Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Bomb مصاحبه های بازیکنان صنعت نفت آبادان

خب تو این تایپیک مصاحبه های بازیکنان و کادر فنی تیم نفتو میذاریم.

2. 4 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

naft

باقری‌ها: باید از استقلال امتیاز بگیریم

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می‌گوید باتوجه به این ‌که ما امتیازهای بسیاری را از دست داده‌ایم باید برابر استقلال تهران امتیاز لازم را کسب کنیم زیرا در غیر این صورت در ادامه رقابت‌ها کار سختی را پیش‌رو خواهیم داشت.

نبی‌الله باقری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشی ایسنا در خوزستان اظهار‌کرد: مهم‌ترین نکته‌ای که می‌توان درباره استقلال به آن اشاره کرد این است که این تیم از مربی بزرگی مانند قلعه‌نویی بهره می‌برد که به خوبی می‌داند که چگونه از بازیکنانش استفاده کند.

وی ادامه‌ داد: استقلال تیم خوبی است و از نظر مهره نیز وضعیت خوبی دارد و به نظرم مربی‌ای که بتواند از مهره‌ها و داشته‌های تیمش به خوبی بهره ببرد، می‌تواند بهترین نتایج را به دست آورد. قلعه‌نوعی این موضوع را سال گذشته در تراکتورسازی نیز ثابت کرد.

بازیکن شماره پنج طلایی‌پوشان نفت آبادان بیان‌کرد: ما برای کسب سه امتیاز به زمین می‌رویم و شرایط تیم‌مان نیز به صورتی است که باید امتیاز این دیدار را ازآن خود کنیم.

وی عنوان‌ کرد: همیشه معتقدم بازی کردن برابر تیم‌هایی که شناخت کافی از مهره‌ها و نیمکت آن داشته باشید راحت‌تر است زیرا این تیم‌ها را بهتر می‌توان آنالیز کرد.

باقری‌ها با بیان این‌ که تمام تیم‌ها انگیزه خاصی برای بازی کردن مقابل دو تیم استقلال و پرسپولیس دارند، گفت: به نظرم این انگیزه کار را برای این دو تیم سخت‌تر می‌کند.

وی خاطرنشان‌کرد: این بازی حساس است و تیم ما نیز شرایط حساسی دارد و از هواداران می‌خواهیم به ورزشگاه بیایند و تا دقیقه 90 از تیم حمایت کنند تا امتیاز این مسابقه را به دست آوریم و شرایط‌‌‌مان در جدول بهبود پیدا کند.

این بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به این‌که از روز گذشته تمرینات‌مان را برای این دیدار آغاز کرده‌ایم، افزود: با توجه به این‌ که امسال چهار تیم از لیگ برتر سقوط می‌کنند، ما باید بتوانیم از بازی‌های خانگی و خارج از خانه امتیاز بگیریم تا با جمع‌آوری امتیاز‌های لازم، در ادامه با مشکل مواجه نشویم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که چرا در چند دیدار اخیر کاستا از شما در ترکیب تیم استفاده نکرده است، گفت: از نظر بدنی و روحی و روانی در شرایط خوبی به سر می‌برم و برای بازی کردن مشکلی ندارم اما اعتقاد کاستا بر این بوده که من در چند بازی اخیر در ترکیب نباشم.

باقری‌ها ادامه‌ داد: من کارنامه مشخصی دارم و به آبادان آمده‌ام تا به این تیم ریشه‌دار کمک کنم و دلیل این‌ که چرا کاستا از من استفاده نمی‌کند را نمی‌دانم. امیدوارم سرمربی تیم به من فرصت بازی‌کردن بدهد تا بتوانم توانایی‌هایم را نشان دهم.

وی عنوان‌کرد: همیشه عقیده‌ام بر این بوده است که برای بازی‌کردن یا بازی‌نکردن با مربی صحبت نکنم و به نظرم صحبت‌کردن درباره چنین موضوعاتی وظیفه من نیست.

این بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان افزود: وظیفه من این است که خوب تمرین کنم و آمادگی‌ام را حفظ کنم و این چیزی است که از دست من برمی‌آید و درنهایت به خدمت گرفتنم در تیم به نظر کاستا بستگی دارد.

وی در پایان به دیدار هفته گذشته تیمش برابر آلومینیوم هرمزگان اشاره‌ کرد و گفت: این بازی پایاپای بود؛ مخصوصاً در نیمه دوم شاهد یک بازی ساکن از سوی هر دو تیم بودیم که به ندرت توپ روی دروازه‌ها آمد و به نظرم تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان روز چهارشنبه پنجم مهرماه در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر کشور در یک دیدار خانگی به مصاف استقلال تهران می‌رود.
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

نویدکیا: تیم نفت روند صعودی خوبی را آغاز کرده است

بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان که در دیدار برابر آلومینیوم هرمزگان گل این تیم را به ثمر رساند گفت: چهار بازی است که نتایج خوبی می‌گیریم و این نشان از آغاز روند راه صعودی است.

رسول نویدکیا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از چهار بازی گذشته شش امتیاز به دست آورده‌ایم که نتیجه قابل قبولی برای تیم است.
    وی اظهار داشت: گرچه در جایگاه مناسبی قرار نداریم اما تیم اکنون شرایط خیلی خوبی دارد.

هافبک تیم نفت گفت: با تدابیری که کادر فنی تدارک دیده، تیم روند صعودی مناسبی را آغاز کرده که با ادامه این روند در جدول صعود خواهیم کرد.

نویدکیا در خصوص بازی این تیم برابر آلومینیوم هرمزگان خاطر نشان کرد: بازی کردن در بندر عباس با آن شرایط بسیار بد جوی برای تمام تیم‌ها سخت است و نتیجه گرفتن کار هر تیمی نیست.

وی اظهار داشت: تیم آلومینیوم برابر ما بازی خوبی انجام داد اما در کارهای هجومی چندان موفق نشان نداد.

نویدکیا ادامه داد: برای ما مهم گرفتن امتیاز در این دیدار بود که به این هدف خود رسیدیم هر چند که می‌توانستیم از این بازی به جای یک امتیاز، سه امتیاز را کسب کنیم.

تیم فوتبال نفت آبادان روز جمعه هفته گذشته و از هفته نهم لیگ برتر در بندر عباس برابر تیم آلومینیوم هرمزگان به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

هافبك نفت آبادان: كاستا به درد فوتبال ايران نمي‌خورد

هافبك تيم فوتبال صنعت نفت آبادان مي‌گويد هر چند كاستا براي تيم زحمت كشيد اما به نظرم تفكرات او به درد فوتبال ايران نمي‌خورد.

سيامك كوهنورد در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: هر چند 24 هفته تا پايان مسابقات ليگ برتر باقي مانده است ولي فكر مي‌كنم زمان زيادي به كاستا داده شد.

وي ادامه‌داد: ‌صالحي برنامه‌هاي خوبي دارد و او بعد از اين‌كه مديرعامل باشگاه شد، خودش بعد از يك مسابقات متوجه شد كه تيم‌مان به خوبي ارنج نمي‌شود و يا بازيكناني كه به زمين فرستاده مي‌شوند در پست‌هاي خودشان به كار گرفته نمي‌شوند.

بازيكن شماره هفت طلايي‌پوشان آبادان عنوان‌كرد: فكر مي‌كنم سال گذشته تا اين هفته از رقابت‌ها ما 12، 13 امتياز به دست آورده بوديم كه در آن زمان هيچ كس از اين نتيجه راضي نبود و اكنون نيز كه از 10بازي، هفت امتياز كسب كرده‌ايم، به نظرم نتيجه بسيار بد بوده است.

وي خاطرنشان‌كرد: ما در زمان سرمربيگري كاستا سردرگم بوديم ولي اميدوارم با مربي جديد از اين وضعيت خارج شويم و براي موفقيت تيم برنامه‌هايي داشته باشيم.

كوهنورد افزود: به نظرم اگر براي تيم يك برنامه‌ريزي مناسب انجام شود، بسيار بهتر از اين نتيجه بگيرد. تيم‌ ما پتانسيل لازم را دارد و اميدوارم مسايل فعلي روي تيم‌مان تاثير نگذارد.

اين بازيكن شيرازي نفت آبادان گفت: اكنون تغييراتي در تمرينات تيم‌مان به وجود نيامده است و ما زير نظر بچاري و فرهاني كمك مربي‌هاي تيم تمرين مي‌كنيم.

وي اظهاركرد: ما با جديت تمرين مي‌كنيم تا هر چه سريع‌تر از اين وضعيت خارج شويم چرا كه به نظرم وقت بسياري در اختيار نداريم و بايد بتوانيم امتياز بگيريم.

كوهنورد درباره ديدار تيمش مقابل فولادخوزستان عنوان‌كرد: فولاد شرايط بسيار بهتري نسبت به ما دارد و باتوجه به اين‌كه در دو بازي اخير نتايج خوبي به دست آورده،‌ از نظر روحي و رواني شرايط خوبي دارد ولي ما نيز در اين ديدار با تمام قدرت به ميدان مي‌‌رويم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

سيامك كوهنورد: تساوي نتيجه عادلانه ای بود.

بازيكن شماره هفت نفت آبادان پس از شكست تيمش برابر فولاد خوزستان گفت: در اين بازي مستحق شكست نبوديم و تساوي نتيجه عادلانه ای بود.

سيامك كوهنورد در گفت و گو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان درخصوص اين بازي اظهاركرد: تيم ما در اين بازي خوب كار كرد و موقعيت هاي خوبي براي گلزني روي دروازه حريف ايجاد كرد و اگر بدشانسي نمي آورديم، توپ هاي ما هم وارد دروازه مي شد.

وي افزود: اكنون تيم ما روي نوار بدشانسي قرار گرفته و عملكردمان برعكس نتايجي است كه تاكنون كسب كرده ايم.

این بازيكن تيم نفت آبادان ادامه داد: تغييرات ایجاد شده نيز تاكنون در عملكرد ما در زمين تاثیر نداشته چون ما در هر شرايطي به وظايف خود عمل مي كنيم.

وي خاطرنشان كرد: اگر در اين بازي توپ هاي ما نيز به گل تبديل مي شد، به هيچ عنوان چنين نتيجه اي به سود فولاد رقم نمي خورد.

كوهنورد اظهاركرد: تيم فولاد در اين بازي از سه موقعيت گلي كه به دست آورد، براي گلزني استفاده كرد ولي ما قدر موقعيت هاي به دست آمده را ندانستيم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

كاپيتان نفت آبادان: سقوط نمي‌كنيم با كاستا به بن‌بست رسيده بوديم

كاپيتان تيم فوتبال نفت‌ آبادان معتقد است در ديدار روز گذشته اين تيم با فولاد، حق فوتبال ادا نشد زيرا بايد بازي با نتيجه تساوي به پايان مي‌رسيد.

روح‌الله‌ عرب در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار‌كرد: به نظرم ما بازي بسيار خوبي در نيمه اول مقابل فولاد به نمايش گذاشتيم ولي متاسفانه توپ‌هاي‌مان تبديل به گل نشد و بر اثر دو اشتباه، گل دريافت كرديم.

وي با بيان اين‌كه با دريافت اين دو گل، شيرازه تيم‌مان از هم پاشيد، ادامه‌داد: در نيمه دوم سعي كرديم خودمان را جمع كنيم. در دقايق ابتدايي اين نيمه دو فرصت صد درصد گل‌زني به دست آورديم كه متاسفانه اين دو موقعيت را به راحتي از دست داديم.

اين بازيكن تيم فوتبال نفت آبادان عنوان‌كرد: در اين ديدار گل سوم را در حالي كه حمله كرده بوديم بر اثر ضدحمله دريافت كرديم. به نظرم اختلاف ما با فولاد دو گل نبود و نتيجه تساوي عادلانه بود.

وي درباره ضعف خط حمله تيم در اين ديدار گفت: به نظرم از هفته پنجم عملكرد خط دفاع‌مان بسيار بهتر شده بود. طي هفته گذشته نيز بچاري، مربي تيم، تمرينات اختصاصي در اين زمينه گذاشت و به بازيكنان گفته بود كه در اين بازي ريسك نكنيد زيرا فولاد خط حمله بسيار قوي و سرعتي‌اي دارد.

عرب افزود: طبق آناليز تيم حريف از بازيكنان خط دفاع خواسته شده بود كه پاس ندهند زيرا خط جلو فولاد خوب مي‌دود و توپ را ازآن خود مي‌كند كه متاسفانه به همين صورت شد و بر اثر دو اشتباه در اين زمينه، گل دريافت كرديم.

