Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 43 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 425
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

naft آخرین اخبار و حواشی تیم صنعت نفت آبادان

تو این تایپیک میتونید آخرین اخبار و حواشی تیم صنعتو ببینیو و بذارید.

در ضمن ذکــــر منــــبع در خبــــرها فراموش نشه!

ویرایش توسط David7 : 12-08-2011 در ساعت 03:20

2. 3 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

naft

پیروانی: دیداری سخت مقابل سپاهان

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در بازي امشب (جمعه) از پيش‌ بازنده نيستيم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، غلامحسين پيرواني در نشست خبري قبل از ديدار تيم‌هاي فوتبال سپاهان و نفت آبادان گفت: سپاهان تيم باشخصيتي است و اين بازي چون خارج از خانه هم برگزار مي‌شود يکي از ديدار‌هاي سخت ما به حساب مي‌آيد و ما تمام سعي مان را مي‌کنيم تا دست پر از زمين مسابقه خارج شويم.

وي ادامه داد: به هيچ وجه براي کسب تساوي و گرفتن يک امتياز به اصفهان نيامديم. در هر مسابقه چه در خانه و چه خارج از خانه تلاش مي‌کنيم برنده باشيم و به هيچ وجه روي به بازي دفاعي نمي‌آوريم. نتيجه بازي در لحظه رقم مي‌خورد و ما از پيش بازنده نيستيم. در بازي قبلي برابر مقاومت سپاسي در دقايق پاياني دو موقعيت خطرناک روي دروازه دو تيم ايجاد شد که هر کدام تبديل به گل مي‌شد سرنوشت بازي تغيير مي‌کرد. به نظر من طراوت از هفته ششم به ليگ مي‌آيد و تماشاگران شاهد بازي‌هاي زيباتري خواهند بود.

سرمربي تيم نفت آبادان درباره تغيير و تحولات مديريتي سپاهان گفت: سپاهان باشگاه با ريشه‌اي است و ساختار دارد. نمي‌خواهم زحمات قلعه‌نويي را ناديده بگيرم اما سپاهان از زمان مرحوم حريري با ساختار مناسبي شکل گرفت و من به ياد مي‌آورم در جام تخت جمشيد اين تيم هم تاج (استقلال) و هم پرسپوليس را در تهران شکست مي‌داد.

وي تصريح کرد: من با عليرضا رحيمي (مديرعامل جديد باشگاه سپاهان) آشنايي نسبي دارم. وي يکي از مديران لايق استخوان خرد کرده کشور است و مطمئنم چون سپاهان ساختار مناسبي دارد مي‌تواند با اين مدير هم مثل گذشته خوب نتيجه بگيرد. ضمن اينکه بايد از زحمات ساکت هم تشکر کرد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

4. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

پيرواني: حوصله خیلی کم تماشاگران نفت

سرمربي نفت آبادان گفت: جو آبادان براي كار كردن سخت و حوصله تماشاگران اين تيم خيلي كم است.

به گزارش خبرگزاري فارس غلامحسين پيرواني پس از شكست 2 بر يك مقابل سپاهان در نشست مطبوعاتي گفت: بازي خوبي بود اما پس از اينكه 14 مهره جديد از بازيكنان اميد كه عموما خوزستاني هستند به جاي قديمي‌ها به تيم اضافه شدند، زمان مي‌برد تا به شرايط ايده‌آل نزديك شويم. اگر اشتباه مسلم دفاع در دفع توپ نبود و آن گلي كه كمر تيم ما را شكست به ثمر نمي‌رسيد قطعا نتيجه ديگري رقم مي‌خورد.

پيرواني در پاسخ به اين سؤال كه چرا با نفت نتيجه لازم را نمي‌گيرد گفت: نبايد به راحتي از كنار اسم تيم بزرگي به نام سپاهان گذشت اما انشاء‌الله اين تيم هم در چمن مصنوعي گيلان به مصاف داماش مي‌رود. در بازي تيم ما با داماش بدن تمامي بازيكنانم به گونه‌اي كوفته شد كه حتي در بازي با فجر نيز نتوانستيم بازي خود را انجام دهيم ضمن اينكه ما در اصفهان با قهرمان ايران بازي كرديم.

وي افزود: فراموش نكنيد كه سپاهان سال گذشته از 7 بازي اولش سه امتياز كسب كرده بود. پس با اين وجود تا 5 - 6 هفته ابتداي فصل انتظار شكل گرفتن تيم‌ها انتظار نابجايي است.

سرمربي نفت در مورد اينكه هواداران اين تيم از او انتظارات زيادي دارند گفت: متاسفانه تماشاگران در آبادان با ما خوب تا نمي‌كنند. جو آبادان براي كار كردن سخت است. حوصله تماشاگران نفت خيلي كم است اما من با روش خودم عمل مي‌كنم. كساني كه پيرواني را مي‌شناسند مي‌دانند كه او همانند آنچه كه در تيم اميد انجام شد با يك تلفن به يك تيم مي‌آيد و زماني كه او را نخواهند نيز با يك تلفن مي‌رود. جايي كار مي‌كنم كه من را بخواهند.

وي در مورد قانون سقف قراردادها تصريح كرد: خدا را شاهد مي‌گيرم كه امسال سقف را رعايت كرديم. بازيكنان زيادي را خواستيم اما خارج از سقف پيشنهاد دادند تا از جذب آنها منصرف شويم. اگر مثل ساير تيم‌ها زيرآبي رفته بوديم و خارج از سقف عمل مي‌كرديم شايد وضعيت ما به گونه‌ ديگري بود.

پيرواني در مورد اينكه عزيز محمدي گفته همه تيم‌ها سقف را رعايت كرده‌اند گفت: شما به همين تيم خود نگاه كنيد، آيا رحمتي به خاطر سقف قرارداد از سپاهان جدا شد؟ من فكر نمي‌كنم چنين چيزي كه عزيز محمدي مي‌گويد رعايت شده باشد. با توجه به تمامي حرف‌هايي كه زدم و سقف قراردادي كه وجود دارد نبايد انتظار داشت كه سهميه آسيا را كسب كنيم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

شکست صنعت نفت آبادان در مقابل پر افتخارترین تیم لیگ برتر

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مقابل پر افتخارترین تیم لیگ برتر، با حساب دو بر یک شکست خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته سوم مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس از ساعت 22 امشب در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف تیم فولاد مبارکه اصفهان پر افتخارترین تیم ادوار گذشته لیگ برتر رفت.

تیم صنعت نفت آبادان در نیمه اول، 30 دقیقه ابتدایی را به صورت تهاجمی بازی را آغاز نمود و موقعیت‌های بسیار زیادی را روی دروازه‌ سپاهان اصفهان خلق کرد، که متاسفانه با بی‌دقتی مهاجمانش نتوانست گلی به ثمر برساند.

عماد محمد رضا مهاجم فرصت طلب عراقی تیم فولاد مبارکه سپاهان از تک موقعیت بدست آمده تیمش در دقیقه 39 استفاده کرد و توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. در دقیقه 45 عماد محمد رضا توپ را از مدافعان صنعت نفت تصاحب کرد و با ایجاد موقعیت برای فابیو جانواریو، این بازیکن برزیلی توانست گل دوم سپاهان اصفهان را به ثمر برساند.

در نیمه دوم صنعت نفت آبادان هم چنان سوار بر بازی بود که سماجت روح الله عرب در دقیقه 55 و پاس به بیرون وی برای فونیکه سی این بازیکن اهل مالی توانست، تک گل صنعت نفت را در این دیدار به ثمر برساند.

تا پایان این دیدار 2 تیم بازی پایاپای را به نمایش گذاشتند.

نکات بازی:
    • ترکیب یازده نفر صنعت نفت آبادان: حبیب دهقانی، والری الکسانیان، مصطفی صبری، میثم امیری، هادی رمضانی، لوون پاچاجیان، امید شریفی‌نسب، سیامک کوهنورد، عباس مرداسی، روح الله عرب، و فونیکه سی.
    • تعویض‌ها: در این دیدار نبی ساکی به جای عباس مرداسی، علی ممبینی به جای امید شریفی‌نسب و حجّت چهارمحالی به جای روح الله عرب به بازی آمدند.
    • بازیکنان صنعت نفت آبادان در این دیدار به دلیل میهمانی از لباس دوم خود (پیراهن‌های آبی) استفاده کرده بودند.
    • نزدیک به 1000 نفر از طرفداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان حاضر شدند و تیم محبوب خود را تشویق نمودند.

8. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

دیدار طلایی‌پوشان در هفته چهارم مقابل مس کرمان

طلایی‌پوشان آبادانی در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر (جام خلیج فارس) به مصاف تیم فوتبال صنعت مس کرمان می‌روند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، طلایی‌پوشان آبادانی در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر (جام خلیج فارس) روز سه شنبه بیست و پنجم مرداد ماه از ساعت 22 در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف تیم فوتبال صنعت مس کرمان می‌روند.

ای دیدار را سید مهدی سید علی به عنوان داور اول با کمک‌های رسول فروغی و آرمان اسعدی دیدار قضاوت خواهد کرد.‌

هم چنین محمد علی فروغی ناظر این دیدار خواهد بود و جمشید دانش‌مهر به عنوان داور چهارم، تیم داوری را همراهی می کند.

10. 3 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

کنفرانس پیش از مسابقه صنعت نفت آبادان و مس کرمان

نشست مطبوعاتی پیش از مسابقه دو تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و صنعت مس کرمان فردا 25مرداد ماه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، نشست مطبوعاتی پیش از مسابقه دو تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و صنعت مس کرمان روز سه‌شنبه، بیست و پنجم مرداد ماه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.

این نشست که در محل کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد وسرمربی، کاپیتان، و مدیر رسانه‌ای هر دو تیم در جمع خبرنگاران حضور خواهند داشت.

12. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

پول حرفه‌ای در فوتبال غیر حرفه‌ای

غلام حسین پیروانی: فشرد‌گی بیش از حد مسابقات در ابتدای فصل موجب کاهش کیفیت بازی‌ها شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان؛ غلام حسین پیروانی سرمربی این تیم در نشست مطبوعاتی پیش از مسابقه با مس گفت: در فوتبال ما که هیچ چیز آن حرفه‌ای نیست این گونه برنامه‌ریزی کردن و برگزاری مسابقات با فاصله 4 روز اصلاً منطقی نیست.

پیروانی ادامه داد: فوتبال ما فقط از نظر اسم و دستمزد حرفه‌ای است وبرنامه‌ریزی‌های این چنینی موجب بروز انواع آسیب‌ها در بازیکنان می‌شود.

سرمربی طلایی‌پوشان در مورد بازی امشب تیمش گفت: ما در بازی‌های قبل به جز مقابل فجر سپاسی بازی‌های خوبی را انجام دادیم ولی متأسفانه نتایج مد نظرمان را کسب نکردیم.

وی تصریح کرد: امیدوارم امشب با انجام یک بازی خوب بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

غلام حسین پیروانی درمورد بازیکنان آبادانی تیمش گفت: ما بازیکنان توانمندی مثل مشکل‌پور، ریکانی، بغلانی و سایر بازیکنان جوان آبادانی داریم که به مرور زمان از آنها در ترکیب تیم استفاده خواهیم کرد و همان برنامه‌های بازیکن‌سازی را که در زمان حضورم در فجر سپاسی اجرا می‌کردم را در این تیم پیاده می‌کنم.

در ادامه این نشست کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان در مورد شرایط حاکم بر مسابقات گفت: واقعاً شرایط برگزاری مسابقات با این فاصله زمانی بسیار دشوار می‌باشد.

شریفی‌نسب ادامه داد: این فشردگی و آسیب‌های ناشی از آن در تیم‌های شهرستانی به دلیل بُعد مسافت بیشتر خود را نمایش می‌دهد، چون تیم‌های تهرانی اکثر بازی‍‌هایشان را با فاصله مکانی کوتاهی برگزار می‌کنند.

شریفی‌نسب در مورد بازی با مس کرمان گفت: امشب با یک بازی خوب تمام تلاش خود را خواهیم کرد که پیروز این پیکار باشیم و با 5 امتیاز شرایط خود را در جدول بهبود بخشیم.

وی ادامه داد : من و همه بازیکنان همیشه مدیون هوادارانمان هستیم ولی متأسفانه در بازی با فجر سپاسی در همان ابتدای بازی تعدادی از تماشاگران به برخی بازیکنان بدگویی کردند که من واقعاً برای آنان متأسفم و امیدوارم هرگز شاهد این گونه رفتارها در آبادان نباشیم.

14. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

معارفه رییس شورای ورزش بسیج ورزشکاران آبادان

بعد از ظهر روز گذشته رئیس شورای ورزش بسیج ورزشکاران آبادان معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، طی حکمی خادم علی تهذیبی رییس اداره تربیت بدنی آبادان به عنوان رییس شورای ورزش بسیج ورزشکاران آبادان منصوب شد.

این مراسم بعد از ظهر روز گذشته در هتل کاروانسرا و با حضور سرهنگ عساکره فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان و سرهنگ چنعانی جانشین وی، اعضای هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان، غلام حسین پیروانی، روئسای هیئت‌های ورزشی و ادیبی مسئول بسیج ورزشکاران آبادان برگزار شد‌.

16. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

پیش فرض نفت آبادان 1ـ مس صفر؛ مس در ثانيه آخر بحراني شد

تك گل روح‌الله عرب در لحظات پاياني مسابقه سه امتياز اين بازي خانگي را به حساب نفت آبادان ريخت تا غلام پيرواني از انتقادات رهايي يابد

ورزشگاه تختي آبادان، تماشاگر 15هزارنفر
    داور: شاهين حاج‌بابايي
    اخطار: حسن‌زاده(مس)، عرب(نفت)
    نفت: حبيب دهقاني، والري الكسائيان، مصطفي صبري، ميثم حميدي، هادي رمضاني، لئون پاچاچيان(66 علي ممبيني)، اميد شريفي‌نسب(82 حجت چهارمحالي)، سيامك كوهنورد، عباس مرداسي(69 نبي ساكي)، فونيكه سي، روح‌الله عرب
    سرمربي: غلامحسين پيرواني
    مس: ارشاد يوسفي، شجاع خليل‌زاده، بيژن كوشكي، قاسم دهنوي، فرهاد سالاري، ميلاد فخرالديني(67 سپهر حيدري)، فرزاد حسين‌خاني، مصطفي سيفي(78 عادل كلاه‌كج)،‌ مهرداد پولادي، احمد حسن‌زاده، جورج مورات
    سرمربي: صمد مرفاوي
    شرح بازي:
    اگرچه صمد مرفاوي تيمش را با شيوه احتياط آميز به زمين فرستاده بود اما غلام پيرواني نشان داد كه با وجود گذشت يك سال از حضور نفت در ليگ برتر زردپوشان آباداني زيرنظر او پيشرفت چنداني نداشته‌اند. نفت كه سال گذشته با بازي‌هاي سريع و تهاجمي در خانه حريفان بسياري را قرباني كرد. در بازي مقابل مس به زحمت و در لحظات پاياني به گل رسيد و اين درست در شرايطي بود كه هواداران اين تيم آرام آرام به فكر شعار عليه پيرواني مي‌افتادند. نفتي‌ها با اين سه امتياز با ارزش اولين پيروزي خود در ليگ را جشن گرفتند و 5 امتيازي شدند. دو تساوي، يك برد و يك شكست نتيجه بدي براي غلام پيرواني نيست اما در آن سو مس با تحمل سومين شكست شرايط سختي را پشت سر مي‌گذارد. در اين بازي بد كار نكرد اما بازي محتاط ممكن است سرنوشتي اين چنين داشته باشد. مرفاوي با سه شكست از 4 مسابقه فعلا در رده هفدهم جدول است. جالب اينكه هر سه شكست او با اختلاف يك گل به ثبت رسيده او حالا بايد بداند كه تيمش براي صعود به رده‌هاي بالا احتياج به جبران اين فاصله اندك دارد. فاصله‌اي كه البته در فوتبال خيلي كم نيست.
    شرح گل‌:
    1ـ0(نفت): ارسال نبي ساكي از جناح چپ و اشتباه عجيب ارشاد يوسفي بهترين موقعيت را براي روح‌الله عرب ايجاد كرد و او با يك ضربه غافلگيرانه در دقيقه 2+90 آباداني‌ها را شيرين‌كام كرد.
    بهترين بازيكن: اين بازي تا قبل از گل هيچ بازيكن شاخصي نداشت گرچه بيژن كوشكي كم اشتباه و مطمئن نشان مي‌داد اما بعد از گل نفت بايد عنوان باارزش‌ترين بازيكن مسابقه را به گلزن اين بازي داد، روح‌الله عرب.
    اتفاق ويژه: درگيري اميد شريفي‌نسب و فرهاد سالاري بازيكن مس به جاهاي باريك مي‌كشيد كه صمد مرفاوي با ورود به زمين اين دو بازيكن را از هم جدا كرد. اين دو بازيكن ضرباتي به صورت همديگر زدند.

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri

18. 3 کاربر از پست مفید sina acm تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

مرتضوی: تماشاگران آباداني بايد بيشتر تحمل داشته باشند.

مربي تيم فوتبال آبادان در کنفرانس مطبوعاتی گفت: تماشاگران آباداني فهيم و فوتبال شناس هستند اما بايد تحمل بيشتري داشته باشند.

'مجتبي مرتضوي' شامگاه دوشنبه در نشست خبري ديدار دو تيم نفت آبادان و مس كرمان گفت: بازيكنان تيم صنعت نفت در اين بازي خيلي بهتر از حريف بازي كردند اما در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتند.

وي اظهار داشت: اگر در اين بازي نصف موقعيت هاي ما تبديل به گل مي شد نتيجه بايد سه بر صفر مي شد.

مرتضوي افزود: نيمي از بازي موارد تاكتيكي است و نيمي ديگر بحث‌هاي روحي و رواني، از دقيقه 60 به بعد با توجه به شعار هواداران كمي از نظر روحي با افت روبه‌رو شديم و مشكل پيدا كرديم.

مربي صنعت نفت گفت: در حالي كه بازي با نتيجه تساوي ادامه پيدا مي‌كرد تماشاگران عليه كادر فني و بازيكنان شعار دادند كه بر روند بازي بازيكنان ما بسيار تاثيرگذار بود.

مربي تيم نفت ادامه داد: تماشاگران آباداني به خوبي فوتبال را درك مي كنند اما خيلي كم حوصله هستند و بايد تحمل بيشتري داشته باشند.

مرتضوي افزود: خط دفاعي تيم ما هنوز انسجام كافي را پيدا نكرده و نياز به زمان دارد. از هواداران مي‌خواهم كمي به ما زمان بدهند تا مشكلات را برطرف كنيم.

تيم فوتبال صنعت نفت آبادان شامگاه دوشنبه و از هفته چهارم رقابت هاي ليگ برتر در ورزشگاه تختي اين شهر با يك گل تيم مس كرمان را مغلوب كرد و پنج امتيازي شد.

20. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847

naft

حكمت: خط دادن دلال‌ها به هواداران

مديرعامل باشگاه نفت‌آبادان گفت: عده‌اي از دلال‌ها و كساني كه ديگر در باشگاه پست ندارند به هواداران تيم خط مي‌دهند.

علي حكمت در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد اتفاقات حاشيه اي كه در جريان بازي نفت آبادان با مس كرمان پيش آمده و فشار هواداران به اين تيم با وجود پيروزي اظهار داشت: من از شرايط تيم تقريبا راضي هستم. خوشبختانه روز گذشته هم نتيجه گرفتيم، تيم مس براي گرفتن مساوي به آبادان آمده بود. بازيكنان نفت خوب بازي كردند، اما به دليل جوي كه در ورزشگاه حاكم بود آن طور كه بايد و شايد كار نكردند.

وي افزود: متاسفانه برخي در تحريك هواداران شيطنت مي كنند. يك سايت خبري است كه مدام با مطرح كردن نام كاسيميرو در حال خط دادن است. يك هفته است كه اين سايت با مصاحبه هاي مختلف مي خواهد جو نفت را به هم بريزد. آنها چون سال قبل دلالي كرده بودند، اما امسال دست‌شان كوتاه مانده اين طور شيطنت مي كنند. در آبادان هم افرادي كه ديگر در باشگاه سمتي ندارند با حضور در صدا و سيماي آبادان به عنوان كارشناس با صحبت هاي خود هواداران را تحريك مي كنند.

حكمت تاكيد كرد: ما فعلا قصد نداريم به اين افراد پاسخي بدهيم و مي خواهيم جو آرام شود، اما به موقع وارد عمل مي شويم و قرار است مقامات شهري اين دسته از افرادي كه خط مي دهند را شناسايي كنند تا ديگر چنين اتفاقاتي رخ ندهد. وقتي تيم نتيجه بگيرد هواداران هم از اين نوع شعار دادن دست بر مي دارند. البته همه هواداران عليه تيم نبودند و اكثريت ورزشگاه تيم را تشويق مي كردند، اما عده اي با فحاشي باعث ناراحتي غلامحسين پيرواني شدند.

مديرعامل باشگاه نفت آبادان در مورد اينكه چه برنامه اي براي حمايت از سرمربي تيم دارد، گفت: همواره گفته ام كه از پيرواني حمايت مي كنيم، چون اعتماد كامل به اين مربي داريم. بهترين پاسخ به منتقدان مغرض نتيجه گرفتن است.

22. 2 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 11 از 43 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع