Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه بازیکنان ذوب آهن

ابراهيم زاده: مى خواهم روى نيمكت ذوب آهن در جام باشگاه هاى جهان بنشينم

منصور ابراهيم زاده سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن پس از برگزارى ديدار تداركاتى تيمش آن هم در فاصله ۲ روز مانده تا فينال ليگ قهرمانان گفت: اين ديدار بسيار مفيد بود. وى اظهار كرد: اين ديدار به صورت كنترل شده برگزار شد و از بازيكنان به نحوى در تركيب استفاده كردم كه هيچ يك آسيبى نبينند. حتى به مربى تيم حريف هم شرايط بازيكنان را گفته بودم و مشكلى وجود نداشت. او افزود: اين بازى بسيار خوب بود و به آنچه مى خواستم رسيدم. مواظب بودم تا مشكلى پيش نياييد. به هرحال مصدوميت چيزى است كه ممكن است در تمرين هم پيش بياييد وچه خوب شد كه اين مورد پيش نيامد.سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن با اشاره به اين كه بازيكنانش براى رسيدن به جام باشگاه هاى جهان كاملا آماده هستند، يادآور شد: براى رسيدن با اين هدف هرچه داريم بايد بگذاريم و از هيچ چيز دريغ نخواهيم كرد. وى در ادامه در پاسخ به اين سوال كه نهايت مربيگرى باشگاهى اش كجاست، گفت: از همان ابتدا مى خواستم پله به پله جلوتر بروم و اكنون مى خواهم قهرمان شده و به جام باشگاه هاى جهان بروم.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه رجب زاده

رجب‌زاده: شايد خدا نخواست قهرمان شويم

ايران‌ورزشي- «بازيكنان ذوب‌آهن هرچه در توان داشتند را در فينال گذاشتند؛ ولي شايد خدا نخواست كه ما قهرمان شويم»... اين را مهدي‌رجب‌زاده مي‌گويد. با همان ناباوريِ از كف رفتن قهرماني و اين‌گونه ادامه مي‌دهد: «در فينال، بازي را خوب شروع كرديم اما بد تمام شد. در 15دقيقه اول بازي بسيار قدرتمندانه‌اي را به نمايش گذاشتيم اما متاسفانه روي يك غفلت گل خورديم كه همان گل از نظر روحي و رواني بازيكنان ما را تحت‌تاثير قرار داد. بعد از آن تلاش زيادي كرديم كه گل را جبران كنيم و هرچه در توان داشتيم گذاشتيم اما دوباره گل خورديم و شرايط براي‌مان سخت‌تر شد. بازيكنان ذوب‌آهن باغيرت بازي كردند و حالا تجربه‌مان خيلي بالا رفته. در فينال هم با افتخار بازي كرديم اما در فوتبال هميشه كارها آن‌طور كه مي‌خواهي پيش نمي‌رود. در اين بازي مهم موقعيت‌هاي زيادي را از دست داديم كه اگر آنها گل مي‌شدند شرايط كاملا عوض مي‌شد.»
    رجب‌زاده سپس با اشاره به اين انتقاد كه چون ذوب‌آهني‌ها پيش از فينال، خود را قهرمان مي‌دانستند باختند، مي‌گويد: «شايد دلايل زيادي وجود داشته باشد اما اگر ما فينال را مي‌برديم باز هم يك حرف‌هايي مطرح مي‌شد، درست است كه باختيم اما چيزي از شايستگي‌هاي بازيكنان كم نمي‌شود. شانس براي قهرماني

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

4. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه خلعتبری

خلعتبرى: امسال ديگر قهرمانى براى ذوب آهن است

محمدرضا خلعتبرى مهاجم تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان معتقد است اين تيم در ليگ دهم به سريال نايب قهرمانى هاى خود پايان خواهد داد و عنوان قهرمانى را از آن خود خواهد كرد.
    گفت وگو با وى را بخوانيد:

•به نظر مى رسد شكست در فينال رقابتهاى آسيايى تا مدتها در ذهن شما باقى بماند.

- همينطور است. شكست تلخى بود. متأسفانه بازى را واگذار كرديم البته اين شكست در روند روبه رشد ما تأثير نمى گذارد.

•پس معتقدى صدر جدول را در ليگ از دست نمى دهيد؟

- ما قوى و محكم جلو مى رويم. همه بازيكنان آمادگى بسيار بالايى دارند و مى خواهيم به روند نايب قهرمانى ها پايان بدهيم.

•پس به قهرمانى مى انديشيد؟

- هدف ما از ابتداى فصل قهرمانى بوده است. امسال ديگر نمى گذاريم تيمى مانع ما شود و مطمئن باشيد قهرمانى براى ذوب آهن است.

•پس از شكست مقابل سئونگنام باشگاه سپاهان بيانيه پر حرف و حديثى صادر كرد.

- من در اين زمينه صحبت خاصى نمى كنم. فقط اين را مى گويم كه هميشه براى سپاهان در رقابت هاى بين المللى به عنوان نماينده ايران آرزوى موفقيت داشته ايم و اميدواريم سپاهان هم در رقابتهاى آسيايى موفقيت هاى زيادى كسب كند.

•امروز به مصاف فولاد خوزستان مى رويد؟

- فولاد تيم خوبى است كه از تفكرات تاكتيكى بسيار مناسب جلالى بهره مى گيرد. شخصا علاقه خاصى به جلالى دارم و مطمئن هستم فولاد در ادامه رقابتهاى ليگ تيم موفقى خواهد بود.

•از اين حريف شناخت داريد؟

- طى روزهاى گذشته در چند نوبت فيلم بازيهاى اين تيم را ديده ايم و مى دانيم علاوه بر اينكه خط حمله خطرناكى دارد در خط هافبك نيز از وجود بازيكنان توانمندى بهره مى برند.

•از فولاد خاطره تلخى به ياد داريد. درست است؟

- اتفاقات گذشته را سعى مى كنيم ديگر به ياد نياوريم و به آينده فكر كنيم.

•رقابت در صدر جدول ليگ هم حسابى داغ شده است؟

- اتفاق خوبى در ليگ ما است كه رقابت تيمها نزديك به هم است اما ما فرصت را از دست نمى دهيم و مى خواهيم تا پايان فصل در صدر جدول حضور داشته باشيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

6. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه ابراهیم زاده

ابراهيم‌زاده: خوشحالم كه مقابل تيم كامل استيل‌آذين پيروز شديم

خبرگزاري فارس: سرمربي ذوب آهن گفت: با اضافه شدن نفرات مصدوم استيل آذين مانند كريمي، مهدوي كيا و معدنچي خوشحالم كه مقابل تيم كامل استيل آذين به پيروزي رسيديم.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، منصور ابراهيم زاده پس از پيروزي 2 بر صفر مقابل استيل آذين اظهار داشت: قبل از بازي مي‌دانستيم كه حريف شرايط خاصي دارد و از بازيكنان شاخص و پر مهره‌اي سود مي‌برد هر چند كه به علت بحران موفق به نتيجه گيري نشده است.
    وي ادامه داد: اضافه شدن مهره‌هاي اصلي استيل آذين مانند كريمي، مهدوي كيا و معدنچي كار ما را دشوارتر كرد. البته اين موضوع از طرفي باعث خوشحالي ما بود چون بازيكنان مي‌دانستند كه بازي راحتي نخواهيم داشت و با تمام قوا بايد در ميدان حاضر شوند. خوشحالم كه مقابل تيم كامل استيل آذين به پيروزي رسيديم.

ابراهيم زاده عنوان كرد: به قهرماني نيم فصل چيزي نمي‌دهند اما بايد ذخيره امتيازي خوبي داشته باشيم تا در پايان فصل به قهرماني برسيم كه خوشبختانه از اين نظر وضعيت مناسبي داريم. البته هنوز سپاهان چند ديدار عقب افتاده دارد كه بايد انجام دهد.
    سرمربي ذوب آهن درباره روند اين ديدار گفت: نيمه اول موقعيت‌هاي خوبي داشتيم كه يكي از آنها به گل تبديل شد. در نيمه دوم به غير 15 دقيقه ابتداي بر بازي مسلط بوديم و باز هم شانس گلزني داشتيم. خوشحالم كه از نظر تيمي مجموع خوبي داريم و هر چه ليگ منظم تر برگزار شود شرايط ذوب آهن نيز بهتر خواهد شد.

ابراهيم زاده در مورد عدم قهرماني تيم‌هاي ايراني با وجود حضور در فينال 2 دوره ليگ قهرمانان آسيا گفت: تيم ما ساليان سال است كه با وجود مديريت سابق و برنامه مناسب روند مطلوبي دارد. زماني كه در هر فصل چند بازيكن جديد را از تيم‌هاي پايه به تيم اصلي اضافه مي‌كنيم نشان از برنامه ريزي خوب ما دارد.
    وي ادامه داد: از نظر امكانات و تجهيزات سخت افزاري هم خوب هستيم و مديران پشتيباني مناسبي از ما مي‌كنند. در درجه اول شايد كمي از نظر برنامه ريزي و كمي هم از نظر سخت افزاري دچار مشكل باشيم كه تيم‌هاي ما نتوانستند به قهرماني آسيا دست پيدا كنند. از طرفي ليگ كشورهاي شرق آسيا با قانون برگزاري ليگ قهرمانان آسيا همخواني دارد كه آن هم به علت حضور نمايندگان شرق قاره در كنفدارسيون فوتبال آسيا است چون تيم‌هاي آنها نسبت به ما استراحت بيشتري دارند و از تمركز بالاتري براي حضور در ليگ قهرمانان برخوردارند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

8. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه خلعتبری

۲ پيشنهاد دارم

خلعتبرى: احتمال جدايى ام از ذوب آهن در پايان نيم فصل وجود دارد

محمدرضا خلعتبرى مهاجم تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان از احتمال جدايى اش از تيم ذوب آهن در پايان نيم فصل نخست مسابقات ليگ برتر در صورت موافقت مسئولان باشگاه خبر داد. وى با اشاره به بازى تيمش مقابل استيل آذين افزود: بازى خوبى بود و تيم ما به آنچه حقش بود رسيد و توانست سه امتياز بازى را ازآن خود كند و از ابتداى بازى نيز براى پيروزى به ميدان رفتيم و خوشحاليم كه توانستيم مقابل استيل آذين به پيروزى برسيم.او در مورد تيم استيل آذين و بحران موجود در اين تيم افزود: تيمهايى با شرايط مشابه استيل آذين كه در قعر جدول رده بندى قرار دارند هميشه مقابل بقيه تيمها با انگيزه بسيارى بازى مى كنند و ما در بازى ديشب با شرايط خطرناكى مواجه بوديم اما با توجه به اينكه استيل آذين را آناليز كرده بوديم نقاط ضعف آن را مى شناختيم.مهاجم تيم ذوب آهن با بيان اينكه نگران پيروزيهاى استقلال و سپاهان نيستيم، تصريح كرد: تيم ما كارى به تيمهاى ديگر ندارد و نگران پيروزيهاى سپاهان و استقلال نيستيم و تنها بر روى كار خود تمركز مى كنيم و مطمئن باشيد در بازيهاى مستقيم مقابل اين دو تيم، پيروزى را ازآن خود مى كنيم.وى در پاسخ به سئوالى در مورد اعتراضاتش به كادر فنى و مسئولان باشگاه بيان داشت: هيچ اعتراضى در كار نبوده است و من تنها به وضعيت پرواز ذوب آهن از ژاپن به ايران اعتراض كردم و پس از آن هيچ مشكلى با مسئولان نداشته ام و بارها گفته ام كه مشكلات احتمالى درون تيم بايد در خود تيم حل شود و اين مشكلات نبايد رسانه اى شود.خلعتبرى در مورد پيشنهاداتش از تيم هاى آسيايى گفت: از يك تيم اماراتى و يك تيم كره اى پيشنهاد دارم و در حال حاضر به بررسى شرايط اين ۲ تيم مى پردازم تا با وضعيت آنها آشنا شوم و به اين ۲ پيشنهاد پاسخ دهم.وى اضافه كرد: احتمال دارد در پايان نيم فصل نخست، پس از توافق با مسئولان باشگاه از ذوب آهن جدا و در صورت موافقت ابراهيم زاده به يكى از اين ۲ تيم بپيوندم اما در صورت عدم موافقت ابراهيم زاده، در پايان فصل به اين پيشنهاد ها جواب مى دهم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

10. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

ابراهيم زاده: تصور آسان بودن گروه ما مى تواند مشكل ساز شود

منصور ابراهيم زاده سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از قرعه كشى ليگ قهرمانان آسيا گفت: پس از مشخص شدن تيم هاى مرحله گروهى به آسان يا دشوار بودن آنها توجهى نكردم. وى پس از هم گروهى با الشباب عربستان، الريان قطر و الامارات امارات اظهار كرد: وقتى نگاهى به اسامى تيم هاى مشخص شده انداختم، اصلا به سخت و يا آسان بودنشان توجهى نكردم، چون معتقدم با هر تيمى كه همگروه شده باشيم براى ما بسيار دشوار خواهد بود، چرا كه اكنون همه ما را مى شناسند و مى خواهند مقابل نايب قهرمان فصل گذشته مسابقات ليگ قهرمانان قرار گيرند و قوى كار كنند. او افزود: همين موضوع كه همه تصور مى كنند گروه ذوب آهن گروه آسانى است مى تواند براى ما تبديل به بزرگترين مشكل شود.سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان، گروه چهارم ليگ قهرمانان فوتبال آسيا را آسان ندانست و با ارزيابى شرايط تيم هاى ديگر اين گروه تصريح كرد: الشباب عربستان يكى از تيم هاى قدرتمند آسيا محسوب مى شود كه هر ساله در اين بازى ها حضور دارد و فصل گذشته نيز توانست خود را به جمع ۴ تيم پايانى مسابقات برساند. الريان قطر و الامارات امارات نيز از بهترين تيم هاى كشور خود هستند كه توانسته اند جواز حضور در اين رقابت ها را كسب كنند. ابراهيم زاده در پاسخ به اين سوال كه آيا فكر نمى كنيد چون الريان و الامارات به عنوان قهرمان هاى جام حذفى كشورهاى خود توانسته اند مجوز حضور در ليگ قهرمانان آسيا را كسب كنند، از كيفيت پايين ترى به نسبت ديگر تيمهاى قطر و امارات برخوردارند؟ خاطرنشان كرد: بدون شك اين موضوع در كيفيت آنها بى تاثير نيست و ممكن است از تيم هاى قهرمان ليگ كشورشان از قدرت كمترى برخوردار باشند، اما شرايط حاكم بر ليگ قهرمانان آسيا بسيار متفاوت است و نمى توان بر روى اين جور مسائل تمركز كرد. وى در پايان در مورد احتمال جذب بازيكن و تقويت اين تيم براى مسابقات ليگ قهرمانان آسيا ادامه داد: ما در ليست بازيكنان مان سه جاى خالى در اختيار داريم و سعى مى كنيم اگر بازيكن با كيفيتى ديديم در خط هافبك و دفاع اقدام به جذب بازيكن
    مى كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

12. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پيكان به يك امتيازى كه مى خواست رسيد

ابراهيم زاده: اميدوارم اين بار در گام آخر كم نياوريم

منصور ابراهيم زاده سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن گفت: پيكان در ديدار با ما براى كسب يك امتياز به ميدان آمده بود كه به خواسته اش هم رسيد.وى گفت: تيم پيكان با اتخاذ سيستم ۵-۳-۲ فقط براى كسب يك امتياز به زمين آمده بود و البته موفق به كسب اين يك امتياز شد كه من به كادر فنى و بازيكنان اين تيم تبريك مى گويم. تيم ما همچنان خسته است اما اين نويد را به هواداران مى دهم كه در هفته هاى آتى نتايج مطلوب ترى به دست آوريم و جايگاه خود را در صدر جدول تثبيت كنيم.او افزود: ما اين شايستگى را داشتيم كه پيروز از ميدان خارج شويم و عكس العمل هاى ميرزاپور در درون دروازه اين اجازه را به ما نداد تا با ۳ امتياز ميدان را ترك كنيم. تيم پيكان با بازى قدرتى و فيزيكى خود اين اجازه را به بازيكنان ما نداد تا بتوانيم از منافذ اين تيم استفاده كنيم همانظور كه شاهد بوديم فرشيد طالبى و عليرضا عباسفرد به دليل انجام بازى فيزيكى مصدوم شدند و قادر به ادامه بازى نبودند و از تركيب تيم خارج شدند.ابراهيم زاده ناكامى هاى ذوب آهن در رسيدن به قهرمانى را اينگونه توضيح داد: اگر تيمى دو فصل پياپى نايب قهرمان ليگ كشورش مى شود و يا در آسيا به مقام دومى نائل مى شود اين نشانگر و بيانگر اين نكته است كه اين تيم همانند قهرمان اين شايستگى را داشته كه به عنوان قهرمانى دست يابد و ما اين فصل هم شايستگى هاى خودمان را به معرض نمايش خواهيم گذاشت اما اين بار اميدواريم كه بتوانيم قدم آخر را خوب برداريم و قهرمانى را تقديم هواداران خودمان كنيم.در پاره اى از مواقع ابراهيم زاده سرمربى ذوب آهن خبرنگاران را به ايجاد چالش براى اين تيم متهم كرد و ضمن اشاره به اين نكته كه تيم بدون حاشيه اى دارد، گفت: سعى نكنيد با پرسيدن سئوال هاى چالشى اين تيم را به چالش بكشانيد.سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن در حاشيه اين نشست خبرى با خبرنگاران شبكه خبرى و برنامه ۹۰ درگيرى لفظى پيدا كرد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

14. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

ابراهيم زاده: صحبت هاى مرفاوى به خودش مربوط است

منصور ابراهيم زاده سرمربى تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در نشست خبرى پس از بازى اظهار كرد: با توجه به اين كه تيم هاى اول و سوم جدول رده بندى با هم بازى مى كردند، پيش بينى مى كرديم شاهد بازى بسيار جذابى باشيم. مس تيمى است كه با تمام وجود توانسته به ركورد ۱۵ هفته شكست ناپذيرى دست يابد. از همين رو آن ها در اين بازى سعى داشتند اولين تفكرشان كه تداوم اين ركورد و شكست نخوردن بود دنبال كنند. آن ها گفته اند مس كرمان بهترين گلزن ليگ را در اختيار دارد. تيمى كه از حضور مهره هاى باتجربه و سرعتى به خوبى سود مى برد. او افزود: چيدمان ابتدايى آن ها نيز بر اين نكته تاكيد داشت كه مى خواهند از ضد حمله و فضاهاى خالى پشت خط دفاعى ما به نفع خود استفاده كنند. در نيمه نخست نيز با تكيه بر اين تاكتيك توانستند سه موقعيت خطرناك روى دروازه ما ايجاد كنند. البته ما نيز در نيمه اول سه موقعيت خوب روى دروازه حريف خلق كرديم كه نتوانستيم از آن ها استفاده كنيم. در نيمه دوم بازى بسيار حساس تر دنبال شد. روند بازى نيز به نفع تيم ما بود تا لحظه اى كه ضربه پنالتى به نفع تيم مس اعلام شد. پس از ضربه پنالتى هم چند موقعيت خوب در اختيار داشتيم كه نهايتا توانستيم روى روند طبيعى بازى گل برترى را به ثمر برسانيم. سرمربى ذوب آهن در پاسخ به اظهارات صمد مرفاوى تصريح كرد: صحبت هاى مرفاوى به خودش مربوط است. من نمى توانم درباره ى موضع گيرى ديگران صحبتى بكنم. روى صحنه پنالتى آن چيزى را كه ما اطلاع داشتيم، اين بود كه اگر بازيكنى قبل از زدن ضربه پنالتى مكث كند داور مى تواند يا اخطار دهد و يا ضربه را تكرار كند و يا به دليل ارتكاب اشتباه، يك خطاى دو ضرب به نفع تيم دريافت كننده پنالتى اعلام كند. با توجه به اينكه شش بازيكن دو اخطاره در زمين حضور داشتند و هفته آينده بازى بسيار حساسى برابر استقلال پيش رو داريم، به داخل زمين مسابقه رفتم و بازيكنان را از اعتراض به داورى منع كردم. ابراهيم زاده در مورد عملكرد سعيد بخشى زاده داور اين مسابقه تصريح كرد: بخشى زاده مدت هاست داورى مى كند اما نمى داند در چنين صحنه هايى چه تصميمى اتخاذ كند و اين جاى بحث دارد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

16. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

ابراهيم زاده: غرور خاصى دارم كه مربى شانزدهم دنيا شدم

فدراسيون جهانى تاريخ و آمار فوتبال در آخرين بررسى خود در سال ،۲۰۱۰ مورينيو را به عنوان بهترين مربى انتخاب كرد و پپ گوارديولا با ۱۰۶ امتياز اختلاف در رده دوم برترين مربيان جهان قرار گرفته است. نكته قابل توجه در اين آمار، حضور منصور ابراهيم زاده در رده شانزدهم بهترين مربيان جهان است كه اين انتخاب نشان دهنده درايت، زيركى، كاردانى و بازيخوانى اين مربى ايرانى است. ذكر اين نكته ضرورى است كه وقتى با ابراهيم زاده تماس گرفتيم، هنوز از اين موضوع مهم اطلاع نداشت.

• آقاى ابراهيم زاده! تبريك.

- تبريك بابت چه موضوعى؟

• بابت حضور شما در رده شانزدهم هم بهترين مربيان جهان در سال .۲۰۱۰

- چه عالى!

• چه احساسى از اين اتفاق داريد؟

- (با مكثى كوتاه مى گويد) احساس غرور مى كنم؛ يك غرور خاص و اين »غرور« من به ايرانى بودن من برمى گردد.

• در اين موفقيت بزرگ شما چه كسانى سهيم هستند؟

- من اين توفيق را مديون تمام بزرگان فوتبال ايران، مربيان و مدرسان خودم مى دانم؛ من اين موفقيت را مديون پدر و مادر، همسرم، خانواده ام، باشگاه ذوب آهن، همكارانم، بازيكنان تيم و طرفداران ذوب آهن و ... مى دانم كه همواره مرا حمايت كردند. حالا اين انتخاب وظيفه مرا سنگين تر مى كند و از اين به بعد بايد دقت بيشترى بكنم و بيشتر تلاش بكنم.

• شما از بين مورينيو كه برترين مربى سال ۲۰۱۰ شد و گوارديولا، كار كداميك را مى پسنديد؟

- كار هر ۲ را مى پسندم و از هر ۲ نفر الگو بردارى مى كنم. البته كار من فرگوسن و ونگر را هم دوست دارم.

• گوارديولا، مورينيو را در بازى مستقيم با شكست فجيعى روبرو كرد اما مورينيو با اختلاف امتياز زيادى نسبت به گوارديولا، اول شد. به نظر شما علت اين موضوع چيست؟

- به نظر من سابقه مورينيو خيلى بيشتر از گوارديولاست و اين موضوع كه او همواره در اوج قرار داشته، علت انتخاب مورينيو به عنوان برترين مربى جهان است.

• با ديدارى كه ايران مقابل قطر انجام داد، حضور ايران در جام ملتها را چگونه پيش بينى مى كنيد؟ آيا از روى سكوها بالا مى رويم؟

- من براى تيم ملى آرزو مى كنم كه موفق باشد. اما چون فوتبال غيرقابل پيش بينى است، نمى توانم بگويم در جام ملتها چه مى كنيم!

• يك سوال تكرارى هم درباره بازى با مس. مس را دوباره شكست مى دهيد؟

- اگر قرار باشد با مس دوباره بازى كنيم، مس را قطعاً مى بريم.

• مگر قرار نيست بازى كنيد؟

- مسى ها به آن بازى اعتراض داشتند و شكايت كردند و ما هم به تكرار بازى راضى نيستيم و شكايت كرده ايم و بايد ببينيم در نهايت چه مى شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

18. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

ژاپن، كره جنوبى و استراليا جدى ترين حريفان ايران در دوحه هستند

ابراهيم زاده: من هم در انتخاب بهترين مربى دنيا به آقاى خاص راى مى دهم

منصور ابراهيم زاده سرمربى ذوب آهن گفت: در معرفى بهترين مربيان سال فوتبال دنيا به دليل ثبات كارى من هم مورينيو را بهترين مربى دنيا انتخاب مى كنم.«سرمربى رئال مادريد اولين و سرمربى ذوب آهن شانزدهمين مربى برتر سال ۲۰۱۰ ميلادى در سطح باشگاهى شناخته شدند »، اين خبرى بود كه روى خروجى خبرگزارى هاى مختلف جهان قرار گرفت و از آنجايى حائز اهميت بود كه نام يك مربى ايرانى را به عنوان بهترين مربى آسيا مشخص مى كرد تا افتخارى ديگر براى فوتبال ايران در عرصه جهان به ثبت برسد.
    در همين زمينه و مسائل مربوط به تيم ملى فوتبال ايران، ذوب آهن با منصور ابراهيم زاده گفت وگويى انجام داديم كه در پى مى آيد:

• در مورد ثبت اين افتخار و قرار گرفتن نام شما در رده شانزدهمين مربى سال جهان و البته بهترين مربى آسيا چه احساسى داريد؟

- خواست خداوند و پشتيبانى او در كسب اين عنوان بيشترين تأثير را داشت. واقعيت اين است كه اين افتخار را مديون پدر و مادرم هستم كه امروز در قيد حيات نيستند. تمام مربيان، مدرسان و تمام بزرگان فوتبال ايران در رسيدن من به اين افتخار نقش مهمى را ايفا كردند و اين افتخار، افتخارى ايرانى است.
    باشگاه ذوب آهن و خانواده ام نيز لطف بسيارى به من كردند و در نهايت مردم و تماشاگران و بازيكنان كه با تلاش هاى خود باعث شدند كه اين موضوع به تحقق بپيوندد. به ايرانى بودنم افتخار مى كنم و اين افتخار را متعلق به همه مى دانم.

• حال كه امروز به اين مهم رسيده ايد، چه تلاشى براى ارتقاى آن خواهيد داشت؟

- بايد هر روز اطلاعاتم را بيشتر كرده و روش هاى كارى ام را به روز كنم و همچنين مسئوليتى كه دارم را بيشتر از گذشته متوجه اش باشم. دريافت مقام در اين شرايط حالت خاصى ندارد، اما مطمئنا حفظ آن و ادامه دادنش مهم تر است.

• اين عنوان چه كمكى به شناخت مربيان ايرانى در سطح آسيا و جهان مى كند؟

- هميشه موفقيت ها نشانگر اين است كه بايد كار را با تلاش ادامه داد. آرزويم اين است كه تمام مربيان ايرانى با تلاشى كه مى كنند رتبه هاى به مراتب بهترى را به دست بياوردند. اين موضوع همچنين نشان دهنده قدرت ما ايرانى ها و مربيان فوتبال ايران است.

• به نظر مى رسد با ثبت اين عنوان مشخص شد كه حتى مربيان ايرانى ظرفيت لژيونر شدن را هم دارند.

- قبول دارم، چون بسيارى از مربيان شرايط كار كردن در خارج از ايران را دارند كه اين موضوع هم باعث افتخار است.

• شما در بين مربيان مطرح جهان به چه كسى رأى مى دهيد؟

- من هم به خوزه مورينيو رأى مى دهم و دليل انتخابم تداوم موفقيتش در جايگاه هاى مختلف در چند سال اخير است.

• برنامه هاى ذوب آهن براى ادامه فصل ليگ برتر چگونه پيش مى رود؟

- از روز شنبه كار را آغاز كرديم. در روزهاى فرد ۲ جلسه تمرين كرديم و روزهاى زوج يك جلسه. اين تمرين تا هفته آينده ادامه دارد و دوشنبه هفته آينده براى برپايى اردويى ۱۰ روزه به دوبى مى رويم. برنامه ريزى كرديم تا ۳ بازى تداركاتى در اين اردو برگزار كنيم و پس از آن نيز براى ادامه مسابقات ليگ كار را در اصفهان ادامه مى دهيم.

• در جريان اردو حريفان تان مشخص شده اند؟

- هنوز خير اما حريفان ما در امارات تا آخر هفته مشخص مى شوند.

• ارزيابى شرايط تيم ملى فوتبال ايران در جام ملت هاى آسيا از زبان سرمربى سابق تيم ملى مى تواند جالب باشد. در اين مورد چه نظرى داريد؟

- فوتبال ايران بهترين بازيكنان را دارد و آرزو مى كنم كه تيم ملى موفق شود، چون موفقيت تيم ملى باعث رشد فوتبال ما مى شود، البته به شرطى كه بتوانيم ضعف هايمان را نيز بررسى كنيم و به راحتى از آن نگذريم.

•چقدر اميد داريد كه بعد از۳۵ سال جام قهرمانى را به دست بياوريم؟

- براى اينكه جام قهرمانى را به كشور بياوريم و به اميدمان برسيم، بايد تلاش كنيم. كشورهاى ديگر هم در اين مسابقات هستند و اين موضوع بر مى گردد به اندازه ها و ظرفيت هاى فوتبال ما.

• جدى ترين رقباى ايران در اين مسابقات چه تيم هايى هستند؟

- ژاپن و كره جنوبى و استراليا تيم هاى خوبى هستند و از رقيبان اصلى ما به شمار مى روند.

• گروه ايران را چطور مى بينيد؟

- گروه ما هم سخت است و هم آسان. روى اين موضوع كه هميشه مقابل كره شمالى موفق بوده ايم مى توانيم كار كنيم.

• فدراسيون در تكاپوى مربى جديد است. تا چه اندازه اميدوار هستيد شما روى نيمكت مربيگرى تيم ملى بنشينيد؟

- روى اين زمينه فعلا شرايطم اين است كه كارم را با ذوب آهن ادامه دهم و تمركزم روز باشگاهم است. از آينده خبر ندارم و نمى دانم چه شرايطى پيش مى آيد، اما اميدوارم هر مربى كه در آينده در رأس تيم ملى قرار مى گيرد، بتواند با قدرت كار كرده و شرايط برايش فراهم شود تا بتواند مسير خوبى را براى فوتبال ايران پيش بياورد.

• در مورد تكرار ديدار مس و ذوب آهن حرف و حديث هايى پيش آمد. حتى مصاحبه اى از شما منتشر شد. دراين مورد چه نظرى داريد؟

- من در اين مورد كه مى گويند داستان مس و ذوب آهن تمام شد با جايى مصاحبه نكردم. وظيفه ام به عنوان مربى اين است كه براى باشگاهم كار كرده و وظايفم را انجام دهم. وظيفه ام اين است كه به تمام همكارانم احترام بگذارم و هر شرايطى كه به وجود بيايد، احترام به همكارم را زير پا نمى گذارم. هيچ زمان حرفى دور از شأن كار مربيگرى ورزش نمى زنم كه بخواهم عذرخواهى كنم، ضمن اينكه داستان ما نمى دانم چه چيزى بوده كه تمام شود؟

• به نظر مى رسد منظور همين داستان رأيى بود كه صادر شد و جنجال هايى را كه برانگيخت.

- باشگاه مس بر مبناى نتيجه مسابقه اعتراضى داشته و به فدراسيون شكايت كرده است و حتى اعلام هم كردند كه اگر موفق نشوند به مراجع بالاتر هم شكايت مى كنند. در حال حاضر هم رأى صادر شده و از نظر قانونى اين حق باشگاه ذوب آهن است كه اعتراض كند و بر مبناى آن هم پافشارى كند و اگر با اعتقادش نتوانست جواب درستى بگيرد به منابع ديگر هم شكايت كند. مطمئنا اين حق براى ما وجود دارد. براى مسئولان ۲ استان نيز احترام قائلم و جا دارد از استاندار اصفهان و حتى نمايندگان مجلس كه در اين مورد صحبت كردند نيز تشكر كنم، اما اين مسائل بين ورزشى ها حل شود بهتر است تا مسئولان غير ورزشى يا مسئولانى كه در مسائل سياسى كار مى كنند به اين امر بپردازند. به نظرم بهتر است تا ورزشى ها با همديگر مشكلات شان را حل كنند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

20. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

zob-ahan مصاحبه ابراهیم زاده

ابراهيم زاده: خوشحالم كه در ديدار مقابل مس حق به حق‌دار رسيد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن گفت: خوشحالم كه در ديدار برابر مس حق به حق دار رسيد و پيروز بازي شديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، منصور ابراهيم زاده پس از برتري 2 بر صفر برابر مس كرمان اظهار داشت: خوشحالم كه حق به حق‌دار رسيد و پيروز شديم. ما در اين بازي نشان داديم كه بازيكنان با تجربه‌اي داريم و آنها حساسيت بازي را به خوبي درك كرده بودند. از همه بازيكنان راضي هستم و آنها وظايف خود را به خوبي انجام دادند.
    وي ادامه داد: نشان داديم كه در تمام زمينه‌ها تيم بزرگي هستيم و خوشحالم كه يك بار ديگر 3 امتياز را براي ذوب‌آهن كسب كرديم.
    سرمربي ذوب‌آهن در مورد علي كريمي گفت: بر خلاف آنچه كه مطرح مي‌شد در مورد كريمي هيچ اختلاف نظري با دليلي، مديرعامل ذوب‌آهن نداشتم. من درخواستم را براي جذب كريمي به باشگاه دادم و آنها با توجه به شرايطي كه داشتند اعلام كردند كه نمي‌توانيم او را جذب كنيم.
    وي افزود: متاسفانه برخي فكر مي‌كنند كريمي بازيكن با حاشيه‌‌اي است، اما به هيچ وجه اينطور نيست. اتفاقاً او بازيكن با اخلاقي است و اكثر صحبت‌هايي كه از قول كريمي مطرح مي‌شود، صحت ندارد.
    سرمربي ذوب‌آهن عنوان كرد: برخي‌ها مي‌گويند من نمي‌توانم كريمي را كنترل كنم، اما وظيفه من كنترل بازيكن نيست و كار من اين است كه از بازيكن در زمين، بازي خوب بخواهم.
    وي اظهار داشت: فوتبال مي‌تواند فرهنگ بياموزد و اميدوارم كه رسانه‌هاي ما به اين مسئله كمك كنند.
    ذوب آهن در بازي قبل نيز يك بر صفر به برتري رسيده بود كه به دليل تخلف داوري امروز بار ديگر تكرار شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

22. 2 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)