Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 56
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه ستارگان استیل آذین

لطفا مصاحبه های ستاره های استیل آذین را در این قسمت قرار دهید

.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه شاپور زاده

دوست داريم هميشه برنده باشيم

شاپورزاده: همه تيم ها جلوى ما انگيزه بالايى دارند

امير شاپورزاده شروع خوب استيل آذين در ليگ دهم را مهم مى داند اما از نگاه او تداوم اين موفقيت خيلى مهم تر است تا در نهايت بتوانند به اهدافى كه در اين فصل دارند، دست يابند. البته مصدوميت سوشا مكانى و كمبود يك دفاع وسط خوب مشكلاتى است كه بايد زودتر حل شود.

• در مورد شروع خوب استيل آذين در اين فصل چه نظرى دارى؟
    - بله، ما شروع خوبى داشتيم و ۲ بازى اول ليگ را برديم. ما پارسال هم خوب شروع كرديم و بازى اول را برده بوديم اما امسال ۲ تا برد آورده ايم و مهم تر اينكه گل هم نخورده ايم كه شروع خوبى است. امسال بازيكنان خيلى خوبى داريم كه در ايران و آسيا مطرح بوده اند و در تيم ملى بازى كرده اند و تجربه خوبى دارند و به تيم ما خيلى كمك مى كنند. ما قبل از فصل برنامه ريزى و تمرينات خوبى داشتيم و به همين دليل نتيجه گرفتيم.

• در مورد بازى با پاس همدان صحبت مى كنى؟
    - فكر مى كنم ما در هر ۲ بازى قبلى شروع خوبى نداشتيم و مى توانستيم از حريفان عقب بيفتيم. حريف با اشتباهات ما موقعيت بدست آورد اما نتوانستند استفاده كنند و بعد از ۱۵ دقيقه اول خوب كار كرديم و ۳ امتياز هر ۲ بازى را گرفتيم.

• سوشا مكانى به شدت مصدوم شده است. اين اتفاق چه تاثيرى در تيم شما دارد؟
    - متاسفانه اين اتفاق افتاده است. سوشا را آورده بودند كه در دوئل با نشاط جو گلر اول مشخص شود. سوشا تيم ملى هم بود و اين مصدوميت براى هر بازيكنى خيلى سخت است. مصدوميت سوشا به تيم ما ضربه زده و دنبال جذب گلر سوم هستيم.

• حضور على كريمى در خط دفاع مقابل پاس همدان چطور بود؟
    - ما در دفاع مشكل داريم چون فقط كاظم برجلو و مهدى محمدى را در اين پست داريم. در اين پست بازيكن نگرفتيم و بازيكنان فصل قبل هم رفتند. برجلو هم در حال حاضر مصدوم است. على آقا اوايل بازيگرى اش دفاع چپ بوده و تجربه و توانش را دارد و در هر پستى مى تواند بازى كند و به تيم كمك كند. در اين بازى هم خيلى به تيم كمك كرده. على آقا در زمين با بچه ها خيلى صحبت مى كرد و يك ليدر واقعى در زمين بود.

• در مورد بازى با نفت تهران چه صحبتى دارى؟
    - بازى سختى است. پارسال يك بازى دوستانه با آن ها داشتيم كه خيلى سخت بود. آن ها امسال ليگ را خيلى خوب شروع كرده اند و بازى سختى داريم. ما ۲ بازى اول را برده ايم و مهره هاى خوبى داريم به همين دليل هر تيمى جلوى ما با انگيزه بازى مى كند.

• در اين بازى هم دنبال ۳ امتياز هستيد؟
    - بله، در فوتبال آدم در هر بازى دنبال ۳ امتياز است و قطعاً در اين بازى هم دنبال برد هستيم.

• تداوم اين پيروزى ها چقدر برايتان اهميت دارد؟
    - ما دوست داريم هميشه ببريم. انگيزه ما بالا است و در هر پست ۲ بازيكن خوب داريم و بچه ها خيلى زحمت مى كشند تا در زمين باشند و بازى كنند.

• رقيبان شما براى كسب عنوان قهرمانى چه تيم هايى هستند؟
    - پرسپوليس و استقلال كه خيلى طرفدار دارند و هميشه مدعى هستند. سپاهان و ذوب آهن هم كه پارسال خيلى خوب كار كردند. هميشه و در هر ليگى يكى، ۲ تا تيم هستند كه كسى روى آن ها حساب نمى كند اما نتيجه مى گيرند كه نمى دانم امسال كدام تيم ها اين شرايط را خواهند داشت.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه اکبرپور

سپاهان و استقلال رقيبان ما هستند

اكبرپور: در مورد دعوت نشدن به تيم ملى نظرى ندارم

سياوش اكبرپور در بازى مقابل پاس همدان هم يكى از بازيكنان تاثيرگذار استيل آذين بود كه دوباره پاس گل داد. او البته در نيمه دوم دچار يك آسيب ديدگى شد كه ناراحتى كادر فنى استيل آذين را به همراه داشت اما اين مصدوميت مثل مصدوميت سوشا مكانى جدى نيست و اكبرپور در بازى بعدى حاضر خواهد بود. گفت وگو با وى را بخوانيد:

• مصدوميت نگران كننده اى داشتى. الان وضعيتت چطور است؟
    - بله، در بازى با پاس ضربه اى به سرم خورد كه احساس ضعف كردم و بدنم مى لرزيد ولى خوشبختانه اين مصدوميت جدى نبود.

• يعنى الان مشكل خاصى ندارى؟
    - خير. از سرم سى تى اسكن گرفتند و مشكل خاصى ندارم. در تمرينات استيل آذين هم حاضر شدم و مى توانم در بازى بعدى به ميدان بروم.

• ۲ بازى و ۶ امتياز. ليگ را خيلى قاطعانه شروع كرديد.
    - بله. تيمى كه قصد قهرمانى دارد بايد بازى هايش را قاطعانه شروع كند. اميدوارم اين روند را در بازى هاى آينده هم ادامه دهيم.

• به نظرت استيل آذين قهرمان مى شود؟
    - ما از لحاظ بازيكن، كادر فنى، مديريت و امكانات يك تيم قوى هستيم و يكى از شانس هاى مسلم قهرمانى به شمار مى رويم.

• فكر مى كنى چه تيم هايى براى رسيدن به قهرمانى رقيبان جدى استيل آذين هستند؟
    - به نظر من سپاهان و استقلال رقيبان ما هستند.

• شرايط خودت در استيل آذين چطور است، آيا در اين تيم جا افتاده اى؟
    - خدا را شكر شرايط خوبى دارم و البته با گذشت چند هفته بيشتر با تيم هماهنگ خواهم شد. توقعات از من و ديگر بازيكنان بالاست و تلاش مى كنيم تا اين تيم قهرمان شود.

• ۲ بازى گذشته ولى هنوز گل نزدى.
    - سبك بازى من طورى است كه بيشتر دنبال بازى سازى هستم و ديگران را در موقعيت گل قرار مى دهم. البته در اين ۲ بازى فرصت هايى داشتم كه با بدشانسى هدر رفت.

• در مورد بازى كردن على كريمى در خط دفاع چه نظرى داريد؟
    - كريمى واقعا از خود گذشتگى كرد. كادر فنى در اين منطقه احتياج به بازيكن داشت و كريمى قبول كرد كه بازى كند.

• فهرست تيم ملى اعلام شد و تو باز هم در بين بازيكنان مورد نظر قطبى نيستى. در اين مورد چه نظرى دارى؟
    - من نظرى در مورد دعوت نشدنم ندارم و حرفى هم نمى زنم. براى تيم ملى آرزوى موفقيت دارم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه کریمی

نوبتى هم باشد، امسال نوبت قهرمانى استيل آذين است

على كريمى: دوست ندارم در مورد تيم ملى اظهار نظر كنم

على كريمى همواره اظهارنظرهاى جالبى دارد. او كه خيلى صريح و بى پرده صحبتش را مى كند گويا قصد ندارد در مورد تيم ملى و قطبى صحبت كند. گفت وگو با وى را بخوانيد:

• خط خوردنت از تيم ملى شك و شبهه هاى زيادى به وجود آورد.
    - من قبلاً صبحت هايم را در مورد تيم ملى انجام دادم و فعلاً دوست ندارم اظهار نظرى كنم.

• اما به نظر مى رسد حرف هايى مانده باشد.
    - مثلاً چه حرفهايى؟

• اينكه هنوز هيچ كس به طور شفاف متوجه نشده كه چرا على كريمى از تيم ملى خط خورد!
    - به هرحال گذشته ها گذشته و نمى خواهم به آن فكر كنم.

• با اين شرايط به نظرت تيم ملى مى تواند در جام ملت ها موفق باشد؟
    - جواب اين سوال را سرمربى تيم ملى بهتر از هر كس ديگرى مى تواند بدهد و بهتر است از او بپرسيد.

• قطبى كه گفته هدفش قهرمانى است!
    - براى تيم ملى آرزوى موفقيت دارم. همين!

