Design & Developed BY Patira

صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 311121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 140
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك وسط
    مربی مورد علاقه
    ليپي
    بازیکن محبوب
    الكس بزرگ با لباس اصلي يوونتوس

ItaliaJuventus

تشکر ها
    29
    تشکر شده 128 در 28 پست

irann بحث و تبادل نظر درباره تيم ملي ايران

سلام به همه ايراني هاي با غيرت
    در اين قسمت از سايت شما مي تونين نظرات خودتون رو در مورد تيم ملي ايران بيان كنيد.

با آرزوي سربلندي ايران
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 03-01-2012 در ساعت 12:10

2. 5 کاربر از پست مفید siah sefid تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر-پیر جزیره
    بازیکن محبوب
    جک ویلشیر
    اسم واقعی شما
    پویان

IranArsenalPersepolis

تشکر ها
    3,390
    تشکر شده 2,517 در 487 پست

خدا کنه نریم جام جهانی بریم با جزایر فارو بیوفتیم فک کنم 6تایی بشیم دیسکالیف و از این چیزا بشیم

WENGER 4 EVER

4. 5 کاربر از پست مفید pooyan_wenger تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    ♥ Raha ♥
    JuventusBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    11,383
    تشکر شده 6,344 در 1,159 پست

roma

جدا هنوز نرفتیم جام جهانی از لبنان باختیم اگه رفتیم جام جهانی چی میشه؟
    واقعا باید آروز کرد تیم ملی با این وضعیت جام جهانی سعود نکنه واقعا وضعیت خیلی بدیه حالا باید بازی برگشتو ببینیم چی میشه ورزشگاه آزادی البته من به بازی توی ایران امید دارم ولی این نشون میده تیم ملی 60%به جام جهانی سعود نمی کنه.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

The King

6. 5 کاربر از پست مفید Alex Dlpiero_10 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر درباره تيم ملي ايران

از یه تیم دسته دومی هم 2 امتیاز از دست دادن زوره به خدا

من موندم فلسفه این میداوودی چیه که باید شماره 10 هم باشه فیکس هم باشه باین که تو تیم استان ما ملوان هم بازی میکنه ولی من میگم حق سید صالحی اینجا خورده شده

تعویش مسعود شجایی قبل گل کویت اشتباه بود بازی رو به تعویض های بد کیروش به مساوی تبدیل کردیم

راستی کر و ازبک هم بردند

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

8. 3 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازیکنان تیم ملی، دیشب می‌توانستند با نرمش و مدارای بیشتری با پیشکسوتان خودشان روبرو شوند و خیال نکنند در یک بازی تدارکاتی حضور دارند و هدفشان هم گل زدن هر چه بیشتر در بازی است!
    دیشب در مسابقه تیم‌های ملی دیروز و امروز، بازیکنان تیم ملی کنونی چنان عزم گل زدن به پیرمردهای تیم 1998 را داشتند که گویی در فینال جام جهانی به مصاف برزیل رفته‌اند.

بازی دیشب مثلاً نمادین بود. یک مسابقه واقعی نبود. بنابراین جوانترها قطعاً می‌توانستند مدارای بیشتری با پیرمردها بکنند و ظرف سی دقیقه، آنها را پنج‌گله نکنند!

با آن عزم گلزنی تیم ملی کنونی، اگر نیمه دوم بازی دیشب ماست‌مالی نمی‌شد، تیم 1998 احتمالاً با ده یا دوازده گل خورده، از زمین بازی خارج می‌شد.

اینکه در یک بازی نمادین، جوانترها دروازه پیرمردها را کیسه‌توپ کنند، کار چندان جوانمردانه‌ای به نظر نمی‌رسد!

بازیکنان تیم ملی، دیشب می‌توانستند با نرمش و مدارای بیشتری با پیشکسوتان خودشان روبرو شوند و خیال نکنند در یک بازی تدارکاتی حضور دارند و هدفشان هم گل زدن هر چه بیشتر در بازی است!

شانس آوردیم که نیمه دوم بازی برگزار نشد؛ و گر نه با توجه به خستگی بازیکنان تیم 1998، آنها در نیمه دوم قطعاً کمتر می‌دویدند و بیشتر گل می‌خوردند!

یعنی ممکن بازی با نتیجه 15 بر صفر به سود تیم ملی کنونی تمام شود؟! اگر این گونه می‌شد، دیگر خیال همه‌ ما راحت بود که در جام جهانی می‌توانیم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنیم!

ویرایش توسط picaro : 07-21-2013 در ساعت 21:46

10. 2 کاربر از پست مفید picaro تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

آن عاقلی که ایده رویارویی این دو تیم را داده بود، آیا این نکته ساده به فکرش نرسیده بود که مردان بازنشسته بالای 40 سالِ تیم 1998، حتی در دو وقت نیم‌ساعته هم متحمل شکست سنگین و تحقیرآمیزی در برابر جوانان تیم 2014 می‌شوند؟
    دیدار نمادین ملی‌پوشان راه یافته به جام جهانی، دیشب در حالی در ورزشگاه آزادی برگزار شد که بازیکنان تیم جام جهانی 1998، سال‌هاست با فوتبال خداحافظی کرده‌اند. بدن‌های چاق شده و جسم ناچالاک آنها، یارای 90 دقیقه دویدن را نداشت. به همین دلیل قرار شده بود که در دو وقت نیم‌ساعته با تیم 2014 بازی کنند.

آن عاقلی که ایده رویارویی این دو تیم را داده بود، آیا این نکته ساده به فکرش نرسیده بود که مردان بازنشسته بالای 40 سالِ تیم 1998، حتی در دو وقت نیم‌ساعته هم متحمل شکست سنگین و تحقیرآمیزی در برابر جوانان تیم 2014 می‌شوند؟

آیا بهتر نبود بازیکنان دو تیم با یکدیگر ترکیب می‌شدند و دو تیمِ نیمه‌پیر – نیمه‌جوان رو در روی هم قرار می‌گرفتند؟

در این صورت، ملی‌پوشان سال 98 گلباران نمی‌شدند و بازی هم با جاذبه و انصاف بیشتری دنبال می‌شد. پنج‌گله شدن ملی‌پوشان سال 98 و دست‌بسته بودن آنها در برابر بازیکنان روپا و سرحال تیم ملی، هیچ جاذبه‌ای نداشت.

انگار در پس ایده تقابل این دو تیم، این فرض مضحک نهفته بود که بگذارید تیم آن جام جهانی با تیم این جام جهانی با هم رو در رو شوند تا ببینیم کدام تیم قوی‌تر است! طراح این ایده، از عنصر زمان غافل بوده است و شاید هم تصور کرده عالم واقعیت مثل عالم پلی‌استیشن است که بتوان تیمی از دهه قبل را در برابر تیمی از دوران کنونی قرار داد تا مثلاً معلوم شود برزیل 1970 می‌برد یا اسپانیای 2010!

ویرایش توسط picaro : 07-21-2013 در ساعت 21:45

12. 2 کاربر از پست مفید picaro تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

رضا شاهرودی گفت داداش بریم، له‌شون می‌کنیم. دست زدم به شکمم و گفتم با این شکم‌ها؟ مهرداد میناوند فکر می‌کند هنوز 25 سالش است. به او هم گفتم بابا تو حتی ابروهایت سفید شده چرا فکر می‌کنی هنوز مثل قدیم جوان و قبراق هستیم؟
    - خداداد عزیزی با وجود اصرار فراوان مقامات فوتبال کشور و نیز همبازیانش در تیم جام جهانی 1998، حاضر نشد در دیدار نمادین تیم‌های ملی سال 1998 و سال 2014، بازی کند.
    خداداد که یکی از باهوشترین فوتبالیست‌های تاریخ فوتبال ایران بوده است، پیش از این بازی پیش‌بینی کرده بود که اگر بازی جدی برگزار شود، تیم 1998 هر پنج دقیقه یک گل می‌خورد.

پیش‌بینی خداداد عزیزی تقریباً درست از آب درآمد و تیم سال 98 در نیم ساعت بازی در برابر تیم ملی کنونی، 5 گل دریافت کرد.

