Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 153
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadid "مصاحبه بازیکنان و مربیان آ اس رم در فصل 2010/2011"

به نام خدا

هرگونه مصاحبه ی بازیکنان و مربیان تیم آ اس رم در این تاپیک قرار می گیرد.

ویرایش توسط feri71 : 11-09-2010 در ساعت 10:34

2. 5 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

Jadide

دیدار آسانی نیست

دست کم گرفتن شاختار یک اشتباه است

مدیر باشگاه رم آنتونیو تمپیستیلی که به عنوان نماینده باشگاه در مراسم قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان حضور داشت در مورد رویارویی با شاختار صحبت کرد. جالوروسی با تیم‌های بزرگ اروپا روبه‌رو نشده اما تمپیستیلی معتقد است که رم نباید تیم اوکراینی را دست کم بگیرد.

"قرعه خوش شانس؟ واضح است که تیم‌های رقابتی‌تری وجود دارند، اما من معتقدم زمانی که شما به این مراحل می‌رسید هیچ بازی آسان نیست."

"این یک اشتباه خواهد بود که ما فکر کنیم هیچ مشکلی برابر شاختار نخواهیم داشت و دست کم گرفتن حریف اشتباه است."

رم قبلا دوبار با شاختار در لیگ قهرمانان روبه‌رو شده که حاصل آن یک برد چهار بر صفر و یک باخت یک بر صفر بوده است. کلودیو رانیری هم نظرش را در مورد رویارویی با نماینده اوکراین بیان کرد.

"تیمهای لوچسکو فوتبال خوبی بازی می‌کنند، با دو مهاجم سریع، تکنیک و شخصیت خوب. آنها در مرحله گروهی 5 بازی خوب را برده‌اند. میلان رم بازی خوبی خواهد بود. میلان عوض شده و لیاقت صدرنشینی را دارد و ما سعی می‌کنیم به این روند آنها پایان بدهیم."

روزلا سنسی هم اعلام کرده که باشگاه رم هیچ ستاره‌ای را در زمستان از دست نخواهد داد.

"ما رم را از هم نمی‌پاشیم و من فرانچسکو توتی، دنیله دروسی یا جرمی منز را نمی‌فروشم. میرکو ووچینیچ؟ نه."

"بازیکنانی هستند که خواهند رفت- کسانی که خیلی بازی نمی‌کنند اما ستاره‌های باارزشمان را نمی‌فروشیم."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

4. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Neww

تمجید از بوریلو

رم تیم بزرگی است

ماسیمو آمبروزینی کاپیتان میلان به تمجید از هم‌تیمی سابقش مارکو بوریلو پرداخت. بوریلو که پس از پیوستن ایبراهیموویچ و روبینیو به روسونری، میلان را ترک کرد تا اینجای فصل ده گل برای رم به ثمر رسانده است.

"او تصمیم گرفت که به فضای خشنی برود. رم یک تیم بزرگ است و رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب وجود دارد."

کاپیتان سن‌سیرو همچنین معتقد است که جدایی مارکو از میلان به خاطر دلایل فوتبالی نبوده است.

"او به خاطر جنبه مالی فروخته شد، نه به خاطر مسائل فنی. مارکو یک دوست و یک مهاجم بزرگ است."

اما کارلو ماتزونه اسطوره جالوروسی هم انتظار یک بازی عالی را از میلان و رم دارد.

"این فصل با توجه به تمام شرایطی که وجود داشته خوب بوده، به خاطر وجود چندین مصدوم و چند بازیکن جدید."

"فصل قبل بهتر پیش رفت و فقط بازی مقابل سمپدوریا بد شد که باعث حسرت بزرگی است، اما رم مسیر خوبی را طی کرد."

"مقابل میلان بازی بزرگی خواهد بود بین دو تیمی که خوب فوتبال بازی می‌کنند، یک نبرد برای میلان صدرنشین و رمی که می‌خواهد بازگردد. من فکر می‌کنم که بازیکنان در این بازی تعیین کننده می‌شوند و امیدوارم توتی باشد."

"انتظار نداشتم آلگری این قدر خوب کار کند. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم."

اما اسامی بازیکنان برای دیدار مقابل میلان اعلام شده و متاسفانه میرکو ووچینیچ در لیست جالوروسی نیست. میرکو که همواره مقابل روسونری خوب بازی می‌کند تمرینات صبح را به دلیل مصدومیت ترک کرده و مشخص نیست که چه زمانی قادر به بازگشت به تریگوریا خواهد بود. اما ژولیو سرجیو در لیست رم هست و شاید به میدان برود.

لیست نفرات برای سفر به میلان

سیسینیو، کاستلینی، ژوان، مکسس، پیزارو، آدریانو، توتی، تادی، دروسی، ریسه، کاستی، بوریلو، گرکو، سرجیو، نیکولاس بوردیسو، سیمپلیسیو، دونی، بریگی، پنا، رزی، اوکاکا و منز

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

6. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Newww

برتری در قرعه نمی بینم

باید یک قفس بزرگ دور زلاتان بگذاریم!

کلودیو رانیری ادعا می‌کند که رویارویی با شاختار در لیگ قهرمانان برای رم هیچ برتری نسبت به دیگر قرعه‌ها ندارد. قرعه جالوروسی آسان نامیده می‌شود اما سرمربی رم معتقد است که آنها باید مراقب قهرمان اروپا در سال 2009 باشند.

"من هیچ برتری نمی‌بینم. شاختار یک تیم خوب است که با شخصیت خوب فوتبال خوبی بازی می‌کند. بازی زیبایی خواهد بود."

رم در آستانه رویارویی با میلان قرار دارد و تینکرمن آن را دیدار مهمی می‌داند.

"آخرین دیدار ما نیست اما بازی مهمی برای ماست. من همیشه گفتم که هر کس لیاقت چیزی را دارد که بدست می‌آورد. اگر ما ده امتیاز از آنها عقب هستیم به خاطر این است که فصل گذشته را تکرار نکردیم."

"ما می‌دانیم که باید کار کنیم و بیشتر انجام بدهیم. این یک انگیزه مضاعف برای بهتر شدن در 2011 است."

از رانیری در مورد زلاتان ایبراهیموویچ پرسیده شد و آیا اینکه برنامه‌ای برای مهار این ستاره دارد و او جواب داد:

"ما به قفس بزرگی نیاز داریم تا او را داخل آن بیاندازیم. آنها سیستم بازی شگفت‌انگیزی دارند. ما همیشه باید خیلی خیلی مراقب باشیم. فکز می‌کنم در بازی با میلان تمام ایتالیا طرفدار ما خواهد بود."

"ایبراهیموویچ در میانه زمین بازی نمی‌کند. او بیشتر در کناره‌هاست. او بیشتر در سمت راست حضور خواهد داشت و جایش را با روبینیو در سمت چپ عوض می‌کند. بنابراین بازیکنان کناری بیش از بازیکنان مرکزی مهم هستند."

"من قبول ندارم که مکس آلگری در کارش با میلان خوش شانس بوده است. به او یک شانس داده شده و او از آن به خوبی استفاده کرده است. این میلان با میلانی که همیشه می‌دیدیم متفاوت است."

"میرکو تمرین صبح را به دلیل مصدومیت از دست داد و خیلی ناراحت بود.فردا دونی درون دروازه قرار می‌گیرد. او برای رم کارهای زیادی انجام داده و شش ماه با مصدومیت زانو بازی کرد و برای این تیم فداکاری‌های زیادی کرده است. من به خاطر سوت‌هایی که برای او زدند ناراحت شدم اما وقتی آن ضربه کرنر را مهار کرد و تشویق شد خوشحال شدم."

!!! No Totti No Party

8. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadid

شاختار را می خواستیم!

توتی و پراده از قرعه جالوروسی راضی هستند

کاپیتان رم فرانچسکو توتی ادعا کرد که او تیمی مثل شاختار رابرای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان می‌خواست. بازیساز جالوروسی سابقه گلزنی برابر تیم اوکراینی را دارد.

"شاختار یکی از تیم‌های بود که ما می‌خواستیم."

"آنها کمتر از تیم‌های دیگر سخت هستند اما شاختار هم سخت است چون آب و هوا خیلی سرد خواهد بود."

"آرسنال بارسلونا؟ قطعا بازی دیدنی است، برای با دقت دیدن و به یاد آوردن."

مدیر باشگاه رم دنیل پراده نیز از قرعه رم راضی است.

"بیایید ریاکار نباشیم. این قرعه‌ای است که ما دوست داریم حتی اگر باید به آن احترام بگذاریم. البته ما در بازی اول یک برتری ورزشی داریم."

"آنها یک مربی زیرک دارند، یک روباه مثل میرسآ لوچسکو اما ما به رفتن به دور بعدی اهمیت می‌دهیم و امیدواریم که در آن لحظه در بهترین فرم باشیم."

اما مدیرعامل باشگاه شاختار سرگی آناتولیویچ ادعا کرد که تیمش می‌تواند رم را شکست بدهد.

"من خوشحالم که به میلان، اینتر و والنسیا نخوردیم. رم تیم خوبی است ولی ما می‌توانیم آنها را شکست بدهیم. رم شاختار را باتجربه‌تر خواهد دید. ما می‌خواهیم در این مسابقات به کارمان ادامه بدهیم."

!!! No Totti No Party

10. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Neww

تیم خیلی متحد بود

ما حمایت هواداران را احساس کردیم
    کلودیو رانیری احساس می‌کند که رم با پیروزی در سن‌سیرو بدون فرانچسکو توتی و دیوید پیزارو نکته‌ای را ثابت کرده است.
    "این نتیجه در خانه صدرنشین سری آ معنای زیادی دارد."
    "قطعا این آسان نبود و پیروزی در اینجا ما را در کورس اسکودتو زنده نگه داشت، با وجود اینکه هنوز از سختی‌ها آگاهیم. ما حمایت هواداران را احساس کردیم و به آنها هدیه کریسمس عالی دادیم."
    رانیری با نیمکت نشین کردن توتی و پیزارو دردسرهای زیادی برای خودش ایجاد کرد.
    "آیا من احساس می‌کنم که این پیروزی من است؟ نه. من حقوق می‌گیرم که تصمیمات را بگیرم و مسئولیت‌ها را وقتی چیزها اشتباه پیش می‌روند قبول کنم. امروز خوب پیش رفت و من فکر می‌کنم که این درست است که از بازیکنان تعریف کنیم."
    "در نیمه اول الکساندر دونی و خط دفاعی سعی داشتند که گل نخوریم به ویژه در تک به تک زلاتان ایبراهیموویچ."
    "تیم خیلی متحد بود و ما می‌دانستیم که چگونه زیر فشار دوام بیاوریم و خودمان را در طول بازی نشان بدهیم. این علامت کاری است که هر روز انجام می‌دهیم."
    میلان بیشتر توپ را در اختیار داشت اما جالوروسی با استفاده از موقعیتش با مارکو بوریلو پیروز شد.
    "ما می‌توانستیم بیشتر حمله کنیم اما این مقابل یک میلان بسیار هجومی آسان نبود و آنها ترکیبی عالی هستند و لیاقت صدرنشینی را دارند."
    "من از عملکرد آدریانو خیلی راضی هستم، چون او توپ را نگه می‌داشت و به تیم فضای نفس کشیدن می‌داد. شما خواهید دید که او در سال جدید برای رم مهمتر هم خواهد شد."

!!! No Totti No Party

12. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadide

ناراحت شدم

انتظار هو شدن را نداشتم

حالا لقب سوپرمارکو واقعا برازنده شماره 22 رم است. بوریلو که موفق شد مثل یک گرگ گرسنه دروازه تیم سابقش را باز کند از رویارویی با روسونری می‌گوید، باشگاهی که آن را به خاطر مسائل فنی ترک نکرد.

"کمی به خاطر جیغ‌ها اذیت شدم. انتظار آنها را نداشتم، چون من هیچ حرکت تحریک کننده‌ای در حین شادی‌ام انجام ندادم."

او هنوز به طور قرضی در رم حضور دارد اما به دوران اوجش بازگشته است.

"به هر حال، من برای تیمم خوشحالم و ما اختلافمان با صدر جدول را به هفت امتیاز رساندیم."

"من در کارم استمرار پیدا کردم و گلهای حساسی زده‌ام. رم ثابت کرده که یک تیم رقابتی است."

"آیا ما اسکودتو را هدف گرفته‌ایم؟ من همیشه این را گفته‌ام، حتی در زمان سختی بازیهای ابتدای فصل. ترکیب ما فوق‌العاده است و همه چیز به ما بستگی دارد."

گفتنی است این هفتمین گل بوریلو در سری آ و در مجموع یازدهمین گلش برای جالوروسی در این فصل بود.

!!! No Totti No Party

14. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadide

منز: تیم بزرگی هستیم. دوست داریم این روند را ادامه دهیم
    ما اینجا هستیم!
    به گزارش خبرگزاری RomaNews.IR،
    جرمی منز پس از برد تیمش از عملکری که داشت راضی بود و گفت: " من احساس می کنم خیلی خوب هستم! احساس می کنم اعتماد به نفس زیادی دارم! "
    استعداد جوان و خلاق رم این بار در یکی از حساس ترین دیدار های این فصل باز هم عملکرد مثبتی داشت و توانست گل جیالوروسی را بسازد. اگر رم 3 امتیاز این دیدار را نمی برد قطعا می توانست اسکودتو را از یاد ببرد! منز یک پاس گل زیبا را به مارکو بوریلو داد تا سوپرمارکو دروازه تیم سابقش را باز کند.
    هافبک فرانسوی می گوید: " ما یک تیم خوب هستیم و امیدواریم که این روند را پس از تعطیلات کریستمس ادامه دهیم. ما اعتقاد داریم که همیشه یک تیم معتقد و امیدوار هستیم. حتی زمانی که رسیدن به رده اول غیر قابل باور بود! رسیدن به اسکودتو راه طولانی است و همچنان تیم می تواند به رده های بالاتر راه یابد. با این حال ما نشان دادیم که اینجا هستیم! "
    بازیساز فرانسوی در ادامه در مورد تغییر ترکیب در رختکن گفت: " درست است که تیم ما یک تیم خوب است و ما باید همچنان تا جایی که امکان دارد پیش برویم. شگفت زده شده بودم به خاطر خروج توتی از ترکیب! رانیری آدریانو را ترجیح داد. کاپیتان در مسند قضاوت است. او همیشه با همه چیز سازگار است. توتی خودش را کاملا پوشانده بود ( میلان 4 درجه زیر صفر بود ). او نشان داد که مرد صبوری است! "

!!! No Totti No Party

16. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadid

توتی: کریستمس خوب؟ بله، شما ...
    کاپیتان ناراحت است!
    به گزارش خبرگزاری RomaNews.IR:
    تصور کنید که به کریستمس نزدیک شده اید. فرانچسکو توتی از بازی برابر میلان توسط سرمربی تیم محروم می شود. رم یک نیمه بسیار بد را می گذراند.
    کاپیتان گلادیاتورها نمی تواند ناراحتی خود را پنهان کند. شماره 10 نظرش را می گوید.
    آن یک کریستمس خوب خواهد بود؟ از کسانی که در سن سیرو بودند بپرسید!! " " برای شما .... "
    فرانچسکو همانی است که هفته گذشته برابر باری پنالتی تیمش را از دست داد. تغییر توتی قابل باور نیست و هضم کردن آن کار دشواری است.
    در حال حاضر دوستی دوباره او و رانیری آسان نخواهد بود و ممکن است باز هم این دو با یکدیگر مشکل پیدا کنند. راه دیگری وجود ندارد حداقل برای لحظه ای!
    پس از اتمام نیمه اول هر هوادارای مطمئن بود با این شیوه بازی و بازی ضعیف آدریانو، کلودیو رانیری رهبر جیالوروسی را راهی میدان می کند. بین دو نیمه اتفاقی نیفتاد اما در ادامه نیز باز هم اتفاق خاصی نیفتاد. حتی همه نیمکت نشینان به تمرین پرداختند و خودشان را گرم کردند اما توتی با لباسی گرم بر روی نیمکت نشسته بود و با لبخندی سرد این دیدار حساس را تماشا می کرد!
    چه اتفاقی افتاده است که به یکباره رانیری ترکیب تیم را تغییر می دهد؟ آیا باز هم رابطه کاپیتان و سرمربی سیاه شده است؟ تنها باید منتظر ماند و باید دید در ادامه این اتفاق عکس العمل رانیری چیست!

!!! No Totti No Party

18. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Newww

رم و شاختار در یک سطح هستند!

هنوز خاطره باخت چهار بر صفر زنده است

در میان تماشاگران بازی رم و میلان مردی حضور داشت که کاملا به فوتبال ایتالیا آشناست. میرسآ لوچسکو سرمربی شاختاردونتسک برای دیدن بازی حریفش در لیگ‌قهرمانان به سن‌سیرو آمده بود. این مربی بزرگ در مورد رویارویی با جالوروسی صحبت کرد. مهمترین نگرانی او در مورد آماده‌سازی تیمش است زیرا لیگ اوکراین تعطیل شده و اولین بازی آنها پس از استراحت زمستانی مقابل رم در الیمپیکو خواهد بود!

لوچسکو، چه نظری راجع به قرعه دارید؟ می‌توانست بدتر باشد. قابل پیش بینی بود که یکی از سه تیم ایتالیایی خواهد بود، اما رم بهتر از اینتر و میلان بود. من فکر می‌کنم رم و شاختار در سطح مشابهی هستند.

از رانیری و آ اس رم شناختی دارید؟ من برای هشت سال در ایتالیا بودم و بنابراین چیزهای زیادی می‌دانم. وقتی در بشیکتاش بودم با چلسی رانیری در لندن روبه‌رو شدم و 2 0 بردیم-(آنها در بازی برگشت به چلسی با همین نتیجه باختند)- در رابطه با بازی چهار سال قبل هنوز خاطره باخت چهار بر صفر زنده است.

رم بهتر شده است؟ در سالهای اخیر من کارشان را دنبال نکردم و به همین دلیل اینجا هستم.

چگونه شاختار را در تعطیلات اوکراین آماده می‌کنید؟ بخش اول کار ما در امارات خواهد بود، دوم در اسپانیا و سوم در ترکیه. گرچه من معتقدم که رم و شاختار از نظر فنی مثل هم هستند، متاسفانه، ما تنها یک امتیاز نسبت به آنها داریم. لیگ آنها در نیمه دوم فوریه پر از نوسان است و مال ما ادامه پیدا می‌کند. برای ما خیلی مهم است که بازیهای خوب دوستانه با حریفان مناسب داشته باشیم.

لوچسکو تقریبا تمام دهه نود را در ایتالیا سپری کرد و سابقه مربیگری در تیم اینتر را هم دارد و با بیست عنوان قهرمانی مربی بسیار پرافتخاری محسوب می‌شود.

!!! No Totti No Party

20. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Neww

رانیری و کاندلا امیدوار هستند

می‌توانیم برای اسکودتو بجنگیم

سرمربی رم کلودیو رانیری اصرار می‌کند که با پیروزی مقابل میلان شانس تیم او برای کسب اسکودتو زیاد شده است. رانیری به بازیکنانش برای کسب اسکودتو اعتقاد دارد.

"نمی‌توانم پنهانش کنم. ما می‌توانیم برای اسکودتو بجنگیم و ما می‌توانیم چیزهای بزرگی بدست بیاوریم اگر فروتنی نشان بدهیم."

فرانچسکو توتی مقابل میلان نیمکت نشین بود و مربی می‌گوید که او دلیل مناسبی برای این کار داشته است.

"نیمکت نشینی توتی؟ وقتی من تصمیمات را می‌گیرم همیشه رم را اول در نظر دارم."

اما وینسنت کاندلا اسطوره باشگاه رم هم معتقد است که رم توانایی حضور در کورس اسکودتو را دارد.

"آدریانو بازیکن خارق‌العاده‌ای است. من از ابتدای فصل گفتم که رم قوی‌ترین تیم است با یک مربی بزرگ. مشکل در آغاز کار تمرکز بود. اگر ما همین طور ادامه بدهیم می‌توانیم به آسانی لیگ را ببریم. میلان فصل را خوب شروع کرده اما در دفاع مشکلاتی دارد. رم می‌تواند به آسانی به میلان برسد. وقتی ترکیب را بدون توتی دیدم شک داشتم. اما فکر کردم که یک تیم با 4 3 3 ترسی ندارد. برای کاپیتان بد شد اما تیم خوب بازی کرد. سیمپلیسیو کارهای فوق‌العاده‌ای می‌کند. منز مرا به یاد ژورکائف می‌اندازد، کسی که همیشه سعی می‌کرد دریبل کند. اما باید استمرار داشته باشد. من گفتم که او مقداری اعتماد می‌خواهد و او یک قهرمان خواهد شد."

!!! No Totti No Party

22. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)