Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما نتیجه بازی دربی تهران چیست؟

رأی دهندگان
33. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برد استقلال

18 54.55%
  • مساوی

4 12.12%
  • برد پیروزی

11 33.33%
صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 100
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    محمد

IranBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    884
    تشکر شده 439 در 118 پست

پیش فرض به نظر شما نتیجه بازی دربی تهران چیست؟(دربی 69 - مهر 89 )

1- برد استقلال
    2-مساوی
    3-برد پیروزی

2. 6 کاربر از پست مفید mamaliss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    ناصرخان حجازی-منصورخان پورحیدری
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی
    اسم واقعی شما
    رضا
    تشکر ها
    82
    تشکر شده 301 در 69 پست

پیش فرض استفاده از عبارت نادرست!

استقلال 3 - 0 پرسپولیس
    ما خانه به دوشیم
    ما خانه به دوشیم
    تیم اس اس به دو عالم نفروشیم

سال89 تو دربی 69
    شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
    آی بدو آی بدو
    آی بدو آی بدو
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 10-14-2010 در ساعت 10:47

4. 2 کاربر از پست مفید nae تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    ژنرال
    بازیکن محبوب
    مجتبي جباري
    ChelseaSS_Tehran
    تشکر ها
    86
    تشکر شده 172 در 54 پست

من فکر می کنم استقلال با تک گل میلاد میداوودی برنده میشه
    دوستت دارم **

6. 3 کاربر از پست مفید 4030 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    ونگر
    بازیکن محبوب
    دلپیرو
    اسم واقعی شما
    مهدی

NetherlandsJuventusArsenal

Delpiero

تشکر ها
    4,301
    تشکر شده 2,555 در 522 پست

8. 2 کاربر از پست مفید king123 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،گاس هیدینگ
    بازیکن محبوب
    مسی،ژاوی،اينيستا،آلوز
    اسم واقعی شما
    سید محمد علی موسوی
    تشکر ها
    344
    تشکر شده 1,569 در 524 پست

<TABLE id=NewsTable cellSpacing=0 cellPadding=2 width="95%" align=center bgColor=white border=0><TBODY><TR vAlign=top><TD vAlign=top>75 هزار بليت در دربي 69 فروخته مي‌شود

مدير روابط عمومي سازمان ليگ از فروش 75 هزار قطعه بليت در دربي شصت و نهم پايتخت خبر داد.

</TD><TD vAlign=top align=left></TD></TR></TBODY></TABLE><TABLE id=NewsText cellSpacing=0 cellPadding=2 width="95%" align=center bgColor=white border=0><TBODY><TR><TD colSpan=3 height=3><CENTER> </CENTER></TD></TR><TR><TD style="FONT-FAMILY: tahoma; BORDER-COLLAPSE: collapse" colSpan=3> حجت الله بهمني اظهار داشت: روز جمعه 75 هزار قطعه بليت براي مسابقه دو تيم پرسپوليس و استقلال فروخته مي‌شود که 6هزار بليت آن 8هزار توماني و متعلق به جايگاه است، 26 هزار بليت 4هزار توماني و 43 هزار بليت دو هزار توماني است.
    وي ادامه داد:‌ بليت فروشي از ساعت 7 صبح جمعه روز 23 مهر آغاز مي‌شود و 10 کيوسک در ورودي شرقي و 10کيوسک نيز در ورودي غربي ورزشگاه بليت‌ها را به تماشاگران مي فروشند.
    گفتني است اين مسابقه از هفته يازدهم ليگ برتر در ساعت 15 در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود
    </TD></TR></TBODY></TABLE>
    چون نامه جرم ما به هم پیچیدند / بردند به دیوان عمل سنجیدند
    بیش ازهمگان گناه مابود ولی / ما را به محبت علی(ع)بخشیدند

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 4 کاربر از پست مفید MOHAMMAD ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    یواخیم لوو
    بازیکن محبوب
    David Villa
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 18 در 4 پست

خب، دوتا احتمال بیشتر وجود نداره!
    یا استقلال برای انتقام میاد، و با اختلاف 6-5 تا میبره، یا اینکه رحم میکنه، و با همون اختلاف یکی-دوتا میبره!!

12. 3 کاربر از پست مفید *David Villa* تشکر کرده اند .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    صحـــــرا
    تشکر ها
    385
    تشکر شده 785 در 244 پست

14. کاربر روبرو از پست مفید SaHra تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم/هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    محمد

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

تشکر ها
    1,718
    تشکر شده 1,450 در 307 پست

درود بر فرهاد مجیدی
    به همه ی استقلالی ها تبریک میگم

16. کاربر روبرو از پست مفید footballking12 تشکر کرده است .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    صحـــــرا
    تشکر ها
    385
    تشکر شده 785 در 244 پست

فک می کنم کاملا" مشخص شد که اون اعلامیه واسه کدوم تیم صادر شده
    پس کجان اونایی که میخواستن مارو 6 تایی کنن؟ تسلیت می گم خدمتتون واقعا"

18. کاربر روبرو از پست مفید SaHra تشکر کرده است .

عضو Derby

اسم واقعی شما
    صحـــــرا
    تشکر ها
    385
    تشکر شده 785 در 244 پست

<table id="NewsTable" align="center" bgcolor="white" border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="95%"><tbody><tr valign="top"><td valign="top"> استقلال برابر پرسپوليس به پيروزي رسيد

شصت و نهمين ديدار تيم هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس در حالي عصر امروز با پيروزي يک بر صفر استقلال به پايان رسيد که براي دومين بازي متوالي شهرآورد تهران يک برنده داشت و اين بار فرهاد مجيدي در دقيقه 91 آبي پوشان را به پيروزي رساند.
    </td> <td align="left" valign="top"></td> </tr></tbody></table> <table id="NewsText" align="center" bgcolor="white" border="0" cellpadding="2" cellspacing="0" width="95%"><tbody><tr> <td colspan="3" height="3"><center><hr height="1" bgcolor="#999999" width="65%"></center></td></tr> <tr> <td colspan="3" style="border-collapse: collapse; font-family: tahoma;"> شصت و نهمین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته یازدهم دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر از ساعت 15 امروز به قضاوت مسعود مرادی و در حضور بیش از 90 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که در پایان تیم فوتبال استقلال با گل دقیقه 91 فرهاد مجیدی به پیروزی رسید.
    در این دیدار پرسپولیس با ترکیب علیرضا حقیقی، علیرضا محمد، شیث رضایی، مجتبی شیری(60 رضا نورمحمدی)، حمید علی عسگر، مازیار زارع، حسین بادامکی، امیرحسین فشنگچی(67 محمد منصوری)، محمد نوری، غلامرضا رضایی و هادی نوروزی به میدان رفتند و برای استقلال نیز محمد محمدی، مهدی امیرآبادی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، آندره لوییز، ایمان مبعلی(67 مجتبی جباری)، فرزاد آشوبی، کیانوش رحمتی، فرهاد مجیدی، میلاد میداودی و آرش برهانی( 68 امیدرضا روانخواه) به میدان رفتند.
    در نیمه اول این بازی پرسپولیس در دقیقه 7 روی ضربه محمد نوری به گل رسید اما مسعود مرادی در تایید پرچم مرتضی کریمی این گل را آفساید اعلام کرد تا در پایان 45 دقیقه اول توپی از خط دروازه ها عبور نکند. در نیمه اول شانس های گل استقلال بیشتر از پرسپولیس بود اما آرش برهانی دوباره موقعیت های خوب آبی پوشان را از دست داد.
    این بیست و یکمین پیروزی استقلال در شصت و نه دیدار برگزار شده شهرآورد تهران بود
    </td></tr></tbody></table>

20. کاربر روبرو از پست مفید SaHra تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض همسرم به خاطر قضاوتم ازمن جداشد!

<table class="detailmainbg" width="100%"><tbody><tr><td colspan="2" class="detailtitle">اظهارات تکان دهنده کمک داور جنجالی دربی:همسرم به خاطر قضاوتم ازمن جداشد!</td> </tr> <tr> <td>
    </td> <td>
    </td> </tr> <tr> <td colspan="2" class="detailimgalign" align="center"><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tbody><tr> <td class="detailimg"><table width="36%" align="center" border="1" bordercolor="#ffffff" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tbody><tr> <td></td> </tr> </tbody></table></td> </tr> </tbody></table> </td> </tr> <tr> <td colspan="2" class="detailabstract">
    از مال دنیا فقط یک موتور سیکلت دارم که این هم کلیدش است. واقعا طی سالها داوری هیچ چیزی ارزشمند به لحاظ مالی ندارم....
    </td> </tr> <tr><td colspan="2" class="detailcontent">کمک داور خبرساز بازی استقلال و پرسپولیس در حاشیه همایش رسانه و فوتبال که در تهران برگزار شد سخنان تکان‌دهنده‌ای را برای شرکت‌کنندگان در این مراسم به زبان آورد که بسیاری از حاضرین در این مراسم تحت تاثیر سخنان کمک داور جوان فوتبال ایران قرار گرفتند.
    مرتضی کریمی کمک داور دوم بازی استقلال و پرسپولیس که در دقایق نخست بازی این دو تیم بر حسب یک اتفاق دچار اشتباه شد و گل محمد نوری را مردود اعلام کرد به عنوان یکی از میهمانان همایش فوتبال و رسانه بود که با هماهنگی مدیران اجرایی این همایش فرصت پیدا کرد دقایقی پشت میکروفن قرار بگیرد، او که در این مدت مورد بی‌کهری بسیاری از اهالی فوتبال قرار گرفته بود با صدایی گرفته در خصوص آنچه در این مدت برای او به وقوع پیوسته سخن گفت تا حاضرین در این مراسم به شدت تحت تاثیر سخنان وی قرار بگیرند.
    وی در خصوص اتفاقات پس از شهرآورد گفت: من قصد اعلام آفساید را نداشتم، ولی در یک صدم ثانیه متوجه شدم که بازیکن تیم پرسپولیس در موقعیت آفساید قرار دارد. من در آن صحنه آفساید را تشخیص دادم ولی خدا شاهد است که غرضی نداشتم. اگر دچار اشتباه شدم و کارشناسان می‌گویند تصمیم من غلط بوده، از تمام پرسپولیسی‌ها عذرخواهی می‌کنم.
    کریمی در حالی که بغض کرده بود و دل پردردی از اتفاقات پس از شهرآورد داشت گفت:به خاطر فوتبال همسرم را از دست دادم. همسرم آذربایجانی بود و به خاطر داوری مجبور شد از من جدا شود. اگر کمک داور نبودم شاید امروز با همسرم زندگی می کردم. من کارمند بنیاد بودم ولی به خاطر فوتبال از این ارگان خارج شدم. واقعا به خاطر داوری لطمه خوردم.
    وی در ادامه به شرایط کنونی زندگی خود اشاره کرد و گفت: از مال دنیا فقط یک موتور سیکلت دارم که این هم کلیدش است. واقعا طی سالها داوری هیچ چیزی ارزشمند به لحاظ مالی ندارم.وقتی شهرآورد پایتخت به پایان رسید جایی نداشتم که بروم و شب را در آنجا سپری کنم. از همین رو به منزل سعید مظفری زاده رفتم و در خانه همکارم خوابیدم. ضمن آنکه چند روز پس از دربی برای رفتن به باشگاه هما با مشکلاتی روبرو شدم؛نگهبان باشگاه مرا به خاطر آن پرچم زدن در شهرآورد راهم نداد و به من گفت تو تصمیم غلطی گرفتی و به همین خاطر تو را به باشگاه راه نمی دهم.
    وی در پایان و در حالی که حاضرین در همایش را به شدت متأثر کرده بود، گفت: 21 سال است داوری می‌کنم ولی تا امروز هر چه دارم از نان بازویم است ؛ حقیقتا به عنوان یک داور هیچ چیز ندارم.

</td></tr></tbody></table>
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

ویرایش توسط hamedss : 10-29-2010 در ساعت 08:15

22. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)