Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 48
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Bomb مصاحبه های بازیکنان صنعت نفت آبادان

خب تو این تایپیک مصاحبه های بازیکنان و کادر فنی تیم نفتو میذاریم.

2. 4 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

naft

عرب: دوست ندارم به تیم صنعت نفت تحمیل بشوم

مهاجم تازه از بند مصدومیت رها شده تیم فوتبال نفت آبادان گفت: دوست ندارم برای ثبت قرارداد با صنعت نفت آبادان به سرمربی این مجموعه تحمیل بشوم.

روح‌الله عرب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: با وجود این که این روزها از بند مصدومیت رها شده و تمرینات سبک را شروع کردم ولی هیچ علاقه‌ای ندارم که به سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت تحمیل بشوم.

وی در همین خصوص افزود: قراردادم با تیم فوتبال صنعت نفت به اتمام رسیده و هنوز هیچ صحبتی برای ثبت قرارداد جدید صورت نگرفته است هرچند که مدیرعامل باشگاه در روزهای مصدومیت با برقراری تماس تلفنی از قطعی بودن ماندگاری‌ام در صنعت نفت صحبت کرد.

مهاجم مازندرانی نیم فصل نخست تیم فوتبال صنعت نفت در همین خصوص گفت: کاستا سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان هنوز بازی من را ندیده است و در صورت تایید وی با کمال میل در خدمت نماینده آبادان در لیگ برتر می‌مانم.
    وی با بیان این که تمرینات خود را در دو نوبت صبح و بعد ازظهر دنبال می‌کند، اضافه کرد: این تمرینات را زیر نظر ویلیام مارکوزی مربی بدنساز تیم فوتبال صنعت نفت پیگیری کرده و فکر می‌کنم تا 10 روز دیگر پا به توپ بشوم.

عرب با سخت خواندن تحمل روزهای مصدومیتش خاطرنشان کرد: پاره شدن رباط صلیبی بدترین نوع مصدومیت فوتبالی بوده و در شش ماه گذشته ساعت به سختی برایم گذشت.

وی تصریح کرد: با وجود سخت بدون روزهای آسیب‌دیدگی با انگیزه کامل آمده‌ام تا آن ساعت‌ها را به دست فراموشی بسپارم.

روح‌الله عرب در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور و در بازی مقابل تراکتورسازی تبریز از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید و شش ماه از میادین دور بود.
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

بغلانی: برای پیروزی مقابل استقلال آماده‌ایم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای کسب پیروزی مقابل تیم فوتبال استقلال تهران در هفته سی و سوم لیگ برتر آماده‌ایم.

حسین بغلانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: از نقاط ضعف و قوت تیم استقلال تهران شناخت کافی داشته و با وجود این که می‌دانیم حریفمان با انگیزه به آبادان می‌آید برای پیروزی در این دیدار آماده هستیم.

وی اضافه کرد: تیم استقلال تا اندازه زیادی از کورس قهرمانی عقب افتاد ولی هنوز هم برای کسب عنوان دومی می‌جنگد.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از بازی تیمش در مقابل نفت تهران گفت و افزود: بازی خوبی را مقابل حریف تهرانی ارائه دادیم و در تمرین‌های قبل از مسابقه، نفت تهران را به خوبی آنالیز کردیم.

وی با اشاره به قضاوت دیدار همنام‌های وزرات نفتی خاطرنشان کرد: پنالتی اعلام شده به سود تیم نفت تهران در نیمه نخست به هیچ عنوان صحیح نبود و سجاد مشکل‌پور مدافع تیم ما هیچ خطایی را روی مهاجم حریف مرتکب نشد.

بغلانی در همین خصوص تصریح کرد: گل ثانیه‌های پایانی نفت تهران به درستی آفساید اعلام شد و با توجه به نزدیکی‌ام به صحنه به خوبی جلوتر بودن بازیکن حریف نسبت مدافعانمان را مشاهده کردم.

وی با ابراز رضایت از ماندگاری کاستا سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در لیگ بعدی گفت: این مربی با علمی که دارد تیم خوبی را در سال آینده جمع کرده و جدیت کاستا در کار به کمک صنعت نفت می‌آید.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته سی و سوم مسابقات لیگ برتر کشور از ساعت 17 روز یکشنبه هفدهم اردیبهشت در ورزشگاه تختی این شهر میزبان استقلال تهران است.

6. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

فونیکه سی: از سرمربی نفت آبادان تشکر می‌کنم.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص پیروزی این تیم برابر نفت تهران گفت: بازی سختی بود اما در این بازی انگیزه بالایی برای گل زدن داشتم.

فونیکه سی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم نفت تهران برای کسب سهمیه آسیا تلاش زیادی برابر ما داشت اما تیم نفت آبادان شایسته پیروزی در این بازی بود.

وی اظهار داشت: بازی برای هر دو تیم سخت بود زیرا هر دو تیم به دنبال کسب سه امتیاز بودند.

بهترین گلزن لیگ برتر گفت: در این بازی برای تثبیت آقای گلی ام انگیزه بالایی داشتم که به لطف خدا موفق به گل زدن نیز شدم.

فونیکه سی ادامه داد: البته باید از سرمربی تیم نفت آبادان 'آلبرتو کاستا' تشکر کنم که اجازه داد ضربه پنالتی را بزنم.

وی افزود: با گلی که در این دیدار به ثمر رساندم اکنون از نظر روحی شرایط خیلی خوبی پیدا کرده ام و به طور حتم در دو بازی باقی مانده باز هم برای صنعت نفت گلزنی خواهم کرد.

وی اظهار داشت: خدا را شکر مشکلات من با سرمربی تیم برطرف شده و هر دو اکنون به فکر شاد کردن دل مردم آبادان هستیم.

فونیکه سی گفت: در بازی با استقلال تهران به دنبال گل زدن هستم زیرا مردم آبادان این انتظار را از من دارند.

فونیکه سی با زدن یک گل در بازی با نفت تهران با 19 گل در صدر بهترین گلزنان لیگ برتر قرار دارد.

8. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

نویدکیا: هر چه زدیم به در بسته خورد

رسول نویدکیا پس از شکست تیمش برابر استقلال تهران گفت: بازیکنان ما در این بازی هر چه زدند به در بسته خورد و توپ‌های‌مان وارد دروازه نشد.

این بازیکن تیم نفت آبادان در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشی ایسنا در خوزستان اظهارکرد: در این بازی تیم ما خوب کار کرد و از ابتدای بازی موقعیت‌های زیادی را به دست آوردیم که تنها در نیمه نخست یکی از آن‌ها به گل تبدیل شد.

وی ادامه‌ داد: تیم ما می‌توانست در نیمه نخست سه گل به حریف بزند ولی با بدشانسی مواجه شدیم. تیم استقلال تهران نیز در این بازی با خوش‌شانسی رو به رو شد و در حالی که موقعیت‌های زیادی نداشت، توانست دو گل به ما بزند.

نویدکیا بیان ‌کرد: این شکست چیزی از ارزش‌های تیم‌مان کم نمی‌کند و سعی می‌کنیم در بازی آینده با کسب سه امتیاز این شکست را جبران کنیم.

وی درخصوص قراردادش با تیم صنعت نفت آبادان گفت: برای فصل آینده هنوز چیزی مشخص نیست ولی به احتمال زیاد در این تیم می‌مانم.

10. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

شریفی‌نسب: در لحظه خداحافظی حس خوبی نداشتم

کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان پس از شکست تیمش برابر استقلال تهران گفت: اگرچه این نتیجه را واگذار کردیم ولی به نظر من پیروز میدان شدیم.

امید شریفی‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشی ایسنا در خوزستان درخصوص این بازی اظهارکرد: تیم ما خیلی بهتر از حریف کار کرد و از این بابت خوشحالم که به مرحله‌ای رسیده‌ایم که می‌توانیم برابر تیم بزرگی چون استقلال چنین بازی خوبی ارایه دهیم. تیم ما در این بازی مستحق شکست نبود.

وی افزود: این شرایط نوید روزهای خوبی را برای تیم‌مان می‌دهد و امیدوارم فصل آینده سیر صعودی خوبی داشته باشیم و بتوانیم در ابتدای فصل نتایج خوبی بگیریم.

کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان درخصوص خداحافظی‌اش از فوتبال گفت: در لحظه خداحافظی حس خوبی نداشتم ولی از این بابت خوشحال بودم که روبه‌روی تماشاگرانی خداحافظی کردم که بازی خود را جلوی آن‌ها آغاز کرده بودم و جا دارد دست تمام آن‌ها را برای حمایت‌های بی‌دریغ‌شان ببوسم.

کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا در عرصه مربیگری وارد می‌شوید یا نه؟ گفت: تمایلی ندارم در این عرصه فعالیت کنیم.

وی درخصوص آینده تیم صنعت نفت آبادان اظهارکرد: باتوجه به برنامه‌ریزی‌ای که باشگاه برای بالابردن کیفیت کار تیم انجام می‌دهد، پیش‌بینی می‌کنیم فصل آینده تیم‌مان متفاوت ظاهر شود و شگفتی‌ساز شود.

12. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

ممبینی: با بدشانسی به استقلال باختیم

بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص شکست خانگی برابر استقلال تهران گفت: تیم نفت در این بازی شرایط بهتری نسبت به استقلال داشت و با بدشانسی نتیجه را به حریف خود واگذار کردیم.

علی ممبینی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: برابر استقلال بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و به طور حتم تیم استقلال شایسته پیروزی در این دیدار نبود.

وی اظهار داشت: موقعیت‌های تیم نفت بیشتر از استقلال بود اما آنها فقط دو موقعیت داشتند که از آنها به خوبی استفاده کردند.

هافبک میانی صنعت نفت گفت: ما هر چه زدیم به در بسته زدیم و موقعیت‌های خوبی را مقابل دروازه استقلال از دست دادیم.

ممبینی ادامه داد: استقلال تیم با تجربه و پر مهره‌ای بود و اگر هر تیم دیگری مقابل ما بود با چند گل شکست می‌خورد.

وی اظهار داشت: تیم ما می‌توانست در نیمه نخست سه گل به حریف بزند ولی با بدشانسی مواجه شدیم و موقعیت‌هایمان به گل تبدیل نشد.

بازیکن نفت آبادان افزود: این شکست چیزی از ارزش‌های تیم‌مان کم نمی‌کند و سعی می‌کنیم در بازی آینده با کسب سه امتیاز این شکست را جبران کنیم.

ممبینی گفت: البته گرمای بیش از حد هوا روی بازی دو تیم تاثیر زیادی داشت و بهتر بود این بازی در ساعت مناسب‌تری برگزار می‌شد.

14. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

اميد شريفي‌نسب:
    رقابت‌هاي اين فصل ضعيف‌تر از ليگ‌ گذشته بود
    تصميم‌گيرنده ليگ يازدهم كي‌روش بود.

كاپيتان سابق تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: فكر مي‌كنم امسال ليگ خوبي نداشتيم و اين ليگ حوادث و حاشيه‌هاي زيادي داشت.

اميد شريفي‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: تيم‌ها در ليگ يازدهم حاضر بودند براي قهرماني يا فرار از سقوط، هر كاري انجام دهند. در ليگ دائما مسابقات تعطيل يا در انجام بازي‌ها وقفه ايجاد مي‌شد و فكر مي‌كنم ليگ امسال از اين نظر كمي جالب نبود.

وي درباره نواقص ليگ يازدهم ادامه‌داد: بي‌نظمي‌ در برگزاري مسابقات، تعطيل شدن بازي‌ها به دليل ديدار‌هاي تيم‌ملي و تصميماتي كه كي‌روش براي ليگ‌مان مي‌گرفت، از نواقص ليگ‌مان بود.

اين بازيكن آباداني عنوان‌كرد: در اين فصل نقاط قوتي نداشتيم. در زمينه تماشاگران، نحوه برگزاري مسابقات و قضاوت داوران، مشكل داشتيم و فكر مي‌كنم ليگ‌مان نياز به تغيير و تحول فوتبالي بسياري دارد.

وي درخصوص عملكرد بازيكنان خارجي حاضر در ليگ امسال گفت: بازيكنان خوبي مثل فونيكه‌سي، سزار و بازيكنان خارجي خوب ديگري در ليگ حضور داشتند و به نظرم عملكردشان خوب بود.

شريفي‌نسب در پاسخ به اين سوال كه آيا ليگ امسال نسبت به ليگ سال گذشته تغييراتي داشت يا خير؟ اظهاركرد:‌ به نظرم ليگ يازدهم ضعيف‌تر از سال قبل و اين موضوع مشخص بود؛ آن چه عيان است چه حاجت به بيان است.

وي در پايان درباره ادامه همكاري‌اش با نفت آبادان براي حضور در كادر فني فصل آينده اين تيم، گفت: من به اين موضوعات فكر نكرده‌ام ولي مسوولان تيم در اين زمينه صحبت‌هايي با من داشته‌اند؛ اميدوارم بتوانم به اين تيم كه در آن بزرگ شده‌ام، كمك كنم.

16. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

سيامك كوهنورد:
    ليگ ايران تمامش نقص است.

بازيكن شيرازي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ‌به نظرم ليگ يازدهم، ليگ سختي براي‌مان بود و تكليف تيم‌ها مشخص نبود.

سيامك كوهنورد در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظها‌ركرد: ‌در ليگ امسال به جز دو، سه تيم اول ساير تيم‌ها در يك سطح بودند و فكر نمي‌كردم تيمي مثل شاهين بوشهر باتوجه به اين‌كه بهترين خط دفاعي را داشت و همچنين شهرداري كه فوتبال خوبي ارايه داد، سقوط كنند.

وي عنوان‌كرد:‌ در ليگ امسال برنامه‌ريزي مسابقات كمي مشكل داشت زيرا تا تيم‌ها در شرايط بازي قرار و جان مي‌گرفتند، رقابت‌ها تعطيل مي‌شد. البته به نظرم برگزاري رقابت‌ها كمي منظم‌تر بود و بازي‌ها به موقع تمام شد.

بازيكن شماره چهار طلايي‌‌پوشان آباداني خاطرنشان‌كرد: ‌در ليگ امسال از روز اول مشخص بود كه سه تيم بالاي جدول چه تيم‌هايي هستند و كدام تيم قهرمان ليگ برتر مي‌شود.

وي ادامه‌داد: درنهايت سپاهان تيمي بود كه توانست فراز و نشيبش را كمتر و از بازي‌هاي خانگي‌اش بهتر استفاده كند و قهرمان شود. به نظرم تراكتور هم مستحق قهرماني بود ولي تيمي كه بيشتر شخصيت قهرماني داشت،‌ سپاهان بود.

كوهنورد يادآورشد: به نظرم جايگاه بعضي از تيم‌ها، در اين مكاني كه قرار گرفتند، نبود. مثل تيم نفت آبادان كه واقعا در ليگ امسال از داوري متضرر شد و در پايان فصل كه نتايج بسيار مهم است، نمي‌دانم چه شد كه تيم ما اين همه از داوري لطمه خورد. شايد نزديك به شش امتياز را بر اثر قضاوت نادرست داوران از دست داديم.

وي در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كنيد نواقص ليگ يازدهم چه بوده است؟ ‌گفت: به نظرم ليگ ايران تماش نقص است. مثلا بازيكنان فوتبال نمي‌دانند بايد چه مكمل‌هايي استفاده كنند و هر چه به فدراسيون مي‌گوييم شما اين مكمل‌ها را در اختيار فوتباليست‌ها قرار دهيد، هيچ كس توجه نمي‌كند.

اين بازيكن تيم صنعت نفت آبادان افزود: هم‌چنين از ديگر نواقص ليگ امسال اين بود كه به داوران اهميت داده نشد و باعث ايجاد يك بي‌انگيزگي در قضاوت داوران شده بود. همچنين فدراسيون بايد به باشگاه‌ها فشار بياورد تا زمين‌هايشان در يك شرايط تمريني خوب باشد. ما در بيشتر شهرهايي كه رفتيم با مشكل زمين چمن روبه‌رو بوديم. حتي زمين نفت آبادان امكاناتش در حد يك مسابقه ليگ برتري نيست.

وي عنوان‌كرد: ما زماني در فوتبال پيشرفت خواهيم كرد كه بتوانيم امكانات اوليه را براي فوتباليست‌ها فراهم كنيم. جز زمين چمن آزادي و يكي، دو چمن ديگر، ساير زمين‌هاي‌مان شرايط برگزاري يك فوتبال حرفه‌اي را ندارند.

كوهنورد در پاسخ به اين سوال كه نقاط قوت ليگ يازدهم را در چه مي‌دانيد؟ گفت: شايد تنها نقطه قوت ليگ امسال اين بود كه به بعضي از تيم‌ها فشار آوردند و توانستند مسابقات را به موقع به پايان برسانند.

وي درباره عملكرد بازيكنان خارجي در فصلي كه گذشت،‌ بيان‌كرد:‌ از دو، سه بازيكن خارجي كه تراكتورسازي جذب كرده بود، ‌دو نفر آن‌ها عملكرد خوبي داشتند. ساموئل استقلال نيز خوب بود و به نظرم فونيكه‌سي هم در ليگ برتر امسال عملكرد بسيار خوبي‌ داشت. در كل بازيكن‌هاي خارجي بيشتر تيم‌ها، خوب بودند.

اين بازيكن نفت آبادان در پاسخ به اين سوال كه به نظرتان ليگ امسال توانست پديده‌اي را معرفي كند؟ گفت: به نظرم مسوولان و كي‌روش كه در راس تيم‌ملي است، توجهي به صنعت نفت نداشتند. چند بازيكن ما سن‌شان به تيم‌ملي زير 23 و تيم‌ملي اميد مي‌خورد كه توجهي به آن‌ها نكردند. تيم ما امسال پديده‌هايي مثل سجاد مشكل‌پور، سرلك، بغلاني و لامي‌نژاد را داشت كه در حق‌شان كم‌لطفي شد.

وي افزود: فكر مي‌كنم اميد عاليشاه بازيكن راه‌آهن، حميد طاهري هافبك وسط نفت تهران كه در پايان فصل، ساير بازيكن‌ها را در اين پست نيمكت‌نشين كرده بود و همچنين بازيكن جوان سايپا كه در دور رفت به ما گل زد، عملكرد خوبي داشتند و مي‌توانند جزو پديده‌هاي ليگ يازدهم باشند.

كوهنورد در ادامه به قراردادش با اين تيم اشاره كرد و گفت: فعلا با نفت قرارداد دارم ولي براي ادامه همكاري، بايد يكسري توافقات انجام شود. قرارداد من با اين تيم دو ساله است. در تيم نفت راحت هستم و در پايان مسابقات نيز شرايط خوبي برايمان فراهم شد. البته بازي در آبادان به دليل آب و هوايش كمي سخت است ولي در صورت تمايل باشگاه و توافق، دوست دارم با نفت آبادان همكاري كنم.

وي با بيان اين‌كه از يكي از پنج تيم برتر ليگ پيشنهاد دارم، افزود: ‌من دنبال اين نيستم كه بگويم از تيم‌هاي ديگر پيشنهاد دارم؛ به هر حال 18 تيم در ليگ برتر ايران حضور دارد و شايد 90 درصد بازيكنان مي‌توانند از تيم‌هاي خودشان بيرون بيايند و به تيم‌‌هاي ليگ برتري ديگري بروند. من به دنبال سر و صدا نيستم ولي هنگامي كه رباطم را جراحي كردم از شش، هفت تيم ليگ برتري پيشنهاد داشتم، چه برسد به الان كه سالم هستم و شرايط خوبي دارم و از تيم‌هاي نيمه اول جدول پيشنهادهاي بسياري دارم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

گلر نفت آبادان با اشاره به چند پيشنهاد از ليگ‌هاي اروپايي:
    پديده نيستم ولي بد هم نبودم
    ليگ يازدهم بازيكنان زيادي معرفي كرد

دروازه‌بان تيم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است اگرچه به عنوان يك پديده نبوده است ولي عملكردش در ليگ برتر امسال بد هم نبوده است.

حبيب دهقاني در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: ليگ امسال به صورتي بود كه كار تيم قهرمان و تيم‌هاي سقوط‌كننده به روزهاي آخر كشيده شد و همه امتيازات به هم نزديك بود. البته ليگ برتر امسال از لحاظ تعطيلي‌هاي‌ بلندمدت، مشكل داشت.

وي درخصوص نواقص و نقاط قوت ليگ يازدهم عنوان‌كرد: ‌برنامه‌ريزي‌هاي ليگ امسال بد نبود و تنها مشكل‌اش اين بود كه گاهي اوقات، يا بازي‌ها يك ماه پشت سر هم برگزار مي‌شد و شش، هفت مسابقه انجام مي‌داديم و يا يكدفعه يك وقفه يك ماهه بين مسابقات به وجود مي‌آمد.

سنگربان طلايي‌پوشان آباداني درباره كيفيت عملكرد بازيكنان خارجي گفت: به نظرم دو، سه بازيكن‌ خارجي عملكرد خوبي داشتند. فونيكه‌سي، خوب بود و به نظرم بازيكن خارجي استقلال در پست هافبك وسط هم عملكرد خوبي داشت.

وي ادامه‌داد: هنگامي كه تيم سپاهان در نيم‌فصل سزار را خريد، اين بازيكن نوسان داشت ولي در كل بد نبود. البته امسال كيفيت بازي ايوان پترويچ بسيار پايين آمده بود.

دهقاني در پاسخ به اين سوال كه به نظرتان ليگ يازدهم پديده‌اي داشت؟ گفت: نتوانستم بازي‌هاي ساير تيم‌ها را نگاه كنم ولي به نظرم، خودم در اين فصل عملكرد خوبي داشتم.

وي با اشاره به جو موجود در آبادان افزود: سال قبل كه حسن هوري به عنوان دروازه‌بان در تيم صنعت نفت حضور داشت، كاري كرده بود كه همه در اين شهر او را دوست داشتند و به همين دليل توقعات هواداران نسبت به دروازه‌بانان بالا رفته بود.

گلر تيم نفت آبادان خاطرنشان‌كرد: هنگامي كه من وارد اين تيم شدم، هيچ كس قبولم نداشت؛ گلري بودم كه در سايپا بازي كرده بودم ولي كسي من را نمي‌شناخت و سخت بود كه در آبادان با شرايط كنار آمد ولي به هر حال توانستم با تمرين، جواب زحمت مربي‌هايم را بدهم. نمي‌توانم اسم خود را پديده بگذارم ولي كارم را در اين جا خوب انجام دادم.

وي در پاسخ به اين سوال كه به نظرتان ليگ امسال چه تغييراتي نسبت به ليگ قبلي‌مان داشت؟‌ عنوان‌كرد: ليگ يازدهم تغييرات بسياري داشت و به نظرم در ليگ امسال بسياري از بازيكن‌ها و دروازبانان رو آمدند و به فوتبال كشور معرفي شدند. به عنوان مثال، صبا امسال توانست بازيكن‌هاي زيادي را معرفي كند.

دهقاني در ادامه درخصوص قراردادش با تيم نفت آبادان اظهاركرد: قراردادم با اين تيم يك ساله بود و اكنون به پايان رسيده است و كارم را به يكي از دوستانم سپرده‌ام تا پيگيري كند. اكنون در حال فكر كردن روي پيشنهاداتم هستم. از يكي، دو ليگ اروپايي پيشنهاد دارم ولي هنوز تصميم قطعي براي جدايي از نفت آبادان نگرفته‌ام زيرا مردم آبادان را دوست دارم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

مهاجم تیم صنعت نفت آبادان گفت: به نظر من هم این مساوی نتیجه خوبی بود. البته درست است که سپاهان همیشگی را ندیدیم اما این مساوی بد نبود.
    در گفت و گو با سایت گل رضا خالقی‌فر مهاجم صنعت نفت آبادان که تک گل تیمش رامقابل سپاهان به ثمررسانده درباره این بازی می‌گوید: ما در نیمه اول بهتر بودیم و گل هم زدیم اما در نیمه دوم بازی در اختیارسپاهان بود. سپاهانی‌ها در این نیمه موقعیت‌هایی داشتند اما ما هم روی ضد حمله‌ها می‌توانستیم گل بزنیم. در مجموع فکر می‌کنم نتیجه مساوی عادلانه بود.

وی درباره صحبت کاستا که مساوی با سپاهان را نتیجه خوبی دانسته می‌گوید: به نظر من هم این مساوی نتیجه خوبی بود. البته درست است که سپاهان همیشگی را ندیدیم اما این مساوی بد نبود.

خالقی‌فر که دومین گل فصلش را برای نفت به ثمر رسانده درباره سرنوشت کاستا می‌گوید: کاستا مربی خیلی خوبی است هم از نظر فنی هم اخلاقی اما ما با قرعه بسیار سختی در ابتدای فصل مواجه شدیم و تیم‌مان وارد بحران شد. ضمن این که ما خیلی از بازی‌هایمان را از دقیقه 80 به بعد با بدشانسی از دست می‌دهیم و در حالی که یا از حریف جلو هستیم یا مساوی پیش می‌رویم گل می‌خوریم و امتیاز از دست می‌دهیم.
    وی ادامه می‌دهد: کاستا باید بماند چرا که نفت هیچ وقت این طوری بازی نمی‌کرده است. الآن فوتبال آبادان روی زمین آمده که این صد در صد کار کاستاست و به همین راحتی نمی‌شود او را کنار گذاشت.
    خالقی‌فر که موهایش را بسیار بلند کرده و ظاهری نزدیک به فلینی بازیکن بلژیکی اورتون پیدا کرده در این مورد می‌گوید: خدا نکند من شبیه فلینی باشم البته او از من خوشگلتراست! بلندکردن موهایم هم دلیل خاصی ندارد و نمی‌خواهم شکل کسی باشم.

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع