Design & Developed BY Patira

صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 163 , از مجموع 163
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،گاس هیدینگ
    بازیکن محبوب
    مسی،ژاوی،اينيستا،آلوز
    اسم واقعی شما
    سید محمد علی موسوی
    تشکر ها
    344
    تشکر شده 1,569 در 524 پست

پیش فرض اخبار و حواشی تيم ملی انگليس

سلام
    اخباروحواشی تيم ملی انگليس را در اينجا قرار دهيد.
    چون نامه جرم ما به هم پیچیدند / بردند به دیوان عمل سنجیدند
    بیش ازهمگان گناه مابود ولی / ما را به محبت علی(ع)بخشیدند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید MOHAMMAD ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

بکام از ترکيب نهايي تيم المپيک لندن خط خورد

ديويد بکام ستاره فوتبال انگليس از ترکيب نهايي تيم المپيک اين کشور براي حضور در بازي هاي 2012 لندن خط خورد.

اين در حالي است که کاپيتان 37 ساله سابق تيم ملي انگليس چند ماه پيش گفته بود شانس خوبي براي حضور در المپيک لندن دارد.

''استوآرت پيرس'' سرمربي تيم المپيک لندن او را به ترکيب 35 نفره اين تيم دعوت کرده بود اما در فهرست 18 نفره نهايي خود نام وي را خط زد.

در هر تيم فوتبال المپيک سه بازيکن بالاي 23 سال مي توانند حضور داشته باشند.

بکام بعد از حذف خود گفت: طبيعتا خيلي ناراحتم اما کسي بيشتر از من حامي تيم نيست. حضور در تيم المپيک انگليس مايه افتخارم بود اما اکنون مثل هر فرد ديگري اميدوارم آنها در المپيک مدال طلا بگيرند.

پيرس که هفته گذشته از نزديک شاهد بازي بکام در لس آنجلس گالکسي بود به جاي وي ''ميکا ريچاردز'' مدافع منچسترسيتي را انتخاب کرده است.

اين مربي چهارشنبه شب طي يک تماس تلفني خبر حذف بکام را به وي اطلاع داد و به او گفت که علت اين تصميم ايجاد تيمي دفاعي تر بوده است.

''رايان گيگز'' هافبک منچستريونايتد و ''کرايگ بلامي'' دو بازيکن ديگر بالاي 23 سال انگليس در المپيک خواهند بود.

بکام که به تازگي قرارداد خود را با لس آنجلس گالکسي براي مدت دو سال ديگر تمديد کرده است، يکي از افرادي بود که در ماه مه مشعل بازي هاي المپيک 2012 را از يونان وارد انگليس کرد.

وي در انتخاب لندن به عنوان ميزبان المپيک 2012 نقش به سزايي داشت و پيش از اين بارها از تمايل بسيار خود براي کاپيتاني تيم المپيک انگليس سخن گفته بود.

تيم انگليس در بازي هاي المپيک لندن در گروه نخست با تيم هاي سنگال، اروگوئه و امارات همگروه شده است.

تمامي تيم هاي شرکت کننده در مسابقات فوتبال المپيک از 15 بازيکني تشکيل شده اند که بعد از تاريخ اول ژانويه سال 1989 به دنيا آمده اند.

4. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

سرمربي تيم فوتبال المپيک انگليس:
    بکهام به دلايل فوتبالي از تيم کنار گذاشته شد

استيوارت پيرس سرمربي تيم فوتبال المپيک انگليس اعلام کرد کنار گذاشته شدن ديويد بکهام از ترکيب اين تيم براي حضور در رقابتهاي المپيک دو هزار و دوازده لندن يک تصميم کاملا فوتبالي بوده است.

پيرس در کنفرانسي خبري گفت:من احترام زيادي براي ديويد بکهام قائل هستم و از تلاش او در راه کسب ميزباني المپيک براي انگليس و شهر لندن تشکر مي کنيم اما من هم در انتخاب اعضاي تيم مسئووليت دارم و بايد بهترين ترکيب را براي اين رقابتها انتخاب کنم.

وي افزود:من مي دانستم که او(بکهام)علاقه وافري به حضور در ترکيب تيم دارد اما من هم به عنوان يک مربي فوتبال بايد وجدان راحتي داشته باشم و تصميم گيري من تنها بر اساس مسائل مربوط به فوتبال گرفته شده و چيز ديگري نبوده و اين يک تصميم گيري شخصي نبوده است.

گفتني است تيم فوتبال المپيک انگليس در نخستين ديدار خود در چارچوب رقابتهاي فوتبال المپيک دو هزار و دوازده لندن روز بيست و ششم ماه جولاي در ورزشگاه اولد ترافورد به مصاف تيم المپيک سنگال مي رود.

اعضاي تيم فوتبال المپيک انگليس عبارتند از:جو آلن(سوانسي سيتي)،کريگ بلمي (ليورپول)،رايان برتراند(چلسي)،جک باتلند(بيرمنگام سيتي)،استيون کولکار(تاتنهام هاتسپر)،تام کلورلي(منچستر يونايتد)،جک کورک(ساوثهمپتون)،کريگ داوسون(وست برومويچ آلبيون)،رايان گيگز(منچستر يوناتيد)،آرون رمزي(آرسنال)،ميکا ريچاردز(منچستر سيتي)،داني رُز(تاتنهام هاتسپر)،اسکات سينکلر(سوانسي سيتي)،ماروين سوردل(بولتون واندررز)جيسون استيل(ميدلزبورو)،دانيل استاريج(چلسي)،نيل تايلور(سوانسي سيتي) و جيمز تامکينز(وستهام يونايتد).

6. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

رايان گيگز کاپيتان بريتانيا در المپيک 2012 لندن

هافبک کهنه کار و ولزي باشگاه منچستريونايتد کاپيتان تيم فوتبال بريتانيا در رقابت‌هاي فوتبال المپيک 2012 لندن خواهد بود.

گيگز يکي از سه انتخاب بالاي 23 سال "استوارت پي‌يرس" در تيم فوتبال المپيک بريتانياست.

گيگز 12 عنوان قهرماني در ليگ برتر، پنج قهرماني در جام حذفي و دو عنوان قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا با منچستريونايتد دارد و اکنون اولين تورنمنت بين المللي خود را به عنوان کاپيتان تجربه مي‌کند.

"ميکا ريچاردز"، مدافع منچسترسيتي و "کرگ بليمي"، مهاجم ولزي دو بازيکن ديگر بالاي 23 سال تيم فوتبال بريتانيا در المپيک 2012 هستند.

8. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7151617

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)