Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 56
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه ستارگان استیل آذین

لطفا مصاحبه های ستاره های استیل آذین را در این قسمت قرار دهید

.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه پیروانی

پيرواني: مقابل پرسپوليس دنبال سياه‌بازي نيستم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استيل آذين گفت: در ديدار مقابل پرسپوليس به دنبال سياه بازي نيستم.

به گزارش خبرگزاري فارس، افشين پيرواني درباره بازي فردا مقابل پرسپوليس صحبت هاي زير را مطرح كرد:

* وضعيت استيل آذين را پس از بازي مقابل شاهين چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    خوشبختانه شرايط بسيار بهتر از گذشته است. در تلاش هستيم با تغييراتي كه در تيم داده ايم با يك روحيه جديد و همچنين رساندن مصدومان تيم به اين بازي حساس، خودمان را از هر جهت براي بازي با پرسپوليس آماده كنيم. در حال حاضر با كمك افرادي كه در استيل آذين همكار من هستند به دنبال اين هستيم تا شرايطي ايده ال را براي تيم مهيا كنيم.

* از بازي مقابل پرسپوليس بگوييد؟
    بازي سخت و دشواري را داريم اما بازيكنان ما در ديدار هاي سخت خيلي بهتر ظاهر مي شوند. پرسپوليس تيمي بسيار خوب و قابل احترام است و بازيكنان خوبي هم دارد و بايد خودمان را براي يك 90 دقيقه دشوار و حساس آماده كنيم.

* بازي را مي بريد؟
    هر دو تيم قطعا به دنبال برد هستند. اين بازي مي تواند به نوعي تقابل نسل قديم و جديد پرسپوليس هم باشد. ما مثل همه بازي ها به كسب 3 امتياز بازي فكر مي كنيم. البته به دنبال اين هستيم تا بازي زيبا و قابل قبولي را هم به نمايش بگذاريم.

* از آخرين وضعيت مصدومان استيل آذين بگوييد؟
    شرايط از قبل بهتر است. تمرينات ويژه اي را براي مصدومان تيم در نظر گرفته ايم و تلاش مي كنيم مصدومان مان را هر چه زودتر در اختيار بگيريم و آنها را آماده بازي كنيم.

* قلبا دوست داريد كدام تيم ببرد؟
    به پرسپوليس علاقه مندم و به استيل آذين تعهد دارم. مي خواهم تيمم در اين بازي موفق شود و تمام تلاش و تجربه ام را براي موفقيت استيل آذين به كار مي گيرم.

* از تقابل افشين پيرواني با علي دايي بگوييد؟
    علي دايي دوست خوب من است. مثل تمام پرسپوليسي ها براي ايشان احترام خاصي قائلم. دايي مربي بزرگي است و من هميشه برايش آرزوي موفقيت مي كنم. اميداورم هر دو تيم بازي قابل قبولي را به نمايش بگذارند ضمن اينكه خوشبختانه من شناخت خوبي از دايي دارم.

* آيا مقابل پرسپوليس روي نيمكت مي نشينيد؟
    در اين فوتبال حرفه اي اينگونه حرف ها معنا و مفهومي ندارد. به نظر من مطرح كردن اينگونه حرف ها، سياه بازي است كه من اهلش نيستم. وظيفه من اين است تا بهترين تركيب را براي تيمي بچينم و بهترين تاكتيك را براي تيمي كه به آن تعهد دارم، انتخاب كنم و تيمم را به پيروزي و موفقيت برسانم.

* آيا از روي نيمكت بلند مي شويد و كنار زمين مي رويد؟
    اين هم سئوال عجيبي است. چرا بلند نشوم؟ اصلا مگر مي شود يك مربي در يك بازي بي تفاوت باشد؟ من هم مثل مالك استيل آذين پرسپوليس را دوست دارم اما در بازي مقابل اين تيم سعي مي كنم بهترين عملكرد را داشته باشم و به دنبال كارهاي عجيب غريب و سياه بازي نيستم. پرسپوليس تيم محبوب من است اما اكنون مسئوليت هدايت و رهبري استيل آذين بر عهده من است و بايد براي موفقيت تيمم تلاش كنم.

ديدار تيم هاي پرسپوليس و استيل‌‌آذين فردا در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه اکبرپور

اكبرپور: پرسپوليس هيچ كاري انجام نداد

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استيل آذين گفت: پرسپوليس هيچ كاري انجام نداد و فقط هر دو موقعيتش را به گل تبديل كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سياوش اكبرپور پس از شكست 2 بر صفر برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران گفت: پرسپوليس هيچ كار خاصي انجام نداد. آنها هر دو موقعيتي كه نصيبشان شد را به گل تبديل كردند، اما ما هر چه زديم به در بسته خورد. شما خبرنگاران بگوييد كه آيا پرسپوليس كه آيا در اين بازي واقعا مستحق برد بود؟
    وي ادامه داد: استيل آذين در 6 هفته اخير مدام بد شناسي مي‌آورد و امروز نيز اين بد شانسي گريبان گير ما بود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه کاظمی

كاظمي: تير دروازه و زمين عليه استيل آذين بود

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استيل آذين گفت: امروز حتي تير دروازه و زمين مسابقه عليه ما بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، حسين كاظمي پس از شكست 2 بر صفر استيل آذين برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران گفت: يك قانون نانوشته در فوتبال است كه اگر گل نزني گل مي‌خوري و امروز ما اسير همين مسئله شديم و نتوانستيم از موقعيت‌هاي خود استفاده كنيم.
    وي ادامه داد: ما مستحق برد بوديم. اما با بدشانسي نتوانستيم برنده شويم. امروز تير دروازه و زمين مسابقه عليه ما بودند.
    كاضمي تصريح كرد: شكست تلخي را پذيرا شديم. با اين حال بازي خوبي انجام داديم و نمره قبولي گرفتيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه کریمی

كريمي: فعلا حرفي براي گفتن ندارم

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استيل آذين تهران پس از شكست اين تيم برابر پرسپوليس از گفت و گو با خبرنگاران خودداري كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ خبرنگاران حاضر در ورزشگاه آزادي پس از پايان بازي پرسپوليس و استيل آذين، علي كريمي را محاصره و سوالات مختلفي پرسيدند، اما كريمي از گفت و گو خودداري و اعلام كرد فعلا حرفي براي گفتن ندارد و خبرنگاران مي توانند هر چه قدر مي خواهند سوال كنند.
    وي تاكيد كرد اين تصميم شخصي است.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه پیروانی

پيرواني: كهكشاني هستيم اما با نفرات اميد بازي كرديم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استيل آذين گفت: مي گويند تيمي كهكشاني داريم اما امروز مقابل پرسپوليس مجبور به استفاده از بازيكنان جوانان و اميد خود شديم.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ افشين پيرواني پس از شكست مقابل پرسپوليس در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ بازي قابل قبولي را در نيمه اول به نمايش گذاشتيم و ديديد كه موقعيت‌هاي زيادي داشتيم اما متاسفانه توپ‌هاي ما به گل تبديل نشد اما در نيمه دوم پرسپوليس بازي بهتري انجام داد و اين برد را به آنها تبريك مي‌گويم.
    وي افزود: به ما مي گويند كهكشاني ولي ما از 17 ستاره اي كه داشتيم 3 نفر مصدوم و 2 بازيكن محروم بودند، مهدي مهدوي‌كيا و كريمي نيز با مصدوميت بازي كردند. از عملكرد كريمي و مهدوي‌كيا راضي هستم و مجبور بودم آنها را تعويض كنم.
    پيرواني ادامه داد: بايد قبول كنيم كه ارثيه استيل‌آذين به من رسيده است و من به زمان احتياج دارم تا اين تيم را در زمان مخصوص به هدفش برسانم. مطمئن باشيد من زمان خوبي تيم را تحويل نگرفتم و همه ديديد كه امروز مجبور بوديم با بازيكنان جوان و اميد خود دقايقي را سپري كنيم. اميدوار هستم در بازي‌هاي آينده با سعي و تلاش بيشتر مشكلات را برطرف كنيم و نتايج بهتري بگيريم. چون پتانسيل اين كار را داريم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه کریمی

کریمی در محاصره خبرنگاران: تصمیم گرفته ام حرف نزنم

علی کریمی، ستاره استيل آذين تهران پس از شكست اين تيم برابر پرسپوليس از گفت و گو با خبرنگاران خودداري كرد. خبرنگاران حاضر در ورزشگاه آزادي پس از پايان بازي پرسپوليس و استيل آذين، علي كريمي را محاصره و سوالات مختلفي پرسيدند، اما كريمي از گفت و گو خودداري و اعلام كرد فعلا حرفي براي گفتن ندارد و خبرنگاران مي توانند هر چه قدر مي خواهند سوال كنند. وي تاكيد كرد اين تصميم شخصي است

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه درودگر

درگیری لفظی در کار نبوده

درودگر: با کریمی و زندی مشکلی ندارم

صادق درودگر سرپرست تيم فوتبال استيل‌آذين تهران گفت:‌ پس از اينكه زندي تعويض شد هيچ مشكلي بين من، او و كريمي پيش نيامد.
    او پس از شكست دیروز مقابل پرسپوليس و شايعه درگيري لفظي‌اش با فريدون زندي پس از تعويض وي اظهار داشت: چنين ماجرايي در كار نبود، به هيچ عنوان من، زندي و كريمي با يكديگر درگير نشديم.
    وي افزود: پس از تعويض اين دو بازيكن به آن دو اعلام كرديم كه سريعا لباس گرم بپوشند تا سرما نخورند اما مثل اينكه دوربين‌ها لب‌خواني اشتباهي داشتند.
    درودگر ادامه داد: كريمي و زندي هر كدام بازيكن بزرگ و حرفه‌اي هستند و مطمئن باشيد اگر مشكلي بود حتما به بازيكنان تذكر مي‌داديم.
    سرپرست تيم فوتبال استيل‌آذين در پايان در خصوص شكست مقابل پرسپوليس نيز گفت: مستحق اين شكست نبوديم. متاسفانه طلسم بدشانسي گريبانگير ما شده و مي‌بينيد توپ‌هاي ما داخل دروازه نمي‌روند. اميدوار هستم اين بدشانسي‌ها در بازي‌هاي بعدي گريبانگير ما نشود

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه مهدوی کیا

به آن ها تبریک می گویم اما

مهدوی کیا: بهتر از پرسپولیس بودیم

مهدي مهدوي‌كيا، کاپیتان استیل آذین پس از شكست 2 بر صفر برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما تيم برتر ميدان بوديم و برخلاف بازي‌هاي گذشته امروز بازي خوبي را انجام داديم. موقعيت‌هاي فراواني هم براي گلزني داشتيم كه با بدشانسي آنها را از دست داديم.
    وي ادامه داد: اين برد را به پرسپوليس تبريك مي‌گويم اما واقعا مستحق اين باخت نبوديم. بازيكنان براي اين مسابقه يكدل بودند و بازي خوبي انجام دادند من هم مصدوم شدم و نتوانستم تا آخر براي استيل آذين بازي كنم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه کاظمی

اگر گل نزنی گل می خوری

کاظمی: تیر دروازه هم علیه استیل آذین است

حسين كاظمي، هافبک استیل آذین پس از شكست 2 بر صفر استيل آذين برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران گفت: يك قانون نانوشته در فوتبال است كه اگر گل نزني گل مي‌خوري و امروز ما اسير همين مسئله شديم و نتوانستيم از موقعيت‌هاي خود استفاده كنيم.
    وي ادامه داد: ما مستحق برد بوديم. اما با بدشانسي نتوانستيم برنده شويم. امروز تير دروازه و زمين مسابقه عليه ما بودند.
    كاضمي تصريح كرد: شكست تلخي را پذيرا شديم. با اين حال بازي خوبي انجام داديم و نمره قبولي گرفتيم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه اکبرپور

بدترين سال فوتبالى ام را مى گذرانم

اكبرپور:استيل آذين انتخاب درستى براى من نبود

سياوش اكبرپور گفت: بدترين سال فوتبالى ام را در استيل آذين مى گذرانم.
    مهاجم تيم فوتبال استيل آذين پس از شكست ۳ بر صفر تيمش در مقابل راه آهن با اشاره به اينكه استيل آذين از ابتداى فصل مشكل بدنى داشته، گفت: خيلى ناراحت هستم هم براى خودم و هم براى استيل آذين. متاسفانه هر توپى كه مى آيد وارد دروازه ما مى شود، اما ما هر حمله اى كه مى كنيم نمى توانيم گل بزنيم. اكبرپور در ادامه با اشاره به اينكه خيلى براى خودش ناراحت است، گفت: من دارم بدترين سالم فوتبالى ام را در استيل آذين سپرى مى كنم. حتى در زمانى كه پنج سال در فجر سپاسى بازى كردم هم ، چنين اتفاقاتى برايم نيفتاده بود. واقعا نمى دانم چه كار كنم. هم براى خودم و هم براى استيل آذين ناراحت هستم. وى افزود: من فكر مى كردم كه در اول فصل بهترين انتخاب را كردم كه به استيل آذين آمدم اما الان متوجه شدم كه اصلا انتخاب درستى نداشتم و كاملا ناراضى هستم. مهاجم استيل آذين با اشاره به مشكلات بدنى اين تيم ادامه داد: ما از اول فصل كه افشين پيروانى تيم را تمرين مى داد، مشكل بدنى داشتيم. در ادامه هم كه تومباكوويچ آمد وضع ما خيلى بد شد. به نظر من او حتى نمى توانست در يك تيم دسته سومى ايران مربيگرى كند. واقعا هنوز تاثير تمرين هاى بدش بر روى تيم وجود دارد. مثلا در اوج ليگ تيم را يك هفته برداشت و به رامسر برد همين باعث شد كه در بازگشت از رامسر هفت، هشت بازيكن مصدوم روى دست تيم بگذارد. تمرين هاى تومباكوويچ بسيار عجيب و غريب بود. او تمرين هاى زير يك ساعت برگزار مى كرد و تاثير آن تمرين هاى بد هنوز هم بر روى بدن بازيكنان مانده است. اكبرپور ادامه داد: تيم ما آنقدر مشكل دارد كه در بازى جام حذفى مقابل نماينده كيش ۱۰ بازيكن اصلى خود را در اختيار نداشتيم. مطمئنا وقتى كه آماده نباشيم، نمى توانيم خوب بازى كنيم.وى در مورد كم كارى بازيكنان استيل آذين نيز گفت: نه اصلا اينگونه نيست. بازيكنان همه انگيزه دارند و تلاش خود را انجام مى دهند. درست است كه بازيكنان در زمين راه مى روند، اما وقتى كه از نظر بدنى آماده نباشند، ديگر چه كار بايد بكنيم. خود من تمام تلاشم را كردم، اما وقتى آماده نيستم، نمى توانم بهترين بازيم را به نمايش بگذارم. مهاجم استيل آذين در رابطه با اينكه اين تيم نياز به يك شوك دارد يا خير، گفت: ما واقعا هيچ احتياجى به شوك نداريم. استيل آذين فقط نياز دارد كه ريكاورى را به خوبى انجام دهد فكر مى كنم اولين چيزى كه براى ما ضرورى است بازگشت روحيه اى است كه اكنون از بين رفته است. اكبرپور با ابراز ناراحتى شديد از وضعيت خود و استيل آذين گفت: خيلى ناراحتم و نمى دانم چه بگويم فكر مى كنم كه هر چه زودتر بايد براى خودم تصميم گيرى كنم. مهاجم پيشين استقلال در پاسخ به اين سوال كه آيا احتمال دارد در نيم فصل به اين تيم بازگردد، گفت: من اسمى از هيچ تيمى نياوردم و هنوز شرايطم مشخص نيست.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)