های زیبای این مرحله دربیاد ! از طرفی میلان که امسال با جذب بازیکنان موثر سری a رو میدان تاخت و تاز خودش کرده در خونه به نظر کار راحتی داره ! اما همین تاتنهام بدجوری لینتر رو اذیت کرد ! داشتن بازیکنی مثل گرث بیل نقطه قوت تانهام به حساب میاد ! رویارویی یک تیم قوی ایتالیایی با یک تیم بزرگ انگلیسی نوید بازی زیبایی میده !
    البته برد میلان تو این بازی به نظر قطعی میاد !
    والنسیا - شالکه

والنسیا و شالکه شاید برای ما ایرانی ها بازی جذابی در بیاد اگر کریمی بتونه بازی کنه ! در کل شالکه در آلمان اوایل وضعیت مناسبی نداشت اما رفته رفته به یک تیم منسجم تبدیل شد از طرفی حضور بازیکنی مثل رائول در این تیم به جذابیت این بازی که یک طرفش اسپانیایی هست خواهد افزود ! در کل دو تیم شرایط متوسطی نسبت به هم دارند !
    احتمالا این بازی مساوی بشه !
    آرسنال - بارسلونا

شاید اگر بارسا بازی با خیخون رو مساوی نمیکرد میشد به تساوی تو این بازی فک کرد اما بارسا برای نشون دادن قدرتش فقط به برد تو این بازی فکر میکنه ! تیمی پر مهره ، هماهنگ با خلاقیت ورهبری ژاوی در میانه میدان میتونه هر تیمی رو مقهور قدرت خودش بکنه ! از طرفی آرسنال تیمی جوان ، دونده اما کم تجربه مقابل بارسا قرار داره که انگیزه جوانی توی بازیکنان آرسنال یک بازی قشنگ رو خواهد ساخت !
    بارسا برنده بازی خواهد بود !
    رم - شاختار

این بازی با توجه به باخت اخیر رم میتونه یک بازی حیاتی و حیثیتی باشه ! از طرفی تیم مقابل تیمی نه چندان قوی هست !
    برد رم تقریبا قطعیه !

کپنهاگن - چلسی

یک بازی سرد در مرحله یک هشتم نهایی !
    بازی که فقط هواداران چلسی رو به خودش جلب میکنه و میشه گفت قدرت مطلق چلسی هست !
    برد چلسی با اختلاف بیشتر از یک گل !

لیون - رئال

گربه سیاه رئال ! من قبلا به این عبارت اعتقادی نداشتم اما کم کم با بازی هایی که دیدم باورم شد که گربه سیاه واقعا گربه سیاه هست ! این بازی از نظر روحی روانی خیلی برای روال سنگین هست و از طرفی بازی خارج خانه برای روال دردسر دیگه ایه !
    تساوی در این بازی نظر من هست !
    مارسی - منچستر

مارسی که دوباره به قدرتی در فرانسه تبدیل میشه نمیخواد بازینده بازی با منچستر اون هم توی خونه باشه ! منچستر هم کادر فنی و بازیکنان بزرگی داره که کاملا با هم مچ هستند !
    بازی مساوی تموم میشه !

اینتر - بایرن:
    تکرار فینال سال گذشته ! این بار با مقیاس کوچکتر !
    هیچکدوم قدرت دوره گذشته رو ندارند و البته هردو وضعیت خیلی خوبی رو در لیگ کشورشون ندارند و به شدت دنبال موفقیت توی لیگ قهرمانان هستند ! اینتر کار سختی مقابل بایرن داره !
    بازی با برد خفیف اینتر محتمل تره !

4. 6 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

به نظر من سیستم بارسلونا و آرسنال تقریبا شبیه هم هستش اگر بارسا ژاوی رو داره آسنال هم رو فابر گاس حساب باز کرده در کل تنها رقیب بارسلونا آرسناله پارسال هم که اینتر تونست بارسلونا رو ببره دفاعی کار کردن و رو ضد حمله گل زدن این یعنی کم اوردن
    ولی آرسنال میتونه تو بازی باهاشون درگیر بشه سیستم بارسا چهار خطی آرسنال هم همینطوره
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

6. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    -------
    بازیکن محبوب
    همه میلانی ها

IranMilanPersepolis

تشکر ها
    17
    تشکر شده 103 در 19 پست

میلان 0 - 1 تاتنهام
    بازی رو که شبکه 3 نشون نداد و فقط از روی خلاصه بازی می تونم نظر بدم. اگه بخوام توی یک جمله بگم فقط می تونم بگم که حق میلان باخت نبود. یک گل هم زلاتان زد که داور می تونست چشم پوشی کنه. البته زلاتان شارژ کرد ولی خطا اونجوری شدید نبود که گل مردود بشه .یعنی اگه شاید یه داور دیگه بود توجهی نمی کرد
    این تاتنهام هم شده گربه سیاه تیم های میلانی . اون از بازیهاش با اینتر که هر چی می زدند می رفت توی گل این هم از این بازی که با یک ضد حمله توی زمانی که ما کشیده بودیم جلو گل زدن.
    بازی برگشت خیلی سخته ... خیلی

8. 7 کاربر از پست مفید Milan = Love تشکر کرده اند .

abcdefg
    Guest

داداش الکس دیدی؟!حالا چی میگید

10. 2 کاربر از پست مفید abcdefg تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    AMF
    مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Cris Ronaldo&Mesut Ozil&Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyRealMadridRealMadrid

تشکر ها
    1,644
    تشکر شده 2,113 در 632 پست

Bomb

با توجه به نتایج بدست امده به نظر میرسه تمام پیش بینی هام اشتباه بوده...البته پیش بینی هامکلی بود...ولی فک نمیکردم این نتایج بازیهای رفت باشه...
    اث میلان 0 - 1 تاتنهام
    خوب با این نتیجه کار برای بازی برگشت بسیار مشکل شده....یعنی میلان کار سختی داره و شاید حتی حذف بشه...البته با این حال من فک میکنم با وجود ستاره های بزرگ میلان در خط حمله بتونن از پس این مشکل بر بیان...مطمئنا یک بازی تدافعی رو از تاتنهام خواهیم دید....
    ارسنال 2 - 1 بارسلونا
    اینجا هم یه بازی قشنگ دیدیم که ارسنال راه خودشو اسون کرد و با این نتیجه کار برای بارسا سخت میشه...البته این نتیجه خیلی قابل اعتماد نیس...
    چون بارسا با زدن یه گل یعنی نتیجه 1 - 0 بازیرو میبره...این کار هم برای بارسلونایی که ما دیدیم چندان مشکلی نداره...

والنسیا 1 - 1 شالکه04
    با وجود اینکه دفه ی قبلی هم گفته بودم....شاید والنسیا قویتر باشه...و قشنگتر بازی کنه...ولی با دفاع شالکه کار براش سخت میشه...
    اس رم 2 - 3 شاختار
    این بازی دیگه منو شگفت زده کرد...فکرشم نمیکردم این نتیجه بدست بیاد ولی با این نتیجه هم رم با قدرتی که داره میتونه به مرحله ی بعد بصعوده.
    مرسی...
    چنان زندگی کن که کسانی که تو را می شناسند، اما خدا را نمی شناسند، بواسطه آشنایی با تو، با خدا آشنا شوند ...
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط 0825 : 02-17-2011 در ساعت 12:27

12. 6 کاربر از پست مفید 0825 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

manutd

تاتنهام - میلان !

خب.. خیلی خوشحال شدم تاتنهام تونست از پس میلان بر بیاد !
    واقعا تاتنهام تیاقت بیشتر از اینها رو داره و امیدوارم بتونه همینطوری ادامه بده !
    ------
    ولی من نمیخوام زیاد در مورده خود بازی نظر بدم ، میخواد در مورده حرکت بسیار زشت جنارو گتوزو صحبت کنم !
    بازیکنی که خیلی خشن و عصبی هست ، و به نظرم دیوانگی درش موج میزنه !
    هواداران میلان خودشون میگن با غیرت و تعصب هست ، ولی به این نمیگن غیرت !
    اگه میخوان معنی درست غیرت رو بفهمن بهتره یه نگاهی به تیم ما بندازن و گیگزی رو ببینن !
    گتوزو به نظرم تو این بازی شورش رو در اورد و دیگه کارو به اخرش رسوند !
    وقتی این صحنه رو دیدم خیلی عصبی شدم ، امیدوارم باهاش یه برخورد جدی بشه تا دیگه از این کار های زشت انجام نده که باز بعید میدونم ادم شه !
    حتی کشتی کج کارا هم از این کارا نمیکنن چه برسه به 1 فوتبالیست !

این طرز برخورد با یه مربی فوتباله ؟ یعنی یه بازیکن به خودش یه همچین اجازه ای رو داده که بره این کارو کنه ؟ ....

امیدوارم هواداران میلان از این حرفای من ناراحت نشده باشن ، من فقط نظره شخصیم رو گفتم !

----------------
    یه حس خیلی قوی ای بهم میگه ، امسال رئال بالا میاد و بارسا و میلان حذف میشن !
    به نظره من 8 تیم صعود کننده اینا هستن : ( البته هنوز زوده در این مورد صحبت کرد چون 1 بازی دیگه هم مونده ولی میخوام یه پیش بینی ای هم کرده باشم )

منچستر - تاتنهام - ارسنال - چلسی - والنسیا - شاختار - بایرن - رئال

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط King Beckham : 02-17-2011 در ساعت 16:09

14. 6 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

Champions

رم 2 - 3 شاختار
    دیشب فوتبال اون روی سگی شو نشونمون داد. اگه بازی رو نگاه کرده باشید میفهمین چی میگم به هیچوجه مستحق باخت نبودیم . نه اصلا شاید خواست خدا بود
    همش داریم از اشتباهات فردی ضربه میخوریم ... آخه برید گلهایی که خوردیمو ببینید من اسم اینجور گلها رو میزارم گلهای تقدیمی
    داورا هم که فقط میتونن سر ما رو ببرن اون از سری A اینم از اینجا... نیمه اول حول هوش دقیقه 28 اگه اشتباه نکنم کمک داور که افساید میرکو رو گرفت در شرایطی که در یک خط بودن ... مطمئنم که این حمله بوی گل میداد...
    نیمه دوم که دیگه کولاک کردیم... ولی انگار نمیخاست توپامون بره تو گل آخه چرا
    ...
    حالاخیلی شرایطمون سخت تر شده یعنی رم حذف میشه
    در آخر از سه تا از بازیکنانمون تشکر کنم که چیزی برامون کم نذاشتن... ولی انگار بقیه
    توتی.مکسس.منز ... به شما میگن با غیرت

واقعا ببخشید اعصابم داغونه نمیتونم در مورد بقیه بازیها نظر بدم...

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 02-17-2011 در ساعت 18:01

16. 7 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Winger
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    David Beckham | Ashley Young | Wayne Rooney | Luis Nani | Ryan Giggs | Rio Ferdinand | Nemanja Vidic
    اسم واقعی شما
    ســعــیـد

EnglandManUtd

تشکر ها
    3,460
    تشکر شده 2,433 در 819 پست

Champions

نقل قول نوشته اصلی توسط 0825 نمایش پست ها
    اث میلان 0 - 1 تاتنهام
    خوب با این نتیجه کار برای بازی برگشت بسیار مشکل شده....یعنی میلان کار سختی داره و شاید حتی حذف بشه...البته با این حال من فک میکنم با وجود ستاره های بزرگ میلان در خط حمله بتونن از پس این مشکل بر بیان...مطمئنا یک بازی تدافعی رو از تاتنهام خواهیم دید....
    من با این نظرت که تاتنهام تدافعی بازی میکنه مخالفم ، به نظرم تو این فصل زیاد بازی های تاتنهام رو دنبال نکردی ، هری ردنپ کبیر هیچوقت بازی تدافعی انجام نمیده و هرگز از این مربی هایی نیست که 90 دقیقه دفاع کنه و حتی تو زمین خودی به فکره مساوی باشه !
    این کارا بیشتر به روبرتو مانچینی میخوره که معمولا در این فصل در لیگ برتر مقابل تیم های بزرگ فقط دفاع میکنه و دل به بازیکن های سرعتیش میبنده ! ( توز - سیلوا - رایت فیلیپس و...)
    به نظرم در بازی برگشت هم یه بازی خوب رو از تاتنهام شاهد خواهیم بود و میاد که میلان رو تحقیر کنه ، فراموش نکنیم که منچستر هم تونست میلان رو در سن سیرو با نتیجه ی 3-2 ببره و بعد در اولدترافورد موفق شد 4-0 میلان رو در هم بکوبه ! بعید نیست که تاتنهام هم بتونه یه همچین کاری انجام بده !

18. 7 کاربر از پست مفید King Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

ارسنال هم دست و ژاش رو نبستن كه بارسا تو نيو كمپ بزنتش
    مگه رئاليم ؟؟؟

20. 3 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کامبیاسو | فرهاد مجیدی | تری

ArgentinaSS_TehranChelsea

تشکر ها
    42
    تشکر شده 110 در 25 پست

بازی هایی که توی 2 شب اول انجام شد باعث شد که همه بازیهای برگشت سرنوشت ساز بشه و امید داشته باشیم که چند تا فوتبال قشنگ ببینیم.
    الان یه جوری شده که تیم های ضعیف تر و اونهایی که کمتر روشون حساب می شد نتایج بهتری بگیرند و توی بازی بعدی تیم های قوی تر به دنبال برد باشند
    کمتر کسی فکر می کرد رم نتونه بازی رفت رو ببره
    حتی برد آرسنال هم خیلی قابل پیش بینی نبود و همه می گفتن فوقش آرسنال مساوی بگیره ولی باید قبول کنیم که حق آرسنال این برد بود.
    میلان هم که توی زمین خودش مثل اون تیم دیگه ایتالیایی باخت و همین طور شالکه توی مستایا بازی ر مساوی کرد تا والنسیا کارش سخت بشه.
    هر 4 بازی نتایجش طوری رقم خورد که همه معادلات رو به هم زد

22. 8 کاربر از پست مفید 2_4_4 تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)