• طورى صحبت مى كنى كه گويا قصد ندارى ديگر به تيم ملى برگردى؟
    - من به عشق پيراهن تيم ملى و عشق به وطنم هرگاه مربيان بخواهند براى كمك مى آيم.

• شرايط استيل آذين چطور است؟
    - خوشبختانه همه چيز خوب است. ما نتايج خوبى هم كسب كرده ايم و مى خواهيم در آينده هم موفق ظاهر شويم.

• نفت تهران ترمز شمار را به نوعى كشيد. اين موضوع نگران كننده نيست؟
    - نفت در آن بازى خيلى خوب بازى كرد و نشان داد تيم قدرتمندى است. البته ما هم مستحق برد بوديم و كمى بدشانسى آورديم. به هرحال ما آينده نگريم و اميدوارم در آينده جبران كنيم و خيلى زود صدرنشينى را پس بگيريم.

• اين هفته بايد مقابل استيل آذين قرار بگيرد. اين بازى را چگونه ارزيابى مى كنى؟
    - استقلال تيم خوبى است و برخلاف انتقاداتى كه به آن وارد مى شود معتقدم اين تيم امسال حرف هاى زيادى براى گفتن خواهد داشت. به عقيده من بازى ما با استقلال يكى از زيباترين ديدارهاى ليگ خواهد شد اما به هرحال ما براى برد مى جنگيم و هر كارى مى كنيم تا ۳ امتياز اين ديدار حساس را مال خود كنيم.

• شايد سوال تكرارى باشد اما آيا فكر نمى كنى وجود اين همه ستاره در استيل آذين در آينده برايتان مشكل ساز شود؟
    - خير، اينطور نيست. ستاره هاى استيل آذين شرايط را درك مى كنند و هر كارى از دستشان بربيايد براى قهرمانى تيم انجام مى دهند.

• مصدوميتت به طور كامل رفع شده است؟
    - هنوز كمى درد دارم اما مى توانم مقابل استقلال براى تيمم بازى كنم.

• در بازى با استقلال هم دفاع وسط خواهى بود؟
    - هر جا كه سرمربى تيم صلاح بداند بازى مى كنم. من مشكلى با دفاع وسط بازى كردن ندارم و اگر تومباكوويچ بخواهد مقابل استقلال هم در اين پست بازى خواهم كرد. هدفمان قهرمانى است و در اين راه مهم نيست كه در كجاى زمين باشى بايد همه با هم براى موفقيت كمك كنيم، چرا كه نوبتى هم باشد امسال نوبت قهرمانى استيل آذين است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

كعبى: اگر گل بزنم شادى نمى كنم

استيل آذين در يكى از حساس ترين ديدارهاى خود كه به نوعى دربى دوم تهران محسوب مى شود بايد به مصاف استقلال تهران برود. در آخرين بازى اين ۲ تيم سال گذشته استيل آذين موفق شد ۵ بر ۴ استقلال را شكست دهد و حالا نبرد دوباره اين ۲ تيم جذاب تر از قبل برگزار خواهد شد. كعبى در آن بازى يكى از گل هاى تيمش را به ثمر رساند هر چند كه معتقد است استقلالى است و براى اين تيم ارزش زيادى قائل است. در ادامه مصاحبه ابرار ورزشى را با حسين كعبى بخوانيد:

• شرايط استيل آذين در آستانه ديدار حساس مقابل استقلال چطور است؟
    - خدا را شكر تيم در حال حاضر شرايط بسيار خوبى دارد. بعد از تساوى كه مقابل نفت به دست آورديم آماده شديم براى هفته چهارم چون يك بازى بسيار سخت و حساس مقابل استقلال خواهيم داشت. استقلال در
    ۲ بازى اخيرش نتايج خوبى كسب نكرده هر چند كه ما نيز در آخرين بازى تنها يك امتياز كسب كرده ايم. همه اين ها باعث خواهد شد تا در نهايت منتظر فوتبال جذابى از هر
    ۲ تيم باشيم.

• اين بازى به نوعى پيش از اين دربى محسوب مى شد اما حالا ۲ مهره استقلال در استيل آذين هستند.
    - استيل آذين به دليل مهره هاى پرسپوليسى كه داشت هميشه مصاف با استقلال به نوعى برايش دربى محسوب مى شد اما امسال ۲ استقلالى را در تركيب تيممان داريم. فكر مى كنم اكبرپور و كاظمى كار سختى مقابل تيم
    سابقشان خواهند داشت هر چند كه فكر مى كنم بازى خوب براى هر ۲ تيم اولويت اصلى است.

• همه مى دانند كه حسين كعبى يك استقلالى است؛ با اين وجود اين بازى چقدر برايت اهميت دارد؟
    - من جديداً و در اكثر مصاحبه ها اعلام كرده ام كه استقلالى بوده و هستم. در بازى هاى استقلال حتى فحش هم مى خورم با اين وجود فكر مى كنم دليل اين موضوع اين باشد كه روزى پيراهن پرسپوليس را به تن داشته ام. اين بازى براى من مهم است چون فعلاً بازيكن استيل آذين هستم و براى موفقيت اين تيم تلاش مى كنم.

• سال گذشته و در آخرين بازى گلزنى كردى و شادى عجيبى هم بعد از آن گل كردى. امسال هم اين اتفاق مى افتد؟
    - براى من مهم موفقيت تيم است. گلزنى من و خوشحالى عجيبم بعد از آن گل دلايلى داشت كه حالا برايم تمام شده است. با اين حال اگر اينبار گل بزنم خوشحالى خاصى نمى كنم.

• خط دفاع استيل آذين همواره با مشكل روبه رو بود و حالا على كريمى به عنوان مدافع وسط بازى مى كند. نظرت در اين خصوص چيست؟
    - به نظرم خط دفاع ما در اين فصل خوب كار كرده. ما در ۳ بازى يك گل دريافت كرده ايم و اين آمار بسيار خوبى است. بازيكنى كه به خدمت تيم در مى آيد بايد آچار فرانسه باشد و على كريمى اين ريسك را پذيرفته و در دفاع آخر به ميدان مى رود. با اين حال او به خاطر تيم اين كار را مى كند و وجودش واقعاً براى تيم يك حسن محسوب مى شود.

• گلر يك استيل آذين مصدوم شد و اين تيم بار ديگر به نشاط جو روى آورد. بسيارى دروازه استيل را متزلزل مى دانند.
    - من معتقدم اگر نشاط جو قدش بلند بود فيكس تيم ملى مى شد. در دوران بازيگرى ام گلر به نترسى نشاط جو نديده ام و با اين قد او شاهكار مى كند. مطمئن باشيد او حالا با تجربه تر شده و تا يك سال ديگر فيكس تيم ملى مى شود.

• تقابل با دوستان قديمى تان در اين بازى را چطور مى بينيد؟
    - پژمان منتظرى، ايمان مبعلى و ميلاد ميداودى صميمى ترين دوستان من هستند اما من در زمين برادرم را هم نمى شناسم و تنها به فوتبال فكر مى كنم.

• و سوال آخر اينكه به عنوان يك خوزستانى از اينكه صنعت نفت صدرنشين رقابت هاى ليگ است چه حسى داريد؟
    - دوست دارم اين روند براى صنعت نفت ادامه داشته باشد. آن ها جز هورى و شريفى نسب بازيكن مطرحى ندارند اما تا الان شاهكار كرده اند و با توجه به اينكه اين تيم، تيم بسيار بزرگى است اميدوارم تا پايان ليگ اين روند را ادامه دهد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه اشجاری

بايد استقلال را ببريم تا در كورس قهرمانى بمانيم

اشجارى: تيم ما استارت خوبى براى موفقيت در آسيا داشته است

حسن اشجارى مدافع ملى پوش استيل آذين تيم ملى ايران را هنوز هم از قدرت هاى آسيا مى داند و معتقد است كه شاگردان افشين قطبى در ۷ بازى اخير خود نباخته اند تا استارت خوبى براى جام ملتهاى آسيا داشته باشند.

• بازى با ارمنستان چطور بود؟
    - بازى بدى نبود و در مجموع خوب بود. فكر مى كنم از نظر اينكه بازى تداركاتى بود، براى ما خوب بود. نيمه اول تيم ارمنستان هر چه داشت رو كرد اما نيمه دوم قدرت ايران بود كه توانستيم بازى را ببريم.

• به اين تيم ملى چقدر اميدوار هستى؟
    - تيم ملى بعد از جام جهانى نسل جديدى را به خود مى بيند و احتياج به فرصت و زمان دارد. الان ۷ بازى است كه تيم ملى نباخته و استارت خوبى براى جام ملتهاى آسيا است.

• به قهرمانى در جام ملتهاى آسيا اميد دارى؟
    - نمى شود با قاطعيت در مورد قهرمانى ايران در جام ملتهاى آسيا صحبت كرد اما ايران هميشه جزو مدعيان در آسيا بوده و همواره جزو ۳ تيم برتر آسيا بوده ايم.