خداداد روز گذشته در گفتگو با خبر آن لاین، در توضیح چرایی عدم حضورش در "دیدار نمادین" نکته‌های هوشمندانه‌ای را مطرح کرد که اینک پیش روی شماست:

- آیا درست است به صورت نمادین بین علی کفاشیان که قهرمان دوومیدانی بوده با جوان‌های ملی‌پوش امروز مسابقه گذاشت؟ آیا صحیح است میان استاد عبدا... موحد، دارنده شش مدال جهانی و المپیک با حمید سوریان، رکورددار کنونی مسابقه کشتی گذاشت؟

- من با این سن و سال بخواهم سر یک توپ مثلاً با خلعتبری کورس بگذارم، می‌شود عین کارتون میگ‌میگ. خلعتبری عین فشنگ می‌رود و من باید نگاهش کنم یا مثل کایوتی (گرگ کارتون میگ‌میگ) باید با سنگ و چوب خلعتبری را بزنم!

- این روزها تا بعدازظهر می‌خوابم! پنج‌شنبه دیدم آقای نبی و استیلی تماس گرفته‌اند، با آقای نبی تماس نگرفتم تا در رودربایستی نمانم ولی چون با حمید همبازی و رفیق بودم و راحت هستم، تماس گرفتم و صحبت‌هایش را شنیدم و به خودش گفتم حمیدجان من وقتی جوان بودم، وسط جوان‌ها ویراژ می‌دادم و عشق می‌کردم. الان بیایم بایستم که جوان‌ها گازش را بگیرند و از کنارم رد شوند و توی دل‌شان بگویند نسل طلایی 98 اینها هستند؟ غزال تیزپا که می‌گفتند، این آقاست؟ اصلاً هم‌سن و سال‌های خودمان این صحنه را ببینند، دل‌شان می‌گیرد و احساس پیری می‌کنند. خود من نمی‌توانم هضم کنم حداقل پیش خودم ضایع شوم.

- من چهارشنبه شب تو بازی جام ستاره‌ها دو تا گل زدم و بازی را 3 بر 2 بردیم. 10 دقیقه به خودم فشار آوردم هنوز بعد از 24 ساعت بدنم درد می‌کند. حالا بروم داخل چمن استادیوم آزادی بخواهم یک ساعت بازی کنم؟ اتفاقاً سر بازی رضا شاهرودی گفت داداش بریم، له‌شون می‌کنیم. دست زدم به شکمم و گفتم با این شکم‌ها؟ سیروس دین‌محمدی هم انگیزه داشت وقتی رفت توی زمین سنگین بود. مهرداد میناوند فکر می‌کند هنوز 25 سالش است. به او هم گفتم بابا تو حتی ابروهایت سفید شده چرا فکر می‌کنی هنوز مثل قدیم جوان و قبراق هستیم؟ این خاصیت همه ما آدم‌هاست که درباره خودمان دیر متوجه گذر زمان و سن ‌و سال می‌شویم.

- احمدرضا آمریکاست، مهدی رفته آلمان، کریم مصدوم است و علی هم سر بازی تیمش پرسپولیس است. توی بازیکنان نسل 98 مهدوی‌کیا و کریم روی فرم بودند که نیستند، دست داش‌علی منصور هم تو گچ است و خلاصه چه مسابقه‌ای شود. به افشین پیروانی گفتم اگر بازی جدی برگزار شود، تیم 98 هر پنج دقیقه یک گل می‌خورد. مردم و خبرنگاران همیشه می‌گویند نسل 98 طلایی است. اگر 10 بار دیگر هم به جام‌جهانی صعود کنیم، باز هم از تیم 98 به عنوان نسل طلایی یاد می‌کنند. این بازی نمادین می‌تواند نام این نسل و ابهت آن و اعتبارش را خدشه‌دار کند. عین این می‌ماند تیم 98 با تیم جام‌جهانی 78 ایران بازی دوستانه برگزار کند، برخی از اعضای این تیم شرایط جسمانی‌شان مطلوب نیست و نمی‌توانند بدوند. اختلاف سنی 20، 25 سال همین است.

