Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 56
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه ستارگان استیل آذین

لطفا مصاحبه های ستاره های استیل آذین را در این قسمت قرار دهید

.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه پروین

پروين: همه بايد كمك كنيم استيل‌آذين جديدي بسازيم

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل‌آذين گفت: كار سختي داريم اما همه بايد با همديگر كمك كنيم تا استيل‌آذين جديدي بسازيم.

علي پروين در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: از اعتماد اعضاي هيات مديره استيل آذين صميمانه تشكر مي‌كنم كه اعتماد كردند تا بتوانم از لحاظ فوتبالي در خدمت اين تيم باشم.
    وي افزود: فقط به عشق اعضاي هيات مديره استيل آذين به اين تيم آمده‌ام و مطمئن باشيد بهترين عملكردم را به نمايش خواهم گذاشت.
    پروين تاكيد كرد: كار سختي داريم اما همه با هم بايد كمك كنيم تا استيل آذين جديدي بسازيم. اين تيم پتانسيل خوبي دارد و برايش خوب خرج شده و فقط نياز به يك همت و غيرت جديد دارد تا انشاءالله به جايگاه واقعي خود در بالاي جدول برسد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه شاهرودی

با على آقا به روزهاى خوب مى رسيم

شاهرودى: پروين به كار خودش اعتقاد دارد كه چنين ريسكى كرده است

حضور على پروين در استيل آذين خبر بسيار مهمى براى جامعه فوتبال بود ور ضا شاهرودى مربى اين تيم معتقد است كه على آقا كارش را بلد است و با قدرت كار خواهند كرد تا دوباره به روزهاى خوب برسند.

• بازى با راه آهن را هم باختيد. در مورد اين بازى صحبت مى كنيد؟

- بالاخره نتيجه بدى بود اما با آمدن على آقا تمرينات جدى تر شد. نظر على آقا اين بود كه بچه ها از نظر فيزيكى مشكل دارند و توان كمى براى حضور در بازيها دارند به همين دليل از اين به بعد فشار تمرينات بيشتر مى شود.

• چرا استيل آذين به هيچ تيمى نه نمى گويد؟

- شرايط بدنى تيم طورى است كه استيل آذين نتوانسته به انتظارات جواب بدهد.

• در اين نتايج كادر فنى تيم چقدر مقصر هستند؟

- به نظر من كادر فنى مقصر نيست. از اول تيم را بد بستند.

• اما امسال خودتان تيم را بستيد؟

- اين بازيكنانى كه جذب شدند، ليست ما نبود. مربى خارجى هم آوردند كه نبايد مى آوردند. همه اين مسائل دست به دست هم داد و استيل آذين به بحران رفت. با آمدن على آقا خوشبين هستم كه شرايط خوب شود. ما يك بازى را ببريم، همه چيز حل شده واستيل آذين از بحران خارج مى شود.

• على پروين چقدر مى تواند در اين تيم تاثيرگذار باشد؟

- كارنامه على پروين مشخص است كه چقدر قهرمانى آورده و در تيم ملى و استيل آذين با چه بازيكنان بزرگى كار كرده است. على آقا كارش را بلد است و من، افشين پيروانى و احمدرضا عابدزاده هم كنارش هستيم و با قدرت ادامه مى دهيم تا به روزهاى خوب برسيم.

• به نظر شما پروين ريسك بزرگى نكرده است؟

- ريسك كرده اما على پروين كارش را بلد است و چون به كار خودش اعتقاد دارد، اين ريسك را پذيرفته است تا استيل آذين را از بحران خارج كند.

• بازى بعدى تيم تان با ملوان را چطور پيش بينى مى كنيد؟

- بازيكنان ملوان فيزيك بدنى خوبى دارند و دوندگى زياد در كارشان ديده مى شود. بايد در اين چند روزه طورى تمرين كنيم كه با دوندگى زياد ببريم. بايد در اين بازى تلاش زيادى داشته باشيم چون فوتبال جنگ است و بايد خيلى زحمت بكشيم تا نتيجه بگيريم. با ايستادن و راه افتادن در زمين به جايى نمى شود رسيد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه پروین

پروين: كريمى اگر بخواهد،استيل آذين را بالا مى كشد

على پروين معتقد است بازيكنان استيل آذين مشكل بدنى دارند. گفت وگو با وى را بخوانيد:

• شرايط تيم در اين چند روز بهتر شده؟

- من به تيم استيل آذين آمدم كه اگر به عنوان كمك كارى از دستم برمى آيد انجام بدهم.خدا را شكر تيم كه اصلا مشكلى ندارد ، فقط بازيكنان به هماهنگى نياز دارند كه انشاالله هماهنگ مى شوند .

• تيم شما پرستاره است اين شايد قسمتى از مشكل باشد.

- خب ستاره ها هم بايد هماهنگ بشوند .بازيكنان اين تيم كمى از نظر بدنى مشكل دارند كه با تمرين حل مى شود.

• صحبت هاى زيادى در مورد سمت شما شده است. بالاخره سرمربى هستيد يا مدير فنى؟

- اصلا مساله پست نيست. من به عنوان بزرگ تر به استيل آذين آمده ام.

• در روزنامه ها نوشته اند تمرينات شما سنتى است.

- من در تمرين استيل آذين تمرين نمى دهم كه سنتى باشد . مسئوليت فنى تمرينات با افشين پيروانى است و من نظارت مى كنم.

• روى نيمكت هم نمى نشينيد؟

- اصلا و ابدا. من فقط بر كارهاى فنى تيم نظارت مى كنم.

• شايعه شده شما با كريمى مشكلاتى داريد. درست است ؟

- نه من با هيچ كس مشكلى ندارم.

• انگار يك ماجرايى در تمرين پيش آمده بود.

- نه.على كريمى سرتمرين دوشنبه مى گفت كه ساعت ۷ رفته و تمرين كرده . مى خواست كه در تمرين با تيم حاضر نباشد. به من گفت مثل اينكه شما خبر نداريد بازى پنجشنبه است.گفتم آقاى كريمى مى دانم شما بايد بدوى. همين على كريمى اگه دلش بخواهد مى تواند تا رتبه سوم و چهارم استيل آذين را بالا بكشد.فقط بايد مثل شير به زمين برود و بجنگد.

• فكر مى كنيد مشكلات استيل آذين حل بشود؟

- اصلا ما اينجاييم كه اين كار را بكنيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه کریمی

كريمى: اگر مشكل من هستم از استيل آذين مى روم

اين روزها شايعات زيادى در مورد جدايى على كريمى از استيل آذين و نزديكى اش به پرسپوليس شنيده مى شود . تعريف هايى كه كريمى از دايى مى كند شايد با اين موضوع بى ارتباط نباشد. حتى شنيده مى شود روابط او و هدايتى ديگر مثل سابق خوب نيست.گفت وگو با وى را بخوانيد:

• فكر مى كنيد بتوانيد از بحرانى كه براى تيمتان به وجود آمده بيرون بياييد؟

- به هر حال اين مشكلاتى كه براى تيم ما پيش آمده طبيعى است و بزرگترين تيم هاى دنيا هم به آن دچار مى شوند. فقط مهم اين است كه من و همه بازيكن ها تمام تلاشمان را بكنيم كه شرايط را تغيير دهيم. من فكر مى كنم اگر تلاشمان را بكنيم مى توانيم از بحران رد بشويم.

• با توجه به روابط خوبى كه شما با سرپرست باشگاه داشتيد و البته با هدايتى، نظرتان در مورد حواشى به وجود آمده و اختلاف نظر اين ۲ نفر چيست ؟

- به عنوان يك بازيكن من نمى توانم نظرى در مورد اختلاف نظر اين ۲ نفر بدهم. اين مساله را بايد از خودشان سوال كنيد.اما آقاى مهريزى در اين مدت زحمت بسيار زيادى براى استيل آذين كشيده و اميدوارم بزرگ ترها كارى كنند كه اين مشكل هم حل بشود.

• اما به نظر مى رسد با اين تصميم مشكل داشتيد؟

- نه اصلا اين طور نيست. من با استيل آذين قرارداد دارم و به آن پايبند هستم اما اگر اين روزها فكر مى كنند كه من مشكل استيل آذين هستم از اين تيم مى روم . مشكلى هم براى اين كار ندارم.

• دوشنبه صحبت هايى را در دفاع از على دايى مطرح كرده بوديد.

- به هر حال فكر مى كنم براى فوتبال ما خيلى زشت است كه على دايى ممنوع المصاحبه شود. او بزرگترين اسطوره فوتبال ماست واگر شخصى مثل او نتواند در مورد فدراسيون حرف بزند چه كسى مى تواند؟

• در دوران حضور در بايرن هيچ وقت با چنين مواردى مواجه شديد؟

- نه در بايرن و نه در امارات واقعا چنين مسائلى وجود ندارد.من از مسئولان فدراسيون يك سوال دارم . حالا اگر يك روزنامه اى از قول على دايى مصاحبه اى به دروغ منتشر كند دايى بايد برود قسم آيه و قرآن بخورد كه اين مصاحبه را انجام نداده؟ واقعا اگر مسئولان فيفا بفهمند براى فوتبال ما خيلى بد مى شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه پیروانی

پيرواني: با كمك علي آقا تركيب را چيدم

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال استيل‌آذين گفت: با كمك علي آقا تركيب را چيدم.

به گزارش خبرگزاري فارس، افشين پيرواني پس از تساوي بدون گل استيل‌آذين برابر ملوان اظهار داشت: با اضافه شدن علي پروين به تيم، شرايط بهتري نسبت به گذشته پيدا كرده‌ايم.
    وي ادامه داد: ملواني‌ها براي كسب يك امتياز به تهران آمده بودند و حق ما در اين ديدار پيروزي بود. بازي خوبي انجام داديم و اين موضوع را به فال نيك مي‌گيرم و اميدوارم در ديدارهاي آينده بتوانيم به پيروزي نيز دست يابيم.

مربي استيل‌آذين درباره استفاده از روش بازي تومباكوويچ تاكيد كرد: تومباكوويچ حدود 4 ماه در تيم استيل‌آذين حضور داشت و براي او آرزوي موفقيت مي‌كنم. نمي‌توان يك دفعه تركيب تيم را تغيير داد، اما مطمئن باشيد شرايط تيم روز به روز بهتر خواهد شد.
    پيرواني درباره حضور محمد پروين در تيم استيل‌آذين تصريح كرد: در اينكه پروين بازيكن بزرگ و تاثيرگذاري است شكي وجود ندارد، اما او با پرسپوليس قرارداد دارد و پيوستنش به استيل‌آذين به زمان نياز دارد.
    وي در پاسخ به اين سوال كه تركيب تيم با نظر چه شخصي چيده شد؛ يادآور شد: با كمك علي آقا (پروين) تركيب تيم را چيدم و پروين در اين موضوع نظارت داشت.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه پروین

پروين: به اين بازيكنان افتخار مي‌كنم؛ ملوان 5 نفره دفاع مي‌كرد

خبرگزاري فارس: علي پروين با بيان اينكه ملوان 5 نفره دفاع مي‌كرد گفت: استيل‌آذين بازيكنان بزرگي دارد كه من به آنها افتخار مي‌كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي پروين رئيس سازمان باشگاه استيل‌آذين پس از تساوي بدون گل برابر ملوان اظهار داشت: نتيجه بدي كسب نكرديم. هرچند بازيكنان بازي خوبي را از خود به نمايش نگذاشتند اما به اين نكته بايد توجه داشت كه ملواني‌ها با 5 بازيكن دفاع مي‌كردند و براي كسب يك امتياز به تهران آمده بودند.
    وي در مورد اينكه اعلام كرده تيم دهه 60 را خواهد ساخت، يادآور شد:‌ نبايد عجله كرد. استيل‌آذين بازيكنان بزرگي دارد و مطمئن باشيد در آينده حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت. تنها بيماري كه تيم را آزار مي‌دهد وضعيت بدني بازيكنان است كه بايد اين موضوع را اصلاح كنيم.

رئيس سازمان باشگاه استيل‌آذين درباره جمع‌آوري موبايل بازيكنان خاطرنشان كرد: من به شدت مخالف موبايل هستم و هر زماني كه خودم وارد هتل مي‌شوم موبايلم را خاموش مي‌كنم و از تمام بازيكنان چنين تقاضايي دارم. من به وجود بازيكنان استيل‌آذين افتخار مي‌كنم زيرا آنها با تمام اسم و رسمي كه دارند هيچ گاه نظم و انضباط را فراموش نمي‌كنند.
    وي افزود: روز گذشته تمرين ما ساعت 14:30 بود و من كه هميشه زودتر در محل حاضر مي‌شوم زماني كه ساعت 13:15 وارد هتل شدم ديدم علي كريمي در محل حضور دارد و منتظر بازيكنان است. اين امر نشان مي‌دهد كه بازيكن براي تيم چقدر ارزش قائل مي‌شود. كريمي بايد آماده شود و در بطن تيم ملي قرار گيرد.

پروين درباره شوخي كريمي با بازيكنان تصريح كرد: برخي مطالب را خبرنگاران بزرگ مي‌كنند. در يك تيم فقط بحث تمرين كردن وجود ندارد بلكه بازيكنان بايد با يكديگر صميمي باشند و برخي اوقات هم شوخي كنند. ما به دنبال هماهنگ كردن بازيكنان هستيم و هرچه زودتر به اين امر دست پيدا خواهيم كرد.
    وي در خصوص ورشكست شدن باشگاه استيل‌‌آذين گفت:‌ به هيچ عنوان اين صحبت‌ها صحت ندارد زيرا تنها باشگاهي كه 40 درصد قرارداد بازيكنان خود را پرداخته كرده استيل‌آذين است در حالي كه بازيكنان راه‌آهن هر روز اعتصاب مي‌كنند.

پروين درباره پخش بازي‌هاي استيل‌آذين گفت: استيل‌آذين نياز به تماشاگر دارد و بحث عدم پخش بازي‌هاي اين تيم اصلا مطرح نيست.
    وي درباره حضور محمد پروين در استيل‌آذين اظهار داشت: محمد هم اكنون با پرسپوليس قرارداد دارد و به هيچ عنوان قصد پيوستن به استيل‌آذين را ندارد. همه افراد منتظر هستند در استيل‌آذين اتفاقي رخ دهد تا آن مطلب را سوژه رسانه‌ها قرار دهند.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه پروین

او عصاي دست مربي است

پروين: كريمي بايد به تيم ملي دعوت شود

ايران ورزشي - علي پروين بعد از بازي اگرچه خوشحال به نظر نمي‌رسيد اما خيلي هم ناراحت نبود.

بازي چطور بود؟
    ملوان آمده بود يك امتياز بگيرد و به هدفش هم رسيد، تيم ما هنوز بيمار است.
    چه بيماري؟
    مشكل بدني دارد و كم‌كم بهتر مي‌شود.
    تعويض‌ها را شما انجام مي‌داديد؟
    همه چيز با افشين بود. من بدم مي‌آيد با موبايل از بالا زنگ بزنم كه اين كار را بكن يا آن كار را نكن. سرمربي تيم افشين است.
    در مورد مسائل حاشيه‌اي اخير چه نظري داريد؟
    چه مسائلي، خيلي‌ها دنبال اين هستند كه حاشيه يا اختلافي به وجود آورند، خدايي تو اين چهار پنج روز كيف كردم كه بچه‌ها اينقدر با انگيزه بودند.

اما چند روز گذشته صحبت‌هايي مبني بر اختلاف علي كريمي و...

هيچ اختلافي نيست، ما چهارشنبه ساعت 14:30 تمرين داشتيم. من ساعت 13:15 آمدم ديدم علي كريمي زودتر از من آمده و عشق كردم، رفتار او مي‌تواند الگوي اين جوان‌ها باشد.

از بازي‌اش راضي بوديد؟

بله علي كريمي عصاي دست هر مربي است و اگر همين روند را ادامه دهد بايد به تيم ملي هم دعوت شود.

چرا تعويض شد؟

عضله پشت پايش انگار آسيب ديده است.

تيم مشكل مالي ندارد؟

اصلاً اين حرف‌ها را نزن، استيل‌آذين يكي از تيم‌هايي است كه 40 درصد قرارداد بازيكنانش را داده است.

شما خواستيد بازي‌هاي استيل‌آذين پخش زنده نشود؟

نه، چطور مگه؟

براي اينكه بازي‌تان را نشان ندادند و شايعه شده بود كه شما خواستيد تا تماشاگر بيشتري به ورزشگاه بيايد.

نه، من از شما مي‌شنوم.

سوال آخر، محمد پروين به استيل‌آذين مي‌آيد؟

محمد بازيكن پرسپوليس است و اصلاً به استيل‌آذين نمي‌آيد، شما دعا كنيد مصدوميت پايش خيلي جدي نباشد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فورواد
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن کبیر
    بازیکن محبوب
    Wayne Rooney
    اسم واقعی شما
    سامان

EnglandManUtd

Wayne Rooney

تشکر ها
    623
    تشکر شده 917 در 236 پست

غلامي : می توانیم از جام حذفی به آسیا برسیم
    مهاجم تیم استيل‌آذين گفت: در اکثر دقایق بازی از حریف سرتر بودیم اما در نيمه اول زیاد صاحب موقعیت نشدیم چرا كه نفت مسجد سليمان تيم سختکوش و سرسختي نشان داد.

محمد غلامي پس از پيروزي مقابل نفت مسجد سليمان و صعود استيل‌آذين به مرحله يك چهارم نهايي رقابت های جام حذفی اظهار داشت : ما در لیگ برتر خوب نتیجه نگرفتیم اما این به آن معنی نیست که ناامید شده باشیم ولی در رقابت های جام حذفی این فرصت را داریم که جواز صعود به لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کنیم. ما هم سعی داریم با تمرکز روی این رقابت ها به عنوان قهرمانی دست یابیم و به لیگ قهرمانان آسیا راه یابیم.
    وی در خصوص بازی با نفت مسجدسلیمان هم گفت : در اکثر دقایق بازی حاکم توپ و میدان بودیم اما در نیمه اول فقط صاحب 2 موقعیت گلزنی شدیم که با بدشانسی از دست رفت. اما در نیمه دوم کاملا کنترل بازی را در اختیار داشتیم و توانستیم 2 بار به گل برسیم و به مرحله بعدی صعود کنیم. تیم نفت بسیار سختکوش و دونده نشان داد و چیزی از تیم های لیگ برتری کم نداشت. ما به هیچ وجه فكر نمي‌كرديم نفتی ها اينگونه ‌ بازي كنند. در نیمه اول روی یک ضدحمله و با استفاده از غافلگیری ما، دروازه استیل آذین را باز کردند اما در نیمه دوم دیگر هیچ فرصتی به آنها ندادیم.
    زننده گل تساوی استیل آذین در مورد صحنه پنالتي، گفت: شك نكنيد پنالتي درست بود. من بعد از اينكه از یار مستقیمم عبور کردم، مدافع نفت از پشت من را زد و باعث سرنگوني‌ام شد.

زنده باد شیاطین سرخ
    تا ابد به تیمم وفادارم
    ...

10. 2 کاربر از پست مفید FoRLaN تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    فورواد
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن کبیر
    بازیکن محبوب
    Wayne Rooney
    اسم واقعی شما
    سامان

EnglandManUtd

Wayne Rooney

تشکر ها
    623
    تشکر شده 917 در 236 پست

زندی : به قهرمانی در جام حذفی امیدواریم
    هافبک استیل آذین معتقد است که با بردی که این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان به دست آورد روحیه پیروزی به تیم بازگشته و این نکته می تواند در ادامه لیگ به این تیم کمک کند.
    هافبک استیل آذین معتقد است که با بردی که این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان به دست آورد روحیه پیروزی به تیم بازگشته و این نکته می تواند در ادامه لیگ به این تیم کمک کند.
    فریدون زندی که در مقابل نفت در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی تا اواسط نیمه دوم بازی کرد در خصوص این دیدار به سایت رسمی باشگاه استیل آذین گفت : بازی خوبی بود و دو تیم برای پیروزی و صعود به مرحله بعدی به میدان آمده بودند و این نکته باعث شد که تماشاگران بازی زیبا و تماشاگرپسندی ارائه کنند. تیم نفت بسیار سختکوش و دونده نشان داد و تا دقیقه 90 برای پیروزی تلاش می کرد و این کار ما را واقعا سخت کرده بود.
    وی افزود : تیم نفت چیزی از تیم های لیگ برتری کم نداشت و این بازی واقعا در سطح بازی های لیگ برتری برگزار شد. ما طی هفته گذشته تمرینات خوبی را برگزار کردیم و تمرینات پرفشاری که در طول هفته پشت سر گذاشتیم نتیجه داد و تا حدود زیادی مشکل بدنی بازیکنان استیل آذین برطرف شد.
    زندی ادامه داد : ما روند رو به رشدی را آغاز کرده ایم و ادامه این روند باعث می شود که بتوانیم ناکامی هایمان در لیگ برتر را جبران کنیم. ضمن اینکه به قهرمانی در جام حذفی امیدواریم و می توانیم از این طریق جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کنیم.

زنده باد شیاطین سرخ
    تا ابد به تیمم وفادارم
    ...

12. 2 کاربر از پست مفید FoRLaN تشکر کرده اند .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه خاکپور

خاكپور: تركيب را با كمك بازيكنان انتخاب كردم

خبرگزاري فارس: مربي استيل آذين گفت: با توجه به اينكه شناختي از تيم نداشتم با كمك برخي از بازيكنان مانند مهدوي كيا و كريمي تركيب را انتخاب كردم.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، محمد خاكپور پس از شكست 2 بر صفر مقابل ذوب آهن درباره بازگشتش به فوتبال اظهار داشت: خوشحالم كه دوباره به صحنه فوتبال برگشتم. اميدوارم با كمك اهالي فوتبال و انتقادهاي به جاي آنها بتوانم به موفقيت برسم چون هر موفقيتي كه براي هر تيمي در ليگ به وجود مي‌آيد منجر به موفقيت فوتبال ايران مي‌شود كه اميدوارم من هم بتوانم سهمي از آن داشته باشم.
    وي در مورد قبول هدايت استيل آذين گفت: مسئوليت تيمي را پذيرفتم كه پتانسيل بسيار بالايي دارد. بايد از كساني كه در گذشته به عنوان مسئول كادر فني در اين تيم حضور داشتند تشكر كنم چون تمام تلاش خود را كردند هر چند كه شايد در نتيجه گيري ناموفق بودند.

خاكپور عنوان كرد: امروز تيم را تحويل گرفتم و بايد با آسيب شناسي و برنامه ريزي دقيق به جايي كه استعداد آن را داريم برسيم چون تك تك اين بازيكنان از بزرگان فوتبال ما هستند. قول مي‌دهم استيل آذين متحول شود.
    وي تصريح كرد: امروز خوب شروع كرديم. تمام توان و تلاشي كه داشتيم گذاشتيم و با توجه به نوع بازي قابل قبول بود اما با تيمي بازي كرديم كه چه از نظر كادر فني و چه از نظر تيمي عملكرد بسيار خوبي دارد.

مربي استيل آذين در خصوص انتخاب همكاران خود در استيل آذين در اين تيم عنوان كرد: يكي از همكاران خودم را به نام اميد نمازي كه در آمريكا كار مي‌كند براي حضور در ايران دعوت كرده‌ام تا بتوانيم تيمي كه بسياري از ستارگان در آن هستند سر و سامان دهيم. از روز گذشته كه نحوه تمرينات تيم را ديدم به نظرم نسبت به بازي‌هاي گذشته عملكرد بهتري داشتيم. امروز بازيكنانمان با تمام توان در زمين تلاش كردند. هر چند كه شايد كمي از نظر هماهنگي دچار مشكل بوديم.
    وي ادامه داد: وقتي استيل آذين را تحويل گرفتم به عنوان يك مربي حرفه اي بايد مسئوليت اين شكست را قبول كنم و اين موضوع را به عهده مي‌گيرم. شايد عدم شناخت نسبت به استيل آذين و همچنين تيم حريف مهمترين دليل شكست ما بود.

خاكپور در مورد اختيارات پروين در استيل آذين عنوان كرد: استاد من به يكي از باتجربه ترين زحمت‌كشان فوتبال و حضور او در استيل مي‌تواند نه تنها براي ما بلكه براي فوتبال ايران دلگرمي باشد و مطمئنا از تجربيات پروين استفاده خواهم كرد. خوشحالم كه در كنار او كار مي‌كنم. البته پروين دستم را براي انتخاب همكارانم باز گذاشته است. چون هدف ما موفقيت تيم است كه بدون برنامه ريزي و كار گروهي به دست نمي‌آيد.
    وي در مورد حضور ناصر ابراهيمي و كماسي در استيل آذين گفت: هنوز براي حضور اين افراد در تيم به اتفاق نظر نرسيده‌ايم.
    خاكپور در مورد علت بازي كردن كريمي در اين ديدار گفت: فكر كنم كعبي در تمرين ديروز دچار مصدوميت شده بود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)