• اما در دوره گذشته به جمع ۸ تيم نهايى هم نرسيديم.
    - گذشته ها گذشته و نسل جديدى به تيم ملى آمده اند و حالا شرايط فرق مى كند.

• بازى با استقلال را چطور پيش بينى مى كنى؟
    - فكر مى كنم بازى با استقلال هميشه سخت است ما بايد اين بازى را ببريم تا در كورس قهرمانى بمانيم.

• وضعيت استيل آذين راضى كننده هست؟
    - خدا را شكر همه چيز خوب است ومشكل خاصى نداريم و با قدرت به مصاف استقلال مى رويم تا ۳ امتياز بازى را به دست آوريم.

• وضعيت استقلال را چطور مى بينى؟
    - استقلال در شروع فصل به خاطر مشكلات و تغييراتى كه داشته، فراز و نشيب داشته اما استقلال هميشه استقلال است.

• هواداران استقلال براى شما دردسر ساز نمى شوند؟
    - نه، هواداران استقلال به ما چه كار دارند؟ آنها تيم خودشان را تشويق مى كنند. بازيكنان ما هم اكثراً با تجربه هستند و مشكلى از اين بابت نداريم.

• در شروع ليگ استارت خوبى داشتيد. اين روند را تا چه زمانى ادامه مى دهيد؟
    - تا آخر همينطور ادامه مى دهيم. ما هدف بزرگى در اين فصل داريم و براى رسيدن به هدفمان بايد همين روند را ادامه بدهيم.

• مصدوميت طولانى مدت سوشا مكانى براى شما مشكل ساز نشده؟
    - نه، حميد نشاط جو در اين مدت خيلى خوب كار كرده و مشكلى نيست.

• حضور على كريمى در خط دفاع را چطور ديدى؟
    - على كريمى هميشه على كريمى است و در دفاع هم خوب كار مى كند و كمك بزرگى به تيم ما مى كند.

• مشكل در دفاع و درون دروازه نداريد؟
    - ما در ۳ بازى يك گل خورده ايم و هيچ مشكلى نيست. گلر تيم اميد استيل آذين را هم داريم و اگر براى نشاط جو مشكلى پيش بيايد، گلر اميدمان هست. البته اتفاقات را نمى شود پيش بينى كرد اما نشاط جو شرايط خوبى دارد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه خلیلی

خليلى: استقلال را مى بريم تا صدرنشين شويم

محسن خليلى مهاجم استيل آذين بازى تيمش مقابل استقلال رايكى ازدربى هاى حساس تهران مى داند و معتقد است كيفيت بالاى بازيكنان ۲ تيم باعث مى شود اين ديدار، زيبا و تماشاگرپسند از آب درآيد.

• شرايط استيل آذين راضى كننده هست؟
    - خدا را شكر، شرايط ما خوب است. بعد از مساوى كه با نفت تهران داشتيم، تمرينات بهترى انجام داده ايم و بچه ها با تمركز و انگيزه بيشترى كار مى كنند به خصوص براى بازى با استقلال كه ديدار مهمى براى هر ۲ تيم است. دراين ۲ تيم گلچينى از ملى پوشان جديد و قديم فوتبال ايران جمع شده اند و اميدوارم با تمركز و انگيزه بالا ۳ امتياز را بگيريم و از همين اول فصل جايگاهمان در صدر جدول را تثبيت كنيم.

• بازى با استقلال چقدر حساس است؟
    - اين بازى يكى از دربى هاى حساس تهران است و نمى شود گفت حساسيت اين ديداركم است چون ستاره هاى زيادى در اين ۲ تيم هستند كه محبوبيت زيادى بين مردم دارند. فكر مى كنم به خاطر كيفيت بالاى بازيكنان ۲ تيم، بازى خوب و تماشاگرپسندى شود.

• چقدر دنبال پيروزى در اين بازى هستيد؟
    - ما فقط به برد فكر مى كنيم. اگر قرار باشد به جز برد به چيز ديگرى فكر كنيم، نمى توانيم برنده شويم. تمام تلاشمان را مى كنيم تا از اين بازى دست پرخارج شويم.

• شرايط استقلال را در حال حاضر چطور مى بينى؟
    - نتايج استقلال در شروع فصل طورى بوده كه توقع هواداران اين تيم برآورده نشده است چون هميشه توقع از استقلال و پرسپوليس زياد است و اين فشارى كه روى استقلالى ها هست، باعث مى شود ما راحت تر كار كنيم چون نتايج ما بهتر از حريف بوده و آرامش بيشترى داريم.

• تو خيلى دير به استيل آذين اضافه شدى و در اين ۳ بازى هم فرصت زيادى براى حضور در زمين نداشتى. چون زمانى به شرايط آرمانى مى رسى؟
    - طبيعى بود كه فرصت زيادى به من نرسد چون از اول تمرينات با تيم نبودم و بچه ها اردوهاى داخلى و خارجى داشتند. من انفرادى تمرين كردم اما الان شرايط ايده آلى دارم و بازى كردن من بر مى گردد به نظر كادر فنى، من مثل يك بازيكن حرفه اى فكر مى كنم تا فرصت بازى به من برسدچون اينطورى هم براى خودم خوب است و هم براى تيمم.

• تو در سال هاى گذشته هميشه مقابل استقلال چهره خاصى بودى، فكر مى كنى باز هم همين اتفاق بيفتد؟
    - انگيزه من در همه بازى ها يكسان است و استقلال با تيم هاى ديگر فرقى برايم ندارد. تفاوت استقلال وجود تماشاگران بسيار زياد اين تيم است چون من در همه بازى ها تمركز بالايى دارم. هيچ وقت به حريف فكر نمى كنم و به كارآيى خودم در زمين فكر مى كنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه زنیدپور

اهل كُرى خواندن براى استقلالى ها نيستم

زنيدپور: آن هايى كه مى گويند از قبل برنده هستيم، عاقل نيستند!

استيل آذين امروز در ديدارى حساس در ورزشگاه آزادى به مصاف استقلال تهران خواهد رفت. استيل آذينى ها كه جزو مدعيان اصلى قهرمانى هستند در يك شبه دربى ميهمان استقلال خواهند بود. ميلاد زنيدپور هافبك استيل آذين در حاشيه اين ديدار معتقد است در اين بازى از پيش برنده نخواهند بود اما براى كسب ۳ امتياز به ميدان مى روند. در ادامه مصاحبه ابرار ورزشى را با ميلاد زنيدپور بخوانيد:

• در آستانه ديدار حساس با استقلال، شرايط تيم را چطور مى بينيد؟
    - من در طى اين هفته تنها ۲ جلسه با تيم تمرين كردم چون در اردوى تيم ملى بودم. با اين حال استيل آذين در حال حاضر شرايط خوبى دارد و ما در بازى قبلى مان هم در حالى كه مى توانستيم برنده باشيم به تساوى دست يافتيم.

• بازى با استقلال را چطور مى بينى؟ به نظر خيلى ها اين بازى به نوعى شبه دربى است.
    - بازى با استقلال براى من به شخصه مثل تمام بازى هاست. ما در اين فكر هستيم كه فوتبال خوبى ارائه دهيم و عقايد مربى مان را در زمين پياده كنيم اما در اين بازى با تفكر از پيش برنده بودن به ميدان نمى رويم. با اين حال تلاش ما كسب ۳ امتياز است.

• بعضى از بازيكنان استقلال گفته بودند قطعاً استيل آذين در اين بازى شكست خواهد خورد. نظرت در اين خصوص چيست؟
    - براى من بازى در ميدان مسابقه جذاب تر از كرى خواندن است. من تلاش مى كنم تا در اختيار تيم باشم و به نظرم كرى خواندن موضوع جالبى نيست. فوتبال قابل پيش بينى نيست و به نظرم آن هايى كه از قبل مى گويند برنده هستيم عاقل نيستند!

• استيل آذين در خط دفاع كمبود بازيكن دارد و حالا على كريمى در پست غير تخصصى اش در دفاع به ميدان مى رود.
    - مشخص نيست كه كريمى در اين بازى هم به عنوان مدافع به ميدان برود اما يادمان نمى رود كه او جزو بزرگترين فوتباليست هاى ايران و بازيكن بين المللى است. كريمى جزو بهترين هاى آسياست و با تجربه اى كه دارد مى تواند در پست دفاع مفيد باشد.

• با مصدوميت سوشا مكانى فكر نمى كنى خط دروازه استيل آذين متزلزل باشد؟
    - نه اينطور نيست. درست است كه سوشا جزو بهترين هاى تيم ما بود اما ما با وجود نشاط جو هم خيالمان راحت است و درست است كه وى گلر بى نامى است اما عملكرد خوبى در دروازه ما داشته است.

• به شكست استقلال فكر مى كنيد؟
    - فكر كردن به پيروزى بسيار خوب است اما ما براى كسب اين مهم زحمت مى كشيم و به آن اميدوار خواهيم بود.

• و سوال آخر در خصوص تيم ملى؛ بازى با ارمنستان را چطور ديدى؟
    - به نظرم بازى خوبى با ارمنستان داشتيم. بر عكس آن هايى كه مى گويند ارمنستان حريف قدرى نبود اما اين تيم اروپايى است و حريف قلدرى هم بود. يكى از سخت ترين بازى هاى ملى ام را مقابل اين تيم داشتيم چون آن ها محكم و كثيف فوتبال بازى مى كردند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه مهدوی کیا

بايرن، دورتموند و شالكه با بقيه متفاوت بودند

مهدوي‌كيا: بازي با استقلال مساوي ندارد

استقلال و استيل‌آذين در فصل گذشته 3 بار رودرروي هم قرار گرفتند. آبي‌پوشان تهراني با دو نتيجه مشابه صفر-2 در ليگ حريف خود را شكست دادند اما در جام حذفي استيل‌آذين با حساب 4-5 آن هم در زمان 120 دقيقه، استقلال را از گردونه رقابت‌ها خارج كرد. حالا اين دو تيم امشب در حالي مقابل هم مي‌ايستند كه تغييرات زيادي را نسبت به ليگ نهم داشته‌اند. براي مهدوي‌كيا ارزش اين بازي كمتر از دربي نيست.
    ■ ■ ■

قبول داريد بازي فردا شب (امشب) حساسيت خاصي دارد؟
    ■ ‌بله، سال گذشته هم بازي‌هاي ما برابر استقلال جذابيت زيادي داشت.

شما در فصل گذشته 2 بار در ليگ به استقلال باختيد؟
    ■ ‌اما سال گذشته ما در جام حذفي با يك بازي زيبا و پرگل استقلال را شكست داديم. امسال هم هر دو تيم تغييرات زيادي داشتند و بازيكنان خوبي هم جذب كرده‌اند. من مطمئنم تماشاگران يك فوتبال هجومي را از دو تيم شاهد خواهند بود.

انتظارات از تيم شما زياد است و به همين دليل خيلي‌ها انتظار تساوي برابر نفت تهران را نداشتند.
    ■ ‌فوتبال قابل پيش‌بيني نيست و هيچ حريفي را هم نبايد دست‌كم گرفت. در آن بازي اتفاقات طور ديگري رقم خورد. ضربه كاشته آنها غافلگيرمان كرد اما ديديد در همان بازي فرصت‌هاي زيادي را از دست داديم.

علي كريمي در آن بازي هم مدافع وسط بود، فكر نمي‌كنيد باشگاه در يارگيري به خصوص در اين پست اشتباه كرده است؟
    ■‌ ما در پست دفاع وسط با حضور 2 بازيكن مشكل داريم و به همين دليل مجبور شديم از علي كريمي استفاده كنيم و همه ديدند كه چقدر هم خوب كار كرد اما حضور او در پست اصلي‌اش كمك بيشتري به تيم مي‌كند. اميدوارم برجلو به بازي فرداشب (امشب) برسد تا علي هم در پست تخصصي‌اش بازي كند.

الان اين مساله هم بعضا شنيده مي‌شود كه استيل‌آذين با اين نفرات بايد قهرمان شود.
    ■ ‌اين صحبت درست نيست چون تيم‌هاي پرمهره ديگري هم هستند. استقلال يا سپاهان كه با هماهنگي مي‌توانند يكي از مدعيان باشند يا ذوب‌آهن و پرسپوليس كه تيم‌هاي خوبي هستند. در اين ميان هدف ما قهرماني است.

قبل از بازگشت به فوتبال ايران حتما تصوراتي داشتيد، امروز چقدر به آن تصور و ذهنيت‌ها نزديك شديد؟
    ■ ‌من هميشه تصورات خوبي داشتم اما شرايط نسبت به 11 سال پيش عوض شده است. به هر حال اميدوارم با انجام بازي‌هاي خوب براي استيل‌آذين قهرمان شويم.

تقابل شما به عنوان يكي از پرسپوليسي‌هاي استيل‌آذين با استقلال هميشه ديدني بوده و...
    ■ ‌براي من بازي برابر تيم‌هايي كه تماشاگران زيادي دارند لذت خاصي داشته است. در آلمان هم كه بودم، هميشه بازي برابر بايرن‌مونيخ، دورتموند و شالكه با بازي‌هاي ديگر خيلي فرق داشت. استقلال هم يكي از تيم‌هاي خوب و پرطرفدار است و من چند بار با پرسپوليس برابر آنها بازي كردم و خاطرات خوبي هم دارم.

و نتيجه اين بازي؟
    ■ ‌فوتبال كه قابل پيش‌بيني نيست. مساوي اين بازي به درد هيچ‌كدام از دو تيم نمي‌خورد و هر دو تيم به دنبال پيروزي هستند. من فكر مي‌كنم اين بازي مساوي ندارد و ما تيم پيروز خواهيم بود.

بوندس‌ليگا از اين هفته شروع مي‌شود، شما نتايج آن را دنبال مي‌كنيد؟
    ■ ‌بوندس‌ليگا شروع مي‌شود و من بعد از 11 سال، غايب خواهم بود. حتما، نتايج اين ليگ را نه فقط امسال بلكه براي هميشه پيگيري مي‌كنم.

هنوز هم با همبازيانتان در آلمان ارتباط داريد؟
    ■ ‌با گلر فرانكفورت كه رابطه خيلي صميمي دارم و در كل با اكثر همبازيانم در ارتباط هستم.

جمله پاياني شما در مورد بازي با استقلال؟
    ■ ‌يكي از تماشايي‌ترين بازي‌هاي ليگ مي‌شود و مطمئنم همه از ديدن آن لذت مي‌برند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه زندی

مستحق اخراج نبودم

زندى: ميداودى مى خواست وقت تلف كند

ديدار ۲ تيم استيل آذين و استقلال شنبه شب با تساوى ۲ بر ۲ به اتمام رسيد. در اين ديدار حساس و پربرخورد فريدون زندى هافبك استيل آذين در لحظات پايانى از زمين مسابقه اخراج شد.گفت و گو با زندى را در ادامه بخوانيد:

• بازى با استقلال چطور بود؟
    - استقلال تيم خوبى است. اين تيم از ابتداى ديدار با ما براى برد بازى كرد. آنها براى برد دست به هر كارى زدند اما تيم ما هم خوب بازى كرد و اجازه خودنمايى به بازيكنان استقلال را نداديم، هر چند كه اگر كمى دقت مى كرديم مى توانستيم ۳ امتياز بازى را بدست آوريم.

• استقلال در اين مسابقه موقعيت هاى زيادى رااز دست داد. شايد اگر آن فرصت ها به گل تبديل مى شد، حالا آستيل آذين بازنده بود!
    - ما هم موقعيت هاى زيادى داشتيم كه از دست داديم. نديديد مهرزاد چه فرصتى را از دست داد. قشنگى هاى فوتبال به همين چيزهاست. به همين مسائل كه نتيجه بازى را عوض مى كند.

• به نظر مى رسيد به داورى مسابقه اعتراض داشتيد؟
    - داور در صحنه گل اول استقلال اشتباه كرد. در آن صحنه نشاط جو مصدوم شده بود و داور بايد خطا مى گرفت البته استقلالى ها هم در آن صحنه بازى جوانمردانه اى را رعايت نكردند. در چند صحنه هم اشتباهات ديگرى داشتند.

• استقلالى ها هم معتقدند كه يك پنالتى روى ميداودى گرفته نشده است.
    - من آن صحنه را نديدم.

• پس اشتباهات داورى فقط به ضرر شما نبوده؟!
    - نمى دانم، بهتر است كارشناسان نظر بدهند.

• در لحظات پايانى حركت زشتى انجام دادى و اخراج شدى در اين خصوص صحبت كن.
    - در آن زمان مى دانستم كه ميداودى مى خواهد وقت تلف كند. هيچ كس ضربه اى به او وارد نكرد اما ميداودى خودش را به زمين زد. من مى خواستم او را از روى زمين بلند كنم تا وقت كشى نكند. فكر مى كنم مستحق اخراج هم نبودم. كارى نكرده بودم كه به خاطر آن اخراج شوم.

• شنيده مى شد در رختكن برخى بازيكنان به تو بابت انجام چنين حركتى ايراد گرفتند.
    - نه، من اشتباهى نكرده بودم و اين موضوع براى همه روشن بود.

• فكر نمى كنى با اين كارت قرمز جايگاهت را در تركيب ثابت استيل آذين از دست بدهى؟
    - تومباكوويچ از هر نظر خوب و بهترين است و مى داند كه چه كسى آماده است. اگر آمادگى ام را حفظ كنم در بازى هاى آينده هم به ميدان مى روم، هر چند كه يك بازى غايب خواهم بود.

• بازى با مس را چگونه مى بينى؟
    - مس تيم خوبى است. آنها تازه به قول معروف موتورشان روشن شده است و مى خواهند مقابل استيل آذين بدرخشند. با اين حال ما براى ۳ امتياز بازى مى كنيم و اميدوارم بچه ها طورى بازى كنند كه پيروزى مال ما باشد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)