Design & Developed BY Patira

صفحه 13 از 43 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 425
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

naft آخرین اخبار و حواشی تیم صنعت نفت آبادان

تو این تایپیک میتونید آخرین اخبار و حواشی تیم صنعتو ببینیو و بذارید.

در ضمن ذکــــر منــــبع در خبــــرها فراموش نشه!

ویرایش توسط David7 : 12-08-2011 در ساعت 03:20

2. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

naft

برنامه تمرینات تیم‌های موسسه

برنامه تمرینات تیم‌های پایه و بزرگسالان موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان در زمین‌های 17 شهریور و پیروز به شرح زیر اعلام شد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

حضور بازیکن صنعت نفت آبادان در تیم ملی ارمنستان

والری الکسانیان مدافع ارمنی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برای حضور در تیم ملی کشورش دعوت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، والری الکسانیان مدافع ارمنی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برای حضور در تیم ملی کشورش در دیدار مقابل تیم‌های ملی آندورا و اسلواکی، عازم ارمنستان شد.

مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز سوم شهریور ماه ایران را ترک گفته و روز شانزدهم شهریور برای همراهی با طلایی‌پوشان باز خواهد گشت.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

طلایی‌پوشان به دنبال دومین پیروزی

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر مهمان پیروزی تهران خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، تیم‌های نفت آبادان و پبروزی تهران در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر جام خلیج فارس روز چهارشنبه دوم شهریور ماه از ساعت 22:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

طلایی‌پوشان آبادانی پس از کسب اولین پیروزی خود در لیگ برتر مقابل مس کرمان، خود را آماده رویارویی با سرخ‌پوشان پایتخت کرده‌اند.

نفت آبادان با کسب 5 امتیاز در رده نهم و تیم پیروزی تهران تنها با کسب 2 امتیاز در رده پانزدهم جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

نفتی ها خود را برای یک پیروزی شیرین مقابل پرسپولیس آماده کرده‌اند و با توجه به نتایج کسب شده از سوی تیم پرسپولیس این احتمال وجود دارد در صورتی که امتیاز لازم را کسب نکند کادر فنی این تیم دچار تغییراتی شود.

8. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

تجلیل از خبرنگاران در ضیافت افطاری

در ضیافت افطاری که از سوی باشگاه صنعت نفت و پالایشگاه آبادان برگزار شد، از خبرنگاران تجلیل گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، این مراسم افطار با حضور اصحاب رسانه مدیران پالایشگاه، تیم‌های پایه، هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت، بازیکنان، کادر فنی، و هواداران این باشگاه در مجموعه فرهنگی گلستان آبادان برگزار شد.

در ابتدای مراسم علی حکمت با ارج نهادن به مقام خبرنگار از آنان تجلیل کرد و از آنان خواست که هم چون گذشته یار و یاور تیم محبوب و مردمی صنعت نفت آبادان باشند.

پس از حکمت بنادری مدیر عملیات غیر صنعتی پالایشگاه که از مدیران اسبق این باشگاه نیز به شمار می‌رود با ایراد سخنانی از بازیکنان، کادر فنی، و هواداران باشگاه خواست تا با یک دلی و عزمی راسخ در راستای رسیدن به جایگاه‌های والای ارزشی و ورزشی در ورزش قهرمانی و آماتوری کمر همت را بسته و نگذارند عده‌ای مانع از رسیدن این مجموعه به اهداف والای خود شود.

بعد از سخنرانی بنادری، مهربان مدیر عامل پالایشگاه آبادان در سخنانش با تشکر از کادر فنی و بازیکنان این تیم گفت: خوشبختانه در حال حاضر تیم عملکرد مناسبی را داشته و بازی‌های قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته است.

مدیر عامل پالایشگاه ادامه داد: هواداران به کمک باشگاه صنعت نفت باید تبلور واقعی کلمه فرهنگی که در نام این باشگاه وجود دارد را نشان دهند و این امر با توجه به قابلیت‌های بالای فرهنگی منطقه امری شدنی می‌باشد.

مهربان تصریح کرد: بنده و مجموعه پالایشگاه آبادان همواره از طرفداران این باشگاه بوده‌ایم و در تمامی زمینه‌ها از این باشگاه حمایت خواهیم کرد.

در ادامه مراسم فاروق فتاحی پیشکسوت ورزش و رسانه در خصوص خبرنگاران گفت: این قشر همیشه جز مظلوم‌ترین اقشاری بودند که در بخش ورزش کشور علی الخصوص بخش قهرمانی فعالیت می‌کردند و با کم‌ترین توقع اطلاعات و اخبار را به صورت کاملاً صحیح و در اسرع وقت انتقال می‌دهند که این شایسته تقدیر و تشکر است.

فتاحی تصریح کرد: کادر فنی صنعت نفت نباید از برخی انتقادات گله‌مند و ناراحت شود چرا که هدف همه ما پیشرفت این باشگاه می‌باشد.

غلام حسین پیروانی در پایان مراسم با انتقاد از برخی افراد که منافع خود را از دست داده می‌بینند گفت: بنده زمانی که به باشگاه صنعت نفت آمدم با یک تماس تلفنی که از سوی آقای حکمت با بنده شد بود و اگر هم نخواهند که من در اینجا کار کنم به همین شکل از تیم جدا می‌شوم.

سرمربی طلایی‌پوشان خاطر نشان کرد: فوتبال آبادان دارای نام‌های بزرگی در سطح فوتبال این مملکت است که هواداران، پیشکسوتان، بازیکنان، خبرنگاران، و تمام کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند باید بدانند که نباید به این اعتبار بزرگ خدشه‌ای وارد شود.

10. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

عکس های تجلیل از خبرنگاران در ضیافت افطاری

12. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

معرفی اسپانسر طلایی‌پوشان

در مراسمی شرکت هواپیمایی زاگرس به عنوان اسپانسر باشگاه صنعت نفت آبادان معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، در این مراسم که با حضور مهندس عبدالوند مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی زاگرس و هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت، خبرنگاران، بازیکنان، و کادر فنی برگزار و اسپانسرشیپ این شرکت اعلام و معرفی شد.
    با توجه به کیفیت بالای خدمات پروازی شرکت هواپیمایی زاگرس، مقرر گردید این شرکت تمامی پروازهای باشگاه صنعت نفت آبادان در لیگ برتر فصل90-91 را انجام دهد.

شرکت هواپیمایی زاگرس از جمله شرکت‌های هواپیمایی می‌باشد که از سوی بخش خصوصی در سال‌های اخیر تأسیس گردیده است و هم اکنون در منطقه آزاد اروند نیز ثبت شده است.

در پایان این مراسم دو پیراهن با نام شرکت هواپیمایی زاگرس و نام مدیران عامل باشگاه صنعت نفت (علی حکمت) و هواپیمایی زاگرس (سید مرتضی حسینی) که شماره آن 1404 بود بین طرفین مبادله شد.

14. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

روزنامه کارون: پشت پرده مخالفت با پیروانی!

روزنامه کارون در صفحه ورزشی خود مطلبی تحت عنوان «پشت پرده مخالفت با پیروانی» آورده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، روزنامه کارون مورخ سه‌شنبه اول شهریورماه، در صفحه ورزشی خود مطلبی تحت عنوان «پشت پرده مخالفت با پیروانی» آورده است که در ادامه می‌خوانیم.

صنعت دو هفته پیش خوب بود حالا اَخ شد!
    در روزهای اخیر بحث مخالفت با سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از پیش مطرح شد و روزنامه کارون با انعکاس کامل این رویداد سعی کرد تا دلایل این ناهنجاری موروثی را ریشه‌یابی کند.
    در برنامه تلویزیونی فوتبال تا فوتبال شبکه استانی یکی از مربیانی که تا چندی قبل از حامیان اصلی باشگاه نفت به شمار می‌رفت در صحبت‌هایی عجیب باب مخالفت با پیروانی را باز کرد و این در حالی است که وی تا همین چند هفته اخیر همواره از حامیان باشگاه نفت بوده است. با اندکی تامل می‌توان به این نتیجه رسید که مربی مورد نظر پس از آن که حضورش در کادر فنی تیم رده سنی امید نفت منتفی شد مواضع خود را تغییر داده و اکنون در مقابل باشگاه نفت و پیروانی قرار گرفته است! با این حال باید پرسید آیا تغییر موضع در جهت تامین منافع قرار دارد؟ متاسفانه این حرکت را باید این گونه تلقی کرد و برای اثبات آن می‌توانید به آرشیو مصاحبه‌های وی مراجعه کنید. واقعاً مسخره نیست که صنعت نفت دو هفته پیش در پی جذب این آقا بود خیلی تیم خوبی بود اما حالا که به تیم راهش ندادند اَخ شد!

16. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

پرداخت پاداش بازیکنان نفت پیش از دیدار با پرسپولیس

بازیکنان صنعت نفت آبادان، پیش از دیدار با پرسپولیس پاداش بازی‌های قبلی خود دریافت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، به منظور افزایش روحیه بازیکنان مدیریت باشگاه صنعت نفت به هر کدام از بازیکنان 650 هزار تومان پرداخت کرد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، امشب در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر کشور از ساعت 22:30 به مصاف تیم پرسپولیس تهران خواهد رفت و مدیریت باشگاه جهت این دیدار پاداش ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

18. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

بازی مرگ و زندگی پرسپولیس

غلام حسین پیروانی: بازی پرسپولیس با نفت آبادان برای آن‌ها حکم مرگ و زندگی را داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، پیروانی در نشست پس از بازی اعلام کرد: این بازی برای پرسپولیسی‌ها بسیار حیاتی بود و حکم مرگ و زندگی را برای آن‌ها داشت.

پیروانی ادامه داد: در هر صورت دو تیم بازی قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند ولی متاسفانه در این بازی موقعیت‌های ما به گل تبدیل نشد.

سرمربی طلایی پوشان در خصوص داوری گفت: در دو صحنه کمک داور از دفاع ما جا ماند و فکر می‌کنم شاید دچار اشتباه شده باشد ولی در هر صورت اشتباهات داوری جزیی از بازی است و هیچ اعتراضی به داوری نداریم.

وی در خصوص اتفاقات پیش آمده در بازی با مس کرمان گفت: عده‌ای از هواداران برخوردهایی را انجام دادند ولی چیزی که مشخص است، این است که هواداران واقعی صنعت نفت از فهم بالایی برخوردار هستند.

20. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

آغاز تمرینات نفت از فردا

تمرینات تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از فردا آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، پس از دیدار با پیروزی تهران و چهار روز تعطیلی تمرینات تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از فردا شب در زمین پیروز آغاز می‎‌شود.

نفتی‌ها در هفته ششم مسابقات لیگ برتر روز هجدهم شهریور از ساعت بیست در ورزشگاه تختی میزبان فولاد خوزستان هستند.

22. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 13 از 43 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع