Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 17 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 161
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

پیش فرض ** اخبار و مصاحبه های بازیکنان و کادر شیــــاطیـــن ســـرخ**

به نام خدا

تمامی اخبار و مصاحبه های بازیکنان و کادر تیم منچستر یونایتد در همین تاپیک قرار میگیرد

---------------
    با تشکر
    [CENTER][B]

2. 6 کاربر از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کارلتو-لیپی
    بازیکن محبوب
    لمپارد-کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    اردلان
    تشکر ها
    53
    تشکر شده 123 در 57 پست

رضايت فرگوسن از مهاجمان جوانش؛ ارناندز و ماكدا فوق العاده بودند

سر الكس فرگوسن ، سرمربي منچستريونايتد، از اولين بازي خاوير ارناندز براي شياطين سرخ بسيار هيجان زده شده است. منچستري ها در اين ديدار موفق شدند 5-2 ستاره هاي ليگ ام ال اس را شكست دهند.
    اين بازيكن 22 ساله چند هفته قبل با مبلغي حدود 10 ميليون پوند از تيم چيواس گوادالاخارا به منچستريونايتد پيوست. اين ستاره مكزيكي بازي هاي بسيار خوبي در جام جهاني انجام داد و در چهار بازي 2 بار براي تيمش گلزني كرد. پس از آن بود كه فرگوسن گفت كه بازيكن ياب هاي تيمش با خريد اين بازيكن پيش از جام جهاني پول زيادي براي باشگاه پس انداز كردند.
    پرس در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" اولين چيزي كه مدافعان را نگران مي كند، مهاجمان سرعتي هستند. مهاجماني كه از فضاي پشت سر آنها استفاده مي كنند. وقتي به گلي كه او به ثمر رساند نگاه مي كنيد، سرعت او كاملا مشخص است. زمان بندي دويدن و حركات پا به توپ او بدون شك هر مهاجمي را به دردسر مي اندازد."
    فدريكوي ماكدا نيز در اين بازي 2 بار براي تيمش گلزني كرد و الكس فرگوسن او را بهترين تمام كننده تيمش توصيف كرد.
    " من معتقدم ماكدا بهترين مهاجم تيم در مقابل دروازه حريف است. او در اين پست فوق العاده است. هميشه مي توان به او اعتماد كرد. وقتي او را به بازي مي فرستادم، مطمئن بودم كه گلزني مي كند."

[CENTER][B]

4. 6 کاربر از پست مفید A-R-D-A-L تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Newww فرگوسن به هفت سال تحریم بی‌بی‌سی پایان می‌دهد؟

او تحت فشار لیگ برتر و اتحادیه مربیان لیگ این کار را انجام خواهد داد.

سایت گل – سر الکس فرگوسن به پایان دادن تحریم شبکه بی‌بی‌سی می‌اندیشد. او از سوی لیگ برتر و اتحادیه مربیان لیگ تحت فشار قرار گرفته است.
    لیگ برتر به منچستریونایتد نامه نوشته و به آنها گفته اگر او برنامه‌های «مسابقه روز» و Radio 5Live بی‌بی‌سی را نادیده بگیرد و با آنها مصاحبه نکند، با جریمه‌هایی روبرو خواهد شد.
    اقدام فرگوسن برای تحریم بی‌بی‌سی در سال 2004 آغاز شد، زمانی که برنامه پانوراما مستندی درباره کارهای تجاری جیسون، پسر او نشان داد که در آن هنگام مدیر برنامه‌های بازیکنان فوتبال بود.
    بی‌بی‌سی هرگز از فرگوسن و خانواده او عذرخواهی نکرد و مربی یونایتد هم پس از نمایش آن برنامه تصمیم گرفت دیگر هیچ مصاحبه‌ای با شبکه‌های بی‌بی‌سی انجام ندهد و به جای خود دستیارش را برای مصاحبه بفرستد.
    فرگوسن در سال 2007 گفته بود: «بی‌بی‌سی از آن شرکت‌هایی است که هرگز عذرخواهی نمی‌کنند. آنها هرگز پوزش نمی‌خواهند. آنها بسیار متکبر و گستاخ هستند. آنها برنامه‌ای درباره پسر من ساختند که سرشار از مطالب بی‌پایه و چرند بود. همه این مطالب را خودشان به صورت تقلبی ساخته بودند. آنها به شدت با آبروی پسر من بازی کردند و او نباید هرگز با چنین اتهاماتی روبرو می‌شد. اما چنین سازمان بزرگی هرگز به معذرت‌خواهی نمی‌اندیشد. آنها حتی برایشان مهم نیست ازشان درخواست غرامت کنید یا نه، چون بسیار بزرگ هستند و از بیمه بهره می‌برند. آنها کاری ندارند و به کارشان ادامه می‌دهند و این حقیقت بسیار غم‌انگیز است.»
    اما ریچارد بوان، مدیر اجرایی اتحادیه مربیان لیگ تلاش کرده مربی یونایتد موضع آرام‌تری اتخاذ کند و حتی لیگ برتر تهدید کرده اگر فرگوسن بی‌بی‌سی را باز هم نادیده بگیرد با جریمه روبرو خواهد شد.
    طبق قانون جدید لیگ برتر، همه مربیان باید با دارندگان حق پخش، از جمله بی‌بی‌سی صحبت کنند، یعنی فرگوسن چاره‌ای ندارد جز این که تحریمش را پایان دهد مگر آن که آماده جریمه‌های بعدی باشد.
    فرگوسن البته در سال 2007 تحریم خود را به صورت موقتی شکست و در برنامه اهدای جوایز «شخصیت ورزشی سال»، کار معرفی سر بابی رابسون را به عهده گرفت. رابسون در آن برنامه جایزه یک عمر دستاورد را گرفت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

---------------------------------------
    تذکر مهم:منبع اخبار را بگذارید تا مجبور به حذف پستهای شما نشویم .
    با تشکر.

6. 7 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

وين روني: بله، از منچستريونايتد مي‌روم

وين روني تاييد کرده که قصد ترک منچستريونايتد را دارد.

رونی بیانیه‌ای درباره صحبت‌های سر الکس فرگوسن در روز پنجشنبه صادر کرده و در آن تایید کرده که می‌خواهد برود.
    او در این بیانیه گفته است: «هفته گذشته با دیوید گیل (مدیر اجرایی باشگاه) دیدار کردم و در حالی که می‌خواستم درباره آینده تیم اطمینان حاصل کنم، او هیچ تضمینی به من نداد.
    سپس به او گفتم که قرارداد جدیدی امضا نخواهم کرد.»
    رونی گفته از حرف‌های دیروز فرگوسن شگفت‌زده شده است. او البته طرفدار بزرگ مربی یونایتد می‌ماند اما جهت‌گیری آینده باشگاه باعث دغدغه او شده است: «دوست داشتم حرف‌های سر الکس را بشنوم و برخی از آنها من را شگفت‌زده کرد. این که او گفته مدیر برنامه‌هایم و من چند جلسه با باشگاه داشته‌ایم تا بر سر قرارداد جدید صحبت کنیم کاملا درست است. در جریان آن دیدارها در ماه آگوست من تضمین خواستم که باشگاه همچنان بتواند بازیکنان بزرگ دنیا را جذب کند.
    من هرگز جز احترام کامل به منچستریونایتد نداشته‌ام. چطور می‌توانم احترام نگذارم، در حالی که این باشگاه تاریخچه‌ای رویایی دارد و به ویژه شش سالی را گذرانده که خوشبختانه من هم در آن نقشی داشته‌ام؟
    برای من قهرمانی مهم است. باشگاه همیشه با هدایت سر الکس قهرمانی به دست آورده. به همین دلیل به نظرم سوال‌هایی که پرسیدم توجیه‌پذیر بود.
    با وجود مشکلات اخیر، می‌دانم که همواره به شدت وامدار سر الکس فرگوسن خواهم بود. او مربی و مرشد بزرگی است که از روزی که از اورتون آمدم و تنها 18 سال داشتم به من کمک کرده و از من حمایت کرده. اما به خاطر منچستریونایتد امیدوارم او همین طور عالی بماند. او پدیده است و نابغه.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانه
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-ژاوی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    حميدرضا

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    1,438
    تشکر شده 2,492 در 631 پست

آبراموويچ روني را مي خواهد

مهاجم 24 ساله شياطين سرخ اعلام كرد كه قصد دارد اين باشگاه را ترك كند و اكنون از منچسترسيتي، چلسي، بارسلونا و رئال مادريد به عنوان مقصد هاي از احتمالي اين بازيكن ياد مي شود. <H2 itxtvisited="1">مهاجم 24 ساله شياطين سرخ اعلام كرد كه قصد دارد اين باشگاه را ترك كند و اكنون از منچسترسيتي، چلسي، بارسلونا و رئال مادريد به عنوان مقصد هاي از احتمالي اين بازيكن ياد مي شود.

سايت گل- براساس گزارش رسانه هاي انگليسي، رومن آبراموويچ، مالك روي باشگاه چلسي، قصد دارد وين روني، مهاجم جنجالي منچستريونايتد را به خدمت بگيرد.
    مهاجم 24 ساله شياطين سرخ اعلام كرد كه قصد دارد اين باشگاه را ترك كند و اكنون از منچسترسيتي، چلسي، بارسلونا و رئال مادريد به عنوان مقصد هاي از احتمالي اين بازيكن ياد مي شود.
    گفته مي شود كه سر الكس فرگوسن قصد ندارد اين بازيكن را به يكي از رقباي اصلي اش در ليگ برتر واگذار كند و اين مسئله احتمالا موجب خواهد شد روني راهي كه رونالدو رفت را طي كند و راهي سانتياگو برنابئو شود.
    اين در حالي است كه شايعات حاكي از پيشنهاد هنگفت باشگاه منچسترسيتي براي خريد اين ملي پوش انگليسي دارد. علاوه بر اي آنها حاضرند دستمزدي معادل 250 هزار پوند در هفته به اين بازيكن بپردازند.
    در اين بين نشريه ديلي ميل گزارش داد كه باشگاه چلسي قصد دارد هر طور شده مانع از رفتن روني به ايسلند شود و مسئولان اين باشگاه حاضر اند براي بردن اين بازيكن به استمفورد بريج 20 ميليون پوند بپردازند.
    روز گذشته بود كه فرگوسن اعلام كرد روني به او گفته كه قصد ندارد قراردادش را باشياطين سرخ تمديد كند و مي خواهد به باشگاه ديگري برود.

راز باش
    ولي فاش نشدني!

ویرایش توسط AlexDelpiero : 10-20-2010 در ساعت 21:59

10. 6 کاربر از پست مفید messi1373 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا،گاس هیدینگ
    بازیکن محبوب
    مسی،ژاوی،اينيستا،آلوز
    اسم واقعی شما
    سید محمد علی موسوی
    تشکر ها
    344
    تشکر شده 1,569 در 524 پست

روني، جاي رونالدو را پر کرد.چه کسي جاي روني را پر مي کند؟

با قوت گرفتن احتمال جدايي وين روني از رختکن يونايتد، نگاهي به شرايط اين تيم پس از جدايي رونالدو از اولدترافورد مي اندازيم.

زمانی که رونالدو در تابستان 2009 رختکن یونایتد را به مقصد رئال مادرید ترک کرد، صحبتهای زیادی در مورد جانشین های احتمالی او در رختکن یونایتد به گوش می رسید.
    فصل بعد از جدایی رونالدو، یونایتد رقابتهای لیگ برتر را در رده دوم و بعد از چلسی به پایان برد . این در حالی است که در 3 فصل قبل از آن و با حضور کریس رونالدو، این تیم همواره به قهرمانی رسیده بود
    البته یونایتد فصل گذشته گلهای بیشتری نسبت به سه فصل قبل به ثمر رساند. آنها در فصل 10-2009، هشتاد و شش گل به ثمر رسانده بودند و با کسب 85 امتیاز فصل را در رده دوم به پایان بردند.این در حالی بود که آنها در فصل 3-2002، با همین تعداد امتیاز، به عنوان قهرمانی رسیده بودند.

این بار نوبت به وین رونی است که دم از جدایی از اولدترافورد بزند.
    ستاره ملی پوش انگلیسی و کریس رونالدو برترین ستاره های یونایتد در فصلهای اخیر بوده اند و نگاه کوتاهی به آمار و ارقام، نشان دهنده این است که نبود آنها چه قدر تاثیرگذار است.
    در هر سه قهرمانی اخیر یونایتد، این زوج دست کم یک سوم گلهای تیمشان در رقابتهای لیگ برتر را به ثمر رساندند و در فصل 8-2007، آنها 54% گلهای تیمشان را به ثمر رساندند.
    آنها در ساخته و پرداخته کردن گل نیز نقش پررنگی داشتند و در فصل 7-2006، 40% پاس گلهای تیم یونایتد به نام رونی و رونالدو ثبت شد.فصل گذشته غیبت رونالدو در ترکیب یونایتد محسوس بود؛هرچند که رونی در فصل گذشته رقابتهای لیگ برتر به تنهایی 26 گل رسیدو باید منتظر بمانیم و ببینیم که در صورت جدایی رونی از رختکن یونایتد، چه کسی جای خالی او را پر خواهد کرد.
    منبع.فوتبال3
    چون نامه جرم ما به هم پیچیدند / بردند به دیوان عمل سنجیدند
    بیش ازهمگان گناه مابود ولی / ما را به محبت علی(ع)بخشیدند

12. 5 کاربر از پست مفید MOHAMMAD ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانه
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-ژاوی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    حميدرضا

تشکر ها
    1,438

تجمع هواداران خشمگين منچستريونايتد مقابل خانه روني

به گزارش نشريه گاردين، باشگاه منچستريونايتد تايد کرد که امروز با پل استراتفورد، مدير برنامه هاي وين روني، جلسه اي برگزار خواهند کرد تا در مورد احتمال ماندن اين بازيکن در الدترافورد براي آخرين بار مذاکره کنند.

این در حالی است که شب گذشته 40 هوادار خشمگین منچستریونایتد که از رفتاررونی در مدت اخیر و احتمال پیوستن او به منچسترسیتی ناراحت بودند، در مقابل خانه او تجمع کردند. شاهدان عینی گزارش دادند که این عده پلاکاردی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود:"اگر به سیتی بروی، کشته می شوی!" آنها این جمله تهدید آمیز را روی در گاراژ خانه رونی با اسپری های رنگی نیز نوشتند.

دیوید گیل، مدیر اجرایی باشگاه امروز با استراتفورد ملاقات خواهد کرد تا از تمایل فرگوسن برای حفظ رونی با او صحبت کند. سرمربی اسکاتلندی جدایی این مهاجم 24 ساله از شیاطین سرخ را یک اشتباه بزرگ می داند که موجب خواهد شد این بازیکن در ادامه دوران بازی اش به خاطر آن حسرت بخورد.

یکی از مشکلات یونایتدها برای حفظ رونی پول های هنگفتی است که باشگاه های دیگر برای به خدمت گرفتن او پیشنهاد داده اند. باشگاه منچسترسیتی حاضر است دستمزدی معادل 260 هزار پوند در هفته به این ملی پوش انگلیسی بپردازد.

در حالی باشگاه های بزرگی مانند رئال مادرید و بارسلونا برای خرید این بازیکن ابراز تمایل کرده اند اما گفته می شود رونی به علت کار تلویزیونی همسرش و همین طور بیماری دخترش، ترجیح می دهد در انگلیس بماند.

از سوی دیگر استراتفورد رابطه نزدیکی با برایان ماروود، دارد، کسی که مسئول انجام مذاکرات برای خرید بازیکن های جدید در منچسترسیتی است و این مسئله نیز احتمال حضور رونی در ایستلند را افزایش می دهد.football3.ir
    راز باش
    ولي فاش نشدني!

ویرایش توسط messi1373 : 10-22-2010 در ساعت 20:20

14. 5 کاربر از پست مفید messi1373 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    zagalo-morinho
    بازیکن محبوب
    rivelino-romario-bergomi-socrates
    اسم واقعی شما
    mazyar
    تشکر ها
    33
    تشکر شده 34 در 8 پست

Jadide وين روني تا سال 2015 با منچستريونايتد تمديد کرد

به نقل از رويترز.در حالي كه طي روزهاي گذشته صحبت از جدايي وين روني از منچستر در نقل و انتقالات ژانويه مطرح بود مدير برنامه هاي اين بازيكن از امضاي قرارداد وي با اين تيم تا سال 2015 خبر داد.فرگوسن گفت:هفته اي مشكل را پشت سر گذاشتيم .البته اين موضوع در من يونايتد قابل انتظار است.من به اين پسر گفتم در براي هميشه به روي وي باز است و خوشحالم كه قبول كرده در الترافورد بماند.بدين ترتيب روني تا پايان سال2015 در منچستر ماندني شد و به تمام شايعات مبني بر جدايي وي از اين تيم پايان داد.

16. 4 کاربر از پست مفید rivelino تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانه
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-ژاوی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    حميدرضا

تشکر ها
    1,438

بودجه 100 ميليون پوندي براي خريدهاي جديد فرگوسن

منابع رسانه‌اي از تدارک سرمربي منچستريونايتد براي خريد بازيکنان جديد با اختصاص بودجه‌اي کلان خبر دادند.

سرآلکس فرگوسن مي‌تواند در فصل نقل و انتقالات زمستاني براي استخدام بازيکناني جديد برنامه‌ريزي کند. او حتي قادر خواهد بود از حالا براي پايان فصل و بازيکناني که نياز دارد، تلاش خود را شروع کند. علت اين امر به اخباري خوش براي مربي 68 ساله اسکاتلندي مربوط مي‌شود که از برخي منابع نزديک به اولدترافوردي‌ها شنيده شده است.
    براين اساس مسئولان من‌يونايتد به مربي 24 سال گذشته اطمينان خاطر دادند بودجه‌اي بالغ بر 100 ميليون پوند بابت خريد بازيکن تازه‌وارد براي او در نظر گرفته‌اند. از اين رو پيش‌بيني مي شود دستان فرگوسن براي خريد‌هاي جديد که باعث تقويت تيم شوند، کاملا باز است.
    اين گزارش مي‌افزايد مسئول فني يونايتدي که در عين وظيفه خريدها را نيز دارد، از همکارانش به عنوان کاشف بازيکن و استعداد در چند کشور هستند، خواسته نفرات مورد نظر را کاملا زير نظر گرفته تا در وقت لازم به طور جدي براي جذب وارد عمل شود.

راز باش
    ولي فاش نشدني!

18. 4 کاربر از پست مفید messi1373 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانه
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-ژاوی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    حميدرضا

تشکر ها
    1,438

هرناندز: منچستر براي قهرماني از خواب بيدار شد

مهاجم مکزيکي تيم فوتبال منچستريونايتد گفت:‌ هم‌تيمي‌هايم به تدريج براي کسب قهرماني از خواب بر‌مي‌خيزند.

خاوير هرناندز اظهار داشت: ‌مقابل استوک‌سيتي ضمن کسب پيروزي به دستاورد‌هاي ديگري هم رسيديم. به عنوان مثال مشخص کرديم تيم از اوضاع ابتداي فصل فاصله گرفته و به تدريج قالب اصلي خود را بدست مي‌آورد. خود من متوجه شدم بازيکنان گويي تازه از خواب بيدار شده و حالا براي کسب افتخار تلاش مي کنند.
    وي که در اين ديدار که يکشنبه شب از هفته نهم ليگ برتر انجام گرفت هر دوگل تيمش را زد تا برد 2 بر يک حاصل شود، افزود: برابر استوک، توانستيم گوشه‌هايي از بازي خوب خود را به معرض نمايش گذاشتيم. تصور مي‌کنم با ايجاد اشتياق نزد بازيکنان بازي خوب تيم تداوم خواهد يافت.

راز باش
    ولي فاش نشدني!

20. 3 کاربر از پست مفید messi1373 تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 17 12311 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)