وي اظهار‌كرد:‌ قبل از ديدار با فولاد من به عنوان كاپيتان تيم و بچاري و فرهاني كمك‌مربي‌هاي تيم، با بازيكنان خيلي صحبت كرديم تا آن‌ها به شرايط روحي و رواني لازم برگردند و بتوانيم بازي خوبي مقابل فولاد برگزار كنيم و وضعيت‌مان را در جدول بهبود بخشيم.

بازيكن شماره 23 زردپوشان نفت‌ آبادان درباره تيم فولاد، گفت: انتظارم از اين تيم بيشتر بود و فكر مي‌كردم مقابل ما بسيار بهتر بازي كنند زيرا مهره‌هاي بسيار خوب و مربي قوي‌اي دارند. به نظرم ديروز، روز خوب فولاد نبود.

وي در ادامه با بيان اين‌كه امسال اين حس ‌كه تيم‌مان سقوط كند را ندارم، افزود: اين در حالي است كه سال‌هاي قبل چنين حسي را داشتم. من به بازيكنان تيم‌مان اطمينان دارم ولي به نظرم ما به يك تلنگر احتياج داريم.

عرب ادامه‌داد: به نظرم تيم ما از معدود تيم‌هايي مي‌باشد كه بازيكنانش چهار سال است كه كنار يكديگر كار مي‌كنند. ما تيم بسيار خوبي داريم و اميدوارم در اين چند روزي كه به ما استراحت داده شده است، مديرعامل باشگاه يك سرمربي خوب انتخاب كند.

وي عنوان‌كرد: در صحبت‌هايي كه با خليل صالحي داشتم، ‌گفت "ظرف 48 ساعت آينده سرمربي تيم مشخص مي‌شود." مطمئن باشيد تغيير جديد مي‌تواند به تيم كمك كند تا در اين چند بازي كه به نيم‌فصل باقي مانده است، بتوانيم خودمان را بالا بكشيم.

كاپيتان تيم فوتبال صنعت نفت‌ آبادان با بيان اين‌كه من از كساني بودم كه از كاستا بسيار حمايت كردم، افزود: واقعا كاستا را دوست داشتم؛ او شخصيت بسيار خوبي داشت ولي به نظرم ديگر وقتش بود كه از تيم جدا شود.

وي خاطرنشان‌كرد: واقعيت اين است كه ما با اين مربي پرتغالي به يك بن‌بست تاكتيكي رسيده بوديم. او به يكسري از مسايل اعتقاد نداشت در حالي كه اين مسايل در فوتبال ايران حرف اول را مي‌زد. به نظرم بركناري كاستا، تصميم بدي نبود.

عرب درباره تعطيلي چند روزه ليگ، گفت: مطمئنا اين تعطيلي به ما كمك مي‌كند. ما بايد بتوانيم هر چه سريع‌تر از اين شرايط جدا شويم و معتقدم بازيكنان‌مان بايد به اين باور برسند. اميدوارم با سرمربي جديد به اين خودباوري برسيم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

هافبک‌مدافع نفت‌ آبادان: با كاسيميرو به رده‌های بالا صعود مي‌كنيم

هافبک‌مدافع تیم فوتبال صنعت نفت‌ آبادان معتقد است این تیم می‌تواند با کاسیمیرو به رده‌های بالا‌تر صعود کند.

عباس مرداسی در گفت و‌گو با خبرنگار بخش ورزشی ایسنا در خوزستان اظهار‌کرد: کاسیمیرو مربی خوب و با دانشی است و می‌تواند با بازیکنان ارتباط برقرار کند. به نظرم با او می‌توانیم از بحران خارج شویم.

وی ادامه‌داد: مطمئن هستم تیم‌مان با این مربی پرتغالی می‌تواند نتیجه بگیرد چرا که کاسیمیرو هر وقت در آبادان بوده، عملکرد موفقی داشته است.

بازیکن شماره 16 نفت آبادان بیان‌کرد: هنگامی که نفت در لیگ دسته اول بود، توانست با این مربی به لیگ برتر صعود کند که آن موقع من در خدمت این تیم بودم. ما سال بعد نیز با همین مربی در لیگ برتر بازی کردیم.

وی با بیان این‌که مطمئن هستم امسال نفت‌ آبادان در لیگ برتر باقي می‌ماند، افزود: با آمدن کاسیمیرو تیم‌مان انگیزه خاصی به دست آورده است و بازیکنان بسبار خوب تمرین می‌کنند. به نظرم با هدایت کاسیمیرو روند برد‌های‌مان از دیدار با داماش آغاز می‌شود.

مرداسی عنوان‌کرد: اکنون تمرینات بسیار خوبی را در دو نوبت صبح و عصر زیر نظر کاسیمیرو دنبال می‌کنیم. او از لحاظ بدنی به بازیکنان فشار می‌آورد تا برای دیدار با داماش آماده شویم.

وی با اشاره به این‌که داماش تیم خوبی است، گفت: به نظرم امسال در لیگ برتر تیم ضعیف نداریم و ما مسابقه آسانی برابر داماش نخواهیم داشت. معتقدم تمام بازی‌ها برای ما حکم فینال دارد زیرا باید بتوانیم امتیاز‌های لازم را کسب کنیم.

این بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت‌ آبادان در ادامه با بیان این‌که خلیل صالحی، مدیرعامل باشگاه فردی کاملا فوتبالی است، اظهار‌کرد: صالحی آدمی با اخلاقي است و در تمام موارد ما را درک می‌کند.

وی ادامه‌داد: او از پیشکسوتان فوتبال است و کار کردن با او راحت می‌باشد چرا که حرف بازیکن را متوجه مي‌شود و می‌تواند مشکلات ما را درک کند.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

شريفي‌نسب: كاسيميرو مثل مورينيو است!

كاپيتان سابق تيم فوتبال صنعت نفت‌ آبادان معتقد است كاسيميرو گزينه خوبي براي هدايت نفت است.

اميد شريفي‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار‌كرد: ‌هنگامي كه از سوي باشگاه با من در مورد انتخاب كاسيميرو مشورت شد، صد درصد با آمدن او موافق بودم.

وي با بيان اين‌كه مردم آبادان كاسيميرو را دوست دارند، خاطرنشان‌كرد: به نظر من كاسيميرو مانند مورينيو است.

اين بازيكن سابق تيم صنعت نفت‌ آبادان عنوان‌كرد: اين تيم صد درصد در سه، چهار هفته اول كه با هدايت اين مربي پرتغالي به زمين مي‌رود، باتوجه به شوكي كه به آن وارد شده است، نتيجه مي‌گيرد.

وي بيان‌كرد: ‌نفت تيم خوبي است و روي زمين خوب فوتبال بازي مي‌كند و به نظرم اين تيم امسال در ليگ برتر خواهد ماند.

شريفي‌نسب درباره صالحي مديرعامل اين باشگاه نيز گفت: او فرد فوتبالي و موفقي است و مي‌تواند به تيم كمك كند. يكي از اقدامات مثبت او اين بوده است كه با آوردن كاسيميرو دل مردم آبادان را شاد كرده است.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

خالقی‌فر: با پیروزی بر داماش گیلان از بحران خارج می‌شویم

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تیم نفت در شرایط بحرانی قرار دارد که با پیروزی بر تیم داماش گیلان از این شرایط رهایی می‌یابد.

رضا خالقی‌فر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شرایط تاکنون بر وفق مراد ما نبوده و به رغم شایستگی‌هایی که تیم دارد شرایط مناسبی در جدول نداریم.
    وی اظهار داشت: در اکثر بازی‌هایی که نتیجه را به حریفانمان واگذار کردیم هرگز شایسته باخت نبودیم اما بدشناسی‌های زیادی آوردیم.
    مهاجم صنعت نفت آبادن افزود: برای رهایی از بحرانی که موجود در تیم نیاز به یک پیروزی داریم که باید برابر تیم داماش گیلان به این مهم دست یابیم.
    خالقی‌فر خاطرنشان کرد که داماش هم وضعیتی مانند ما دارد و باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.
    وی افزود: بعد از تغییر و تحول در کادر فنی، شوک مثبتی به تیم وارد شده و به طور حتم این مساله تاثیر خوبی خواهد داشت.
    مهاجم صنعت نفت گفت: برابر داماش گیلان به حمایت همه جانبه هواداران آبادانی نیاز داریم و امیدوارم آنها با حضور در ورزشگاه باعث بالارفتن انگیزه بازیکنان صنعت نفت شوند.
    تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز جمعه هفته جاری و از هفته دوازدهم لیگ برتر میزبان تیم داماش گیلان است.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع