Design & Developed BY Patira

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 56 , از مجموع 56
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه ستارگان استیل آذین

لطفا مصاحبه های ستاره های استیل آذین را در این قسمت قرار دهید

.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه خاکپور

خاكپور: پروين در كار من دخالت نمي‌كند

خبرگزاري فارس: سرمربي استيل‌آذين گفت: پروين در كار من دخالت نمي‌كند بلكه من از تجربه او استفاده مي‌كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد خاكپور پس از پيروزي 2 بر يك استيل‌آذين برابر فولاد عنوان كرد: در ابتدا به تمام بازيكنان و كادر فني تبريك مي‌گويم. بازيكنانمان در اين ديدار با تمام توان ظاهر شدند و توانستند خواسته‌هاي ما را برآورده كنند.
    وي افزود: دو روز روي بازيكنان تمرينات خاصي انجام دادم و جا دارد از تمام آنها تشكر كنم. استيل‌آذين تيم بزرگي است و مطمئن باشيد در آينده از بحران خارج خواهد شد و روزهاي خوب به اين تيم بازخواهد گشت.
    اين مربي خاطرنشان كرد: بازيكنان با تجربه‌اي در اختيار داريم كه از اعتبار بالايي در عرصه فوتبال برخوردارند. فولاد نيز تيم بزرگ و خوبي است و كادر فني مجربي دارد و از انگيزه بالايي برخوردار بود و همين امر باعث شد ما نيز با انگيزه‌تر ظاهر و در پايان بتوانيم پيروز شويم.

خاكپور درباره ديدار روز دوشنبه برابر فولاد در چارچوب رقابت‌هاي جام حذفي تصريح كرد: بازي سختي خواهيم داشت و تمام تلاش خود را انجام مي‌دهيم تا بار ديگر برابر اين تيم قدرتمند به پيروزي دست يابيم.
    وي در خصوص مشكلات بدني بازيكنانش گفت: اينكه برخي مي‌گويند بازيكنان استيل‌آذين از لحاظ بدني ضعف دارند را قبول ندارم. بازيكنانمان 95 دقيقه دويدند و بازي بسيار خوبي در تمام دقايق انجام دادند. تنها مشكل ما عدم هماهنگي لازم است كه اميدوارم در هفته‌هاي آينده اين موضوع حل شود.
    خاكپور درباره آشتي پروين با كعبي گفت: كعبي بازيكن بزرگي است و من چندين بار با وي صحبت كردم. به هر حال بايد حرمت‌ها نگه داشته شود. او از فردا در تمرينات حاضر خواهد شد و به تيم كمك مي‌كند.

وي درباره جذب و اخراج بازيكنان اظهار داشت: به هيچ عنوان بازيكني از تيم استيل‌آذين جدا نخواهد شد. مخالف اين موضوع هستم و هيچ بازيكني در نيم فصل از ما جدا نمي‌شود.
    خاكپور در مورد حضور كريمي در خط هافبك گفت: كريمي ليدر تيم است و به خوبي مي‌تواند تيم را راهنمايي كند.
    وي در خصوص دخالت پروين در تركيب تيم يادآور شد: پروين يكي از با تعصب ترين افراد فوتبالي است و من هميشه از تجربه او استفاده مي‌كنم. او در كار من دخالت نمي‌كند بلكه من از تجربه پروين استفاده مي‌كنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه پروین

پروين:استيل آذين با اين برد از بحران خارج مي‌شود

علي پروين گفت: اميدوارم با اين برد استيل‌آذين از بحران خارج شود. رييس سازمان فوتبال باشگاه استيل‌آذين پس از پيروزي دو بر يك اين تيم مقابل فولاد در ميان خبرنگاران اظهاركرد: فكر مي‌كنم با اين برد 70 درصد مشكلات استيل‌آذين رفع شده باشد و ما مي‌توانيم از بحران خارج شويم.

پروين در پاسخ به اين سوال كه آيا استيل‌آذين هنوز مشكل بدني دارد، گفت: بله، هنوز يك مقدار ضعف بدني در ميان بازيكنان ديده مي‌شود كه اين موضوع هم به زودي برطرف خواهد شد.

وي در مورد كادر فني جديد استيل‌آذين و دستياران محمد خاكپور گفت: من از مربياني كه خاكپور با خود به تيم آورده هيچ شناختي ندارم اما اميدوارم كه با آنها موفق باشد.

پروين در ادامه در پاسخ به اين سوال كه چطور شد كه با حسين كعبي آشتي كرديد، گفت: من با كعبي قهر نبودم كه بخواهم آشتي كنم، ضمن اينكه اگر كعبي مصاحبه‌اي در روزنامه‌ها كرده بايد تكذيب كند و پس از آن از بازيكنان عذرخواهي كند نه از من، چرا كه من عقده‌اي ندارم.

وي در ادامه در پاسخ به اين سوال كه آيا كعبي را بخشيده‌ايد، گفت: من از همان اول او را بخشيده بودم اما چون خودم هميشه در تيم‌هايم با تعصب و غيرت كار مي‌كنم اين موضوع را نمي‌پذيرم كه بعد از صحبت‌هاي من كسي برود و در روزنامه‌ها مصاحبه كند و حرف‌هايي را كه نبايد به زبان بياورد.

رييس سازمان فوتبال استيل‌آذين در مورد اين كه آيا از طريق موبايل نكاتي را به نيمكت استيل‌آذين منتقل مي‌كرده يا خير؟ گفت: پيش از اين هم گفتم كه از موبايل خوشم نمي‌آيد و شما مطمئن باشيد تا زماني كه در فوتبال هستم هيچ‌وقت از موبايل استفاده نمي‌كنم، ضمن اينكه بازيكنان هم خيلي وقت هست كه آزادند و پس از بازي مي‌توانند از موبايل‌هاي خود استفاده كنند.

علي پروين در مورد حضور پسرش در ورزشگاه گفت: خوشبختانه محمد مصدوم شد تا ديگر حرف و حديث‌ها راجع به او تمام شود و سه، چهار ماهي هم محمد از فوتبال دور خواهد بود.

وي همچنين در پاسخ به اين سوال كه به نظر مي‌رسيد ناصر ابراهيمي در ميان تماشاگران فولاد نشسته است، گفت: من كه متوجه اين موضوع نشده بودم و اين را از شما مي‌شنوم اما ناصر ابراهيمي استاد من است و من براي او احترام خاصي قائلم.

پروين با اشاره به اينكه ليست استيل‌آذين كامل است، گفت: ديگر نمي‌توانيم هيچ بازيكني را به خدمت بگيريم، فكر مي‌كنم كه با اين پيروزي‌ها مي‌توانيم به روزهاي خوب خود بازگرديم، ضمن اينكه ميلاد زنيدپور هم امروز به خاطر مشكل سربازي‌اش نتوانست براي تيم به ميدان برود. اما او در ليست تيم حضور داشت.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه کعبی

كعبى: كسى كه ادعاى بزرگترى دارد بايد احترام همه را حفظ كند

حسين كعبى هافبك تيم فوتبال استيل آذين گفت: به هيچ عنوان زير حرف زور نمى روم و مربى تيم ملى يا ساير افراد نيز فرقى ندارد. هر كس توهين كند جوابش را مى دهم.وى اظهارداشت: من آدمى هستم كه حرفهايم را رك مى زنم و از كسى ترسى ندارم. از مربى تيم ملى گرفته تا ساير آدمها مغرور نيستم اما نمى گذارم كسى به من زور بگويد.او در ادامه افزود: كسى كه ادعاى بزرگترى در فوتبال ايران را دارد بايد احترام بازيكنان را نگه دارد. به هر حال يك سرى مسائل به وجود آمده بود كه مطبوعات نيز آن را بزرگ كردند اما به هر حال در پايان بازى به نزد پروين رفتم و آشتى كردم چراكه وظيفه من بود كه قدم پيش بگذارم.كعبى در خصوص برد مقابل فولاد گفت: تيم ما چند هفته اى بود كه دچار بدشانسى شده بود خوشحالم كه با برد مقابل فولاد تا حدودى از فشارهاى وارد شده كم شد و تيم ما توانست روحيه از دست رفته را دوباره به دست بياورد. تيم فولاد نيمه اول خوب بازى كرد اما تيمى كه از موقعيتهاى خود استفاده نكند گل مى خورد. بچه هاى ما توانستند با گلزنى و استفاده درست از موقعيتها ۳ امتياز اين بازى را كسب كنند و براى صعود به رده هاى بالاى جدول چشم به رده هاى بالاى جدول داشته باشند.بازيكن تيم استيل آذين با اشاره به اين كه حضور خاكپور تأثير مثبتى بر روى عملكرد اين تيم داشته است، خاطرنشان كرد: طى چند روز گذشته در تمرينات شركت نكردم اما آن طور كه از بچه ها شنيدم خاكپور تمرينات خوبى را براى بچه ها در نظر گرفته بود و با صحبت هايى كه انجام داد سعى كرده بود تا آنها باختهاى گذشته را فراموش كنند. تمام تمركز خود را براى پيروزى در اين بازى بگذارند. اميدوارم كه وى از اين به بعد نيز موفق عمل كند و بتواند امتيازهاى لازم را كسب كند جايگاه خود را در جدول بهبود ببخشد.كعبى در پايان با اشاره به اينكه هدف استيل آذين كسب سهميه آسيايى در جام حذفى است، گفت: ما بايد در جام حذفى نيز به مصاف تيم فولاد برويم. مسلما آنها با بررسى نقاط ضعف و قوت ما به راحتى امتياز نمى دهد و سعى مى كنند تا اين شكست را جبران كنند مقابل ما هم براى قهرمانى مى جنگيم و سعى مى كنيم تا با پيروزى در اين بازى به مراحل بالاتر صعود كنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه خاکپور

خاكپور: در پيروزى استيل آذين نقشى نداشتم

محمد خاكپور گفت: مطمئنم كه استيل آذين از بحران خارج مى شود. سرمربى تيم فوتبال استيل آذين پس از اين كه توانست پس از چند هفته طعم شيرين پيروزى را به هواداران اين تيم بچشاند در نشست خبرى پس از بازى با بيان اين كه اين برد متعلق به بازيكنان استيل آذين است، اظهار كرد: من براى اين پيروزى كار خاصى نكردم چرا كه در اين زمان كم نمى توانستم تغيير آن چنانى در تيم به وجود بياورم. خاكپور ادامه داد: به تمام بازيكنان تيمم تبريك مى گويم كه با تمام وجود بازى كردند، من در اين پيروزى نقشى نداشتم بلكه خواست بازيكنان بود كه توانستند سه امتياز را براى استيل آذين رقم بزنند. من مطئنم كه اين تيم از بحران خارج مى شود. وى در ادامه در رابطه با فولاد هم گفت: آنها تيم بسيار قوى و تاكتيكى بودند و يكى از بزرگترين مربى هاى ايران را هم در اختيار دارند. مجيد جلالى مربى خود من هم بوده است و براى او احترام خاصى قائلم و به او به خاطر داشتن چنين تيمى تبريك مى گويم.
    خاكپور در پاسخ به اين سوال كه آيا استيل آذين هنوز ضعف بدنى دارد، گفت: فكر نمى كنم كه ما ضعف بدنى داشته باشيم، همه در طول بازى ديدند كه بازيكنان ما تا دقيقه ۹۰ دويدند و تا آن لحظه بازيكنى را با ضعف بدنى نديديم، فقط يك مشكلى كه داريم عدم هماهنگى بازيكنان است كه اميدوارم در ادامه ليگ رفع شود. محمد خاكپور در پاسخ به سوالى مبنى بر اين كه به نظر مى رسيد يك واسطه صحبت هايى را از على پروين به درودگر و او به شما منتقل مى كند، گفت: چيزى به من گفته نشده است. پروين يكى از بزرگترين افراد فوتبال در اين مملكت است. مطمئن باشيد به طور قطع از تجربيات او در استيل آذين استفاده مى كنم و مسلما او آن قدر حرفه اى عمل مى كند كه در اين مسائل دخالتى نداشته باشد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه پروین

پروين: با كسانى كه دنبال خراب كردن استيل آذين هستند برخورد مى كنم

على پروين رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل آذين گفت: با كسانى كه به دنبال خراب كردن تيم هستند برخورد خواهم كرد.وى پس از پيروزى ۲ بر يك استيل آذين مقابل فولاد اظهار داشت: بازى خوبى انجام داديم و به تمام بازيكنان خسته نباشيد مى گويم اما ما نتوانستيم نمايشى كه برابر ذوب آهن انجام داديم را تكرار كنيم. من همان موقع پس از بازى با ذوب آهن اعلام كردم كه تيم بازى خوبى انجام مى دهد و مى تواند در ديدار هاى آينده به نتيجه دست يابد. او ادامه داد: خدا را شكر مى كنم كه توانستيم تيم قدرتمند فولاد را شكست دهيم. فولاد كادر فنى و بازيكنان بسيار خوبى دارد و در اين ديدار ما را اذيت كرد اما در هر صورت توانستيم طلسم را بشكنيم. رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل آذين درباره جذب بازيكن در نيم فصل يادآور شد: استيل آذين هيچ جايى ندارد كه بخواهد بازيكن جذب كند. مطمئن باشيد كه هيچ بازيكنى نيز از اين تيم اخراج نمى شود و تا پايان فصل با همين بازيكنان ادامه خواهيم داد. در نيم فصل دوم استيل آذين جايگاه بهترى پيدا خواهد كرد. وى درباره اينكه خروطى اعلام كرده استيل آذين جزو يكى از ۸ تيم برتر ليگ خواهد بود تصريح كرد: خروطى نظر خود را داده است. من هيچ قولى نمى دهم و تمام تلاش خود را مى كنم تا بهترين جايگاه براى استيل آذين كسب كنيم. پروين درباره جدايى ميلاد زنيدپور عنوان كرد: ميلاد نمى تواند از تيم جدا شود و او همچنان در استيل آذين باقى خواهد ماند. او به علت مسائل دانشگاهى نتوانست استيل آذين را همراهى كند. وى درباره آشتى با حسين كعبى گفت: من با هيچ فردى مشكلى ندارم. كعبى شاگرد من بوده و يكى از بازيكنان خوب فوتبال است. من او را از قبل بخشيده بودم اما به تمام بازيكنان اعلام كرديم هدايتى چه گناهى دارد كه هم پول خرج مى كند و هم بايد حرف هايى را بشنود. من با كسانى كه به دنبال خراب كردن تيم هستند برخورد مى كنم. در حال حاضر نمى گويم چه كسى مقصر است و اين موضوع را در آينده مشخص خواهم كرد. پروين درباره تيم ملى فوتبال در جام ملت هاى آسيا اظهار داشت: بايد تمام حمايت ها از قطبى صورت گيرد تا بتواند پس از ۳۲ سال براى ايران جام كسب كند. اميدوارم بتوانيم در اين رقابت ها خوب ظاهر شويم. من قهرمانى هاى زيادى در آسيا داشتم كه دو قهرمانى را در جام ملت ها كسب كردم.وى افزود: بايد تمام حمايت ها از قطبى صورت گيرد و اگر كمى شانس با او همراه باشد مى تواند تيم ملى را قهرمان جام ملت ها كند اما اگر با بدشانسى روبرو شود امكان دارد در مرحله گروهى نيز حذف شويم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه معدنچی

معدنچى: مصدوميتم اجازه نداد خوب بازى كنم

مهرزاد معدنچى هافبك تيم فوتبال استيل آذين گفت: به علت مصدوميت نتوانستم بازى خوبى به نمايش بگذارم.وى در خصوص پيروزى ۲ بر يك مقابل فولاد عنوان كرد: بازى خوبى براى فولاد انجام داديم و توانستيم ۳ امتياز را از آن خود كنيم. حريف موقعيت هاى زيادى را روى دروازه ما به وجود آورد. ما نيز فرصت هاى فراوانى را خلق كرديم و در پايان توانستيم پيروز شويم. او درباره اعتراض هواداران به نحوه عملكردش در اين ديدار يادآور شد: به علت اينكه به تازگى از مصدوميت رهايى يافته بودم، نتوانستم بازى خوبى را به نمايش بگذارم. مطمئن باشيد در آينده جبران خواهم كرد و بهتر مى شوم. هافبك استيل آذين خاطر نشان ساخت: در جام حذفى نيز برابر فولادشذ بايد صف آرايى كنيم. اميدوارم در اين ديدار نيز موفق باشيم و بتوانيم نتايجى در شأن استيل آذين كسب كنيم. وى افزود: با اين پيروزى روحيه بهترى در بازى هاى آينده خواهيم داشت. اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)