Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض مصاحبه ستارگان استیل آذین

لطفا مصاحبه های ستاره های استیل آذین را در این قسمت قرار دهید

.
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه زنیدپور

زنيدپور: زندى اشتباه كرد اما استقلالى ها دعوا راه انداختند!

استيل آذين در ديدار سنگين و جنجالى توانست يك امتياز خارج از خانه به دست آورد. استيل آذين كه در آخرين بازى مقابل نفت تهران به كسب تساوى رضايت داد مقابل استقلال نيز در نهايت به كسب يك امتياز بسنده كرد. در ادامه مصاحبه ابرار ورزشى را با ميلاد زنيدپور بخوانيد:

• بازى با استقلال چطور بود؟
    - به نظرم بازى خوبى را از ۲ تيم شاهد بوديم. هم استقلالى ها و هم ما خوب كار كرديم و در حالى كه مى توانستيم پيروز بازى باشيم اما قسمت نشد و در نهايت تساوى هم كه كسب كرديم راضى كننده بود.

• استقلال چطور بود؟
    - استقلالى ها هم موقعيت داشتند اما ما موقعيت هاى زياد داشتيم و متاسفانه نتوانستيم از آن ها استفاده كنيم و در نهايت به همان تساوى رضايت داديم.

• استيل آذينى ها اعتراض زيادى به قضاوت بازى داشتند. نظرت در اين خصوص چيست؟
    - نظر شخصى من اين است كه داور در ۲۰ دقيقه پايانى زيادى به نفع استقلال سوت مى زد. البته نمى گويم كه اين موضوع تعمدى بود اما معتقدم سوت هاى او به ضرر ما بود كه اگر اين اتفاق نمى افتاد ما شايد حتى مى توانستيم به پيروزى هم فكر كنيم.

• شبهاتى در خصوص گل اول استقلال وجود داشت!
    - روى گل اول استقلال نشاط جو واقعاً مشكل داشت و در همه جاى دنيا وقتى گلر مصدوم شود بازى را متوقف مى كنند اما قهرمانى گفت ادامه بدهيد در حالى كه اين اصلاً درست نبود. نشاط جو در پايان بازى مى گفت قادر به تنفس نبوده اما داور به اين موضوع اعتنايى نكرد. به نظرم گل آن ها در اين شرايط جوانمردانه نبود.

• فكر مى كنى تساوى عادلانه بود؟
    - ما فرصت هاى بسيار خوبى داشتيم. فكر مى كنم اگر جريانات فوتبالى عليه ما نبود ما مى توانستيم با ۳ گل و نتيجه اى بهتر زمين را ترك كنيم.

• اما درگيرى هاى آخر بازى؛ نظرت در خصوص درگيرى بازيكنان چيست؟
    - فكر مى كنم استقلالى ها آتش دعوا را بيشتر كردند. درست است كه زندى كارش اشتباه بود اما آن ها هم فريدون را هل دادند و اين اصلاً درست نبود. زندى معتقد بود ميداودى از قصد خودش را روى زمين انداخته و قصد وقت كشى داشته. با اين حال به نظرم اين درگيرى اصلاً درست نبود.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه معدنچی

معدنچى: كريمى خيلى زود به استيل آذين برمى گردد

مهرزاد معدنچى هافبك تيم فوتبال استيل آذين تهران گفت: روز بازى بااستقلال همه بازيكنان تيم ما در رستوران غذا خوردند و ۹۵ درصد فوتباليستها نيز روزه نمى گيرند.مصاحبه خبرگزارى ورزش ايران(ايپنا) را با «مهرزاد معدنچى» در ادامه بخوانيد:

• در حالى كه از آمادگى خوبى برخوردار هستى اما در تركيب قرار نمى گيرى؛ از اين موضوع ناراحت نيستى؟
    - من طى هفته تمرينات بسيار خوبى را پشت سر گذاشتم اما ناگهان گفتند كه در ليست ۱۱ نفره نيستى؛ در حالى كه فكر مى كنم دليل اين موضوع نيز فنى نيست.

• در اين مورد اعتراضى به كادر فنى تيم نكردى؟
    - تومباكوويچ بعد از بازى از عملكردم در اين بازى تمجيد كرد و حتى به من گفت كه براى اين بازى حساب ويژه اى روى من كرده بود. با اين حال نمى دانم چرا در تركيب ثابت به ميدان نرفتم!

• با اين وجود حتى صاحب موقعيت هم شدى اما پايت به گلزنى باز نشد.
    - در آن لحظه تمركز نداشتم و از ۶ قدمى توپ را به آسمان زدم. نيمكت نشينى من را شوكه كرده بود و شايد يكى از دلايل اينكه موقعيت را خراب كردم همين بود.

• على كريمى اين روزها كانون بسيارى از خبرهاست و صحبتهاى او عليه مديرعامل تيم سروصداى زيادى به پا كرده است.
    - يكى از مواردى كه على به آن اعتراض داشت جنس پيراهنهاى ما بود كه متاسفانه با وجود اعتراض على به اين موضوع اما كسى به حرفهاى او توجه نكرد.

• اما حالا وى به دليل روزه خوارى از تيم اخراج شده است!
    - روز بازى با استقلال همه بازيكنان تيم ما در رستوران غذا خوردند و ۹۵ درصد فوتباليستها نيز روزه نمى گيرند. ما همه مسلمانيم و به اعتقاداتمان پايبنديم اما واقعا با اين شرايط روزه گرفتن برايمان مشكل ساز است. ما سر تمرين قوطيهاى آب كنار زمينمان داريم با اين وجود من به شخصه نديده ام كه كريمى در ملا عام روزه خوارى كند. به نظر من اصلا درست نيست كه روزه دارى يا روزه خوارى يك نفر را رسانه اى كنيم. مسلمانان بايد عيب يكديگر را بپوشانند. حتى از اسم على مى توان به اعتقادات مذهبى خانواده وى پى برد و اينكه او را متهم به روزه خوارى كنيم درست نيست.

• اينكه وى به همين دليل از تيم اخراج شده را چطور مى بينى؟
    - چنين اتفاقى نخواهد افتاد. كريمى و مهدوى كيا جزو بزرگترين فوتباليستهاى ايران هستند و به لحاظ اخلاقى و شخصيتى قابل احترام هستند. فكر مى كنم به زودى همه اين سوء تفاهمات حل شود

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه معدنچی

معدنچى: مقابل استقلال تمركز نداشتم

مهرزاد معدنچى، بازيكن استيل آذين از آن دسته بازيكنانى است كه مثل على كريمى در مصاحبه هايش با كسى تعارف ندارد و حقيقت را مى گويد. شايد به همين دليل است كه او صميمى ترين دوست كريمى در فوتبال است و گاهى اوقات هم چوب اين رفاقت را مى خورد. گفت وگو با وى را بخوانيد

• از بازى مقابل استقلال شروع كنيم. در كل بازى و نتيجه اى كه به دست آمد چطور بود؟
    - فكر مى كنم بازى استقلال واستيل آذين يكى از بهترين بازيهاى ليگ از ابتداى فصل تا اين جاى كار بود. بازى اى كه ۴ گل به علاوه كلى صحنه هاى بسيار زيبا داشت. البته مسلم است تيمى كه در آخرين دقايق بازى ۳ امتياز را از دست مى دهد بسيار ناراحت بوده و از نتيجه راضى نباشد. مامى توانستيم برنده بازى باشيم اما نشد.
    نمى خواهم همه چيز را به مساله داورى ارتباط دهم چون اگر تيم سرحال باشد و بتواند در زمين حقش را بگيرد ديگر به دنبال بهانه داورى نمى رود اما فكر مى كنم كه آقاى قهرمانى يك اشتباه داشت كه منجر به گل دوم استقلال شد. پيش از اينكه بازيكن ما روى بازيكن استقلال پشت محوطه جريمه خطا كند يك خطاى ديگر انجام شده بود كه اگر داور آن را مى گرفت كار به ضربه ايستگاهى نمى رسيد. اما به هر حال اين اتفاق نيفتاد و ۳ امتياز بازى هم از دست ما رفت و ديگر صحبت در اين مورد دردى را دوا نمى كند.

• به غير از داور خودت را هم مى توان يكى از مقصران از دست رفتن ۳ امتياز بدانيم؟ به خاطر آن گل صد در صدى كه از دست دادى.
    - من خودم خيلى به آن صحنه فكر كردم به خاطر اينكه كلا خيلى به بازى ام و اشتباهاتم فكر مى كنم. راستش را مى گويم كه من در اين بازى تمركز نداشتم چون اصلا انتظار نيمكت نشينى نداشتم. من در تمرينات بسيار خوب بودم و بازى قبل هم ۹۰ دقيقه بازى كردم و اصلا فكر نمى كردم كه مقابل استقلال به ميدان نروم و همين مساله باعث شد تا تمركزم را از دست بدهم. مطمئن باشيد اگر تمركز داشتم هيچ وقت آن موقعيت را از دست نمى دادم.

• پس به نظر مى رسد پيش بينى ها در مورد اين كه ترافيك بازيكنان چپ پا در استيل آذين مشكل ايجاد خواهد كرد تقريبا درست از آب درآمده؟
    - من هميشه به نظر سرمربى ام احترام مى گذارم و خارجى يا ايرانى بودن او تفاوتى برايم ندارد. در تيم ما مهره زياد است و اين مسلم است كه بالاخره از ميان اين مهره ها يكى بايد نيمكت نشين شود. من يازده سال است كه فوتبال بازى مى كنم و به اندازه كافى تجربه دارم و براساس همين تجربه مى گويم كه نيمكت نشينى ام در اين بازى فنى نبود.

• پس چه دليلى داشت؟
    - اگر از دليلش مطمئن بودم حتما مى گفتم اما هنوز از اين قضيه اطمينان ندارم. يك كم فرصت بدهيد تا خودم اطمينان حاصل كنم.

• قضيه به دوستى و هم اتاق بودن با على كريمى كه ارتباطى ندارد؟!
    - ( با خنده) نه. اين طور نيست. على يكى از بهترين دوستان من است و شايد من بهتر از هر كس ديگر بدانم كه چه انسان سالم و درستى است. او در مصاحبه اى در مورد خط خوردنم از ليست تيم ملى گفته بود كه هم اتاقى و رفاقت من با او باعث شده كه به تيم ملى دعوت نشوم كه البته فكر نمى كنم به اين دليل باشد.

• پس به چه دليلى بوده؟
    - من مصدوم بودم و۲ هفته اول ليگ هم در تركيب تيمم نبودم و بازى نكردم. با اين شرايط تا حدودى به سرمربى تيم ملى حق مى دهم كه من را دعوت نكند. البته بايد ببينيم كه در ادامه چه اتفاقى خواهد افتاد.

• برويم سراغ مسائل حاشيه اى كه در اين يكى، دو روز حسابى گريبان استيل آذين را گرفته.
    - در اين مدت بيشتر حاشيه ها در مورد على كريمى بوده. بحث مطرح كردن
    روزه خوارى او فكر مى كنم آغاز اين حواشى بود كه به نظر من اصلا صحت ندارد. فكر مى كنم همه ما مسلمان هستيم و به يكسرى مسائل پاى بنديم. واقعا مطرح كردن چنين بحثى براى من جاى تعجب داشت. در سر تمرينات ما كسى حق آب آوردن ندارد و در رختكن يكسرى بطرى آب است براى بازيكنانى كه مريض هستند يا به هر دليلى نمى توانند روزه بگيرند و اصلا نمى شود روزه خوارى در ملا عام كرد و ضمن اينكه على كسى نيست كه بخواهد دست به همچين كارى بزند.

• البته به نظر مى رسد كه مطرح شدن بحث روزه بيشتر بهانه بوده و اين مسائل به خاطر انتقاداتى كه كريمى به مديريت وارد كرده پيش آمده.
    - راستش من صحبت هاى او را در اين مورد نشنيده ام اما به نظر من اگر هر حرفى هم كه بوده بايد در خود تيم حل مى شد تا يكسرى مسائل بوجود نيايد. در تيم كه بازيكنان بزرگ وجود دارند مطمئنا حاشيه بوجود مى آيد اما بايد خيلى بى سر و صدا اين حاشيه ها را حل كرد تا بهانه بدست مخالفان داده نشود. على بازيكنى است كه حرف دلش را مى زند و هميشه واقعيت را مى گويد و اميدوارم كه مشكل او هر چه زودتر حل شود و به تيم برگردد

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه شاپور زاده

اميدوارم كريمى زودتر برگردد

شاپورزاده: مساوى مقابل مس عادلانه نبود

امير شاپورزاده هافبك استيل آذين معقتد است كه در آمادگى كامل بدنى است اما چون چند هفته روى نيمكت نشسته، نياز به بازى دارد تا در شرايط روحى و روانى خوبى هم قرار بگيرد و بتواند مثل فصل گذشته بازى هاى خوب و قابل قبولى از خودش به نمايش بگذارد.

• بازى با مس كرمان چطور بود؟
    - فكر كنم در اين ۵ بازى، شايد بدترين بازى ما بود. ما خوب بازى نكرديم چون در ۳،۲ پست؛ بازيكنان جديدى به زمين رفتند. من، عشورى زاد و اسماعيل نظر مقابل مس در تركيب اصلى بازى كرديم و هنوز هماهنگى كامل با تيم نداشتيم چون در ۴ هفته قبل، تيم ما با يك تركيب تقريباً ثابت بازى مى كرد و در اين بازى مشكل داشتيم و خوب بازى نكرديم. در كل ۹۰ دقيقه مس فقط يك موقعيت داشت و گل زدند اما تيم ما ۳،۲ تا موقعيت داشت.

• نتيجه مساوى عادلانه بود؟
    - فكر كنم آره چون آن ها يك موقعيت داشتند و ما هم موقعيت هايى داشتيم اما زياد خطرناك نبود. به نظرم مساوى خوب بود.

• چرا كم بازى مى كنى؟
    - چى بگم؟ مربى تيم ۱۱ نفر اصلى را انتخاب و از اول فصل در تركيب گذاشته كه ۲ برد و ۲ مساوى گرفتيم. تيمى كه نتيجه مى گيرد، نبايد دست به تركيب آن زد اما دوست داشتم به عنوان بازيكن تعويضى به زمين بروم. تلاش خودم را در تمرينات كردم تا بازى به من برسد.

• فكر مى كنى با عملكردى كه در اين بازى داشتى، شرايط تو براى بازى هاى آينده فرق مى كند؟
    - نمى دانم، اميدوارم شرايطم فرق كند. به هر حال تصميمات را سرمربى تيم مى گيرد. بدنم آماده است اما ۴ هفته اول بازى نكردم. من فرصت بازى مى خواهم تا از نظر روحى بهتر شوم. هر چند در تمرينات خوب كار مى كنم و بدنم آماده است اما شرايط بازى با تمرين فرق مى كند.

• نبودن على كريمى چقدر در تيم شما تاثير داشت؟
    - هميشه گفته ام كه على كريمى يكى از بهترين فوتباليست هاى ايران است و در تيم ما هم خيلى خوب بوده و الان هم مى توانست به تيم كمك كند.
    على امسال در پست دفاع هم خيلى خوب كار كرد و بازيكن بسيار مهمى براى تيم ما است. كريمى در اروپا، امارات و تيم ملى هم بازى كرده و بازيكن خيلى بزرگ و با تجربه اى است. اميدوارم مشكل او حل شود و برگردد.

• بازى با پيكان را چطور پيش بينى مى كنى؟
    - پيكان به استقلال ۳ بر صفر باخت و آن ها زير فشار هستند. اين بازى در قزوين است و آن ها بايد نتيجه بگيرند. ما هم ۳ امتياز بازى را مى خواهيم. در كل بازى سختى خواهد بود اما تلاش مى كنيم كه ببريم

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه علی کریمی

على كريمى: هنوز هم مدعى اصلى قهرمانى هستيم

تيم استيل آذين تهران در هفته هفتم رقابت هاى ليگ مقابل تراكتورسازى تبريز قرار گرفت و با نتيجه يك بر صفر شكست خورد. على كريمى كه در اين ديدار بعد از ۲ هفته در تركيب استيل آذين قرار گرفت معتقد است تيمش به زودى از بحران خارج مى شود. گفت وگو با وى را بخوانيد:

• بازى با تراكتورسازى چطور بود؟
    - بازى سختى بود. ما در اين ديدار خوب بازى نكرديم اما شايسته باخت هم نبوديم. تراكتورسازى در بازى با ما فقط چشم به ضد حملات داشت و روى يكى از همين ضد حملات هم گل برترى را به ثمر رساند. به هر حال آن بازى گذشته و ما بايد به دنبال كسب نتايج خوب در آينده باشيم.

• تعطيلى مسابقات به تيم شما ضرر نخواهد زد؟
    - به هر حال تعطيلى مسابقات تحت هر شرايطى كار درستى نيست اما با توجه به اين كه تيم ما در بحران قرار دارد، اين تعطيلى به ما كمك خواهد كرد تا از بحران خارج شويم و در مسابقات آينده خوب كار كنيم.

• به نظرت استيل آذين در آينده مى تواند ناكامى هاى اخير را جبران كند؟
    - مطمئن باشيد كه اين اتفاق مى افتد. ما هنوز هم مدعى اصلى قهرمانى هستيم و براى رسيدن به اين عنوان مى جنگيم.

• فكر نمى كنى حاشيه هايى كه به خاطر اخراجت به وجود آمد، به استيل آذين ضرر زد؟
    - اينطور نيست، ديديد كه با حضور من هم تيم شكست خورد قطعاً نبود على كريمى يا هر بازيكن ديگرى در شرايط تيمى استيل آذين تاثيرى نخواهد داشت. به هر حال هدف كل تيم قهرمانى در اين فصل است و هيچ كس در اين راه كوتاهى نخواهد كرد.

• به نظر مى رسد، هنوز هم رابطه ات با مديرعامل باشگاه خوب نيست؟
    - به هر حال هر چه بوده گذشته است. اين را هم بگويم كه ديگر با هيچ رسانه اى مصاحبه نمى كنم و ترجيح مى دهم صحبت هايم را در سايت شخصى ام بيان كنم.

• چرا چنين تصيمى را گرفتى؟
    - ببينيد من همواره براى خبرنگاران احترام خاصى قائل بوده و هستم به همين دليل وقتى مى بينم يك خبرنگار يا گزارشگر تا پايان بازى منتظر مى ماند كه مصاحبه اى را انجام دهد، نمى توانم پاسخ منفى به خواسته اش بدهم و به خاطر احترامى كه برايم قائل مى شوند به سوالاتشان پاسخ مى دهم اما متاسفانه بعضى از اين دوستان مطالب ديگرى را هم از قول من منعكس مى كنند كه صحبت هاى من نبوده است. معمولاً بعد از بازى و در حالى كه بازيكن هنوز از زمين خارج نشده و تحت فشار بازى قرار دارد، دوربين ها براى مصاحبه به سراغ بازيكن مى آيند كه اگر حرف نزنيم بى احترامى مى شود و اگر هم حرف بزنيم كه در آن شرايط ممكن است بعضى ها طور ديگرى برداشت كنند.

• گفته مى شد هنوز هم با طرفداران تراكتورسازى مشكل دارى؟
    - من قبل از بازى هم گفتم هيچ مشكلى با هواداران تراكتورسازى نداشته و ندارم و ديديد كه در جريان بازى هم هيچ اتفاقى نيفتاد، جز همان يكى، ۲ مرتبه اى كه بعضى از آن ها شعارهايى دادند و ديگر مشكلى پيش نيامد كه البته جا دارد از فراز كمالوند به خاطر محبتى كه به من داشت تشكر كنم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه شاپورزاده

شاپورزاده: اميدوارم از بازى با صبا امتيازات را جمع كنيم

امير شاپورزاده هافبك استيل آذين از بازگشت امير مهريزى مديرعامل سابق اين باشگاه خيلى خوشحال است چرا كه فصل گذشته با او كار كرده بوده و صد در صد مى تواند روى حرف مهريزى حساب كند.

• در مورد تغييراتى كه در باشگاه استيل آذين به وجود آمده، چه نظرى دارى؟
    - صحبت خاصى ندارم. فقط دوست دارم بگويم كه من پارسال آمدم و قرارداد بستم كه تمام كارهايم با اميرخان مهريزى بود و اصلاً مشكلى نداشتم و روى حرفش صد در صد مى توانستم حساب كنم. اميرخان خيلى سر تمرين مى آمد و هميشه كنار بچه ها بود.

• يعنى آجورلو در اين مدت روى حرفش نبود يا كنار بچه هاى تيم نمى آمد؟
    - ايشان هم تلاش كرد و به تيم سر مى زد اما پارسال من بدون مدير برنامه آمدم و تنها به باشگاه رفتم و هر مشكلى بود، با مهريزى تماس مى گرفتم و ۲۴ ساعته كنار ما بود. با اميرخان خيلى راحت تر بودم و هم اينكه كارش را صد در صد قبول دارم و از نظر انسانى هم صد در صد قبولش دارم. آجورلو هم كنار تيم مى آمد اما رابطه من با اميرخان يك جور ديگرى است.

• پس خوشحالى كه مهريزى برگشته؟
    - آره، سال قبل هم راحت بودم و الان هم خوشحالم.

• اين تغييرات تيم را به حاشيه نبرده؟
    - نه، چرا به حاشيه رفته باشيم. هر باشگاهى مشكلات خودش را دارد. پرسپوليس و سپاهان كه قهرمان فصل قبل شد هم مشكلات خودشان را دارند. در فوتبال هر باشگاهى مشكلاتى دارد و اميدوارم اين مشكلات كمتر شود. در اين چند هفته خيلى مشكل و حاشيه داشتيم. پارسال حاشيه در تيم ما نبود و با روحيه خوب كار كرديم و توانستيم پنجم شويم كه براى اولين سال حضورمان در ليگ برتر خيلى خوب بود. الان هم يك سرى مشكلات بود.
    كه به تيم وارد شد و نتوانستيم نتايجى كه مى خواهيم را بگيريم. فكر مى كنم با آمدن اميرخان حاشيه ها كمتر شده و اميدوارم خيلى كمتر شود تا بتوانيم تمركز كامل داشته باشيم. بايد در ۲ بازى آينده ۶ امتياز كامل بگيريم تا ليگ كه يك ماه تعطيل مى شود، با آرامش بيشترى تمرين كنيم.

• بازى با صباى قم در خانه حريف را چطور مى بينى؟
    - بازى در قم خيلى سخت است. صبا تيم خوبى است وبايد خيلى تمركز كنيم و با تلاش زياد ۳ امتياز را بگيريم. پارسال خارج از تهران بيشترين امتيازات را گرفتيم و اميدوارم از همين بازى شروع به امتياز گرفتن كنيم تا ديگر امتياز از دست ندهيم.

• استيل آذين مى تواند امسال مدعى باشد؟
    - فكر كنم الان اصلاً نبايد بحث قهرمانى را مطرح كرد. ما ۲ بازى پشت سر هم باخته ايم و بايد شرايط تيم بهتر شود و با رفاقت بيشتر تلاش كنيم كه يك برد خوب بياوريم و چند بازى پشت سر هم نتيجه بگيريم. صبحت كردن آسان است اما بايد در زمين مسابقه نشان دهيم كه مدعى هستيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه مهاجرانی

بازيكنان استيل آذين همفكر و هماهنگ نيستند

مهاجرانى: بايد با اختلاف بيش از ۲ گل برنده مى شديم

حشمت مهاجرانى مدير فنى شاهين بوشهر فصل گذشته در استيل آذين كار كرد و اين تيم را خوب مى شناسد. استيل آذين روزهاى خوبى را پشت سر نمى گذارد و مهاجرانى معتقد است كه عدم هماهنگى و همفكرى باعث شد تيم پرسپوليس تاره به چنين شرايطى برسد.

• بازى با استيل آذين را مساوى كرديد در مورد اين ديدار صحبت مى كنيد؟

- طبق معمول تيم ما خوب، روان و با طراوت بازى كرد و همه كار كرديم جز اينكه گل بزنيم و نتيجه بگيريم. فوتبال هم نتيجه مى خواهد و هر چقدر هم خوب باشى اما نتيجه نگيرى، فايده اى ندارد. يك بازى هم نبوده كه ما چنين شرايطى داشته ايم و در بازيهاى قبلى هم همينطور بوده ايم و آخر بازى حسرت امتيازات از دست رفته را خورده ايم.

• يعنى بايد استيل آذين را مى برديد؟

- بايد مى برديم و با اختلاف بيش از ۲ گل هم بايد پيروز مى شديم اما بى دقتى و نداشتن شانس باعث شد فرصت ها را از دست بدهيم. ما در همه بازيهاى قبلى هم خوب كار كرده بوديم و همه هم اذعان داشتند اما از كسب نتيجه دور هستيم. البته هنوز از شاهين بوشهر قطع اميد نكرده ايم چون امتيازات تيمها خيلى به هم نزديك است.

• بازى با فولاد را چطور پيش بينى مى كنيد؟

- بازى سختى است و براى ما ديگر فرقى نمى كند در خانه خودمان بازى مى كنيم يا در خانه حريف، تلاش مى كنيم كه امتيازات لازم را بگيريم.

• استيل آذين روزهاى خوبى را پشت سر نمى گذارد. اين تيم را چطور ديديد؟

- آنها هماهنگ و همفكر نبودند و اين عدم هماهنگى و همفكرى در مجموعه آنها سرايت كرده بود. بازيكنان استيل آذين انفرادى خوب هستند اما تيم نيستند و در كار گروهى مشكل دارند.

• فكر مى كنيد استيل آذين در بازيهاى آينده مى تواند نتيجه بگيرد؟

- اين پتانسيل را دارند كه بهتر كار كنند. تمام سقف فوتبال استيل آذين اين نيست و با داشتن بازيكنان خوب دست مربى را باز گذاشته اند تا با هر روشى كه مى خواهد بازى كند.

• استيل آذين سقوط مى كند؟

- نه، امكان ندارد چنين اتفاقى بيفتد. آنها بازى به بازى بهتر خواهند شد.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه شاپورزاده

از تساوى مقابل شاهين بوشهر راضى نيستم

شاپورزاده: مى توانيم پرسپوليس را ببريم

امير شاپورزاده هافبك استيل آذين از نتيجه تساوى تيمش مقابل شاهين در بوشهر راضى نيست چرا كه براى كسب ۳ امتياز به زمين رفته بودند اما تنها با يك امتياز به تهران برگشتند تا به بازى هاى آينده اميدوار باشند.

• بازى با شاهين بوشهر را مساوى كرديد. در مورد اين ديدار صحبت مى كنى؟

- با توجه به آب و هواى بوشهر و تماشاگرانى كه اين تيم دارد، بازى خيلى سختى بود. شاهين تيم خوبى دارد كه مى دوند و مى جنگند و كادر فنى خوبى هم دارند.
    پرسپوليس پارسال ۴ گل از اين تيم در بوشهر خورد و كاملا بازى كردن در بوشهر سخت است.

• مساوى عادلانه بود؟

- فكر كنم در شروع بازى در نيمه اول و دوم خوب نبوديم و بعد از آن بهتر كار كرديم و روى حريف فشار آورديم. بچه ها زحمت زيادى كشيدند و مساوى كرديم اما اگر پنالتى آنها گل مى شد، شرايط عوض مى شد. فوتبال همين است و قانون ندارد و هر لحظه يك اتفاقى در آن مى افتد.

• از اين نتيجه راضى بوديد؟

- من كه راضى نبودم چون مى خواستيم صد در صد ۳ امتياز بازى را بگيريم تا در جدول بالا بياييم. من كه شخصا راضى نيستم چون به بوشهر رفته بوديم تا بازى را ببريم اما متاسفانه نتوانستيم به هدف مان برسيم. بچه ها زحمت خودشان را در جام حذفى و بازى با شاهين كشيدند و تا آخرين لحظه تلاش كرديم تا نتيجه را عوض كنيم.

• بازى با پرسپوليس را چطور پيش بينى مى كنى؟

- بازى خيلى سختى است و دوباره در استاديوم آزادى و مقابل تماشاگران زياد اين تيم بايد بازى كنيم. به نظر خود من پرسپوليس از سال قبل قوى تر است و مقابل ذوب آهن هم نتيجه خيلى خوبى گرفت. چند تا از مهره هاى ما هم نيستند اما اميدوارم نتيجه خوبى بگيريم.

• مى توانيد پرسپوليس را ببريد؟

- همه چيز مى تواند اتفاق بيفتد و در جام حذفى هم ديديم كه چند تيم ليگ يكى توانستند تيم هاى ليگ برترى را حذف كنند. فوتبال حرفه اى همين است و قانون ندارد و ما هم مى توانيم پرسپوليس را شكست دهيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه اکبرپور

سياوش اکپرپور در آستانه بازي با پرسپولیس:

*شرايط استيل آذين چطور است؟

خدا را شکر بعد از بردي که در جام حذفي داشتيم و همچنين بازي خوبي که مقابل شاهين بوشهر انجام داديم، وضعيت خوبي داريم و بازيکنان از لحاظ روحي آماده بازي با پرسپوليس هستند.

*ولي شما در جزيره کيش به سختي پيروز شديد و مقابل شاهين هم مساوي کرديد. آيا اين نتايج خوب است؟

بله، خوب است. در جام حذفي بيشتر با بازيکنان جوان به ميدان رفتيم و مقابل شاهين هم خوب بازي کرديم. شاهين تيم کوچکي نيست و پارسال 4 گل به همين پرسپوليس زد و مقابل تيم‌هاي مطرح ايران هميشه خوب بازي کرده است.

*از آن بحران وحشتناک بيرون آمده‌ايد؟

بله، فکر مي‌کنم همه چيز الان خوب است.

*در مورد جدايي تومباکوويچ چه صحبتي داري؟

فکر مي‌کنم او از لحاظ تاکتيکي چيز خاصي نداشت و مهمترين دليل ناکامي ما اين بود که اصلا علاقه‌اي نداشت کارهاي بدني انجام دهد. او از لحاظ فني قوي نبود و در حدي نبود که سرمربي استيل آذين شود.

*خيلي‌ها معتقدند پيرواني هم گزينه خوبي نيست. نظر تو چيست؟

ما که فعلا شرايط خوبي داريم و اميدوارم روز به روز بهتر شويم.

*از عملکرد خودت در 12 هفته گذشته راضي هستي؟

تقريبا راضي هستم، هر چند که در بعضي از بازي‌ها در پست غيرتخصصي‌ام بازي کردم.

*ولي اصلا در چشم نيستي. قبول داري؟

به هر حال اين شرايط براي بازيکناني که از پرسپوليس و استقلال بيرون مي‌آيند وجود دارد. گل زدن در استقلال و پرسپوليس چندبار گلزني در تيم‌هاي ديگر ارزش دارد. من 4 گل زده‌ام و سه پاس گل داده‌ام، اين آمار چندان خوب نيست ولي بد هم نبوده است.

*بازي با پرسپوليس را چطور مي‌بيني؟

بازي سختي است. البته چند بازيکن ثابت پرسپوليس و استقلال در استيل آذين بازي مي‌کنند که اين جذابيت‌هاي مسابقه را بيشتر مي‌کند.

*تا حالا مقابل پرسپوليس گلزني کرده‌اي؟

خير. من پرسپوليس گل نزده‌ام نه با پيراهن استقلال و نه با پيراهن فجرسپاسي.

*فکر مي‌کني در اين مسابقه گل بزني؟

چون تا حالا به پرسپوليس گل نزده‌ام خيلي انگيزه دارم که اين‌بار گل بزنم.

*در اين بازي به عنوان مهاجم بازي خواهي کرد؟

فعلا مشخص نيست. اين موضوع به نظر کادرفني ربط دارد.

*دلت براي استقلال تنگ نشده؟

من هميشه استقلالي هستم و استقلالي خواهم بود.

*دوست نداري به استقلال برگردي؟

اگر استقلالي‌ها من را بخواهند شک نکنيد که حتما فصل بعد به اين تيم برمي‌گردم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

11. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885

پیش فرض مصاحبه زندی

زندي: در ديدار با پرسپوليس استيل آذين متفاوتي را خواهيد ديد

خبرگزاري فارس: هافبك تيم استيل آذين گفت: در هفته سيزدهم ليگ برتر استيل آذين متفاوتي در ديدار برابر پرسپوليس خواهيد ديد.

به گزارش خبرگزاري فارس، فريدون زندي گفت: پس از بازي نسبتا خوب مقابل شاهين و كسب يك امتياز، در حال حاضر در شرايط خوبي به سر مي‌بريم و به دنبال اين هستيم تا با يك برد شيرين مقابل پرسپوليس زمينه بازگشت به رده‌هاي بالايي جدول را فراهم كنيم.
    وي ادامه داد: برابر پرسپوليس بازي سختي در پيش داريم. پرسپوليس در چند بازي اخير نسبت به قبل دارد شرايط بهتري و بايد مراقب اين تيم باشيم.
    زندي تصريح كرد: برخلاف بازي‌هاي گذشته قطعا استيل آذين متفاوتي را در ديدار برابر پرسپوليس خواهيد ديد. ما نشان داده‌ايم در بازي‌هاي بزرگ به مراتب بهتر بازي مي‌كنيم. هر وقت تيمي مقابل ما فوتبال بازي كند دچار مشكل مي‌شود، به همين دليل با وجود داشتن مصدومان زياد شك نكنيد كه با پيرواني به دنبال 3 امتياز هستيم.

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)