Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

Bomb مصاحبه های بازیکنان صنعت نفت آبادان

خب تو این تایپیک مصاحبه های بازیکنان و کادر فنی تیم نفتو میذاریم.

2. 4 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

naft

مهاجم مصدوم تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:‌ تيم ما اگر آرامش نداشته باشد با بهترين مربي دنيا هم نمي‌تواند نتيجه بگيرد.

روح‌اله‌ عرب در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان، درخصوص آخرين وضعيتش اظهاركرد:‌ حدود 40 روز پيش عمل جراحي داشتم و اكنون فيزيوتراپ از وضعيت‌ام راضي است.

وي افزود: به طور معلول وقتي بازيكني از ناحيه رباط صليبي آسيب مي‌بيند، حدود شش ماه از ميادين فوتبال دور است ولي با وضعيتي كه در حال حاضر دارم، دكتر تشخيص داده كه من زودتر مي‌توانم بازي كنم. خود من نيز بسيار علاقه دارم هر چه سريع‌تر به تيم بازگردم و بتوانم موثر باشم. حدود سه ماه ديگر مي‌توانم تمريناتم را با تيم آغاز كنم.

مهاجم تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به عنوان يكي از قديمي‌ترين بازيكنان نفت آبادان از وضعيت فعلي تيم خيلي ناراحت هستم و از اين ترس دارم اين وضعيت به تيم لطمه‌هاي جدي وارد كند. سال گذشته تيم ما تا هفته بيست و پنجم رقابت‌ها نتايج خوبي كسب ‌كرد و در خانه نيز نتايج مطلوبي به دست مي‌آورديم اما از هفته بيست و پنجم به بعد تيم وارد حاشيه شد و در ادامه فقط سه پيروزي به دست آورديم.

وي عنوان‌كرد: ‌اين حاشيه‌ها نيز در ابتداي فصل جديد در تيم وجود داشت و مطمئنم اين شرايط آرامش را از بازيكنان دور مي‌كند و در درازمدت به تيم صدمه مي‌زند. نفت، تيم بزرگي است و ممكن است حاشيه‌هاي زيادي وارد اين تيم شود.

عرب تصريح‌كرد: من چندين بار به مردم آبادان گفته‌ام كه شما كاري به مربي، بازيكن، مديرعامل و هيات مديره نداشته باشيد چون اين تيم براي مردم آبادان است و تمام اين افراد روزي از تيم جدا مي‌شوند و تنها تيم نفت است كه براي مردم آبادان مي‌ماند و چه بهتر كه در ليگ برتر بماند.

وي ادامه‌داد: ‌تيم ما تا اين هفته از مسابقات نيز نتايج خيلي ضعيفي نگرفته است با اين وجود نمي‌دانم چرا مردم خونگرم آبادان تا اين اندازه حساسيت نشان مي‌دهند. تيم سايپا با اين همه سرمايه‌گذاري كه داشته اكنون پايين‌تر از ما قرار دارد و تيمي مانند پرسپوليس تا چند هفته قبل در انتهاي جدول بود. پيرواني مربي خوبي بود و براي تيم و بازيكنان دلسوزي مي‌كرد ولي بستر كار كردن براي اين مربي آماده نبود.

اين بازيكن نفت آبادان گفت: با تمام احترامي كه براي هواداران واقعي تيم نفت آبادان دارم ولي عده‌اي به ضرر تيم كار مي‌كنند. خيلي از هواداران مثل ما، دلشان براي تيم خود مي‌سوزد ولي متاسفانه عده‌اي تماشاگرنما قصد دارند آرامش را از تيم دور كنند و بستر تيم را براي سقوط به ليگ يك آماده كنند.

وي بيان‌كرد: مردم آبادان به غير از اين تيم، چيزي ندارند. از آن‌ها انتظار داريم صبور باشند و تيم را حمايت كنند تا حاشيه‌ها روي بازيكنان تاثير منفي نگذارد. حدود 60 حدود درصد تركيب تيم ما در ليگ امسال تغيير كرد و هنوز بازيكنان جوان ما با هواداران انس نگرفته‌اند و با استرس بازي مي‌كنند.

عرب با بيان اين‌كه خيلي‌ها مي‌گويند تيم ما امسال يارگيري خوبي نداشته است، ادامه‌داد: تيم ما در ليگ امسال مستعدترين بازيكنان را به خدمت گرفته است كه براي موفقيت تيم از جان و دل مايه مي‌گذارند اما آن‌ها به آرامش نياز دارند.

مهاجم مصدوم تيم فوتبال صنعت نفت آبادان در پايان گفت: تماشاگران واقعي آبادان مي‌دانند كه روح‌اله عرب تنها دلش به عشق تيم نفت و مردم آبادان مي‌تپد و اميدوارم حمايت خود را از تيمي كه متعلق به خودشان است، دريغ نكنند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

فونیکه سی: میخواهم آقای گل فوتبال ایران شوم

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: علاقه‌مندم در پایان مسابقات لیگ برتر با گل‌هایی که برای تیم صنعت نفت به ثمر می‌رسانم آقای گل فوتبال ایران شوم.

فونیکه سی روز شنبه پس از پیروزی مقابل نفت تهران، گفت: تمام تلاش خود را خواهم کرد تا در پایان مسابقات لیگ برتر آقای گل فوتبال ایران شوم و بتوانم کفش طلا را کسب کنم.

وی ادامه داد: تیم ما دو هفته بود که سرمربی نداشت و در طول این مدت مرتضوی توانست به خوبی تیم را هدایت کند و امروز بتوانیم با تلاش‌های او و بازیکنان سه امتیاز را کسب کنیم.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در نیمه اول این بازی نتوانستیم توانایی‌های خود را به نمایش بگذاریم اما با شروع نیمه دوم توانستیم یک بازی زیبا را از خود به نمایش بگذاریم.

وی تصریح کرد: به طور حتم با حضور سرمربی جدید تیم ما که مشخص شده است می‌توانیم به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر اضافه شویم.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر امروز با نتیجه سه بر یک از سد نفت تهران گذشت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

كاپيتان تيم فوتبال صنعت نفت آبادان پيش از رويارويي تيمش برابر آبي‌پوشان پايتخت، گفت: بازيكنان ما هميشه براير تيم‌هاي بزرگ انگيزه‌ بالايي براي پيروزي داشته‌اند.

اميد شريفي‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: تيم ما تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته و امروز نيز پيش از بازي با استقلال تهران تمرين خوبي را انجام داديم. شرايط آب و هوايي نيز در تهران مناسب است و از اين جهت نيز هيچ مشكلي نداريم و با آمادگي بالايي به مصاف حريف مي‌رويم.

وي افزود: ‌استقلال يكي از تيم‌هاي خوب كشور و آسيا است و نبايد قدرت‌هاي اين تيم را ناديده بگيريم. در اين بازي تمام سعي‌مان بر اين است كه با دست پر به خانه بازگرديم و دل هواداران را شاد كنيم.

بازيكن تيم صنعت نفت آبادان اظهاركرد: تيم ما براي هماهنگي با سرمربي جديد نياز به زمان دارد ولي در حال حاضر نيز سرمربي جديد با شرايط تيم ما سازگار شده و اطلاعات خوبي را نيز از نظر فني به بازيكنان منتقل كرده است.

وي با بيان اين‌كه نبايد از توانمندي و زحمات پيرواني غافل شويم، گفت: اين مربي براي تيم ما خيلي زحمت كشيد و نتايج بدي را نيز كسب نكرد ولي بدشانسي باعث شد كه او نتواند به كار خود ادامه دهد.

كاپيتان تيم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار‌كرد: تيم ما در چند بازي، در دقايق پاياني نتايج را به حريفان خود واگذار مي‌كرد و يا تساوي به دست مي‌آورد و اين شرايط را بايد تنها به عنوان بدشانسي تلقي كنيم.

8. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

شریفی‌نسب: برخوردم با کیانوش رحمتی فوتبالی بود

کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در یک برخورد کاملاً فوتبالی؛ کیانوش رحمتی؛ هافبک استقلال تهران را مصدوم کردم.

امید شریفی‌نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: بازی قابل قبولی را در مقابل تیمی ارائه دادیم که باز هم امید اول قهرمانی در مسابقات لیگ برتر کشور است.

وی در همین خصوص اضافه کرد: برنامه اصلی ما در این دیدار به این شکل بود که ابتدا در زمین خودمان تجمع کرده و سپس با استفاده از ضدحمله‌ها دروازه تیم استقلال تهران را باز کنیم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: تا پیش از دیدار در مقابل استقلال تهران، ضعف‌های این مجموعه را در تمرین‌های روزانه با آلبرتو کاستا؛ سرمربی جدید مرور کرده و فکر می‌کنم که این تمرین‌ها در بازی مقابل حریف تهرانی جواب داد.

وی در ادامه از بازی خوب استقلال تهران در مقابل صنعت نفت گفت و خاطرنشان کرد: آنها به لحاظ در اختیار داشتن مهره فوق‌العاده بودند و زمانی متوجه قدرت استقلال می‌شویم که رو به روی آنها به میدان می‌رویم.

شریفی‌نسب هم چنین با اشاره به برخورد خود با کیانوش رحمتی؛ هافبک استقلال تهران که منجر به آسیب‌دیدگی این بازیکن آبی‌پوش شد، تصریح کرد: این برخوردها طبیعی بوده و آن صحنه هم در یک تماس کاملاً فوتبالی آسیب‌دیدگی کیانوش رحمتی را منجر شد.

وی در پایان از بازی هفته آخر مسابقات نیم فصل لیگ برتر گفت و اضافه کرد: از تمام مردم آبادان می‌خواهم که هفته آینده به ورزشگاه آمده تا با تشویق‌های بی‌امان خود شرایط پیروزی صنعت نفت را در این بازی خانگی فراهم کنند.

10. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

كاپيتان تيم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از پيروزي تيمش برابر آبي‌پوشان پايتخت، گفت: بازيكنان ما نشان دادند اگر همدل و هماهنگ باشند مي‌توانند برابر هر تيمي امتياز بگيرند.

اميد شريفي‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: ديدار با استقلال بازي سختي بود و هيچ زماني در طول بازي‌ها به اين اندازه‌ فشار بدني به ما وارد نشده بود. استقلال تيم خوب و پر مهره‌اي است و در بازي ديروز بي‌امان حمله مي‌كرد اما نتوانست برابر ما در خانه خود امتياز بگيرد.

وي ادامه‌داد: تيم ما علاوه بر اين‌كه برابر حملات استقلال به خوبي دفاع كرد در چند موقعيت نيز براي زدن گل‌هاي بيشتر فرصت داشت. تيم ما باتوجه به مديريت خوبي كه دارد در آرامش است و به دور از هر حاشيه‌اي كار خود را انجام مي‌دهد.

شريفي‌نسب عنوان‌كرد:‌ بازيكنان ما از نظر مالي نيز مشكل خاصي ندارند و مانند برخي از تيم‌ها هيچ زماني از مسايل مالي گله نمي‌كنند. شب گذشته مردم آبادان تا نيمه‌هاي شب در خيابان‌ها شادي مي‌كردند و از ما نيز در فرودگاه‌ استقبال باشكوهي شد كه اين نشان مي‌دهد ديگر هيچ مشكلي اطراف تيم نيست.

وي در پاسخ به اين سوال كه چرا تيم شما در دقايق پاياني بيشتر دفاع مي‌كرد؟ گفت: اين برنامه جزو تاكتيك‌هاي ما بود و سعي داشتيم با حفظ بازي در زمين خود، جلوي حملات حريف را بگيريم و بيشتر به ضد حمله رو بياوريم.

12. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

هادي رمضاني گفت: براي گلزني در اين ديدار انگيزه زيادي داشتم.

زننده يكي از دو گل تيم صنعت نفت آبادان به آبي‌پوشان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهارداشت: ما در اين بازي سعي داشتيم ابتدا نظم تيمي خود را حفظ كنيم و پس از آن نيم‌نگاهي به دروازه حريف داشته باشيم.

وي افزود: استقلال هنوز از بازي دربي خسته بود. البته آن‌ها زماني‌كه عقب افتادند فشار زيادي را روي دروازه ما ايجاد كردند ولي ما نيز با برنامه خاصي وارد بازي شده بوديم.

اين بازيكن تيم نفت آبادان ادامه‌داد: در اين بازي قواي جسماني بازيكنان ما، به حفظ نتيجه خيلي كمك كرد چون هر چه فشار حملات حريف بيشتر مي‌شد دوندگي بازيكنان نيز بالاتر مي‌رفت.

وي خاطرنشان‌كرد: براي گلزني در اين ديدار انگيزه زيادي داشتم و با همكاري ساير بازيكنان موفق شدم در اين بازي حساس براي تيمم گلزني كنم.

رمضاني با اشاره به حضور سرمربي جديد تيم نفت، گفت: براي هماهنگي بين بازيكنان و سرمربي جديد چند بازي ديگر زمان لازم است.

14. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

قصه من و پسر خاله‌ام

فونیکه سی: زمان قرارداد بستن به خدا نگاه می‌کنم.

گفت‌و‌گوی مفصل با آقای گل لیگ برتر این روزهای فوتبال ایران است؛ قصه‌ای که از زاد روز تا به امروز فونکیه‌سی را شامل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، همه چیز برای مرد مالیایی و البته نخست این روزهای گلزنی فوتبال ایران از روزی آغاز شد تا آن گلزن سیه‌چرده و اسبق دربی پایتخت ـ عیسی ترائوره ـ که بر حسب اتفاق پسرخاله فونیکه‌سی نیز است گوشی تلفن را برداشته و با برقراری تماسی با خاله‌زاده در موطن، سرنوشت آقای گلی لیگ جاری فوتبال ایران رقم می‌زند. تماسی با این مضمون: سلام فونی. پاشو بیا. آقای گلی ایران منتظر توست!

فارس: فونیکه‌سی کجای قاره سیاه ریشه خانوادگی دارد؟
    فونیکه سی: ریشه و اصالت خانوادگی ما به شهر باماکو در کشور مالی بر می‌گردد، هر چند خود من متولد فرانسه هستم.

فارس: دقیقاً کدام شهر فرانسه؟
    فونیکه سی: بندر مارسی و روز بیست و پنجم نوامبر سال 1985

فارس: در کشور ما همواره بحث تغییر زادروز و دستکاری شناسنامه‌ها برای فوتبالیست‌ها به منظور بازی کردن در تیم‌های مختلف باب بوده، شناسنامه‌ فونیکه واقعی است؟
    فونیکه سی: شک نکنید که حتی یک روز هم بالا و پایین نشده و متولد همان تاریخی هستم که اعلام کردم.

فارس: چرا با اصالت مالیایی در فرانسه متولد شدی؟
    فونیکه سی: پدر من با مادرم هر دو در شرکت هواپیمایی شاغل بودند که همان جا با هم آشنا شده و ازدواج کردند، مادرم فرانسوی بود به همین خاطر من در روزهایی متولد شدم که ساکن فرانسه شده بودیم.

فارس: خانواده‌ فونیکه امروز کجا هستند؟
    فونیکه سی: یک خواهر و دو برادر دارم، برادر بزرگترم هم اکنون در فرانسه ساکن است و خواهر و برادر کوچکتر و پدرم نیز در مالی هستند. مادرم هم سه سال و نیم پیش فوت کرد.

فارس: با این اوصاف فونیکه‌ دورگه امروز خودش را فرانسوی می‌داند یا اهل مالی؟
    فونیکه سی: فرقی نمی‌کند، البته به خاطر ریشه پدری که کشور مالی است به طور حتم تعلق خاطر بیشتری به کشورم در آفریقا دارم.

فارس: اولین باری که پا به توپ شدی کجا بود؟
    فونیکه سی: 9ساله بودم که در مدرسه‌ فوتبال مارسی فرانسه مشغول شدم تا 9 سالگی آنجا بودم که بعد از آن به همراه خانواده به مالی عزیمت کردیم.

فارس: تو تنها بازیکن فوتبالیست خانواده بودی؟
    فونیکه سی: به هیچ‌وجه، پدرم از بازیکنان بزرگ مالی و باشگاه هریال این کشور بود، برادر بزرگم تا همین سال گذشته در لیگ دسته اول فرانسه و تیم لوریان توپ می‌زد و برادر کوچکترم نیز هم‌اکنون در تیم سیداکیتای مالی بازی می‌کند. فوتبال در خانواده‌ی ما جایگاه ویژه‌ای دارد.

فارس: 9 ساله بودی که به موطن اصلی‌ات برگشتی، فوتبال حرفه‌ای را در مالی آغاز کردی؟
    فونیکه سی: بله، در لیگ برتر کشورم در تیم جولیبا که بازیکنان مختلفی از آن به تیم‌های رئال و بارسا هم پیوسته‌اند فوتبالم را شروع کردم بعد از جولیبا برای یکسال به لوریان فرانسه رفته و قبل از آمدن به ایران هم در ژاندارک مالی توپ زدم.

فارس: بازی ملی هم داری؟
    فونیکه سی: در تمامی تیم‌های ملی کشورم بازی کرده‌ام، 11 بازی برای تیم‌ ملی بزرگسالان مالی بازی کردم که موفق به گلزنی در مقابل تیم‌هایی مثل گینه‌بیسائو و توگو هم شده‌ام.

فارس: قصه‌ آمدن فونیکه ‌سی به ایران از چه زمانی آغاز شد؟
    فونیکه ‌سی: سه سال قبل از طریق پسر خاله‌ام؛ عیسی ترائوره به تمرینات تیم راه‌آهن دعوت شدم ولی پیشنهاد راه‌آهنی‌ها خوب نبود تا نساجی قائمشهر اولین تیم ایرانی باشد که در آن حاضر شوم.

فارس: به چه شکل مورد توجه قائمشهری‌ها قرار گرفتی؟
    فونیکه سی: زمان حضور در تمرینات راه‌آهن بازی دوستانه‌ای مقابل نساجی برگزار کردیم که در آن مسابقه دو گل وارد دروازه‌ حریف مازندرانی کرده تا مورد توجه نادر دست‌نشان قرار گرفته و در نهایت با نساجی قرارداد بستم.

فارس: دو نیم فصل متفاوت در نساجی داشتی...
    فونیکه سی: سه بازی مانده به پایان نیم فصل، دست‌نشان از قائمشهر رفت و رضا فروزانی سرمربی نساجی شد. دست‌نشان اعتقاد ویژه‌ای به من داشت تا قبل از رفتن او 9 گل را به ثمر رسانده بودم ولی فروزانی به من بازی نداد. هیچوقت فراموش نمی‌کنم که بعد از مدت‌ها در ترکیب تیم در مقابل آلومینیوم هرمزگان قرار گرفته و یک گل زده و یک پاس گل دادم ولی مربی در بازی بعدی حتی در لیست 18 نفره نیز قرارم نداد.

فارس: مشکل فروزانی با تو چه بود؟
    فونیکه سی: او اعتقادی به استفاده از بازیکنان خارجی نداشت.

فارس: همین مسئله باعث شد سال بعد راهی بوشهر شوی...
    فونیکه سی: قبل از ایرانجوان، عابدینی با من تماس گرفت، به رشت رفته و با داماش قرارداد داخلی بستم. امیر عابدینی به مسافرت رفت که در این فاصله اتفاقاتی افتاد تا از داماش دور شده و قید ماندن در رشت را بزنم.

فارس: بلافاصله بعد از این اتفاق با ایرانجوان قرارداد بستی؟
    فونیکه سی: خیر، به پیشنهاد نادر دست‌نشان بر سر تمرینات ابومسلم مشهد حاضر شدم ولی دست‌نشان با مشهدی‌ها به توافق نرسید که من هم دیگر فکر ابومسلم را از بیرون کرده و به دعوت اصغر شرفی با ایرانجوان بوشهر قرارداد بستم.

فارس: گویا در ایرانجوان هم بدشانس بودی...
    فونیکه سی: در جام حذفی سه گل و در لیگ 13 گل به ثمر رسانده بودم که از ناحیه‌ زانو مصدوم شدم و چهار بازی آخر دوباره به ترکیب ایرانجوان برگشتم.

فارس: داستان آمدنت به صنعت‌نفت هم با حواشی همراه بود بعد از اینکه قرارداد داخلی بستی، پرسپولیس هم خواستار تو شد...
    فونیکه سی: حمید استیلی زمان مربیگری‌اش در شاهین بوشهر بازی‌های مرا دیده و پسندیده بود ولی بعد از پیشنهاد پرسپولیس بلافاصله با مدیر برنامه‌هایم تماس گرفتم و گفتم امسال فقط در صنعت‌نفت بازی می‌کنم.

فارس: دلیل این انتخاب چه بود؟
    فونیکه سی: عیسی ترائوره مرا مجاب به ماندن در آبادان کرد. عیسی حیف شد اگر مربی خارجی صنعت‌نفت به او میدان می‌داد می‌توانست در تیم جا بیافتد.

فارس: خود فونیکه مشکلی برای بازی کردن در صنعت‌نفت نداشت؟
    فونیکه سی: خیر، به هر حال من سال قبل در بوشهر و منطقه‌ای گرمسیر بازی کردم و مشکلی با گرمای آبادان نداشتم، ضمن اینکه بعد حضور چند ماهه در صنعت‌نفت رابطه عاطفی نزدیک و متقابلی میان من و مردم آبادان ایجاد شده است.

فارس: بعد از جا افتادن در ترکیب صنعت نفت و بعد از اتمام تعطیلات نیم فصل مسابقات لیگ برتر، غیبت تو حواشی زیادی را در مجموعه باشگاه ایجاد کرد...
    فونیکه سی: از مربی اجازه گرفته تا دو هفته در کنار خانواده و در مالی باشم. بعد از اتمام عید ترانتیم در آفریقا بلافاصله برای تهیه بلیت بازگشت اقدام کرده که با توجه به شلوغی پروازها در آن روزها نتوانستم خودم را به موقع به ایران برسانم. باور کنید هیچ عمدی در کار نبود. واقعاً متاسفم که برخی از روزنامه‌ها آن روزها نوشتند که مهاجم صنعت نفت فراری شده است. حتی پیشنهاد سرمربی تیم ملی مالی را برای ماندن در اردوی این مجموعه و حضور در جام ملت‌های آفریقا را به خاطر تعهدی که به صنعت نفت داشته از دست دادم در حالیکه می توانستم روزهای خوبی را در این جام سپری کنم. مهاجمی که در این مسابقات به میدان رفت سالها در باشگاه‌های مالی ذخیره من بود.

فارس: و کاستایی که بعد از این اتفاق چند بازی تو را نیمکت‌نشین کرد...
    فونیکه سی: مشکلی از این بابت به بوجود نیامد و خیلی سریع با این موضوع کنار آمدم.

فارس: اوج کار فونیکه‌سی در لیگ امسال بدون شک در روز رویارویی صنعت نفت و پرسپولیس در آبادان رقم خورد...
    فونیکه سی: فوتبال است دیگر و روز مسابقه با پرسپولیس روز صنعت نفت بود ولی قرار نیست که این اتفاق همیشه در فوتبال تکرار شود کما اینکه در بازی‌های بعدی نتوانستم آن ضربات کاشته را تکرار کنم. در لیگ یک هم می‌توانستم آقای گل باشم که برخی حواشی مرا از کسب این مهم دور کرد. خیلی‌ها به من می‌گویند که تو بعد از مصدوم شدن روح‌الله عرب در ترکیب صنعت نفت جا افتادی در حالیکه روزهایی که روح‌الله هم حضور داشت من پشت سر او به میدان رفته و در واقع مکمل هم بودیم.

فارس: قراردادت با صنعت نفت چند ساله است؟
    فونیکه سی: یک ساله.

فارس: گویا با پیشنهادهایی خوبی در این روزها مواجه شدی...
    فونکیه سی: بله. تیم‌هایی از ترکیه، آلمان، فرانسه، قطر و سه تیم اماراتی با مدیر برنامه‌های من صحبت کردند.

فارس: پس با این اوصاف نباید فونیکه‌سی را سال آینده در صنعت نفت ببینیم...
    فونیکه سی: اگر باشگاه صنعت نفت مشکلی با مبلغ پیشنهادی من نداشته باشد بدون شک اولویت اصلی من حضور در آبادان است. زیاد اهل تغییر تیم نیستم. در آبادان راحت بوده و با توجه به مسلمان بودن و پایبندی به شئونات اسلامی در این منطقه احساس آرامش می‌کنم ضمن اینکه همیشه و در زمان عقد قرارداد به خدا نگاه می‌کنم.

فارس: اگر روزی از صنعت نفت جدا شوی حضور در کدام لیگ را ترجیح می‌دهی؟
    فونیکه سی: لیگ برتر انگلیس و مشخصاً تیم فوتبال منچستر یونایتد.

فارس: صنعت نفت در لیگ برتر امسال ماندگار می‌شود؟
    فونیکه سی: ان‌شاءالله. اختلاف امتیازات کم است ولی ما در لیگ برتر می‌مانیم.

فارس: در همین لیگ و از همین حالا فونیکه‌سی را به عنوان آقای گل نهایی مسابقات معرفی کنیم؟
    فونیکه سی: هر چه که خدا بخواهد.خیلی برایم این موضوع مهم نیست. کدام آقای گل را سراغ دارید که 11 پاس گل داده باشد.

فارس: شانس کدام تیم را در لیگ جاری برای قهرمانی بیشتر می‌دانی؟
    فونیکه سی: سپاهان و بعد از آن هم استقلال. فکر نمی‌کنم تیمی مثل تراکتورسازی شخصیت و بزرگی یک تیم قهرمان را دارا باشد.

16. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

نویدکیا: مس سرچشمه را نباید دست کم بگیریم

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص بازی این تیم مقابل مس سرچشمه گفت: نباید فریب جایگاه فعلی مس سرچشمه را بخوریم و دست کم گرفتن این تیم به ضرر ما خواهد بود.

رسول نویدکیا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم مس سرچشمه شرایط سختی را پشت سر می‌گذارد و چیزی برای از دست دادن ندارد و با این شرایط برابر ما برای پیروزی به میدان می‌آید.

وی اظهار داشت: بازیکنان نفت نباید این تیم را دست کم بگیرند زیرا دست کم گرفتن این تیم می‌تواند در روند بازی تاثیر منفی بگذارد.

هافبک میانی نفت گفت: برای شکست دادن تیم مس سرچشمه باید از موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببریم و اگر در دقایق ابتدایی به گل برسیم به سود ما خواهد بود.

نوید کیا ادامه داد: البته تیم مس در ضد حملات خطرناک است و یک لحظه غفلت می‌تواند به ضرر ما تمام شود.

بازیکن اصفهانی تیم نفت تصریح کرد: تیم نفت در این بازی میزبان است و شانس بیشتری نسبت به میهمانش برای کسب سه امتیاز دارد.

وی اظهار داشت: با کسب سه امتیاز این بازی شرایط خود را جدول بهبود خواهیم بخشید در غیر این صورت ادامه لیگ برای ما سخت خواهد شد.

تیم‌های فوتبال نفت آبادان و مس سرچشمه روز شنبه هفته آینده و از هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم خواهند رفت.

18. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

خالقی‌فر: مصدومیتم کاملاً برطرف شده است.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با تمریناتی که انجام دادم مصدومیتم کاملاً برطرف شده است.

رضا خالقی‌فر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: کادر پزشکی تیم نفت با تمریناتی که در نظرگرفته بود کاملاً شرایط بهبودی را برایم فراهم کرد و اکنون مشکلی برای بازی کردن ندارم.

وی اظهار کرد: متاسفانه زمانی مصدوم شدم که در بهترین شرایط ممکن قرار داشتم اما در بازی‌های بعدی این مصدومیت را جبران خواهم کرد.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان وضعیت این تیم در جدول را مناسب توصیف کرد و گفت: تیم با نتایجی که در چند بازی اخیر به دست آورده اکنون شرایط خوبی در جدول دارد و با ادامه این روند جایگاه مناسب‌تری در جدول پیدا خواهیم کرد.

خالقی‌فر ادامه داد: قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم نفت کار سختی است زیرا در این تیم بازیکنان هم سطحی حضور دارند.

وی بیان کرد: صنعت نفت از تیم‌های ریشه دار و پرطرفدار فوتبال ایران است که می‌تواند جز چهار تیم بالای جدول لیگ برتر فوتبال کشور باشد.

تیم فوتبال نفت آبادان با 37 امتیاز در رده نهم جدول لیگ برتر قرار دارد.

20. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

ممبینی: به دنبال جایگاه مناسب در جدول هستیم

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تیم نفت شرایط خوبی در جدول دارد و در ادامه لیگ بدنبال مناسبت تری هستیم.

علی ممبینی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و روز به روز آمادگی بهتری پیدا می‌کند.

وی اظهار کرد: با تمریناتی که در چند روز اخیر انجام دادیم از نظر بدنی و روحی شرایط تیم عالی است و با این شرایط در هفته‌های باقی مانده لیگ نتایج خوبی کسب خواهیم کرد.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: هدف ما قرار گرفتن بین شش تیم اول است که پتانسیل رسیدن به این هدف را داریم.

ممبینی ادامه داد: در دو بازی گذشته نتایج خوبی کسب کردیم و شرایط تیم در جدول با این این نتایج بهبود یافت.

وی بیان کرد: البته فاصله امتیازی تیم‌ها به هم نزدیک است و با دو پیروزی می‌توانیم به رده‌های بالاتر جدول صعود کنیم.

ممبینی گفت: برای صعود در جدول نیاز به حمایت هواداران داریم زیرا بدون حمایت آنها نمی‌توانیم کاری از پیش ببریم.

تیم فوتبال نفت آبادان با 37 امتیاز در رده نهم جدول لیگ برتر قرار دارد.

22. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع