Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 153
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadid "مصاحبه بازیکنان و مربیان آ اس رم در فصل 2010/2011"

به نام خدا

هرگونه مصاحبه ی بازیکنان و مربیان تیم آ اس رم در این تاپیک قرار می گیرد.

ویرایش توسط feri71 : 11-09-2010 در ساعت 10:34

2. 5 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

Jadid

بوریه لو: مهمترین نکته، صعود به دور بعد بود

مارکو بوریه لو در صحبتهایی اعلام کرد که تساوی 1-1 تیمش مقابل کلوژ در دیدارچهارشنبه شب، گرچه با نمایش خیره کننده ای از سوی رم همراه نبود، ولی کسب مجوز صعود به دور بعدی رقابتها برای او کافی است.

بوریه لو با گلی که در نیمه اول به ثمر رساند، رم را از حریف پیش انداخت ولی در نهایت کلوژ در نیمه دوم به گل مساوی رسید.

بوریه لو در پایان این مسابقه به رای سپورت گفت:«مهمترین نکته، کسب مجوز صعود بود. خیلی بد شد که در دقایق پایانی بازی گل خوردیم.ما باید پیشرفت کنیم و تیمی منسجم تر شویم.خیلی بد شد که گل من پیروزی را برای تیم به ارمغان نیاورد ولی ما یک امتیاز کسب کردیم.»

این ستاره 28 ساله در ادامه در مورد مصدومیتی که در جریان این دیدار برایش به وجود آمد گفت:«در طول هفته باید ببینیم که اوضاع فیزیکی ام چطور است ولی مشکلی جدی به نظر نمی رسد.»

رم با 10 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه ایی به مرحله یک هشتم پایانی راه یافت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

4. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Neww

خطرناک هستیم

رانیری دستیارش را فرستاد

کلودیو رانیری به دلیل گرفتگی صدا مجبور شد تا از دستیارش کریستین دامیآنی بخواهد تا با خبرنگاران صحبت کند. جالوروسی برای صعود به دور بعدی تنها به یک امتیاز نیاز داشت و آن را بدست آورد.

"چیز مهم صعود کردن بود، آن یک امتیاز بود و ما بدستش آوردیم."

"آیا ما در قرعه کشی لیگ قهرمانان یک خطر هستیم؟ من اینطور فکر می‌کنم. در دو بازی هر چیزی امکان‌پذیر است و ما تیم قوی‌ای هستیم."

"عکس‌العمل ما برابر بازل و سپس بایرن‌مونیخ عالی بود، اما چیز مهم امروز نتیجه بود."

پس از عوض کردن برتری دو بر صفر مقابل کیه‌وو با تساوی، رمی‌ها دوباره برد خود را با تساوی عوض کردند.

"شاید ما کمی برتریمان را کمی بیش از حد از دست دادیم، برخلاف سال گذشته و ما به کمی تمرکز بیشتر نیاز داریم."

رانیری و دامیآنو پس از مصدومیت سرجیو مجبور شدند تا در ترکیب تیم تغییراتی ایجاد کنند.

"او کمی مشکل عضله داشت اما بوگدان لوبونت بازی عالی انجام داد."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

6. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadide

مشاجره توتی و بوردسو

ما از گل تساوی عصبانی بودیم

فرانچسکو توتی در مورد مشاجره‌اش با نیکولاس بوردیسو توضیح داد. رم با تساوی مقابل کلوژ به دور بعدی رسید اما دریافت گل تساوی در اوخر بازی موجب عصبانیت توتی و بوردیسو و مشاجره‌ای بین آنها شد.

"آن فقط یک بحث بود و این چیزها در فوتبال اتفاق می‌افتد."

"او نمی‌خواست آن گل تساوی را دریافت کند و به خاطر خوردن آن گل خشمگین بود، مثل همه ما که عصبانی بودیم."

"او اهل آرژانتین است، من اهل رم هستم. بنابراین این یک برخورد خوب بین شخصیت‌های قوی بود!

"چیز مهم صعود کردن بود، اما از حالا به بعد ما نیازمند بهتر بازی کردن و بدست آوردن مجوز صعود پیش از آخرین دور هستیم."

حالا جالوروسی مثل اینتر و میلان یک خطر برای تیم های دیگر محسوب می‌شود زیرا این سه تیم ایتالیایی در گروهشان دوم شده‌اند و به تیم‌هایی که اول شدند برخورد خواهند کرد.

"ما با تیم‌های سطح اولی روبه‌رو می‌شویم و هر چیزی می‌تواند اتفاق بیافتد."

"ما هر مسابقه را با فوتبال باز انجام می‌دهیم. از نظر شخصی، من تا اینجای فصل از عملکردم راضی بوده‌ام، حتی اگر بدانم که می‌توانم بهتر کار کنم."

"باید بگویم که اگر پشت سر مارکو بوریلو بازی کنم، واضح است که چیزها نسبت به فصل قبل عوض می‌شوند و کمی عادت کردن به آن زمان می‌برد."

توتی در مورد چند ضربه آزادی هم که از دست داد مزاح کرد.

"آه، آنها نیازمند این هستند که فوتبال را عوض کنند! با گفتن آن، پاهای من هم پیر شده‌اند...

!!! No Totti No Party

8. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadid

رانیری: ما باید یاد بگیریم که متمرکز باشیم

به گزارش خبرگزاری RomaNews.IR،
    کلودیو رانیری در آستانه دیدار برابر باری در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

::. پس از بردی شیرین، در 3 مسابقه 2 تساوی به دست آمده است؟!
    " در لیگ ایتالیا و اروپا شما هر چقدر متمرکز باشید بیشتر نتیجه می گیرید. ما در 30 دقیقه پایانی گل دریافت می کنیم و این واقعیت است که ما تمرکزمان را از دست می دهیم. "

::. عصبانیت؟؟
    " این واقعیت است که انتظارات از ما بالاست. این یک عصبانیت مثبت است! ما به رده های بالاتزی صعود می کنیم و این تنها به تصمیم گیری فنی مرتبط است نه دیکته های نوشته شده توسط دیگران! "

::. مصدومیت خولیو سرجیو، فابیو سیمپلیسیو و میرکو ووچینیچ؟
    " بازیکنان خوبی در تیم هستند حتی اگر ما مصدوم هم داشته باشیم من نگران نیستم! سیمپلیسیو می تواند امروز به تمرینات بازگردد.تنها موردی که کمی جدی به نظر می رسد وضعیت میرکو ووچینیچ است. "

::. خولیو باپتیستا؟
    " او مشکلی ندارد. بازیکنان بهتر از او هم در تیم هستند! "

::. فصل گذشته با باخت برابر سامپدوریا اسکودتو از دست رفت. آیا آن عدم روحیه ای که در تیم بود باز می گردد؟
    " ما قهرمانی را برابر تیم هایی چون لیورنو از دست دادیم. 5 امتیاز به آسانی از دست رفت! ذهنیت ما تنها قهرمانی است و آن با تعدادی از نتایج مثبت سال گذشته همراه است. در نتیجه ما تمایل زیادی برای رسیدن به رده های بالای جدول داریم. من امیدوارم یکی از ویژگی های شخصیتی که داریم را از دست ندهیم. "

::. بازی مقابل باری به نظر آسان می آید.
    " همه چیز مشکل است. مخصوصا زمانی که شما انتظارات عالی را دارید. ما تیم رم هستیم و می خواهیم قهرمان این مسابقات شویم. در حال حاضر رقابت فوق العاده ای وجود دارد. بچه های ما در بازی برابر اینتر موفق به بازگشت به مسابقات شدند. ما هنوز تیم دقیقه آخر هستیم. من می خواهم تیم من خاطرات خوب و فوق العاده ای که برای هواداران رقم زده است را فراموش کند. "

::. بوریلو گفت رم هنوز یک تیم واقعی است. آیا شما هم همین گونه فکر می کنید؟
    " شاید او به واقعیات گذشته اشاره کرده است.

::. لیگ قهرمانان اروپا؟
    " آن بسیار زیبا و هیجان انگیز خواهد شد. همه تیم ها قابل درک هستند. نکته مهم این است که ما باید به آمادگی برسیم. اکنون ما در حال آماده سازی هستیم. "

::. انتخاب بازی های شما تحت تاثیر جنبه های روانی است؟
    " وقتی یک مربی تیم را به شرایط عادی باز می گرداند باید از همه لحاظ شرایط را بسنجد. از لحاظ تاکتیکی، روانی، فیزیکی و حتی احساسی. اینکه چگونه بازیکن حریف را بشناسی. انتخاب همواره با این چیز ها مرتبط است. "

::. انقضای قرارداد مکسس! چه نظری دارید؟
    " من فکر می کنم مکسس بازیکن بزرگی است. او باید متمرکز تر شود. "

::. پیزارو؟
    این 100% نیست! او نفوذ ها را کاهش می دهد. "

!!! No Totti No Party

10. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Newww

گرکو: سن سیرو تعیین کننده نخواهد بود اما ما بازی مان را می کنیم

" راه طولانی در پیش است. بازی با آ ث میلان تعیین کننده نخواهد بود. اما ما باید بازی خود مان را انجام دهیم. " لئاندرو گرکو، هافب جوان و فیکس این روز های رم کاملا متقاعد است!
    " بازی شنبه بسیار مهم است. آن دشوار خواهد بود. هم برای ما و هم برای میلان. اما این تعیین کننده نیست. چرا که ما در فصل گذشته دیر تر از زمان کنونی بهبود یافتیم. ما قصد داریم باز تر شویم و به قهرمانی می اندیشیم. قهرمان در پایان فصل مشخص می شود! "
    " اگر چه فاصله ما با میلان 10 امتیاز است. فاصله ای که زیاد به نظر می رسد. با این حال از شما می خواهم صبور باشید. مسابقات قهرمانی طولانی است. هر کسی می گوید میلان اسکودتو را به دست می آورد! اما باید تا آخر این فصل را مشاهده کرد. آنها بازی خوبی دارند. اما ما در آنجا بازی آشکارایی را به نمایش می گذاریم. "
    لئاندرو معتقد است باید نیمه پر لیوان را دید.
    " بله، رم بازی مطمئنی را انجام نمی دهد اما دلیل آن فقط و فقط بد شانسی است! داوری عمدا به ضرر ما بوده است. ما موقعیت های بسیاری داشته ایم و گل بوریلو نیز سالم و خوب بود. ما به 3 امتیاز این بازی نیاز داشتیم و راضی هستیم. پیروزی ما زمانی به دست آمد که انتقاد شدیدی از تیم می شد. "
    گرکو باز هم با بازی خود نشان داد بی دلیل رانیری او را جزو ارکان اصلی تیم قرار نداده است! اگر چه در این دیدار مانند همیشه نبود و بازی معمولی را ارائه داد.
    " من فکر می کنم - لئاندرو با صداقت خود اذعان می کند - بهتر از قبل شده ام. من خوشحالم چون مربی تیم به من اعتماد به نفس زیادی داد. من خوشحالم چون همچین انتظاری را نداشتم. برای من اعتماد به نفس مربی بسیار مهم است. من سعی می کنم با بازی خود جواب این اعتماد را بدهم. خوشحالم چون در جایی بازی می کنم که از من به عنوان بازیکن اصلی تیم استفاده می شود! "

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 12-13-2010 در ساعت 18:53

12. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Ohum

خوشحالی خوان، دونی و منز: هنوز هم می توانیم رشد کنیم

تقدیم به همسرم!
    توجیهی در کار نیست! شعار معروف وابسته به عقاید سیاسی ( ماکیاولی ) کاملا متناسب با صحبت های خوان، مدافع برزیلی جیالوروسی است.
    " این یک اقدام سریع بود. من متوجه شدم که دروازه بان خارج از دروازه اش ایستاده. من این گل را به همسرم تقدیم می کنم. ما دو هفته دشوار را سپری کردیم.
    " دریافت 3 امتیاز از میلان مانند نانی است که رم به دست آورده. هنوز تا قهرمانی فاصله زیادی هست. میلان یک گام مهم خواهد بود. اما لازم نیست! ما باید در مورد برد فکر کنیم! "
    اما منز که دیسب فوق ستاره رم بود نظرش را در مورد این دیدار بیان کرد.
    " من واقعا احساس می کنم بخشی از تیم رم هستم. حتی اگر آنها 60 70% شانس داشته باشند. در حال حاضر ما باید شروع پیروزی های مان را ادامه بدهیم. البته با برد شنبه شب برابر میلان!
    دونی می تواند شاد ترین بازیکن رمی باشد!
    " من از این پیروزی و همچنین بازگشت دوباره ام به ترکیب تیم خوشحالم. البته داور برد ما را کم رنگ کرد. این اصلا درست نیست. - در مورد حملات ونتورا - بازی های زیادی بوده است که ما از داوری ضربه خورده ایم اما هیچ چیز در مجلات و روزنامه ها نگفتیم! "

!!! No Totti No Party

14. 5 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Bia Inja

رانیری: میلان را می بریم و به قهرمانی نزدیک می شویم

کلودیو رانیری در آستانه دیدار برابر میلان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و در مورد حساس ترین دیدار هفته هفدهم کالچیو صحبت کرد.

یکشنبه به سن سیرو می رویم!
    " این بازی بسیار مهم است زیرا ما در حال حاضر 10 امتیاز تا رده اول فاصله داریم. ما شروع چندان خوبی نداشتیم اما خودمان را پیدا کردبم. ما می خواهیم مثبت عمل کنیم. آلگری عملکرد بسیار خوبی را با میلان داشته است. پیروزی به معنای نزدیک شدن به صدر جدول است. این امر می تواند قهرمانی را جذاب تر کند. "

ابراهیموویچ، خطر شماره یک!
    " ابراهیموویچ نشان داده است که یک بازیکن کامل و نمونه است. در آن بازی شما نمی تواند از سحر و جادو استفاده کنید. او موفق خواهد بود. "

رم به بالا نگاه می کند
    " من انتظار یک بازی بزرگ را دارم. "

!!! No Totti No Party

16. 4 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadid

یک رقابت جالب

عوض کردن فصل با شکست میلان

کلودیو رانیری احساس می‌کند که شکست میلان در بازی شنبه مقابل رم می‌تواند واقعا لیگ را برای جالوروسی جذاب کند. رم در هفته های اخیر از کورس اسکودتو عقب افتاده اما آنها امیدهای فراوانی به آخرین بازیشان در سال 2010 دارند.

"یک پیروزی ما را به تیم‌های بالانشین نزدیک می‌کند و حقیقتا یک رقابت جذاب ایجاد خواهد کرد."

میلان 36 امتیازی توسط یوونتوس، ناپلی و لاتزیوی 30 امتیازی تعقیب می‌شود و رم و پالرمو هم با 26 امتیاز به دنبال این گروه هستند.

"این بازی مهمی برای ماست، زیرا پس از شروع بد به مسیر برگشتیم، در یک خط مثبت قرار داریم و با صدرنشین سری آ روبه‌رو می‌شویم."

"انتظار یک عملکرد عالی را از جانب رم در یک مسابقه حساس دارم. زلاتان ایبراهیموویچ طبعا کسی است که باید مراقبش باشیم."

"او هر بازی ثابت می‌کند که قهرمان نمونه‌ای است و در هر بازی که جادویی نباشد او آن را پیدا می‌کند." گفته می شود که در بازی مقابل میلان فیلیپ مکسس یارگیر مستقیم ایبرا خواهد بود و احتمالا نیکولاس بوردیسو روی نیمکت می‌نشیند.

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 12-15-2010 در ساعت 11:59

18. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Jadide

آملیا و رم

حاضرم مجانی به رم بیایم!

مارکو آملیا یکی از بازیکنان رم در قهرمانی تاریخی سال 2001 است. در کنار توتی، باتیستوتا، مونتلا، دلوکیو، کافو، کاندلا و بقیه. نام او تا ابد در پوستر قهرمان ایتالیا در سال 2001 باقی خواهد ماند. گرچه او حتی یک دقیقه هم بازی نکرد اما نامش به عنوان دروازه‌بان سوم در لیست تیم اول بود. 9 سال گذشته و امروز مارکو آملیا دومین دروازه‌بان میلان است و شنبه با تیم سابقش روبه‌رو می‌شود. فرصت چندانی در این فصل به او داده نشده اما او صبور و مطمئن است. مارکو هرگز علاقه‌اش به رم را پنهان نمی‌کند. میلان ده امتیاز با رم فاصله دارد اما او معتقد است که جالوروسی توان شکست هر تیمی را دارد.

"لحظات مثبتی برای رم نیست. اما این تیم می‌تواند هر کسی را با بازیکنانی چون توتی و منز شکست بدهد و بازیکنان دیگری هم هستند. این فرصت مناسبی برای ماست تا اختلافمان را با آنها به 13 امتیاز برسانیم زیرا جبران این اختلاف در نیم فصل دوم برای آنها سخت خواهد بود."

در حال حاضر سرجیو و لوبونت مصدوم هستند و احتمالا بار دیگر الکساندر دونی به درون دروازه رم بازمی‌گردد.

"شخصا فکر می‌کنم که دونی کاملترین گلر در دسترس رانیری است. او قبلا دوران بدی را داشت مثل کل تیم، اما از نظر فیزیکی و فنی بهترین است. اتفاقی نیست که او چهار سال در بین بهترین‌های ایتالیا بود."

بسیاری معتقداند که روسونری به ایبراهیموویچ وابسته است، ستاره‌ای که در این فصل سری آ هشت گل زده و شش پاس گل داده است.

"به نظر من میلان فقط به ایبرا وابسته نیست. ایبرا یک قهرمان است اما بازیکنان مهم دیگری هم در میلان هستند. بدون شک او بهترین است. او آدم دوست داشتنی است و درگیری او با اونیوو را خبرنگاران بزرگ کردند. حضور در کنار او باعث افتخار است."

آملیا در رم دوستان خوبی دارد و هرگز نمی‌تواند تیم محبوبش را فراموش کند. هدف او بازگشت به پایتخت است.

"من مطمئن هستم که اگر توتی احساس کند که نمی‌تواند بازی کند کنار می‌رود. به خاطر کارهایی که برای این پیراهن کرده و تعهدی که به این مردم دارد. توتی باید مشکل پستش را حل کند. بازیکنان بزرگی در تاریخ رم وجود دارند اما از نظر فنی او بهترین است و به عنوان یک اسطوره هم در سطح جیانینی و برونو کونتی است."

"من در رم بزرگ شدم. در کودکی همیشه ویدئوی قهرمانی سال 1983 را تماشا می‌کردم. من همیشه به ویژه با پدرم به دنبال تیم بودم. رم مذهب هواداران ماست."

"بازگشت به رم برای من یک هدف است و یک رویا نیست. نمی‌دانم چه زمانی این اتفاق می‌افتد و این به من بستگی ندارد. همان طور که یکبار گفتم من حاضرم به طور مجانی بیایم."

!!! No Totti No Party

20. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

Bia Inja

جری تلاش می کند

می‌خواهم دوباره شما را غافلگیر کنم

دو بار در سن‌سیرو با میلان روبه‌رو شده و دو گل زده است. البته او هر وقت در این زمین به میدان رفته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و دوستان و رقبا را تحت تاثیر قرار داده است.

او قول می‌دهد:"من شنبه باز هم خوب کار می‌کنم." اولین باری که او در سن‌سیرو با میلان روبه‌رو شد 24 می 2009 بود جایی که جالوروسی در روز خداحافظی مالدینی در خانه روسونری را 3 2 شکست داد. جری در نیمه دوم به میدان آمد تا نتیجه 1 1 را عوض کند. او با دریبلهایش بارها خط دفاع میلان را آزار داد و با حمله سریعی که پیزارو و ریسه ترتیب دادند با پشت سر گذاشتن مالدینی و فاوالی دروازه دیدا را به آرامی باز کرد.

چند ماه بعد در 18 اکتبر سال گذشته او باز هم دروازه دیدا را باز کرد و بعد از چند بازی بد از خودش چیزی نشان داد. البته دو پنالتی مسلمی که روی انجام شد توسط روزتی نادیده گرفته شد تا رم شکست بخورد.

حالا در این فصل او موفق شده که به کارش استمرار ببخشد و همه به او امیدوار شده‌اند و او هم با قدرت همان مسیری را که در اواخر فصل گذشته پیدا کرد دنبال می‌کند. "در حال حاضر خوبم و از بازی لذت می‌برم. فکر می‌کنم لیاقت حضور در تیم ملی را داشته باشم. بحثی با بلان نیست. من به انتخاب‌های فنی احترام می‌گذارم، اما امیدوارم که برای بازی 9 فوریه مقابل برزیل دعوت شوم."

در دیدار مقابل باری او همه را دریبل می‌کرد اما خودش تحقیر حریفان را بد می‌داند و آن را دوست ندارد. "نگویید که من از تحقیر حریفان لذت می‌برم، من هرگز آن کار را نمی‌کنم. ساده است من از خلاقیت لذت می‌برم."

یک بار دیگر سن‌سیرو و بازی برابر میلان؛ خوشبختانه این بار هم سوپرجری روحیه خوبی دارد.

!!! No Totti No Party

22. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 16 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)