Design & Developed BY Patira

صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 614151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 163
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،گاس هیدینگ
    بازیکن محبوب
    مسی،ژاوی،اينيستا،آلوز
    اسم واقعی شما
    سید محمد علی موسوی
    تشکر ها
    344
    تشکر شده 1,569 در 524 پست

پیش فرض اخبار و حواشی تيم ملی انگليس

سلام
    اخباروحواشی تيم ملی انگليس را در اينجا قرار دهيد.
    چون نامه جرم ما به هم پیچیدند / بردند به دیوان عمل سنجیدند
    بیش ازهمگان گناه مابود ولی / ما را به محبت علی(ع)بخشیدند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید MOHAMMAD ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

موراتي: انگليس بدون کاپلو ضعيف نشده است

مالک اينترميلان اعلام کرد تيم ملي فوتبال انگليس پس از جدايي فابيو کاپلو قدرتش را از دست نداده است.

فابيو کاپلو فوريه گذشته به دليل اختلاف نظر با سران اتحاديه فوتبال انگليس بر سر کاپيتاني جان تري از اين تيم استعفا کرد. پيش از آغاز يورو 2012 روي هاجسون به عنوان سرمربي اين تيم انتخاب شد و از 3 ديدار گروهي خود در يورو توانست با 7 امتياز به عنوان صدرنشين به مرحله بعد راه پيدا کند.

ماسيمو موراتي در اين زمينه گفت: اجازه بدهيد از فابيو کاپلو به عنوان يک مربي خوب ياد کنم. البته پس از آنکه او تيم ملي انگليس را ترک کرد و جاي خود را به روي هاجسون داد، باز هم انگليس به گرفتن نتيجه‌هاي خوب خود ادامه داد. آنها از ديدارهاي گروهي خود 7 اميتاز به دست آوردند، درست همان مقدار امتيازي که اسپانيا نيز جمع آوري کرده است. بايد بگويم انگليس بدون کاپلو به هيچ وجه ضعيف نشده است.

هاجسون در دهه 90 به عنوان سرمربي اينترميلان نيز فعاليت کرده است و موراتي او را از نزديک مي‌شناسد.

موراتي در اين مورد نيز گفت: همواره به او علاقمند بوده‌ام. به شيوه کار و وفاداري او. فرهنگ و شيوه آموزش او قابل ستايش است ولي او در کشورش به اندازه‌اي که حقش بوده مورد تمجيد قرار نگرفته است. او يک تحليلگر خوب تاکتيکي است و واقع‌بينانه عمل مي‌کند، همان‌ طور که با نتيجه‌هاي تيم ملي انگليس در يورو آن را ثابت کرده است. به واقع برخي از انتقادهايي که از او مي‌شود را درک نمي‌کنم.

4. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

هاجسون:
    براي‌ ديدار با ايتاليا از کاپلو کمک نمي‌گيرم

روي هاجسون، سرمربي تيم ملي انگليس، اعلام کرد براي ديدار با ايتاليا از فابيو کاپلو کمک نخواهد گرفت و تاييد کرد که مقايسه شدن با سرمربي سابق سه شيرها برايش غيرمنتظره نيست.

هاجسون در سه مقطع در ايتاليا مربيگري کرد و هدايت تيم هاي ايتاليا و اودنيزه را برعهده داشت.

او مطمئنا است که تيمش براي ديدار با ايتاليا کاملا آماده است و به همين دليل قصد ندارد از شخص ديگري کمک بگيرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" فکر نمي کنم براي اين ديدار از کسي توصيه بگيرم. ما همه چيزهايي که لازم بود را مورد مطالعه قرار داديم؛ فيلم بازي آنها را ديديم و در مورد اينکه چطور بايد بازي کنيم، فکر کرديم.

يک چيز قطعي است. اگر بتوانيم آنطور که مي خواهيم بازي کنيم، اين کار را انجام خواهيم داد و چه کسي مي داند در پايان چه رخ خواهد داد.

اين يک ديدار برابر خواهد بود؛ ديداري که هر دو تيم مي توانند در آن پيروز شوند. مسئله مهم اين است که ما در اين مرحله حضور داريم و مي توانيم در اين رقابت ها به ميدان برويم."

او همچنين در مورد مقايسه شدن با کاپلو گفت:" مطمئنم که مردم من را با کاپلو مقايسه مي کنند زيرا او بود که تيم را از مرحله مقدماتي عبور داد.

مطمئنم که او هنوز از اينکه نتوانست خودش تيم را در يورو هدايت کند، ناراحت است."

6. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

هاجسون:براي نتيجه گيري به ميدان مي‌رويم

سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس پيش از ديدار برابر ايتاليا اعلام کرد تيمش براي گرفتن نتيجه به نبرد با لاجوردي‌ها خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گاردين، تيم‌هاي ملي فوتبال انگليس و ايتاليا در مرحله يک چهارم نهايي يورو 2012 يکشنبه شب و از ساعت 23.15 به وقت تهران با يکديگر ديدار خواهند کرد.

تيم ملي انگليس در حالي شنبه براي ديدار با ايتاليا به اوکراين خواهد رسيد که پيش از اين به جز در ومبلي هيچ گاه در يک تورنمنت بزرگ نتوانسته آتزوري را مغلوب کند. البته صعود سه شيرها به جمع 8 تيم برتر قاره اروپا 10.1 ميليون پوند براي اتحاديه فوتبال انگليس درآمدزايي داشته و اگر آنها بتوانند از اين مرحله نيز به سلامت عبور کنند،‌ اين مبلغ 2 برابر خواهد شد. اين در حالي است که سرمربي انگليس به اين مسائل اهميتي نمي‌دهد.

روي هاجسون در اين خصوص گفت: به عنوان کساني که در فوتبال هستيم، مي‌دانيم که اين مبلغ زيادي است. البته برايم اهميتي ندارد که ارزش آن چقدر است. اين آخرين چيزي است که در ذهن بازيکنان من جاي دارد. ترجيح مي‌دهم زماني که بازنشسته مي‌شويم مدالي روي گردن ما باشد که بدانيم در يک تورنمنت قهرمان شده‌ايم.

مربي پيشين ليورپول در مورد ديدار با ايتاليا نيز گفت: آنها تاکنون روند خوبي داشته‌اند. ما نمي‌خواهيم هيچ چيزي را پيش بيني کنيم. بازيکناني که در اختيار دارم از کيفيت بسيار بالايي برخوردارند و همه آنها شناخته شده هستند. چزاره پرندلي (سرمربي ايتاليا) را نمي‌شناسم ولي فقط اين را مي‌دانم که ديدار ما برابر لاجوردي‌ها به هيچ وجه آسان نخواهد بود. با اتکا به بازيکنان خوبمان پا به اين جدال سخت مي‌گذاريم. فشار زيادي روي ما است. دوران آماده سازي کوتاه مدتي داشتيم و 4 بازيکن اصلي تيم را پيش از آغاز تورنمنت از دست داده‌ايم. اين موضوع موج منفي زيادي در اردوي ما داشت. از آن پس همواره به مسائل مثبت فکر کرديم و خودمان را آماده کرديم. ما براي نتيجه گيري به ميدان مي‌رويم. اين يک تفکر ساده و خالص است. در هر حال تفاوتي برايمان ندارد زيرا به هيچ وجه از تيم ملي ايتاليا نمي‌ترسيم.

8. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

بوفون: هارت مي‌تواند بهترين دروازه‌بان جهان شود

دروازه‌بان تيم ملي فوتبال ايتاليا پيش از جدال با انگليس به تمجيد از همتاي خود در درون دروازه اين تيم پرداخت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ساکروي، تيم‌هاي انگليس و ايتاليا از چارچوب مرحله نيمه نهايي يورو 2012 يکشنبه شب از ساعت 23:15 به وقت تهران با يکديگر روبه‌رو خواهند شد.

جيان لوئيجي بوفون در اين زمينه گفت: جو هارت نيز مانند مانوئل نوير و سالواتوره سيريگو مي‌تواند به بهترين دروازه‌بان جهان تبديل شود. تفاوت بين يک دروازه‌بان خوب و يک دروازه‌بان معمولي اين است که تا چه حد به جزئيات توجه شود نه اينکه در طول يک فصل چه اشتباه‌هايي را مرتکب شده است.

بوفون همچنين در مورد رسيدن ايتاليا به نيمه نهايي يورو صحبت کرد.

وي در اين خصوص گفت: به نظر من وين روني اين کاريزما را دارد که بتواند رهبر تيم ملي انگليس باشد و اين تيم را با خودش رو به جلو ببرد. بازيکناني مانند جان تري، استيون جرارد و اشلي کول نيز کساني هستند که مي‌دانند در يک ديدار سخت چگونه بايد به پيروزي رسيد. چلسي در ديدار با بارسلونا و بايرن مونيخ در دفاع عالي بازي کرد. آنها تيم‌هاي قوي تري بودند ولي چلسي به قهرماني در اروپا رسيد. در اين ميان مي‌تواند شباهت‌هايي بين چلسي و تيم ملي انگليس پيدا کرد.

10. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

پراندلي:
    مي توانيم نظم تيمي انگليس را بر هم بزنيم

سرمربي تيم ملي فوتبال ايتاليا در آستانه ديدار تيمش در برابر تيم انگليس در دور يک چهارم نهايي رقابتهاي فوتبال يورو دو هزار و دوازده گفت:اسامي نهايي بازيکنان را براي حضور در اين ديدار يک ساعت مانده به آغاز بازي اعلام مي کنم.

چزاره پراندلي در کنفرانسي خبري در شهر کيف گفت: از تمامي بازيکنان تيم از جمله ماريو(بالوتلي)انتظار دارم که آماده حضور در اين ديدار باشند.

وي افزود:هيچکدام از بازيکنان درباره حضور خود در اين ديدار اطلاع ندارند و من به تمامي آنها مي گويم که با تمام قدرت آماده حضور در اين ديدار باشند.

پراندلي درباره تيم ملي فوتبال انگليس گفت:ما براي اين ديدار آماده ايم و تيم انگليس و روش بازي اين تيم را بارها مورد بررسي و مطالعه قرار داده ايم. آنها يکي از بهترين تيم هاي حاضر در اين رقابت ها محسوب مي شوند.

وي افزود:متوسط فاصله بين خطوط حمله و دفاع تيم ملي فوتبال انگليس سي و هشت تا سي و نه متر است و ما مي توانيم از اين موقعيت استفاده کنيم و نظم تيمي آنها را بر هم بزنيم و من مطمئنم که اگر بازيکنان ما نظم تيمي خود را حفظ کنند و بازي هميشگي خود را به نمايش بگذارند آنگاه مي توانيم در اين ديدار به برتري برسيم.

بالوتلي بازيکن تيم ملي فوتبال ايتاليا هم در اين کنفرانس خبري گفت:اميدوارم اين ديدار يکي از بهترين ديدارهاي اين رقابت ها شود و اميدوارم که همگان از آن لذت ببرند. بازيکنان تيم ملي فوتبال انگليس با نحوه بازي من آشنايي دارند و من هم آنها را مي شناسم و اميدوارم که تيم ما در اين ديدار برنده شود.

12. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

جام ملت‌هاي اروپا-2012
    اوون: اسپانيا بازهم قهرمان مي‌شود

ستاره اسبق تيم ملي فوتبال انگليس گفت: فرقي نمي‌کند انگليس به فينال يورو 2012 برسد يا تيم ملي آلمان زيرا اسپانيا بازهم قهرمان خواهد شد.

به نقل از آسوشيتدپرس، اکثر کارشناسان در بريتانيا بر اين باورند تيم ملي انگليس به رهبري روي هاجسن بر ايتاليا غلبه کرده و حتي از مرحله نيمه نهايي يورو 2012 عبور خواهد کرد تا در فينال بخت خود را براي کسب مقام قهرماني بيازمايد، مايکل اوون، ستاره تکنيکي پيشين سه شير (انگليس) نظري متفاوت دارد.

وي معتقد است تيم کشورش به مقام قهرماني نخواهد رسيد و «ماتادورها» سومين جام پياپي را پس از قهرماني يورو 2008 و جام جهاني 2010 در اين دوره کسب خواهند کرد.

بازيکن پيشين منچستريونايتد، نيوکاسل يونايتد و رئال مادريد پس از پيروزي شب گذشته اسپانيا مقابل فرانسه اظهار داشت: با توجه به آنچه در بازي اسپانيايي‌ها برابر فرانسه ديدم، همچنان بر اين باور هستم تيم دل بوسکه قهرمان يورو 2012 خواهد شد. در اصل فرقي هم نمي‌کند در فينال مقابل انگليس يا آلمان صف‌آرايي کند. زيرا اسپانيايي ها اکنون بسيار آماده نشان مي‌دهند و در شرايطي هستند که بتوانند بر اين دو رقيب غلبه کنند.

14. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

هاجسون: تيم ملي ايتاليا بازيکنان بزرگي دارد

روي هاجسون سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس روز شنبه گفت براي پيروزي مقابل ايتاليا،‌ نبايد اجازه دهيم بازيکنان اين تيم کنترل بازي را در اختيار بگيرند.

ديدار ايتاليا و انگليس در چارچوب مرحله يک چهارم نهايي رقابت‌هاي يورو دو هزار و دوازده روز يکشنبه در کي‌اف برگزار خواهد شد.

وي در گفتگويي مطبوعاتي و در پاسخ به سوالي مبني بر حساسيت بازي هاي حذفي گفت: اگر هم روحيه بازيکنان انگليس تضعيف شده باشد، چنين وضعي در اردوي تيم ملي ايتاليا نيز وجود دارد.

به گزارش خبرگزاري فرانسه، وي افزود: تيم ملي ايتاليا بازيکنان بزرگي دارد. براي ما مهم اين است که بتوانيم مثل بازي‌هاي قبلي در اين ديدار حاضر شويم. تيم ايتاليا آنقدر بازيکن فني دارد که ما مجبوريم براي پيروزي در اين ديدار کاري کنيم که آنها نتوانند کنترل بازي را در اختيار بگيرند.

16. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

واکنش کاپلو به گزارش جاسوسي او براي ايتاليا

' فابيو کاپلو' سرمربي مستعفي انگليس از انتشار گزارشي مبني برجاسوسي او براي زادگاهش ايتاليا پيش از مصاف اين تيم با انگليس خشمگين شد و تهديد به شکايت کرد.

به گزارش ديلي ميل، پيش از آن که کاپلو براي ديدار خيريه همراه با '' ليونل مسي'' وارد ميامي شود به او گفته شد گزارش هايي منتشرشده که او احتمال دارد به تيم ملي انگليس که چهار سال هدايت آن را به عهده داشت، خيانت کند.

کاپلو بلافاصله برآشفته شده و با ناسزاهايي خواسته است بداند چه کسي اين گزارش را نوشته و تهديد کرده از او شکايت خواهد کرد.

پير فيليپو گفت: فابيو هنگامي که دراين باره با او صحبت کردم بسيار خشمگين شد. ما اقدام حقوقي را عليه هر کس که اين احتمال را مطرح کرده باشد آغاز مي کنيم. فابيو يک سال است با '' چزاره پراندلي'' سرمربي تيم ملي ايتاليا صحبت هم نکرده است.

پسر کاپلو گفت پدرش واقعا نمي داند که از کدام تيم طرفداري کند.

وي افزود:‌اين يک توهين به فابيو است چون چهار سال براي اتحاديه فوتبال انگليس کار کرده است. او هنوز هم با دست اندرکاران آن اتحاديه رابطه دارد و چنين کاري نخواهد کرد. او براي گذشته اي که در تيم ملي انگليس با بازيکنان اين کشور داشته ارزش قائل است.

پير فيليپو خاطرنشان کرد: فابيو نمي داند که آيا واقعا بازيکنان تيم ملي ايتاليا از شاگردان روي هاجسون بهتر هستند يا نه. او به هيچکدام از اين دو تيم مشاوره نمي دهد گرچه بسيار مشتاق است که ديدار آنها را تماشا کند.

پسر کاپلو گفت که قلب پدرش هنگام تماشاي ديدار انگليس و ايتاليا دو پاره است. او از اين که يک ايتاليايي است و براي کشوري بازي کرده به خود مي بالد ولي قلبش به او اجازه نمي دهد در مصاف با انگليس به طور کامل از زادگاهش حمايت کند.

پير فيليپو ا فزود: من طرفدار تيم ايتاليا هستم ولي در مورد پدرم فکر مي کنم اين وضعيت 50-50 است.

تيم ملي انگليس با هدايت فابيو کاپلو مرحله نخست مقدماتي رقابت هاي يورو 2012 را با موفقيت پشت سر گذاشت.

تيم هاي ملي ايتاليا و انگليس امشب در آخرين ديدار از مرحله يک چهارم نهايي به مصاف يکديگر خواهند رفت. برنده اين ديدار در مرحله نيمه نهايي به مصاف آلمان خواهد رفت.

18. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

جام ملت‌هاي اروپا – 2012
    کاپلو: روني فقط در منچستر خوب بازي مي‌کند

سرمربي پيشين تيم ملي انگليس تاکيد کرده مهاجم سه شيرها تنها زباني که مي‌فهمد اسکاتلندي است!

به نقل از گاردين، تيم ملي فوتبال انگليس در يک چهارم نهايي يورو 2012 از ايتاليا در ضربه‌هاي پنالتي شکست خورد و از راهيابي به مرحله بعد بازماند.

در اين ديدار بسياري از بازيکنان بزرگ انگليس به هيچ وجه نمايش خوبي نداشتند که اين موضوع با انتقاد بسياري از کارشناسان روبه‌رو شده است. در ادامه اين انتقادها، فابيو کاپلو سرمربي پيشين اين تيم نيز اظهار نظر کرده است.

کاپلو از عملکرد وين روني در يورو 2012 انتقاد کرده و گفته او همواره در ترکيب تيم باشگاهي خود بهتر از تيم ملي بازي مي‌کند. روني 2 سال پيش در جام جهاني 2010 و زير نظر کاپلو نمايش ضعيفي داشت ولي فصل گذشته 34 گل براي تيم الکس فرگوسن به ثمر رساند.

کاپلو در اين زمينه گفت: پس از تماشاي ديدار انگليس و ايتاليا در يک چهارم نهايي يورو 2012 به اين نتيجه رسيدم که روني فقط زبان اسکاتلندي را مي‌فهمد! او فقط در منچستريونايتد خوب بازي مي‌کند جايي که الکس فرگوسن با او اسکاتلندي حرف مي‌زند.

البته روني پس از طي کردن 2 جلسه محروميت و از دست دادن 2 ديدار نخست گروهي انگليس برابر تيم‌هاي فرانسه و سوئد، تک گل پيروزي بخش تيمش برابر اوکراين را زد تا علاوه بر گلزني در يک تورنمنت مهم پس از يورو 2004، انگليس را به عنوان سرگروه به مرحله بعد بفرستد.

20. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

هادل: انگليس بايد سيستم خود را تغيير دهد

سرمربي پيشين تيم ملي انگليس بر اين باور است که سه شيرها بايد سيستم خود را تغيير دهند.

تيم ملي فوتبال انگليس پس از شکست 4 بر 2 در ضربه‌هاي پنالتي برابر ايتاليا در يک چهارم نهايي يورو 2012 به خانه بازگشت.

بسياري معتقدند سيستم انگليسي‌ها در اين دوره بسيار دفاعي‌تر از پيش بوده است. اين در حالي است که هافبک‌هاي اين تيم توانايي نگه داشتن توپ را نداشته و مهاجمان آن نيز در زدن گل موفق عمل نکرده‌اند.

گلن هادل در اين مورد گفت: ما بايد سيستم بازي تيم ملي را تغيير دهيم تا بتوانيم توپ را در کنترل خودمان داشته باشيم. زماني که من هدايت انگليس را به عهده داشتم با استفاده از مدافعاني که توانايي کار به عنوان هافبک کناري داشتند سعي مي‌کردم سيستم 2-4-4 را تغيير دهم، زيرا تجربه من به عنوان بازيکن فوتبال اين را به من مي‌گفت.

وي افزود: روي هاجسون هر سيستم و راهي که دوست داشته را در تيم ملي پياده کرده ولي من اعتقاد دارم ما بايد بتوانيم با تغييرهايي که مي‌دهيم فرصت تهاجم بيشتري را روي دروازه حريفان ايجاد کنيم. بايد ديدارهاي مقدماتي جام جهاني آينده را مدنظر قرار دهيم. با تغيير سيستم بايد توپ را مدت زمان بيشتري در اختيار بگيريم که اين کار نکته‌هاي مثبت زيادي براي ما خواهد داشت. تصور مي‌کنم براي بازي بهتر بايد سيستم‌هاي بهتري را مورد استفاده قرار دهيم. اطمينان دارم که اين کار در ماه‌هاي آينده نتيجه خوبي خواهد داد.

22. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 614151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)