14. 2 کاربر از پست مفید picaro تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

کارلوس کی روش در کنفرانس مطبوعاتی اش گفت: واقعیت این است که در این برهه از زمان بازی با تیم‌هایی مثل عمان، امارات و کویت فایده ندارد باید خود را با تیم‌هایی همچون ایتالیا و آلمان مقایسه کنیم و با آنها رقابت کنیم.
    سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: در دو سال و چهار ماه گذشته جلسات متعددی گذاشته شده است اما سخت است به یک تصمیم هماهنگ برسیم. هر حرفی بزنم می‌گویند کی‌روش جهت دارد.

به گزارش ورزش 3، کارلوس کی‌روش پس از نشست خبری خود با نمایندگان رسانه‌های ایسنا، خبرآنلاین و فارس صحبت های زیر را انجام داد:

وی تصریح کرد: هر بار که اظهارنظر می‌کنم، جوری برداشت می‌شود که انگار علیه خیلی افراد دیگر هستم. در آوریل یعنی تقریبا اردیبهشت جلسات متعددی را با سازمان لیگ داشتم و آقایان در این جلسات قول می‌دهند و می‌گویند که برنامه‌ تان را انجام می‌دهیم اما بعد از اینکه چند باشگاه با آنها تماس می‌گیرند، برای سازش با آنها برنامه عوض می‌شود. می‌دانم چه اتفاقی افتاده است و به خاطر هم موضعم را تغییر دادم. الان برنامه‌ام باید انجام شود و نگفتم که بازیکنان را می‌خواهم. گفته‌ام که بازیکنان را در اختیارم قرار دهید اما راهکار را برایتان نشان می‌دهم. نمی‌خواهم بگویم این راهکارهایم بهترین است اما باید درباره‌اش مشورت کنیم.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: وقتی یک صندلی و دو نفر وجود دارد، یکی باید گذشت کند. بعد از 22 فروردین 93 دو دور از بازی‌های گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود. بعد از آن هم دور یک شانزدهم این مسابقه‌ها است اما در این فصل استثنائا باید بدون ملی‌پوشانشان حاضر شوند. این گذشتی است که در این پیشنهاد باید باشد. ولی فراموش نکنید که حتی رییس‌جمهور هم اعلام کرد که جام قهرمانان آسیا را هر سال انجام می‌دهیم. اگر فقط یک سال باشگاه‌ها در این مسابقه‌ها به جوان‌ها فرصت دهند، چه اشکالی دارد؟ امسال با توجه به نقل و انتقالات تقریبا 90 درصد از بازیکنان تیم ملی در سه تیم استقلال، پرسپولیس و سپاهان هستند. سال قبل برخی اتفاقات مثل فاصله سه هفته‌ای بازی‌های پرسپولیس افتاد. اما با پیشنهاد من امسال دیگر این اتفاق نمی‌افتد. ما لیگ‌مان را به صورت مداوم تا 22 فروردین انجام می‌دهیم. امسال استقلال با این برنامه در لیگ آسیا دستش کاملا باز است. وقتی زمان برگزاری جام حذفی بعد از لیگ باشد، سه باشگاه بزرگ هر کدام‌شان سه چهار بازیکن را در اختیار ندارند و این باعث می‌شود رقابت منصفانه باشد. با این حساب 223 روز به لیگ زمان داده‌ایم تا مسابقه‌ها را برگزار کنند. این یعنی اکثر زمان‌ها 7 و نیم روز بین دو بازی فرصت ایجاد می‌شود.

وی اظهار داشت: منصفانه این است که لیگ 22 فروردین ماه به پایان برسد و تمام تیم‌ها منصفانه در این زمان بازی‌های خود را انجام دهند. دست استقلال هم در لیگ قهرمانان آسیا باز است که به راحتی بازی‌های خود را برگزار کند.

وی ادامه داد: پس از لیگ برتر جام حذفی را در پی داریم که بازی‌های خود را انجام دهیم حالا در این بین دو سه باشگاه بزرگ چندین بازیکن ملی‌پوش خود را در اختیار ندارند. ما در برخی ماه‌ها کاملا بازیکنان را در اختیار باشگاه‌ها قرار داده‌ایم و در برخی ماه‌ها نیز چاره‌ای نداریم چون جام ملت‌ها را در پیش داریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال یادآور شد: با این برنامه‌ریزی هیچ دلیلی نمی‌شود که گلایه‌ای وجود داشته باشد. لیگ را به صورت منصفانه برگزار می‌کنیم و به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که هیچ فشاری به بازیکنان نیاید. اینگونه نیست که بخواهیم به علت فشردگی مسابقات باز بازیکن مصدوم داشته باشیم. برنامه‌ها را در 4 بندی که اشاره کردیم برگزار خواهیم کرد.

کی‌روش تاکید کرد: بازیکنان پس از اتمام لیگ باید تمام وقت در اختیار تیم ملی قرار بگیرند. مهمترین مطلب این است که ما یک ماموریت در جام جهانی داریم و اگر می‌خواهیم به دور دوم جام جهانی برویم باید همه تلاش کنیم و به توافق برسیم.اگر نمی‌خواهیم به چنین هدفی برسیم تمام برنامه‌ها را باید به سطل زباله بریزیم.

وی در مورد اینکه پیش از گفته بود برای تفریح به برزیل نمی‌رویم،‌گفت: دقیقا همین مسئله است من احتیاج ندارم اگر می‌خواهم به برزیل بروم با ایران بروم برای تفریح می‌توانم به این کشور بروم. مسئله بسیار مهم این است که اکثر پیشنهاداتی که می‌دهم همه فکر می‌کنند به خاطر منافع شخصی خودم هست در حالی که دقیقا عکس این موضوع است و منافع ملی فوتبال را در نظر می‌گیرم.

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که در این برهه از زمان بازی با تیم‌هایی مثل عمان، امارات و کویت فایده ندارد باید خود را با تیم‌هایی همچون ایتالیا و آلمان مقایسه کنیم و با آنها رقابت کنیم. هم اکنون من نباید تصمیم بگیرم و تصمیم‌گیرنده افراد دیگری هستند که باید به درستی این کار را انجام دهند.

کی‌روش یادآور شد: در گذشته تفاهماتی صورت گرفت و همه گفتند من اشتباه برنامه ریزی کردم اما این سوءتفاهم بزرگی بود و نمی‌خواهم این اتفاقات دوباره بیفتد. در حال حاضر فوتبال ایران را باید درک ‌کنم. من برنامه‌ای را ارائه می‌دهم که فکر می‌کنم مناسب است و اگر فدراسیون فوتبال با آن موافق است در آن مسیر حرکت کند و اگر موافق نیست بگوید که ما این برنامه را نمی‌خواهیم. اگر همه افراد سوءتفاهمات و دعواها را کنار بگذارند مشکلی پیش نمی‌آید. اگر افراد دیگر مسیری دیگری را در نظر دارند به ما بگویند تا از آن مسیر برویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال با اشاره به جلساتی که با مسئولان سازمان لیگ برگزار کرده، اظهار داشت: من شخصا سه جلسه با مسئولان سازمان لیگ داشتم در این جلسات تنها هم نبودم بلکه کفاشیان و نبی هم بودند. پس از این جلسات برخی با رنگ آبی و یا رنگ قرمز با مسئولان سازمان لیگ تماس می‌گرفتند و دوباره این برنامه‌ها تغییر می‌کرد. به خاطر همین پیغام‌هاست که مسئولان سازمان می‌ترسند تصمیم بگیرند.

وی افزود: بعد هم اگر اشتباهی صورت می‌گیرد انگشت اتهام به سمت کارلوس کی‌روش است. می‌گویند کی‌روش اینگونه تصمیم گرفت. من از روزی که مسابقات تیم ملی به پایان رسید یک روز هم استراحت نکردم و همه روزه برای ایران کار می‌کردم حتی روزی که به برزیل وارد شدم پیش از ما 29 تیم حضور پیدا کرده بودند خوشبختانه با توافقاتی که کردیم محل اسکان خوبی برنامه‌ریزی کردیم. هم اکنون می‌خواهم به مسافرت بروم و استراحت کنم.

کی روش ادامه داد: واقعیت این است که ما مسابقات را پشت سر گذاشته ایم. من می‌خواستم ارتباطات بگیرم. وقتی به برزیل رسیدم مطلع شدم قبل از ما 29 تیم کارشان را شروع کرده‌اند. بنابراین با کفاشیان صحبت کردم و روند کار مورد تحقیق و بررسی قرار گرفت. از آنجا به پرتغال رفتم تا برای اردوی آگوست هماهنگی هتل‌ها تمرینات انجام شود. نمی‌خواهیم با اخبار بد و منفی کار کنیم. بنابراین توافق شد اردوی آگوست یک ماه بعد منتقل شود.

وی درباره جام حذفی اظهار داشت: به خاطر اتفاقاتی که افتاده در این مدت هر حرفی و هر پیشنهادی بگویم افراد دیگر می‌گویند درست نیست و کی‌روش نقطه نظر مخالفش را می‌گوید این برایم ثابت شده به خاطر همین هرچه بگویم می‌گویند مخالف است. در دو سال و 4 ماه گذشته جلسات متعددی گذاشته شده است اما سخت است به یک تصمیم هماهنگ برسیم. هر حرفی بزنم می‌گویند کی‌روش جهت دارد.

کی‌روش افزود: باز هم تکرار می‌کنم من هیچ پیشنهادی را به طور اجباری تحمیل نمی‌کنم، بلکه پیشنهادم را همراه با راهکار ارائه می‌دهم اگر مسیر بهتری است، پیشنهاد کنید تا از آن مسیر برویم. استقلال در 4 هفته مختلف درگیر لیگ قهرمانان آسیاست و نمی‌تواند در لیگ برتر شرکت کند. این برنامه را واقعا چه کسی طراحی کرده است. به نظرم راننده سازمان لیگ این برنامه را طراحی کرده است.

وی ادامه داد: در روز 11 مهر که قرار است اردوی تیم ملی را آغاز کنیم، استقلال 4 بازی معوقه در لیگ خواهد داشت آن هم در دو سه ماه اول مسابقات. این واقعا عجیب است چه کسی از این شرایط سود می‌برد؟

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه بعد از صعود به جام جهانی او قدرت چانه‌زنی بیشتری دارد، گفت: می‌توانیم یک برنامه دیگر هم طرح کنیم، اینکه 15 روز قبل از جام جهانی بازیکنان دور هم جمع شوند و به جام جهانی برویم در این صورت هیچ مشکلی نخواهیم داشت. اکنون باید تصمیم گرفت یا این برنامه، یا آن برنامه را اجرا کنیم. بارها مذاکره کرده‌ایم اما راهکاری ارائه نشده است.

کی‌روش افزود: اگر بخواهیم اکنون در مورد ماه می تصمیم‌گیری کنیم، همه می‌گویند همه چیز خوب است و مشکلی نخواهد بود اما زمانی که ماه می فرا می‌رسد تصمیمات اجرایی نمی‌شود، بنابراین مدیران باشگاه، فدراسیون فوتبال،‌وزیر ورزش باید یک توافقی را امضاء کنند، زیرا توافق‌های قبلی همگی در بحث و کلام بوده و اتفاق مثبتی رخ نمی‌دهد. یک بار دیگر یادآوری می‌کنم در فوتبال هیچ برنامه‌ای مقدس نیست و نمی‌توانیم با برنامه شعبده‌بازی کنیم. اگر برنامه‌ای که من می‌گویم را اجرا کنیم، شانس بیشتری برای صعود به دور دوم جام جهانی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: آنچه که مهم است این است که ما باید با غرور و افتخار در جام جهانی حاضر شویم، نمی‌خواهیم در این مسابقات در مقابل حریفان ضعیف ظاهر شویم، باید تمام تلاش خود را انجام دهیم .

سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: ما بالاتر از کره جنوبی راهی جام جهانی شدیم و باید از موقعیتمان استفاده کنیم، اما شما فکر می‌کنید سطح رقابت های لیگ برتر ایران همچون مسابقات آلمان- ایتالیا و یا اسپانیا است.باید هر چه بیشتر کار کنیم تا بتوانیم نتیجه بهتری بگیریم.

کی‌روش در ادامه صحبت‌هایش گفت: در بازی با قطر در تهران شانس‌های زیادی برای گلزنی داشتیم و می‌توانستیم این تیم را شکست دهیم اما این اتفاق نیفتاد در بازی با کره هم کره‌ای‌ها شانس برای گلزنی داشتند همانطور که ما داشتیم بنابراین در پاسخ به افرادی که می‌گویند تیم ملی با شانس به جام ملی صعود کرد باید بگویم بله ما شانس داشتیم چون سخت کار کردیم تا شانس بیشتری داشته باشیم. این شانس و اقبال قهرمانان است همانطور که استقلال، پرسپولیس و منچستر یونایتد و تمامی قهرمانان این شانس را دارند. بنابراین در اینجا باید یک چیز بگویم اینکه هرچه سریعتر باید در مورد برنامه تیم ملی تصمیم گرفت یا بله یا خیر.

سرمربی تیم ملی در مورد بازی‌های تدارکاتی قبل از جام جهانی گفت: بعد از قرعه‌کشی جام جهانی تیم‌ها حریف‌های خود را می‌شناسند و سعی می‌کنند بازی‌های تدارکاتی خود را به گونه‌ای انتخاب کنند که حریفانشان شبیه حریفانشان در جام جهانی بازی کنند اما در آسیا ما مجبوریم قبل از جام جهانی در مقدماتی جام ملت‌های آسیا بازی کنیم و این واقعا عالی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: من نه ایرانی‌ام نه آسیایی و نه کویتی از اروپا آمده‌ام ا اما می‌گویم مشکل فوتبال آسیا چیست و رگم را گذاشتم و می‌جنگم. شاید شما شک داشتید که من در مصاحبه امروز لرزه‌ای بخواهم بیندازم اما چیز دیگری را متوجه شدید.

وی ادامه داد:‌دلیل اصلی که می‌خواهم بازیکنان در اختیار تیم ملی قرار دهند،‌این است که اکثر مربیان چنین عقیده‌ای دارند اما جرات ندارند بیان کنند چرا ما نباید در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به بازیکنان جوان میدان دهیم به خاطر همین مسائل است که می‌گویم تا مسابقات آسیایی مسخره است. مشخص نیست کدام تیم با کدام مربی قهرمان می‌شود؟ تیم فعلی یا تیم فصل آینده قهرمان می‌شود؟

کی‌روش یادآور شد: اگر من مربی بودم تصمیم می‌گرفتم از بازیکنان جوان استفاده کنم باید از همه بازیکنان حمایت کرد و در یک تیم تلفیقی از بازیکنان باتجربه وجوان وجود داشته باشد این درخواست من بی‌شرمانه نیست که نخواهد عملی شود. به این موضوع عمل کنند و نتیجه خوبی هم خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی افزود: من مدافع بسیار سرسخت برگزاری لیگ با بهترین شرایط هستم، لیگ باید منظم و بدون تعطیلی و تعویق مسابقات برگزار شود. این اشتباه است که یک باشگاه 4 هفته بازی نکند و باشگاه دیگر پشت سر هم بازی کند. برگزاری منظم و خوب لیگ در برنامه بلندمدت من قرار دارد و خیلی هم مهم است. من مخالف تعطیلی لیگ هستم.

وی افزود: دقیقاً روزی که از کره جنوبی برگشتیم با مسئولان سازمان لیگ جلسه گذاشتیم و از آنها خواستم برنامه لیگ را تا روز آخر مسابقات اعلام کنند. همانطور که در انگلیس، آلمان، پرتغال برنامه لیگ تا روز آخر مشخص است. این واقعیت است که نمی‌توان دل همه را با هم به دست آورد. شاید برخی می‌خواهند من را بکشند که می‌خواهم بازی‌های کمتری برگزار شود.

کی‌روش خاطرنشان کرد: باید خون تازه‌ای به فوتبال بدهیم و واقعاً باید رفرش بکنیم. هر بازیکنی که خود را اثبات بکند من او را به تیم ملی دعوت خواهم کرد. همینجا می‌گویم در مسابقات غرب آسیا با بازیکنان جوان و زیر 23 سال شرکت خواهیم کرد و از این به بعد هم در هر اردو دو سه بازیکن جونان می‌آورم.

وی یادآور شد: هر بازیکنی که استقلال خود را در لیگ نشان بدهد او را به تیم ملی دعوت می‌کنم. من همواره وفادار به بازیکن بوده‌ام اما تصمیم آخرم مبنی بر اتفاقاتی است که در طول فصل رخ می‌دهد. نسبت به هیچ بازیکنی ذهنیت ندارم اما بازیکنان باید خود را ثابت کنند و نکته‌ای اعلام می‌کنم این است که در هر اردو دو سه بازیکن جدید خواهیم داشت. من نسبت به تمام بازیکنان ذهنیت بازی دارم.

16. 3 کاربر از پست مفید picaro تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

اپ........................................

18. 3 کاربر از پست مفید picaro تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

قوچان نژاد: می خواهم ویولونیست شوم

رضا قوچان نژاد می گوید: "موسیقی کلاسیک را دوست دارم. هر روز ویولون می زنم. وقتی 35 ساله بشوم فوتبال نمی تواند زندگی من را تامین کند و می خواهم ویولونیست شوم."به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ وقتی قوچان نژاد اولین بازی خود را برای تیم ملی انجام داد، تقریبا هیچ کس از هواداران ایران اسم او را نشنیده بود.

رضا قوچان نژاد که خیلی ها او را با لقبش "گوچی" صدا می کنند، در کودکی ایران را ترک و به هلند مهاجرت کرد. او در هلند فوتبال را آغاز کرد و به یک فوتبالیست حرفه ای تبدیل شد.

او در تیمی محلی در هلند فوتبالش را آغاز کرد. رفتنش به بلژیک باعث شد بتواند نظر کارلوس کی روش را به خود جلب کند. سه گلی که قوچان نژاد در سه بازی آخر ایران در انتخابی جام جهانی به ثمر رساند، سرنوشت این فوتبالیست مشهدی تبار را در فوتبال ایران تغییر داد. عملکرد خوب او باعث شد ایران به عنوان تیم نخست در گروه خود قرار گیرد و بلیت جام جهانی برزیل را به دست آورد.

20. 2 کاربر از پست مفید سدانی ها تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

تو این چند روز اخیر از لیست تیم ملی رونمایی شد.

اینو داشته باشین:

محمدرضا اخباری، علیرضا بیرانوند، محمد رشید مظاهری، رامین رضاییان، وریا غفوری، پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمد انصاری، مسعود ابراهیم‌زاده، احسان حاج‌صفی، امید ابراهیمی، عزت‌الله پورقاز، مهدی ترابی، مرتضی تبریزی، ساسان انصاری، احسان پهلوان، مهدی طارمی و وحید امیری.

به این لیست لژیونر هامون هم اضاف کنید.

نکته ای شخضا به نظر خودم عجیب بود عدم دعوت از سروش رفیعی بود. درسته تو تیم رقیب مون هست ولی کسی نمیتونه منکر بازی بسیار خوبش بشه.واقعا دوس ندارم شاهد حضور بازیکنانی مثل دژاگه و شجاعی تو پست غیر تخصصی باشم.حضور سروش رفیعی خیلی میتونست مفیدتر باشه
    از پرسپولیس محسن مسلمان هم میتونست تو لیست قرار بگیره ولی خب اینا دیگه سلیقه ی سرمربی تیم ملی هست که احتمالا بازیکنانی با یک شاخصه خاصی رو دعوت میکنه که مسلمان شاملش نمیشه!

در مورد استقلال هم انتظار داشتم امید نورافکن تو لیست باشه که اینطور نشد. البته سن پایین و تجربه کمترش میتونه توجیه مناسبی برای عدم دعوتش بشه ولی شک نکنید این روند رو ادامه بده در آینده ای نزدیک به تیم ملی دعوت میشه.

در آخر امیدوارم همه این بازیکنا حکم صعود تیم ملی به جام جهانی 2018 رو امضا کنن!

نظر بقیه دوستان در مورد این لیست چیه ؟؟

22. کاربر روبرو از پست مفید aliexpress تشکر کرده است .

صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 311121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)