Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 48
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Bomb مصاحبه های بازیکنان صنعت نفت آبادان

خب تو این تایپیک مصاحبه های بازیکنان و کادر فنی تیم نفتو میذاریم.

2. 4 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

naft

فونیکه سی: دو رقیب جدی برای کسب عنوان بهترین گلزن لیگ برتر دارم

مهاجم تیم فوتبال نفت آبادان که با 18 گل در صدر بهترین گلزنان لیگ برتر قرار دارد گفت: رسیدن به عنوان بهترین گلزن لیگ برتر سخت شده زیرا دو رقیب جدی برای کسب این عنوان دارم.

فونیکه سی روز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعطیلات نوروزی فرصت خوبی برای خروج تیم‌‎ها از بازی‌های فشرده لیگ برتر ازجمله مابود که نیاز به استراحت داشتیم.

وی اظهار داشت: بازی‌های لیگ برتر خیلی فشرده و با فاصله کمی برگزار می‌شد و این مساله باعث خستگی زیاد و مصدومیت‌های پیاپی بازیکنان شد.

بهترین گلزن لیگ برتر گفت: در تعطیلات نوروزی و بعد از استراحت یک هفته‌ای تمرینات خیلی خوبی زیر نظر کادر فنی تیم نفت انجام دادیم و از هر لحاظ آماده آغاز مجدد بازی‌های لیگ برتر هستیم.

فونیکه سی رسیدن به عنوان بهترین گلزن لیگ برتر را سخت توصیف کرد و اظهار داشت: با توجه به گلزنی کریم انصاری‌فرد و رضا عنایتی اکنون رقابت نزدیکی این دو بازیکن با من برای کسب عنوان بهترین گلزن لیگ برتر دارند اما هنوز شانس من برای این عنوان بیشتر است.

وی ادامه داد: در دو بازی گذشته فرصت‌های خوبی را از دست دادم و این مساله باعث شد عنایتی و انصاری‌فرد فاصله خود را با من کم کنند و اکنون دو رقیب جدی برای کسب عنوان بهترین گلزن لیگ برتر دارم.

مهاجم نفت آبادان در خصوص بازی روز شنبه هفته آینده این تیم برابر صبا قم گفت: این بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است و به طور حتم هر دو تیم برای سه امتیاز به مصاف هم خواهند رفت.

فونیکه سی تصریح کرد: تیم نفت در این فصل و در بازی‌های خارج از خانه نتایج خوبی به دست آورده و در این بازی هم می‌تواند این روند را ادامه دهد.

تیم فوتبال نفت آبادان روز شنبه هفته آینده و از هفته بیست و هفتم لیگ برتر مهمان صبا قم است.
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

ممبینی: تیم صبا بازی راحتی برابر نفت آبادان نخواهد داشت.

هافبک تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص بازی این تیم برابر صبا قم گفت: صبا تیم مدعی قدرتمندی است اما برابر ما بازی راحتی نخواهد داشت.

علی ممبینی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازی کردن در قم برابر صبا شرایط ویژه‌ای دارد هر چند که تیم صبا هم بازی سختی برابر ما خواهد داشت.

وی اظهار داشت: تیم نفت در دو بازی گذشته خود چهار امتیاز بدست آورده و برابر صبا هم به دنبال کسب امتیاز است.

هافبک میانی نفت آبادان گفت: تیم صبا در این فصل نتایج خیلی خوبی کسب کرده و شرایط مناسبی هم در جدول دارد اما این دلیلی برای از پیش برنده شدن آنها نیست.

ممبینی ادامه داد: تیم نفت برای این بازی انگیزه زیادی دارد و در پی آن هستیم که شکست دور رفت را جبران کنیم.

بازیکن نفت آبادان تصریح کرد: هر دو تیم دارای خط حمله بسیار خوبی هستند و به نظر می‌رسد این بازی بسیار تماشایی شود.

وی اظهار داشت: هر تیمی در این بازی میانه میدان را در اختیار داشته باشد شانس بیشتری برای پیروزی دارد.

ممبینی گفت: برای گرفتن امتیاز از تیم صبا باید مراقب رضا عنایتی مهاجم گلزن این تیم بود زیرا این بازیکن بسیار فرصت‌طلب است.

تیم فوتبال نفت آبادان روز شنبه هفته آینده و از هفته بیست و هفتم لیگ برتر مهمان تیم صبا قم است.

6. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

بغلانی: ذوب آهن نسبت به گذشته ضعیف‌تر است

بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص بازی این تیم برابر ذوب آهن اصفهان گفت: جدال سختی برابر ذوب آهن داریم هر چند که آنها نسبت به گذشته ضعیف‌تر شده‌اند.

حسین بغلانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازی نفت و ذوب آهن شرایط خاص خود را دارد و به طور حتم هر دو تیم در این بازی به دنبال کسب سه امتیاز خواهند بود.

وی اظهار داشت: این بازی برای هر دو تیم سخت است اما میزبان این بازی ما هستیم و شانس بیشتری برای کسب سه امتیاز داریم.

مدافع تیم نفت گفت: تیم ذوب آهن نسبت به فصل‌های گذشته ضعیف‌تر شده اما نباید آنها را دست کم بگیریم.

بغلانی تصریح کرد: مهاجمان ذوب آهن بسیار فرصت‌طلب و گلزن هستند و کار مدافعان نفت برابر آنها بسیار سخت خواهد بود.

وی اظهار داشت: کادر فنی تیم نفت برای غلبه بر ذوب آهن در تمرینات تاکتیک‌های لازم را به بازیکنان گفته‌اند و ما بازیکنان با اجرا کردن این برنامه‌های می‌توانیم سه امتیاز را به دست آوریم.

بغلانی گفت: تنها دلهره ما اشتباهات داوری است و امیدواریم در این بازی اشتباه تاثیرگذاری مانند بازی با صبا برایمان رخ ندهد.

وی افزود: برای شکست دادن تیم ذوب آهن نیاز به حمایت هواداران خونگرم خود داریم و آنها باید با حضور در ورزشگاه از تیم محبوب خود حمایت کنند.

تیم فوتبال نفت آبادان روز جمعه هفته جاری و از هفته سی‌اُم لیگ برتر میزبان ذوب آهن اصفهان است.

8. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

خالقی‌فر: ذوب آهنی‌ها در آبادان به فکر کسب امتیاز نباشند

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص بازی فردای این تیم برابر ذوب آهن گفت: ذوب آهن حریف قابل احترامی است اما برابر ما به فکر کسب امتیاز نباشند.

رضا خالقی‌فر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازی با ذوب آهن برای هر تیمی سخت است اما آنها کار بسیار سختی خواهند داشت.

وی اظهار داشت: صنعت نفت در این بازی میزبان است و به طور حتم انگیزه زیادی برای کسب سه امتیاز خواهیم داشت.

مهاجم نفت آبادان گفت: تیم ذوب آهن اکنون جایگاه خوبی در جدول دارد اما برابر ما به فکر امتیاز نباشند.

خالقی‌فر ادامه داد: بازیکنان صنعت نفت انگیزه زیادی برای پیروزی در این بازی دارند و این انگیزه به ما کمک زیادی خواهد کرد.

وی تصریح کرد: البته تیم ذوب آهن به دنبال کسب سهمیه آسیا است و برابر ما انگیزه زیادی خواهند داشت.

بازیکن صنعت نفت گفت: تیم نفت در چهار بازی گذشته نتایج خیلی خوبی کسب کرده و اگر این روند ادامه یابد می‌توانیم درفهرست شش تیم برتر قرار گیریم.

خالقی‌فر افزود: حضور هواداران در این بازی می‌تواند از نظر روحی به سود تیم نفت باشد و امیدواریم آنها با حضور پر تعداد در ورزشگاه از تیم نفت حمایت کنند.

تیم فوتبال نفت آبادان از چهارچوب هفته سی‌اُم لیگ برتر کشور فردا و از هفته سی‌اُم میزبان ذوب آهن اصفهان است.

10. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

صبری: نگاه بازیکنان فوتبال نفت آبادان به بالای جدول است

بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان گفت: تیم نفت شرایط خوبی دارد و نگاه تمام بازیکنان این تیم به بالای جدول است.

مصطفی صبری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم نفت در پنج بازی گذشته خود نتایج خوبی کسب کرده و با کسب این نتایج اکنون جایگاه خوبی در جدول داریم.

وی اظهار داشت: البته ما می‌توانستیم شرایط بهتری داشته باشیم اما اشتباهات داوری و بدشانسی در برخی بازی‌ها باعث شد امتیازات حساسی را از دست دهیم.

مدافع تیم نفت گفت: ما فاصله زیادی با تیم‌های پنجم به بعد نداریم و در صورت کسب شش امتیاز از چهار بازی باقی مانده می‌توانیم در فهرست شش تیم اول قرار گیریم.

صبری ادامه داد: البته ما دو بازی سخت با تیم‌های نفت تهران و استقلال که از صدرنشینان لیگ هستند داریم اما برای رسیدن به هدف نیاز به شکست دادن این دو تیم است.

وی گفت: هواداران آبادان از ما نتیجه می‌خواهند و ما نیز باید برای برآورده شدن خواسته آنها تلاش کنیم.

بازیکن صنعت نفت اظهار داشت: اکنون شرایط تیم‌ها خیلی به هم نزدیک است و نتیجه گرفتن در هر بازی چه در بازی خانگی چه خارج از خانه دشوار است.

تیم فوتبال نفت آبادان با 39 امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

فونیکه سی: شهرداری تبریز برای بقا در لیگ برتر انگیزه بالایی دارد

بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص بازی این تیم برابر شهرداری تبریز گفت: شهرداری تبریز خطر سقوط را احساس می‌کند اما این تیم انگیزه بالایی برای بقا در لیگ برتر دارد.

فونیکه سی عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازی با شهرداری تبریز نمی‌تواند برای ما آسان باشد، زیرا آنها انگیزه زیادی برای ماندن در لیگ برتر دارند.

وی اظهار داشت: بازی کردن مقابل تیم‌هایی که خطر سقوط را احساس می‌کنند شرایط خاص خود را دارد و تیم شهرداری هم از این قاعده مثتثنی نیست.

بهترین گلزن لیگ برتر فوتبال گفت: برای بازی کردن مقابل شهرداری تبریز کامل آماده هستم و در صورت قرار گرفتن در ترکیب تیم از این فرصت استفاده خواهم کرد.

فونیکه سی ادامه داد: هنوز هم شانس زیادی برای کسب بهترین گلزن لیگ را دارم و در بازی با شهرداری همه سعی خود را برای گلزنی خواهم کرد.

بازیکن نفت آبادان تصریج کرد: رضا عنایتی مهاجم تیم صبا رقابت شانه با شانه‌ای با من برای کسب عنوان بهترین گلزن دارد هر چند که نباید از کریم انصاری‌فرد مهاجم ملی‌پوش سایپا هم غافل شوم.

وی در خصوص تیم آینده اش نیز گفت: در پایان لیگ به این موضوع بیشتر فکر می‌کنم اما مردم آبادان می‌خواهند در تیم صنعت نفت بمانم.

فونیکه سی اظهار داشت: پیشنهادات زیادی به خصوص از لیگ‌های خارجی دارم که همه چیز را به پایان لیگ موکول کرده‌ام.

تیم فوتبال نفت آبادان روز جمعه هفته جاری از هفته سی و یکم لیگ برتر میهمان تیم شهرداری تبریز است.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

دهقانی: مسابقه با شهرداری تبریز 6 امتیازی است.

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: نتیجه دیدار تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و شهرداری تبریز با توجه به وضعیت جدول رده‌بندی لیگ برتر، به اندازه شش امتیاز با ارزش است.

حبیب دهقانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: روی گل دریافتی تیم فوتبال صنعت نفت در روز مسابقه مقابل ذوب آهن اصفهان بی‌تقصیر بودم.

وی اضافه کرد: تمام سعی خودمان را به کار بستیم تا بازی را با پیروزی به پایان برسانیم اما تیزهوشی بازیکنان ذوب آهن، مانع این اتفاق شد.

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از دیدار بعدی تیمش در چارچوب مسابقات لیگ برتر کشور گفت و خاطرنشان کرد: این مسابقه برای تیم فوتبال شهرداری تبریز، بازی مرگ و زندگی است و بدون شک این موضوع، دیدار هفته سی و دوم را برای ما مشکل می‌کند، نتیجه دیدار تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و شهرداری تبریز با توجه به وضعیت جدول رده‌بندی لیگ برتر، به اندازه شش امتیاز با ارزش است.

وی با اشاره به برنامه‌های تیم خود برای رویارویی با شهرداری تبریز، تصریح کرد: پنج بازی بدون شکست را در لیگ برتر پشت سر گذاشته و به دنبال آن هستیم که بازی ششم را هم با همین روند به پایان برسانیم، با استفاده از ضد حملات می‌توانیم برنده بازی مقابل شهرداری باشیم.

دهقانی در ادامه از اعتماد کاستا؛ سرمربی پرتغالی صنعت نفت به وی اظهار خوشنودی کرد و افزود: در خصوص توقعاتی که این مربی از من داشت بارها با هم صحبت کرده و با برطرف کردن ضعف‌ها و تمرین مستمر توانستم دوباره به دروازه‌بان شماره یک صنعت نفت بدل شوم.

وی در پایان از برنامه خود برای حضور در تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در لیگ بعدی گفت و اضافه کرد: هنوز هیچ تصمیمی برای فصل بعدی مسابقات نگرفته‌ام و تا پایان فصل صبر می‌کنم.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته سی و دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 15 روز جمعه؛ یکم اردیبشهت‌ماه، مهمان تیم فوتبال شهرداری تبریز است.

14. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

کوهنورد: شکست برابر شهرداری تبریز ناعادلانه بود.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص شکست برابر شهرداری تبریز گفت: شکست تیم نفت مقابل شهرداری تبریز ناعادلانه بود.

سیامک کوهنورد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازی خوبی برابر شهرداری تبریز ارائه دادیم و می‌توانستیم در این بازی امتیاز کسب کنیم.

وی اظهار داشت: ما هم به اندازه شهرداری تبریز شانس پیروزی داشتیم اما در آخرین دقیقه وقت‌های اضافه گل دوم را دریافت کردیم.

هافبک میانی نفت آبادان گفت: بعد از اخراج مدافعمان خیلی خوب بازی را کنترل کردیم و اجازه ندادیم کمبود یک بازیکن برای تیم حس شود.

کوهنورد ادامه داد: اگر بازیکن ما اخراج نمی‌شد به طور حتم شهرداری را در تبریز شکست می‌دادیم.

وی اظهار داشت: شکست برابر شهرداری آن هم در تبریز هرگز نتیجه عادلانه‌ای نبود زیرا آنها تیمی نبودند که ما را به راحتی شکست دهند.

بازیکن نفت آبادان گفت: باید در سه بازی باقی‌مانده این شکست را جبران کنیم تا شرایط خود در جدول را سر و سامان دهیم.

کوهنورد افزود: فاصله امتیازها خیلی به هم نزدیک است و با یک پیروزی می‌توانیم چند رده در جدول بالا بیاییم.

تیم فوتبال نفت آبادان روز جمعه هفته گذشته و از هفته سی و یکم لیگ برتر با نتیجه دو بر یک در تبریز مغلوب تیم شهرداری شد تا با 39 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار گیرد.

16. کاربر روبرو از پست مفید David7 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

گزیده گفت‌وگوی حسین بغلانی با خبرگزاری فارس

حسین بغلانی بازیکن جوانان تیم صنعت نفت آبادان گفت‌وگویی تفصیلی با خبرگزاری فارس انجام داده است که در ادامه آن را می‌خوانیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، شاید تا چند سال پیش فکر نمی‌کرد که به یکی از بازیکنان اصلی تیمی بدل شود که روزی برای گرفتن تصویری به یادگار کنار بازیکنانش بی‌تاب بود. حسین بغلانی که از آبادان به تیم آبادانی لیگ برتر رسید در کنار ما بود تا بگوید از روزهایی که امروز است.

مثلث حسین بغلانی، سجاد مشکل‌پور و طالب ریکانی که از تیم نونهالان صنعت نفت شکل گرفته بود با پیوستن ریکانی به تیم فولاد در نیم‌فصل لیگ برتر ناقص شد.

بله ما به هم عادت کرده بودیم. از تیم‌های پایه‌های در کنار هم بودیم. بعد از رفتن طالب حالا از آن جمع من مانده‌ام و سجاد. امیدوارم که ریکانی هم در فولاد خوزستان موافق باشد.
    تو اگر جای ریکانی بودی دست به این جابه‌جایی می‌زدی؟

همه چیز بستگی به شرایط دارد. شاید خود طالب هم دوست نداشت آبادان را ترک کند ولی بعضی اتفاقات این مسئله را رقم زد.
    امسال در صنعت نفتی به میدان رفتی که کاملاً متفاوت از سال قبل نتیجه گرفت. ناکامی در خانه و نتیجه‌گیری در میدان حریف.

این مشکل در هفته‌های ابتدایی گریبان تیم ما را گرفت. بعد از نتیجه نگرفتن در آبادان در چند مسابقه اول این اتفاق برای ما تبدیل به عادت شد.
    ناکامی در خانه به قول حسین بغلانی به عادت تبدیل شد. چه استدلالی برای کامیابی در مسابقات خارج از خانه داری؟

نبود استرس دلیل اصلی بود. راحت‌تر بازی می‌کردیم که بالطبع در چنین شرایطی نتیجه‌گیری نیز میسر می‌شود.
    امسال بیشتر از سال قبل در ترکیب اصلی قرار گرفتی؟

تا اینجای کار کمتر از سال قبل به میدان رفتم. دور رفت و بازی مقابل شاهین بوشهر بود که با سه اخطاره شدن علی ممبینی و امید شریفی‌نسب به ترکیب اصلی اضافه شده و خدا هم کمک کرد که در همان مسابقه از فاصله 35 متری دروازه حریف را باز کنم. گلی که خیلی چیزها را به کادر فنی ثابت کرد.
    یعنی معتقدی که در آن روزها پیروانی اعتقادی به حضور جوان‌ترها نداشت؟

به نظر من دوست داشت که از بازیکنان جوان استفاده کند ولی شرایط لیگ و بازی‌های حساس این فرصت را از وی سلب می‌کرد. به هر حال خدا را شکر میکنم که با وجود اینکه بعد از بازی با شاهین در دور رفت باز هم نیمکت‌نشینی را تجربه کردم ولی بالاخره دوباره به ترکیب اصلی برگشتم.
    این اتفاق با حضور کاستا به اوج رسید.

دقیقاً، کاستا علاقه زیادی به جوانگرایی دارد و دیدید که بعد از آمدن این مربی به صنعت نفت بنده بیشتر از قبل به بازی گرفته شده و هم در پست هافبک دفاعی و هم دفاع راست بارها برای صنعت نفت به میدان رفتم.
    ولی خودت بیشتر دوست داری در خط میانی به میدان بروی؟

بله ولی در تیمی که انضباط حرف اول را می‌زند آنچه که مهم بوده سلیقه مربی است و من هم به نظر کاستا احترام می‌گذارم.
    البته شایعاتی مبنی بر اتمام حجت کاستا با برخی بازیکنان جوان مبنی بر بازی نکردنشان در ابتدای ورود این مربی پرتغالی به آبادان دهان به دهان شد.

