Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام بازیکن خرید خوبی در زمستان برای اینتر ا

رأی دهندگان
18. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ابراهیم آفلای

3 16.67%
  • مارتین دمیکلیس

4 22.22%
  • ریکاردو کاکا

8 44.44%
  • دنیل اگر

3 16.67%
صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 113
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    forward
    مربی مورد علاقه
    carlo ancceloti
    بازیکن محبوب
    pato
    اسم واقعی شما
    حسین

ItaliaMilan

تشکر ها
    2,566
    تشکر شده 5,246 در 1,127 پست

Bomb آنالیز بازیها و آخرین اخبار از (( نراتزوری )) در فصل 2010/2011

به نام خدا

در این تاپیک اخبار و آنالیز بازی های تیم اینتر میلان گذاشته خواهد شد.

لطفا با همکاری خودتان ما را یاری نمایید.

با تشکر

خداحافظ اسطوره من

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 4 کاربر از پست مفید alexandre dasilva تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    وسلی اسنایدر
    اسم واقعی شما
    سجاد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 36 در 12 پست

Bia Inja موراتی ولخرجی می کند

اینترمیلان به دنبال جذب دمیکلیس

پس از مصدومیت والتر ساموئل باشگاه اینتر به دنبال جذب دمیکلیس است

گفته میشود اینتر با پیشنهادی 8 میلیون پونی خواهان به خدمت گرفتن این مدافع نارراضی و نیمکت نشین بایرن مونیخ است

4. 4 کاربر از پست مفید davvod تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    وسلی اسنایدر
    اسم واقعی شما
    سجاد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 36 در 12 پست

سلام حمید من چه جوری میتونم یه موضوع جدید بنویسم؟

6. 3 کاربر از پست مفید davvod تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    zagalo-morinho
    بازیکن محبوب
    rivelino-romario-bergomi-socrates
    اسم واقعی شما
    mazyar
    تشکر ها
    33
    تشکر شده 34 در 8 پست

Newww لئوناردو در اینتر

ناهار موراتی با لئوناردو.

چند روز قبل ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینتر ناهارش را با لئوناردو در شهر میلان خورد و در این ضیافت در باره اینده اینتر بحث شد که اگر بنیتز در اینتر همچنان به نتایج ضعیفش ادامه دهد به احتمال قریب به یقین لئوناردوی برزیلی جایگزین وی خواهد شد.گفته میشود موراتی از بنیتز نا امید شده و به فکر جایگزین مناسبی برای وی است.

8. 3 کاربر از پست مفید rivelino تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    مورینیو -قطبی-لئوناردو
    بازیکن محبوب
    فیگو-زانتی-مسی-اینستا-اسنایدر
    اسم واقعی شما
    بنیامین

PortugalInterInter

تشکر ها
    10
    تشکر شده 117 در 33 پست

کذب محضه!!!نه موراتی با لئوناردو ناهار خوردن نه حرفی زدن!!!

تمام اخبار دقیق و راست اینترو از سایت کانون رسمی هواداران اینتر در کل ایران ببینید!!

تا اونجا که من میدونم موراتی ار بنیتز حمایت کرده !!!

زنده باد اینتر کبیر

www.fcinter.ir

سایت کانون رسمی هواداران اینتر در ایران

10. 4 کاربر از پست مفید B 3 N y A m ! N تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    مورینیو -قطبی-لئوناردو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    بنیامین

PortugalInterInter

تشکر ها
    10
    تشکر شده 117 در 33 پست

آشتی بین ماتراتزی و زیدان. 4 نوامبر مارکو و زین الدین که در فینال جام جهانی 2006 با هم درگیری داشتند، با هم دیگر دست دادند و رو در روی هم قرار گرفتند. ماتراتزی با شبکه Tribu del Calcio مصاحبه ای داشته است که با هم دیگر می خوانیم.
    در فصل 2005/06 به قرارداد با میلان خیلی نزدیک شده بودم. روبرتو مانچینی من را نمی خواست و از من خواست که تیم را ترک کنم. در حالیکه نگرانی من بازی نکردن بود ولی من به تیم جام جهانی ملحق شدم. من مشکلی با قبول کردن این را ندارم؛ من واقعاً به پیوستن به آث.میلان نزدیک شده بودم و آنگاه با لیپی هم صحبت کردم. به عنوان سرمربی تیم ملی ایتالیا او به من گفت که نگران بازی در جام جهانی نباشم و بعد از آن هم مرا به تیم ملی ایتالیا دعوت کرد. او مرا به آلمان برد و همه می دانند که بعد چه اتفاقی افتاد.
    صحبت در مورد جام جهانی 2006 و ملاقاتش با زین الدین زیدان...
    من داشتم از هتل برای ملاقات با مورینیو بیرون می آمدم. تعدادی می خواستند من را متوقف کنند. آنها به من می گفتند یک مشکلی وجود دارد. زیدان ماشینش را کنار ماشین شما پارک کرده است. من گفتم که مشکلی نیست. من کمی راه رفتم و زیدان را در کنارم دیدم فکر می کردم موقعیت مناسبی برای صحبت با او بود. صحبت هایی که فقط من و او در موردش می فهمیم. من باید بگویم که من بیشتر از زیدان در ان مورد حرف زدم و در نهایت او دستش را دراز کرد و من هم دست او را محکم فشردم. این همان چیزی بود که می خواستم و خیلی خوشم امد.
    در مورد رابطه اش با بالوتلی گفت: من به او تو دهنی زدم اما وقتی که او در بیمارستان حضور داشت من تا نیمه شب در کنار او بودم و برای او خوراکی میاوردم. در مورد رابطه ام با ابراهیمویچ، درگیری در دربی؟ قطعاً من برای متوقف کردن او نمی خواستم صدمه ای به او بزنم، او هم همینطور و در این مورد هیچ مشکلی وجود ندارد.

زنده باد اینتر کبیر

www.fcinter.ir

12. 3 کاربر از پست مفید B 3 N y A m ! N تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    مورینیو -قطبی-لئوناردو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    بنیامین

PortugalInterInter

تشکر ها
    10
    تشکر شده 117 در 33 پست

پیش فرض تیاگو موتا: با پشتیبانی مردم ما موفق خواهیم شد

تیاگو موتا پیش از دیدارهای جام باشگاه های جهان مصاحبه ای داشته است که با هم دیگر می خوانیم.
    آلبرتو و کارملا از کاتانیا می گوید هواداران اینتر هنوز باور دارند که اینتر می تواند فاتح اسکودتو شود
    من هم این را باور دارم. ما در لحظه های سختی قرار داریم اما برای لیگ هنوز راه زیادی را در پیش داریم و من هنوز امیدوارم که در انتهای فصل اسکودتو را ازآن خود کنیم. من مطمئنم که قدرت کافی را برای قهرمانی در سری آ داریم. ما باید شانس داشته باشیم مثل بازگشت مصدومین. چون که وقتی همه ما در دسترس باشیم یک تیم بسیار قوی هستیم.

اریکا از فلورانس می خواهد بداند که تیاگو موتا که در فینال لیگ قهرمانان نتوانست بازی کند چه احساسی داشته است
    خیلی سخت بود. حتی در بسیاری از شبها من نمی توانستم بخوابم. من نمی توانستم باور کنم که نمی توانم در فینال حاضر باشم. برای خیلی ها فینال لیگ قهرمانان یک رویاست و ان فینال مقصود من بود. اما در نهایت من به خاطر همه چیز خوشحال بودم زیرا ما برنده شدیم و من جزئی از این تیم هستم. اما حالا یک فینال مهم دیگر پیش روست و من هم در دسترس هستم. من نمی دانم که بازی خواهم کرد یا نه چون که این بستگی به سرمربی دارد اما من حضور دارم و اگر بتوانم بازی کنم به آمادگی 100% خود خواهم رسید. من مطمئنم که همه ما واقعاً عالی کار خواهیم کرد. همه ما این عنوان را می خواهیم.

زنده باد اینتر کبیر

www.fcinter.ir

14. 4 کاربر از پست مفید B 3 N y A m ! N تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    Aguero
    اسم واقعی شما
    mohammad reza

ArgentinaRealMadridInter

تشکر ها
    325
    تشکر شده 383 در 124 پست

inter گزارش روز:ژولیو سسار بعد از شکست پیاده به خانه رفت!!

ژولیو سزار دروازه بان اینتر از شدت ناراحتی پیاده به خانه رفت.
    به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از سایت خبری سوپرسپورت؛ ژولیو سزار دروازه بان برزیلی اینتر پس از اشتباهی که در بازی برابر بایرن مرتکب شد و توپ برگشتی را در اختیار ماریو گومز قرار داد از شدت ناراحتی فاصله خانه خود تا ورزشگاه سن سیرو را پیاده طی کرد.

گل دیر هنگام ماریو گومز که از ضربه برگشتی آرین روبن حاصل شد توانست باواریایی ها را با یک پیروزی شیرین و با روحیه ای مناسب به مونیخ بازگرداند و آماده دیدار برابر دورتمند کند.
    به گزارش رویترز ژولیو سزار بدلیل دفع ناقص شوت آرین روبن از هواداران عذرخواهی کرد و از شدت ناراحتی ماشین خود را در پارکینگ استادیوم رها و پیاده به خانه بازگشت.

ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینتر در کنفرانس خبری امروز گفت:" دیشب شب بدی برای اینتر بود و حوادث تلخی اتفاق افتاد". او درادامه از ژولیو سزار اینگونه دلجویی کرد:" ژولیو سزار عملکرد فوق العاده ای در گذشته برای اینتر داشته است."

مصدومیت دیگو میلیتو و اجازه بازی نداشتن پاتزینی هیچ کدام نمی تواند دلیل قانع کننده ای برای بازی ضعیف مدافع عنوان قهرمانی باشد. شکست هر سه تیم ایتالیایی در خانه خود در دور 1/8 لیگ قهرمانان زنگ خطر را برای مسئولین سری آ به صدا در آورده است.

16. 4 کاربر از پست مفید mohammad reza hemmati تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    Aguero
    اسم واقعی شما
    mohammad reza

ArgentinaRealMadridInter

تشکر ها
    325
    تشکر شده 383 در 124 پست

inter اینتر دوباره مدعی شد

تیم فوتبال اینتر در یكی از حساس ترین بازی های هفته بیست وهفتم لیگ فوتبال ایتالیا پیروز شد تا خودش را به عنوان یكی از مدعیان قهرمانی سری آ مطرح كند.
    یكشنبه شب دو تیم سامپدوریا و اینتر به مصاف هم رفتند كه اینتر این بازی خانگی را با نتیجه ۲ صفر به نفع خود تمام كرد. اشنایدر در دقیقه ۷۳ و ساموئل اتوئو در دقیقه ۹۰ گل های اینتر را در این بازی حساس زدند تا تیمشان با ۵۳ امتیاز و یك بازی بیشتر به رتبه دوم جدول صعود كند. این در شرایطی است كه میلان ۵۵ امتیازی و ناپولی ۵۲ امتیازی قرار است امشب آخرین و حساس ترین بازی هفته را در شهر میلان برگزار كنند. این بازی اگر مساوی شود یا ناپولی ببرد به نفع اینتر است اما اگر میلان ببرد فاصله اش را با اینتر به ۵ امتیاز افزایش خواهد داد.

نتایج كامل بازی های هفته بیست وهفتم:
    یوونتوس صفر بولونیا ۲
    كاتانیا ۲ جنوا یك
    رم ۲ پارما ۲
    پالرمو صفر اودینزه ۷
    برشیا ۲ لچه ۲
    كالیاری یك لاتزیو صفر
    باری یك فیورنتینا یك
    چه زنا یك كیه و صفر
    سامپدوریا صفر اینتر ۲

18. 3 کاربر از پست مفید mohammad reza hemmati تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad reza hemmati نمایش پست ها
    ژولیو سزار دروازه بان اینتر از شدت ناراحتی پیاده به خانه رفت.
    به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از سایت خبری سوپرسپورت؛ ژولیو سزار دروازه بان برزیلی اینتر پس از اشتباهی که در بازی برابر بایرن مرتکب شد و توپ برگشتی را در اختیار ماریو گومز قرار داد از شدت ناراحتی فاصله خانه خود تا ورزشگاه سن سیرو را پیاده طی کرد.

گل دیر هنگام ماریو گومز که از ضربه برگشتی آرین روبن حاصل شد توانست باواریایی ها را با یک پیروزی شیرین و با روحیه ای مناسب به مونیخ بازگرداند و آماده دیدار برابر دورتمند کند.
    به گزارش رویترز ژولیو سزار بدلیل دفع ناقص شوت آرین روبن از هواداران عذرخواهی کرد و از شدت ناراحتی ماشین خود را در پارکینگ استادیوم رها و پیاده به خانه بازگشت.

ماسیمو موراتی رئیس باشگاه اینتر در کنفرانس خبری امروز گفت:" دیشب شب بدی برای اینتر بود و حوادث تلخی اتفاق افتاد". او درادامه از ژولیو سزار اینگونه دلجویی کرد:" ژولیو سزار عملکرد فوق العاده ای در گذشته برای اینتر داشته است."

.

سزار كلا فوتباليست باحاليه ! تو جام جهاني هم كه برزيل حذف شد از بعد بازي گريه هاش شروع شد... تا موقعي كه رسيدن برزيل مردم تو فرودگاه بهش ميگفتن :::
    بابا اشكال نداره حذف شديم...
    الانم كه پياده رفته خونه مامانش خيلي بايد مواظبش باشه يه وقت كار دست خودش نده !
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

20. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)