Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه بازیکنان ذوب آهن

ابراهيم زاده: مى خواهم روى نيمكت ذوب آهن در جام باشگاه هاى جهان بنشينم

منصور ابراهيم زاده سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن پس از برگزارى ديدار تداركاتى تيمش آن هم در فاصله ۲ روز مانده تا فينال ليگ قهرمانان گفت: اين ديدار بسيار مفيد بود. وى اظهار كرد: اين ديدار به صورت كنترل شده برگزار شد و از بازيكنان به نحوى در تركيب استفاده كردم كه هيچ يك آسيبى نبينند. حتى به مربى تيم حريف هم شرايط بازيكنان را گفته بودم و مشكلى وجود نداشت. او افزود: اين بازى بسيار خوب بود و به آنچه مى خواستم رسيدم. مواظب بودم تا مشكلى پيش نياييد. به هرحال مصدوميت چيزى است كه ممكن است در تمرين هم پيش بياييد وچه خوب شد كه اين مورد پيش نيامد.سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن با اشاره به اين كه بازيكنانش براى رسيدن به جام باشگاه هاى جهان كاملا آماده هستند، يادآور شد: براى رسيدن با اين هدف هرچه داريم بايد بگذاريم و از هيچ چيز دريغ نخواهيم كرد. وى در ادامه در پاسخ به اين سوال كه نهايت مربيگرى باشگاهى اش كجاست، گفت: از همان ابتدا مى خواستم پله به پله جلوتر بروم و اكنون مى خواهم قهرمان شده و به جام باشگاه هاى جهان بروم.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه خلعتبری

خلعتبرى: آماده قهرمانى هستيم

محمدرضا خلعتبرى در آستانه ديدار فينال ليگ قهرمانان آسيا بين تيم هاى ذوب آهن ايران و سئونگنام ايلهوا كره جنوبى، گفت: آماده قهرمانى هستيم. وى اظهار كرد: در اين چند روزى كه در توكيو هستيم به خوبى آماده شديم و از همه لحاظ آماده برگزارى ديدار فينال و قهرمانى در آسيا هستيم. خدا را شكر هيچ مشكلى نداريم وهمه در قالب يك تيم به دنبال يك هدف هستيم. او افزود: همقسم شده ايم كه همه براى موفقيت تيم از جان مايه بگذارند، كارى كه تاكنون هم انجام داده ايم تا به اين ديدار رسيده ايم. همه به هدف اصلى كه قهرمانى در ليگ قهرمانان آسيا و رسيدن به رقابت هاى باشگاه هاى جهان است فكر مى كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه حدادی فر

حدادى فر: با جام قهرمانى به ايران برمى گرديم

قاسم حدادى فر معتقد است كه تيم فوتبال ذوب آهن توانايى قهرمانى را در آسيا دارد. بازيكن ميانى تيم فوتبال ذوب آهن اظهار كرد: همه بازيكنان همقسم شده ايم و براى پيروزى به توكيو آمده ايم. ما بازيكنان بسيار خوبى داريم كه تمام هدف شان موفقيت تيم است و به چيز ديگرى غير از موفقيت تيم فكر نمى كنند. او افزود: در تيم ما بازيكنان بزرگ زيادى وجود دارند اما همه آنها در فكر تيم بودن هستند و به اين كه خودشان مطرح شوند فكر نمى كنند. اميدوارم در اين ميان من هم مهره تاثيرگذار براى تيم محبوب خودم باشم. قاسم حدادى فر يادآور شد: بازيكنان ما نشان داده اند هر كارى كه بخواهند مى توانند انجام دهند. ما نشان داده ايم كه از پس انجام هر كارى بر مى آييم، حتى اگر بسيار سخت به نظر آيد. وى ادامه داد: درست است كه در ديدار فينال جو ورزشگاه به سود تيم كره اى است اما ما هم زودتر به ژاپن آمديم تا با شرايط عادت كنيم. براى ما فرقى نمى كند كه حريف ما كدام تيم باشد. مى خواهيم با جام قهرمانى به ايران باز گرديم و قطعا به اين هدف خود خواهيم رسيد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه ابراهیم زاده

ابراهيم‌زاده: شكست تلخي داشتيم اما زندگي ادامه دارد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: شكست تلخي برابر سئونگنام داشتيم اما زندگي ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس، منصور ابراهيم‌زاده پس از شكست 3 بر يك برابر سئونگنام كره جنوبي و از دست دادن قهرماني آسيا گفت: به بازيكنانم افتخار مي‌كنم. آنها فوتبال خوبي را بازي كردند اما متاسفانه اشتباهات ساده‌اي را مرتكب شدند. ما به هدف، كه همان قهرماني بود خيلي نزديك شده بوديم اما نتوانستيم به آن دست پيدا كنيم. زندگي ادامه دارد و ما به تلاشمان ادامه خواهيم داد. بايد مبارزه كنيم تا در آينده اين اشتباهات را مرتكب نشويم.
    وي ادامه داد: زماني كه وارد مسابقات شديم كمتر كسي تصور مي‌كرد تيم ما بتواند به مراحل بالا صعود كند اما به فينال رسيديم و اكنون همه تيم‌ها ما را مي‌شناسند. باخت ناراحت‌ كننده‌اي را برابر سئونگنام پذيرا شديم. در پي اين شكست بايد تلاش كنيم كه در آينده بهتر شويم. بازيكنانم بايد از اين مسابقه درس‌هاي زيادي ياد بگيرند.
    سرمربي ذوب آهن با اشاره به مسابقات ليگ ايران گفت: فردا اولين روز استراحت ما در زندگي است و ما به ايران بازمي‌گرديم تا در ليگ برتر ايران به بهترين شكل مسابقه بدهيم.
    ابراهيم زاده هنگام ورود به سالن نشست خبري به سرمربي تيم سئونگنام كره جنوبي قهرماني را تبريك گفت.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض به غيرت بازيكنانم درود مى فرستم

به غيرت بازيكنانم درود مى فرستم

ابراهيم زاده: به اشتباهاتى كه هشدار داده بودم، باختيم

منصور ابراهيم زاده از عملكرد بازيكنانش در فينال ليگ قهرمانان آسيا ابراز رضايت كرد.
    سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از نايب قهرمانى تيمش در فصل ۲۰۱۰ ليگ قهرمانان آسيا گفت: قبل از هر چيز به تيم سئونگنام به خاطر قهرمانى اش تبريك مى گويم. من فوتبال را به ۲ بخش تقسيم مى كنم؛ بخشى از آن بازى قابل قبولى بود كه بازيكنانم ارائه دادند و بخشى ديگر اين بود كه روى ضربات ايستگاهى و اشتباهاتى كه داشتيم گل دريافت كرده و باختيم. اين اشتباهات در حالى انجام شد كه به بازيكنانم هشدار داده بودم.
    وى افزود: در اين ديدار شانس هاى زيادى براى گل زدن داشتيم و مى توانستيم پيروز شويم اما وقتى تيمى در اول بازى گل مى خورد، بايد بيشتر تلاش كند و انرژى زيادترى داشته باشد چرا كه اول بايد تلاش كند گل خورده را جبران كند و دوم تلاش كند كه گل ديگرى دريافت نكند. ذوب آهن فرصت داشت اما استفاده نكرد.
    سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان با تاكيد بر اين كه زندگى ادامه دارد، گفت: در فصل بعد ليگ قهرمانان آسيا هم حضور داريم. بايد عزم خود را جزم كرده و اشتباهاتى كه در اين ديدار داشتيم را برطرف كنيم تا در سال بعد بهتر نتيجه بگيريم.
    وى ادامه داد: براى من دريافت ۳ گل در ديدار فينال قابل قبول نيست. آن هم براى تيمى كه در ۱۱ بازى قبلى خود، تنها ۵ گل خورده بود اما به يك باره در اين ديدار ۳ گل دريافت كرد. بايد با همكاران خود بنشينيم و براى اين شرايط جديد برنامه ريزى كنيم.
    سرمربى ذوب آهن اصفهان با اشاره به اين كه بازيكنان خوبى در اختيار داشت، گفت: همكاران من در باشگاه و مديريت اين تيم و كارخانه حمايت خوبى از ما كردند. از مردم ايران و هموطنان مان در ژاپن كه به فكر ما بودند و با حمايت خود به ما انرژى مى دادند، تشكر مى كنم. وى در پاسخ به اين سوال كه بازيكنان ذوب آهن چه اشتباه هايى داشتند، گفت: مى دانستيم كه وقتى بازيكنان سئونگنام مى خواهند ضربه ايستگاهى يا كرنر بزنند، بازيكن شماره ۱۱ آن ها توپ را به تير يك و درون دروازه ما ارسال مى كند. به همين منظور به يك بازيكن وظيفه داده بوديم جلوى ورود اين توپ ها را بگيرد و منطقه را پوشش دهد كه نتوانست اين كار را كند. در گل دوم هم همين مورد باعث دريافت گل شد. در نهايت هر تيمى اشتباه كم ترى داشته باشد و از موقعيت ها استفاده كند، موفق تر است كه ما روى همين اشتباه هاى خود لطمه خورديم. ابراهيم زاده در پاسخ به اين سوال كه آيا برد حماسى ذوب آهن مقابل الهلال عربستان باعث نشده بود تا بازيكنان قانع به رسيدن به فينال باشند، گفت: بچه هاى ما بازى خوبى ارائه كردند اما هميشه كارهاى تاكتيكى ممكن است روى نتايج تاثيرگذار نباشد. شكست الهلال يك تاريخ بود كه گذشت. امكان ندارد كه بازيكنان ما به آن نتيجه قانع باشند چرا كه اگر اين طور بود آن ها در اين ديدار اين همه تلاش نمى كردند و بازى خوبى را ارائه نمى دادند.
    وى ادامه داد: بازيكنان ما پس از شكست مقابل سئونگنام زياد گريه كردند اما مى دانيد اين گريه براى چه بود؟ براى اين بود كه مى توانستند شرايط را براى قهرمانى خود آماده كنند اما نتوانستند قهرمان شوند. آن ها خود را از قبل قهرمان نمى دانستند. به هر حال زندگى اين است و هيچ وقت تمام نمى شود. بايد تلاش كنيم.
    سرمربى ذوب آهن در پاسخ به اين سوال كه در ديدار فينال قانون فوتبال اجرا شد يا قانون طبيعت گفت: در فوتبال مى گوييم نتيجه بازى پايان آن معلوم مى شود. نتيجه آن عددى است كه اعلام مى شود. مسلما ما بازى را سه بر يك باختيم و نمى توانم در مورد آن صحبت كنم.
    ابراهيم زاده يادآور شد: بايد معقولانه فكر كنيم و به كار خود ادامه دهيم. در شروع اين بازى ها هيچ كس به ذوب آهن فكر نمى كرد و در آمار قهرمانى هم تيم ما شانس زيادى نداشت. اما هم اكنون همه ذوب آهن را مى شناسند و در مورد ما صحبت مى كنند.
    وى در پاسخ به اين سوال كه هم اكنون پس از نايب قهرمانى تيمش به بازيكنانش چه مى گويد، گفت: به بازيكنانم خداقوت و خسته نباشيد مى گويم. به غيرت شان درود مى فرستم كه سخت تلاش كردند و به اين جا رسيدند.
    وى در پاسخ به اين سوال كه ذوب آهن در اين ديدار بازى خوبى ارائه داد اما سئونگنام كره جنوبى قهرمان شد، دليل اين نتيجه چه بود، گفت: جمعه هم گفتم كه سئونگنام تيم باهوش و زيركى است و از كم ترين فرصت ها، بيشترين استفاده را مى كند. آن ها بعد از گل اول معقولانه و منطقى دفاع كردند و به دنبال فرصت خود بودند. بيشترين فكر آن ها اين بود كه در ضربات شروع مجدد و ايستگاهى به گل برسند كه همين هم شد.
    ابراهيم زاده ادامه داد: بايد حمله مى كرديم چرا كه باختن در فينال با هر نتيجه اى باشد فرقى نمى كند. فوتبال اين است. بايد از فردا شروع كنيم و دوباره خود را براى ليگ ايران و فصل بعد باشگاه هاى آسيا آماده كنيم.
    در پايان اين نشست ابراهيم زاده هنگام ترك محل نشست خبرى به سرمربى سئونگنام تبريك گفت و افزود: براى سال آينده سخت تلاش مى كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

ابراهيم زاده: ما تيم اصفهان هستيم نه تيم دوم اصفهان!

منصور ابراهيم زاده كه تيمش روز شنبه فينال ليگ قهرمانان آسيا را به سئونگنام كره باخت و نايب قهرمان آسيا شد، هنگام ورود به تهران تاكيد كرد شاگردان او بيشتر از حريف كره اى شايسته قهرمانى بودند. ابراهيم زاده گفت: ما زحمت زيادى كشيديم تا به فينال برسيم و همين موضوع ارزش زيادى دارد. اين نشان مى دهد كه ذوب آهن تيم شايسته اى بوده و لياقت قهرمانى را هم داشته است. ما نبايد فراموش كنيم كه مسير ذوب اهن براى رسيدن به فينال سخت تر از سئونگنام بود پس براى قهرمانى شايسته تر از آنها بوديم. ابراهيم زاده با اشاره به اينكه تيم ذوب آهن غريبانه راهى بازى فينال شد در مورد اشتباهات تيمش در اين بازى گفت: همه بازيكنان تلاش كردند و نمى توان كسى را مقصر دانست. ما چون عقب بوديم حمله مى كرديم و طبيعى بود كه دروازه مان هم با خطر مواجه شود. البته قبول دارم كه بايد كارى مى كرديم كه دروازه مان بسته بماند اما اشتباهاتى مرتكب شديم كه به باخت منجر شد،هرچند كه به نظر من حق ما باخت نبود. سرمربى ذوب آهن در پايان صحبت هايش در مورد بيانيه باشگاه سپاهان كه در آن ذوب آهن را تيم دوم شهر اصفهان خطاب كرده بود گفت: به نظرم نبايد اين مسايلى مطرح شود، ضمن اينكه ما تيم اصفهان هستيم، نه تيم دوم اصفهان! ابراهيم زاده اظهار اميدوارى كرد كه تيمش در بازى هاى ليگ برتر نتايج خوبى بگيرد تا همچنان هوادارانش را خوشحال كند.وى افزود: قاعده فوتبال اين است كه اگر گل نزنى، گل مى خورى. بايد اشتباهات را به كمترين حد خود برسانيم و در فصل بعد ليگ قهرمانان آسيا با تلاش و جديت بيشتر نتايج بهترى را كسب كنيم.
    سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان با بيان اين كه تيم ذوب آهن از همه لحاظ خوب است، گفت: ما بازيكنان، كادر فنى، كادر مديريتى و تماشاگران بسيار خوبى داريم كه همشه با هم هستند. به واسطه همين يكى بودن است كه توانستيم در ليگ قهرمان آسيا نايب قهرمان شويم. وى ادامه داد: كره اى ها با زيركى ديدار فينال را بردند. بايد از تجربه ليگ قهرمانان را در بازى هاى بعدى در ليگ ايران وهمچنين ليگ قهرمانان فصل بعد استفاده كنيم. بازيكنانم بايد خودشان را پيدا كنند كه توانايى وپتانسيل زيادى دارند.ابراهيم زاده گفت: بايد ليگ قهرمانان آسيا را فراموش كرده و تجارب آن مسابقات مهم را در ليگ ايران به كار بگيريم. از اين به بعد بايد تمام حواس مان به ليگ ايران و حفظ صدرنشينى باشد كه بسيار با اهميت است. بايد با روحيه و جديت بيشترى نسبت به قبل كارها را ادامه دهيم و موفقيت هاى بيشترى به دست آوريم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه خلعتبری

آنها ۴ سال است كه به ذوب آهن مى بازند

خلعتبرى:سال قبل ما باعث شديم سپاهان به ليگ قهرمانان برود

محمدرضا خلعتبرى گلزن تيم فوتبال ذوب آهن در بازى فينال ليگ قهرمانان آسيا معتقد است خط دفاعى اين تيم مقصر شكست مقابل سئونگنام نبود. وى در بازگشت به ايران وقتى با اين سوال روبرو شد كه خط دفاعى ذوب آهن نقش زيادى در شكست اين تيم در بازى فينال داشت گفت: هيچ كس مقصر نبود. البته اشتباهات فردى باعث شد اين بازى را ببازيم اما وقتى تيم مى بازد همه مقصر هستند. با اين حال خيلى سخت است كه ما نتوانستيم قهرمانى اين بازى ها شويم.بعد از نايب قهرمانى ذوب آهن،باشگاه سپاهان بيانيه تبريكى منتشر كرد كه در آن ذوب آهن را تيم دوم شهر اصفهان عنوان كرده بود. اين موضوع با واكنش مسولين باشگاه ذوب آهن مواجه شد و بازيكنان اين تيم هم از آن ناراحت شدند.خلعتبرى هم كه از اين موضوع ناراحت بود گفت: سپاهان چهار سال است به ذوب آهن مى بازد و الان هم ما اوليم اما آنها پايين تر از ما هستند. پس چطور مى شود كه سپاهان تيم اول اصفهان است و ما تيم دوم؟ سال قبل هم ما باعث شديم كه آنها به ليگ قهرمانان بروند وگرنه نمى توانستند در اين مسابقات شركت كنند. به نظر من خوب نيست در اين شرايط چنين بحث هايى مطرح شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه خلعتبری

قهرمان ليگ مي‌شويم تا ثابت كنيم تيم اول اصفهان هستيم

خلعتبري: براي جامي كه مال ما بود گريه كردم!

10 روزي كه گذشت براي محمدرضا خلعتبري حكم 10 سال تجربه را داشت. تجربه‌هاي سنگيني كه كوله‌بارش را در مسير بازگشت از سرزمين خورشيد سنگين‌تر از چمداني ساخته كه با خود به همراه برده بود.
    خلعتبري مسير فرودگاه تا اتوبوس را طي مي‌كند و همه چيز مثل فيلم از مقابل ديدگان‌مان مي‌گذرد؛ وقتي وارد زمين چمن مي‌شد و زير چشمي جام قهرماني را مي‌پاييد تا به يادش بماند كه جام براي ذوب است، وقتي گل زد و دستانش را دور چشمانش حلقه زد تا كره‌اي‌ها را بهتر ببيند و تلخ‌ترين صحنه... وقتي وسط زمين چمن نشست و گريست... گريست و از ميان اشك‌هايش جامي را ديد كه كره‌اي‌ها با خود مي‌بردند.

اينطور كه صحنه‌هاي بعد از بازي نشان مي‌داد به نظر مي‌رسيد از همه ناراحت‌تر هستيد!
    ‌خيلي ناراحت بودم. وقتي مي‌ديدم جلوي چشم‌هاي من كره‌اي‌ها خوشحالي مي‌كنند و جام را با خود مي‌برند واقعا افسوس مي‌خوردم و ناخودآگاه اشك‌هايم جاري مي‌شد.

آن لحظات به چه چيزي فكر مي‌كرديد؟

‌‌به هيچ چيز. فقط افسوس مي‌خوردم. يادم مي‌آمد كه وقتي داشتم وارد زمين مي‌شدم، نگاهي به جام انداختم و گفتم با خود به ايران مي‌بريمش اما نشد.

فكر مي‌كنيد چرا نشد؟

‌شايد حكمت خدا اين بود. نمي‌دانم اگر مي‌برديم و به قهرماني مي‌رسيديم شايد مغرور مي‌شديم...
    شايد از ليگ‌هاي داخلي غافل مي‌شديم، به هر حال اينها اتفاقاتي است كه بعضي مواقع پيش مي‌آيد ديگر!

گذشته از اين مسائل دليل فني خاصي يا اشتباه بازيكني نبود كه باعث شكست شما شود؟

‌شرايط بازي خيلي خوب بود. خيلي خوب شروع كرديم اما برخلاف روند بازي گل خورديم. بعد از اين گل اصلا تمركز ما به هم نخورد.

با اين حال گل دوم را هم خيلي راحت خورديد...

‌اما جبرانش كرديم و اوضاع خيلي خوب پيش مي‌رفت اما گل سوم را هم خورديم و كار تمام شد. به نظرم در روزي كه حق ذوب، باخت نبود ما بازنده شديم.

مي‌توانيم اين طور فكر كنيم كه بخشي از افسوس شما به خاطر گلي بود كه زديد و به هدر رفت؟

‌نه، اصلا. من اگر گل هم نمي‌زدم دوست داشتم تيم موفق باشد. به هر حال گل من تاثيري به حال بازي نداشت.

حالا شما مانديد و صدرنشيني در ليگ...

‌و حرف‌هاي زيادي كه براي گفتن داريم. مطمئن باشيد حالا تمام تلاش خود را به كار مي‌گيريم تا قهرماني ليگ را ثبت كنيم.

شكست در بازي فينال اين انگيزه را در شما ايجاد كرده؟

‌جداي از اين مساله ديگر مي‌خواهيم قهرمان شويم تا ثابت كنيم تيم اول اصفهان كدام تيم است.

معلوم است كه از صحبت محمدرضا ساكت دلگير شديد...

‌من واقعا ناراحت شدم. به ياددارم كه هميشه هر وقت سپاهان نتيجه مي‌گرفت هم كادر مديريت هم بازيكنان ذوب‌آهن از صميم قلب خوشحال مي‌شدند اما اصلا انتظار نداشتم مديرعامل سپاهان چنين صحبت‌هايي مطرح كند.

لااقل از تيم همشهري‌تان اين انتظار را نداشتيد...

‌اصلا نمي‌توانم متوجه شوم دليل اين برخورد و اين صحبت‌ها چه بوده؟! آنقدر برايم غيرقابل باور است كه گاهي فكر مي‌كنم شايد رسانه‌ها در انتقال پيام او اشتباهي كرده باشند!

اگر اشتباهي شده بود، تكذيب مي‌شد...

‌‌به هر حال معتقدم اگر تا به حال نتوانستيم قهرمان ليگ شويم اما چهار سال است كه داريم سپاهان را شكست مي‌دهيم. من براي آقاي ساكت احترام زيادي قايلم اما اين صحبت را درست نمي‌دانم.
    با انگيزه‌اي كه از صحبت‌هاي مديرعامل سپاهان گرفتيد، باز هم به حضور مجدد در فينال آسيا فكر مي‌كنيد؟
    ‌مطمئن باشيد سال‌هاي آينده هم ذوب‌آهن را در فينال خواهيد ديد.

اما يادمان هست وقتي پيش از مسابقه با شما صحبت مي‌كرديم مي‌گفتيد شايد ديگر چنين شانسي نصيب ما نشود!

‌الان اما معتقدم كه وقتي امسال توانستيم به فينال برسيم قطعا در دوره‌هاي بعد باز هم اين اتفاق را تكرار مي‌كنيم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه گردان

گردان: با تجربه آسيا، قهرمان ليگ مي‌شويم

ايران‌ورزشي- روز فينال همانقدر كه براي ذوب‌آهن بد بود، به گردان هم سخت گذشت و شهاب‌گردان كه با خوردن تنها پنج گل در يازده بازي آسيايي ركورددار بود هنوز مي‌گويد كه اگر هم‌تيمي‌هايش تمركز بهتر و بيشتري داشتند، مي‌توانستند قهرمان شوند: «بازي بسيار سخت و حساسي بود كه بايد با دقت تمام بازي مي‌كرديم اما اينطور نشد. بايد روي كار گروهي بيشتر تمركز مي‌كرديم. با چند بار جابجايي توپ و روي يگ غافلگيري گل اول را خورديم و بعد كه براي جبران گل تلاش كرديم باز روي يك اشتباه و يك ضربه ايستگاهي، خيلي راحت دروازه‌مان باز شد. اگر از موقعيت‌هاي به دست آمده بهتر استفاده مي‌كرديم و روي كار تيمي تمركز بيشتري داشتيم، مي‌توانستيم نتيجه بگيريم و ببريم اما سئونگنام باهوش‌تر از ذوب‌آهن بود و از موقعيت‌هايش بهتر استفاده كرد، براي همين قهرمان شد وگرنه شانس هر دو تيم براي قهرماني برابر بود.» گردان كه مثل بقيه ذوب‌آهني‌ها زياد حال و حوصله صحبت كردن ندارد حرف‌هايش را اينطور به پايان مي‌برد: «هرچه بود فينال ديگر تمام شده و از اين به بعد بايد تمام تمركزمان روي ليگ‌برتر باشد. به هر حال ما هنوز صدرنشين هستيم و بايد از تجربه‌هايي كه در ليگ قهرمانان آسيا به دست آورديم، براي قهرماني در ليگ‌برتر استفاده كنيم.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

ابراهيم‌زاده: آسيا تمام شد، حالا حواس‌مان به ليگ است

ايران‌ورزشي- قرار نبود آن‌همه قدرتنمايي در آسيا آخرش حسرت جام باشد. براي جشن ملي ديگري آماده مي‌شديم كه قهرماني از كف رفت و ذوب‌آهن بار ديگر قدم گذاشت بر سكوي دوم كه همان هم افتخاري بزرگ بود و حاصل پيروزي بر مدعي‌هاي اسم‌ورسم‌دار. ابراهيم‌زاده و مردانش نايب‌قهرماني را هرگز در تصور نداشتند اما حالا كه نصيب‌شان شده، آن را پذيرفته‌اند و آقاي سرمربي چندباره تكرار مي‌كند كه بازيكنانش قابل‌قبول بازي كردند: «از عملكرد بازيكنانم راضي هستم. الان سه روز از بازي فينال مي‌گذرد و بعضي مسائل و زوايا را بهتر مي‌بينم اما باز هم مي‌گويم كه بازيكنان ذوب‌آهن خوب بازي كردند. فقط روي چند اشتباه گل خورديم و از فرصت‌هاي‌مان هم استفاده نكرديم. قاعده فوتبال اين است كه اگر گل نزني، گل مي‌خوري. كره‌اي‌ها با زيركي ديدار فينال را بردند. بايد از تجربه ليگ قهرمانان در بازي‌هاي بعدي در ليگ‌برتر و همچنين ليگ قهرمانان فصل بعد استفاده كنيم. بازيكنانم بايد خودشان را پيدا كنند و باور كنند كه توانايي و پتانسيل زيادي دارند. ذوب‌آهن از همه لحاظ خوب است. ما بازيكنان، كادرفني، كادرمديريتي و تماشاگران بسيار خوبي داريم كه هميشه با هم هستند. به واسطه همين يكي بودن است كه توانستيم در ليگ قهرمانان آسيا نايب‌قهرمان شويم. ما ياد گرفتيم كه بايد اشتباه‌ها را به كمترين حد برسانيم و در فصل بعد ليگ قهرمانان آسيا با تلاش و جديت بيشتر، نتايج بهتري بگيريم»... اين نايب‌قهرماني اما چيزي نيست كه بخواهد ذهن منصورابراهيم‌زاده را به خود مشغول كند و او مي‌گويد كه همه‌ روزهاي رفته را به يادها سپرده و مي‌رود تا با مردانش از اين پس براي قهرماني در ليگ‌برتر بجنگد: «ليگ قهرمانان آسيا تمام شد و بايد آن را فراموش كنيم ولي تجربه‌هاي آن مسابقه‌هاي مهم را حتما در ليگ ايران به كار مي‌گيريم. از اين به بعد بايد تمام حواس‌مان به ليگ‌برتر و حفظ صدرنشيني ذوب‌آهن باشد كه بسيار بااهميت است. بايد با روحيه و جديت بيشتري نسبت به قبل كارها را ادامه بدهيم تا بتوانيم موفقيت‌هاي بيشتري به دست بياوريم.»

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)