به هیچ وجه، خود شما دیدید که جوان‌ها بعد از آمدن کاستا بیشتر در ترکیب قرار گرفتند. به عنوان مثال بازیکن با استعدادی مثل حامد سرلک به طور ثابت بازی کرد و جوان‌هایی مثل آلبوکات و لامی نیز لیگ برتر را تجربه کردند.
    اولین باری که با لباس تیم بزرگسالان صنعت نفت به میدان رفتی را به خاطر داری؟

مسابقه مقابل اتکا در گلستان و در لیگ یک بود. مسابقه‌ای که به جرات می‌گویم با توجه به سابقه زیاد در تیم‌های پایه‌ای صنعت نفت، استرسی در آن نداشتم.
    اولین بازیکن بزرگی که مهار کردی؟

سیاوش اکبرپور و بازی مقابل استیل آذین در لیگ برتر قبلی.
    همان مسابقه‌ای که فرید دریس؛ سرپرست سال‌های دورتر تو در تیم‌های پایه‌ای، به خاطر ثابت بازی کردنت اشک شوق ریخت.

حاج فرید دریس زحمات بسیاری را برای من و بقیه بچه‌ها متحمل شد. دلسوزی او برای بازیکنان جوان اندازه نداشت. همیشه کنار من بود. بدون اغراق دریس یکی از علت‌های اصلی پیشرفتم بود.
    از سیاوش اکبرپور و مهارش در لیگ برتر گفتی، حسین بغلانی این روزها را در نوجوانی متصور بود؟

چون به بزرگی خدا اعتقاد داشتم این روزها را دور نمی‌دیدم. برای اینکه امروز بزرگ‌ترین فوتبالیست‌های ایران را در مقابلم ببینم زحمت کشیده و عرق ریختم.
    این بازیکن معتقد این روزها لیگ برتری بودنش را به دوستان قدیمی فخر می‌فروشد؟

حرف غرور را نزنید که از آن بیزارم. من همان حسین بغلانی هستم با همان دوستانی که تا پیش از این داشتم.
    قراردادت با صنعت نفت چند ساله است؟

یکسال دیگر با تیمم قرارداد دارم ولی دوست دارم در صورت مهیا بودن شرایط فوتبالم را همین جا به پایان برسانم.
    صنعت نفت امسال در لیگ برتر می‌ماند؟

شک نکنید. نه تنها لیگ برتری می‌مانیم بلکه در بین 10 تیم بالایی جدول قرار می‌گیریم.

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

نویدکیا: شکست دادن تیم نفت تهران برای ما مهم است

بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص بازی فردای این تیم برابر نفت تهران گفت: بازی سخت و حساسی پیش رو داریم که در این بازی شکست دادن نفت تهران برای ما مهم است.

رسول نوید کیا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم نفت تهران در این فصل نتایج خیلی خوبی کسب کرده و یکی از مدعیان حضور در لیگ قهرمانان آسیا است اما شکست دادن این تیم برای ما خیلی مهم است.

وی اظهار داشت: در بازی رفت توانستیم این تیم را در تهران شکست دهیم اما این مساله نمی‌تواند در بازی فردا تیم نفت آبادان را از پیش برنده دانست.

هافبک تیم نفت آبادان گفت: تیم نفت تهران بازی تیمی را خیلی خوب انجام می‌دهند و بازیکنان این تیم هماهنگی خوبی با یکدیگر دارند.

نویدکیا ادامه داد: بازیکنان نفت آبادان برای شکست دادن هم‌نام تهرانی خود انگیزه زیادی دارند و فقط به فکر کسب سه امتیاز هستند.

وی تصریح کرد: این بازی داربی وزارت نفت است و به نظر می‌رسد بازی زیبایی انجام شود.

بازیکن نفت آبادان گفت: تماشاگران آبادانی باید به ورزشگاه بیایند تا با حمایت آنها در این بازی مهم به پیروزی برسیم.

تیم‌های فوتبال نفت آبادان و نفت تهران فردا و از هفته سی و دوم لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف یکدیگر می روند.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع