Design & Developed BY Patira

صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 153
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadid "مصاحبه بازیکنان و مربیان آ اس رم در فصل 2010/2011"

به نام خدا

هرگونه مصاحبه ی بازیکنان و مربیان تیم آ اس رم در این تاپیک قرار می گیرد.

ویرایش توسط feri71 : 11-09-2010 در ساعت 10:34

2. 5 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

roma به قدرت رم شک ندارم

اعتراض کار ما را سخت‌تر می‌کند

سرمربی جنوا، داویده بالاردینی فریب بحران رم را نمی‌خورد. جالوروسی با همراهی نیروهای پلیس به ماراسی سفر کرده زیرا اعتراضات تیفوسی‌ها بعد از سه شکست متوالی بسیار شدید شده است.

"اعتراض‌ها تنها کار جنوا را سخت‌تر می‌کند."

"ما با تیمی روبه‌رو می‌شویم که چاره‌ای جز خروج از این وضعیت ندارد. رم هنوز یک ترکیب عالی است و شما نمی‌توانید به قدرت واقعی آنها شک داشته باشید."

"حتی با غیبت میرکو ووچینیچ، هنوز استعداد زیادی در دسترس آنهاست."

شیردال‌ها با پیروزی 1-0 در دربی جنوا اعتماد به نفس زیادی پیدا کرده‌اند، بازی‌ای که به دلیل ریزش سنگین برف در ماه دسامبر لغو شده بود.

"بردن دربی شگفت‌انگیز بود، اما در مقابل رم کاملا داستان دیگری است."

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

4. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma » ماتزونه: مربی رم نمی‌شوم

به گزارش خبرگزاری RomaNews.ir به نقل از سایت گل،
    کارلو ماتزونه، مربی سابق برشا و ناپولی گفته از بازنشستگی بیرون نمی‌آید و مربی رم نمی‌شود.

ماتزونه در سال‌های 1993 تا 1996 هدایت رم را در دست داشت ولی حالا گفته جانشین رانیری نخواهد شد.

ماتزونه 73 ساله گفت: «ماتزونه دیگر مربی سابق است.

فکر نمی‌کنم بازیکنان باعث رفتن رانیری شده باشند. به نظرم بازیکنان هدفشان این نیست که به میدان بروند تا ببازند و مربی برود.

در فوتبال این اتفاق نمی‌افتد. شاید به آن فکر کنید، اما این تنها ایده افرادی است که تاکنون فوتبال بازی نکرده‌اند. نتیجه امروز (باخت چهار بر سه به جنوا) وحشتناک بود، چون چنین اتفاقی (از دست دادن برتری با سه گل) هرگز در تاریخ رم روی نداده بود، اما این به آن معنی نیست که بازیکنان می‌خواسته‌اند ببازند، اگر این طور بود هرگز سه گل نمی‌زدند.

من درباره جانشین رانیری هم صحبت نمی‌کنم، و این تصمیم ظریفی است که باشگاه باید بگیرد. نمی‌دانم در این برهه از فصل کدام مربی آماده کار است.»

وینچنتزو مونتلا و برونو کونتی گزینه‌های مربی‌گری رم هستند.

نوشته شده توسط الیاس

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

6. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma » مونتلا: من موقت نیستم!

به خودم ایمان دارم!
    به گزارش خبرگزاری RomaNews.ir،
    وینچنزو مونتلا، سرمربی جدید رم گفت: " من احساس نمی کنم که به عنوان یک مربی موقت به اینجا آمده ام! "
    این مربی جوان و 36 ساله چندی پیش پس از استعفای کلودیو رانیری، جای او را بر روی نیمکت جیالوروسی گرفت و گفته می شود او تا پایان فصل هدایت رم را بر عهده خواهد داشت.
    وی طی سخنانی در مراسم معارفه و رسمی خود گفت: " راستش این سوال پیش آمده که آیا من موقت هستم یا نه اما این را من نمی توانم تعیین کنم. "
    " من قبول کرده ام که کار من کار حرفه ای خواهد بود و من با باشگاه عهد بسته ام. "
    " من علاقه ای ندارم که شما در مورد مربی دیگری مانند کالو آنجلوتی صحبت کنید. "
    " من احساس نمی کنم که یک مربی موقت هستم. اما این را هم می دانید که در فوتبال همه چیز به سرعت تغییر می کند. "
    " من در زندگی خود بارها بر روی نیمکت نشسته ام. احتمالا فردا نیز اولین بار برای من در تیم بزرگسالان خواهد بود و از این رو بسیار خوشحالم. "
    " لیگ بسیار متعادل است. با این حال اگر شما به تیم های برتر نگاه کنید، آنها شایسته آن بوده اند. اما آنها نیز به مراتب در لیگ های قبلی موقعیت های زیادی را از دست داده اند. "
    " ما باید در مورد عکس العمل خود و اصول خود با هم صحبت کنیم. سپس تیم انتخاب خواهد شد. ما امروز همه در اصولی که قرار است داشته باشیم به توافق رسیدیم. اگر شما گلی دریافت می کنید تنها اشتباه مدافعان نبوده است. "
    " من به موفقیت خودم ایمان کاملی دارم. اگر من بتوانم از پس آن بر بیایم همه چیز خوب خواهد شد. "

نوشته شده توسط الیاس

!!! No Totti No Party

8. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma » مونتلا:من ناخدا نیستم!

به گزارش خبرگزاری RomaNews.ir، وینچنتزو مونتلا سرمربی 36 ساله رم که به تازگی سرمربی رم را به عهده گرفته است در مصاحبه در جواب به سوالی که خبرنگاری از او پرسید که آیا شما ناخدای کشتی ویران شده رم هستید گفت: "نه!هرگز من ناخدا رم نیستم. من تلاش های خودم را انجام می دهم تا رم موفق شود. من نمی توانم درباره فردا صحبت کنم چون فردا زود می رسد."
    او همچنین درباره ی رده رم در آخر فصل می گوید: "ما نمی توانیم درباره آینده صحبت کنیم. ما با تمام تلاشمان پای به دیدار های آینده می گزاریم. در بازه های قبل علت باخت هایمان مدافعان نبودند. بلکه کل تیم مقصر بوده است."
    بسیاری از منتقدان انتخاب مونتلا را دوستی او با توتی می دانند.او در این باره می گوید: "من در صورتی موفق می شوم که سعی کنم خودم باشم که اگر باشم این بهترین خواهد شد.

محسن

!!! No Totti No Party

10. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma » مونتلا:من احساس شادی دارم

به گزارش خبرگزاری RomaNews.ir،امروز به طور رسمی سرمربی رم به همگان توسط سنیسی معرفی شد.
    مونتلا در این معرفی به سوالات خبرنگاران جواب داد.
    شما گفته اید که قبول دارید که شما از آنها راهنمایی می گیرید؟:"من خوشحالم که شما از مسائل داخلی خبر دارید.درست است در بعضی شرایط برای هر مربی نیاز به همکاری به وجود می آید"
    روش شما بامخالف با اسپالتی؟:"در 2 روز نمی شود کاری انجام داد.اما ما می خواهیم روز به روز بهتر شویم.من روش بازی خودم را دارم."
    تجربه جوانی شما با بازی تهاجمی حالا نیز این طور است؟:"این بدیهی است هر کسی می خواهد در هر زمانی بهترین باشد.من نیز می خواهم از تجربه ی جوانی خودم استفاده کنم."
    شرایط روانی تیم؟:"شرایط بسیار بدی است.ما باید سریعتر از این شرایط خارج شویم."
    شما با رانیری صحبت کرده اید:"بله."
    او با شما همکاری می کند؟:"من از او تشکر کردم و خواستم که به تیم ما کمک کند ولی او خیلی ناراحت بود.او از ترک بچه ناراحت بود و آرزوی خوشحالی برای بچه کرد."
    مقایسه شما با گواردیلا:"این باعث انگیزه به من است که من را با او مقایسه می کنند.من برنامه های خاص خودم را دارم.من با تمام توانم در رم تلاش می کنم."
    دروازبان؟:"من امروز همه را زیر نظر می گیرم و بهترین گزینه را برای دروازه بانی انتخاب می کنم."
    قهرمانی؟:"خیلی سخت است درباره ی این تیم که از لحاظ روحی دچار مشکل است صحبت از قهرمانی بشود."
    و در آخر سوالی از سنسی شد و پرسیدند.
    مونتلا تنها گزینه بوده است:"ما در فرصت کمی که داشتیم تصمیم گرفتیم که مونتلا را انتخاب کنیم.این انتخاب در هیئت مدیره رم گرفته شده است."
    محسن

!!! No Totti No Party

12. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma مونتلا,آنجلوتی , موفقیت

آنچلوتی : رم یک رویاست اما برای بعد بماند
    رانیری رفت و مونتلا علیرغم حرف های روزلا سنسی به نظر فقط یک کار راه انداز می باشد تا پایان فصل، اما نتایج آنچلوتی با چلسی تاسف بار هستند ، او می تواند مربی منتخب برای فصل آینده رم باشد ، مربی سابق میلان بعد از پیروزی چلسی در کپنهاگ در مورد آینده و علایقش گفت : رم برای من یک رویاست اما این برای بعد باقی مانده است
    مونتلا از سیستم اسپالتی پیروی می کند
    معلمی که تا چند روز پیش برای خیلی از بازیکنان مانند توتی ، دروسی و ... همکلاسی بود در حال حاضر باید مشق بازی کند و این برای خیلی از بازیکانان شاید سخت باشد اما موفقیت رم در این فصل به کنار آمدن با مونتلا بسته شده است و این چیزی است که کاپیتان و سایر بازیکنان خوب می دانند ، اما مونتلا از سیستم اسپالتی استفاده خواهد کرد ودر تمرینات از این سیستم 1-3-2-4 استفاده کرد،سیستمی که توتی در آن خیلی موفقتر در امر گل زنی بود همچنین مونتلا تصمیم دارد از دونی به عنوان دروازه بان اصلی خود استفاده کند .
    ترکیب احتمالی رم مقابل بولونیا:
    دونی ، کاستی، مکسز ، ن.بوردیسو، ریسه ، منز ، دروسی ، گرکو ، تادی ، توتی ، بوریلو ذخیرها برتانیولی، خوان ،روزی ، پیزارو ، سیمپیلیسیو ، بریگی ، وچینیچ ،

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط Mehrd@d : 02-23-2011 در ساعت 19:35

14. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma » دروسی: روحیه ما در حال تغییر است

مونتلا ایده های روشنی دارد.
    به گزارش خبرگزاری RomaNews.ir، تیم رم در بازی لغو شده خود در چارچوب هفته ی 22 مسابقات سری A موفق شد در زمین بلونیا این تیم را 1-0 با تک گل دروسی شکست دهد.
    او پس از این دیدار در مصاحبه با اسکای اسپرت گفت.
    برد با مونتلا مهم بود؟ "بله.او ایده های روشنی دارد. ما می توانیم با آن نتیجه بگیریم. اما او تنها 2 روز زمان داشته. این زمان بسیار کم است."
    به فرم ایده آل نزدیک شدید؟ "هنوز زود است که بخواهیم در این باره صحبت کنیم. البته روحیه ما در حال تغییر است. این حقیقتی است."
    داوری؟ "بازیکنان حریف خیلی اعتراض می کردند. به نظر من دی وایو می توانست اخراج شود. در کل داوری خوب بود و خوشحالم که 3 امتیاز را گرفتیم.

!!! No Totti No Party

16. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma » کریشیتو و تحسین توتی

توتی هنوز همان بازیکنی است که می تواند در روند بازی تاثیر گذار باشد و می تواند تغییراتی ایجاد کند!
    دومنیکو کریشیتو به رادیو IES از کاپیتان کبیر گرگها صحبت کرد.
    " توتی هنوز یک بازیکن بزرگ است. یک فرمانده بزرگ که شکلیک هایش منحصر به فرد است. فرانچسکو هنوز کاملا به پایان نرسیده است. یک بازیکنی است که هنوز می تواند در بازی تغییراتی را ایجاد کند. "
    وی در مورد بازی جنوا - رم گفت: " ویرانگر آغاز شد. فرار و مبارزه برای هر توپ. من صادقانه فکر می کردم که بازی برای ما به پایان رسیده و آنها با نتیجه ی پرگل ما را شکست می دهند. اما بعد از آنکه ما توانستیم به گل برسیم باورمان شد و به بازی برگشتیم. "

نوشته شده توسط الیاس

!!! No Totti No Party

18. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma » آدریانو می خواهد در رم بماند!

او می ماند؟!
    آدریانو مهاجم برزیلی رم در پی انتشار اخباری مبنی بر اینکه او می خواهد از رم برود گفت: "من هرگز همچن قصدی ندارم و سران باشگاه نیز قصد فروش من را ندارند."
    آدریانو که قرار داد 2 ساله با رم دارد در ابتدای ورودش به رم سر و صدای زیادی به پا کرد و از او انتظار می رفت که با آمدنش دیگر رمی ها مشکلی در خط حمله نداشته باشند."
    او همچنین افزود: "تمام شایعاتی که در برزیل برای جدایی من از رم وجود دارد همگی دروغ است و من تا پایان قرار داد 2 ساله ام در رم می مانم."
    آدریانو پس از سپری کردن دوران نقاهت خود به تازگی و البته با تاخیر وارد رم شده است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

!!! No Totti No Party

20. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460

roma صحبت هایی از وینچنزو

وینچنزو مونتلا سرمربی موقت رم،فردا بعد از ظهر در اولین بازی خانگی اش به عنوان سرمربی باید به مصاف پارما برود.بعد از برد رم مقابل بولونیا،از نظر روحی تیم کمی بهبود یافته است.وینچنزو مونتلا درباره بازی فردا گفت:”المپیکو همیشه یک احساس قوی به شما می دههد.پارما با بازیکنانی عالی وارد میدان خواهد شد و ما باید روی آنها تمرکز کنیم.امیدوارم هیچ فرصتی به آنها ندهیم.پارما برای کسب حداکثر امتیاز به اینجا می آید.ما باید صبور باشیم تا بتوانیم نتیجه لازم را بدست آوریم.”
    فرانچسکو توتی فردا ششصدمین بازی خود را برای رم انجام خواهد.
    مونتلا درباره توتی نیز گفت:”فرانچسکو برای تیم اهمیت زیادی دارد و ما با تکیه بر او می توانیم به هدف خود نزدیک تر شویم.”

!!! No Totti No Party

22. 3 کاربر از پست مفید Mehrd@d تشکر کرده اند .

صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)